z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1116 Chodara Roman Kętrzyn Runners Team Kętrzyn 1954 M60 2
00:23:30
00:23:27
2
00:23:36
00:23:36
2
00:24:31
00:24:30
3
00:24:57
00:24:56
1
00:24:49
00:24:47
1
00:24:21
00:24:20
6 6
2 86 Ciupiński Jerzy Olsztyn Olpak 1955 M60 3
00:25:22
00:25:12
4
00:24:59
00:24:51


4
00:26:49
00:26:33
2
00:27:03
00:25:54
2
00:24:27
00:24:21
5 11
3 296 Decyk Leszek Stawiguda Team Kopeć 1953 M60

6
00:25:49
00:25:38
3
00:25:30
00:25:19
5
00:26:58
00:26:44


3
00:25:46
00:25:31
4 17
4 111 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1953 M60



4
00:26:59
00:26:48
7
00:27:38
00:27:25
3
00:28:21
00:27:11
4
00:26:11
00:25:58
4 18
5 38 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 4
00:26:04
00:25:54
5
00:25:35
00:25:23


6
00:27:03
00:26:47
4
00:28:31
00:27:17


4 19
6 285 Rytwiński Lech Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60

7
00:27:32
00:27:14
5
00:27:18
00:27:01
8
00:28:54
00:28:37


5
00:28:32
00:28:08
4 25
7 23 duda mieczyslaw Olsztyn 1951 M60 5
00:27:56
00:27:48
9
00:27:56
00:27:45
6
00:28:39
00:28:29
10
00:31:36
00:31:26
7
00:33:50
00:31:45
7
00:30:46
00:30:31
6 25
8 41 Ambrożko Jan Olsztyn AKM sklepy biegowe com. Olsztyn 1938 M60 6
00:31:38
00:31:16


8
00:31:28
00:31:03
12
00:33:20
00:32:50
8
00:36:53
00:34:38
9
00:32:47
00:32:16
5 31
9 187 Bartyś Jan Olsztyn Biegam Bo Lubię 1952 M60 7
00:38:48
00:38:16


9
00:39:11
00:38:41


9
00:43:41
00:41:19
10
00:39:58
00:39:26
4 35
10 1199 Borkowski Jerzy Krzysztof Olsztyn 1957 M60

10
00:31:36
00:31:21
7
00:30:52
00:30:33
11
00:32:15
00:31:52


8
00:32:17
00:31:47
4 36

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 228 brzozowski stanisław Olsztyn Prątniczanka 1955 M60 1
00:21:42
00:21:36
1
00:21:48
00:21:39


1
00:23:58
00:23:48




3 3
2 1066 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60

8
00:27:48
00:27:23


9
00:29:00
00:28:39
5
00:30:45
00:28:37


3 22
3 370 Grochowski Jan Olsztyn 1951 M60



1
00:24:33
00:24:20






1 1
4 435 Pacholec Stanisław Garzewo 4 Pszczółkowski team 1954 M60





2
00:24:09
00:24:05




1 2
5 288 Zapadka Stanisław Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1955 M60

3
00:24:03
00:23:50








1 3
6 556 BUŚ GRZEGORZ warszawa 1951 M60









6
00:30:53
00:30:26
1 6
7 487 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa KLUB BIEGACZA GOCH 1947 M60







6
00:33:31
00:31:22


1 6
8 559 Majdański Franciszek Olsztyn 1951 M60









11
00:48:18
00:47:46
1 11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni