z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 6

08.03.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 413 BIEGAŁA LESZEK Bydgoszcz LINGUA PRO RUNNING CLUB 1978 M30 00:16:49 00:16:49
2 792 MATUŁA ADAM Bydgoszcz 1 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ 1983 M30 00:16:54 00:16:55
3 957 PELC MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:18:04 00:18:05
4 635 RYBAK ŁUKASZ Niemcz 1983 M30 00:18:05 00:18:06
5 479 HORODYSKI PIOTR Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:18:25 00:18:27
6 930 NAWROCKI RADOSŁAW Wierzchucin Królewski "ŁOKIETEK" WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI 1980 M30 00:18:47 00:18:49
7 330 BEDNARCZYK ADRIAN Bydgoszcz 1BRYGADA LOGISTYCZNA 1982 M30 00:18:49 00:18:51
8 534 KAMIŃSKI PIOTR Toruń GEOTECHNICA 1978 M30 00:18:52 00:18:54
9 338 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1979 M30 00:19:09 00:19:11
10 337 SZYSZKA MARIUSZ Bydgoszcz 4RUN TEAM BYDGOSZCZ 1978 M30 00:19:13 00:19:16
11 803 SZRAJBER TOMASZ Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS W BYDGOSZCZY 1983 M30 00:19:26 00:19:30
12 1189 KOZIOŁEK MARCIN WOLSZTYN WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY 1975 M30 00:19:32 00:19:36
13 124 ŚWIĘCICKI WOJCIECH Bydgoszcz AWKS PITIK 1977 M30 00:19:37 00:19:41
14 1160 MOJSIEWICZ JANUSZ Bydgoszcz 1981 M30 00:19:39 00:19:43
15 428 OBRĘBSKI GRZEGORZ Bydgoszcz SIEBIEGA 1977 M30 00:19:40 00:19:44
16 292 SIBILSKI BARTOSZ Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR5 MS BYDGOSZCZ 1982 M30 00:19:41 00:19:46
17 454 LEWANDOWSKI TOMASZ Bydgoszcz RWT BYDGOSZCZ 1981 M30 00:19:42 00:19:43
18 67 HAIZE TOMEK Bydgoszcz 1978 M30 00:19:45 00:19:47
19 689 BUKOWIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1978 M30 00:19:49 00:19:53
20 455 SZOCH TOMASZ Bydgoszcz WORD BYDGOSZCZ 1975 M30 00:19:51 00:19:53
21 563 DAHMS ADAM BYDGOSZCZ FC VONDAMS 1978 M30 00:19:57 00:20:00
22 1174 GRABOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1975 M30 00:20:02 00:20:05
23 430 KUK PIOTR Bydgoszcz KABEL TAEM 1977 M30 00:20:06 00:20:09
24 801 ŁUKOMSKI PIOTR Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1978 M30 00:20:07 00:20:13
25 858 KONOPIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz 1977 M30 00:20:14 00:20:18
26 568 PIERZYŃSKI JAN Nakło nad Notecią 1977 M30 00:20:17 00:20:22
27 1173 KALISZEWSKI ADAM BYDGOSZCZ 1977 M30 00:20:20 00:20:25
28 422 GRUPA MARCIN Przyłęki R2G 1977 M30 00:20:22 00:20:27
29 844 PRZYBYŁOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz LEKKO SPOCENI 1975 M30 00:20:22 00:20:26
30 452 PRZYBYLSKI MACIEJ Przyłęki 1975 M30 00:20:24 00:20:29
31 74 TOPCZEWSKI GRACJAN Bydgoszcz TRISPACE 1976 M30 00:20:24 00:20:27
32 310 ZIELAZNY ŁUKASZ Bydgoszcz KLUB WYSOKOGÓRSKI BYDGOSZCZ 1978 M30 00:20:25 00:20:34
33 417 SIUCHNIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz SIEBIEGA 1977 M30 00:20:29 00:20:33
34 832 TRYT MACIEJ Bydgoszcz 1981 M30 00:20:31 00:22:03
35 740 MATWIEJ MARIUSZ Bydgoszcz 1983 M30 00:20:34 00:20:38
36 873 GIOLDA PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:20:37 00:20:43
37 351 BARCZEWSKI KRZYSZTOF Niemcz TRI-SPORT NIEMCZ 1975 M30 00:20:37 00:20:41
38 89 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:20:39 00:20:52
39 71 HUTEK ANDRZEJ Bydgoszcz 1984 M30 00:20:41 00:20:45
40 53 MICHAŁEK BARTEK Sicienko RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:20:44 00:20:51
41 400 DREWS GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1975 M30 00:20:45 00:20:52
42 931 TWARDOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1976 M30 00:20:46 00:20:51
43 613 KLAWITTER ROBERT Bydgoszcz 1975 M30 00:20:55 00:22:29
44 535 CZARNECKI GRZEGORZ Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1982 M30 00:20:55 00:21:00
45 819 SYNAKIEWICZ TOMASZ BYDGOSZCZ BS NAKŁO NAD NOTECIĄ 1981 M30 00:21:01 00:21:07
46 655 OCHENDAL MACIEJ BYdgoszcz BYDZIA POWER BIKE TEAM 1980 M30 00:21:01 00:21:11
47 311 LEWICKI MACIEJ BYDGOSZCZ SIR START/MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO 1975 M30 00:21:02 00:22:34
48 207 PASIEKA TOMASZ Mrocza BIEGIEMPRZEZPOLA.BLOGSPOT.COM 1976 M30 00:21:02 00:21:08
49 786 FOGT MACIEJ Kruszyn 1981 M30 00:21:05 00:21:10
50 328 STANEK MAREK Bydgoszcz PIĘKNI I BESTIA 1975 M30 00:21:07 00:22:39
51 439 KRYSKE MARIUSZ Białe Błota 4RUN TEAM BYDGOSZCZ 1982 M30 00:21:29 00:23:06
52 237 DACH ŁUKASZ Bydgoszcz 1982 M30 00:21:30 00:23:09
53 444 KISIEL TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1976 M30 00:21:32 00:23:05
54 57 BOINSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1978 M30 00:21:32 00:23:09
55 304 BRZEZIŃSKI PAWEŁ Bydgoszcz R2G 1977 M30 00:21:35 00:21:40
56 396 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM 1979 M30 00:21:42 00:23:17
57 1109 KOWALSKI JACEK Bydgoszcz 1977 M30 00:21:44 00:23:22
58 1152 BOINSKI RAFAL SOLEC KUJAWSKI 1982 M30 00:21:49 00:23:39
59 165 KRÓL RAFAŁ Bydgoszcz DRINKBUS TEAM RUNNING 1983 M30 00:21:54 00:22:04
60 507 JANYSKA KRZYSZTOF Białe Błota KB ŁAPKA 1983 M30 00:21:59 00:22:09
61 357 PIEKARSKI AREK Bydgoszcz 1981 M30 00:22:02 00:23:40
62 1192 DĘBIEC MICHAŁ Bielsko-Biała BYDGOSZCZ TRIATHLON 1984 M30 00:22:11 00:23:52
63 799 HETEL ADAM Bydgoszcz KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 1984 M30 00:22:14 00:23:47
64 329 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz 'EXODUS' 1983 M30 00:22:16 00:23:51
65 837 DĄBROWSKI TOMASZ kruszyn krajeński 1982 M30 00:22:18 00:23:55
66 820 BILICKI WOJCIECH Bydgoszcz 1980 M30 00:22:21 00:23:57
67 1141 MALICKI ŁUKASZ Zielonka LUBIE CHLEB ZE SMALCEM 1984 M30 00:22:23 00:24:03
68 576 WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1978 M30 00:22:24 00:23:58
69 1182 ŁUGOWSKI TOMASZ Bydgoszcz BIL 1979 M30 00:22:24 00:24:07
70 125 ŚLAZIŃSKI DANIEL Bydgoszcz 1977 M30 00:22:25 00:23:59
71 229 WINKLEWSKI PAWEŁ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 M30 00:22:27 00:23:59
72 282 SOBCZAK KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:22:30 00:22:38
73 359 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1976 M30 00:22:31 00:22:36
74 579 MUCHA MARCIN Pawłówek 1978 M30 00:22:31 00:24:08
75 253 SZOPIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1981 M30 00:22:33 00:22:42
76 615 KUBIAK JAROSŁAW Bydgoszcz EXPRESS BYDGOSKI 1978 M30 00:22:38 00:24:17
77 813 SZATTEN MICHAŁ BYDGOSZCZ 1980 M30 00:22:39 00:24:19
78 194 KUZIOŁA MARCIN Bydgoszcz OCULUS BYDGOSZCZ 1979 M30 00:22:40 00:24:22
79 149 WOJCIUK ARKADIUSZ Bydgoszcz 1982 M30 00:22:40 00:24:20
80 1138 DOMBROWSKI KRZYSZTOF Sępólno Krajeńskie 1980 M30 00:22:53 00:24:26
81 480 GACA PIOTR Bydgoszcz 1980 M30 00:22:56 00:24:32
82 270 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz 1979 M30 00:22:56 00:23:07
83 416 JAROSZEWICZ ADAM Kruszyn Krajeński PIEKNI I BESTIA 1975 M30 00:22:57 00:24:33
84 737 STANECKI MACIEJ Osielsko 1983 M30 00:23:01 00:24:38
85 7 BRZEZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:23:04 00:23:10
86 656 BRYMORA ANDRZEJ Bydgoszcz 1975 M30 00:23:11 00:23:19
87 589 SŁAWIŃSKI PIOTR Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1982 M30 00:23:12 00:24:48
88 704 GÓRA KRYSTIAN Bydgoszcz 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 1983 M30 00:23:13 00:24:50
89 474 HASS ADAM Bydgoszcz 1981 M30 00:23:16 00:23:24
90 176 KINSTLER KRZYSZTOF Bydgoszcz 1975 M30 00:23:17 00:24:54
91 447 KALISZEWSKI DANIEL Tryszczyn - 1975 M30 00:23:23 00:24:59
92 533 LEWANDOWSKI TOMASZ Sicienko 1984 M30 00:23:25 00:25:04
93 80 GRAPATYN PIOTR Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1976 M30 00:23:26 00:24:59
94 835 KAROLEWSKI ROBERT Osówiec 1980 M30 00:23:30 00:25:12
95 342 BINIAKOWSKI JANUSZ Bydgoszcz 1977 M30 00:23:31 00:25:11
96 17 STANIEK MARCIN solec kujawski BIEGACZE MOGĄ DŁUŻEJ ;) 1982 M30 00:23:37 00:25:15
97 960 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ Bydgoszcz 1979 M30 00:23:43 00:25:21
98 916 JAROSZEWSKI WOJCIECH Tryszczyn 1977 M30 00:23:44 00:25:22
99 548 WIELIŃSKI OKTAWIUSZ Bydgoszcz DRINKBUS TEAM RUNNING 1982 M30 00:23:49 00:26:55
100 379 GIERACH MARCIN Niemcz TRISPACE 1977 M30 00:24:00 00:24:07
101 380 SZULC RAFAŁ TARKOWO DOLNE 1984 M30 00:24:01 00:25:34
102 226 MORAWSKI MACIEJ Bydgoszcz 1984 M30 00:24:02 00:25:46
103 1177 CHOJNOWSKI TOMASZ TORUŃ AMATOR 1982 M30 00:24:06 00:27:16
104 1165 SIEKIERKA ROBERT Bydgoszcz 1978 M30 00:24:06 00:27:16
105 687 GACKOWSKI SZYMON Bydgoszcz 1981 M30 00:24:07 00:25:47
106 1181 PROKOPIK MICHAŁ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:24:10 00:27:16
107 558 BĘDZIŃSKI MACIEJ Osielsko DRINKBUS TEAM RUNNING 1983 M30 00:24:10 00:27:15
108 654 MATOWSKI MACIEJ Bydgoszcz 1984 M30 00:24:15 00:27:20
109 451 BACZYŃSKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:24:19 00:24:25
110 1037 WESOŁOWSKI DANIEL Bydgoszcz 1977 M30 00:24:20 00:25:59
111 1137 MARCINIUK MICHAŁ Gdynia KANCELARIA KFMM 1982 M30 00:24:26 00:27:31
112 374 KAMINSKI GRZEGORZ Wiecbork TKKF WODNIK WIĘCBORK 1980 M30 00:24:28 00:26:03
113 609 JAGODZIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR5 MS BYDGOSZCZ 1983 M30 00:24:29 00:26:12
114 555 WARCZAK JAKUB Bydgoszcz 1983 M30 00:24:33 00:26:15
115 209 MURAWIEC KRZYSZTOF Murowaniec Nadkanale 1977 M30 00:24:40 00:27:45
116 1178 CHMIELEWSKI JAKUB Bydgoszcz 1982 M30 00:24:51 00:28:00
117 369 SYCZUK GRZEGORZ Dąbrowa Chełmińska 1975 M30 00:24:53 00:27:59
118 909 BĄCZKOWSKI CYPRIAN Bydgoszcz 1984 M30 00:24:56 00:29:37
119 539 STASIEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz KRWIODAWCY BYDGOSZCZ 1975 M30 00:24:57 00:26:38
120 1161 SIKORSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1979 M30 00:24:58 00:29:30
121 23 REMLINGER MICHAŁ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1977 M30 00:24:59 00:29:30
122 940 POLCYN MICHAŁ Bydgoszcz 1980 M30 00:25:03 00:28:05
123 1089 WASILEWSKI DAREK Bydgoszcz 1982 M30 00:25:04 00:28:16
124 335 CIEPŁOWSKI ROBERT Bydgoszcz 1977 M30 00:25:07 00:25:11
125 1145 DRZEWIECKI RAFAŁ Niemcz RUN4FUN 1975 M30 00:25:08 00:28:20
126 610 BABICZ RADOSŁAW Bydgoszcz 1984 M30 00:25:13 00:25:24
127 18 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M30 00:25:15 00:28:25
128 497 MICHALSKI ARTUR Łochowo RUN BYDGOSZCZ 1978 M30 00:25:19 00:28:25
129 1015 KAMIŃSKI MAREK Płock NIGHT RUNNERS PŁOCK 1978 M30 00:25:27 00:28:35
130 910 MIELCARSKI MICHAŁ Solec Kujawski MIELCAR TEAM 1981 M30 00:25:32 00:25:32
131 138 SZNAJDER SEWERYN Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M30 00:25:32 00:28:38
132 318 KLONOWSKI SŁAWOMIR Niemcz 1975 M30 00:25:32 00:28:33
133 1116 KORZENECKI ANDRZEJ Bydgoszcz 1980 M30 00:25:38 00:30:16
134 865 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz OKT RUN TEAM 1982 M30 00:25:54 00:28:54
135 449 SIMINSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1979 M30 00:25:54 00:29:07
136 300 SIENKIEWICZ ARTUR Bydgoszcz 1980 M30 00:25:58 00:29:12
137 345 JARANOWSKI MICHAŁ Grudziądz DRUNK RUNNERS TEAM (DRT) 1984 M30 00:25:59 00:27:37
138 441 KOCZOROWSKI IRENEUSZ Bydgoszcz 1976 M30 00:26:10 00:29:19
139 385 ANDRZEJEWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1978 M30 00:26:12 00:27:47
140 949 ANDRYSZAK PIOTR nowa wies wielka 1976 M30 00:26:20 00:29:22
141 540 JASINIECKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1979 M30 00:26:21 00:29:29
142 365 GROTT BARTŁOMIEJ Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1977 M30 00:26:24 00:29:31
143 436 RACIBORSKI GRZEGORZ Bydgoszcz ASSECO 1979 M30 00:26:33 00:29:43
144 492 ADRYCH KAROL Bydgoszcz 1980 M30 00:26:39 00:29:44
145 1085 LIS MARCIN Łochowo MKS ŁOCHOWO 1976 M30 00:26:42 00:31:18
146 256 SKIERA KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1976 M30 00:27:09 00:27:17
147 283 PYJOS MARCIN Bydgoszcz TRISPACE, BYDZIA POWER BIKE TEAM 1980 M30 00:27:20 00:30:27
148 72 SUCHOMSKI MAREK Świekatowo OPENTAX24.PL 1975 M30 00:27:26 00:29:09
149 736 WOLSKI MAREK bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 M30 00:27:33 00:32:05
150 1183 KUBACKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1979 M30 00:27:58 00:31:06
151 66 SZULIST KAZIMIERZ Bydgoszcz 1980 M30 00:28:04 00:32:38
152 1048 PISANKO MARCIN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:28:24 00:31:37
153 460 STUDZINSKI ROBERT Bydgoszcz SWINIE W KOSMOSIE 1975 M30 00:28:26 00:31:39
154 1106 ROSŁY DAMIAN BYDGOSZCZ 1978 M30 00:28:36 00:33:14
155 373 PALIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1979 M30 00:28:44 00:33:19
156 1120 SZWARC PAWEŁ Bydgoszcz 1980 M30 00:29:03 00:33:45
157 306 GORGOL TOMASZ BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1978 M30 00:29:35 00:32:43
158 425 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz 1979 M30 00:29:41 00:32:48
159 532 SEROCKI BARTOSZ Bydgoszcz 1984 M30 00:30:14 00:34:47
160 432 DOLNY ANDRZEJ Bydgoszcz 1981 M30 00:30:15 00:34:53
161 346 URBAŃSKI JAROSŁAW Grudziądz DRUNK RUNNERS TEAM (DRT) 1984 M30 00:30:20 00:31:58
162 806 WRÓBLEWICZ MARIUSZ Nakło nad Notecią KLUB ŻOŁNIERZY REZERWY LOK NAKŁO 1977 M30 00:30:25 00:34:56
163 363 DZIEKAN WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM 1979 M30 00:30:34 00:35:10
164 383 DANIELEWSKI MARCIN Kruszwica 1983 M30 00:30:34 00:35:07
165 643 LEWANDOWSKI MACIEJ Bydgoszcz OKT RUN TEAM 1975 M30 00:31:48 00:36:22
166 1156 DĄBROWSKI TOMASZ Brzoza NIE MA LIPY!!! 1981 M30 00:32:26 00:37:01
167 545 ŻMICH MICHAŁ Bydgoszcz MATURITA BYDGOSZCZ 1976 M30 00:32:36 00:37:12
168 1113 ŻMICH ANDRZEJ Bydgoszcz NIEWYAUTOWANI 1979 M30 00:32:37 00:37:12
169 942 KAWA MARCIN Bydgoszcz 1975 M30 00:33:02 00:37:44
170 467 ŻURAWSKI MICHAŁ Bydgoszcz LEKKO SPOCENI 1976 M30 00:33:09 00:37:52
171 106 ŻYCHOWSKI RAFAŁ Zalesie 1984 M30 00:33:56 00:36:59
172 1003 RUCIŃSKI MARCIN Lubostroń TEAM CIESIELSKI 1975 M30 00:37:16 00:37:17

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni