z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 406 Kaczmarczyk Justyna Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1997 K20



1
00:20:29
00:20:27
1
00:21:55
00:21:52
1
00:22:24
00:22:21
1
00:19:35
00:19:32
4 4
2 166 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn Team Kopeć 1996 K20 1
00:23:42
00:23:30
1
00:23:14
00:23:03


2
00:24:10
00:24:04
3
00:24:39
00:24:33


4 7
3 108 Skuza Dorota Olsztyn 1989 K20 2
00:25:20
00:25:07
2
00:24:04
00:23:56
2
00:23:30
00:23:21
4
00:25:25
00:25:11


3
00:23:48
00:23:40
5 9
4 156 Ołów Katarzyna Wadąg GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 4
00:25:38
00:25:28
3
00:24:21
00:24:19
4
00:24:11
00:24:07
3
00:24:31
00:24:26
4
00:25:07
00:24:42
4
00:23:48
00:23:44
6 14
5 237 Bogusz Justyna Mrągwo Kuropatwa Team 1994 K20 6
00:27:15
00:26:47




5
00:25:57
00:25:41
2
00:26:02
00:23:58
2
00:23:29
00:23:17
4 15
6 251 Blicharz Milena Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1993 K20 3
00:25:39
00:25:19
4
00:25:15
00:25:02
3
00:24:07
00:23:55
6
00:25:49
00:25:42


5
00:25:01
00:24:42
5 15
7 1171 Kalisz Magdalena Białystok #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1991 K20 5
00:26:49
00:26:42
5
00:25:41
00:25:33
6
00:26:08
00:26:01
8
00:27:35
00:27:23
5
00:28:36
00:27:18


5 21
8 119 Dobrenko Joanna Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 K20 8
00:28:41
00:28:25
8
00:28:12
00:27:51
10
00:28:45
00:28:28


10
00:33:54
00:31:44


4 36
9 1137 Paprotna Martyna Dąbrówno Pszczółkowski Team 1990 K20 11
00:29:28
00:29:10
13
00:29:22
00:28:55
9
00:27:24
00:27:24
12
00:31:11
00:31:00
8
00:31:35
00:30:25
9
00:28:13
00:27:59
6 37
10 1057 Ciećko Ela Dobre Miasto Są Wolniejsi 1991 K20

10
00:28:40
00:28:16
12
00:28:43
00:28:30


7
00:31:12
00:30:08
8
00:28:07
00:27:50
4 37
11 144 Nowicka Krzysztofa Wrócikowo BSB BARCZEWO BIEGA 1989 K20

11
00:29:06
00:28:46
11
00:28:47
00:28:29
10
00:28:45
00:28:27
6
00:31:49
00:29:39
10
00:28:28
00:28:02
5 37
12 1138 Pędzich Anna Orneta Orneta 1991 K20 10
00:29:27
00:29:08
12
00:29:20
00:28:53
8
00:27:23
00:27:17
11
00:31:10
00:30:59
9
00:31:35
00:30:28


5 38
13 252 Witkowska Sandra Olsztyn 1992 K20

20
00:31:48
00:31:23
13
00:29:55
00:29:54
15
00:33:56
00:33:52
11
00:34:28
00:32:18
12
00:31:34
00:31:10
5 51
14 151 Połowianiuk Anna Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 K20 13
00:31:20
00:30:49
15
00:31:17
00:30:46
14
00:30:40
00:30:13
13
00:33:33
00:32:56




4 55
15 43 Kuropatwa Monika Olsztyn Kuropatwa Team 1991 K20

17
00:31:12
00:30:51


14
00:34:03
00:33:42
12
00:35:21
00:33:12
13
00:31:46
00:31:30
4 56
16 1168 Kozak Karolina Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1989 K20 16
00:34:39
00:34:32


15
00:33:40
00:33:28


14
00:36:55
00:34:34
16
00:32:43
00:32:14
4 61
17 205 Pałka Patrycja Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1994 K20 18
00:51:57
00:51:33




17
00:42:33
00:42:05
16
00:43:42
00:41:31
17
00:40:09
00:39:48
4 68

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 145 Baryła Małgorzata Olsztyn Pszczółkowski Team 1993 K20

7
00:27:10
00:26:54
7
00:26:46
00:26:38
9
00:28:29
00:28:12




3 23
2 259 TOMCZYK ANNA Olsztyn 1989 K20 7
00:27:21
00:27:03




16
00:34:11
00:34:01


15
00:32:04
00:31:55
3 38
3 236 Ośko Karina Olsztyn RadioAktywni 1989 K20 15
00:33:29
00:32:59
19
00:31:41
00:31:16






11
00:31:22
00:30:53
3 45
4 378 Palowska Joanna Olsztyn 1992 K20



5
00:26:25
00:26:00
7
00:27:17
00:26:56




2 12
5 513 Piotrowska Judyta Jonkowo 1991 K20









6
00:26:12
00:25:28
1 6
6 322 Michalczuk Monika Olsztyn 1994 K20

6
00:26:36
00:26:26








1 6
7 560 Senderska-Płonowska Magdalena Wrocław 1992 K20









7
00:27:41
00:27:18
1 7
8 333 Szablińska-Piernik Joanna Olsztyn 1989 K20

9
00:28:14
00:27:54








1 9
9 269 Glińska Anna Olsztyn 1993 K20 9
00:29:40
00:29:07










1 9
10 202 Kondratowicz Justyna Olsztyn 1989 K20 12
00:30:37
00:30:20










1 12
11 500 CZŁAPIŃSKA IZABELA OLSZTYN 1991 K20







13
00:36:29
00:34:19


1 13
12 283 SPRAWKA PAULINA OLSZTYN 1994 K20

14
00:30:33
00:30:11








1 14
13 161 Augystyniak Olga Biskupiec 1998 K20 14
00:31:09
00:31:05










1 14
14 551 Bytyńska Katarzyna Olsztyn 1991 K20









14
00:31:59
00:31:32
1 14
15 497 CIENIEWSKA AGATA BRZYDOWO GRUPA DBK OLSZTYN 1997 K20







15
00:39:29
00:37:16


1 15
16 324 Foks Magdalena Gdańsk 1993 K20

16
00:31:18
00:30:48








1 16
17 262 Strauss Karolina Olsztyn 1995 K20 17
00:36:02
00:35:26










1 17
18 350 Bebak Izabela Kętrzyn 1990 K20

18
00:31:40
00:31:11








1 18
19 214 Tarasiewicz Arleta Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1995 K20 19
00:51:57
00:51:34










1 19
20 321 Ślusarz Paulina Olsztyn Lecimy Tutej 1990 K20

21
00:35:11
00:34:46








1 21
21 405 GRABOWSKA -BIERNAT Kornelia Olsztyn 1990 K20

22
00:35:18
00:35:03








1 22
22 53 Goławska Aleksandra Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20

23
00:39:28
00:38:37








1 23

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni