z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1249 Paluch Sylwester Dywity Sokół Team 2001 M16 1
00:19:11
00:19:10
1
00:18:37
00:18:36


2
00:18:46
00:18:43
2
00:20:02
00:20:01
4 4
2 1252 Zaniewski Tomasz Olsztyn Najmowicz Triathlon 2003 M16 2
00:20:03
00:20:00
2
00:19:36
00:19:36
1
00:20:01
00:20:00


1
00:18:56
00:18:55
4 4
3 1259 Czarzasty Patryk Olsztyn Skazani na Sukces 2002 M16 3
00:21:01
00:20:57
4
00:20:53
00:20:49
2
00:20:48
00:20:45
3
00:20:42
00:20:38
3
00:20:49
00:20:47
5 8
4 1054 Pogorzelski Piotr Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 2000 M16 4
00:23:19
00:23:06
5
00:26:14
00:23:24
4
00:27:46
00:23:45
4
00:23:42
00:22:36
4
00:23:25
00:22:23
5 12
5 1384 POGORZELSKI RAFAŁ OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16

6
00:26:33
00:23:33
3
00:27:13
00:23:10
7
00:25:28
00:24:23
5
00:24:18
00:23:16
4 14
6 91 Kozibski Jakub Iława Tri NEGU 2001 M16 5
00:25:07
00:24:52




5
00:24:50
00:23:46
6
00:24:26
00:23:21
3 16
7 1138 Czuszel Dainel Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 2002 M16 7
00:25:43
00:25:43




8
00:25:29
00:25:16
7
00:25:47
00:24:45
3 22
8 132 Kaczmarski Mateusz Olsztyn PENTAGRAM 2001 M16 9
00:27:23
00:26:59


5
00:31:27
00:28:12
9
00:26:59
00:25:52


3 23
9 128 Brzóska Grzegorz Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 2003 M16 10
00:29:30
00:29:01
7
00:28:31
00:26:56
6
00:31:19
00:29:10
12
00:30:51
00:28:38
10
00:30:45
00:28:26
5 23
10 1274 Chaliński Mateusz Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 2002 M16 6
00:24:58
00:24:58
8
00:27:49
00:27:00


10
00:28:57
00:26:51


3 24
11 1375 Dremo Krzysztof Wrzesina Szperacze ZHR Olsztyn 2003 M16

9
00:32:27
00:29:36
8
00:34:24
00:30:19
11
00:31:18
00:28:38
8
00:29:56
00:27:34
4 25
12 1145 Drozdowski Julian Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 2003 M16 11
00:30:24
00:29:44


7
00:31:30
00:29:21


9
00:30:11
00:28:02
3 27

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1502 OCHNIK ADAM KAWKI POLONIA PASŁEK 2002 M16





1
00:17:02
00:17:00


1 1
2 1328 Kukałowicz Maksymilian Podągi Podągi FC 2002 M16

3
00:19:44
00:19:44






1 3
3 1507 Rybka Sebastian Dywity 2000 M16





6
00:25:28
00:24:17


1 6
4 1298 Sułek Jakub wójtowo Grupa DBK Olsztyn 2001 M16 8
00:26:08
00:26:08








1 8
5 1508 PAWŁOWSKI MARCIN OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16





13
00:31:17
00:28:38


1 13
6 1495 WOJCIECHOWSKI DOMINIK OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16





14
00:41:57
00:39:20


1 14

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni