z

Lublin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PIESIAK WOJCIECH PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN 2012 M 00:01:20
2 7 IWANEJKO MIKOŁAJ Przedszkole nr 84 2012 M 00:01:24
3 12 MAJCHRZAK JAN 2012 M 00:01:31
4 1 PIESIAK TOMASZ PRZEDSZKOLE 63 LUBLIN 2013 M 00:01:36
5 6 WÓJCIK JULIA Przedszkole nr 72 2012 K 00:01:42
6 75 MAZUREK JULIA 2012 K 00:01:48
7 82 OLESZCZUK ZUZANNA dzieciakibystrzaki.pl 2012 K 00:01:49
8 14 ŻAK JULIA Przedszkole ABC 2013 K 00:02:00
9 4 TOMCZYK HUBERT Przedszkole nr 78 Lublin 2012 M 00:02:01
10 68 DĘBIŃSKI LEON Przedszkole Nr 12 w Lublinie 2013 M 00:02:12
11 81 MAZUREK OLA Biegam bo lubię 2014 K 00:02:32
12 8 KOŁTUNIEWICZ ZOFIA Przedszkole nr 52 2014 K 00:02:35
13 74 DĘBIŃSKI NIKODEM Żłobek Lublin Wolska 2015 M 00:02:49
14 83 KUBIŚ ZOFIA 2015 K 00:02:59
15 11 MAJCHRZAK FILIP 2015 M 00:04:06
16 18 TOŁYSZ TYMOTEUSZ Żłobek nr 3 2015 M 00:04:23
17 13 ŻURAWSKA ALICJA Ptysia Team 2016 K 00:04:43
18 15 ŻAK OLIWIA Żłobek Szczęśliwy Maluch 2015 K 00:04:52

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 IWANEJKO SZYMON SP 52 Lublin 2010 M 00:01:08
2 9 KONOPKA MICHAŁ Lubelska Grupa Triathlonu 2010 M 00:01:14
3 1 KAWALEC MAJA SP nr 43 2010 K 00:01:14
4 66 MAZUREK JAN 2011 M 00:01:20
5 8 JONIK JAKUB SP nr 31 w Lublinie 2010 M 00:01:25
6 62 RÓŹNIEWSKA JULIA 2010 K 00:01:28
7 6 BROMKE MATYLDA Przedszkole nr 56 2011 K 00:01:31
8 2 KOWALCZYK MAŁGOSIA 2011 K 00:01:34

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 KOŁTUNIEWICZ BARTŁOMIEJ SP 23 2008 M 00:02:23
2 70 KUNIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa nr 43 2009 M 00:02:26
3 71 JĘDRZEJEWSKI SZYMON SP Chełm 2008 M 00:02:29
4 61 OLESZCZUK MACIEJ SP 48 Lublin 2009 M 00:02:30
5 64 CZERNIAWSKI PIOTR SP 27 2009 M 00:02:30
6 69 WINIARCZYK MIKOŁAJ Sp nr 52 Lublin 2009 M 00:02:32
7 57 MAZUREK DAGMARA 2009 K 00:02:37
8 1 ŚMIECHOWICZ KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 44 Lublin 2009 M 00:02:46
9 5 DOBROWOLSKA WIKTORIA SP21 2009 K 00:02:59
10 58 MAZUREK ZUZIA Biegam bo lubię 2009 K 00:03:00
11 53 POSTURZYŃSKA JAGODA SP 38 Lublin 2009 K 00:03:22
12 3 KOWALCZYK AMELIA 2009 K 00:03:28
13 4 TOMCZYK IGA SP 30 Lublin 2009 K 00:03:29

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 50 GAWDA HANNA CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 2005 K 00:05:26
2 7 DUŃSKI JAKUB SP 21 LUBLIN 2006 M 00:05:26
3 69 DUDZIAK ANTONI 2005 M 00:05:30
4 76 KUNIEWICZ ANITA Szkoła Podstawowa nr 43 2006 K 00:05:46
5 74 POJĘTA MAŁGORZATA Lekkoatletyka dla każdego 2006 K 00:06:01
6 1 OLESZCZUK PIOTR Sp 48 2006 M 00:06:02
7 72 DUDZIAK ZOFIA 2006 K 00:06:02
8 9 BIELAK DOMINIKA SP 43 Lubli 2006 K 00:06:06
9 68 STANEK JULIA Lekkoatletyka Dla Każdego 2006 K 00:06:10
10 8 RAPA OSKAR SP 51 Lublin 2007 M 00:06:12
11 61 CHICHALEWSKA NIKOLA SP 46 Lublin LA dla Każdego 2006 K 00:06:13
12 6 WARYCH STANISŁAW Lubelska Grupa Triathlonu 2007 M 00:06:13
13 4 WÓJCIK WIKTORIA Sp. nr 28 Lublin 2007 K 00:06:16
14 51 KRAMEK ALEKSANDRA SP 51 Lublin Lekkoatletyka dla Każdego 2006 K 00:06:26
15 67 CHICHALEWSKA KLAUDIA SP 46 Lublin LA dla Każdego 2006 K 00:06:28
16 5 HETMAN MACIEJ Budowlani Lublin 2005 M 00:06:32
17 73 TAMA-PONIATOWSKI MIŁOSZ SP Nr 5 2007 M 00:06:33
18 75 OSTROWSKA DOMINIKA SP 46 lublin 2006 K 00:06:38
19 77 WĄSIK MATYLDA Lekkoatletyka dla każdego - Lublin 2007 K 00:07:24
20 100 OBARA EWELINA 2005 K 00:07:44
21 52 BARTOSZCZEK RADOSŁAW SP 57 Lublin 2007 M 00:08:26
PK 56 BROMKE MILENA SP_34 2006 K 00:00:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 BUGAŁA MARTYNA 2002 K 00:07:59
2 205 OLESZCZUK MAJA Gim 18 2003 K 00:08:25
3 260 MAJ PAWEŁ 2004 M 00:08:32
4 204 WARYCH JAN Lubelska Grupa Triathlonu 2004 M 00:08:33
5 209 DROZD SZYMON 2003 M 00:08:36
6 203 KOS JAKUB Sp 51 lublin 2004 M 00:08:40
7 261 RÓŹNIEWSKI CYPRIAN SP 4 Lubartów 2004 M 00:08:45
8 208 GORCZYCA KATARZYNA LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 2002 K 00:09:26
9 254 PAWLIK KAJA ZS 12 Lublin 2004 K 00:09:33
10 201 TARASIŃSKA PATRYCJA SP 40 Lublin 2004 K 00:10:17
11 262 TUSTANOWSKA MARTYNA Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 2004 K 00:10:43
12 257 WÓJTOWICZ EMILIA SP Niedrzwica 2003 K 00:10:58

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni