z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1119 Pieczkowska Agnieszka Dywity TriNEGU 1978 K40 1
00:22:37
00:22:33
1
00:22:12
00:22:07
1
00:22:38
00:22:33


1
00:23:06
00:23:02
1
00:22:26
00:22:21
5 4
2 330 Jachimowicz Dorota Jeziorany Qźnia Jeziorany 1978 K40

2
00:23:01
00:22:59
3
00:23:13
00:23:07
1
00:23:21
00:23:15
2
00:23:31
00:23:27
2
00:22:52
00:22:49
5 7
3 179 Bukowska-Ptak Beata Biskupiec Biskupiec Biega 1971 K40 4
00:23:44
00:23:38


4
00:24:40
00:24:31
3
00:26:02
00:25:47
3
00:26:44
00:25:33
7
00:25:12
00:24:58
5 14
4 88 Markowicz Renata olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1977 K40

6
00:25:08
00:24:51
5
00:25:03
00:24:43
5
00:26:27
00:26:11
4
00:28:01
00:25:43
5
00:24:51
00:24:28
5 19
5 25 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda Pszczółkowski Team 1972 K40 6
00:24:53
00:24:41


6
00:25:23
00:25:11
4
00:26:10
00:25:52


8
00:25:36
00:25:19
4 24
6 91 Gogolewska Anna Stawiguda FORBET RUNNERS 1973 K40 9
00:26:53
00:26:26
5
00:24:58
00:24:48


6
00:26:32
00:26:21
5
00:29:12
00:26:59
12
00:26:25
00:26:06
5 25
7 396 Nasuta Magda Olsztyn CTS Team Olsztyn 1978 K40



7
00:25:34
00:25:23
7
00:26:48
00:26:30
6
00:28:39
00:27:32
6
00:24:35
00:24:30
4 26
8 307 matczuk agnieszka braniewo LA Braniewianki 1976 K40

7
00:26:05
00:25:48
9
00:25:52
00:25:42


7
00:29:54
00:27:49
13
00:27:01
00:26:40
4 36
9 1039 Chećko Ewa Olsztyn Są Wolniejsi 1978 K40 14
00:28:25
00:28:07
16
00:28:36
00:28:12
10
00:26:39
00:26:25
8
00:28:06
00:27:46
11
00:30:41
00:28:34
10
00:26:07
00:25:49
6 39
10 1072 Kutnik Anna Olsztyn wodnyaerobik.pl 1977 K40 10
00:27:38
00:27:09
11
00:27:43
00:27:21
13
00:27:23
00:27:06
12
00:29:40
00:29:15
15
00:31:31
00:29:26
25
00:29:34
00:29:09
6 46
11 94 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 8
00:26:05
00:25:54


20
00:29:41
00:29:17
10
00:29:26
00:29:10
14
00:30:31
00:29:20
15
00:27:20
00:27:05
5 47
12 1020 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA Ostróda Runners 1970 K40 13
00:28:04
00:27:47
13
00:27:40
00:27:28
15
00:27:58
00:27:48
11
00:29:36
00:29:13
12
00:29:56
00:28:50
17
00:27:38
00:27:13
6 49
13 1029 Sprawka Mirella Olsztyn 1973 K40 12
00:27:49
00:27:32
9
00:27:32
00:27:11


9
00:29:27
00:29:07


23
00:29:00
00:28:40
4 53
14 298 Fidura Agnieszka Braniewo KAZA TEAM 1973 K40

10
00:27:32
00:27:14
12
00:27:14
00:26:59
13
00:29:43
00:29:24


20
00:28:23
00:28:02
4 55
15 132 Justyna Jachacy-Majewska Justyna Olsztyn Skazani na sukces 1974 K40 11
00:27:43
00:27:20
14
00:28:05
00:27:39
16
00:28:20
00:28:04
16
00:31:01
00:30:35
18
00:32:45
00:30:35
26
00:29:41
00:29:11
6 57
16 1108 Moroz Katarzyna Olsztyn 1978 K40 16
00:28:42
00:28:17
15
00:28:13
00:27:48
14
00:27:31
00:27:18


13
00:31:22
00:29:16
19
00:28:00
00:27:39
5 58
17 1194 Pieczkowska Aneta Dywity #Wipasz aktywni w biegu 1978 K40

12
00:27:47
00:27:27


15
00:30:32
00:30:04
17
00:32:54
00:30:32
21
00:28:40
00:28:28
4 65
18 48 Sidorowicz Ola Orneta 1975 K40 15
00:28:28
00:28:10


22
00:29:52
00:29:37
18
00:31:07
00:30:48
10
00:30:37
00:28:29


4 65
19 1049 Nieściór Mieczysława Stękiny / Olsztyn KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /Młynago 1970 K40

18
00:29:06
00:28:51
17
00:28:41
00:28:27
14
00:30:21
00:30:00


24
00:29:24
00:29:06
4 73
20 1018 Krawiec Klaudia Ostróda 1978 K40 19
00:29:29
00:29:12
17
00:28:43
00:28:30
21
00:29:46
00:29:35
20
00:31:40
00:31:18
23
00:33:30
00:31:22
30
00:30:51
00:30:26
6 77
21 1043 Niewdzięczna Barbara Olsztyn Są Wolniejsi 1976 K40 22
00:31:03
00:30:46


18
00:28:53
00:28:29
22
00:32:03
00:31:40
24
00:33:51
00:31:34
16
00:27:33
00:27:13
5 78
22 1147 Szymanowicz Joanna Gietrzwałd Lecimy Tutej 1978 K40 17
00:29:15
00:29:04
23
00:30:14
00:29:55
19
00:29:26
00:29:09
19
00:31:11
00:30:56
25
00:34:06
00:31:55
28
00:29:52
00:29:30
6 78
23 1089 Lorenc Łucja Olsztyn 1977 K40 20
00:30:10
00:29:42




27
00:33:46
00:33:15
19
00:33:11
00:30:57
22
00:29:06
00:28:39
4 88
24 28 Korwin- Piotrowska Ewa Olsztyn AKM Olsztyn 1973 K40 18
00:29:29
00:29:12
20
00:29:37
00:29:24
26
00:30:45
00:30:31




32
00:31:39
00:31:19
4 96
25 192 Dzido Edyta Nidzica Nidzica Biega 1971 K40

30
00:32:36
00:32:15
23
00:29:54
00:29:39
23
00:32:23
00:32:09
22
00:33:25
00:31:17


4 98
26 1019 Smolaga Joanna Olsztyn 1975 K40 27
00:32:25
00:31:51
27
00:31:44
00:31:18
27
00:31:07
00:30:42


27
00:36:07
00:33:48
34
00:31:58
00:31:32
5 108
27 241 Stolarczyk Teresa Olsztyn 1970 K40 29
00:32:18
00:31:54




28
00:34:21
00:33:50
21
00:33:26
00:31:08
31
00:31:00
00:30:29
4 109
28 1037 Mańkowska-Salik Izabela Olsztyn TEMPOO 1978 K40 28
00:32:17
00:31:52
24
00:30:54
00:30:31
31
00:31:58
00:31:36


26
00:35:01
00:32:47
35
00:32:12
00:31:51
5 109
29 1023 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40

25
00:31:22
00:30:59
30
00:31:37
00:31:14
24
00:32:44
00:32:16
36
00:40:08
00:37:56


4 115
30 292 Kozłowska Ewa Dobre Miasto 1969 K40



28
00:30:55
00:30:42
26
00:33:06
00:32:46
30
00:36:35
00:34:18
39
00:33:05
00:32:39
4 123
31 339 Licznerska Agnieszka ostróda 1976 K40

33
00:33:35
00:33:22
35
00:33:11
00:33:01
30
00:35:09
00:34:47
31
00:37:23
00:35:15
38
00:32:50
00:32:25
5 129
32 1044 Moczulska Beata Olsztyn 1978 K40

35
00:34:18
00:33:51
29
00:31:14
00:30:50


29
00:36:25
00:34:09
37
00:32:43
00:32:17
4 130
33 1094 Filak Anna Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 35
00:35:38
00:35:13
34
00:34:10
00:33:42
34
00:33:04
00:32:40
33
00:39:50
00:39:22
33
00:38:17
00:36:04


5 134
34 159 Jankowska Elwira Jonkowo Allianz Running Team 1972 K40 34
00:34:41
00:34:13


36
00:33:48
00:33:29


32
00:37:40
00:35:25
40
00:33:22
00:33:02
4 142
35 76 Nadolska Kinga Gietrzwałd 1977 K40 36
00:36:02
00:35:28
37
00:36:10
00:35:39


34
00:40:12
00:39:39


44
00:36:47
00:36:20
4 151
36 30 Lewandowska Małgorzata Gietrzwałd 1973 K40 37
00:36:03
00:35:29
38
00:36:10
00:35:39


35
00:40:12
00:39:39


45
00:36:48
00:36:21
4 155
37 173 Bartnikowska Olga Olsztyn 1977 K40 39
00:38:16
00:37:51


40
00:37:21
00:36:57


37
00:41:59
00:39:41
46
00:37:13
00:36:45
4 162

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 426 Tyborowska Agnieszka Olsztyn dzieciaki z naszej paki 1974 K40 2
00:22:50
00:22:37


2
00:23:17
00:23:03




3
00:23:04
00:22:56
3 7
2 45 Jakimowicz Iwona Ostróda 1978 K40 3
00:23:13
00:23:08
3
00:23:16
00:23:07


2
00:23:46
00:23:37




3 8
3 1196 Bartwicka Monika OIsztyn #Wipasz aktywni w biegu 1978 K40

32
00:33:41
00:33:21




8
00:30:11
00:27:50
4
00:24:08
00:23:55
3 44
4 436 Sobieska beata olsztyn grupa dbk Olsztyn 1970 K40





25
00:32:44
00:32:19
20
00:31:23
00:31:01
27
00:29:39
00:29:27
3 72
5 227 Doliwa Urszula Olsztyn KAZA Team 1978 K40 25
00:31:51
00:31:26
28
00:32:30
00:32:04


29
00:34:25
00:33:56




3 82
6 82 Łaszkowska Jolanta Łukta K.S Wirwinki 1978 K40 26
00:32:04
00:31:28
31
00:32:25
00:32:17
32
00:31:59
00:31:59






3 89
7 387 Akinis Renata Dywity 1976 K40





31
00:36:06
00:35:35
28
00:36:07
00:33:55
42
00:33:59
00:33:30
3 101
8 221 sawicka kamilla Łęgajny 1978 K40



38
00:35:55
00:35:26
32
00:38:53
00:38:19
35
00:39:30
00:37:11


3 105
9 49 Pankowska Justyna Olsztyn 1973 K40

36
00:34:13
00:33:57




34
00:38:33
00:36:21
36
00:32:20
00:32:06
3 106
10 1015 Kujawa Małgorzata Olsztyn 1975 K40

39
00:37:27
00:37:03
33
00:32:26
00:32:00




43
00:34:53
00:34:20
3 115
11 1096 Pronobis Beata Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 5
00:24:50
00:24:41
4
00:24:18
00:24:10








2 9
12 397 Czaplicka Marta Olsztyn CTS TEAM Olsztyn 1978 K40



8
00:25:51
00:25:40




11
00:26:08
00:26:03
2 19
13 485 Humen Agnieszka Biskupiec Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1978 K40







9
00:29:12
00:28:05
14
00:27:01
00:26:53
2 23
14 363 Krawiec Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40

8
00:26:50
00:26:44






18
00:27:25
00:27:19
2 26
15 337 Naruszewicz Sylwia olsztyn 1973 K40

21
00:30:18
00:29:32


17
00:31:07
00:30:48




2 38
16 340 Prochowska Beata Olsztyn 1971 K40

19
00:29:13
00:28:52
25
00:30:45
00:30:19






2 44
17 210 Gotowska Joanna Dywity 1977 K40 23
00:31:27
00:31:10
22
00:29:47
00:29:34








2 45
18 163 Ratuszyńska Kasia Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 24
00:31:39
00:31:26
29
00:32:19
00:32:05








2 53
19 175 Werner Malgorzata Ketrzyn 1978 K40 33
00:34:22
00:33:44




21
00:31:55
00:31:23




2 54
20 239 Jędrzejak Magdalena Gdynia SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 30
00:33:02
00:32:27


37
00:34:50
00:34:22






2 67
21 1179 Budnicka Katarzyna Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 K40 38
00:36:10
00:35:38


39
00:37:05
00:36:37






2 77
22 106 Kołakowska Renata Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 40
00:44:51
00:44:25








47
00:37:08
00:36:52
2 87
23 96 Januszewska Barbara Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 41
00:50:46
00:50:22








49
00:52:27
00:52:01
2 90
24 185 Paduszyńska Dorota Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 K40 7
00:25:47
00:25:33










1 7
25 532 Całka Aneta Olsztyn CTS Olsztyn Team 1974 K40









9
00:26:00
00:25:48
1 9
26 424 wiech ewa Klebark Wielki 1970 K40



11
00:27:15
00:26:55






1 11
27 479 Piotrowska Agata Mińsk Mazowiecki 1973 K40







16
00:32:18
00:30:12


1 16
28 272 Komorowska Ewa Olsztyn 1974 K40 21
00:30:11
00:29:50










1 21
29 429 Szydłowska Teresa Olsztyn ByleDobiec... 1971 K40



24
00:30:13
00:29:53






1 24
30 372 GULBICKA KATARZYNA DOBRE MIASTO 1978 K40

26
00:31:49
00:31:15








1 26
31 519 Paczka Anna Gniezno 1977 K40









29
00:30:01
00:29:38
1 29
32 19 Wiśniewska Gosia Olsztyn Team Bez Nazwy / KW Olsztyn 1973 K40 31
00:33:17
00:32:51










1 31
33 1074 Bezlapowicz Izabela Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 K40 32
00:33:51
00:33:23










1 32
34 503 wożniak renata 0lsztyn 1969 K40









33
00:31:48
00:31:25
1 33
35 482 Czajka Jolanta Olsztyn GRUPA DBK OLsztyn 1970 K40







38
01:04:18
01:02:00


1 38
36 290 Górecka Anna Warszawa 1974 K40

40
00:37:27
00:37:04








1 40
37 561 Krakowiak Justyna Olsztyn 1975 K40









41
00:33:12
00:33:04
1 41
38 466 MARCINKOWSKA ELŻBIETA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1975 K40









48
00:44:29
00:44:16
1 48

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni