z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 280 Barcewicz Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K30

1
00:20:31
00:20:29
1
00:20:24
00:20:22
2
00:21:59
00:21:57


2
00:22:04
00:22:02
4 6
2 1187 Lisek Ewa Nidzica Nidzica Biega 1980 K30

2
00:20:38
00:20:35
2
00:20:50
00:20:47
3
00:22:06
00:22:02
1
00:22:51
00:22:48


4 8
3 155 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30 1
00:21:02
00:20:59
3
00:21:44
00:21:40




6
00:24:26
00:24:20
3
00:22:26
00:22:18
4 13
4 297 INGIELEWICZ Magda BRANIEWO KAZA TEAM 1986 K30

4
00:22:40
00:22:36
3
00:22:53
00:22:48
7
00:24:07
00:24:01
2
00:23:01
00:22:57
5
00:22:44
00:22:39
5 14
5 235 Burandt Magdalena Olszty Drużyna Wilka 1980 K30 3
00:22:58
00:22:46


6
00:23:21
00:23:13
4
00:23:24
00:23:15
3
00:24:56
00:23:52
8
00:23:14
00:23:04
5 16
6 430 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Drużyna ML 1983 K30



4
00:23:07
00:22:54
6
00:23:47
00:23:44
4
00:24:19
00:24:00
4
00:22:29
00:22:26
4 18
7 34 Gawryś Katarzyna Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 2
00:22:20
00:22:16
8
00:23:29
00:23:23


10
00:24:29
00:24:16
5
00:25:16
00:24:09
6
00:22:50
00:22:42
5 21
8 24 Kiezik Anna Olsztyn Skazani na sukces 1982 K30

7
00:23:18
00:23:06
5
00:23:20
00:23:08
9
00:24:26
00:24:15


10
00:23:41
00:23:34
4 31
9 278 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia Olsztyn Drużyna Wilka 1985 K30

5
00:23:01
00:22:49


8
00:24:17
00:24:08
8
00:25:58
00:24:53
12
00:24:15
00:24:02
4 33
10 1140 Meller Joanna Dywity Drużyna Wilka 1979 K30

10
00:23:51
00:23:42
9
00:24:56
00:24:45


7
00:25:38
00:24:30
9
00:23:25
00:23:20
4 35
11 42 Mańkowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1984 K30 6
00:25:02
00:24:49
26
00:27:11
00:26:45
10
00:24:59
00:24:47


10
00:26:58
00:25:50
15
00:24:56
00:24:44
5 41
12 148 Szymańska Edyta Olsztyn Drużyna Wilka 1987 K30 5
00:24:29
00:24:19
11
00:24:36
00:24:21


12
00:25:55
00:25:39


18
00:25:30
00:25:18
4 46
13 1156 Śmiałek Aleksandra Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1984 K30 10
00:26:04
00:25:57
16
00:25:41
00:25:33
12
00:26:02
00:25:54
20
00:28:02
00:27:52
13
00:28:27
00:27:21


5 51
14 1032 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30

13
00:24:40
00:24:34


23
00:28:36
00:28:19
9
00:26:11
00:25:00
11
00:24:05
00:23:59
4 56
15 1163 Grams Paulina Olsztyn Młynago/Qźnia 1988 K30 18
00:27:35
00:27:09
12
00:24:49
00:24:34


31
00:29:36
00:29:12
12
00:28:03
00:26:53
14
00:24:49
00:24:40
5 56
16 231 BERTEL ALICJA olsztyn Biegające Bobry 1980 K30 12
00:26:39
00:26:31
15
00:25:41
00:25:26
15
00:26:13
00:26:02
18
00:27:41
00:27:27




4 60
17 171 Kozłowska Joanna Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych 1982 K30 7
00:25:41
00:25:28
27
00:27:12
00:26:45


13
00:26:37
00:26:15
16
00:29:42
00:27:36


4 63
18 22 Naruszewicz Olga Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 8
00:25:47
00:25:32
49
00:31:30
00:30:59
21
00:27:19
00:27:05
19
00:28:11
00:27:50


16
00:25:00
00:24:48
5 64
19 356 Połeć Eliza Olsztyn cts team 1984 K30

34
00:28:11
00:27:51
13
00:26:09
00:25:57
15
00:27:37
00:27:20
17
00:29:46
00:27:39
19
00:25:30
00:25:18
5 64
20 1009 Radziewicz Iwona Olsztyn Pszczółkowski Team 1982 K30 11
00:26:36
00:26:14
17
00:25:58
00:25:40


14
00:27:04
00:26:51


23
00:26:18
00:26:07
4 65
21 1146 Gaszyk Jolanta Olsztyn #WIPASZAKTYWNI w biegu 1984 K30 9
00:25:50
00:25:42
19
00:26:41
00:26:26


17
00:27:38
00:27:25
21
00:30:51
00:28:41
24
00:27:25
00:27:09
5 66
22 1092 Janicka Aleksandra Olsztyn 1983 K30 14
00:26:45
00:26:38
23
00:26:49
00:26:38
18
00:27:05
00:26:55


15
00:29:36
00:27:31
20
00:25:38
00:25:29
5 67
23 1081 Wilczewska Monika Olsztyn 1984 K30 19
00:27:37
00:27:23
28
00:27:02
00:26:46


26
00:28:58
00:28:41
14
00:28:35
00:27:23
22
00:25:49
00:25:40
5 81
24 1165 Bochniak Katarzyna Olsztyn Lecimy Tutej 1986 K30 15
00:27:01
00:26:49
25
00:27:04
00:26:45
23
00:27:27
00:27:09
22
00:28:31
00:28:15
22
00:30:58
00:28:47
31
00:28:39
00:28:18
6 82
25 250 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN Fitness Club Sylwetka 1980 K30 24
00:28:44
00:28:25
22
00:26:51
00:26:37
11
00:25:33
00:25:21




29
00:28:25
00:28:07
4 86
26 168 Łazicka Kamila Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 K30

21
00:26:54
00:26:37
20
00:27:23
00:27:03
24
00:28:40
00:28:27
23
00:31:00
00:28:54


4 88
27 1113 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 1983 K30 22
00:28:14
00:27:56
29
00:27:18
00:27:06
19
00:27:14
00:27:03
28
00:29:20
00:28:59
19
00:30:16
00:28:08


5 88
28 184 Zapolska Aleksandra Olsztyn Biegam Bo Lubię 1986 K30

24
00:26:52
00:26:38
17
00:26:57
00:26:43
29
00:29:24
00:29:00


33
00:28:39
00:28:21
4 103
29 265 Kaszałowicz Monika Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 17
00:27:19
00:27:07
18
00:26:18
00:26:01


27
00:29:17
00:28:58


42
00:30:06
00:29:43
4 104
30 254 Michalczyk Maria Olsztyn 1981 K30 20
00:28:12
00:27:54
32
00:27:53
00:27:34
22
00:27:22
00:27:06
32
00:29:28
00:29:13


30
00:28:38
00:28:13
5 104
31 300 Pomagruk-Majek Karolina Braniewo KAZA TEAM 1984 K30

30
00:27:28
00:27:10


34
00:29:43
00:29:24
18
00:29:54
00:27:49
27
00:28:23
00:28:02
4 109
32 1157 Karwacka Jolanta Olsztyn 1983 K30 28
00:30:14
00:29:42


28
00:29:12
00:28:53
40
00:30:44
00:30:25
25
00:31:34
00:29:28
32
00:28:35
00:28:18
5 113
33 1014 kunda edyta Gietrzwałd 1980 K30 21
00:28:19
00:27:54
42
00:29:41
00:29:11




20
00:30:16
00:28:08
34
00:29:06
00:28:39
4 117
34 32 Antczak Edyta Ostróda Ostróda Runners 1981 K30 25
00:29:23
00:29:04




33
00:29:37
00:29:16
32
00:33:00
00:30:53
28
00:28:18
00:28:03
4 118
35 1056 Mikołajewska Anna Olsztyn 1980 K30 26
00:29:53
00:29:31
35
00:28:17
00:28:00
24
00:28:10
00:27:53
36
00:29:55
00:29:35


38
00:29:30
00:29:10
5 121
36 1192 de Traversay Alix Olsztyn DeLaval Runners 1983 K30

37
00:28:46
00:28:19
25
00:28:23
00:28:05
56
00:34:13
00:33:55
26
00:31:47
00:29:41
37
00:29:24
00:29:07
5 125
37 1173 Białek Katarzyna Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1980 K30 23
00:28:32
00:28:21
31
00:27:36
00:27:20


39
00:30:52
00:30:24


36
00:29:27
00:29:02
4 129
38 393 Kamińska Justyna Olsztyn 1983 K30



27
00:29:00
00:28:45
35
00:29:44
00:29:25
27
00:32:00
00:29:44
40
00:29:43
00:29:23
4 129
39 371 Dębska Anna Olsztyn 1983 K30

38
00:29:14
00:28:53


41
00:30:58
00:30:37
29
00:31:29
00:30:21
26
00:28:12
00:27:58
4 134
40 1059 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN Są Wolniejsi 1984 K30 33
00:31:01
00:30:43
45
00:30:35
00:30:12
29
00:29:53
00:29:28


33
00:33:51
00:31:34
39
00:29:37
00:29:16
5 134
41 1046 Dobrowolska Ewelina Olsztyn 1985 K30 29
00:30:13
00:29:57
44
00:30:10
00:29:52
37
00:31:10
00:30:50


37
00:35:23
00:33:07


4 147
42 255 Pliszka Malgorzata Olsztyn Pliszka Biega 1980 K30

50
00:32:00
00:31:48
38
00:31:30
00:31:29
44
00:31:16
00:31:08
36
00:34:47
00:32:39
41
00:29:42
00:29:32
5 159
43 1151 Sobiewska Anna Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1986 K30 35
00:30:54
00:30:45
40
00:29:28
00:29:08
32
00:30:33
00:30:17
53
00:33:01
00:32:47




4 160
44 17 Zieja Kasia OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30



30
00:30:01
00:29:45
48
00:31:56
00:31:29
34
00:33:57
00:31:40
49
00:31:51
00:31:21
4 161
45 1139 Mikulska Agnieszka Olsztyn KG TEAM 1984 K30 34
00:31:03
00:30:43
47
00:31:04
00:30:40
31
00:30:41
00:30:17




53
00:33:11
00:32:40
4 165
46 115 Żebrowska Sylwia Olsztyn 1988 K30 47
00:34:43
00:34:15
46
00:30:52
00:30:37
34
00:30:53
00:30:31
51
00:32:43
00:32:23
38
00:35:42
00:33:21
51
00:32:11
00:32:00
6 165
47 122 Galewska Justyna Olsztyn Pszczółkowski Team 1981 K30 36
00:31:03
00:30:45




45
00:31:41
00:31:27
41
00:36:47
00:34:30
48
00:30:59
00:30:51
4 170
48 164 Poko Agnieszka Olsztyn 1980 K30 39
00:32:35
00:32:20
48
00:30:57
00:30:54


50
00:32:21
00:32:02
35
00:34:28
00:32:10


4 172
49 1080 Lorenc Karolina Olsztyn 1980 K30 48
00:35:22
00:34:54
60
00:35:00
00:34:30
40
00:33:20
00:33:00
55
00:34:14
00:33:50
40
00:36:28
00:34:14


5 183
50 52 Szadurska-Noga Marta Olstzyn Pszczółkowski Team 1988 K30

56
00:33:30
00:32:57
36
00:31:13
00:30:47
47
00:31:57
00:31:28


47
00:31:16
00:30:49
4 186
51 1012 Drążczyk Joanna Olsztyn 1983 K30 40
00:33:04
00:32:56
57
00:33:42
00:33:10
44
00:35:16
00:34:51
61
00:35:42
00:35:12




4 202
52 1002 Uscinowicz Jolanta Olsztyn CTS Olsztyn Team 1980 K30 38
00:32:12
00:31:53
51
00:32:17
00:31:56


64
00:36:32
00:36:15


54
00:33:18
00:33:00
4 207
53 1198 Lis Aneta Kieźliny Wipasz Aktywni w biegu 1981 K30

62
00:35:25
00:35:06
45
00:35:07
00:34:53
62
00:36:06
00:35:36
42
00:38:13
00:36:01
59
00:35:32
00:35:02
5 208
54 1197 Szkotak-Zakabłuk Marzena Jeziorany #WIPASZ AKTYWNI 1987 K30

55
00:33:15
00:32:56
46
00:35:14
00:34:58
66
00:37:13
00:36:43
47
00:39:35
00:37:23
63
00:36:32
00:36:03
5 211
55 128 Gojło Dorota Olsztyn 1980 K30 49
00:35:29
00:35:01
58
00:33:56
00:33:36




48
00:39:51
00:37:40
56
00:33:53
00:33:40
4 211
56 1193 Surowiec Anna Olsztyn #Wipasz Aktywni w biegu 1980 K30



43
00:34:50
00:34:34
65
00:37:12
00:36:42
45
00:39:16
00:37:05
62
00:35:58
00:35:29
4 215
57 27 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 50
00:36:51
00:36:27


49
00:37:31
00:37:08
67
00:38:33
00:38:03
49
00:42:57
00:40:40


4 215
58 84 Herman Katarzyna Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 54
00:39:57
00:39:25
61
00:34:51
00:34:31


69
00:39:18
00:38:52
46
00:39:14
00:37:07
64
00:36:21
00:36:09
5 225
59 1095 Kamińska Urszula Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 51
00:37:54
00:37:21




70
00:39:30
00:38:59
44
00:38:48
00:36:32
60
00:35:27
00:35:08
4 225
60 1150 Gulbicka-Ilczuk Ewa Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1979 K30 52
00:37:35
00:37:24
63
00:38:36
00:38:25
50
00:38:11
00:37:58




65
00:36:31
00:36:20
4 230
61 98 Czarnecka Karolina Klebark Mały Artro-Klinika Bieniecki 1986 K30 55
00:40:41
00:40:02
65
00:39:43
00:39:10
48
00:35:59
00:35:27
68
00:39:00
00:38:18




4 236

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 70 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30

6
00:22:55
00:22:50
7
00:23:22
00:23:19
11
00:25:09
00:25:05




3 24
2 442 Orzołek Joanna Kolno Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC 1983 K30





16
00:27:39
00:27:23
11
00:27:07
00:25:56
21
00:25:51
00:25:36
3 48
3 347 Plaszewska Aneta Olsztyn Leśni biegacze 1985 K30

20
00:26:48
00:26:34


37
00:30:06
00:29:52
24
00:30:19
00:29:07


3 81
4 189 Zbyszyńska Agnieszka Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K30 31
00:30:45
00:30:19
39
00:29:25
00:29:02




30
00:31:40
00:30:33


3 100
5 1133 Stanisławska Eliza Olsztyn 1979 K30 32
00:30:37
00:30:22
43
00:29:27
00:29:11
33
00:30:35
00:30:19






3 108
6 118 Godlewska Anna Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM. 1980 K30 42
00:34:14
00:33:43
52
00:32:55
00:32:26
47
00:35:38
00:35:10






3 141
7 1195 Siemińska Monika Olsztyn WIPASZ AKTYWNI 1979 K30

59
00:34:05
00:33:46
39
00:33:00
00:32:46
49
00:32:29
00:32:00




3 147
8 383 Jarmołowicz Magdalena Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30





59
00:35:24
00:34:56
43
00:36:18
00:36:18
50
00:31:55
00:31:39
3 152
9 112 Błaszkiewicz Agata Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K30 53
00:38:51
00:38:21
53
00:33:11
00:32:47






61
00:35:55
00:35:23
3 167
10 246 Pęgier Lidia Lidzbark Warm. GRUPA DBK OLSZTYN 1983 K30 57
00:48:48
00:48:27




73
00:50:33
00:50:07


67
00:44:28
00:44:13
3 197
11 342 Stańczuk Marta Olsztyn Team Kopeć 1982 K30



8
00:23:38
00:23:33
5
00:23:38
00:23:31




2 13
12 1174 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 K30 4
00:24:08
00:23:56
9
00:23:47
00:23:42








2 13
13 408 Kamieńska Iwona Mostkowo 1985 K30



14
00:25:59
00:25:58
21
00:28:07
00:27:58




2 35
14 287 Rogozińska Monika Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K30



16
00:26:30
00:26:18
25
00:28:49
00:28:38




2 41
15 146 Kaczorowska Agata Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 16
00:27:03
00:26:52
33
00:27:52
00:27:35








2 49
16 491 Danielewska Katarzyna Olsztyn CTS olsztyn 1984 K30







28
00:31:21
00:30:14
25
00:28:02
00:27:48
2 53
17 1117 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1983 K30



26
00:29:08
00:28:42
30
00:29:27
00:29:04




2 56
18 97 Wróbel Anna Olsztyn 1981 K30 27
00:30:07
00:29:39




38
00:31:02
00:30:13




2 65
19 434 Kuczalska Magdalena Mława Konrad Nosarzewski Badania Dieta Trening 1983 K30





43
00:31:22
00:31:01


35
00:29:12
00:28:48
2 78
20 449 Pawłów Katarzyna Olsztyn Biegające Bobry 1986 K30





42
00:31:05
00:30:50


45
00:30:43
00:30:19
2 87
21 104 Stasiak Malwina Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1986 K30 46
00:34:42
00:34:11


41
00:33:52
00:33:25






2 87
22 1134 Werner Olga Olsztyn 1980 K30 44
00:34:22
00:33:46




54
00:33:29
00:32:55




2 98
23 414 Żyjewska Aneta Olsztyn KAZA team/Pszczółkowski Team 1984 K30



42
00:34:04
00:33:35
58
00:35:13
00:34:44




2 100
24 50 Limontas Dorota Olsztyn D27 1987 K30 43
00:34:12
00:33:46




57
00:34:56
00:34:24




2 100
25 481 Cwalina Izabela OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30







50
00:43:41
00:41:30
57
00:33:59
00:33:42
2 107
26 266 Jakubowicz Sylwia Olsztyn 1984 K30

54
00:33:07
00:32:48


60
00:35:20
00:34:57




2 114
27 40 Grzegorzewska Katarzyna Gietrzwałd #zaliniametyteam 1986 K30





63
00:36:46
00:36:14


55
00:33:49
00:33:21
2 118
28 142 Kowalewska Beata olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 K30 58
00:48:50
00:48:29




72
00:50:33
00:50:05




2 130
29 446 Wiśniewska Martyna Warszawa adidas Runners Warsaw 1988 K30





1
00:21:00
00:20:57




1 1
30 334 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK Zamek Kurzętnik 1980 K30









1
00:21:26
00:21:23
1 1
31 548 Wołyniec Emilia Gołdap TRISWIMRUN GOŁDAP 1983 K30









7
00:23:02
00:23:00
1 7
32 515 Zdunek Ewelina Stawiguda 1985 K30









13
00:24:50
00:24:38
1 13
33 264 Czarnecka Ewa Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30 13
00:26:47
00:26:35










1 13
34 225 Zielińska Anna Olsztyn 3life team 1979 K30

14
00:25:37
00:25:26








1 14
35 514 Samsel Justyna Mrągowo 1987 K30









17
00:25:42
00:24:58
1 17
36 162 Zdunek Ewa Biskupiec 1985 K30 30
00:30:19
00:30:15










1 30
37 473 Cichomska Marzena Olsztyn NajmowiczTri 1981 K30







31
00:32:53
00:30:47


1 31
38 375 Ostańska Anna Olsztyn 1979 K30



35
00:30:51
00:30:46






1 35
39 78 Wójcik Marta Olsztyn 1980 K30

36
00:28:17
00:28:03








1 36
40 1127 Kącka Anna Olsztyn 1984 K30 37
00:31:09
00:30:47










1 37
41 437 Żołądź Aleksandra Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1979 K30







39
00:33:56
00:33:34


1 39
42 301 Guzikowska Kamila Olsztyn 1982 K30

41
00:29:35
00:29:10








1 41
43 150 Poko Kamila Olsztyn 1984 K30 41
00:33:14
00:33:14










1 41
44 512 Mogielnicka Agnieszka Olsztyn 1982 K30









43
00:30:10
00:29:45
1 43
45 510 Świderska Julia Olsztyn 1988 K30









44
00:30:21
00:29:52
1 44
46 242 Łabędzka Monika Olsztyn AgropartS 1987 K30 45
00:34:13
00:33:46










1 45
47 511 Juchniewicz Monika Olsztyn 1983 K30









46
00:30:53
00:30:24
1 46
48 453 HARPAK ALEKSANDRA OLSZTYN 1985 K30





46
00:31:53
00:31:27




1 46
49 528 Michalska Karolina WARSZAWA Adidas Runners Warsaw 1987 K30









52
00:32:48
00:32:22
1 52
50 388 Zajączkowska Karolina Bobrowniki brak 1984 K30





52
00:32:51
00:32:24




1 52
51 113 Krysztul Dorota Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1986 K30 56
00:44:51
00:44:30










1 56
52 529 Fidurska Emilia Olsztyn 1988 K30









58
00:34:17
00:33:45
1 58
53 1033 Dąbrowska Monika Kwidzyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1980 K30

64
00:39:28
00:38:38








1 64
54 521 Roicka Magdalena Biskupiec Egger 1985 K30









66
00:36:45
00:36:37
1 66
55 440 Kraszewska Dorota Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 K30





71
00:39:22
00:39:12




1 71

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni