z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1419 Dobrzynska Weronika Olsztyn Kuropatwa Team 1984 K30



2
00:21:50
00:21:45
1
00:21:10
00:21:06
2
00:21:26
00:21:24
3 5
2 1240 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 2
00:22:47
00:22:43
3
00:22:19
00:22:15
5
00:22:26
00:22:23
2
00:21:16
00:21:08
1
00:21:25
00:21:21
5 5
3 1065 Peczyńska Paulina Olsztyn Team Kopeć 1986 K30 1
00:22:24
00:22:23
2
00:22:06
00:22:04
4
00:22:17
00:22:15
3
00:21:35
00:21:31
3
00:22:01
00:22:00
5 6
4 1122 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30

1
00:21:48
00:21:43
1
00:21:48
00:21:45
5
00:22:17
00:22:10
4
00:22:28
00:22:24
4 6
5 1156 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30 4
00:23:55
00:23:41
7
00:23:18
00:23:10
3
00:22:09
00:22:06
4
00:21:55
00:21:49
6
00:22:58
00:22:55
5 11
6 1031 Skuza Dorota Olsztyn 1989 K30

5
00:23:10
00:22:55
7
00:24:00
00:22:57
6
00:23:30
00:22:26
5
00:23:47
00:22:46
4 16
7 39 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Drużyna ML 1982 K30 5
00:23:48
00:23:46
6
00:23:12
00:23:10
10
00:23:55
00:23:54
8
00:23:44
00:23:34
10
00:23:41
00:23:37
5 19
8 1365 Burandt Magdalena Olszty Drużyna Wilka 1980 K30

8
00:23:35
00:23:18
9
00:23:46
00:23:36


8
00:23:34
00:23:15
3 25
9 93 Kiezik Anna Olsztyn Skazani na sukces 1982 K30

11
00:23:43
00:23:33
8
00:23:24
00:23:17
7
00:23:13
00:23:05


3 26
10 1424 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 K30



11
00:25:10
00:24:04
9
00:24:43
00:23:38
7
00:24:08
00:23:07
3 27
11 1308 Janowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1981 K30

10
00:23:48
00:23:33


12
00:26:25
00:24:18
11
00:25:48
00:23:43
3 33
12 1151 Zdunek Ewelina Stawiguda 1985 K30 6
00:24:07
00:24:02
15
00:24:39
00:24:29
14
00:24:35
00:24:30
13
00:25:13
00:25:01
14
00:25:19
00:24:16
5 33
13 187 Kamrowska Marta Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 9
00:25:54
00:25:23
18
00:24:58
00:24:48
15
00:26:37
00:24:31
11
00:25:15
00:24:12
13
00:24:20
00:24:14
5 33
14 1354 Orzołek Joanna Kolno Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC 1983 K30

12
00:24:06
00:23:54
12
00:24:15
00:24:09
10
00:24:20
00:24:07
12
00:23:54
00:23:49
4 34
15 40 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Drużyna ML 1983 K30

13
00:24:07
00:24:04
13
00:24:22
00:24:19


16
00:26:06
00:25:05
3 42
16 1352 Radziewicz Iwona Olsztyn Pszczółkowski Team 1982 K30

14
00:24:44
00:24:29
16
00:25:57
00:24:50


15
00:25:20
00:24:16
3 45
17 224 Grams Paulina Olsztyn Młynago/Qźnia 1988 K30 12
00:26:23
00:26:16
19
00:25:15
00:25:06


15
00:26:46
00:25:38
50
00:33:57
00:31:32
4 46
18 1105 Szymańska Edyta Olsztyn Drużyna Wilka 1987 K30 10
00:25:30
00:25:30
17
00:25:01
00:24:46




23
00:29:21
00:27:16
3 50
19 1234 Gajewska Monika Olsztyn 1988 K30 14
00:27:12
00:26:45
21
00:26:25
00:25:35


17
00:28:32
00:26:24


3 52
20 232 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN Fitness Club Sylwetka 1980 K30 15
00:26:59
00:26:51


17
00:26:07
00:25:59
20
00:27:14
00:27:04


3 52
21 1210 PROKOPOWICZ Aneta Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk 1986 K30 13
00:26:34
00:26:34
26
00:27:01
00:26:48
22
00:29:02
00:26:57
21
00:29:23
00:27:12
19
00:28:39
00:26:34
5 53
22 1053 Gadomska Joanna Olsztyn 1982 K30 20
00:27:55
00:27:48
29
00:28:18
00:27:24
24
00:28:36
00:27:28
18
00:27:48
00:26:38
18
00:27:27
00:26:23
5 56
23 221 kunda edyta Gietrzwałd 1980 K30

28
00:27:47
00:26:57
23
00:30:11
00:27:08
16
00:28:34
00:26:18
21
00:28:12
00:27:00
4 60
24 36 Tuczynska Ania Olsztyn 4 Team Morsy Skanda Olsztyn 1986 K30 25
00:28:37
00:28:14
36
00:28:21
00:28:04
20
00:28:03
00:26:55
22
00:28:30
00:27:19
24
00:28:24
00:27:16
5 66
25 1194 Galewska Justyna Olsztyn Pszczółkowski Team 1981 K30 16
00:27:24
00:27:19




28
00:29:19
00:28:07
22
00:28:19
00:27:14
3 66
26 1175 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 1983 K30

23
00:26:07
00:25:53


19
00:28:24
00:26:59
25
00:28:32
00:27:21
3 67
27 1285 Majchrzak Magdalena Olsztyn BRAG rzeczy niemożliwych 1985 K30 22
00:28:14
00:27:54


44
00:32:07
00:30:01
25
00:29:36
00:27:29
27
00:28:30
00:27:24
4 74
28 1027 Plaszewska Aneta Olsztyn Leśni biegacze 1985 K30 29
00:29:11
00:28:42
24
00:27:23
00:26:32
27
00:28:51
00:27:41
24
00:28:29
00:27:23


4 75
29 1322 Bojaruniec Monika Olsztyn BRAG rzeczy nie możliwych!!! 1985 K30

25
00:27:27
00:26:33
34
00:30:00
00:28:46


17
00:26:26
00:25:20
3 76
30 1041 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1981 K30 27
00:29:30
00:28:36
31
00:28:25
00:27:31
25
00:28:42
00:27:37
27
00:29:16
00:28:02


4 79
31 102 Szałginiewicz Katarzyna Olsztyn Biegam bo chcę a nie muszę 1988 K30 19
00:28:08
00:27:47
33
00:28:47
00:27:49
28
00:29:00
00:27:51


36
00:30:31
00:28:26
4 80
32 1227 Wróbel Anna Olsztyn 1981 K30 24
00:28:47
00:28:14
27
00:27:55
00:26:54




31
00:29:47
00:27:36
3 82
33 32 Grzegorzewska Katarzyna Gietrzwałd #zaliniametyteam 1986 K30 42
00:32:39
00:31:57


31
00:31:32
00:28:26
29
00:30:39
00:28:10
28
00:29:35
00:27:26
4 88
34 1159 Kuczalska Magdalena Mława Konrad Nosarzewski Badania Dieta Trening 1983 K30 21
00:27:58
00:27:52
35
00:28:11
00:27:57
32
00:30:37
00:28:27




3 88
35 261 Bochniak Katarzyna Olsztyn Lecimy Tutej 1986 K30 28
00:28:52
00:28:39


30
00:30:27
00:28:23
30
00:29:31
00:28:14
43
00:31:34
00:29:20
4 88
36 1267 Kolczyńska Małgorzata SKAJBOTY Skajbiegacze 1989 K30 40
00:31:46
00:31:07
30
00:27:39
00:27:26
21
00:27:05
00:26:56




3 91
37 213 Śmiałek Aleksandra Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1984 K30 18
00:27:46
00:27:40
34
00:28:03
00:27:55


39
00:31:44
00:29:37


3 91
38 217 Tomaszewska Żaneta Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1985 K30 23
00:28:24
00:28:09
32
00:27:54
00:27:40




40
00:29:46
00:28:44
3 95
39 107 Zieja Kasia OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 31
00:29:50
00:29:22


36
00:30:01
00:28:52
31
00:29:44
00:28:31
39
00:29:40
00:28:34
4 98
40 273 Pruszkiewicz-Słowińska Katarzyna Olsztyn 1984 K30

44
00:30:58
00:29:21
33
00:31:40
00:28:35
37
00:31:45
00:29:17
34
00:30:33
00:28:22
4 104
41 110 Cwalina Izabela OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 39
00:31:15
00:31:03
40
00:30:15
00:28:41
37
00:31:08
00:29:02
32
00:30:48
00:28:40
41
00:31:01
00:28:51
5 108
42 1364 Wójcik Marta Olsztyn 1980 K30

54
00:32:20
00:30:45
35
00:30:52
00:28:49
41
00:31:59
00:29:51
33
00:29:26
00:28:15
4 109
43 59 Mikołajewska Anna Olsztyn 1980 K30 33
00:29:41
00:29:31
41
00:29:12
00:28:56
39
00:31:24
00:29:20
40
00:31:52
00:29:44


4 112
44 1003 Kaszałowicz Monika Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 26
00:28:56
00:28:35
38
00:29:18
00:28:26




49
00:31:58
00:30:53
3 113
45 1020 Limontas Dorota Olsztyn D27 1987 K30



38
00:32:16
00:29:11
44
00:32:58
00:30:29
32
00:30:21
00:28:15
3 114
46 1233 Wiórkowska Natalia Sząbruk 1986 K30 36
00:30:32
00:30:30
48
00:30:48
00:29:55
41
00:30:34
00:29:25


37
00:29:32
00:28:28
4 114
47 278 Karwacka Jolanta Olsztyn 1983 K30

39
00:29:21
00:28:32
40
00:31:30
00:29:20
35
00:30:13
00:29:02
44
00:30:52
00:29:40
4 114
48 1160 Kolaj Hanna Olsztyn 1981 K30

47
00:30:41
00:29:45
58
00:39:09
00:35:57
33
00:31:05
00:28:41
38
00:30:49
00:28:28
4 118
49 1007 Lecewicz Agata Olsztyn Są Wolniejsi 1980 K30 34
00:30:37
00:29:57
45
00:30:26
00:29:27
43
00:31:54
00:29:46
42
00:32:07
00:29:55


4 119
50 1036 Cichomska Marzena Olsztyn NajmowiczTri 1981 K30 32
00:29:26
00:29:23
43
00:29:12
00:29:08




47
00:32:15
00:30:00
3 122
51 186 Sobiewska Anna Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1986 K30 46
00:33:23
00:32:52
51
00:32:03
00:30:26
51
00:33:43
00:31:25
34
00:31:07
00:28:56
48
00:32:13
00:30:10
5 128
52 1077 Abramczyk Teresa Skajboty Skajbiegacze 1982 K30 45
00:33:23
00:32:45
55
00:31:21
00:31:07
49
00:33:04
00:30:56
38
00:31:38
00:29:24
46
00:31:56
00:29:44
5 129
53 1418 Romańczuk-Kur Magdalena Olsztyn 1988 K30 38
00:31:17
00:30:45
46
00:30:34
00:29:43
47
00:33:09
00:30:07
45
00:33:07
00:30:50


4 129
54 97 Jarmołowicz Magdalena Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 35
00:30:23
00:30:01
49
00:31:44
00:30:11
50
00:34:19
00:31:14
46
00:34:04
00:31:48
57
00:37:22
00:35:15
5 130
55 270 Jankowska Emilia Olsztyn 1986 K30

53
00:32:14
00:30:33
45
00:33:10
00:30:03


42
00:31:26
00:29:14
3 140
56 1254 Jakubowicz Sylwia Olsztyn 1984 K30 41
00:32:15
00:31:45
52
00:32:07
00:30:32
52
00:34:43
00:31:40




3 145
57 1090 Pliszka Malgorzata Olsztyn Pliszka Biega 1980 K30 37
00:30:48
00:30:39
56
00:32:47
00:31:09




52
00:33:56
00:31:46
3 145
58 171 Skorupska Anna Łęgajny WipaszAktywni 1985 K30

50
00:32:00
00:30:24
54
00:32:54
00:32:54


45
00:31:48
00:29:41
3 149
59 136 Herman Katarzyna Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 53
00:35:13
00:34:39
70
00:37:18
00:35:40
60
00:39:27
00:36:21
47
00:36:26
00:34:05
54
00:34:51
00:32:34
5 154
60 1270 Terlecka Justyna Olsztyn 1983 K30 48
00:34:30
00:33:49
68
00:36:14
00:34:30
55
00:36:39
00:33:28


53
00:34:33
00:32:23
4 156
61 161 Kalinowska Elżbieta Bartąg 1983 K30 49
00:34:09
00:33:52
60
00:34:02
00:32:22


52
00:37:26
00:34:56


3 161
62 177 Szkotak-Zakabłuk Marzena Jeziorany #WIPASZ AKTYWNI 1987 K30

67
00:34:39
00:34:28
57
00:38:18
00:35:14
49
00:36:32
00:34:21
55
00:35:31
00:33:27
4 161
63 1373 POLAKOWSKA KRYSTYNA OLSZTYN ABRM RAKIETY OLSZTYN 1981 K30

61
00:34:11
00:32:36
53
00:33:54
00:31:47


51
00:33:41
00:31:35
3 165
64 194 Lis Aneta Kieźliny Wipasz Aktywni w biegu 1981 K30 56
00:38:19
00:38:02
69
00:37:12
00:35:39


53
00:40:11
00:38:55
58
00:40:47
00:38:42
4 167
65 178 Surowiec Anna Olsztyn #Wipasz Aktywni w biegu 1980 K30

64
00:33:58
00:33:48


50
00:36:51
00:34:41
56
00:35:49
00:33:46
3 170
66 1162 Pyrczak Marta Barczewo Salka fit Barczewo 1983 K30

66
00:34:35
00:34:26
56
00:37:32
00:34:23
48
00:36:27
00:34:13


3 170
67 1086 Grouss Ewelina olsztyn grupa DBK olsztyn 1985 K30 62
00:45:23
00:44:51
73
00:51:56
00:50:11
62
00:49:42
00:46:32
56
00:54:39
00:52:05
59
00:50:03
00:47:46
5 177
68 1144 Zbień Anna Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 K30 63
00:45:25
00:45:25
72
00:45:10
00:43:24


55
00:54:39
00:52:04


3 190

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1070 Miller Marta Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 K30 3
00:22:54
00:22:52






9
00:24:25
00:23:20
2 12
2 162 Starzyńska-Kościuszko Katarzyna Poznań Pszczółkowski Team 1986 K30

9
00:23:36
00:23:20
6
00:23:46
00:22:40




2 15
3 1117 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Team Kopeć 1982 K30 8
00:25:15
00:25:10
16
00:24:52
00:24:38






2 24
4 41 Kozłowska Joanna Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych 1982 K30 11
00:26:16
00:25:58






30
00:29:38
00:27:32
2 41
5 1471 GULBINOWICZ RENATA KIWITY 1982 K30





26
00:30:04
00:27:59
20
00:27:51
00:26:50
2 46
6 158 Gaszyk Jolanta Olsztyn #WIPASZAKTYWNI w biegu 1984 K30 17
00:27:27
00:27:27


29
00:28:57
00:27:54




2 46
7 1453 Kurdynowska Beata Barczewo SportMaster 1981 K30



48
00:32:28
00:30:16
23
00:29:35
00:27:20


2 71
8 1469 Tunkiewicz Katarzyna Olsztyn 1982 K30





36
00:31:29
00:29:11
35
00:29:34
00:28:26
2 71
9 1199 Karczewska Alicja Barczewo Salka Fit 1982 K30 30
00:28:51
00:28:43




43
00:32:09
00:29:57


2 73
10 289 Płucienniczak Diana Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1986 K30

42
00:30:46
00:29:07
46
00:33:09
00:30:07




2 88
11 1038 Żebrowska Sylwia Olsztyn 1988 K30 44
00:32:59
00:32:38
57
00:31:23
00:31:13






2 101
12 1073 Bancuk Monika Gutkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1985 K30 60
00:44:55
00:44:24




54
00:48:58
00:46:24


2 114
13 195 Więckowska Sylwia Dobre Miasto Wipasz 1987 K30 54
00:35:05
00:34:49


61
00:39:18
00:37:00




2 115
14 119 Kamińska Urszula Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 52
00:34:57
00:34:22
65
00:35:06
00:34:05






2 117
15 1348 Wrażeń Justyna Olsztyn 1988 K30

4
00:22:22
00:22:18






1 4
16 1269 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K30 7
00:25:03
00:24:55








1 7
17 1503 Szablińska-Piernik Joanna Olsztyn 1989 K30





14
00:26:37
00:25:23


1 14
18 1410 Doleżek Agnieszka Szczecin Lamy 1982 K30



18
00:26:26
00:26:19




1 18
19 1394 Kolaj Ewelina Warszawa Mordeczki 1982 K30



19
00:28:39
00:26:29




1 19
20 1310 Daszuta Karolina Jaroty BRBK - biegli w podatkach 1988 K30

20
00:25:31
00:25:21






1 20
21 1347 Kozłowska-Urban Joanna Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1980 K30

22
00:25:50
00:25:39






1 22
22 1518 Dzieńkowska Ewelina Olsztyn 1980 K30







26
00:28:36
00:27:23
1 26
23 1441 MARSZALKOWSKA IZABELA BARCZEWO SKAJBIEGACZE 1983 K30



26
00:29:49
00:27:41




1 26
24 1533 Michalczyk Maria Olsztyn 1981 K30







29
00:29:35
00:27:29
1 29
25 1039 Młyńska Joanna Olsztyn PRON SQUAD 1985 K30

37
00:29:03
00:28:14






1 37
26 1416 Zajączkowska Karolina Bobrowniki brak 1984 K30



42
00:31:36
00:29:29




1 42
27 257 Dobrzelecka Żaneta Dywity BRAG rzeczy niemożliwych!!! 1989 K30 43
00:32:49
00:32:29








1 43
28 156 Wasyliszyn Anna Olsztyn 1988 K30 47
00:33:26
00:33:01








1 47
29 1119 Wiśniewska Justyna Olsztyn Są Wolniejsi 1984 K30 50
00:34:39
00:34:10








1 50
30 1273 ŁUKASIEWICZ OLGA OLSZTYN HOTEL KRASICKI 1986 K30 51
00:34:44
00:34:16








1 51
31 1489 Zawadzka Magdalena Wiśniewo Ślęzak Team 1989 K30





51
00:37:30
00:34:53


1 51
32 1082 Sołtys Agnieszka Barczewo 1980 K30 55
00:38:34
00:37:55








1 55
33 1179 Machałek Natalia Barczewo Hinata U-team 1985 K30 57
00:42:25
00:41:42








1 57
34 74 Ośko Karina Olsztyn RadioAktywni 1989 K30

58
00:32:52
00:31:15






1 58
35 1286 Wiszniewska Wioletta Olsztyn 1980 K30 58
00:44:26
00:44:03








1 58
36 1318 Kowalska Marta Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE 1989 K30

59
00:31:43
00:31:35






1 59
37 1401 Kolaj-Robin Olga Fegersheim 1980 K30



59
00:39:09
00:35:57




1 59
38 1121 Morgiewicz Agnieszka Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 K30 59
00:44:25
00:44:19








1 59
39 143 OKOŃSKA KATARZYNA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1989 K30 61
00:44:25
00:44:25








1 61
40 1125 Kozłowska Anita Olsztyn BBKTS 1986 K30

62
00:34:59
00:33:19






1 62
41 1071 Kraszewska Dorota Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 K30

63
00:35:15
00:33:40






1 63
42 1311 Tomaszewska Katarzyna Olsztyn 1987 K30

71
00:40:06
00:39:53






1 71

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni