z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 279 Jachimowicz Dorota Jeziorany Qźnia Jeziorany 1978 K40

2
00:22:11
00:22:07
1
00:21:41
00:21:38
1
00:21:30
00:21:26
2
00:22:01
00:21:59
4 4
2 1188 Tyborowska Agnieszka Olsztyn dzieciaki z naszej paki 1974 K40 2
00:23:27
00:23:11
3
00:22:56
00:22:38


2
00:22:19
00:22:06
1
00:22:04
00:21:56
4 5
3 248 Pieczkowska Agnieszka Dywity TriNEGU 1978 K40 1
00:22:43
00:22:38
4
00:23:09
00:23:02
3
00:23:43
00:23:34
3
00:23:00
00:22:49


4 7
4 1167 Markowicz Renata olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1977 K40 3
00:23:56
00:23:40
5
00:24:44
00:23:54
4
00:25:12
00:24:01




3 12
5 198 Humen Agnieszka Biskupiec Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1978 K40 5
00:25:40
00:25:33
9
00:26:23
00:25:35
10
00:26:56
00:25:48
5
00:25:45
00:24:34
3
00:25:16
00:24:08
5 13
6 1229 Bukowska-Ptak Beata Biskupiec Biskupiec Biega 1971 K40 4
00:24:30
00:24:19
6
00:24:28
00:24:17
5
00:25:07
00:25:00
6
00:25:05
00:24:51
5
00:24:48
00:24:43
5 14
7 180 Pieczkowska Aneta Dywity #Wipasz aktywni w biegu 1978 K40 13
00:27:49
00:27:34
16
00:28:05
00:27:51
2
00:22:14
00:22:08
4
00:26:06
00:23:54
17
00:31:03
00:28:59
5 19
8 1069 Białousz Izabela Olsztyn Pszczółkowski team 1978 K40

10
00:26:22
00:26:07
6
00:25:18
00:25:16
7
00:27:16
00:25:12
6
00:27:13
00:25:10
4 19
9 1092 Olszewska Małgorzata Łęgajny 1979 K40

7
00:25:23
00:25:20
7
00:25:39
00:25:37
8
00:27:36
00:25:32
7
00:27:19
00:25:16
4 21
10 1238 Łaszkowska Jolanta Łukta K.S Wirwinki 1978 K40 7
00:26:12
00:26:02
8
00:25:41
00:25:29
8
00:27:52
00:25:48




3 23
11 211 Stępień Marzena Olsztyn 4TEAM Morsy Skanda Olsztyn 1970 K40 6
00:25:55
00:25:45


11
00:27:08
00:25:59
11
00:27:33
00:26:23
10
00:27:07
00:26:00
4 27
12 95 Kutnik Anna Olsztyn wodnyaerobik.pl 1977 K40 11
00:27:24
00:27:03


19
00:31:15
00:28:08
9
00:28:04
00:25:58
11
00:28:09
00:26:03
4 31
13 1047 Krawiec Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40 8
00:26:14
00:26:10
11
00:26:32
00:26:27
13
00:27:52
00:26:46


14
00:28:18
00:27:17
4 32
14 1025 Turolska Weronika Jaroty 1977 K40 17
00:28:39
00:28:31
18
00:29:30
00:28:42
16
00:28:41
00:27:35
10
00:28:23
00:26:16
8
00:27:48
00:25:45
5 34
15 238 wiech ewa Klebark Wielki 1970 K40 15
00:28:24
00:27:54
13
00:26:59
00:26:39
17
00:28:53
00:27:47
12
00:28:35
00:26:30
9
00:26:58
00:25:51
5 34
16 1338 Chećko Ewa Olsztyn Są Wolniejsi 1978 K40

21
00:29:59
00:29:02
12
00:28:22
00:26:15


4
00:25:31
00:24:25
3 37
17 45 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA Ostróda Runners 1970 K40 12
00:27:41
00:27:15
12
00:27:30
00:26:31
32
00:33:12
00:31:03
13
00:29:06
00:26:43


4 37
18 1087 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 10
00:27:00
00:26:50


14
00:27:03
00:26:57
14
00:27:10
00:26:57


3 38
19 1052 Justyna Jachacy-Majewska Justyna Olsztyn Skazani na sukces 1974 K40 16
00:28:53
00:28:25
20
00:29:52
00:28:59
23
00:30:51
00:28:43
15
00:28:45
00:27:33
12
00:29:06
00:27:00
5 43
20 1126 Stolarczyk Teresa Olsztyn 1970 K40 14
00:28:26
00:27:52
15
00:29:31
00:27:50
15
00:30:31
00:27:24




3 44
21 46 Moroz Katarzyna Olsztyn 1978 K40 18
00:28:56
00:28:46


18
00:29:55
00:27:50
17
00:29:07
00:27:52
13
00:28:21
00:27:13
4 48
22 1230 Lendzian Ania Olsztyn 1974 K40 21
00:29:37
00:29:09


20
00:31:29
00:28:27
19
00:31:18
00:29:02
16
00:30:29
00:28:19
4 55
23 118 Gąsior Marta Olsztyn CTS Olsztyn Team 1979 K40



26
00:30:15
00:29:10
16
00:28:54
00:27:36
15
00:30:15
00:28:14
3 57
24 245 Lorenc Łucja Olsztyn 1977 K40 19
00:29:25
00:28:52
17
00:29:16
00:28:15




22
00:32:26
00:30:15
3 58
25 155 Szymanowicz Joanna Gietrzwałd Lecimy Tutej 1978 K40 20
00:29:17
00:29:04


25
00:31:07
00:29:03
18
00:30:12
00:28:54
20
00:31:59
00:29:44
4 58
26 52 Niewdzięczna Barbara Olsztyn Są Wolniejsi 1976 K40 24
00:30:25
00:29:47
22
00:30:00
00:29:04
21
00:30:45
00:28:36
20
00:31:14
00:29:03


4 63
27 285 Sprawka Mirella Olsztyn 1973 K40

23
00:30:07
00:29:09
24
00:31:03
00:28:57
22
00:31:42
00:29:32
18
00:31:29
00:29:25
4 63
28 1129 Semerak Dorota Barczewo BSB Barczewo Biega 1976 K40 27
00:31:10
00:30:57
25
00:30:34
00:29:44
27
00:30:37
00:29:28
21
00:30:16
00:29:04
21
00:31:19
00:30:10
5 67
29 1264 SINKIEWICZ KATARZYNA PASYM 1971 K40 22
00:30:18
00:29:37


22
00:31:40
00:28:37


24
00:33:29
00:31:14
3 68
30 58 Plucińska-Furgał Anna Olsztyn 1971 K40 23
00:30:00
00:29:39
26
00:31:22
00:29:45
30
00:32:47
00:30:38
26
00:33:04
00:30:28


4 75
31 169 Nieściór Mieczysława Stękiny / Olsztyn KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /Młynago 1970 K40 26
00:31:12
00:30:45
27
00:31:00
00:30:01
28
00:31:48
00:29:37


23
00:32:59
00:30:51
4 76
32 1245 Stolarczyk Jolanta Olsztyn 1979 K40 31
00:32:01
00:31:28
24
00:31:03
00:29:22
33
00:34:38
00:31:30
23
00:32:27
00:29:59


4 78
33 1279 Dzido Edyta Nidzica Nidzica Biega 1971 K40 32
00:31:55
00:31:32
28
00:32:00
00:30:25
29
00:32:30
00:30:23
25
00:32:17
00:30:08


4 82
34 27 Krawiec Klaudia Ostróda 1978 K40 30
00:31:52
00:31:26
31
00:32:00
00:31:01
31
00:33:13
00:31:03
29
00:33:39
00:31:15
27
00:34:26
00:32:21
5 86
35 1127 Słowakiewicz Ewelina Olsztyn Salka Fit Barczewo 1979 K40 28
00:31:20
00:31:12
29
00:30:37
00:30:27
39
00:36:17
00:33:08
32
00:34:10
00:31:58


4 89
36 1132 Bujalska Agnieszka Skajboty Skajbiegacze 1971 K40 44
00:36:37
00:35:58
39
00:33:19
00:33:06
35
00:34:12
00:32:03
31
00:34:06
00:31:51
25
00:33:49
00:31:37
5 91
37 1281 Marszałek Małgorzata Swarzędz 1974 K40 33
00:32:00
00:31:39
32
00:31:27
00:31:13
34
00:35:03
00:31:58
30
00:33:42
00:31:36


4 95
38 1030 Licznerska Agnieszka ostróda 1976 K40 36
00:32:43
00:32:16
37
00:33:33
00:32:33


34
00:35:32
00:33:05
26
00:33:48
00:31:42
4 96
39 1107 Hermańska Marzena Barczewo Salka Fit Barczewo 1972 K40 34
00:32:02
00:31:50
33
00:32:59
00:31:21


33
00:34:43
00:32:30
31
00:35:22
00:33:09
4 97
40 1035 Krakowiak Justyna Olsztyn 1975 K40 42
00:33:49
00:33:44




27
00:32:09
00:30:57
29
00:33:36
00:32:30
3 98
41 1214 Domian Marta Olsztyn 1979 K40 38
00:33:02
00:32:46
35
00:33:54
00:32:20
38
00:36:00
00:32:55


30
00:35:05
00:32:48
4 103
42 199 Akinis Renata Dywity 1976 K40 49
00:38:20
00:38:04
34
00:33:48
00:32:15
43
00:38:10
00:34:59


28
00:34:30
00:32:25
4 105
43 176 Gulbicka-Ilczuk Ewa Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1979 K40



46
00:39:07
00:36:00
35
00:36:25
00:34:06
32
00:36:29
00:34:17
3 113
44 1130 Skrzyńska Elżbieta Barczewo Salka fit Barczewo 1975 K40 40
00:32:56
00:32:47
38
00:32:55
00:32:47


36
00:36:26
00:34:13


3 114
45 1246 Pankowska Justyna Olsztyn 1973 K40 48
00:38:23
00:38:00
41
00:34:07
00:33:16
37
00:34:30
00:32:23
37
00:35:56
00:34:36


4 115
46 100 Filak Anna Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 43
00:35:00
00:34:07


42
00:37:56
00:34:50


33
00:37:39
00:35:21
3 118
47 220 Smolaga Joanna Olsztyn 1975 K40 41
00:33:59
00:33:31
40
00:34:47
00:33:06
41
00:36:44
00:33:39




3 122
48 1135 Drozdowska Emilia Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K40 53
00:40:40
00:40:00


51
00:45:49
00:42:41
41
00:44:39
00:42:12
35
00:44:09
00:41:59
4 127
49 1149 Moskalonek Agnieszka Barczewo Salka fit Barczewo 1972 K40 46
00:36:24
00:36:15
44
00:36:18
00:36:08


38
00:39:17
00:37:03


3 128
50 1028 Jabłońska Joanna Olsztyn 1975 K40 52
00:40:15
00:39:34
46
00:39:28
00:37:45
50
00:44:15
00:41:05


34
00:38:43
00:36:27
4 130
51 1268 ZYCHOWICZ MARZENA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 1971 K40 50
00:38:43
00:38:04
45
00:37:50
00:36:14
47
00:40:16
00:38:03
39
00:40:15
00:37:58


4 131
52 103 Brzóska Katarzyna Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40 54
00:40:35
00:40:06
48
00:40:41
00:39:04


40
00:41:53
00:40:32


3 142
53 1072 Bendarczyk Anna Naglady GRUPA DBK OLSZTYN 1974 K40 55
00:45:18
00:44:48
49
00:45:15
00:43:30
52
00:47:55
00:44:45
42
00:49:46
00:47:11


4 143

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1192 Gogolewska Anna Stawiguda FORBET RUNNERS 1973 K40 9
00:27:07
00:26:46


9
00:27:53
00:25:48




2 18
2 1128 Skrzyńska Katarzyna Barczewo Salka fit Barczewo 1973 K40 29
00:31:21
00:31:13
30
00:30:38
00:30:30






2 59
3 1161 Ziemińska-Zajczyk Dorota Barczewo Salka fit Barczewo 1974 K40



40
00:36:18
00:33:08
24
00:32:14
00:30:02


2 64
4 55 Mańkowska-Salik Izabela Olsztyn TEMPOO 1978 K40



36
00:35:13
00:32:09
28
00:32:12
00:30:58


2 64
5 1033 Lorek Katarzyna Olsztyn 1975 K40 39
00:33:20
00:32:46
36
00:34:09
00:32:27






2 75
6 51 PANFIL MAGDALENA OSTRÓDA 1978 K40 35
00:32:29
00:31:52


45
00:39:05
00:35:55




2 80
7 1317 Sudzińska Mariola Olsztyn 1976 K40

1
00:18:48
00:18:46






1 1
8 63 Chmielewska Monika Kętrzyn Drużyna ML 1977 K40

14
00:27:41
00:27:38






1 14
9 117 Żebrowska Beata Ostrołęka MorsyOstrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka 1970 K40

19
00:29:54
00:28:53






1 19
10 1525 SZYMCZAK ANNA Ostróda 1975 K40







19
00:31:47
00:29:41
1 19
11 1113 Bałdyga Katarzyna Mrągowo 1971 K40 25
00:30:44
00:30:44








1 25
12 1283 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K40 37
00:32:58
00:32:29








1 37
13 1319 Jędrzejak Magdalena Gdynia SĄ WOLNIEJSI 1978 K40

42
00:36:27
00:34:43






1 42
14 1177 Mokrzycka Ewa BARCZEWO BBL Barczewo 1975 K40

43
00:36:58
00:36:06






1 43
15 1022 Lipka Eliza Ostróda 1977 K40



44
00:39:02
00:35:50




1 44
16 1154 Błaszkiewicz Agata Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K40 45
00:36:38
00:36:04








1 45
17 1293 Wilan Ewa Olsztyn Grupa DBK 1979 K40 47
00:37:06
00:36:43








1 47
18 1340 PACEWICZ JOANNA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K40

47
00:39:44
00:38:09






1 47
19 1393 Zimakowska Ewa Olsztyn Salka Fit 1970 K40



48
00:41:16
00:38:06




1 48
20 1452 SYLWANOWICZ MARTA WARSZAWA 1976 K40



49
00:41:15
00:38:09




1 49
21 1155 MARCINKOWSKA ELŻBIETA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1975 K40 51
00:39:24
00:39:01








1 51

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni