z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 196 Kozłowski Piotr Lubawa AZS UWM Olsztyn 2001 M16 1
00:18:20
00:18:19
1
00:18:29
00:18:28
1
00:18:31
00:18:29
3
00:20:55
00:20:53




4 6
2 316 Paluch Sylwester Dywity Sokół Team 2001 M16

2
00:18:34
00:18:33
2
00:19:21
00:19:18
1
00:20:01
00:19:59


1
00:19:10
00:19:09
4 6
3 1135 Rudowski Damian Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16 3
00:19:27
00:19:25
3
00:19:06
00:19:04


2
00:20:44
00:20:42
1
00:21:31
00:21:27
2
00:19:30
00:19:28
5 8
4 1063 Sydoruk Patryk Gronity 2001 M16



5
00:22:30
00:22:22
4
00:23:52
00:23:44
3
00:24:00
00:23:55
5
00:22:56
00:22:49
4 17
5 291 Kaczmarski Mateusz Olsztyn PENTAGRAM 2001 M16 7
00:26:43
00:26:13
9
00:27:58
00:27:26
9
00:27:21
00:26:59
7
00:30:35
00:30:02
5
00:30:01
00:27:51
6
00:26:44
00:26:08
6 25
6 77 Starzyński Paweł Szczytno Rodzinny Klub Sportowy Przyjemność 2002 M16 8
00:26:32
00:26:22
8
00:25:43
00:25:31
8
00:25:25
00:25:20
6
00:29:45
00:27:00
6
00:30:09
00:30:02


5 28
7 209 Grajewski Marcin Dobre Miasto Dzieciaki z naszej paki 1999 M16 9
00:28:57
00:28:39
7
00:25:32
00:25:30
10
00:27:57
00:27:42


8
00:39:43
00:37:35


4 34
8 208 Ciszewski Dawid Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 2000 M16

10
00:28:54
00:28:52
11
00:29:37
00:29:37


7
00:31:53
00:31:51
7
00:29:19
00:29:17
4 35

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 329 Truszczyński Mikołaj Brąswałd GUKS ASY DYWITY 2001 M16

4
00:21:34
00:21:26
4
00:21:14
00:21:10




3
00:21:09
00:21:06
3 11
2 412 Pogorzelski Piotr Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 2000 M16



6
00:23:29
00:23:09
5
00:25:57
00:25:49
4
00:25:09
00:24:46


3 15
3 377 Lisowski Aleksy Olsztyn Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2002 M16



3
00:21:12
00:21:06


2
00:22:43
00:22:37


2 5
4 219 Rybka Sebastian Dywity 2000 M16 5
00:24:45
00:24:27
6
00:24:55
00:24:40








2 11
5 304 ŁASZKOWSKI Patryk Pelnik Pasłęka Team 2001 M16

5
00:22:57
00:22:54
7
00:24:01
00:23:46






2 12
6 134 Ciżyński Błażej Golub-Dobrzyń 2000 M16 2
00:19:25
00:19:24










1 2
7 496 Lech Mieszko Warszawa 2002 M16









4
00:22:55
00:22:49
1 4
8 212 Rodziewicz Adrian Lubomino Dzieciaki z naszej paki 2000 M16 4
00:23:25
00:23:08










1 4
9 206 Czuszel Dainel Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 2002 M16 6
00:25:37
00:25:21










1 6

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni