z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 75 Pasemko Zenon Olsztyn Mont Blanc Team 1967 M50 1
00:19:47
00:19:45
1
00:19:56
00:19:55
2
00:20:00
00:19:57
1
00:21:06
00:21:04


1
00:20:05
00:20:03
5 4
2 44 Bystrzycki Radosław Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 2
00:20:32
00:20:29
2
00:20:19
00:20:16


3
00:21:46
00:21:41
1
00:21:05
00:21:01


4 8
3 407 Lenart Miłosz Kętrzyn Drużyna ML 1965 M50



3
00:20:48
00:20:46
2
00:21:30
00:21:27
3
00:22:11
00:22:07
2
00:20:39
00:20:36
4 10
4 1078 Mielęcki Maciej Olsztyn 1967 M50 3
00:21:16
00:21:13
3
00:21:18
00:21:15




2
00:21:49
00:21:44
3
00:21:04
00:21:02
4 11
5 1045 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Drużyna Wilka 1966 M50 11
00:23:20
00:23:01
4
00:22:07
00:21:58
5
00:21:46
00:21:46
4
00:23:24
00:23:18
4
00:22:34
00:22:32
6
00:22:37
00:22:32
6 17
6 124 Laszczak Jerzy Olsztyn Akm OLsztyn/sklepbiegacza,com 1961 M50

5
00:22:17
00:22:12
7
00:22:29
00:22:22
5
00:23:41
00:23:35
5
00:24:08
00:23:05
4
00:22:08
00:22:03
5 19
7 1154 LECH Bogdan Olsztyn KOK Olsztyn 1960 M50 7
00:22:41
00:22:28
8
00:22:47
00:22:36
8
00:22:34
00:22:27


7
00:25:25
00:24:20
5
00:22:20
00:22:14
5 27
8 1048 Nieściór Jan Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /Młynago 1968 M50

10
00:22:56
00:22:44
9
00:22:38
00:22:33
6
00:23:57
00:23:50


7
00:22:44
00:22:38
4 32
9 248 Reza Marek Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 9
00:22:46
00:22:36
9
00:22:54
00:22:42
14
00:23:44
00:23:35
8
00:24:13
00:24:01
6
00:24:13
00:23:46
9
00:23:05
00:22:56
6 32
10 26 ODOLIŃSKI Jacek Ostróda Pszczółkowski Team 1968 M50 4
00:22:17
00:22:10


11
00:23:05
00:23:01
7
00:24:07
00:23:55


12
00:23:58
00:23:49
4 34
11 1007 Wobolewicz Wojciech Olsztyn Team Kopeć 1968 M50 8
00:22:41
00:22:34
11
00:23:01
00:22:51
6
00:22:23
00:22:17
11
00:24:52
00:24:40




4 36
12 62 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1965 M50 10
00:23:04
00:22:59


10
00:23:09
00:22:59
10
00:24:35
00:24:27
10
00:25:16
00:25:10
8
00:22:55
00:22:50
5 38
13 87 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 12
00:23:22
00:23:15
12
00:23:13
00:23:04
12
00:23:19
00:23:12
9
00:24:32
00:24:21
8
00:25:33
00:24:28
13
00:24:09
00:23:57
6 41
14 257 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda Druźyna Wilka 1967 M50 15
00:24:39
00:24:25
15
00:24:12
00:24:01
17
00:24:09
00:23:58
13
00:25:44
00:25:27
9
00:26:01
00:24:55
10
00:23:33
00:23:19
6 47
15 238 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn Kriss Coaching 1959 M50 16
00:24:48
00:24:39


15
00:23:44
00:23:39
12
00:25:39
00:25:26


14
00:24:17
00:24:05
4 57
16 130 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 13
00:23:26
00:23:21
16
00:24:38
00:24:31


17
00:27:00
00:26:47
12
00:27:46
00:26:38
17
00:26:48
00:26:30
5 58
17 170 Siwiński Jerzy Olsztyn Drużyna Wilka 1960 M50 17
00:25:42
00:25:28
17
00:25:32
00:25:07
20
00:25:27
00:25:20
15
00:26:37
00:26:13
14
00:29:42
00:27:36


5 63
18 157 Rydzanowski Tomasz Biskupiec Biskupiec Biega Egger 1966 M50 18
00:25:40
00:25:29


22
00:26:47
00:26:30
18
00:27:13
00:26:57
13
00:28:31
00:27:20
15
00:26:40
00:26:24
5 64
19 310 Sowiński Bogdan Nidzica Nidzica biega 1962 M50

18
00:25:24
00:25:13
18
00:24:58
00:24:50
19
00:27:20
00:27:13
11
00:27:38
00:26:31


4 66
20 1060 Kowalczyk Andrzej Olsztyn Pszczółkowski Team 1961 M50

20
00:26:10
00:25:52
21
00:26:21
00:26:08
16
00:26:47
00:26:35
15
00:29:43
00:28:37


4 72
21 1027 Doliwa Adam Olsztyn Pszczółkowski Team 1965 M50 20
00:26:38
00:26:21


23
00:27:11
00:26:50
22
00:29:34
00:29:13


18
00:27:28
00:27:09
4 83
22 1084 Augustynowicz Marek Olsztyn 1968 M50 19
00:26:30
00:26:16


26
00:27:31
00:27:13
23
00:30:50
00:30:31
16
00:32:05
00:29:59


4 84
23 1079 Dymowski Dariusz Olsztyn 1968 M50 21
00:26:55
00:26:30
21
00:26:57
00:26:36
28
00:27:40
00:27:19
21
00:29:23
00:28:58


22
00:29:04
00:28:35
5 85
24 314 Skrzetuski Jan Olsztyn 1966 M50

22
00:27:14
00:26:49
25
00:27:12
00:27:05
20
00:28:13
00:27:51


19
00:28:27
00:28:06
4 86
25 1054 Mikita Mirek Olsztyn Są Wolniejsi 1967 M50 22
00:27:39
00:27:10
23
00:28:46
00:28:24


24
00:31:09
00:30:42


20
00:28:46
00:28:21
4 89
26 1097 Jeger Wojtek Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 25
00:37:54
00:37:21
25
00:29:14
00:28:45


26
00:31:47
00:31:16
19
00:38:48
00:36:32


4 95
27 57 Lisewski Krzysztof Olsztyn 1960 M50



30
00:34:38
00:34:12
28
00:35:11
00:34:43
18
00:37:47
00:35:30
26
00:33:58
00:33:34
4 102
28 1143 Górka Marek Olsztyn 1968 M50 24
00:31:56
00:31:21
26
00:30:45
00:30:11
29
00:31:05
00:30:35




24
00:33:22
00:32:49
4 103

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1126 Grudzina Adam Olsztyn TEB Edukacja - przyjazna szkoła, praktyczna nauka 1968 M50

24
00:29:03
00:28:31


25
00:31:16
00:30:42
17
00:33:19
00:30:59


3 66
2 360 Bartkiewicz Andrzej Olsztyn 1966 M50

27
00:32:43
00:32:28


27
00:33:24
00:33:00


25
00:33:50
00:33:19
3 79
3 64 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 5
00:22:24
00:22:18
6
00:22:28
00:22:27








2 11
4 1186 Tarasiewicz Ireneusz Wójtowo 1959 M50

7
00:22:49
00:22:31
13
00:23:18
00:23:12






2 20
5 455 Prusik Andrzej olsztyn 1967 M50





14
00:25:45
00:25:35


11
00:24:07
00:23:48
2 25
6 191 Nagorski Robert Olsztyn Herne Hill Harriers 1963 M50 14
00:24:19
00:24:10
13
00:23:37
00:23:27








2 27
7 74 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50

14
00:23:41
00:23:35
16
00:23:54
00:23:45






2 30
8 277 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1960 M50



1
00:19:46
00:19:43






1 1
9 415 Oświęcimski Wojciech Olsztyn lokator nieruchomości Piła 1963 M50



4
00:21:43
00:21:37






1 4
10 273 Bronowicki Andrzej Dywity 1962 M50 6
00:22:42
00:22:27










1 6
11 472 Pulkowski Dariusz Ostróda Ostróda Runners 1964 M50









16
00:26:41
00:26:25
1 16
12 428 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M50



19
00:25:12
00:25:05






1 19
13 325 Mejka Mirosław Nowe Miasto Lubawskie 1967 M50

19
00:25:53
00:25:43








1 19
14 557 Kubasiewicz Artur Warszawa 1965 M50









21
00:29:02
00:28:35
1 21
15 541 Kaczorowski Ryszard Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50









23
00:30:14
00:29:44
1 23
16 1064 Turek Dariusz Olsztyn 1965 M50 23
00:30:32
00:30:10










1 23
17 380 GRYCKO JAN OLSZTYN 1965 M50



24
00:27:22
00:27:02






1 24
18 381 Połowianiuk Jan Barczewo Dzikie Życie Run Team 1964 M50



27
00:27:42
00:27:16






1 27
19 385 Wolarz Wiesław Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1959 M50





29
00:42:40
00:42:13




1 29

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni