z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 9 Pieczulis Krystyna Olsztyn AKM Olsztyn/Sklep biegowy.com/W-MKLAM 1962 K50 1
00:23:39
00:23:37
1
00:23:51
00:23:49
1
00:23:44
00:23:42
1
00:24:11
00:24:08


4 3
2 1296 Turalska Małgorzata Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1965 K50 2
00:27:10
00:27:10
2
00:27:12
00:26:24


2
00:28:13
00:27:08
1
00:28:44
00:27:41
4 5
3 79 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn 1965 K50

3
00:28:21
00:27:33
2
00:29:02
00:27:57
3
00:29:53
00:27:48
2
00:29:11
00:28:01
4 7
4 209 Suwińska Barbara Teresa Olsztyn biegam bo chcę a nie muszę 1965 K50 3
00:29:35
00:28:42
4
00:29:43
00:28:45
4
00:32:03
00:29:50
4
00:31:08
00:29:01


4 11
5 31 Kwacz MAŁGORZATA Ostróda 1964 K50 5
00:31:04
00:30:37
6
00:32:04
00:30:32
5
00:32:14
00:30:03
5
00:31:30
00:29:03
3
00:31:00
00:28:59
5 13
6 1359 Pałejko Marzena Ostróda 1966 K50

8
00:32:36
00:31:04
6
00:32:36
00:30:25
6
00:31:53
00:29:31
4
00:31:27
00:29:26
4 16
7 163 Okuniewska Jolanta Biskupiec Fitstep Team Biskupiec 1967 K50 6
00:31:03
00:30:49
5
00:30:28
00:29:34




5
00:32:40
00:30:36
3 16
8 255 Najmowicz Wiesława Olsztyn Tri Bracia Najmowicz 1964 K50 7
00:31:30
00:31:30
7
00:31:57
00:30:56


7
00:33:29
00:31:19


3 21
9 1166 Budzilek Malgorzata Olsztyn 1968 K50 8
00:32:27
00:32:02
9
00:33:13
00:31:38


8
00:34:13
00:31:48
6
00:33:26
00:31:15
4 22
10 183 Mackiewicz Bożena OLSZTYN BRAK 1961 K50 9
00:35:13
00:34:48
10
00:36:40
00:35:02
8
00:38:19
00:35:15
10
00:37:49
00:35:34
8
00:38:13
00:36:02
5 25
11 230 Kołakowska Renata Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K50

11
00:37:23
00:35:48
7
00:38:13
00:34:59
11
00:38:13
00:35:45
7
00:37:22
00:35:01
4 25
12 34 Długosz Lucyna Kętrzyn DRUŻYNA ML 1964 K50 10
00:35:59
00:35:56
12
00:37:05
00:37:02


12
00:39:02
00:36:53


3 34
13 135 Pietrulewicz Dorota Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 K50

13
00:48:00
00:46:22


14
00:42:40
00:40:18
9
00:50:03
00:47:46
3 36

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 144 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K50 4
00:31:33
00:30:33




9
00:34:28
00:32:00


2 13
2 1280 MALĄG ALICJA OLSZTYN GRUPADBK 1960 K50 11
00:45:24
00:44:31




13
00:42:26
00:39:55


2 24
3 15 Jeger Renata Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 K50



3
00:31:36
00:29:25




1 3
4 1097 Januszewska Barbara Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K50 12
00:52:20
00:52:14








1 12
5 1115 Pałka Krystyna Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1968 K50 13
00:52:20
00:52:15








1 13
6 1343 Konstantynowicz Barbara Stare Jabłonki 1965 K50

14
00:51:56
00:50:08






1 14

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni