z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 373 Kujawa Wiktor Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1993 M20 2
00:17:20
00:17:19


1
00:17:05
00:17:02
2
00:17:44
00:17:43
1
00:17:19
00:17:16
2
00:17:00
00:17:00
5 6
2 240 Nosarzewski Konrad Stupsk Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1991 M20 1
00:16:41
00:16:40
2
00:16:50
00:16:50


4
00:18:26
00:18:24
3
00:18:46
00:18:44
1
00:16:43
00:16:41
5 7
3 374 Sokół Krzysztof Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20



5
00:18:23
00:18:20
3
00:17:56
00:17:54
2
00:18:01
00:17:59
4
00:17:27
00:17:26
4 14
4 137 Dąbrowski Maciej Giedajty Jonkowo Sport 1994 M20 3
00:17:35
00:17:33
4
00:17:23
00:17:22
3
00:18:06
00:18:05
5
00:18:33
00:18:31


5
00:17:33
00:17:32
5 15
5 418 Błaut Damian Ostróda Skazani na Sukces 1995 M20



4
00:18:13
00:18:11
6
00:19:05
00:19:03
4
00:19:00
00:18:59
6
00:17:54
00:17:53
4 20
6 404 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS Juvenia Białystok 1994 M20



7
00:20:31
00:20:29
8
00:21:55
00:21:51
8
00:22:24
00:22:21
8
00:19:36
00:19:33
4 31
7 305 Dymek Adrian Ostróda forBET Runners 1989 M20

8
00:20:35
00:20:31
8
00:20:48
00:20:45
11
00:22:32
00:22:28
6
00:21:34
00:21:31
11
00:20:37
00:20:37
5 33
8 361 Krzykwa Maciej Olsztyn Pszczółkowski Team 1994 M20

10
00:21:04
00:21:00


7
00:20:39
00:20:34
5
00:20:19
00:20:17
12
00:20:45
00:20:41
4 34
9 243 Słowik Jarosław Olsztyn Są Wolniejsi 1994 M20 6
00:22:10
00:22:04




10
00:22:17
00:22:13
10
00:23:47
00:23:41
13
00:21:24
00:21:21
4 39
10 190 Sarol Adrian Olsztyn 1989 M20 14
00:23:32
00:23:26
11
00:22:54
00:22:48
10
00:23:00
00:22:46


9
00:23:56
00:23:36


4 44
11 233 Żuchowski Tomasz Olsztyn 1996 M20 15
00:23:53
00:23:44
13
00:23:25
00:23:15


13
00:24:21
00:24:07
13
00:25:38
00:24:29


4 54
12 271 Kutarba Cezary Świątki GRUPA DBK OLSZTYN 1996 M20 12
00:23:39
00:23:24
17
00:24:41
00:24:25
14
00:23:47
00:23:31
15
00:24:35
00:24:26
21
00:27:03
00:26:41
14
00:24:32
00:24:22
6 55
13 1105 Zając Bartosz Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 11
00:22:54
00:22:45
15
00:23:52
00:23:34
15
00:23:49
00:23:37


18
00:27:44
00:25:37


4 59
14 83 Clajot Fabian Olsztyn FC Grabowa 1993 M20 10
00:22:53
00:22:45
16
00:23:53
00:23:45


18
00:25:33
00:25:17
16
00:26:24
00:25:12


4 60
15 306 Jaworski Mariusz Nidzica Nidzica Biega 1990 M20

14
00:23:40
00:23:30
13
00:23:37
00:23:29
19
00:25:45
00:25:38
17
00:26:34
00:25:29


4 63
16 60 Chojnowski Rafał Ełk Lecimy Tutej 1992 M20 9
00:22:55
00:22:40


18
00:24:30
00:24:14
22
00:27:08
00:26:43
23
00:29:42
00:27:28
15
00:24:38
00:24:24
5 64
17 67 Grzaniewicz Przemysław Olsztyn #WIPASZ Aktywni w Biegu 1993 M20 13
00:23:31
00:23:25
21
00:25:37
00:25:13
19
00:24:32
00:24:20
17
00:25:29
00:25:14
22
00:28:03
00:26:52


5 70
18 177 Adamski Patryk Giżycko ŁojWiele 1990 M20 21
00:26:03
00:25:58
23
00:25:31
00:25:19
21
00:24:51
00:24:38


11
00:24:29
00:24:08


4 76
19 1111 Foks Marcin Barczewo Dzikie Życie RunTeam 1995 M20 18
00:25:53
00:25:22
18
00:25:13
00:24:45
22
00:25:26
00:24:59
30
00:33:33
00:32:55
30
00:32:57
00:30:34
20
00:26:16
00:26:16
6 78
20 125 Bigaś Mateusz Olsztyn 1993 M20 17
00:25:07
00:24:55
24
00:25:41
00:25:22
26
00:25:32
00:25:24
27
00:29:21
00:29:08


16
00:24:42
00:24:34
5 83
21 114 Korkuć Radosław Olsztyn 1992 M20 19
00:25:37
00:25:23
22
00:25:20
00:25:15
16
00:24:05
00:23:53


28
00:32:22
00:29:56


4 85
22 357 Zembrzuski Maciej Olsztyn 1992 M20

20
00:25:17
00:24:54
17
00:24:06
00:23:58
24
00:28:47
00:28:38


24
00:28:25
00:27:59
4 85
23 217 Zając Tomasz Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1997 M20 20
00:25:52
00:25:35


24
00:25:29
00:25:08
21
00:26:16
00:26:05
20
00:27:33
00:26:25


4 85
24 1034 Onufrejuk Marcin Górowo Iławeckie Best BeAsTs 1994 M20

32
00:28:03
00:28:00


26
00:29:11
00:29:03
24
00:28:42
00:27:32
18
00:26:23
00:26:09
4 100
25 165 Kotlarz Karol Ostrołęka 1990 M20

27
00:25:46
00:25:32


23
00:28:11
00:27:54
32
00:34:12
00:32:01
19
00:26:25
00:26:10
4 101
26 1188 Drążek Piotr Olsztyn Wipasz Aktywnie 1991 M20

30
00:27:12
00:26:53
23
00:25:21
00:25:05


29
00:32:05
00:29:56
22
00:27:25
00:26:54
4 104
27 1101 Jeger Piotr Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M20

33
00:29:14
00:28:45
31
00:30:34
00:30:07
25
00:29:11
00:28:41
19
00:28:05
00:25:50


4 108
28 1098 Pytka Bartosz Wadąg 1991 M20 26
00:33:16
00:32:48
34
00:29:45
00:29:36
32
00:30:32
00:30:13
28
00:30:23
00:30:03
31
00:32:59
00:30:41
27
00:28:52
00:28:39
6 112
29 180 Banach Andrzej Olsztyn Pisz-Olsztyn 1989 M20 23
00:27:33
00:27:18
31
00:27:59
00:27:41




33
00:34:48
00:32:41
28
00:29:10
00:28:49
4 115
30 92 Osiewski Sebastian Myszyniec Lecimy Tutej 1989 M20

35
00:30:29
00:30:04
30
00:30:22
00:29:56


27
00:32:10
00:29:55
23
00:27:55
00:27:32
4 115
31 21 Nawrocki Mateusz Olsztyn 1993 M20

36
00:30:43
00:30:11
29
00:30:18
00:29:53
29
00:33:03
00:32:39
34
00:37:48
00:35:28
30
00:33:54
00:33:29
5 122

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 37 Klukowski Michał Olsztyn Jersey Run 1992 M20

7
00:20:29
00:20:26
9
00:22:22
00:22:12
16
00:25:11
00:25:02




3 32
2 1069 Jankowski Maciej Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20 8
00:22:14
00:22:11


12
00:23:29
00:23:22


14
00:24:52
00:24:40


3 34
3 328 Fieducik Jan Olsztyn 1997 M20

25
00:25:37
00:25:26


20
00:26:07
00:26:02
25
00:29:48
00:27:43


3 70
4 268 Śliwiński Paweł Bartoszyce Drużyna Wilka 1991 M20 25
00:28:43
00:28:10
28
00:26:10
00:25:50
25
00:25:37
00:25:20






3 78
5 365 Moskal Paweł Kurzętnik Kurzętnik Biega 1997 M20

3
00:17:08
00:17:08


1
00:17:24
00:17:23




2 4
6 353 Najmowicz Paweł Olsztyn TRI NEGU 1993 M20

5
00:17:52
00:17:52
2
00:17:21
00:17:19






2 7
7 247 Płonowski Maciej Wrocław 1989 M20 4
00:20:55
00:20:50








9
00:20:26
00:20:22
2 13
8 154 Bogusz Piotr Olsztyn Kuropatwa Team 1990 M20 5
00:20:57
00:20:53
9
00:20:55
00:20:52








2 14
9 483 Kord Arkadiusz Barczewo BSB Barczewo Biega / AWFiS Gdańsk 1996 M20







7
00:22:23
00:22:23
10
00:20:34
00:20:30
2 17
10 294 Pietrzak Michał Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 1989 M20

12
00:23:18
00:23:05




15
00:25:58
00:24:53


2 27
11 136 Wojciechowski Wojciech Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1991 M20 22
00:26:47
00:26:31
26
00:25:43
00:25:27








2 48
12 394 Mikulak Rafał Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 M20



28
00:27:27
00:27:09




21
00:26:46
00:26:20
2 49
13 230 Bogucki Andrzej Dywity 1993 M20 24
00:28:13
00:28:04






26
00:30:08
00:28:54


2 50
14 367 Worobiec Dawid Olsztyn 1990 M20

1
00:16:36
00:16:36








1 1
15 562 Mikielski Daniel Olsztynek Team Kopeć 1990 M20









3
00:17:03
00:17:03
1 3
16 218 Kwiatkowski Marcin Olsztyn 1992 M20

6
00:20:04
00:20:00








1 6
17 419 Romańczuk Konrad Olsztyn 1993 M20



6
00:20:30
00:20:30






1 6
18 563 Błudnicki Adrian Bartoszyce Pszczółkowski Team 1993 M20









7
00:19:11
00:19:09
1 7
19 63 Głąb Krzysztof Górowo iławeckie OSIR Lidzbark Warmiński 1995 M20 7
00:22:10
00:22:04










1 7
20 450 Gutmański Mariusz Olsztyn Team Kopeć 1996 M20





9
00:22:18
00:22:12




1 9
21 417 Miłaszewski Adam Gdańsk AIC Team 1992 M20



11
00:23:15
00:23:10






1 11
22 451 Ruciński Konrad Olsztyn 1992 M20





12
00:24:06
00:23:56




1 12
23 489 Krzymowski Piotr Lublin Pawko runner team/Akademia Przyszłości 1989 M20







12
00:25:43
00:24:21


1 12
24 391 Malinowski Kamil Suwałki PRO366 1993 M20





14
00:24:16
00:24:09




1 14
25 1099 Kowalik Maciej Olsztyn 1991 M20 16
00:24:39
00:24:25










1 16
26 542 Kaczorowski Robert Olsztyn Skazani na Sukces 1997 M20









17
00:24:57
00:24:38
1 17
27 358 Baranowski Paweł Bartoszyce Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1996 M20

19
00:25:09
00:24:51








1 19
28 403 Sędrowski Adam Lidzbark Warmiński 1994 M20



20
00:24:45
00:24:24






1 20
29 550 Ośko Paweł Olsztyn 1995 M20









25
00:28:19
00:28:06
1 25
30 564 Siemiątkowski Maciej Raciąż 1998 M20









26
00:28:56
00:28:37
1 26
31 282 Brzóska Przemysław Olsztyn 1989 M20



27
00:26:43
00:26:15






1 27
32 352 Szwarc Krzysztof Ostróda forBET Runners 1994 M20

29
00:26:16
00:26:09








1 29
33 552 Gaul Maciej Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1989 M20









29
00:31:59
00:31:32
1 29
34 558 Kołakowski Michał Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1990 M20









31
00:34:09
00:33:41
1 31

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni