z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 222 Budziłek Martyna Kadzidło UKS Siódemka Ostrołęka 1996 K20 2
00:19:38
00:19:37
1
00:18:43
00:18:41
1
00:18:43
00:18:43
2
00:19:01
00:18:58
1
00:18:51
00:18:51
5 3
2 1172 Trzeciak Magdalena Olsztyn Mazury Running Team 1995 K20 1
00:19:16
00:19:15
2
00:18:56
00:18:54
2
00:19:09
00:19:08
1
00:18:58
00:18:54
2
00:19:04
00:19:04
5 4
3 1123 Kędzia Milena Olsztyn Mazury Running Team/Wosiek Team 1997 K20 4
00:21:15
00:21:15
3
00:20:45
00:20:43
3
00:20:43
00:20:42
3
00:20:32
00:20:29


4 9
4 11 Kaczmarczyk Justyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1997 K20 3
00:21:02
00:21:01
4
00:21:45
00:21:44


5
00:21:46
00:21:42
4
00:21:07
00:21:06
4 11
5 1015 Wujkowska Izabela Olsztyn 1999 K20 5
00:21:47
00:21:44
5
00:21:53
00:21:48


4
00:21:18
00:21:15
3
00:20:37
00:20:36
4 12
6 1326 Maliszewska Anita Koszalin 1998 K20

6
00:22:35
00:22:31
4
00:24:14
00:23:11


5
00:23:38
00:22:38
3 15
7 1213 Bogusz Justyna Mrągwo Kuropatwa Team 1994 K20 8
00:24:26
00:24:20
8
00:23:45
00:23:38
5
00:23:36
00:23:29
6
00:22:51
00:22:40
6
00:22:43
00:22:39
5 17
8 233 Blicharz Milena Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1993 K20 7
00:23:48
00:23:44


6
00:23:51
00:23:44
7
00:23:56
00:23:46


3 20
9 1242 Drężek Ewelina Kalisz AKM Olsztyn 1991 K20 6
00:22:35
00:22:33
9
00:24:08
00:24:07
8
00:24:45
00:24:43
9
00:24:42
00:24:38
8
00:24:32
00:24:30
5 22
10 1221 Wysocka Martyna Kętrzyn Drużyna ML 1991 K20 9
00:24:29
00:24:26
10
00:24:23
00:24:21
7
00:24:12
00:24:10
8
00:24:28
00:24:19
7
00:24:33
00:24:29
5 22
11 1196 Olender Monika Olsztyn 1992 K20 16
00:29:57
00:29:20




10
00:25:50
00:24:43
9
00:27:59
00:25:52
3 35
12 1006 Bogusz Monika Olsztyn Kuropatwa Team 1991 K20 18
00:30:21
00:30:08


14
00:31:43
00:29:41
13
00:30:15
00:29:03
10
00:30:00
00:28:53
4 37
13 235 Stypińska Joanna Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1998 K20 13
00:28:51
00:28:42


15
00:29:56
00:29:46
11
00:27:31
00:27:20


3 39
14 75 Frąckowiak Agata Jedwabno 1998 K20 21
00:32:13
00:31:35
18
00:30:55
00:30:55


16
00:33:02
00:30:42
11
00:32:33
00:30:14
4 45
15 1222 Żuchowska Anna Olsztyn 1991 K20 26
00:34:40
00:34:06
20
00:33:05
00:31:22
17
00:35:44
00:32:37
18
00:37:37
00:35:03
14
00:36:16
00:34:00
5 49
16 1405 Zdancewicz-Pękala Ewelina Olsztyn Olsztyn Toastmasters 1993 K20



18
00:38:12
00:35:08
20
00:39:16
00:36:56
15
00:39:01
00:36:51
3 53
17 1060 Sablewska Agata Olsztyn Lecimy Tutej 1994 K20 31
00:40:04
00:39:36
23
00:36:30
00:34:50


21
00:40:32
00:38:03
16
00:40:03
00:37:47
4 60
18 1134 Augustynowicz Marta Szypliszki 1994 K20 25
00:33:27
00:32:58
21
00:33:27
00:31:51


17
00:35:13
00:32:56


3 63
19 179 Buczek Paulina Olsztyn #WIPASZAKTYWNI w biegu 1991 K20 30
00:39:08
00:39:01


19
00:38:26
00:35:22
19
00:37:19
00:35:08


3 68

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1078 Wardak Paulina Barczewo Skajbiegacze 1991 K20

11
00:26:58
00:26:44
10
00:26:40
00:26:31




2 21
2 1451 Palowska Joanna Olsztyn 1992 K20



9
00:28:32
00:26:25


13
00:33:54
00:31:30
2 22
3 1255 Glińska Anna Olsztyn 1993 K20 12
00:28:31
00:28:31
12
00:28:33
00:27:40






2 24
4 253 Karbowska Karolina Brzozie 1994 K20

13
00:27:58
00:27:46
12
00:29:00
00:27:56




2 25
5 94 Pędzich Anna Orneta Orneta 1991 K20 11
00:28:08
00:28:04
14
00:29:04
00:28:10






2 25
6 126 Boruszewska Katarzyna Morąg BRAG rzeczy niemożliwych 1992 K20

15
00:29:27
00:28:33
13
00:29:59
00:28:46




2 28
7 1048 Kazin Karolina Dywity PRON SQUAD 1993 K20 19
00:30:48
00:30:17


11
00:30:38
00:27:37




2 30
8 1140 Hinzmann Anna Stawiguda 1992 K20 23
00:32:38
00:31:57






12
00:33:04
00:30:52
2 35
9 1171 Wodowska Sylwia Gryzliny Grupa DBK OLSZTYN 1990 K20 20
00:31:36
00:31:05
16
00:30:57
00:29:23






2 36
10 1058 Prymek Agata Olsztyn 1997 K20 27
00:34:21
00:34:21
17
00:31:59
00:30:18






2 44
11 1225 Kocot Aleksandra Olsztyn 1990 K20 24
00:32:14
00:32:14
22
00:36:26
00:34:42






2 46
12 259 Tamkun Alicja Barczewo BRAG rzeczy niemożliwych! 1995 K20 29
00:37:27
00:37:00


20
00:39:39
00:36:25




2 49
13 1143 Drabińska Natalia Olsztyn 1990 K20 28
00:35:41
00:35:03
24
00:36:56
00:35:12






2 52
14 1376 SUKHANOVA WADZEYA 1994 K20

7
00:23:26
00:23:25






1 7
15 113 Ołów Katarzyna Wadąg GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 10
00:25:38
00:25:37








1 10
16 1430 Kuligowska Julita Chorzele 1997 K20





12
00:29:39
00:28:26


1 12
17 123 Żbik Ada Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20 14
00:29:12
00:28:47








1 14
18 1467 Maksińska Wiktoria Chorzele 1997 K20





14
00:30:21
00:29:07


1 14
19 88 Grażewicz Patrycja Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1993 K20 15
00:29:27
00:28:57








1 15
20 1487 Borkowa Marta Olsztyn 1990 K20





15
00:31:36
00:30:13


1 15
21 1425 Senderska-Płonowska Magdalena Wrocław 1992 K20



16
00:33:46
00:30:37




1 16
22 1185 Polakowska Dominika Bakałarzewo 1995 K20 17
00:29:56
00:29:28








1 17
23 1333 Żuk Natalia Pabianice 1998 K20

19
00:32:54
00:31:19






1 19
24 142 Tunkiewicz Aleksandra Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 22
00:32:13
00:31:47








1 22
25 1344 Wojciechowska Sandra Biskupiec BRAG rzeczy niemożliwych!!! 1998 K20

25
00:38:43
00:37:48






1 25
26 1262 Grzybowska Małgorzata Olsztyn 1993 K20 32
00:41:21
00:40:39








1 32
27 1235 Bednarska Patrycja Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1994 K20 33
00:45:19
00:44:41








1 33
28 111 Pałka Patrycja Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1994 K20 34
00:45:17
00:44:41








1 34
29 1212 Rodzewicz Helena Olsztyn Grupa Dbk Olsztyn 1990 K20 35
00:45:19
00:44:48








1 35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni