z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M30 1
00:16:33
00:16:33
1
00:16:31
00:16:31
2
00:17:14
00:17:13
1
00:17:20
00:17:18




4 5
2 373 Kujawa Wiktor Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1993 M20 6
00:17:20
00:17:19


1
00:17:05
00:17:02
3
00:17:44
00:17:43
3
00:17:19
00:17:16
3
00:17:00
00:17:00
5 10
3 240 Nosarzewski Konrad Stupsk Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1991 M20 2
00:16:41
00:16:40
3
00:16:50
00:16:50


7
00:18:26
00:18:24
9
00:18:46
00:18:44
1
00:16:43
00:16:41
5 13
4 71 Bętkowski Piotr Warszawa CITY TRAIL Team 1987 M30

7
00:17:15
00:17:15
4
00:17:28
00:17:26
6
00:18:00
00:17:59
2
00:17:13
00:17:12
2
00:16:54
00:16:54
5 14
5 109 sulewski krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 M30 4
00:17:05
00:17:04




8
00:18:30
00:18:28
4
00:17:25
00:17:23
5
00:17:18
00:17:18
4 21
6 68 Kłos Grzegorz Olsztyn 1984 M30 5
00:17:10
00:17:09
10
00:17:29
00:17:28
5
00:17:33
00:17:33
10
00:18:48
00:18:46
5
00:17:38
00:17:36
12
00:18:21
00:18:20
6 25
7 261 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 10
00:17:36
00:17:34
13
00:17:42
00:17:42
7
00:17:46
00:17:44
4
00:17:47
00:17:46
8
00:18:16
00:18:15


5 29
8 1053 Brągiel Krzysztof Olsztyn Road to PB/forBet runners 1987 M30 8
00:17:26
00:17:26
12
00:17:31
00:17:31
8
00:17:58
00:17:57


6
00:17:43
00:17:41
8
00:17:31
00:17:30
5 30
9 374 Sokół Krzysztof Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20



12
00:18:23
00:18:20
5
00:17:56
00:17:54
7
00:18:01
00:17:59
7
00:17:27
00:17:26
4 31
10 1036 wojciechowski maciej Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1974 M40

6
00:17:13
00:17:12
6
00:17:43
00:17:42
11
00:19:00
00:18:59
11
00:19:17
00:19:16
11
00:18:03
00:18:02
5 34
11 137 Dąbrowski Maciej Giedajty Jonkowo Sport 1994 M20 9
00:17:35
00:17:33
9
00:17:23
00:17:22
9
00:18:06
00:18:05
9
00:18:33
00:18:31


9
00:17:33
00:17:32
5 36
12 418 Błaut Damian Ostróda Skazani na Sukces 1995 M20



11
00:18:13
00:18:11
12
00:19:05
00:19:03
10
00:19:00
00:18:59
10
00:17:54
00:17:53
4 43
13 355 Woźniak Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30

17
00:18:22
00:18:21
16
00:18:53
00:18:51
15
00:19:23
00:19:21
12
00:19:24
00:19:22
14
00:18:40
00:18:39
5 57
14 95 Krupiński Bogumił Olsztyn forBET Runners 1973 M40 14
00:18:28
00:18:26
16
00:18:15
00:18:15
15
00:18:34
00:18:32
13
00:19:08
00:19:06




4 58
15 1071 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn Urwis Biega 1970 M40 15
00:19:13
00:19:12
26
00:19:05
00:19:03
17
00:19:12
00:19:09
16
00:19:54
00:19:52
13
00:19:37
00:19:34
18
00:19:22
00:19:21
6 61
16 196 Kozłowski Piotr Lubawa AZS UWM Olsztyn 2001 M16 12
00:18:20
00:18:19
20
00:18:29
00:18:28
13
00:18:31
00:18:29
25
00:20:55
00:20:53




4 70
17 316 Paluch Sylwester Dywity Sokół Team 2001 M16

21
00:18:34
00:18:33
18
00:19:21
00:19:18
18
00:20:01
00:19:59


15
00:19:10
00:19:09
4 72
18 308 Dąbkowski Roman Olsztyn 1982 M30

25
00:19:03
00:19:02
21
00:19:37
00:19:34
20
00:20:26
00:20:24
20
00:20:31
00:20:28
17
00:19:11
00:19:10
5 78
19 204 Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1976 M40 16
00:19:18
00:19:17
29
00:19:11
00:19:11
20
00:19:30
00:19:28
19
00:20:04
00:20:02




4 84
20 1052 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN 1976 M40 17
00:19:20
00:19:19
38
00:20:15
00:20:13
55
00:21:27
00:21:24


15
00:20:08
00:20:05
19
00:19:27
00:19:24
5 89
21 1135 Rudowski Damian Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16 19
00:19:27
00:19:25
27
00:19:06
00:19:04


24
00:20:44
00:20:42
31
00:21:31
00:21:27
20
00:19:30
00:19:28
5 90
22 1144 Pieczarka Dariusz Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 21
00:19:35
00:19:33
24
00:19:02
00:19:00
24
00:20:01
00:19:59
22
00:20:37
00:20:35
24
00:20:56
00:20:53
24
00:19:43
00:19:40
6 91
23 1118 Kaczan Norbert Olsztyh Pszczółkowski Team 1975 M40 28
00:20:04
00:20:02
32
00:19:43
00:19:41


21
00:20:28
00:20:22
16
00:20:11
00:20:07
29
00:20:10
00:20:07
5 94
24 75 Pasemko Zenon Olsztyn Mont Blanc Team 1967 M50 24
00:19:47
00:19:45
35
00:19:56
00:19:55
23
00:20:00
00:19:57
26
00:21:06
00:21:04


28
00:20:05
00:20:03
5 101
25 66 Wdowiak Wojciech Olsztyn Młynago/Qźnia 1973 M40 27
00:20:03
00:20:01
34
00:19:55
00:19:53
27
00:20:10
00:20:08
30
00:21:16
00:21:13
18
00:20:27
00:20:23
30
00:20:18
00:20:15
6 102
26 182 Nawojczyk Przemysław Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30 22
00:19:37
00:19:36
31
00:19:26
00:19:24
28
00:20:11
00:20:08


22
00:20:34
00:20:30


4 103
27 1121 Rak Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1974 M40 25
00:19:56
00:19:53
37
00:20:12
00:20:09




21
00:20:33
00:20:29
32
00:20:25
00:20:21
4 115
28 18 Zieja Andrzej Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30

33
00:19:50
00:19:46
33
00:20:36
00:20:32
27
00:21:07
00:21:04
23
00:20:34
00:20:30


4 116
29 138 Krajewski Dariusz Dywity 1976 M40 31
00:20:31
00:20:27
40
00:20:18
00:20:15
25
00:20:02
00:19:58




21
00:19:34
00:19:32
4 117
30 349 Rudziński Andrzej Olsztyn Młynago/Qźnia 1974 M40

39
00:20:16
00:20:14
35
00:20:45
00:20:38
31
00:21:20
00:21:17
29
00:21:10
00:21:07
37
00:20:31
00:20:28
5 132
31 1067 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 M30 23
00:19:40
00:19:38


43
00:21:04
00:21:00
42
00:21:51
00:21:45
48
00:22:28
00:22:23
25
00:19:46
00:19:43
5 133
32 361 Krzykwa Maciej Olsztyn Pszczółkowski Team 1994 M20

53
00:21:04
00:21:00


23
00:20:39
00:20:34
17
00:20:19
00:20:17
44
00:20:45
00:20:41
4 137
33 44 Bystrzycki Radosław Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 32
00:20:32
00:20:29
41
00:20:19
00:20:16


41
00:21:46
00:21:41
26
00:21:05
00:21:01


4 140
34 1031 Kulesza Mikołaj Michał Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 42
00:21:21
00:21:19
62
00:21:27
00:21:24
32
00:20:34
00:20:32
38
00:21:34
00:21:31
28
00:21:07
00:21:05
45
00:20:47
00:20:44
6 140
35 1131 Żyjewski Krzysztof Olsztyn KAZA team 1984 M30 29
00:20:27
00:20:24
42
00:20:21
00:20:18
48
00:21:09
00:21:06


25
00:20:58
00:20:52


4 144
36 404 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS Juvenia Białystok 1994 M20



31
00:20:31
00:20:29
45
00:21:55
00:21:51
47
00:22:24
00:22:21
22
00:19:36
00:19:33
4 145
37 178 Maculewicz Marek Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40

47
00:20:55
00:20:52
93
00:23:05
00:23:01
32
00:21:21
00:21:16
30
00:21:19
00:21:16
38
00:20:32
00:20:29
5 147
38 305 Dymek Adrian Ostróda forBET Runners 1989 M20

44
00:20:35
00:20:31
36
00:20:48
00:20:45
55
00:22:32
00:22:28
32
00:21:34
00:21:31
40
00:20:37
00:20:37
5 152
39 407 Lenart Miłosz Kętrzyn Drużyna ML 1965 M50



37
00:20:48
00:20:46
36
00:21:30
00:21:27
42
00:22:11
00:22:07
41
00:20:39
00:20:36
4 156
40 223 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 1969 M40 34
00:20:51
00:20:41


26
00:20:10
00:20:10
40
00:21:43
00:21:40


58
00:21:13
00:21:11
4 158
41 1021 STRAUSS DAREK OLSZTYN AKM OLSZTYN 1970 M40 56
00:21:51
00:21:41
51
00:21:02
00:20:58
40
00:20:53
00:20:50
35
00:21:28
00:21:24
33
00:21:38
00:21:34
55
00:21:08
00:21:06
6 159
42 425 Baran Grzegorz Olsztyn NapierajJakByNieByłoJutra Sqad 1980 M30



44
00:21:05
00:21:03
34
00:21:26
00:21:20
34
00:21:45
00:21:41
48
00:21:00
00:20:58
4 160
43 110 Kiczor Damian Olsztyn TriNegu 1985 M30 39
00:21:01
00:20:57


34
00:20:44
00:20:39
53
00:22:17
00:22:15
38
00:22:03
00:21:57
54
00:21:10
00:21:06
5 164
44 1181 Rynko Paweł Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 33
00:20:46
00:20:44
48
00:20:54
00:20:52
41
00:20:54
00:20:52
49
00:22:05
00:22:01


51
00:21:05
00:21:00
5 171
45 1083 jabłoński krzysztof olsztyn M Runners 1976 M40 30
00:20:29
00:20:26
45
00:20:46
00:20:43
42
00:20:59
00:20:55


58
00:22:41
00:22:37


4 175
46 295 Decyk Maciej Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40

56
00:21:08
00:21:02
58
00:21:38
00:21:33
46
00:21:57
00:21:52
36
00:21:51
00:21:44
42
00:20:39
00:20:34
5 180
47 5 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Drużyna Wilka 1973 M40 62
00:22:04
00:21:58
72
00:21:39
00:21:35
60
00:21:43
00:21:37
50
00:22:08
00:22:03
39
00:22:03
00:21:58
35
00:20:30
00:20:28
6 184
48 1078 Mielęcki Maciej Olsztyn 1967 M50 40
00:21:16
00:21:13
59
00:21:18
00:21:15




35
00:21:49
00:21:44
52
00:21:04
00:21:02
4 186
49 1013 Hermann Tomasz Olsztyn Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn 1978 M40 57
00:21:46
00:21:44
55
00:21:06
00:21:01
73
00:22:14
00:22:07
44
00:21:51
00:21:48
54
00:22:36
00:22:32
36
00:20:31
00:20:27
6 189
50 1153 Bryl Mirosław Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY 1977 M40 45
00:21:26
00:21:22
52
00:21:02
00:20:58
61
00:21:58
00:21:45
43
00:21:51
00:21:47
62
00:24:03
00:23:00
57
00:21:12
00:21:07
6 197
51 167 Szwaj Łukasz Olsztyn Team Kopeć 1983 M30 7
00:17:26
00:17:24
11
00:17:29
00:17:29


88
00:24:10
00:24:04
93
00:24:39
00:24:31


4 199
52 1008 Abramczyk Marcin Olsztyn Yanushe Triathlon Team Olsztyn 1977 M40 55
00:21:45
00:21:40
61
00:21:19
00:21:16
56
00:21:30
00:21:27
47
00:22:01
00:21:58
43
00:22:17
00:22:11


5 201
53 1175 Sinkiewicz Tomasz Pasym 1970 M40

65
00:21:40
00:21:27
39
00:20:50
00:20:45
57
00:22:41
00:22:32
41
00:22:10
00:22:06
65
00:21:37
00:21:28
5 202
54 1065 Woliński Jacek Olsztyn Pszczółkowski Team 1977 M40 38
00:20:58
00:20:54
54
00:21:04
00:21:00


62
00:22:55
00:22:48
51
00:22:32
00:22:24
77
00:22:09
00:22:01
5 205
55 120 Jurkiewicz Paweł Olsztyn 1978 M40 59
00:21:56
00:21:52
63
00:21:29
00:21:25
54
00:21:24
00:21:19
60
00:22:48
00:22:40
40
00:22:10
00:22:04
64
00:21:29
00:21:25
6 213
56 1177 Wolff Marcin Olsztyn M-runners 1969 M40 44
00:21:25
00:21:19




58
00:22:43
00:22:36
50
00:23:15
00:22:10
63
00:21:28
00:21:22
4 215
57 344 Małkowski Maciej Ruciane Nida Team Kopec 1986 M30

60
00:21:20
00:21:16
50
00:21:13
00:21:09
63
00:22:53
00:22:48
45
00:22:21
00:22:16


4 218
58 69 Śledziewski Cezary Wójtowo 1971 M40

69
00:21:38
00:21:34
63
00:21:50
00:21:47
39
00:21:41
00:21:36


50
00:21:04
00:20:59
4 221
59 143 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 54
00:21:43
00:21:37
57
00:21:13
00:21:09
64
00:21:52
00:21:47
54
00:22:23
00:22:15
56
00:23:38
00:22:34
60
00:21:24
00:21:18
6 221
60 1058 Kiewisz Adam Olsztyn Są Wolniejsi 1980 M30 50
00:21:33
00:21:25
227
00:28:40
00:28:16


64
00:23:10
00:22:48
44
00:22:20
00:22:08
66
00:21:39
00:21:34
5 224
61 1038 Michalak Krzysztof Ostróda Ostróda Runners/Roztrenowani 1981 M30 46
00:21:27
00:21:25
66
00:21:28
00:21:27
57
00:21:33
00:21:31
66
00:23:04
00:22:58
60
00:22:55
00:22:51
62
00:21:25
00:21:21
6 225
62 1124 Burda Kamil Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 49
00:21:30
00:21:24
67
00:21:36
00:21:29
66
00:21:52
00:21:47
67
00:23:17
00:23:11


59
00:21:24
00:21:18
5 241
63 243 Słowik Jarosław Olsztyn Są Wolniejsi 1994 M20 65
00:22:10
00:22:04




52
00:22:17
00:22:13
68
00:23:47
00:23:41
61
00:21:24
00:21:21
4 246
64 174 Szpendowski Marek Olsztyn Pszczółkowski Team 1978 M40

68
00:21:36
00:21:30
67
00:21:52
00:21:48
59
00:22:43
00:22:37
52
00:22:28
00:22:25


4 246
65 100 Jarczyk Tomasz Olsztyn RDLP Olsztyn MTB Team 1977 M40 74
00:22:30
00:22:25
76
00:21:53
00:21:46


48
00:22:02
00:21:57
57
00:22:39
00:22:34
74
00:21:59
00:21:54
5 253
66 1115 Żukowski Jerzy Olsztyn Pneumatyka team 1976 M40 63
00:22:12
00:21:58
83
00:22:07
00:21:59
70
00:22:02
00:21:53
72
00:23:40
00:23:25
53
00:22:31
00:22:27


5 258
67 398 Pisarski Przemysław Olsztyn 1984 M30



75
00:22:26
00:22:14
69
00:23:25
00:23:16
49
00:23:08
00:22:04
67
00:21:43
00:21:35
4 260
68 1045 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Drużyna Wilka 1966 M50 92
00:23:20
00:23:01
80
00:22:07
00:21:58
62
00:21:46
00:21:46
70
00:23:24
00:23:18
55
00:22:34
00:22:32
81
00:22:37
00:22:32
6 267
69 1112 Wypych Kamil Olsztyn Tri NEGU/Najmowicz 1983 M30 43
00:21:24
00:21:19
84
00:22:12
00:22:07
53
00:21:23
00:21:18


99
00:25:44
00:24:41
103
00:23:42
00:23:33
5 279
70 188 Szleszyński Andrzej Olsztyn 1969 M40 51
00:21:31
00:21:28
58
00:21:18
00:21:15
85
00:22:55
00:22:43
86
00:24:11
00:24:01




4 280
71 1184 Kozłowski Piotr Olsztyn Father one the Run 1982 M30

73
00:21:42
00:21:36
65
00:21:54
00:21:47
68
00:23:24
00:23:13
77
00:23:56
00:23:56


4 283
72 124 Laszczak Jerzy Olsztyn Akm OLsztyn/sklepbiegacza,com 1961 M50

88
00:22:17
00:22:12
79
00:22:29
00:22:22
74
00:23:41
00:23:35
63
00:24:08
00:23:05
78
00:22:08
00:22:03
5 294
73 1142 Meller Wojciech Dywity Drużyna Wilka 1978 M40

91
00:22:31
00:22:23
87
00:22:59
00:22:47
75
00:23:48
00:23:38
61
00:24:05
00:22:57
73
00:21:56
00:21:51
5 296
74 47 Borko Cezary Olsztyn Najmowicz Triathlon 1973 M40 75
00:22:34
00:22:26
78
00:22:02
00:21:54


71
00:23:29
00:23:20


76
00:22:04
00:21:58
4 300
75 1123 Krajza Przemysław Jedwabno Je2bno rządzi !!! 1984 M30 69
00:22:18
00:22:13
81
00:22:05
00:21:58
109
00:23:35
00:23:30
127
00:25:46
00:25:40
82
00:25:18
00:24:14
72
00:21:55
00:21:50
6 304
76 1141 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn Drużyna Wilka 1987 M30 48
00:21:29
00:21:24
99
00:22:46
00:22:35
68
00:21:56
00:21:49


100
00:25:51
00:24:41


4 315
77 195 Gawin Marek Barczewo 1979 M30 91
00:23:17
00:23:01
125
00:23:40
00:23:29
84
00:22:41
00:22:35
73
00:23:39
00:23:29
69
00:24:46
00:23:41


5 317
78 1063 Sydoruk Patryk Gronity 2001 M16



80
00:22:30
00:22:22
76
00:23:52
00:23:44
76
00:24:00
00:23:55
88
00:22:56
00:22:49
4 320
79 31 Antczak Marcin Ostróda Ostróda Runners 1979 M30 96
00:23:23
00:23:16




79
00:24:01
00:23:49
64
00:24:21
00:23:16
82
00:22:42
00:22:35
4 321
80 1154 LECH Bogdan Olsztyn KOK Olsztyn 1960 M50 77
00:22:41
00:22:28
101
00:22:47
00:22:36
81
00:22:34
00:22:27


85
00:25:25
00:24:20
79
00:22:20
00:22:14
5 322
81 362 Kurmin Paweł Olsztyn Team Kopeć 1987 M30

70
00:21:38
00:21:35
90
00:23:01
00:22:56
84
00:24:02
00:23:57
79
00:24:11
00:24:04


4 323
82 248 Reza Marek Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 80
00:22:46
00:22:36
104
00:22:54
00:22:42
112
00:23:44
00:23:35
87
00:24:13
00:24:01
71
00:24:13
00:23:46
90
00:23:05
00:22:56
6 328
83 351 Rogulski Rafał Kętrzyn TRI KĘTRZYN 1974 M40

118
00:23:35
00:23:07
89
00:22:56
00:22:53
61
00:22:50
00:22:47
66
00:23:54
00:23:35


4 334
84 153 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC Biskupiec Biega 1981 M30 73
00:22:26
00:22:22
92
00:22:27
00:22:25


99
00:24:28
00:24:24
80
00:24:33
00:24:06
97
00:23:22
00:23:15
5 342
85 289 GROTKOWSKI RADOSŁAW PASYM PASYMIŃSKIE BRACTWO SPORTOWE 1975 M40

113
00:22:58
00:22:53
76
00:22:21
00:22:17
78
00:23:54
00:23:48
78
00:24:02
00:23:58


4 345
86 181 Olszewski Paweł Olsztyn mytowel.pl 1978 M40 81
00:22:48
00:22:38
82
00:22:05
00:21:59


105
00:24:47
00:24:35
87
00:25:31
00:24:24


4 355
87 1048 Nieściór Jan Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /Młynago 1968 M50

107
00:22:56
00:22:44
83
00:22:38
00:22:33
81
00:23:57
00:23:50


84
00:22:44
00:22:38
4 355
88 26 ODOLIŃSKI Jacek Ostróda Pszczółkowski Team 1968 M50 67
00:22:17
00:22:10


92
00:23:05
00:23:01
82
00:24:07
00:23:55


116
00:23:58
00:23:49
4 357
89 348 Ewert Mariusz Ostróda forBET Runners 1982 M30

86
00:22:14
00:22:10
88
00:22:53
00:22:49
85
00:24:05
00:24:00
101
00:24:44
00:24:42
109
00:23:48
00:23:42
5 360
90 190 Sarol Adrian Olsztyn 1989 M20 102
00:23:32
00:23:26
108
00:22:54
00:22:48
86
00:23:00
00:22:46


67
00:23:56
00:23:36


4 363
91 311 Sangowski Andrzej Tolkmicko 1972 M40

114
00:23:08
00:22:54
96
00:23:12
00:23:07
107
00:24:52
00:24:43
70
00:24:52
00:23:42
95
00:23:18
00:23:08
5 368
92 62 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1965 M50 89
00:23:04
00:22:59


91
00:23:09
00:22:59
102
00:24:35
00:24:27
111
00:25:16
00:25:10
89
00:22:55
00:22:50
5 371
93 1007 Wobolewicz Wojciech Olsztyn Team Kopeć 1968 M50 79
00:22:41
00:22:34
110
00:23:01
00:22:51
77
00:22:23
00:22:17
106
00:24:52
00:24:40




4 372
94 87 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 95
00:23:22
00:23:15
116
00:23:13
00:23:04
99
00:23:19
00:23:12
98
00:24:32
00:24:21
88
00:25:33
00:24:28
120
00:24:09
00:23:57
6 380
95 1005 Chudzik Tomasz Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 64
00:22:09
00:22:01
90
00:22:24
00:22:18
146
00:24:56
00:24:46
111
00:25:10
00:25:01
120
00:26:47
00:25:41
168
00:26:45
00:26:27
6 385
96 416 Jackowski Marcin Wołowno Pszczółkowski Team 1981 M30



103
00:23:26
00:23:21
65
00:23:03
00:22:57
90
00:25:37
00:24:29
127
00:24:23
00:24:14
4 385
97 319 Chilczuk Robert Jonkowo 1973 M40

103
00:22:52
00:22:42
72
00:22:07
00:22:04
94
00:24:18
00:24:14


123
00:24:09
00:24:02
4 392
98 1075 Stawecki Konrad Jaroty Photoactive/Team Kopeć 1976 M40 78
00:22:40
00:22:32
95
00:22:39
00:22:30


110
00:25:13
00:25:01
118
00:26:46
00:25:32
115
00:24:04
00:23:49
5 398
99 1164 Kaszkin Piotr Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1988 M30 97
00:23:21
00:23:18
111
00:22:59
00:22:52
118
00:23:57
00:23:50
96
00:24:25
00:24:17
94
00:24:37
00:24:34
173
00:26:59
00:26:43
6 398
100 101 Kleina Marek Słupy AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1974 M40 108
00:24:02
00:23:36
98
00:22:37
00:22:31


104
00:25:07
00:24:31
92
00:27:19
00:24:31
121
00:24:10
00:24:00
5 402
101 233 Żuchowski Tomasz Olsztyn 1996 M20 109
00:23:53
00:23:44
122
00:23:25
00:23:15


90
00:24:21
00:24:07
91
00:25:38
00:24:29


4 412
102 1017 Krawiec Adam Ostróda Ostróda Runners 1975 M40 116
00:24:23
00:24:15
127
00:23:38
00:23:30
105
00:23:33
00:23:23
120
00:25:35
00:25:24
75
00:24:54
00:23:48
150
00:25:27
00:25:10
6 416
103 139 Kuber Andrzej Lidzbark Warmiński xRunners 1987 M30 115
00:24:28
00:24:13
105
00:22:50
00:22:43
158
00:25:15
00:25:09
123
00:25:48
00:25:34
74
00:24:52
00:23:48


5 417
104 183 Kuc Jerzy Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.com 1983 M30 106
00:24:01
00:23:33


130
00:24:25
00:24:08


73
00:24:52
00:23:47
110
00:23:54
00:23:45
4 419
105 1122 Kosin Marcin Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 110
00:24:03
00:23:54
146
00:24:13
00:24:05
101
00:23:23
00:23:18


115
00:26:29
00:25:22
98
00:23:29
00:23:16
5 424
106 1160 Ośko Mirosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M30 86
00:22:55
00:22:48
100
00:22:41
00:22:35
141
00:24:36
00:24:29
128
00:25:58
00:25:46


111
00:23:56
00:23:46
5 425
107 29 Skuza Leszek Jaroty Drużyna Wilka 1978 M40 90
00:23:15
00:23:00
87
00:22:17
00:22:10




131
00:27:31
00:26:17
119
00:24:07
00:23:51
4 427
108 253 Rękawiecki Robert Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40

155
00:24:58
00:24:42
138
00:24:37
00:24:27
100
00:24:38
00:24:25
83
00:25:27
00:24:16
112
00:23:56
00:23:46
5 433
109 1145 Pałejko Mateusz Olsztyn #WIPASZ Aktywni w Biegu 1987 M30 118
00:24:34
00:24:25
175
00:25:30
00:25:20
110
00:23:43
00:23:31
103
00:24:44
00:24:30
121
00:27:53
00:25:42
106
00:24:08
00:23:39
6 437
110 271 Kutarba Cezary Świątki GRUPA DBK OLSZTYN 1996 M20 100
00:23:39
00:23:24
151
00:24:41
00:24:25
111
00:23:47
00:23:31
101
00:24:35
00:24:26
140
00:27:03
00:26:41
130
00:24:32
00:24:22
6 442
111 1116 Chodara Roman Kętrzyn Runners Team Kętrzyn 1954 M60 103
00:23:30
00:23:27
131
00:23:36
00:23:36
142
00:24:31
00:24:30
108
00:24:57
00:24:56
103
00:24:49
00:24:47
128
00:24:21
00:24:20
6 442
112 1105 Zając Bartosz Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 84
00:22:54
00:22:45
129
00:23:52
00:23:34
113
00:23:49
00:23:37


119
00:27:44
00:25:37


4 445
113 257 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda Druźyna Wilka 1967 M50 117
00:24:39
00:24:25
145
00:24:12
00:24:01
124
00:24:09
00:23:58
122
00:25:44
00:25:27
107
00:26:01
00:24:55
99
00:23:33
00:23:19
6 445
114 83 Clajot Fabian Olsztyn FC Grabowa 1993 M20 83
00:22:53
00:22:45
138
00:23:53
00:23:45


115
00:25:33
00:25:17
112
00:26:24
00:25:12


4 448
115 1093 Janicki Marek Olsztyn 1983 M30 87
00:22:58
00:22:53
94
00:22:31
00:22:29
186
00:27:05
00:26:55


152
00:29:37
00:27:31
118
00:23:59
00:23:50
5 451
116 332 Sosnowski Adam Ostróda ForBET Runners 1985 M30

144
00:24:04
00:23:57


130
00:25:53
00:25:49
89
00:25:33
00:24:28
91
00:23:04
00:22:57
4 454
117 126 Didjurgeit Wiktor Biskupiec Biskupiec biega 1970 M40 107
00:23:39
00:23:33




139
00:26:32
00:26:15
98
00:25:52
00:24:40
113
00:24:00
00:23:46
4 457
118 169 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn Tri NEGU 1977 M40 105
00:23:46
00:23:31
141
00:24:01
00:23:51
127
00:24:17
00:24:04
135
00:26:31
00:26:10
113
00:26:14
00:25:12
125
00:24:14
00:24:05
6 470
119 306 Jaworski Mariusz Nidzica Nidzica Biega 1990 M20

126
00:23:40
00:23:30
108
00:23:37
00:23:29
126
00:25:45
00:25:38
117
00:26:34
00:25:29


4 477
120 1088 Symko Jarosław Olsztyn TEAM KOPEĆ/DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 1972 M40 112
00:24:15
00:24:07
139
00:23:59
00:23:47
119
00:24:00
00:23:50
117
00:25:29
00:25:21
129
00:27:23
00:26:16


5 477
121 1030 Lempaszek Paweł Olsztyn Patataj Patataj 1982 M30 70
00:22:23
00:22:15
106
00:22:50
00:22:44
147
00:24:56
00:24:46
156
00:26:58
00:26:49


169
00:26:45
00:26:28
5 479
122 379 Kalinowski Tomasz Olsztyn 1978 M40



135
00:24:34
00:24:24
118
00:25:29
00:25:23
124
00:27:02
00:25:54
105
00:23:42
00:23:38
4 482
123 1155 Karwacki Szymon Olsztyn 1983 M30 152
00:26:29
00:25:55
160
00:25:05
00:24:49
126
00:24:11
00:24:02
113
00:25:22
00:25:11


94
00:23:23
00:23:07
5 485
124 238 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn Kriss Coaching 1959 M50 125
00:24:48
00:24:39


114
00:23:44
00:23:39
121
00:25:39
00:25:26


126
00:24:17
00:24:05
4 486
125 67 Grzaniewicz Przemysław Olsztyn #WIPASZ Aktywni w Biegu 1993 M20 101
00:23:31
00:23:25
171
00:25:37
00:25:13
133
00:24:32
00:24:20
114
00:25:29
00:25:14
142
00:28:03
00:26:52


5 490
126 354 Zieliński Dariusz Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30

165
00:25:18
00:24:58
128
00:24:14
00:24:06
231
00:42:40
00:42:08
96
00:25:47
00:24:39
104
00:23:44
00:23:33
5 493
127 60 Chojnowski Rafał Ełk Lecimy Tutej 1992 M20 82
00:22:55
00:22:40


132
00:24:30
00:24:14
150
00:27:08
00:26:43
151
00:29:42
00:27:28
131
00:24:38
00:24:24
5 495
128 1068 Pawlak Paweł Olsztyn 4 TEAM Morsy Skanda Olsztyn 1971 M40 113
00:24:17
00:24:08
184
00:25:56
00:25:27
139
00:24:44
00:24:28


110
00:26:07
00:25:01
134
00:24:42
00:24:31
5 496
129 131 Borkowski Jacek Olsztyn 1980 M30

148
00:24:23
00:24:07
122
00:24:12
00:23:57
116
00:25:28
00:25:18
127
00:27:14
00:26:03
133
00:24:45
00:24:31
5 498
130 1040 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M30 94
00:23:19
00:23:12
132
00:23:47
00:23:38
145
00:24:51
00:24:39


128
00:28:19
00:26:11


4 499
131 1011 Lewandowski Maciej Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1986 M30 134
00:25:31
00:25:09
133
00:23:56
00:23:39
115
00:23:57
00:23:43
165
00:27:20
00:27:05
122
00:27:49
00:25:42


5 504
132 312 Milewicz Tomasz Olsztyn 1972 M40

164
00:25:23
00:24:56
107
00:23:33
00:23:27
138
00:26:28
00:26:14
137
00:28:44
00:26:37
124
00:24:11
00:24:02
5 506
133 73 Bronakowski Andrzej Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl 1977 M40

159
00:25:27
00:24:47
120
00:23:54
00:23:52
119
00:25:25
00:25:24
114
00:27:46
00:25:21


4 512
134 1051 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olsztyn 1975 M40 35
00:20:53
00:20:50
46
00:20:51
00:20:48
233
00:33:21
00:33:02
222
00:34:15
00:33:50


216
00:31:18
00:30:56
5 519
135 1003 Folga Artur Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 121
00:24:39
00:24:28
149
00:24:20
00:24:13
140
00:24:37
00:24:28
109
00:24:56
00:24:56




4 519
136 1129 Majdański Jacek Olsztyn 1981 M30 130
00:24:59
00:24:52
177
00:25:28
00:25:21
143
00:24:44
00:24:30
163
00:27:18
00:27:01
116
00:26:35
00:25:28
132
00:24:40
00:24:28
6 521
137 1148 Wiśniewski Maciej Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1973 M40 132
00:25:08
00:24:57
147
00:24:15
00:24:05
125
00:24:06
00:23:59


132
00:28:34
00:26:23
143
00:25:03
00:24:52
5 532
138 86 Ciupiński Jerzy Olsztyn Olpak 1955 M60 136
00:25:22
00:25:12
161
00:24:59
00:24:51


146
00:26:49
00:26:33
125
00:27:03
00:25:54
129
00:24:27
00:24:21
5 536
139 130 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 99
00:23:26
00:23:21
152
00:24:38
00:24:31


153
00:27:00
00:26:47
138
00:27:46
00:26:38
170
00:26:48
00:26:30
5 542
140 1085 Kołtun Sławomir Olsztyn SKEB Olsztyn 1980 M30

137
00:23:54
00:23:45


129
00:25:56
00:25:47
145
00:29:23
00:27:16
135
00:24:49
00:24:32
4 546
141 72 Mokrzycki Zbigniew Olsztyn 1973 M40



159
00:25:42
00:25:13
142
00:26:41
00:26:27
104
00:24:56
00:24:50
141
00:24:54
00:24:46
4 546
142 177 Adamski Patryk Giżycko ŁojWiele 1990 M20 153
00:26:03
00:25:58
174
00:25:31
00:25:19
144
00:24:51
00:24:38


81
00:24:29
00:24:08


4 552
143 217 Zając Tomasz Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1997 M20 144
00:25:52
00:25:35


157
00:25:29
00:25:08
133
00:26:16
00:26:05
133
00:27:33
00:26:25


4 567
144 1087 Bertel Marcin Olsztyn 1982 M30 191
00:28:41
00:28:34
203
00:26:29
00:26:15
166
00:25:32
00:25:21
136
00:26:23
00:26:10
130
00:27:29
00:26:16
138
00:24:53
00:24:34
6 570
145 1050 Sydoruk Aleksander Gronity DRUŻYNA WILKA 1970 M40 127
00:25:01
00:24:49
150
00:24:27
00:24:15


143
00:26:50
00:26:28


152
00:25:59
00:25:29
4 572
146 1172 Białek Jarosław Olsztyn Zabiegani Olsztyn 1974 M40 111
00:24:09
00:23:59
124
00:23:34
00:23:28




139
00:27:53
00:26:40
202
00:29:27
00:29:01
4 576
147 1149 Grabowski Rafał Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1983 M30 170
00:27:08
00:26:42
120
00:23:22
00:23:11




108
00:26:03
00:24:56
179
00:27:25
00:27:08
4 577
148 56 Sudoł Dariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1979 M30 122
00:24:37
00:24:29
167
00:25:14
00:25:02
152
00:25:05
00:24:54
140
00:26:30
00:26:18




4 581
149 140 Markowicz Robert Barczewo BSB Barczewo Biega 1975 M40 143
00:25:46
00:25:31
156
00:24:56
00:24:44
154
00:25:17
00:25:02
148
00:26:51
00:26:37


136
00:24:47
00:24:33
5 581
150 170 Siwiński Jerzy Olsztyn Drużyna Wilka 1960 M50 141
00:25:42
00:25:28
169
00:25:32
00:25:07
162
00:25:27
00:25:20
137
00:26:37
00:26:13
154
00:29:42
00:27:36


5 594
151 79 Kupchyk Maks Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1979 M30 159
00:26:43
00:26:07
166
00:25:21
00:25:01
174
00:26:27
00:26:08
155
00:27:17
00:26:48
126
00:28:15
00:25:57
157
00:26:23
00:26:00
6 597
152 129 Milewski Jacek Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 135
00:25:19
00:25:10
194
00:26:01
00:25:41
168
00:25:45
00:25:27
162
00:27:13
00:27:01
146
00:29:35
00:27:16
155
00:26:04
00:25:54
6 598
153 114 Korkuć Radosław Olsztyn 1992 M20 140
00:25:37
00:25:23
173
00:25:20
00:25:15
121
00:24:05
00:23:53


172
00:32:22
00:29:56


4 606
154 1111 Foks Marcin Barczewo Dzikie Życie RunTeam 1995 M20 139
00:25:53
00:25:22
157
00:25:13
00:24:45
153
00:25:26
00:24:59
217
00:33:33
00:32:55
178
00:32:57
00:30:34
163
00:26:16
00:26:16
6 612
155 1161 Labiński Sebastian Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1980 M30 123
00:24:38
00:24:34
185
00:25:34
00:25:29
171
00:26:20
00:25:56
158
00:27:04
00:26:51
161
00:30:39
00:28:29


5 613
156 125 Bigaś Mateusz Olsztyn 1993 M20 131
00:25:07
00:24:55
180
00:25:41
00:25:22
167
00:25:32
00:25:24
190
00:29:21
00:29:08


137
00:24:42
00:24:34
5 615
157 157 Rydzanowski Tomasz Biskupiec Biskupiec Biega Egger 1966 M50 142
00:25:40
00:25:29


180
00:26:47
00:26:30
159
00:27:13
00:26:57
148
00:28:31
00:27:20
166
00:26:40
00:26:24
5 615
158 1061 Ciećko Adam Olsztyn 1973 M40 138
00:25:34
00:25:22
199
00:26:13
00:25:47
165
00:25:42
00:25:21
152
00:27:04
00:26:44


164
00:26:46
00:26:18
5 619
159 80 Hanas Dariusz Olsztyn Drużyna Wilka 1971 M40 162
00:26:25
00:26:12
176
00:25:37
00:25:21


166
00:27:25
00:27:09
143
00:29:16
00:27:09
149
00:25:23
00:25:10
5 620
160 310 Sowiński Bogdan Nidzica Nidzica biega 1962 M50

172
00:25:24
00:25:13
151
00:24:58
00:24:50
167
00:27:20
00:27:13
136
00:27:38
00:26:31


4 626
161 369 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30

249
00:30:37
00:30:12
214
00:29:51
00:29:28
80
00:23:57
00:23:50
84
00:24:39
00:24:17


4 627
162 38 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 150
00:26:04
00:25:54
181
00:25:35
00:25:23


154
00:27:03
00:26:47
147
00:28:31
00:27:17


4 632
163 1202 Dyro Radosław Olsztyn 1984 M30



149
00:25:01
00:24:48
186
00:29:11
00:29:00
141
00:28:53
00:26:46
158
00:26:33
00:26:05
4 634
164 1004 Nitkiewicz Bartosz Olsztyn dziq Team 1981 M30 148
00:26:05
00:25:53


160
00:25:29
00:25:19
171
00:27:54
00:27:37
155
00:28:50
00:27:37
175
00:27:06
00:26:48
5 634
165 1130 Gontarz Grzegorz Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 160
00:26:35
00:26:08
170
00:25:29
00:25:10
150
00:25:07
00:24:49


157
00:29:01
00:27:48


4 637
166 232 Mikielski Paweł OLSZTYN MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ 1983 M30 177
00:27:22
00:27:03


201
00:27:47
00:27:27
168
00:27:25
00:27:15
149
00:29:40
00:27:26
145
00:25:11
00:25:02
5 639
167 99 Łaniewski Łukasz Kieźliny Klub Biegacza Jurund Szczytno 1987 M30 157
00:26:26
00:26:03
193
00:25:57
00:25:38
148
00:25:03
00:24:48




144
00:25:18
00:25:00
4 642
168 1120 Pieczkowski Hubert Dywity Urwis Biega 1974 M40 156
00:26:22
00:26:01
186
00:25:40
00:25:30


144
00:26:49
00:26:31


162
00:26:27
00:26:15
4 648
169 111 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1953 M60



184
00:26:59
00:26:48
170
00:27:38
00:27:25
144
00:28:21
00:27:11
156
00:26:11
00:25:58
4 654
170 357 Zembrzuski Maciej Olsztyn 1992 M20

163
00:25:17
00:24:54
123
00:24:06
00:23:58
181
00:28:47
00:28:38


188
00:28:25
00:27:59
4 655
171 296 Decyk Leszek Stawiguda Team Kopeć 1953 M60

192
00:25:49
00:25:38
161
00:25:30
00:25:19
151
00:26:58
00:26:44


153
00:25:46
00:25:31
4 657
172 77 Starzyński Paweł Szczytno Rodzinny Klub Sportowy Przyjemność 2002 M16 166
00:26:32
00:26:22
189
00:25:43
00:25:31
163
00:25:25
00:25:20
160
00:29:45
00:27:00
175
00:30:09
00:30:02


5 664
173 1167 Kościesza Robert Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 151
00:26:09
00:25:55
188
00:25:40
00:25:31
181
00:26:41
00:26:33
145
00:26:48
00:26:32




4 665
174 291 Kaczmarski Mateusz Olsztyn PENTAGRAM 2001 M16 163
00:26:43
00:26:13
217
00:27:58
00:27:26
188
00:27:21
00:26:59
196
00:30:35
00:30:02
158
00:30:01
00:27:51
159
00:26:44
00:26:08
6 668
175 176 Tuczyński Paweł Olsztyn 4 TEAM Morsy Skanda Olsztyn 1986 M30 186
00:28:22
00:27:59


200
00:27:44
00:27:22
182
00:29:08
00:28:39
150
00:28:31
00:27:27
151
00:25:24
00:25:11
5 669
176 133 Góralczyk Tomasz Barczewo BSB Barczewo Biega 1971 M40 145
00:25:52
00:25:37
196
00:25:56
00:25:42
170
00:26:03
00:25:47


159
00:30:12
00:28:02


4 670
177 213 Gotowski Daniel Dywity 1976 M40 154
00:26:15
00:25:59
198
00:25:55
00:25:43
179
00:26:38
00:26:30
141
00:26:43
00:26:25




4 672
178 1025 Szliwiński Paweł Pieniężno 1985 M30 158
00:26:32
00:26:05
195
00:25:50
00:25:41


149
00:26:52
00:26:39


181
00:27:10
00:27:10
4 683
179 1060 Kowalczyk Andrzej Olsztyn Pszczółkowski Team 1961 M50

201
00:26:10
00:25:52
173
00:26:21
00:26:08
147
00:26:47
00:26:35
163
00:29:43
00:28:37


4 684
180 61 Kaszuba Michał Olsztyn Lecimy Tutej 1986 M30 176
00:27:15
00:26:59
205
00:26:56
00:26:33
189
00:27:20
00:27:01
175
00:28:34
00:28:10
162
00:30:42
00:28:30
171
00:26:57
00:26:35
6 684
181 54 Tryk Piotr Olsztyn Lecimy Tutej 1986 M30

241
00:30:13
00:29:48
206
00:28:10
00:27:43
179
00:28:54
00:28:30
160
00:30:38
00:28:24
142
00:25:12
00:24:49
5 687
182 203 Sobala Maciej Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1980 M30 147
00:26:07
00:25:50


172
00:26:13
00:25:59
199
00:31:01
00:30:35
179
00:32:45
00:30:34


4 697
183 1010 Chwietczuk Paweł Dywity PAW300 1987 M30 180
00:27:52
00:27:16
207
00:26:56
00:26:37
211
00:29:20
00:28:59
189
00:29:24
00:29:05


140
00:25:03
00:24:43
5 716
184 1188 Drążek Piotr Olsztyn Wipasz Aktywnie 1991 M20

212
00:27:12
00:26:53
156
00:25:21
00:25:05


173
00:32:05
00:29:56
177
00:27:25
00:26:54
4 718
185 165 Kotlarz Karol Ostrołęka 1990 M20

191
00:25:46
00:25:32


173
00:28:11
00:27:54
194
00:34:12
00:32:01
161
00:26:25
00:26:10
4 719
186 1027 Doliwa Adam Olsztyn Pszczółkowski Team 1965 M50 165
00:26:38
00:26:21


185
00:27:11
00:26:50
192
00:29:34
00:29:13


180
00:27:28
00:27:09
4 722
187 121 Rybka Radosław ŁUGWAłD 1974 M40 187
00:28:24
00:28:02
222
00:28:00
00:27:45
194
00:27:30
00:27:11
191
00:29:33
00:29:09
165
00:29:55
00:28:44
182
00:27:38
00:27:20
6 725
188 1034 Onufrejuk Marcin Górowo Iławeckie Best BeAsTs 1994 M20

226
00:28:03
00:28:00


188
00:29:11
00:29:03
153
00:28:42
00:27:32
160
00:26:23
00:26:09
4 727
189 1026 Kowalski Jacek Olsztyn 1977 M40 155
00:26:19
00:26:00
210
00:27:09
00:26:47
177
00:26:35
00:26:24
187
00:29:15
00:29:01


209
00:30:01
00:29:30
5 728
190 1084 Augustynowicz Marek Olsztyn 1968 M50 164
00:26:30
00:26:16


195
00:27:31
00:27:13
198
00:30:50
00:30:31
174
00:32:05
00:29:59


4 731
191 303 Łaszkowski Jarosław Pelnik Pasłęka Team 1971 M40

204
00:26:33
00:26:24
176
00:26:37
00:26:22


167
00:30:34
00:29:17
186
00:28:04
00:27:48
4 733
192 327 Abdelkefi Amir Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30

236
00:29:19
00:28:56
202
00:27:38
00:27:32
177
00:28:35
00:28:17
176
00:32:27
00:30:23
183
00:27:48
00:27:26
5 738
193 116 baczewski tomasz olsztyn 1982 M30 174
00:26:52
00:26:48
209
00:26:56
00:26:43
183
00:26:53
00:26:39
174
00:28:18
00:28:00




4 740
194 1028 Jabłoński Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1976 M40 178
00:27:23
00:27:04
190
00:25:48
00:25:31
197
00:27:41
00:27:18
178
00:28:43
00:28:27




4 743
195 1079 Dymowski Dariusz Olsztyn 1968 M50 167
00:26:55
00:26:30
206
00:26:57
00:26:36
198
00:27:40
00:27:19
185
00:29:23
00:28:58


196
00:29:04
00:28:35
5 746
196 1077 Kopyść Jarosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1976 M40 190
00:28:37
00:28:12


213
00:29:47
00:29:18
211
00:32:03
00:31:38
169
00:32:07
00:29:46
176
00:27:18
00:26:51
5 746
197 1180 Budnicki Jacek Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1976 M40 198
00:29:45
00:29:12
213
00:27:27
00:26:58
182
00:27:04
00:26:36




154
00:25:56
00:25:46
4 747
198 1101 Jeger Piotr Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M20

234
00:29:14
00:28:45
222
00:30:34
00:30:07
184
00:29:11
00:28:41
123
00:28:05
00:25:50


4 763
199 314 Skrzetuski Jan Olsztyn 1966 M50

211
00:27:14
00:26:49
192
00:27:12
00:27:05
172
00:28:13
00:27:51


191
00:28:27
00:28:06
4 766
200 1024 Tanajewski Dariusz Olsztyn Spartanie Dzieciom 1987 M30 184
00:28:10
00:27:33
215
00:28:10
00:27:15
212
00:29:36
00:29:07
176
00:28:48
00:28:15


194
00:28:56
00:28:27
5 766
201 1091 Stypinski Darek Olsztyn PENTAGRAM 1976 M40 175
00:27:18
00:26:48
224
00:28:22
00:27:51
207
00:28:22
00:27:54
202
00:31:15
00:30:42
189
00:33:34
00:31:13
212
00:30:36
00:30:05
6 773
202 285 Rytwiński Lech Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60

214
00:27:32
00:27:14
190
00:27:18
00:27:01
180
00:28:54
00:28:37


192
00:28:32
00:28:08
4 776
203 152 Kołakowski Piotr Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 193
00:29:09
00:28:39
208
00:27:06
00:26:43
219
00:30:12
00:29:51
194
00:29:30
00:29:19
191
00:32:39
00:31:34
201
00:29:20
00:28:59
6 779
204 123 Maziec Paweł Olsztyn 1980 M30 199
00:30:06
00:29:50
243
00:30:14
00:29:58
215
00:29:50
00:29:30
206
00:31:10
00:30:55
168
00:30:58
00:29:46
211
00:30:19
00:30:03
6 784
205 1098 Pytka Bartosz Wadąg 1991 M20 214
00:33:16
00:32:48
238
00:29:45
00:29:36
225
00:30:32
00:30:13
197
00:30:23
00:30:03
181
00:32:59
00:30:41
199
00:28:52
00:28:39
6 791
206 1170 Turek Rafał Olsztyn 1972 M40 183
00:27:39
00:27:25
230
00:28:47
00:28:31
205
00:27:59
00:27:43
213
00:32:24
00:31:52
201
00:35:05
00:32:51
207
00:29:47
00:29:23
6 796
207 209 Grajewski Marcin Dobre Miasto Dzieciaki z naszej paki 1999 M16 194
00:28:57
00:28:39
187
00:25:32
00:25:30
204
00:27:57
00:27:42


212
00:39:43
00:37:35


4 797
208 23 duda mieczyslaw Olsztyn 1951 M60 185
00:27:56
00:27:48
221
00:27:56
00:27:45
210
00:28:39
00:28:29
210
00:31:36
00:31:26
192
00:33:50
00:31:45
215
00:30:46
00:30:31
6 797
209 1054 Mikita Mirek Olsztyn Są Wolniejsi 1967 M50 179
00:27:39
00:27:10
228
00:28:46
00:28:24


201
00:31:09
00:30:42


193
00:28:46
00:28:21
4 801
210 180 Banach Andrzej Olsztyn Pisz-Olsztyn 1989 M20 181
00:27:33
00:27:18
220
00:27:59
00:27:41




200
00:34:48
00:32:41
200
00:29:10
00:28:49
4 801
211 341 Pietrzak Bartosz Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 1982 M30

250
00:31:37
00:31:15
218
00:30:08
00:29:51
200
00:30:48
00:30:41
188
00:31:30
00:31:05
213
00:30:19
00:30:06
5 819
212 92 Osiewski Sebastian Myszyniec Lecimy Tutej 1989 M20

245
00:30:29
00:30:04
221
00:30:22
00:29:56


171
00:32:10
00:29:55
185
00:27:55
00:27:32
4 822
213 1006 Piechota Sławek Olsztyn KG Team 1981 M30 195
00:29:11
00:28:52


223
00:30:31
00:30:08
214
00:32:30
00:32:07
198
00:34:44
00:32:35
224
00:32:29
00:32:05
5 830
214 36 Stradomski Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1978 M40 203
00:31:03
00:30:46
246
00:30:35
00:30:11




182
00:32:52
00:30:45
204
00:29:37
00:29:16
4 835
215 149 Andrzejaczek Radosław DYWITY 1979 M30 213
00:33:18
00:32:44




228
00:35:52
00:35:17
180
00:31:48
00:30:38
225
00:32:25
00:32:06
4 846
216 1103 Zdunek Przemyslaw Książnik forBET Runners 1980 M30 205
00:31:39
00:31:10
229
00:28:35
00:28:27




195
00:34:44
00:32:25
218
00:31:20
00:31:00
4 847
217 208 Ciszewski Dawid Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 2000 M16

235
00:28:54
00:28:52
216
00:29:37
00:29:37


193
00:31:53
00:31:51
205
00:29:19
00:29:17
4 849
218 41 Ambrożko Jan Olsztyn AKM sklepy biegowe com. Olsztyn 1938 M60 206
00:31:38
00:31:16


229
00:31:28
00:31:03
216
00:33:20
00:32:50
206
00:36:53
00:34:38
229
00:32:47
00:32:16
5 857
219 172 Bartnikowski Marcin OLSZTYN OMT TEAM 1978 M40 207
00:31:40
00:31:16


232
00:32:41
00:32:17


204
00:36:34
00:34:17
219
00:31:30
00:31:02
4 862
220 1086 Małysza Tomasz Jonkowo Grupa DBK Olsztyn 1975 M40 215
00:33:16
00:32:56
254
00:32:27
00:32:05


219
00:33:44
00:33:17
202
00:35:07
00:32:54
226
00:32:27
00:32:11
5 862
221 1183 Bieniecki Michał Olsztyn ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1976 M40

244
00:30:16
00:30:04
217
00:29:54
00:29:39
207
00:31:18
00:31:00
199
00:34:54
00:32:41


4 867
222 1022 Baranowski Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1985 M30 211
00:32:14
00:31:47
242
00:30:16
00:29:55


220
00:33:45
00:33:21
197
00:34:42
00:32:32


4 870
223 1097 Jeger Wojtek Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 220
00:37:54
00:37:21
233
00:29:14
00:28:45


209
00:31:47
00:31:16
210
00:38:48
00:36:32


4 872
224 1125 Kasprowicz Witold Olsztyn 1976 M40 218
00:34:32
00:34:04
257
00:34:03
00:33:34


227
00:35:18
00:34:52
203
00:35:25
00:33:14
227
00:32:36
00:32:13
5 875
225 21 Nawrocki Mateusz Olsztyn 1993 M20

247
00:30:43
00:30:11
220
00:30:18
00:29:53
215
00:33:03
00:32:39
207
00:37:48
00:35:28
234
00:33:54
00:33:29
5 876
226 1110 Bronowicki Jakub Olsztyn Lecimy Tutej 1980 M30 210
00:31:59
00:31:43
237
00:29:29
00:29:14
231
00:31:56
00:31:32
205
00:31:12
00:30:50




4 883
227 1100 Stochmal Rafał Barczewo BSB Barczewo Biega 1983 M30 201
00:30:59
00:30:41
253
00:32:02
00:31:41


224
00:34:19
00:33:59
209
00:37:42
00:35:32


4 887
228 1102 Ilczuk Cezary Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 197
00:29:37
00:29:09
240
00:30:17
00:29:48
236
00:38:11
00:37:56




222
00:31:53
00:31:43
4 895
229 1169 Bzura Maciej Piecki 1982 M30 219
00:36:55
00:36:23




229
00:37:53
00:37:18
213
00:41:07
00:38:43
240
00:36:46
00:36:13
4 901
230 57 Lisewski Krzysztof Olsztyn 1960 M50



234
00:34:38
00:34:12
226
00:35:11
00:34:43
208
00:37:47
00:35:30
235
00:33:58
00:33:34
4 903
231 1199 Borkowski Jerzy Krzysztof Olsztyn 1957 M60

251
00:31:36
00:31:21
226
00:30:52
00:30:33
212
00:32:15
00:31:52


223
00:32:17
00:31:47
4 912
232 1143 Górka Marek Olsztyn 1968 M50 208
00:31:56
00:31:21
248
00:30:45
00:30:11
227
00:31:05
00:30:35




231
00:33:22
00:32:49
4 914
233 187 Bartyś Jan Olsztyn Biegam Bo Lubię 1952 M60 222
00:38:48
00:38:16


237
00:39:11
00:38:41


214
00:43:41
00:41:19
242
00:39:58
00:39:26
4 915

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 102 Wiśniewski Rafał Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30 3
00:16:59
00:16:58
4
00:17:01
00:17:01






6
00:17:22
00:17:19
3 13
2 274 Kowalewski Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 M30 13
00:18:20
00:18:19
18
00:18:22
00:18:21


17
00:19:57
00:19:55




3 48
3 366 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30



29
00:20:26
00:20:23


27
00:21:06
00:21:02
27
00:19:56
00:19:54
3 83
4 1132 Kamieński Arek Łukta 1982 M30 20
00:19:34
00:19:33


38
00:20:50
00:20:48
28
00:21:14
00:21:11




3 86
5 422 ORŁOWSKI Piotr Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1978 M40



46
00:21:08
00:21:02


37
00:21:58
00:21:53
43
00:20:42
00:20:38
3 126
6 329 Truszczyński Mikołaj Brąswałd GUKS ASY DYWITY 2001 M16

64
00:21:34
00:21:26
51
00:21:14
00:21:10




56
00:21:09
00:21:06
3 171
7 228 brzozowski stanisław Olsztyn Prątniczanka 1955 M60 53
00:21:42
00:21:36
74
00:21:48
00:21:39


77
00:23:58
00:23:48




3 204
8 37 Klukowski Michał Olsztyn Jersey Run 1992 M20

43
00:20:29
00:20:26
74
00:22:22
00:22:12
112
00:25:11
00:25:02




3 229
9 457 Sierocki Marcin Olsztyn 1976 M40





93
00:24:20
00:24:12
72
00:24:51
00:23:46
70
00:21:53
00:21:48
3 235
10 158 Dublanka Dawid Olsztyn 1976 M40

112
00:23:08
00:22:52
82
00:22:42
00:22:32


65
00:24:31
00:23:27


3 259
11 1069 Jankowski Maciej Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20 68
00:22:14
00:22:11


104
00:23:29
00:23:22


97
00:24:52
00:24:40


3 269
12 226 Achramowicz Adam Olsztyn 1972 M40 88
00:23:03
00:22:58
119
00:23:22
00:23:09
94
00:23:11
00:23:02






3 301
13 336 Gąsiorowski Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40

102
00:22:47
00:22:42
95
00:23:12
00:23:05




117
00:23:55
00:23:49
3 314
14 412 Pogorzelski Piotr Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 2000 M16



97
00:23:29
00:23:09
131
00:25:57
00:25:49
102
00:25:09
00:24:46


3 330
15 382 Dagiel Jacek Olsztyn Personaltriathlon.pl 1984 M30





125
00:25:49
00:25:37
105
00:27:00
00:24:52
107
00:23:59
00:23:41
3 337
16 141 Hliwa Łukasz Olsztyn Drużyna Wilka 1983 M30 133
00:25:16
00:25:07




161
00:27:12
00:27:00


148
00:25:20
00:25:09
3 442
17 1035 Ośko Adam Olsztyn 1978 M40

158
00:25:03
00:24:46
102
00:23:26
00:23:18


186
00:33:14
00:31:02


3 446
18 328 Fieducik Jan Olsztyn 1997 M20

182
00:25:37
00:25:26


132
00:26:07
00:26:02
156
00:29:48
00:27:43


3 470
19 65 Łaszkowski Piotr Łukta K.S Wachlarz 1976 M40 209
00:32:04
00:31:30
168
00:25:10
00:25:04
137
00:24:37
00:24:25






3 514
20 268 Śliwiński Paweł Bartoszyce Drużyna Wilka 1991 M20 189
00:28:43
00:28:10
200
00:26:10
00:25:50
164
00:25:37
00:25:20






3 553
21 1066 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60

216
00:27:48
00:27:23


183
00:29:00
00:28:39
164
00:30:45
00:28:37


3 563
22 186 Materna Piotr Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 172
00:27:13
00:26:46


199
00:27:42
00:27:20




198
00:29:00
00:28:37
3 569
23 1162 Sułek Grzegorz wójtowo Grupa DBK Olsztyn 1973 M40 173
00:27:19
00:26:48
218
00:28:02
00:27:32


195
00:30:33
00:30:01




3 586
24 1126 Grudzina Adam Olsztyn TEB Edukacja - przyjazna szkoła, praktyczna nauka 1968 M50

231
00:29:03
00:28:31


203
00:31:16
00:30:42
184
00:33:19
00:30:59


3 618
25 35 Czarnecki Przemysław Klebark Mały 1980 M30 192
00:28:58
00:28:36
223
00:28:09
00:27:47
209
00:28:26
00:28:10






3 624
26 364 Kluczkowski Piotr Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40

225
00:28:23
00:27:59


204
00:31:01
00:30:49


220
00:31:39
00:31:20
3 649
27 360 Bartkiewicz Andrzej Olsztyn 1966 M50

255
00:32:43
00:32:28


218
00:33:24
00:33:00


233
00:33:50
00:33:19
3 706
28 1166 Turowski Michał Purda #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1974 M40 221
00:37:35
00:37:34
260
00:38:36
00:38:32


230
00:39:50
00:39:45




3 711
29 320 Kalinowski Jarek Olsztyn 1979 M30

258
00:35:25
00:35:01
230
00:31:42
00:31:15




228
00:32:39
00:32:14
3 716
30 365 Moskal Paweł Kurzętnik Kurzętnik Biega 1997 M20

5
00:17:08
00:17:08


2
00:17:24
00:17:23




2 7
31 353 Najmowicz Paweł Olsztyn TRI NEGU 1993 M20

15
00:17:52
00:17:52
3
00:17:21
00:17:19






2 18
32 1200 Kaliski Sławomir Olsztyn 4 W-M BOT / forBET Runners 1988 M30

14
00:17:50
00:17:49
10
00:18:13
00:18:10






2 24
33 444 Sul Marcin Olsztyn 1980 M30





14
00:19:22
00:19:20


13
00:18:24
00:18:23
2 27
34 331 Mówiński Robert Bratian 1987 M30

19
00:18:27
00:18:26
14
00:18:32
00:18:30






2 33
35 343 Maleszka Grzegorz Olsztyn Dachland Olsztyn 1977 M40

28
00:19:10
00:19:08




14
00:19:50
00:19:47


2 42
36 495 Mazurowski Tomasz Dobre Miasto PszczółkowskiTeam 1972 M40







19
00:20:29
00:20:25
23
00:19:39
00:19:36
2 42
37 58 Szewczyk Rafał Olsztyn SKS 1974 M40

30
00:19:19
00:19:17
19
00:19:26
00:19:23






2 49
38 247 Płonowski Maciej Wrocław 1989 M20 36
00:20:55
00:20:50








33
00:20:26
00:20:22
2 69
39 1176 zbutowicz łukasz Lidzbark Warmiński Klub biegacza Lidzbark Warmiński 1983 M30 26
00:19:59
00:19:57


52
00:21:24
00:21:15






2 78
40 483 Kord Arkadiusz Barczewo BSB Barczewo Biega / AWFiS Gdańsk 1996 M20







46
00:22:23
00:22:23
39
00:20:34
00:20:30
2 85
41 154 Bogusz Piotr Olsztyn Kuropatwa Team 1990 M20 37
00:20:57
00:20:53
49
00:20:55
00:20:52








2 86
42 1191 Zbutowicz Krzysztof Lidzbark Warmiński BBL Lidzbark Warmiński 1975 M40

50
00:21:00
00:20:55
45
00:21:06
00:21:02






2 95
43 377 Lisowski Aleksy Olsztyn Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2002 M16



49
00:21:12
00:21:06


59
00:22:43
00:22:37


2 108
44 443 Chartanowicz Krzysztof Warszawa BieganiePo40.pl 1973 M40





56
00:22:36
00:22:29


68
00:21:44
00:21:41
2 124
45 1016 Holender Sebastian Olsztyn Kuropatwa Team 1982 M30 52
00:21:34
00:21:31








83
00:22:46
00:22:38
2 135
46 1128 Pietkiewicz Krzysztof Olsztyn WOLNY BIEGACZ 1973 M40 61
00:22:00
00:21:57
77
00:21:57
00:21:51








2 138
47 222 Zientek Artur Olsztyn 1978 M40 98
00:23:28
00:23:18


47
00:21:09
00:21:06






2 145
48 200 Rachubka Robert Olsztyn 1974 M40 71
00:22:25
00:22:16
75
00:21:51
00:21:46








2 146
49 46 OTTA MARCIN Gietrzwałd Drużyna Wilka 1976 M40 58
00:21:53
00:21:46
89
00:22:29
00:22:18








2 147
50 411 Zieliński Tomasz olsztyn MTZ BHP 1976 M40



71
00:22:03
00:22:00




80
00:22:25
00:22:22
2 151
51 413 Kaim Kamil Olsztyn 1977 M40



69
00:21:52
00:21:50




96
00:23:25
00:23:11
2 165
52 64 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 72
00:22:24
00:22:18
93
00:22:28
00:22:27








2 165
53 224 Pawłowski Dawid Olsztyn 1987 M30 85
00:22:50
00:22:45
96
00:22:41
00:22:31








2 181
54 477 Goląb Piotr Olsztyn 1983 M30







95
00:25:41
00:24:36
93
00:23:11
00:23:04
2 188
55 1186 Tarasiewicz Ireneusz Wójtowo 1959 M50

97
00:22:49
00:22:31
100
00:23:18
00:23:12






2 197
56 392 Biczkowski Konrad Straszyn Straszyn Biega 1984 M30

121
00:23:31
00:23:13


95
00:24:40
00:24:17




2 216
57 294 Pietrzak Michał Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 1989 M20

117
00:23:18
00:23:05




106
00:25:58
00:24:53


2 223
58 304 ŁASZKOWSKI Patryk Pelnik Pasłęka Team 2001 M16

115
00:22:57
00:22:54
117
00:24:01
00:23:46






2 232
59 191 Nagorski Robert Olsztyn Herne Hill Harriers 1963 M50 114
00:24:19
00:24:10
123
00:23:37
00:23:27








2 237
60 455 Prusik Andrzej olsztyn 1967 M50





124
00:25:45
00:25:35


114
00:24:07
00:23:48
2 238
61 359 Karnacewicz Maciej Olsztyn No name 1977 M40

136
00:23:54
00:23:45
106
00:23:29
00:23:24






2 242
62 74 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50

130
00:23:41
00:23:35
116
00:23:54
00:23:45






2 246
63 229 Popsuj Piotr Amelin 1988 M30 104
00:23:41
00:23:27
153
00:24:49
00:24:32








2 257
64 438 sobieski krzysztof olsztyn grupa dbk Olsztyn 1971 M40





157
00:27:16
00:26:50
109
00:25:04
00:24:56


2 266
65 51 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 128
00:25:01
00:24:49
142
00:24:10
00:23:55








2 270
66 219 Rybka Sebastian Dywity 2000 M16 120
00:24:45
00:24:27
154
00:24:55
00:24:40








2 274
67 1062 Głowacki Sebastian Olsztyn Cisowianka Team 1981 M30 161
00:26:23
00:26:10


129
00:24:17
00:24:07






2 290
68 244 Łabędzki Grzegorz Olsztyn AgropartS 1987 M30 217
00:34:12
00:33:46
79
00:22:09
00:21:57








2 296
69 194 van Vliet Mark olsztyn 1974 M40 171
00:27:20
00:26:44


169
00:25:58
00:25:33






2 340
70 136 Wojciechowski Wojciech Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1991 M20 168
00:26:47
00:26:31
183
00:25:43
00:25:27








2 351
71 230 Bogucki Andrzej Dywity 1993 M20 188
00:28:13
00:28:04






166
00:30:08
00:28:54


2 354
72 394 Mikulak Rafał Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 M20



193
00:27:27
00:27:09




165
00:26:46
00:26:20
2 358
73 1189 Zalewski Dominik Dorotowo CTS Nanovo 1982 M30







170
00:32:00
00:29:53
189
00:28:26
00:28:00
2 359
74 197 Błaszkiewicz Daniel Olsztyn Bieganie Pod Sokolim Okiem 1979 M30 124
00:24:47
00:24:35
256
00:33:08
00:32:43








2 380
75 1082 Filipczuk Adam Olsztyn 1978 M40 182
00:27:40
00:27:23




223
00:34:17
00:33:52




2 405
76 1090 Przybysz Marcin Barczewo GRUPA DBK Olsztyn 1973 M40

219
00:28:04
00:27:33
208
00:28:17
00:27:55






2 427
77 59 Jakubowski Piotr Olsztyn 1981 M30 202
00:31:07
00:30:45
232
00:29:05
00:28:35








2 434
78 390 zembrzycki sławomir ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40





221
00:33:56
00:33:31


217
00:31:11
00:30:56
2 438
79 1070 Bezlapowicz Jacek Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 216
00:33:50
00:33:23


228
00:31:01
00:30:39






2 444
80 439 Olszewski Marek Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1970 M40





225
00:34:41
00:34:29


238
00:35:22
00:35:02
2 463
81 346 Walinowicz Paweł Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30

259
00:37:11
00:36:46
235
00:36:39
00:36:15






2 494
82 471 Drażba Dominik Ełk Tri NEGU 1987 M30







1
00:17:10
00:17:09


1 1
83 367 Worobiec Dawid Olsztyn 1990 M20

2
00:16:36
00:16:36








1 2
84 562 Mikielski Daniel Olsztynek Team Kopeć 1990 M20









4
00:17:03
00:17:03
1 4
85 276 ROZMIANIEC PAWEŁ Olsztyn 1987 M30

8
00:17:19
00:17:19








1 8
86 81 Panfil Łukasz Turek City Trail Team 1980 M30 11
00:17:42
00:17:41










1 11
87 563 Błudnicki Adrian Bartoszyce Pszczółkowski Team 1993 M20









16
00:19:11
00:19:09
1 16
88 134 Ciżyński Błażej Golub-Dobrzyń 2000 M16 18
00:19:25
00:19:24










1 18
89 317 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo #ggronostajteam 1981 M30

22
00:18:43
00:18:42








1 22
90 277 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1960 M50



22
00:19:46
00:19:43






1 22
91 263 Szostawicki Michał Olsztyn 1977 M40

23
00:18:45
00:18:44








1 23
92 531 Ferszt Piotr Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30









26
00:19:48
00:19:45
1 26
93 386 Noga Jarek Olsztyn Pszczółkowski Team 1984 M30





29
00:21:15
00:21:09




1 29
94 419 Romańczuk Konrad Olsztyn 1993 M20



30
00:20:30
00:20:30






1 30
95 469 KURP MARIUSZ DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA 1983 M30









31
00:20:24
00:20:21
1 31
96 448 Cyrkler Rafał Ostróda Są Wolniejsi 1976 M40





33
00:21:24
00:21:19




1 33
97 504 Nojman Rafał Dobre Miasto Są Wolniejsi 1984 M30









34
00:20:30
00:20:27
1 34
98 218 Kwiatkowski Marcin Olsztyn 1992 M20

36
00:20:04
00:20:00








1 36
99 452 Borkowski Mikołaj Olsztyn 1987 M30





37
00:21:32
00:21:29




1 37
100 245 Piłat Kamil Olsztyn 1985 M30 41
00:21:16
00:21:06










1 41
101 395 Szot Andrzej Bartąg MICHELIN 1978 M40









46
00:20:49
00:20:44
1 46
102 523 Drygas Paweł Olsztyn Sam Dla Siebie 1978 M40









47
00:20:58
00:20:50
1 47
103 1159 Litwiniuk Krzysztof Bartąg Kriss Coaching 1980 M30 47
00:21:28
00:21:24










1 47
104 410 Bałdyga Piotr Ostróda BBL Ostróda 1973 M40









49
00:21:03
00:20:59
1 49
105 450 Gutmański Mariusz Olsztyn Team Kopeć 1996 M20





51
00:22:18
00:22:12




1 51
106 527 Jarosz Jakub Warszawa Adidas Runners Warsaw 1988 M30









53
00:21:13
00:21:05
1 53
107 415 Oświęcimski Wojciech Olsztyn lokator nieruchomości Piła 1963 M50



59
00:21:43
00:21:37






1 59
108 201 Śliwczyński Jarosław Olsztyn Elektrojar Usługi Elektryczne 1984 M30 60
00:21:58
00:21:55










1 60
109 63 Głąb Krzysztof Górowo iławeckie OSIR Lidzbark Warmiński 1995 M20 66
00:22:10
00:22:04










1 66
110 522 Matyjewicz Łukasz Stawiguda 1984 M30









69
00:21:48
00:21:45
1 69
111 1178 Pasternak Radoslaw Kiwity Klub Biegacza Lidzbark Warminski 1983 M30

71
00:21:41
00:21:35








1 71
112 555 Kosiński Marcin Kolno PETUNIE 1988 M30









71
00:22:00
00:21:50
1 71
113 465 groszewski radosław olsztyn rowerysportowy.pl 1976 M40









75
00:21:57
00:21:56
1 75
114 273 Bronowicki Andrzej Dywity 1962 M50 76
00:22:42
00:22:27










1 76
115 427 Kościesza Piotr Olsztyn Tri NEGU 1986 M30



78
00:22:25
00:22:17






1 78
116 451 Ruciński Konrad Olsztyn 1992 M20





83
00:24:06
00:23:56




1 83
117 284 Roszyński Paweł Braniewo Pszczółkowski Team 1983 M30

85
00:22:13
00:22:08








1 85
118 518 Kucharski Maciej OPALENICA 1982 M30









85
00:22:48
00:22:44
1 85
119 533 Skocki Bartłomiej Kurzętnik Kurzętnik Biega 1979 M30









86
00:22:57
00:22:46
1 86
120 489 Krzymowski Piotr Lublin Pawko runner team/Akademia Przyszłości 1989 M20







86
00:25:43
00:24:21


1 86
121 496 Lech Mieszko Warszawa 2002 M16









87
00:22:55
00:22:49
1 87
122 435 Pacholec Stanisław Garzewo 4 Pszczółkowski team 1954 M60





89
00:24:09
00:24:05




1 89
123 391 Malinowski Kamil Suwałki PRO366 1993 M20





91
00:24:16
00:24:09




1 91
124 525 Weinert Bartosz Olsztyn Biegające Bobry 1986 M30









92
00:23:10
00:22:59
1 92
125 454 WENERT BARTOSZ OLSZTYN BIEGAJĄCE BOBRY 1986 M30





92
00:24:24
00:24:09




1 92
126 212 Rodziewicz Adrian Lubomino Dzieciaki z naszej paki 2000 M16 93
00:23:25
00:23:08










1 93
127 441 Kowalik Piotr Lidzbark Warmiński 1983 M30





97
00:24:39
00:24:19




1 97
128 417 Miłaszewski Adam Gdańsk AIC Team 1992 M20



98
00:23:15
00:23:10






1 98
129 553 Staszewski Mariusz Olsztyn 1984 M30









100
00:23:42
00:23:25
1 100
130 509 Lipiński Seweryn Olsztyn sztukawkratke.pl / UWM Olsztyn 1981 M30









101
00:23:37
00:23:26
1 101
131 539 Kmieciński Szymon Bartąg 1987 M30









102
00:23:45
00:23:28
1 102
132 565 NIEWDZIĘCZNY JERZY OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1972 M40









108
00:24:01
00:23:41
1 108
133 267 KALINOWSKI TOMASZ MRĄGOWO KALINIAK TEAM 1981 M30

109
00:22:56
00:22:49








1 109
134 1099 Kowalik Maciej Olsztyn 1991 M20 119
00:24:39
00:24:25










1 119
135 547 Balcerak Dariusz Olsztyn 1982 M30









122
00:24:17
00:24:01
1 122
136 220 Michalski Bartosz Wójtowo Mont Blanc Team 1982 M30 126
00:24:53
00:24:40










1 126
137 286 Rutkowski Paweł Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1979 M30

128
00:23:40
00:23:32








1 128
138 258 Ciecko Michal Olsztyn 1982 M30 129
00:25:04
00:24:51










1 129
139 402 Kaliszewski Mariusz Ostróda 1977 M40



131
00:24:21
00:24:11






1 131
140 270 Biernat Arkadiusz Olsztyn 1972 M40

134
00:23:48
00:23:40








1 134
141 370 Grochowski Jan Olsztyn 1951 M60



134
00:24:33
00:24:20






1 134
142 456 NIECZYTELNE PISMO OLSZTYN 1981 M30





134
00:26:20
00:26:09




1 134
143 478 Ptaszyński Robert Kotuń 1975 M40







134
00:27:35
00:26:29


1 134
144 302 Stankiewicz Krzysztof Ostróda forBET Runners 1982 M30

135
00:23:50
00:23:42








1 135
145 498 Zimoch Jakub Olsztyn 1988 M30







135
00:28:37
00:26:30


1 135
146 403 Sędrowski Adam Lidzbark Warmiński 1994 M20



136
00:24:45
00:24:24






1 136
147 206 Czuszel Dainel Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 2002 M16 137
00:25:37
00:25:21










1 137
148 542 Kaczorowski Robert Olsztyn Skazani na Sukces 1997 M20









139
00:24:57
00:24:38
1 139
149 288 Zapadka Stanisław Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1955 M60

140
00:24:03
00:23:50








1 140
150 117 Godlewski Daniel Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1977 M40

143
00:24:26
00:23:57








1 143
151 554 Sołtysiuk Bartosz Bydgoszcz 1988 M30









146
00:25:17
00:25:06
1 146
152 147 Brodawski Pawel Kromarki 1984 M30 146
00:26:11
00:25:48










1 146
153 520 Kocięcki Artur Olsztyn 1987 M30









147
00:25:42
00:25:09
1 147
154 256 Dikunow Michał Olsztyn DeLaval Runners 1981 M30 149
00:26:25
00:25:54










1 149
155 428 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M50



155
00:25:12
00:25:05






1 155
156 358 Baranowski Paweł Bartoszyce Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1996 M20

162
00:25:09
00:24:51








1 162
157 384 Bonk Bartosz Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 M30





164
00:27:30
00:27:03




1 164
158 472 Pulkowski Dariusz Ostróda Ostróda Runners 1964 M50









167
00:26:41
00:26:25
1 167
159 1055 Gil Pawel Olsztyn 1984 M30 169
00:27:08
00:26:40










1 169
160 432 Krasewicz Marek Olsztyn 1981 M30





169
00:27:26
00:27:16




1 169
161 470 SZCZYGIELSKI RYSZARD DYWITY DBK OLSZTYN 1974 M40









172
00:26:55
00:26:39
1 172
162 516 Marcinkiewicz Marcin Sząbruk BbL Olsztyn-Drużyna Rysia ;) 1971 M40









174
00:27:01
00:26:45
1 174
163 282 Brzóska Przemysław Olsztyn 1989 M20



175
00:26:43
00:26:15






1 175
164 493 Foks Michał GDAŃSK 1981 M30







177
00:32:57
00:30:34


1 177
165 326 Stasal Robert Olsztyn Anders Team 1978 M40

178
00:25:45
00:25:21








1 178
166 399 Lenard Daniel Olsztyn ostr Run 1987 M30



178
00:26:51
00:26:29






1 178
167 544 Knap Kamil Olsztyn 1982 M30









178
00:27:15
00:27:02
1 178
168 281 ZAWADZKI KAMIL OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1986 M30

179
00:25:53
00:25:22








1 179
169 474 Luma Tomasz Kętrzyn Biegam bo muszę inaczej się uduszę 1982 M30







183
00:32:55
00:30:48


1 183
170 567 Cwalina Łukasz Olsztyn 1981 M30









184
00:27:51
00:27:28
1 184
171 486 Zancanaro Maurizio Favaro Veneto 1969 M40







185
00:33:19
00:31:00


1 185
172 423 Wiech Roman Klebark Wielki 1970 M40



187
00:27:15
00:26:55






1 187
173 476 Wiśniewski Filip Olsztyn 1986 M30









187
00:28:22
00:27:55
1 187
174 499 AUKSZULEWICZ ADAM WOJTOWO GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40







187
00:33:16
00:31:02


1 187
175 550 Ośko Paweł Olsztyn 1995 M20









190
00:28:19
00:28:06
1 190
176 487 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa KLUB BIEGACZA GOCH 1947 M60







190
00:33:31
00:31:22


1 190
177 380 GRYCKO JAN OLSZTYN 1965 M50



191
00:27:22
00:27:02






1 191
178 389 Wiaderek Piotr Warszawa Pędzące Żółwie 1985 M30





193
00:29:38
00:29:19




1 193
179 557 Kubasiewicz Artur Warszawa 1965 M50









195
00:29:02
00:28:35
1 195
180 381 Połowianiuk Jan Barczewo Dzikie Życie Run Team 1964 M50



196
00:27:42
00:27:16






1 196
181 20 Jurkowski Michał Olsztyn 1978 M40 196
00:29:34
00:29:08










1 196
182 490 Ostaszewski Tomasz Olsztyn f / Reklamy W Windach Olsztyn 1976 M40







196
00:34:46
00:32:31


1 196
183 325 Mejka Mirosław Nowe Miasto Lubawskie 1967 M50

197
00:25:53
00:25:43








1 197
184 564 Siemiątkowski Maciej Raciąż 1998 M20









197
00:28:56
00:28:37
1 197
185 1064 Turek Dariusz Olsztyn 1965 M50 200
00:30:32
00:30:10










1 200
186 352 Szwarc Krzysztof Ostróda forBET Runners 1994 M20

202
00:26:16
00:26:09








1 202
187 409 Leszczenko Oleg Bisztynek 1970 M40



203
00:27:56
00:27:34






1 203
188 568 Pieczkowski Waldemar Dywity #WIPASZAKTYWNI w biegu 1975 M40









203
00:29:16
00:29:04
1 203
189 1136 Rzepczyński Adam Olsztyn Lecimy Tutej 1988 M30 204
00:31:08
00:30:53










1 204
190 494 KARUC MACIEJ OLSZTYN 1986 M30







205
00:36:29
00:34:19


1 205
191 526 BAŁDYGA WIESŁAw Mrągowo 1973 M40









206
00:29:48
00:29:20
1 206
192 530 Borowski Kamil Ostróda Pszczółkowski Team 1985 M30









208
00:29:38
00:29:28
1 208
193 445 Werner Jakub Kętrzyn 1981 M30





208
00:31:43
00:31:10




1 208
194 541 Kaczorowski Ryszard Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50









210
00:30:14
00:29:44
1 210
195 1182 Westfeld Mateusz Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1984 M30







211
00:39:37
00:37:28


1 211
196 260 Okuniewski Daniel Biskupiec TEAM74 1974 M40 212
00:32:25
00:32:02










1 212
197 556 BUŚ GRZEGORZ warszawa 1951 M60









214
00:30:53
00:30:26
1 214
198 552 Gaul Maciej Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1989 M20









221
00:31:59
00:31:32
1 221
199 1109 Danylczuk Tomasz Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 M30



224
00:30:36
00:30:09






1 224
200 464 Muszyński Marcin Olsztyn 1977 M40









230
00:33:11
00:32:37
1 230
201 484 Kontakiewicz Daniel Olsztyn adrenaline.pl 1977 M40









232
00:33:19
00:33:16
1 232
202 385 Wolarz Wiesław Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1959 M50





232
00:42:40
00:42:13




1 232
203 558 Kołakowski Michał Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1990 M20









236
00:34:09
00:33:41
1 236
204 549 Dudaniec Sławomir Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40









237
00:34:41
00:34:06
1 237
205 1190 Fetliński Grzegorz Olsztyn 1980 M30

239
00:30:14
00:29:42








1 239
206 538 Smółka Jacek Olsztyn 1981 M30









239
00:36:18
00:35:54
1 239
207 468 POLECEK EUGEN ROBAKOWO 1985 M30









241
00:36:44
00:36:36
1 241
208 546 Tkacz Jacek Olsztyn Team Kopeć 1980 M30









243
00:40:02
00:39:28
1 243
209 537 Gzyl Marek Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1983 M30









244
00:44:28
00:44:06
1 244
210 559 Majdański Franciszek Olsztyn 1951 M60









245
00:48:18
00:47:46
1 245
211 279 Saniewski Radosław Olsztyn 1983 M30

252
00:31:48
00:31:22








1 252

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni