z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 3 Nosarzewski Konrad Stupsk Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1991 M20 1
00:16:30
00:16:30
1
00:16:35
00:16:34
4
00:17:23
00:17:23
2
00:16:33
00:16:32
3
00:16:33
00:16:32
5 4
2 7 Najmowicz Paweł Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 4
00:17:31
00:17:31
5
00:17:15
00:17:14
1
00:16:49
00:16:49


1
00:16:11
00:16:10
4 6
3 2 Kujawa Wiktor Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1993 M20 3
00:17:10
00:17:09
4
00:17:13
00:17:13


1
00:16:28
00:16:26
2
00:16:11
00:16:11
4 6
4 1288 Mikielski Daniel Olsztynek Team Kopeć 1990 M20 2
00:16:54
00:16:54


2
00:17:15
00:17:12
6
00:18:04
00:18:02
4
00:17:16
00:17:15
4 8
5 1193 Wronowski Albert Banie Mazurskie Mazury Running Team 1999 M20 5
00:17:52
00:17:52
7
00:18:11
00:18:09


3
00:17:19
00:17:17
5
00:17:23
00:17:23
4 13
6 282 Błaut Damian Ostróda Skazani na Sukces 1995 M20

6
00:17:25
00:17:24
5
00:17:41
00:17:41
4
00:17:36
00:17:34
6
00:17:32
00:17:31
4 15
7 127 Grądzki Wojciech Giżycko GO.ON 1991 M20 6
00:18:44
00:18:44
8
00:18:22
00:18:20




7
00:18:55
00:18:54
3 21
8 147 Rogowski Zbigniew Bisztynek Pelikany 1992 M20 8
00:19:19
00:19:18


7
00:19:29
00:19:28
8
00:18:52
00:18:49


3 23
9 106 Rudowski Damian Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M20 7
00:18:48
00:18:46
11
00:19:31
00:19:29
10
00:20:22
00:19:42
7
00:18:33
00:18:31


4 24
10 1064 Sawicki Szymon Olsztyn Młynago/Qźnia 1991 M20 9
00:19:22
00:19:19
12
00:19:44
00:19:41
9
00:20:05
00:20:03
9
00:20:22
00:20:18
8
00:19:26
00:19:25
5 26
11 1351 Gutmański Mariusz Olsztyn Team Kopeć 1996 M20

18
00:21:51
00:21:45
14
00:21:21
00:21:16
11
00:20:44
00:20:38
9
00:19:41
00:19:38
4 34
12 1010 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS Juvenia Białystok 1994 M20 10
00:21:02
00:21:01
17
00:21:45
00:21:42


12
00:21:45
00:21:41
12
00:21:03
00:21:02
4 34
13 1325 Kraszewski Wojtek Włocławek 1996 M20

13
00:20:05
00:20:02
12
00:20:58
00:20:55


11
00:20:52
00:20:50
3 36
14 223 Babiarz Piotr Barczewo 1991 M20 11
00:22:53
00:22:46
19
00:22:26
00:22:22


14
00:22:50
00:22:46
19
00:26:37
00:25:32
4 44
15 1414 Niestępski Bartosz Olsztyn 1993 M20



20
00:24:53
00:23:45
15
00:24:12
00:23:06
13
00:24:35
00:23:28
3 48
16 54 Chrostowski Sebastian Olsztyn, Polska 1993 M20 14
00:25:11
00:25:11
21
00:25:03
00:24:13


19
00:25:39
00:24:32
15
00:26:25
00:24:22
4 48
17 1131 Clajot Fabian Olsztyn FC Grabowa 1993 M20

20
00:23:09
00:22:58
16
00:22:39
00:22:32


16
00:25:33
00:24:31
3 52
18 1304 Hałajko Sebastian Olsztyn 1990 M20

23
00:25:48
00:24:57
22
00:26:42
00:24:36
17
00:25:12
00:24:01
14
00:24:54
00:23:50
4 53
19 1297 Foks Marcin Barczewo Dzikie Życie RunTeam 1995 M20 15
00:25:29
00:25:15
24
00:25:17
00:25:06
21
00:25:31
00:24:26
20
00:26:07
00:24:54


4 56
20 98 Komarnicki Paweł Olsztyn 1990 M20 17
00:26:18
00:25:53


23
00:27:31
00:25:27
27
00:27:59
00:26:46
17
00:26:42
00:24:40
4 57
21 1037 Pianka Dawid Olsztyn PRON SQUAD 1990 M20 12
00:23:49
00:23:37


24
00:26:42
00:25:39


23
00:28:17
00:26:14
3 59
22 1361 Wacikowski Bartosz olsztyn 1994 M20

22
00:26:22
00:24:46


23
00:28:05
00:25:50
22
00:27:58
00:25:49
3 67
23 81 Wiśniewski Bartosz Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 M20 20
00:26:51
00:26:13
29
00:26:44
00:25:53




18
00:26:04
00:24:56
3 67
24 1067 Fieducik Jan Olsztyn 1997 M20 21
00:26:44
00:26:33
27
00:25:18
00:25:12
31
00:30:25
00:28:20




3 79
25 1085 Kotlarz Karol Ostrołęka 1990 M20

33
00:27:22
00:26:26
25
00:28:12
00:26:07


21
00:27:41
00:25:39
3 79
26 269 Drążek Piotr Olsztyn Wipasz Aktywnie 1991 M20 24
00:27:03
00:26:48


28
00:31:00
00:27:55
31
00:31:15
00:29:01
27
00:30:13
00:28:10
4 79
27 1137 Zając Tomasz Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1997 M20 31
00:28:41
00:28:41
34
00:27:20
00:26:28


25
00:26:24
00:26:11
24
00:26:37
00:26:25
4 80
28 77 Pytka Bartosz Wadąg 1991 M20 29
00:28:47
00:28:25
31
00:26:18
00:26:12


22
00:26:47
00:25:39


3 82
29 90 Czyż Mateusz Rozogi GRUPA DBK OLSZTYN 1990 M20 28
00:28:30
00:27:53
30
00:27:02
00:26:11


28
00:29:22
00:28:03


3 86
30 275 Daniluk Grzegorz Dywity 1990 M20

39
00:29:25
00:27:44
30
00:31:23
00:28:16
30
00:31:03
00:28:31
26
00:29:34
00:27:20
4 86
31 61 Iwanicki Paweł Suwałki 1995 M20 25
00:27:40
00:27:00
32
00:27:59
00:26:14


32
00:32:03
00:29:23
30
00:32:37
00:30:24
4 87
32 184 Grzaniewicz Przemysław Olsztyn #WIPASZ Aktywni w Biegu 1993 M20 23
00:27:00
00:26:40
38
00:27:58
00:27:07
27
00:28:37
00:27:22




3 88
33 1256 Borowik Krzysztof Olsztyn Ryszard Biegaj 1993 M20 26
00:27:34
00:27:17
37
00:27:48
00:26:53


26
00:28:46
00:26:40


3 89
34 174 Węgierski Sebastian Olsztyn #WipaszAktywni 1993 M20 27
00:27:43
00:27:36
42
00:29:01
00:28:50


29
00:30:40
00:28:29


3 98
35 1076 Świdecki Marcin Olsztyn 1991 M20 34
00:31:16
00:31:16
44
00:31:11
00:29:36


33
00:38:36
00:36:18
31
00:33:54
00:31:33
4 98
36 260 Gołębiewski Marek Olsztyn BRAG rzeczy niemożliwych! 1995 M20 37
00:37:27
00:37:00
36
00:27:31
00:26:42
35
00:39:39
00:36:25


29
00:32:30
00:30:08
4 100
37 1044 Nawrocki Mateusz Olsztyn 1993 M20

47
00:33:40
00:32:05
34
00:36:59
00:33:53


28
00:32:04
00:29:54
3 109

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1387 Najmowicz Sebastian Olsztyn GO.ON. 1991 M20

3
00:17:02
00:17:01
3
00:17:21
00:17:20




2 6
2 1482 Radziwon Marek Ostróda 1992 M20





10
00:20:22
00:20:15
10
00:20:13
00:20:09
2 20
3 1204 Bogusz Piotr Olsztyn Kuropatwa Team 1990 M20

14
00:20:24
00:20:22
11
00:20:44
00:20:43




2 25
4 1330 Kotlewski Łukasz Olsztyn 1995 M20

16
00:21:27
00:21:22
15
00:22:11
00:22:05




2 31
5 1244 Śliwiński Paweł Bartoszyce Drużyna Wilka 1991 M20 16
00:25:50
00:25:32
26
00:25:27
00:25:11






2 42
6 1485 Antoń Piotr Olsztyn 1990 M20





24
00:28:06
00:26:01
20
00:27:39
00:25:37
2 44
7 1017 Siemiątkowski Maciej Raciąż 1998 M20 33
00:31:03
00:31:03
40
00:29:38
00:28:01






2 73
8 1388 MAŚLANIK KAMIL OLSZTYN 1999 M20

48
00:32:27
00:32:18
32
00:29:28
00:28:20




2 80
9 1205 Chmielewski Paweł Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1991 M20 36
00:34:41
00:34:05
45
00:33:32
00:31:59






2 81
10 1323 Kowalski Karol Dobrocin Team Kopeć 1994 M20

2
00:16:53
00:16:52






1 2
11 1460 Mateusiak Radosław Różan DĄBROWSKI TEAM 1998 M20





5
00:17:50
00:17:48


1 5
12 1440 Olszewski Tomasz Jeziorany Olszewnik 1991 M20



6
00:18:48
00:18:47




1 6
13 1443 TUNKIEWICZ ROBERT KALISZ KKS 1990 M20



8
00:19:33
00:19:30




1 8
14 1386 Błudnicki Adrian Bartoszyce Pszczółkowski Team 1993 M20

9
00:19:15
00:19:13






1 9
15 131 Ilski Piotr Olsztyn 1995 M20

10
00:19:17
00:19:13






1 10
16 1331 Goszka Jakub Szabruk 1998 M20



13
00:21:12
00:21:07




1 13
17 1472 Sikorski Patryk Bisztynek 1994 M20





13
00:24:45
00:22:36


1 13
18 1165 Gnoza Karol Olsztyn CTS Team Olsztyn 1990 M20 13
00:24:00
00:23:48








1 13
19 1356 Kukałowicz Michał Podągi Podągi FC 1997 M20

15
00:20:27
00:20:24






1 15
20 1481 Chojnowski Rafał Ełk Lecimy Tutej 1992 M20





16
00:24:57
00:23:38


1 16
21 1392 Rąpała Karol Sząbruk 1998 M20



17
00:22:43
00:22:38




1 17
22 1431 Słowik Jarosław Olsztyn Są Wolniejsi 1994 M20



18
00:23:22
00:23:12




1 18
23 1476 Gutowski Krystian Ostroleka DĄBROWSKI TEAM 1990 M20





18
00:24:07
00:24:02


1 18
24 1049 Bigaś Mateusz Olsztyn 1993 M20 18
00:26:08
00:25:57








1 18
25 1420 Ciołkowski Tomasz Warszawa - 1991 M20



19
00:24:26
00:23:21




1 19
26 1079 Mikulak Rafał Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 M20 19
00:26:21
00:26:00








1 19
27 1429 Masiejczyk Krzysztof Olsztyn 1992 M20





21
00:26:44
00:25:33


1 21
28 207 Chodup Mateusz Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1994 M20 22
00:26:34
00:26:34








1 22
29 1342 Jabłoński Jakub Grudziądz Wtorkowy Trening 1999 M20

25
00:25:28
00:25:09






1 25
30 1484 Niebieszczański Rafał Olsztyn 1993 M20







25
00:28:57
00:26:45
1 25
31 1447 OSIOR KRZYSZTOF MAZUCHÓWKA WWW.WIOSKABIEGACZY.PL 1994 M20



26
00:30:26
00:27:20




1 26
32 225 Szwarc Krzysztof Ostróda forBET Runners 1994 M20

28
00:25:31
00:25:23






1 28
33 1449 BEDNARCZYK MATEUSZ NAGLADY GRUPA DBK OLSZTYN 1996 M20



29
00:28:17
00:28:09




1 29
34 1290 GWARDYJAK WOJCIECH OLSZTYN 1995 M20 30
00:28:50
00:28:39








1 30
35 1291 HOŁUBOWICZ BARTOSZ DZIAŁDOWO 1997 M20 32
00:30:13
00:30:02








1 32
36 1459 Ośko Paweł Olsztyn 1995 M20



33
00:35:28
00:31:22




1 33
37 1374 Laszkowski Kamil Pisz 1993 M20

35
00:26:40
00:26:28






1 35
38 1112 Wieczorek Igor Lubomino 1994 M20 35
00:33:14
00:32:42








1 35
39 1362 Paczyński Marcin Olsztyn 1995 M20

41
00:30:13
00:28:26






1 41
40 286 Miller Maciej Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 M20

43
00:29:53
00:28:51






1 43
41 1380 Puwalski Marcin Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1992 M20

46
00:33:33
00:31:59






1 46
42 1327 Okoński Krzysztof Poznań 1992 M20

49
00:33:51
00:32:53






1 49
43 1324 Byczyński Michał Bydgoszcz 1990 M20

50
00:35:57
00:34:54






1 50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni