z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M30 1
00:16:33
00:16:33
1
00:16:31
00:16:31
1
00:17:14
00:17:13
1
00:17:20
00:17:18




4 4
2 71 Bętkowski Piotr Warszawa CITY TRAIL Team 1987 M30

3
00:17:15
00:17:15
2
00:17:28
00:17:26
3
00:18:00
00:17:59
2
00:17:13
00:17:12
1
00:16:54
00:16:54
5 8
3 109 sulewski krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 M30 3
00:17:05
00:17:04




4
00:18:30
00:18:28
3
00:17:25
00:17:23
2
00:17:18
00:17:18
4 12
4 68 Kłos Grzegorz Olsztyn 1984 M30 4
00:17:10
00:17:09
5
00:17:29
00:17:28
3
00:17:33
00:17:33
5
00:18:48
00:18:46
4
00:17:38
00:17:36
5
00:18:21
00:18:20
6 16
5 261 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 7
00:17:36
00:17:34
8
00:17:42
00:17:42
4
00:17:46
00:17:44
2
00:17:47
00:17:46
6
00:18:16
00:18:15


5 19
6 1053 Brągiel Krzysztof Olsztyn Road to PB/forBet runners 1987 M30 6
00:17:26
00:17:26
7
00:17:31
00:17:31
5
00:17:58
00:17:57


5
00:17:43
00:17:41
4
00:17:31
00:17:30
5 20
7 355 Woźniak Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30

10
00:18:22
00:18:21
8
00:18:53
00:18:51
7
00:19:23
00:19:21
7
00:19:24
00:19:22
7
00:18:40
00:18:39
5 29
8 308 Dąbkowski Roman Olsztyn 1982 M30

14
00:19:03
00:19:02
9
00:19:37
00:19:34
9
00:20:26
00:20:24
8
00:20:31
00:20:28
8
00:19:11
00:19:10
5 34
9 182 Nawojczyk Przemysław Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30 11
00:19:37
00:19:36
15
00:19:26
00:19:24
10
00:20:11
00:20:08


9
00:20:34
00:20:30


4 45
10 18 Zieja Andrzej Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30

16
00:19:50
00:19:46
13
00:20:36
00:20:32
10
00:21:07
00:21:04
10
00:20:34
00:20:30


4 49
11 1067 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 M30 12
00:19:40
00:19:38


17
00:21:04
00:21:00
16
00:21:51
00:21:45
18
00:22:28
00:22:23
9
00:19:46
00:19:43
5 54
12 1031 Kulesza Mikołaj Michał Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 18
00:21:21
00:21:19
21
00:21:27
00:21:24
12
00:20:34
00:20:32
15
00:21:34
00:21:31
13
00:21:07
00:21:05
14
00:20:47
00:20:44
6 54
13 425 Baran Grzegorz Olsztyn NapierajJakByNieByłoJutra Sqad 1980 M30



18
00:21:05
00:21:03
13
00:21:26
00:21:20
14
00:21:45
00:21:41
15
00:21:00
00:20:58
4 60
14 1131 Żyjewski Krzysztof Olsztyn KAZA team 1984 M30 14
00:20:27
00:20:24
17
00:20:21
00:20:18
19
00:21:09
00:21:06


11
00:20:58
00:20:52


4 61
15 110 Kiczor Damian Olsztyn TriNegu 1985 M30 16
00:21:01
00:20:57


14
00:20:44
00:20:39
18
00:22:17
00:22:15
15
00:22:03
00:21:57
18
00:21:10
00:21:06
5 63
16 1181 Rynko Paweł Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 15
00:20:46
00:20:44
18
00:20:54
00:20:52
16
00:20:54
00:20:52
17
00:22:05
00:22:01


16
00:21:05
00:21:00
5 64
17 167 Szwaj Łukasz Olsztyn Team Kopeć 1983 M30 5
00:17:26
00:17:24
6
00:17:29
00:17:29


32
00:24:10
00:24:04
33
00:24:39
00:24:31


4 76
18 344 Małkowski Maciej Ruciane Nida Team Kopec 1986 M30

20
00:21:20
00:21:16
20
00:21:13
00:21:09
20
00:22:53
00:22:48
17
00:22:21
00:22:16


4 77
19 143 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 26
00:21:43
00:21:37
19
00:21:13
00:21:09
24
00:21:52
00:21:47
19
00:22:23
00:22:15
20
00:23:38
00:22:34
20
00:21:24
00:21:18
6 78
20 1058 Kiewisz Adam Olsztyn Są Wolniejsi 1980 M30 24
00:21:33
00:21:25
72
00:28:40
00:28:16


21
00:23:10
00:22:48
16
00:22:20
00:22:08
22
00:21:39
00:21:34
5 83
21 1038 Michalak Krzysztof Ostróda Ostróda Runners/Roztrenowani 1981 M30 20
00:21:27
00:21:25
22
00:21:28
00:21:27
23
00:21:33
00:21:31
23
00:23:04
00:22:58
21
00:22:55
00:22:51
21
00:21:25
00:21:21
6 84
22 1124 Burda Kamil Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 23
00:21:30
00:21:24
23
00:21:36
00:21:29
26
00:21:52
00:21:47
24
00:23:17
00:23:11


19
00:21:24
00:21:18
5 89
23 398 Pisarski Przemysław Olsztyn 1984 M30



28
00:22:26
00:22:14
26
00:23:25
00:23:16
19
00:23:08
00:22:04
23
00:21:43
00:21:35
4 96
24 1184 Kozłowski Piotr Olsztyn Father one the Run 1982 M30

26
00:21:42
00:21:36
25
00:21:54
00:21:47
25
00:23:24
00:23:13
26
00:23:56
00:23:56


4 102
25 1112 Wypych Kamil Olsztyn Tri NEGU/Najmowicz 1983 M30 19
00:21:24
00:21:19
29
00:22:12
00:22:07
22
00:21:23
00:21:18


37
00:25:44
00:24:41
40
00:23:42
00:23:33
5 107
26 1123 Krajza Przemysław Jedwabno Je2bno rządzi !!! 1984 M30 29
00:22:18
00:22:13
28
00:22:05
00:21:58
35
00:23:35
00:23:30
44
00:25:46
00:25:40
29
00:25:18
00:24:14
26
00:21:55
00:21:50
6 112
27 362 Kurmin Paweł Olsztyn Team Kopeć 1987 M30

24
00:21:38
00:21:35
32
00:23:01
00:22:56
30
00:24:02
00:23:57
27
00:24:11
00:24:04


4 113
28 31 Antczak Marcin Ostróda Ostróda Runners 1979 M30 37
00:23:23
00:23:16




28
00:24:01
00:23:49
22
00:24:21
00:23:16
27
00:22:42
00:22:35
4 114
29 195 Gawin Marek Barczewo 1979 M30 35
00:23:17
00:23:01
44
00:23:40
00:23:29
30
00:22:41
00:22:35
27
00:23:39
00:23:29
23
00:24:46
00:23:41


5 115
30 1141 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn Drużyna Wilka 1987 M30 22
00:21:29
00:21:24
36
00:22:46
00:22:35
27
00:21:56
00:21:49


38
00:25:51
00:24:41


4 123
31 153 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC Biskupiec Biega 1981 M30 31
00:22:26
00:22:22
33
00:22:27
00:22:25


37
00:24:28
00:24:24
28
00:24:33
00:24:06
35
00:23:22
00:23:15
5 127
32 348 Ewert Mariusz Ostróda forBET Runners 1982 M30

31
00:22:14
00:22:10
31
00:22:53
00:22:49
31
00:24:05
00:24:00
39
00:24:44
00:24:42
44
00:23:48
00:23:42
5 132
33 416 Jackowski Marcin Wołowno Pszczółkowski Team 1981 M30



34
00:23:26
00:23:21
22
00:23:03
00:22:57
32
00:25:37
00:24:29
49
00:24:23
00:24:14
4 137
34 1005 Chudzik Tomasz Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 28
00:22:09
00:22:01
32
00:22:24
00:22:18
47
00:24:56
00:24:46
39
00:25:10
00:25:01
44
00:26:47
00:25:41
64
00:26:45
00:26:27
6 143
35 1164 Kaszkin Piotr Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1988 M30 38
00:23:21
00:23:18
41
00:22:59
00:22:52
38
00:23:57
00:23:50
35
00:24:25
00:24:17
34
00:24:37
00:24:34
67
00:26:59
00:26:43
6 145
36 139 Kuber Andrzej Lidzbark Warmiński xRunners 1987 M30 42
00:24:28
00:24:13
38
00:22:50
00:22:43
53
00:25:15
00:25:09
42
00:25:48
00:25:34
25
00:24:52
00:23:48


5 147
37 1122 Kosin Marcin Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 41
00:24:03
00:23:54
51
00:24:13
00:24:05
33
00:23:23
00:23:18


42
00:26:29
00:25:22
36
00:23:29
00:23:16
5 152
38 183 Kuc Jerzy Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.com 1983 M30 40
00:24:01
00:23:33


43
00:24:25
00:24:08


24
00:24:52
00:23:47
45
00:23:54
00:23:45
4 152
39 1160 Ośko Mirosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M30 33
00:22:55
00:22:48
37
00:22:41
00:22:35
44
00:24:36
00:24:29
45
00:25:58
00:25:46


46
00:23:56
00:23:46
5 159
40 332 Sosnowski Adam Ostróda ForBET Runners 1985 M30

50
00:24:04
00:23:57


47
00:25:53
00:25:49
31
00:25:33
00:24:28
31
00:23:04
00:22:57
4 159
41 1145 Pałejko Mateusz Olsztyn #WIPASZ Aktywni w Biegu 1987 M30 43
00:24:34
00:24:25
59
00:25:30
00:25:20
36
00:23:43
00:23:31
38
00:24:44
00:24:30
45
00:27:53
00:25:42
42
00:24:08
00:23:39
6 159
42 1155 Karwacki Szymon Olsztyn 1983 M30 56
00:26:29
00:25:55
54
00:25:05
00:24:49
40
00:24:11
00:24:02
40
00:25:22
00:25:11


34
00:23:23
00:23:07
5 168
43 1030 Lempaszek Paweł Olsztyn Patataj Patataj 1982 M30 30
00:22:23
00:22:15
39
00:22:50
00:22:44
48
00:24:56
00:24:46
53
00:26:58
00:26:49


65
00:26:45
00:26:28
5 170
44 1093 Janicki Marek Olsztyn 1983 M30 34
00:22:58
00:22:53
34
00:22:31
00:22:29
61
00:27:05
00:26:55


56
00:29:37
00:27:31
47
00:23:59
00:23:50
5 171
45 354 Zieliński Dariusz Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30

55
00:25:18
00:24:58
41
00:24:14
00:24:06
82
00:42:40
00:42:08
36
00:25:47
00:24:39
41
00:23:44
00:23:33
5 173
46 1040 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M30 36
00:23:19
00:23:12
46
00:23:47
00:23:38
46
00:24:51
00:24:39


49
00:28:19
00:26:11


4 177
47 131 Borkowski Jacek Olsztyn 1980 M30

52
00:24:23
00:24:07
39
00:24:12
00:23:57
41
00:25:28
00:25:18
48
00:27:14
00:26:03
51
00:24:45
00:24:31
5 179
48 1011 Lewandowski Maciej Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1986 M30 51
00:25:31
00:25:09
47
00:23:56
00:23:39
37
00:23:57
00:23:43
58
00:27:20
00:27:05
46
00:27:49
00:25:42


5 181
49 1129 Majdański Jacek Olsztyn 1981 M30 49
00:24:59
00:24:52
60
00:25:28
00:25:21
45
00:24:44
00:24:30
56
00:27:18
00:27:01
43
00:26:35
00:25:28
50
00:24:40
00:24:28
6 187
50 1085 Kołtun Sławomir Olsztyn SKEB Olsztyn 1980 M30

49
00:23:54
00:23:45


46
00:25:56
00:25:47
53
00:29:23
00:27:16
52
00:24:49
00:24:32
4 200
51 56 Sudoł Dariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1979 M30 44
00:24:37
00:24:29
57
00:25:14
00:25:02
52
00:25:05
00:24:54
50
00:26:30
00:26:18




4 203
52 1087 Bertel Marcin Olsztyn 1982 M30 71
00:28:41
00:28:34
65
00:26:29
00:26:15
55
00:25:32
00:25:21
49
00:26:23
00:26:10
50
00:27:29
00:26:16
53
00:24:53
00:24:34
6 207
53 369 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30

81
00:30:37
00:30:12
71
00:29:51
00:29:28
29
00:23:57
00:23:50
30
00:24:39
00:24:17


4 211
54 79 Kupchyk Maks Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1979 M30 59
00:26:43
00:26:07
56
00:25:21
00:25:01
58
00:26:27
00:26:08
52
00:27:17
00:26:48
47
00:28:15
00:25:57
62
00:26:23
00:26:00
6 213
55 1161 Labiński Sebastian Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1980 M30 45
00:24:38
00:24:34
62
00:25:34
00:25:29
56
00:26:20
00:25:56
54
00:27:04
00:26:51
60
00:30:39
00:28:29


5 215
56 1149 Grabowski Rafał Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1983 M30 63
00:27:08
00:26:42
42
00:23:22
00:23:11




41
00:26:03
00:24:56
70
00:27:25
00:27:08
4 216
57 99 Łaniewski Łukasz Kieźliny Klub Biegacza Jurund Szczytno 1987 M30 57
00:26:26
00:26:03
63
00:25:57
00:25:38
49
00:25:03
00:24:48




56
00:25:18
00:25:00
4 225
58 1004 Nitkiewicz Bartosz Olsztyn dziq Team 1981 M30 54
00:26:05
00:25:53


54
00:25:29
00:25:19
61
00:27:54
00:27:37
57
00:28:50
00:27:37
68
00:27:06
00:26:48
5 226
59 1130 Gontarz Grzegorz Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 60
00:26:35
00:26:08
58
00:25:29
00:25:10
51
00:25:07
00:24:49


58
00:29:01
00:27:48


4 227
60 1202 Dyro Radosław Olsztyn 1984 M30



50
00:25:01
00:24:48
68
00:29:11
00:29:00
52
00:28:53
00:26:46
63
00:26:33
00:26:05
4 233
61 232 Mikielski Paweł OLSZTYN MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ 1983 M30 67
00:27:22
00:27:03


65
00:27:47
00:27:27
59
00:27:25
00:27:15
54
00:29:40
00:27:26
57
00:25:11
00:25:02
5 235
62 1025 Szliwiński Paweł Pieniężno 1985 M30 58
00:26:32
00:26:05
64
00:25:50
00:25:41


51
00:26:52
00:26:39


71
00:27:10
00:27:10
4 244
63 54 Tryk Piotr Olsztyn Lecimy Tutej 1986 M30

78
00:30:13
00:29:48
67
00:28:10
00:27:43
66
00:28:54
00:28:30
59
00:30:38
00:28:24
55
00:25:12
00:24:49
5 247
64 176 Tuczyński Paweł Olsztyn 4 TEAM Morsy Skanda Olsztyn 1986 M30 70
00:28:22
00:27:59


64
00:27:44
00:27:22
67
00:29:08
00:28:39
55
00:28:31
00:27:27
61
00:25:24
00:25:11
5 247
65 203 Sobala Maciej Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1980 M30 53
00:26:07
00:25:50


57
00:26:13
00:25:59
72
00:31:01
00:30:35
66
00:32:45
00:30:34


4 248
66 61 Kaszuba Michał Olsztyn Lecimy Tutej 1986 M30 66
00:27:15
00:26:59
66
00:26:56
00:26:33
62
00:27:20
00:27:01
63
00:28:34
00:28:10
61
00:30:42
00:28:30
66
00:26:57
00:26:35
6 252
67 116 baczewski tomasz olsztyn 1982 M30 65
00:26:52
00:26:48
69
00:26:56
00:26:43
60
00:26:53
00:26:39
62
00:28:18
00:28:00




4 256
68 1010 Chwietczuk Paweł Dywity PAW300 1987 M30 68
00:27:52
00:27:16
67
00:26:56
00:26:37
69
00:29:20
00:28:59
69
00:29:24
00:29:05


54
00:25:03
00:24:43
5 258
69 327 Abdelkefi Amir Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30

75
00:29:19
00:28:56
66
00:27:38
00:27:32
65
00:28:35
00:28:17
64
00:32:27
00:30:23
72
00:27:48
00:27:26
5 267
70 1024 Tanajewski Dariusz Olsztyn Spartanie Dzieciom 1987 M30 69
00:28:10
00:27:33
70
00:28:10
00:27:15
70
00:29:36
00:29:07
64
00:28:48
00:28:15


76
00:28:56
00:28:27
5 273
71 152 Kołakowski Piotr Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 73
00:29:09
00:28:39
68
00:27:06
00:26:43
74
00:30:12
00:29:51
71
00:29:30
00:29:19
70
00:32:39
00:31:34
78
00:29:20
00:28:59
6 282
72 123 Maziec Paweł Olsztyn 1980 M30 75
00:30:06
00:29:50
80
00:30:14
00:29:58
72
00:29:50
00:29:30
75
00:31:10
00:30:55
62
00:30:58
00:29:46
80
00:30:19
00:30:03
6 284
73 341 Pietrzak Bartosz Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 1982 M30

82
00:31:37
00:31:15
73
00:30:08
00:29:51
73
00:30:48
00:30:41
69
00:31:30
00:31:05
81
00:30:19
00:30:06
5 296
74 1006 Piechota Sławek Olsztyn KG Team 1981 M30 74
00:29:11
00:28:52


75
00:30:31
00:30:08
77
00:32:30
00:32:07
73
00:34:44
00:32:35
83
00:32:29
00:32:05
5 299
75 1103 Zdunek Przemyslaw Książnik forBET Runners 1980 M30 79
00:31:39
00:31:10
73
00:28:35
00:28:27




71
00:34:44
00:32:25
82
00:31:20
00:31:00
4 305
76 1110 Bronowicki Jakub Olsztyn Lecimy Tutej 1980 M30 80
00:31:59
00:31:43
76
00:29:29
00:29:14
78
00:31:56
00:31:32
74
00:31:12
00:30:50




4 308
77 1022 Baranowski Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1985 M30 81
00:32:14
00:31:47
79
00:30:16
00:29:55


78
00:33:45
00:33:21
72
00:34:42
00:32:32


4 310
78 149 Andrzejaczek Radosław DYWITY 1979 M30 82
00:33:18
00:32:44




80
00:35:52
00:35:17
67
00:31:48
00:30:38
84
00:32:25
00:32:06
4 313
79 1100 Stochmal Rafał Barczewo BSB Barczewo Biega 1983 M30 76
00:30:59
00:30:41
84
00:32:02
00:31:41


79
00:34:19
00:33:59
75
00:37:42
00:35:32


4 314
80 1169 Bzura Maciej Piecki 1982 M30 84
00:36:55
00:36:23




81
00:37:53
00:37:18
77
00:41:07
00:38:43
87
00:36:46
00:36:13
4 329

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 102 Wiśniewski Rafał Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30 2
00:16:59
00:16:58
2
00:17:01
00:17:01






3
00:17:22
00:17:19
3 7
2 274 Kowalewski Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 M30 9
00:18:20
00:18:19
11
00:18:22
00:18:21


8
00:19:57
00:19:55




3 28
3 366 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30



11
00:20:26
00:20:23


12
00:21:06
00:21:02
11
00:19:56
00:19:54
3 34
4 1132 Kamieński Arek Łukta 1982 M30 10
00:19:34
00:19:33


15
00:20:50
00:20:48
11
00:21:14
00:21:11




3 36
5 382 Dagiel Jacek Olsztyn Personaltriathlon.pl 1984 M30





43
00:25:49
00:25:37
40
00:27:00
00:24:52
43
00:23:59
00:23:41
3 126
6 141 Hliwa Łukasz Olsztyn Drużyna Wilka 1983 M30 50
00:25:16
00:25:07




55
00:27:12
00:27:00


60
00:25:20
00:25:09
3 165
7 186 Materna Piotr Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 64
00:27:13
00:26:46


63
00:27:42
00:27:20




77
00:29:00
00:28:37
3 204
8 35 Czarnecki Przemysław Klebark Mały 1980 M30 72
00:28:58
00:28:36
71
00:28:09
00:27:47
68
00:28:26
00:28:10






3 211
9 320 Kalinowski Jarek Olsztyn 1979 M30

86
00:35:25
00:35:01
77
00:31:42
00:31:15




85
00:32:39
00:32:14
3 248
10 444 Sul Marcin Olsztyn 1980 M30





6
00:19:22
00:19:20


6
00:18:24
00:18:23
2 12
11 1200 Kaliski Sławomir Olsztyn 4 W-M BOT / forBET Runners 1988 M30

9
00:17:50
00:17:49
6
00:18:13
00:18:10






2 15
12 331 Mówiński Robert Bratian 1987 M30

12
00:18:27
00:18:26
7
00:18:32
00:18:30






2 19
13 1176 zbutowicz łukasz Lidzbark Warmiński Klub biegacza Lidzbark Warmiński 1983 M30 13
00:19:59
00:19:57


21
00:21:24
00:21:15






2 34
14 1016 Holender Sebastian Olsztyn Kuropatwa Team 1982 M30 25
00:21:34
00:21:31








28
00:22:46
00:22:38
2 53
15 224 Pawłowski Dawid Olsztyn 1987 M30 32
00:22:50
00:22:45
35
00:22:41
00:22:31








2 67
16 477 Goląb Piotr Olsztyn 1983 M30







35
00:25:41
00:24:36
33
00:23:11
00:23:04
2 68
17 392 Biczkowski Konrad Straszyn Straszyn Biega 1984 M30

43
00:23:31
00:23:13


34
00:24:40
00:24:17




2 77
18 229 Popsuj Piotr Amelin 1988 M30 39
00:23:41
00:23:27
53
00:24:49
00:24:32








2 92
19 1062 Głowacki Sebastian Olsztyn Cisowianka Team 1981 M30 61
00:26:23
00:26:10


42
00:24:17
00:24:07






2 103
20 244 Łabędzki Grzegorz Olsztyn AgropartS 1987 M30 83
00:34:12
00:33:46
27
00:22:09
00:21:57








2 110
21 197 Błaszkiewicz Daniel Olsztyn Bieganie Pod Sokolim Okiem 1979 M30 46
00:24:47
00:24:35
85
00:33:08
00:32:43








2 131
22 1189 Zalewski Dominik Dorotowo CTS Nanovo 1982 M30







63
00:32:00
00:29:53
75
00:28:26
00:28:00
2 138
23 59 Jakubowski Piotr Olsztyn 1981 M30 77
00:31:07
00:30:45
74
00:29:05
00:28:35








2 151
24 346 Walinowicz Paweł Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30

87
00:37:11
00:36:46
79
00:36:39
00:36:15






2 166
25 471 Drażba Dominik Ełk Tri NEGU 1987 M30







1
00:17:10
00:17:09


1 1
26 276 ROZMIANIEC PAWEŁ Olsztyn 1987 M30

4
00:17:19
00:17:19








1 4
27 81 Panfil Łukasz Turek City Trail Team 1980 M30 8
00:17:42
00:17:41










1 8
28 531 Ferszt Piotr Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30









10
00:19:48
00:19:45
1 10
29 469 KURP MARIUSZ DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA 1983 M30









12
00:20:24
00:20:21
1 12
30 386 Noga Jarek Olsztyn Pszczółkowski Team 1984 M30





12
00:21:15
00:21:09




1 12
31 317 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo #ggronostajteam 1981 M30

13
00:18:43
00:18:42








1 13
32 504 Nojman Rafał Dobre Miasto Są Wolniejsi 1984 M30









13
00:20:30
00:20:27
1 13
33 452 Borkowski Mikołaj Olsztyn 1987 M30





14
00:21:32
00:21:29




1 14
34 527 Jarosz Jakub Warszawa Adidas Runners Warsaw 1988 M30









17
00:21:13
00:21:05
1 17
35 245 Piłat Kamil Olsztyn 1985 M30 17
00:21:16
00:21:06










1 17
36 1159 Litwiniuk Krzysztof Bartąg Kriss Coaching 1980 M30 21
00:21:28
00:21:24










1 21
37 522 Matyjewicz Łukasz Stawiguda 1984 M30









24
00:21:48
00:21:45
1 24
38 1178 Pasternak Radoslaw Kiwity Klub Biegacza Lidzbark Warminski 1983 M30

25
00:21:41
00:21:35








1 25
39 555 Kosiński Marcin Kolno PETUNIE 1988 M30









25
00:22:00
00:21:50
1 25
40 201 Śliwczyński Jarosław Olsztyn Elektrojar Usługi Elektryczne 1984 M30 27
00:21:58
00:21:55










1 27
41 427 Kościesza Piotr Olsztyn Tri NEGU 1986 M30



29
00:22:25
00:22:17






1 29
42 518 Kucharski Maciej OPALENICA 1982 M30









29
00:22:48
00:22:44
1 29
43 284 Roszyński Paweł Braniewo Pszczółkowski Team 1983 M30

30
00:22:13
00:22:08








1 30
44 533 Skocki Bartłomiej Kurzętnik Kurzętnik Biega 1979 M30









30
00:22:57
00:22:46
1 30
45 525 Weinert Bartosz Olsztyn Biegające Bobry 1986 M30









32
00:23:10
00:22:59
1 32
46 454 WENERT BARTOSZ OLSZTYN BIEGAJĄCE BOBRY 1986 M30





33
00:24:24
00:24:09




1 33
47 441 Kowalik Piotr Lidzbark Warmiński 1983 M30





36
00:24:39
00:24:19




1 36
48 553 Staszewski Mariusz Olsztyn 1984 M30









37
00:23:42
00:23:25
1 37
49 509 Lipiński Seweryn Olsztyn sztukawkratke.pl / UWM Olsztyn 1981 M30









38
00:23:37
00:23:26
1 38
50 539 Kmieciński Szymon Bartąg 1987 M30









39
00:23:45
00:23:28
1 39
51 267 KALINOWSKI TOMASZ MRĄGOWO KALINIAK TEAM 1981 M30

40
00:22:56
00:22:49








1 40
52 286 Rutkowski Paweł Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1979 M30

45
00:23:40
00:23:32








1 45
53 220 Michalski Bartosz Wójtowo Mont Blanc Team 1982 M30 47
00:24:53
00:24:40










1 47
54 302 Stankiewicz Krzysztof Ostróda forBET Runners 1982 M30

48
00:23:50
00:23:42








1 48
55 547 Balcerak Dariusz Olsztyn 1982 M30









48
00:24:17
00:24:01
1 48
56 258 Ciecko Michal Olsztyn 1982 M30 48
00:25:04
00:24:51










1 48
57 456 NIECZYTELNE PISMO OLSZTYN 1981 M30





48
00:26:20
00:26:09




1 48
58 498 Zimoch Jakub Olsztyn 1988 M30







51
00:28:37
00:26:30


1 51
59 147 Brodawski Pawel Kromarki 1984 M30 52
00:26:11
00:25:48










1 52
60 256 Dikunow Michał Olsztyn DeLaval Runners 1981 M30 55
00:26:25
00:25:54










1 55
61 384 Bonk Bartosz Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 M30





57
00:27:30
00:27:03




1 57
62 554 Sołtysiuk Bartosz Bydgoszcz 1988 M30









58
00:25:17
00:25:06
1 58
63 520 Kocięcki Artur Olsztyn 1987 M30









59
00:25:42
00:25:09
1 59
64 399 Lenard Daniel Olsztyn ostr Run 1987 M30



59
00:26:51
00:26:29






1 59
65 432 Krasewicz Marek Olsztyn 1981 M30





60
00:27:26
00:27:16




1 60
66 281 ZAWADZKI KAMIL OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1986 M30

61
00:25:53
00:25:22








1 61
67 1055 Gil Pawel Olsztyn 1984 M30 62
00:27:08
00:26:40










1 62
68 493 Foks Michał GDAŃSK 1981 M30







65
00:32:57
00:30:34


1 65
69 474 Luma Tomasz Kętrzyn Biegam bo muszę inaczej się uduszę 1982 M30







68
00:32:55
00:30:48


1 68
70 544 Knap Kamil Olsztyn 1982 M30









69
00:27:15
00:27:02
1 69
71 389 Wiaderek Piotr Warszawa Pędzące Żółwie 1985 M30





70
00:29:38
00:29:19




1 70
72 567 Cwalina Łukasz Olsztyn 1981 M30









73
00:27:51
00:27:28
1 73
73 476 Wiśniewski Filip Olsztyn 1986 M30









74
00:28:22
00:27:55
1 74
74 494 KARUC MACIEJ OLSZTYN 1986 M30







74
00:36:29
00:34:19


1 74
75 1109 Danylczuk Tomasz Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 M30



76
00:30:36
00:30:09






1 76
76 445 Werner Jakub Kętrzyn 1981 M30





76
00:31:43
00:31:10




1 76
77 1182 Westfeld Mateusz Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1984 M30







76
00:39:37
00:37:28


1 76
78 1190 Fetliński Grzegorz Olsztyn 1980 M30

77
00:30:14
00:29:42








1 77
79 1136 Rzepczyński Adam Olsztyn Lecimy Tutej 1988 M30 78
00:31:08
00:30:53










1 78
80 530 Borowski Kamil Ostróda Pszczółkowski Team 1985 M30









79
00:29:38
00:29:28
1 79
81 279 Saniewski Radosław Olsztyn 1983 M30

83
00:31:48
00:31:22








1 83
82 538 Smółka Jacek Olsztyn 1981 M30









86
00:36:18
00:35:54
1 86
83 468 POLECEK EUGEN ROBAKOWO 1985 M30









88
00:36:44
00:36:36
1 88
84 546 Tkacz Jacek Olsztyn Team Kopeć 1980 M30









89
00:40:02
00:39:28
1 89
85 537 Gzyl Marek Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1983 M30









90
00:44:28
00:44:06
1 90

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni