z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 222 Budziłek Martyna Kadzidło UKS Siódemka Ostrołęka 1996 K20 2
00:19:38
00:19:37
1
00:18:43
00:18:41
1
00:18:43
00:18:43
2
00:19:01
00:18:58
1
00:18:51
00:18:51
5 3
2 1172 Trzeciak Magdalena Olsztyn Mazury Running Team 1995 K20 1
00:19:16
00:19:15
3
00:18:56
00:18:54
2
00:19:09
00:19:08
1
00:18:58
00:18:54
2
00:19:04
00:19:04
5 4
3 1123 Kędzia Milena Olsztyn Mazury Running Team/Wosiek Team 1997 K20 5
00:21:15
00:21:15
5
00:20:45
00:20:43
3
00:20:43
00:20:42
3
00:20:32
00:20:29


4 11
4 1015 Wujkowska Izabela Olsztyn 1999 K20 6
00:21:47
00:21:44
8
00:21:53
00:21:48


6
00:21:18
00:21:15
3
00:20:37
00:20:36
4 15
5 11 Kaczmarczyk Justyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1997 K20 4
00:21:02
00:21:01
7
00:21:45
00:21:44


9
00:21:46
00:21:42
4
00:21:07
00:21:06
4 15
6 1419 Dobrzynska Weronika Olsztyn Kuropatwa Team 1984 K30



6
00:21:50
00:21:45
4
00:21:10
00:21:06
7
00:21:26
00:21:24
3 17
7 1240 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 10
00:22:47
00:22:43
12
00:22:19
00:22:15
10
00:22:26
00:22:23
5
00:21:16
00:21:08
5
00:21:25
00:21:21
5 20
8 279 Jachimowicz Dorota Jeziorany Qźnia Jeziorany 1978 K40

10
00:22:11
00:22:07
4
00:21:41
00:21:38
7
00:21:30
00:21:26
9
00:22:01
00:21:59
4 20
9 1122 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30

6
00:21:48
00:21:43
5
00:21:48
00:21:45
13
00:22:17
00:22:10
12
00:22:28
00:22:24
4 23
10 1065 Peczyńska Paulina Olsztyn Team Kopeć 1986 K30 7
00:22:24
00:22:23
9
00:22:06
00:22:04
9
00:22:17
00:22:15
8
00:21:35
00:21:31
10
00:22:01
00:22:00
5 24
11 1176 Ziółek Weronika Pasym AZS UWM Olsztyn 2003 K16 12
00:23:11
00:23:02
11
00:22:13
00:22:09




6
00:21:27
00:21:22
3 29
12 1156 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30 17
00:23:55
00:23:41
22
00:23:18
00:23:10
7
00:22:09
00:22:06
10
00:21:55
00:21:49
16
00:22:58
00:22:55
5 33
13 1188 Tyborowska Agnieszka Olsztyn dzieciaki z naszej paki 1974 K40 14
00:23:27
00:23:11
15
00:22:56
00:22:38


11
00:22:19
00:22:06
8
00:22:04
00:21:56
4 33
14 1173 Dzirba Wiktoria Srokowo Drużyna ML 2002 K16 13
00:23:07
00:23:04
19
00:23:00
00:22:57
13
00:23:08
00:23:06
12
00:22:15
00:22:07
11
00:22:18
00:22:15
5 36
15 1031 Skuza Dorota Olsztyn 1989 K30

17
00:23:10
00:22:55
12
00:24:00
00:22:57
14
00:23:30
00:22:26
15
00:23:47
00:22:46
4 41
16 1326 Maliszewska Anita Koszalin 1998 K20

14
00:22:35
00:22:31
14
00:24:14
00:23:11


13
00:23:38
00:22:38
3 41
17 248 Pieczkowska Agnieszka Dywity TriNEGU 1978 K40 9
00:22:43
00:22:38
20
00:23:09
00:23:02
17
00:23:43
00:23:34
16
00:23:00
00:22:49


4 42
18 1213 Bogusz Justyna Mrągwo Kuropatwa Team 1994 K20 23
00:24:26
00:24:20
28
00:23:45
00:23:38
16
00:23:36
00:23:29
15
00:22:51
00:22:40
14
00:22:43
00:22:39
5 45
19 1292 Domurat Wiktoria Płock KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 19
00:23:54
00:23:44
16
00:22:49
00:22:45




17
00:23:05
00:23:00
3 52
20 9 Pieczulis Krystyna Olsztyn AKM Olsztyn/Sklep biegowy.com/W-MKLAM 1962 K50 15
00:23:39
00:23:37
29
00:23:51
00:23:49
19
00:23:44
00:23:42
23
00:24:11
00:24:08


4 57
21 233 Blicharz Milena Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1993 K20 18
00:23:48
00:23:44


20
00:23:51
00:23:44
20
00:23:56
00:23:46


3 58
22 93 Kiezik Anna Olsztyn Skazani na sukces 1982 K30

27
00:23:43
00:23:33
15
00:23:24
00:23:17
17
00:23:13
00:23:05


3 59
23 39 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Drużyna ML 1982 K30 20
00:23:48
00:23:46
21
00:23:12
00:23:10
21
00:23:55
00:23:54
18
00:23:44
00:23:34
21
00:23:41
00:23:37
5 59
24 1424 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 K30



23
00:25:10
00:24:04
19
00:24:43
00:23:38
18
00:24:08
00:23:07
3 60
25 1365 Burandt Magdalena Olszty Drużyna Wilka 1980 K30

23
00:23:35
00:23:18
18
00:23:46
00:23:36


19
00:23:34
00:23:15
3 60
26 1242 Drężek Ewelina Kalisz AKM Olsztyn 1991 K20 8
00:22:35
00:22:33
33
00:24:08
00:24:07
29
00:24:45
00:24:43
28
00:24:42
00:24:38
30
00:24:32
00:24:30
5 65
27 1167 Markowicz Renata olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1977 K40 16
00:23:56
00:23:40
30
00:24:44
00:23:54
22
00:25:12
00:24:01




3 68
28 1354 Orzołek Joanna Kolno Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC 1983 K30

31
00:24:06
00:23:54
24
00:24:15
00:24:09
22
00:24:20
00:24:07
23
00:23:54
00:23:49
4 69
29 1308 Janowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1981 K30

26
00:23:48
00:23:33


25
00:26:25
00:24:18
22
00:25:48
00:23:43
3 73
30 1151 Zdunek Ewelina Stawiguda 1985 K30 21
00:24:07
00:24:02
37
00:24:39
00:24:29
27
00:24:35
00:24:30
31
00:25:13
00:25:01
26
00:25:19
00:24:16
5 74
31 180 Pieczkowska Aneta Dywity #Wipasz aktywni w biegu 1978 K40 46
00:27:49
00:27:34
71
00:28:05
00:27:51
8
00:22:14
00:22:08
21
00:26:06
00:23:54
75
00:31:03
00:28:59
5 75
32 1221 Wysocka Martyna Kętrzyn Drużyna ML 1991 K20 24
00:24:29
00:24:26
35
00:24:23
00:24:21
25
00:24:12
00:24:10
26
00:24:28
00:24:19
29
00:24:33
00:24:29
5 75
33 187 Kamrowska Marta Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 27
00:25:54
00:25:23
40
00:24:58
00:24:48
28
00:26:37
00:24:31
24
00:25:15
00:24:12
25
00:24:20
00:24:14
5 76
34 198 Humen Agnieszka Biskupiec Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1978 K40 29
00:25:40
00:25:33
45
00:26:23
00:25:35
36
00:26:56
00:25:48
27
00:25:45
00:24:34
24
00:25:16
00:24:08
5 80
35 1229 Bukowska-Ptak Beata Biskupiec Biskupiec Biega 1971 K40 22
00:24:30
00:24:19
34
00:24:28
00:24:17
31
00:25:07
00:25:00
30
00:25:05
00:24:51
31
00:24:48
00:24:43
5 83
36 40 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Drużyna ML 1983 K30

32
00:24:07
00:24:04
26
00:24:22
00:24:19


32
00:26:06
00:25:05
3 90
37 1352 Radziewicz Iwona Olsztyn Pszczółkowski Team 1982 K30

36
00:24:44
00:24:29
30
00:25:57
00:24:50


27
00:25:20
00:24:16
3 93
38 1069 Białousz Izabela Olsztyn Pszczółkowski team 1978 K40

49
00:26:22
00:26:07
32
00:25:18
00:25:16
32
00:27:16
00:25:12
33
00:27:13
00:25:10
4 97
39 1092 Olszewska Małgorzata Łęgajny 1979 K40

42
00:25:23
00:25:20
33
00:25:39
00:25:37
34
00:27:36
00:25:32
34
00:27:19
00:25:16
4 101
40 211 Stępień Marzena Olsztyn 4TEAM Morsy Skanda Olsztyn 1970 K40 31
00:25:55
00:25:45


37
00:27:08
00:25:59
39
00:27:33
00:26:23
39
00:27:07
00:26:00
4 107
41 224 Grams Paulina Olsztyn Młynago/Qźnia 1988 K30 35
00:26:23
00:26:16
41
00:25:15
00:25:06


35
00:26:46
00:25:38
100
00:33:57
00:31:32
4 111
42 1238 Łaszkowska Jolanta Łukta K.S Wirwinki 1978 K40 33
00:26:12
00:26:02
44
00:25:41
00:25:29
34
00:27:52
00:25:48




3 111
43 1105 Szymańska Edyta Olsztyn Drużyna Wilka 1987 K30 28
00:25:30
00:25:30
39
00:25:01
00:24:46




48
00:29:21
00:27:16
3 115
44 95 Kutnik Anna Olsztyn wodnyaerobik.pl 1977 K40 41
00:27:24
00:27:03


64
00:31:15
00:28:08
36
00:28:04
00:25:58
40
00:28:09
00:26:03
4 117
45 1234 Gajewska Monika Olsztyn 1988 K30 37
00:27:12
00:26:45
46
00:26:25
00:25:35


40
00:28:32
00:26:24


3 123
46 232 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN Fitness Club Sylwetka 1980 K30 40
00:26:59
00:26:51


38
00:26:07
00:25:59
47
00:27:14
00:27:04


3 125
47 1025 Turolska Weronika Jaroty 1977 K40 60
00:28:39
00:28:31
82
00:29:30
00:28:42
53
00:28:41
00:27:35
37
00:28:23
00:26:16
36
00:27:48
00:25:45
5 126
48 1210 PROKOPOWICZ Aneta Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk 1986 K30 36
00:26:34
00:26:34
57
00:27:01
00:26:48
48
00:29:02
00:26:57
49
00:29:23
00:27:12
42
00:28:39
00:26:34
5 126
49 1047 Krawiec Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40 34
00:26:14
00:26:10
51
00:26:32
00:26:27
44
00:27:52
00:26:46


50
00:28:18
00:27:17
4 128
50 238 wiech ewa Klebark Wielki 1970 K40 53
00:28:24
00:27:54
55
00:26:59
00:26:39
58
00:28:53
00:27:47
41
00:28:35
00:26:30
37
00:26:58
00:25:51
5 131
51 1087 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 39
00:27:00
00:26:50


47
00:27:03
00:26:57
45
00:27:10
00:26:57


3 131
52 221 kunda edyta Gietrzwałd 1980 K30

59
00:27:47
00:26:57
50
00:30:11
00:27:08
38
00:28:34
00:26:18
44
00:28:12
00:27:00
4 132
53 1053 Gadomska Joanna Olsztyn 1982 K30 49
00:27:55
00:27:48
60
00:28:18
00:27:24
52
00:28:36
00:27:28
42
00:27:48
00:26:38
41
00:27:27
00:26:23
5 132
54 45 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA Ostróda Runners 1970 K40 43
00:27:41
00:27:15
52
00:27:30
00:26:31
107
00:33:12
00:31:03
43
00:29:06
00:26:43


4 138
55 1296 Turalska Małgorzata Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1965 K50 42
00:27:10
00:27:10
50
00:27:12
00:26:24


48
00:28:13
00:27:08
60
00:28:44
00:27:41
4 140
56 1196 Olender Monika Olsztyn 1992 K20 75
00:29:57
00:29:20




29
00:25:50
00:24:43
38
00:27:59
00:25:52
3 142
57 36 Tuczynska Ania Olsztyn 4 Team Morsy Skanda Olsztyn 1986 K30 57
00:28:37
00:28:14
74
00:28:21
00:28:04
45
00:28:03
00:26:55
50
00:28:30
00:27:19
49
00:28:24
00:27:16
5 144
58 1175 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 1983 K30

48
00:26:07
00:25:53


46
00:28:24
00:26:59
51
00:28:32
00:27:21
3 145
59 236 Andruszkiewicz Anna Olsztyn BBLOlsztyn 1957 K60

63
00:28:27
00:27:32
49
00:29:03
00:26:57
44
00:29:00
00:26:54
53
00:29:28
00:27:23
4 146
60 1194 Galewska Justyna Olsztyn Pszczółkowski Team 1981 K30 44
00:27:24
00:27:19




61
00:29:19
00:28:07
47
00:28:19
00:27:14
3 152
61 1338 Chećko Ewa Olsztyn Są Wolniejsi 1978 K40

87
00:29:59
00:29:02
39
00:28:22
00:26:15


28
00:25:31
00:24:25
3 154
62 1052 Justyna Jachacy-Majewska Justyna Olsztyn Skazani na sukces 1974 K40 58
00:28:53
00:28:25
86
00:29:52
00:28:59
73
00:30:51
00:28:43
55
00:28:45
00:27:33
45
00:29:06
00:27:00
5 158
63 1285 Majchrzak Magdalena Olsztyn BRAG rzeczy niemożliwych 1985 K30 52
00:28:14
00:27:54


94
00:32:07
00:30:01
54
00:29:36
00:27:29
54
00:28:30
00:27:24
4 160
64 1322 Bojaruniec Monika Olsztyn BRAG rzeczy nie możliwych!!! 1985 K30

54
00:27:27
00:26:33
74
00:30:00
00:28:46


35
00:26:26
00:25:20
3 163
65 1027 Plaszewska Aneta Olsztyn Leśni biegacze 1985 K30 67
00:29:11
00:28:42
53
00:27:23
00:26:32
57
00:28:51
00:27:41
53
00:28:29
00:27:23


4 163
66 46 Moroz Katarzyna Olsztyn 1978 K40 69
00:28:56
00:28:46


59
00:29:55
00:27:50
58
00:29:07
00:27:52
46
00:28:21
00:27:13
4 163
67 1126 Stolarczyk Teresa Olsztyn 1970 K40 51
00:28:26
00:27:52
70
00:29:31
00:27:50
51
00:30:31
00:27:24




3 172
68 1227 Wróbel Anna Olsztyn 1981 K30 56
00:28:47
00:28:14
58
00:27:55
00:26:54




59
00:29:47
00:27:36
3 173
69 1041 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1981 K30 63
00:29:30
00:28:36
62
00:28:25
00:27:31
54
00:28:42
00:27:37
60
00:29:16
00:28:02


4 176
70 102 Szałginiewicz Katarzyna Olsztyn Biegam bo chcę a nie muszę 1988 K30 48
00:28:08
00:27:47
69
00:28:47
00:27:49
60
00:29:00
00:27:51


68
00:30:31
00:28:26
4 176
71 79 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn 1965 K50

64
00:28:21
00:27:33
63
00:29:02
00:27:57
57
00:29:53
00:27:48
61
00:29:11
00:28:01
4 181
72 32 Grzegorzewska Katarzyna Gietrzwałd #zaliniametyteam 1986 K30 113
00:32:39
00:31:57


66
00:31:32
00:28:26
63
00:30:39
00:28:10
55
00:29:35
00:27:26
4 184
73 1159 Kuczalska Magdalena Mława Konrad Nosarzewski Badania Dieta Trening 1983 K30 50
00:27:58
00:27:52
73
00:28:11
00:27:57
68
00:30:37
00:28:27




3 191
74 217 Tomaszewska Żaneta Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1985 K30 55
00:28:24
00:28:09
66
00:27:54
00:27:40




72
00:29:46
00:28:44
3 193
75 261 Bochniak Katarzyna Olsztyn Lecimy Tutej 1986 K30 64
00:28:52
00:28:39


65
00:30:27
00:28:23
64
00:29:31
00:28:14
78
00:31:34
00:29:20
4 193
76 118 Gąsior Marta Olsztyn CTS Olsztyn Team 1979 K40



81
00:30:15
00:29:10
56
00:28:54
00:27:36
62
00:30:15
00:28:14
3 199
77 1230 Lendzian Ania Olsztyn 1974 K40 74
00:29:37
00:29:09


67
00:31:29
00:28:27
72
00:31:18
00:29:02
65
00:30:29
00:28:19
4 204
78 213 Śmiałek Aleksandra Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1984 K30 47
00:27:46
00:27:40
72
00:28:03
00:27:55


86
00:31:44
00:29:37


3 205
79 1267 Kolczyńska Małgorzata SKAJBOTY Skajbiegacze 1989 K30 99
00:31:46
00:31:07
61
00:27:39
00:27:26
46
00:27:05
00:26:56




3 206
80 235 Stypińska Joanna Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1998 K20 65
00:28:51
00:28:42


91
00:29:56
00:29:46
52
00:27:31
00:27:20


3 208
81 1360 Pałejko Aleksandra Ostróda 2000 K16

97
00:31:09
00:29:37
72
00:30:44
00:28:38
83
00:31:53
00:29:31
58
00:29:36
00:27:34
4 213
82 107 Zieja Kasia OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 76
00:29:50
00:29:22


77
00:30:01
00:28:52
66
00:29:44
00:28:31
71
00:29:40
00:28:34
4 213
83 273 Pruszkiewicz-Słowińska Katarzyna Olsztyn 1984 K30

92
00:30:58
00:29:21
69
00:31:40
00:28:35
80
00:31:45
00:29:17
66
00:30:33
00:28:22
4 215
84 110 Cwalina Izabela OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 96
00:31:15
00:31:03
81
00:30:15
00:28:41
79
00:31:08
00:29:02
67
00:30:48
00:28:40
73
00:31:01
00:28:51
5 219
85 209 Suwińska Barbara Teresa Olsztyn biegam bo chcę a nie muszę 1965 K50 66
00:29:35
00:28:42
83
00:29:43
00:28:45
93
00:32:03
00:29:50
71
00:31:08
00:29:01


4 220
86 155 Szymanowicz Joanna Gietrzwałd Lecimy Tutej 1978 K40 73
00:29:17
00:29:04


80
00:31:07
00:29:03
69
00:30:12
00:28:54
85
00:31:59
00:29:44
4 222
87 52 Niewdzięczna Barbara Olsztyn Są Wolniejsi 1976 K40 82
00:30:25
00:29:47
88
00:30:00
00:29:04
70
00:30:45
00:28:36
74
00:31:14
00:29:03


4 226
88 1364 Wójcik Marta Olsztyn 1980 K30

114
00:32:20
00:30:45
76
00:30:52
00:28:49
88
00:31:59
00:29:51
64
00:29:26
00:28:15
4 228
89 278 Karwacka Jolanta Olsztyn 1983 K30

79
00:29:21
00:28:32
84
00:31:30
00:29:20
73
00:30:13
00:29:02
81
00:30:52
00:29:40
4 233
90 1006 Bogusz Monika Olsztyn Kuropatwa Team 1991 K20 85
00:30:21
00:30:08


90
00:31:43
00:29:41
75
00:30:15
00:29:03
74
00:30:00
00:28:53
4 234
91 1003 Kaszałowicz Monika Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 62
00:28:56
00:28:35
78
00:29:18
00:28:26




95
00:31:58
00:30:53
3 235
92 245 Lorenc Łucja Olsztyn 1977 K40 71
00:29:25
00:28:52
77
00:29:16
00:28:15




90
00:32:26
00:30:15
3 238
93 1160 Kolaj Hanna Olsztyn 1981 K30

100
00:30:41
00:29:45
135
00:39:09
00:35:57
68
00:31:05
00:28:41
70
00:30:49
00:28:28
4 238
94 1020 Limontas Dorota Olsztyn D27 1987 K30



82
00:32:16
00:29:11
96
00:32:58
00:30:29
63
00:30:21
00:28:15
3 241
95 31 Kwacz MAŁGORZATA Ostróda 1964 K50 89
00:31:04
00:30:37
112
00:32:04
00:30:32
95
00:32:14
00:30:03
76
00:31:30
00:29:03
76
00:31:00
00:28:59
5 241
96 1233 Wiórkowska Natalia Sząbruk 1986 K30 87
00:30:32
00:30:30
102
00:30:48
00:29:55
86
00:30:34
00:29:25


69
00:29:32
00:28:28
4 242
97 285 Sprawka Mirella Olsztyn 1973 K40

91
00:30:07
00:29:09
78
00:31:03
00:28:57
85
00:31:42
00:29:32
79
00:31:29
00:29:25
4 242
98 59 Mikołajewska Anna Olsztyn 1980 K30 79
00:29:41
00:29:31
85
00:29:12
00:28:56
83
00:31:24
00:29:20
87
00:31:52
00:29:44


4 247
99 1264 SINKIEWICZ KATARZYNA PASYM 1971 K40 80
00:30:18
00:29:37


71
00:31:40
00:28:37


97
00:33:29
00:31:14
3 248
100 1129 Semerak Dorota Barczewo BSB Barczewo Biega 1976 K40 95
00:31:10
00:30:57
99
00:30:34
00:29:44
87
00:30:37
00:29:28
77
00:30:16
00:29:04
87
00:31:19
00:30:10
5 251
101 1036 Cichomska Marzena Olsztyn NajmowiczTri 1981 K30 77
00:29:26
00:29:23
90
00:29:12
00:29:08




86
00:32:15
00:30:00
3 253
102 1007 Lecewicz Agata Olsztyn Są Wolniejsi 1980 K30 83
00:30:37
00:29:57
95
00:30:26
00:29:27
92
00:31:54
00:29:46
89
00:32:07
00:29:55


4 264
103 1359 Pałejko Marzena Ostróda 1966 K50

119
00:32:36
00:31:04
101
00:32:36
00:30:25
84
00:31:53
00:29:31
80
00:31:27
00:29:26
4 265
104 186 Sobiewska Anna Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1986 K30 124
00:33:23
00:32:52
108
00:32:03
00:30:26
109
00:33:43
00:31:25
70
00:31:07
00:28:56
88
00:32:13
00:30:10
5 266
105 1077 Abramczyk Teresa Skajboty Skajbiegacze 1982 K30 120
00:33:23
00:32:45
120
00:31:21
00:31:07
104
00:33:04
00:30:56
81
00:31:38
00:29:24
84
00:31:56
00:29:44
5 269
106 169 Nieściór Mieczysława Stękiny / Olsztyn KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /Młynago 1970 K40 92
00:31:12
00:30:45
103
00:31:00
00:30:01
89
00:31:48
00:29:37


93
00:32:59
00:30:51
4 274
107 58 Plucińska-Furgał Anna Olsztyn 1971 K40 81
00:30:00
00:29:39
101
00:31:22
00:29:45
103
00:32:47
00:30:38
95
00:33:04
00:30:28


4 277
108 1357 Pogorzeska Karolina Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 2001 K16

118
00:32:43
00:31:03
105
00:33:09
00:30:58
82
00:31:32
00:29:24
91
00:31:34
00:30:19
4 278
109 163 Okuniewska Jolanta Biskupiec Fitstep Team Biskupiec 1967 K50 94
00:31:03
00:30:49
96
00:30:28
00:29:34




92
00:32:40
00:30:36
3 282
110 270 Jankowska Emilia Olsztyn 1986 K30

113
00:32:14
00:30:33
96
00:33:10
00:30:03


77
00:31:26
00:29:14
3 286
111 1245 Stolarczyk Jolanta Olsztyn 1979 K40 103
00:32:01
00:31:28
93
00:31:03
00:29:22
110
00:34:38
00:31:30
91
00:32:27
00:29:59


4 287
112 1418 Romańczuk-Kur Magdalena Olsztyn 1988 K30 93
00:31:17
00:30:45
98
00:30:34
00:29:43
98
00:33:09
00:30:07
98
00:33:07
00:30:50


4 289
113 97 Jarmołowicz Magdalena Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 84
00:30:23
00:30:01
104
00:31:44
00:30:11
108
00:34:19
00:31:14
104
00:34:04
00:31:48
118
00:37:22
00:35:15
5 292
114 75 Frąckowiak Agata Jedwabno 1998 K20 106
00:32:13
00:31:35
115
00:30:55
00:30:55


97
00:33:02
00:30:42
89
00:32:33
00:30:14
4 292
115 1279 Dzido Edyta Nidzica Nidzica Biega 1971 K40 105
00:31:55
00:31:32
107
00:32:00
00:30:25
100
00:32:30
00:30:23
93
00:32:17
00:30:08


4 298
116 171 Skorupska Anna Łęgajny WipaszAktywni 1985 K30

106
00:32:00
00:30:24
118
00:32:54
00:32:54


83
00:31:48
00:29:41
3 307
117 27 Krawiec Klaudia Ostróda 1978 K40 102
00:31:52
00:31:26
117
00:32:00
00:31:01
106
00:33:13
00:31:03
101
00:33:39
00:31:15
105
00:34:26
00:32:21
5 308
118 1090 Pliszka Malgorzata Olsztyn Pliszka Biega 1980 K30 90
00:30:48
00:30:39
121
00:32:47
00:31:09




104
00:33:56
00:31:46
3 315
119 1127 Słowakiewicz Ewelina Olsztyn Salka Fit Barczewo 1979 K40 100
00:31:20
00:31:12
109
00:30:37
00:30:27
120
00:36:17
00:33:08
107
00:34:10
00:31:58


4 316
120 1166 Budzilek Malgorzata Olsztyn 1968 K50 114
00:32:27
00:32:02
129
00:33:13
00:31:38


105
00:34:13
00:31:48
98
00:33:26
00:31:15
4 317
121 255 Najmowicz Wiesława Olsztyn Tri Bracia Najmowicz 1964 K50 104
00:31:30
00:31:30
116
00:31:57
00:30:56


102
00:33:29
00:31:19


3 322
122 1132 Bujalska Agnieszka Skajboty Skajbiegacze 1971 K40 142
00:36:37
00:35:58
138
00:33:19
00:33:06
114
00:34:12
00:32:03
106
00:34:06
00:31:51
102
00:33:49
00:31:37
5 322
123 1281 Marszałek Małgorzata Swarzędz 1974 K40 107
00:32:00
00:31:39
122
00:31:27
00:31:13
113
00:35:03
00:31:58
103
00:33:42
00:31:36


4 323
124 1254 Jakubowicz Sylwia Olsztyn 1984 K30 108
00:32:15
00:31:45
111
00:32:07
00:30:32
111
00:34:43
00:31:40




3 330
125 1107 Hermańska Marzena Barczewo Salka Fit Barczewo 1972 K40 110
00:32:02
00:31:50
126
00:32:59
00:31:21


109
00:34:43
00:32:30
111
00:35:22
00:33:09
4 330
126 1030 Licznerska Agnieszka ostróda 1976 K40 116
00:32:43
00:32:16
135
00:33:33
00:32:33


111
00:35:32
00:33:05
103
00:33:48
00:31:42
4 330
127 1035 Krakowiak Justyna Olsztyn 1975 K40 128
00:33:49
00:33:44




99
00:32:09
00:30:57
108
00:33:36
00:32:30
3 335
128 1373 POLAKOWSKA KRYSTYNA OLSZTYN ABRM RAKIETY OLSZTYN 1981 K30

136
00:34:11
00:32:36
112
00:33:54
00:31:47


101
00:33:41
00:31:35
3 349
129 1214 Domian Marta Olsztyn 1979 K40 121
00:33:02
00:32:46
132
00:33:54
00:32:20
119
00:36:00
00:32:55


110
00:35:05
00:32:48
4 350
130 1034 Jakuta Beata Olsztyn 1957 K60 147
00:37:43
00:37:06
145
00:35:53
00:34:17
124
00:36:54
00:33:45
112
00:35:22
00:33:12
114
00:35:56
00:33:47
5 350
131 1222 Żuchowska Anna Olsztyn 1991 K20 131
00:34:40
00:34:06
127
00:33:05
00:31:22
117
00:35:44
00:32:37
122
00:37:37
00:35:03
115
00:36:16
00:34:00
5 354
132 1270 Terlecka Justyna Olsztyn 1983 K30 129
00:34:30
00:33:49
148
00:36:14
00:34:30
122
00:36:39
00:33:28


106
00:34:33
00:32:23
4 357
133 136 Herman Katarzyna Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 137
00:35:13
00:34:39
155
00:37:18
00:35:40
138
00:39:27
00:36:21
113
00:36:26
00:34:05
109
00:34:51
00:32:34
5 359
134 177 Szkotak-Zakabłuk Marzena Jeziorany #WIPASZ AKTYWNI 1987 K30

147
00:34:39
00:34:28
130
00:38:18
00:35:14
117
00:36:32
00:34:21
112
00:35:31
00:33:27
4 359
135 1134 Augustynowicz Marta Szypliszki 1994 K20 125
00:33:27
00:32:58
130
00:33:27
00:31:51


110
00:35:13
00:32:56


3 365
136 199 Akinis Renata Dywity 1976 K40 151
00:38:20
00:38:04
131
00:33:48
00:32:15
128
00:38:10
00:34:59


107
00:34:30
00:32:25
4 366
137 176 Gulbicka-Ilczuk Ewa Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1979 K40



137
00:39:07
00:36:00
114
00:36:25
00:34:06
116
00:36:29
00:34:17
3 367
138 230 Kołakowska Renata Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K50

156
00:37:23
00:35:48
127
00:38:13
00:34:59
125
00:38:13
00:35:45
117
00:37:22
00:35:01
4 369
139 1246 Pankowska Justyna Olsztyn 1973 K40 149
00:38:23
00:38:00
140
00:34:07
00:33:16
116
00:34:30
00:32:23
118
00:35:56
00:34:36


4 374
140 1130 Skrzyńska Elżbieta Barczewo Salka fit Barczewo 1975 K40 123
00:32:56
00:32:47
137
00:32:55
00:32:47


115
00:36:26
00:34:13


3 375
141 178 Surowiec Anna Olsztyn #Wipasz Aktywni w biegu 1980 K30

143
00:33:58
00:33:48


119
00:36:51
00:34:41
113
00:35:49
00:33:46
3 375
142 183 Mackiewicz Bożena OLSZTYN BRAK 1961 K50 138
00:35:13
00:34:48
152
00:36:40
00:35:02
131
00:38:19
00:35:15
124
00:37:49
00:35:34
120
00:38:13
00:36:02
5 375
143 100 Filak Anna Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 132
00:35:00
00:34:07


126
00:37:56
00:34:50


119
00:37:39
00:35:21
3 377
144 1405 Zdancewicz-Pękala Ewelina Olsztyn Olsztyn Toastmasters 1993 K20



129
00:38:12
00:35:08
127
00:39:16
00:36:56
122
00:39:01
00:36:51
3 378
145 161 Kalinowska Elżbieta Bartąg 1983 K30 130
00:34:09
00:33:52
133
00:34:02
00:32:22


121
00:37:26
00:34:56


3 384
146 1162 Pyrczak Marta Barczewo Salka fit Barczewo 1983 K30

146
00:34:35
00:34:26
125
00:37:32
00:34:23
116
00:36:27
00:34:13


3 387
147 220 Smolaga Joanna Olsztyn 1975 K40 127
00:33:59
00:33:31
139
00:34:47
00:33:06
123
00:36:44
00:33:39




3 389
148 1060 Sablewska Agata Olsztyn Lecimy Tutej 1994 K20 156
00:40:04
00:39:36
151
00:36:30
00:34:50


130
00:40:32
00:38:03
123
00:40:03
00:37:47
4 404
149 194 Lis Aneta Kieźliny Wipasz Aktywni w biegu 1981 K30 150
00:38:19
00:38:02
154
00:37:12
00:35:39


131
00:40:11
00:38:55
124
00:40:47
00:38:42
4 405
150 1135 Drozdowska Emilia Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K40 157
00:40:40
00:40:00


145
00:45:49
00:42:41
135
00:44:39
00:42:12
125
00:44:09
00:41:59
4 405
151 179 Buczek Paulina Olsztyn #WIPASZAKTYWNI w biegu 1991 K20 154
00:39:08
00:39:01


132
00:38:26
00:35:22
123
00:37:19
00:35:08


3 409
152 1086 Grouss Ewelina olsztyn grupa DBK olsztyn 1985 K30 170
00:45:23
00:44:51
170
00:51:56
00:50:11
147
00:49:42
00:46:32
139
00:54:39
00:52:05
127
00:50:03
00:47:46
5 413
153 1028 Jabłońska Joanna Olsztyn 1975 K40 155
00:40:15
00:39:34
161
00:39:28
00:37:45
144
00:44:15
00:41:05


121
00:38:43
00:36:27
4 420
154 1268 ZYCHOWICZ MARZENA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 1971 K40 152
00:38:43
00:38:04
159
00:37:50
00:36:14
141
00:40:16
00:38:03
129
00:40:15
00:37:58


4 422
155 34 Długosz Lucyna Kętrzyn DRUŻYNA ML 1964 K50 141
00:35:59
00:35:56
160
00:37:05
00:37:02


126
00:39:02
00:36:53


3 427
156 135 Pietrulewicz Dorota Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 K50

168
00:48:00
00:46:22


133
00:42:40
00:40:18
126
00:50:03
00:47:46
3 427
157 1149 Moskalonek Agnieszka Barczewo Salka fit Barczewo 1972 K40 144
00:36:24
00:36:15
158
00:36:18
00:36:08


128
00:39:17
00:37:03


3 430
158 1072 Bendarczyk Anna Naglady GRUPA DBK OLSZTYN 1974 K40 169
00:45:18
00:44:48
167
00:45:15
00:43:30
146
00:47:55
00:44:45
137
00:49:46
00:47:11


4 450
159 103 Brzóska Katarzyna Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40 158
00:40:35
00:40:06
164
00:40:41
00:39:04


134
00:41:53
00:40:32


3 456
160 1144 Zbień Anna Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 K30 171
00:45:25
00:45:25
166
00:45:10
00:43:24


138
00:54:39
00:52:04


3 475

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 12 Pętlicka Julia Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn 2002 K16 3
00:19:57
00:19:55
4
00:19:31
00:19:29






2 7
2 1070 Miller Marta Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 K30 11
00:22:54
00:22:52






20
00:24:25
00:23:20
2 31
3 162 Starzyńska-Kościuszko Katarzyna Poznań Pszczółkowski Team 1986 K30

24
00:23:36
00:23:20
11
00:23:46
00:22:40




2 35
4 1117 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Team Kopeć 1982 K30 26
00:25:15
00:25:10
38
00:24:52
00:24:38






2 64
5 1192 Gogolewska Anna Stawiguda FORBET RUNNERS 1973 K40 38
00:27:07
00:26:46


35
00:27:53
00:25:48




2 73
6 41 Kozłowska Joanna Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych 1982 K30 32
00:26:16
00:25:58






57
00:29:38
00:27:32
2 89
7 1078 Wardak Paulina Barczewo Skajbiegacze 1991 K20

56
00:26:58
00:26:44
43
00:26:40
00:26:31




2 99
8 1471 GULBINOWICZ RENATA KIWITY 1982 K30





59
00:30:04
00:27:59
43
00:27:51
00:26:50
2 102
9 158 Gaszyk Jolanta Olsztyn #WIPASZAKTYWNI w biegu 1984 K30 45
00:27:27
00:27:27


61
00:28:57
00:27:54




2 106
10 1255 Glińska Anna Olsztyn 1993 K20 61
00:28:31
00:28:31
67
00:28:33
00:27:40






2 128
11 94 Pędzich Anna Orneta Orneta 1991 K20 54
00:28:08
00:28:04
75
00:29:04
00:28:10






2 129
12 253 Karbowska Karolina Brzozie 1994 K20

68
00:27:58
00:27:46
62
00:29:00
00:27:56




2 130
13 1451 Palowska Joanna Olsztyn 1992 K20



41
00:28:32
00:26:25


99
00:33:54
00:31:30
2 140
14 1048 Kazin Karolina Dywity PRON SQUAD 1993 K20 86
00:30:48
00:30:17


55
00:30:38
00:27:37




2 141
15 1469 Tunkiewicz Katarzyna Olsztyn 1982 K30





79
00:31:29
00:29:11
67
00:29:34
00:28:26
2 146
16 1453 Kurdynowska Beata Barczewo SportMaster 1981 K30



99
00:32:28
00:30:16
51
00:29:35
00:27:20


2 150
17 126 Boruszewska Katarzyna Morąg BRAG rzeczy niemożliwych 1992 K20

80
00:29:27
00:28:33
75
00:29:59
00:28:46




2 155
18 1199 Karczewska Alicja Barczewo Salka Fit 1982 K30 68
00:28:51
00:28:43




90
00:32:09
00:29:57


2 158
19 289 Płucienniczak Diana Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1986 K30

89
00:30:46
00:29:07
97
00:33:09
00:30:07




2 186
20 1171 Wodowska Sylwia Gryzliny Grupa DBK OLSZTYN 1990 K20 97
00:31:36
00:31:05
94
00:30:57
00:29:23






2 191
21 144 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K50 88
00:31:33
00:30:33




108
00:34:28
00:32:00


2 196
22 1140 Hinzmann Anna Stawiguda 1992 K20 112
00:32:38
00:31:57






94
00:33:04
00:30:52
2 206
23 1128 Skrzyńska Katarzyna Barczewo Salka fit Barczewo 1973 K40 101
00:31:21
00:31:13
110
00:30:38
00:30:30






2 211
24 1161 Ziemińska-Zajczyk Dorota Barczewo Salka fit Barczewo 1974 K40



121
00:36:18
00:33:08
92
00:32:14
00:30:02


2 213
25 55 Mańkowska-Salik Izabela Olsztyn TEMPOO 1978 K40



115
00:35:13
00:32:09
100
00:32:12
00:30:58


2 215
26 1058 Prymek Agata Olsztyn 1997 K20 135
00:34:21
00:34:21
105
00:31:59
00:30:18






2 240
27 1038 Żebrowska Sylwia Olsztyn 1988 K30 119
00:32:59
00:32:38
123
00:31:23
00:31:13






2 242
28 51 PANFIL MAGDALENA OSTRÓDA 1978 K40 111
00:32:29
00:31:52


134
00:39:05
00:35:55




2 245
29 1033 Lorek Katarzyna Olsztyn 1975 K40 122
00:33:20
00:32:46
134
00:34:09
00:32:27






2 256
30 1225 Kocot Aleksandra Olsztyn 1990 K20 115
00:32:14
00:32:14
149
00:36:26
00:34:42






2 264
31 195 Więckowska Sylwia Dobre Miasto Wipasz 1987 K30 139
00:35:05
00:34:49


140
00:39:18
00:37:00




2 279
32 119 Kamińska Urszula Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 136
00:34:57
00:34:22
144
00:35:06
00:34:05






2 280
33 259 Tamkun Alicja Barczewo BRAG rzeczy niemożliwych! 1995 K20 146
00:37:27
00:37:00


139
00:39:39
00:36:25




2 285
34 1143 Drabińska Natalia Olsztyn 1990 K20 140
00:35:41
00:35:03
153
00:36:56
00:35:12






2 293
35 1280 MALĄG ALICJA OLSZTYN GRUPADBK 1960 K50 165
00:45:24
00:44:31




132
00:42:26
00:39:55


2 297
36 1073 Bancuk Monika Gutkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1985 K30 163
00:44:55
00:44:24




136
00:48:58
00:46:24


2 299
37 1317 Sudzińska Mariola Olsztyn 1976 K40

2
00:18:48
00:18:46






1 2
38 1348 Wrażeń Justyna Olsztyn 1988 K30

13
00:22:22
00:22:18






1 13
39 1372 Lemanowicz Maja Olsztyn AZS UWM Olsztyn 2001 K16

18
00:22:59
00:22:55






1 18
40 1376 SUKHANOVA WADZEYA 1994 K20

25
00:23:26
00:23:25






1 25
41 1269 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K30 25
00:25:03
00:24:55








1 25
42 113 Ołów Katarzyna Wadąg GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 30
00:25:38
00:25:37








1 30
43 1503 Szablińska-Piernik Joanna Olsztyn 1989 K30





33
00:26:37
00:25:23


1 33
44 1410 Doleżek Agnieszka Szczecin Lamy 1982 K30



40
00:26:26
00:26:19




1 40
45 1394 Kolaj Ewelina Warszawa Mordeczki 1982 K30



42
00:28:39
00:26:29




1 42
46 1310 Daszuta Karolina Jaroty BRBK - biegli w podatkach 1988 K30

43
00:25:31
00:25:21






1 43
47 1347 Kozłowska-Urban Joanna Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1980 K30

47
00:25:50
00:25:39






1 47
48 1518 Dzieńkowska Ewelina Olsztyn 1980 K30







52
00:28:36
00:27:23
1 52
49 1533 Michalczyk Maria Olsztyn 1981 K30







56
00:29:35
00:27:29
1 56
50 1441 MARSZALKOWSKA IZABELA BARCZEWO SKAJBIEGACZE 1983 K30



56
00:29:49
00:27:41




1 56
51 1261 BOJANOWSKA ANNA RAŃSK GWARDIA SZCZYTNO 2002 K16 59
00:28:41
00:28:29








1 59
52 1483 Mikielska Danuta Olsztynek 1959 K60





62
00:30:24
00:28:08


1 62
53 63 Chmielewska Monika Kętrzyn Drużyna ML 1977 K40

65
00:27:41
00:27:38






1 65
54 1430 Kuligowska Julita Chorzele 1997 K20





65
00:29:39
00:28:26


1 65
55 123 Żbik Ada Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20 70
00:29:12
00:28:47








1 70
56 88 Grażewicz Patrycja Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1993 K20 72
00:29:27
00:28:57








1 72
57 1039 Młyńska Joanna Olsztyn PRON SQUAD 1985 K30

76
00:29:03
00:28:14






1 76
58 1467 Maksińska Wiktoria Chorzele 1997 K20





78
00:30:21
00:29:07


1 78
59 1185 Polakowska Dominika Bakałarzewo 1995 K20 78
00:29:56
00:29:28








1 78
60 1525 SZYMCZAK ANNA Ostróda 1975 K40







82
00:31:47
00:29:41
1 82
61 117 Żebrowska Beata Ostrołęka MorsyOstrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka 1970 K40

84
00:29:54
00:28:53






1 84
62 15 Jeger Renata Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 K50



85
00:31:36
00:29:25




1 85
63 1416 Zajączkowska Karolina Bobrowniki brak 1984 K30



88
00:31:36
00:29:29




1 88
64 1113 Bałdyga Katarzyna Mrągowo 1971 K40 91
00:30:44
00:30:44








1 91
65 1487 Borkowa Marta Olsztyn 1990 K20





94
00:31:36
00:30:13


1 94
66 1532 ZYCHOWICZ JOANNA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 2003 K16







96
00:33:09
00:30:57
1 96
67 1276 POGORZELSKA KAROLINA OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2001 K16 98
00:31:29
00:31:06








1 98
68 1425 Senderska-Płonowska Magdalena Wrocław 1992 K20



102
00:33:46
00:30:37




1 102
69 142 Tunkiewicz Aleksandra Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 109
00:32:13
00:31:47








1 109
70 257 Dobrzelecka Żaneta Dywity BRAG rzeczy niemożliwych!!! 1989 K30 117
00:32:49
00:32:29








1 117
71 1283 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K40 118
00:32:58
00:32:29








1 118
72 1489 Zawadzka Magdalena Wiśniewo Ślęzak Team 1989 K30





120
00:37:30
00:34:53


1 120
73 74 Ośko Karina Olsztyn RadioAktywni 1989 K30

124
00:32:52
00:31:15






1 124
74 1333 Żuk Natalia Pabianice 1998 K20

125
00:32:54
00:31:19






1 125
75 156 Wasyliszyn Anna Olsztyn 1988 K30 126
00:33:26
00:33:01








1 126
76 1318 Kowalska Marta Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE 1989 K30

128
00:31:43
00:31:35






1 128
77 1119 Wiśniewska Justyna Olsztyn Są Wolniejsi 1984 K30 133
00:34:39
00:34:10








1 133
78 1022 Lipka Eliza Ostróda 1977 K40



133
00:39:02
00:35:50




1 133
79 1273 ŁUKASIEWICZ OLGA OLSZTYN HOTEL KRASICKI 1986 K30 134
00:34:44
00:34:16








1 134
80 1401 Kolaj-Robin Olga Fegersheim 1980 K30



136
00:39:09
00:35:57




1 136
81 1125 Kozłowska Anita Olsztyn BBKTS 1986 K30

141
00:34:59
00:33:19






1 141
82 1071 Kraszewska Dorota Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 K30

142
00:35:15
00:33:40






1 142
83 1393 Zimakowska Ewa Olsztyn Salka Fit 1970 K40



142
00:41:16
00:38:06




1 142
84 1154 Błaszkiewicz Agata Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K40 143
00:36:38
00:36:04








1 143
85 1452 SYLWANOWICZ MARTA WARSZAWA 1976 K40



143
00:41:15
00:38:09




1 143
86 1293 Wilan Ewa Olsztyn Grupa DBK 1979 K40 145
00:37:06
00:36:43








1 145
87 1082 Sołtys Agnieszka Barczewo 1980 K30 148
00:38:34
00:37:55








1 148
88 1400 Kolaj Maria Działdowo 1955 K60



148
00:52:47
00:49:34




1 148
89 1319 Jędrzejak Magdalena Gdynia SĄ WOLNIEJSI 1978 K40

150
00:36:27
00:34:43






1 150
90 1155 MARCINKOWSKA ELŻBIETA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1975 K40 153
00:39:24
00:39:01








1 153
91 1177 Mokrzycka Ewa BARCZEWO BBL Barczewo 1975 K40

157
00:36:58
00:36:06






1 157
92 1262 Grzybowska Małgorzata Olsztyn 1993 K20 159
00:41:21
00:40:39








1 159
93 1179 Machałek Natalia Barczewo Hinata U-team 1985 K30 160
00:42:25
00:41:42








1 160
94 1286 Wiszniewska Wioletta Olsztyn 1980 K30 161
00:44:26
00:44:03








1 161
95 1344 Wojciechowska Sandra Biskupiec BRAG rzeczy niemożliwych!!! 1998 K20

162
00:38:43
00:37:48






1 162
96 1121 Morgiewicz Agnieszka Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 K30 162
00:44:25
00:44:19








1 162
97 1340 PACEWICZ JOANNA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K40

163
00:39:44
00:38:09






1 163
98 143 OKOŃSKA KATARZYNA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1989 K30 164
00:44:25
00:44:25








1 164
99 1311 Tomaszewska Katarzyna Olsztyn 1987 K30

165
00:40:06
00:39:53






1 165
100 1235 Bednarska Patrycja Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1994 K20 166
00:45:19
00:44:41








1 166
101 111 Pałka Patrycja Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1994 K20 167
00:45:17
00:44:41








1 167
102 1212 Rodzewicz Helena Olsztyn Grupa Dbk Olsztyn 1990 K20 168
00:45:19
00:44:48








1 168
103 1343 Konstantynowicz Barbara Stare Jabłonki 1965 K50

169
00:51:56
00:50:08






1 169
104 1097 Januszewska Barbara Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K50 172
00:52:20
00:52:14








1 172
105 1115 Pałka Krystyna Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1968 K50 173
00:52:20
00:52:15








1 173

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni