z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1036 wojciechowski maciej Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1974 M40

1
00:17:13
00:17:12
1
00:17:43
00:17:42
1
00:19:00
00:18:59
1
00:19:17
00:19:16
1
00:18:03
00:18:02
5 4
2 95 Krupiński Bogumił Olsztyn forBET Runners 1973 M40 1
00:18:28
00:18:26
2
00:18:15
00:18:15
2
00:18:34
00:18:32
2
00:19:08
00:19:06




4 7
3 1071 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn Urwis Biega 1970 M40 2
00:19:13
00:19:12
5
00:19:05
00:19:03
3
00:19:12
00:19:09
3
00:19:54
00:19:52
2
00:19:37
00:19:34
2
00:19:22
00:19:21
6 9
4 204 Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1976 M40 3
00:19:18
00:19:17
7
00:19:11
00:19:11
5
00:19:30
00:19:28
4
00:20:04
00:20:02




4 19
5 1144 Pieczarka Dariusz Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 5
00:19:35
00:19:33
4
00:19:02
00:19:00
6
00:20:01
00:19:59
6
00:20:37
00:20:35
9
00:20:56
00:20:53
6
00:19:43
00:19:40
6 21
6 1052 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN 1976 M40 4
00:19:20
00:19:19
12
00:20:15
00:20:13
18
00:21:27
00:21:24


4
00:20:08
00:20:05
3
00:19:27
00:19:24
5 23
7 1118 Kaczan Norbert Olsztyh Pszczółkowski Team 1975 M40 8
00:20:04
00:20:02
9
00:19:43
00:19:41


5
00:20:28
00:20:22
5
00:20:11
00:20:07
7
00:20:10
00:20:07
5 25
8 66 Wdowiak Wojciech Olsztyn Młynago/Qźnia 1973 M40 7
00:20:03
00:20:01
10
00:19:55
00:19:53
9
00:20:10
00:20:08
7
00:21:16
00:21:13
6
00:20:27
00:20:23
8
00:20:18
00:20:15
6 28
9 1121 Rak Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1974 M40 6
00:19:56
00:19:53
11
00:20:12
00:20:09




8
00:20:33
00:20:29
9
00:20:25
00:20:21
4 34
10 138 Krajewski Dariusz Dywity 1976 M40 10
00:20:31
00:20:27
14
00:20:18
00:20:15
7
00:20:02
00:19:58




4
00:19:34
00:19:32
4 35
11 349 Rudziński Andrzej Olsztyn Młynago/Qźnia 1974 M40

13
00:20:16
00:20:14
10
00:20:45
00:20:38
8
00:21:20
00:21:17
10
00:21:10
00:21:07
12
00:20:31
00:20:28
5 40
12 178 Maculewicz Marek Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40

17
00:20:55
00:20:52
35
00:23:05
00:23:01
9
00:21:21
00:21:16
11
00:21:19
00:21:16
13
00:20:32
00:20:29
5 50
13 1021 STRAUSS DAREK OLSZTYN AKM OLSZTYN 1970 M40 18
00:21:51
00:21:41
19
00:21:02
00:20:58
12
00:20:53
00:20:50
11
00:21:28
00:21:24
12
00:21:38
00:21:34
20
00:21:08
00:21:06
6 53
14 223 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 1969 M40 11
00:20:51
00:20:41


8
00:20:10
00:20:10
13
00:21:43
00:21:40


22
00:21:13
00:21:11
4 54
15 1083 jabłoński krzysztof olsztyn M Runners 1976 M40 9
00:20:29
00:20:26
15
00:20:46
00:20:43
13
00:20:59
00:20:55


25
00:22:41
00:22:37


4 62
16 295 Decyk Maciej Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40

23
00:21:08
00:21:02
20
00:21:38
00:21:33
16
00:21:57
00:21:52
13
00:21:51
00:21:44
14
00:20:39
00:20:34
5 63
17 5 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Drużyna Wilka 1973 M40 23
00:22:04
00:21:58
30
00:21:39
00:21:35
21
00:21:43
00:21:37
19
00:22:08
00:22:03
15
00:22:03
00:21:58
10
00:20:30
00:20:28
6 65
18 1013 Hermann Tomasz Olsztyn Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn 1978 M40 19
00:21:46
00:21:44
22
00:21:06
00:21:01
29
00:22:14
00:22:07
15
00:21:51
00:21:48
23
00:22:36
00:22:32
11
00:20:31
00:20:27
6 67
19 1153 Bryl Mirosław Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY 1977 M40 15
00:21:26
00:21:22
20
00:21:02
00:20:58
22
00:21:58
00:21:45
14
00:21:51
00:21:47
27
00:24:03
00:23:00
21
00:21:12
00:21:07
6 70
20 1008 Abramczyk Marcin Olsztyn Yanushe Triathlon Team Olsztyn 1977 M40 17
00:21:45
00:21:40
25
00:21:19
00:21:16
19
00:21:30
00:21:27
17
00:22:01
00:21:58
18
00:22:17
00:22:11


5 71
21 1175 Sinkiewicz Tomasz Pasym 1970 M40

27
00:21:40
00:21:27
11
00:20:50
00:20:45
21
00:22:41
00:22:32
17
00:22:10
00:22:06
25
00:21:37
00:21:28
5 74
22 1177 Wolff Marcin Olsztyn M-runners 1969 M40 14
00:21:25
00:21:19




22
00:22:43
00:22:36
19
00:23:15
00:22:10
23
00:21:28
00:21:22
4 78
23 120 Jurkiewicz Paweł Olsztyn 1978 M40 21
00:21:56
00:21:52
26
00:21:29
00:21:25
17
00:21:24
00:21:19
24
00:22:48
00:22:40
16
00:22:10
00:22:04
24
00:21:29
00:21:25
6 78
24 1065 Woliński Jacek Olsztyn Pszczółkowski Team 1977 M40 13
00:20:58
00:20:54
21
00:21:04
00:21:00


26
00:22:55
00:22:48
20
00:22:32
00:22:24
32
00:22:09
00:22:01
5 80
25 69 Śledziewski Cezary Wójtowo 1971 M40

29
00:21:38
00:21:34
23
00:21:50
00:21:47
12
00:21:41
00:21:36


19
00:21:04
00:20:59
4 83
26 174 Szpendowski Marek Olsztyn Pszczółkowski Team 1978 M40

28
00:21:36
00:21:30
24
00:21:52
00:21:48
23
00:22:43
00:22:37
21
00:22:28
00:22:25


4 96
27 100 Jarczyk Tomasz Olsztyn RDLP Olsztyn MTB Team 1977 M40 26
00:22:30
00:22:25
32
00:21:53
00:21:46


18
00:22:02
00:21:57
24
00:22:39
00:22:34
29
00:21:59
00:21:54
5 97
28 1115 Żukowski Jerzy Olsztyn Pneumatyka team 1976 M40 24
00:22:12
00:21:58
36
00:22:07
00:21:59
26
00:22:02
00:21:53
28
00:23:40
00:23:25
22
00:22:31
00:22:27


5 100
29 188 Szleszyński Andrzej Olsztyn 1969 M40 16
00:21:31
00:21:28
24
00:21:18
00:21:15
32
00:22:55
00:22:43
31
00:24:11
00:24:01




4 103
30 1142 Meller Wojciech Dywity Drużyna Wilka 1978 M40

39
00:22:31
00:22:23
33
00:22:59
00:22:47
29
00:23:48
00:23:38
26
00:24:05
00:22:57
28
00:21:56
00:21:51
5 116
31 47 Borko Cezary Olsztyn Najmowicz Triathlon 1973 M40 27
00:22:34
00:22:26
34
00:22:02
00:21:54


27
00:23:29
00:23:20


31
00:22:04
00:21:58
4 119
32 181 Olszewski Paweł Olsztyn mytowel.pl 1978 M40 29
00:22:48
00:22:38
35
00:22:05
00:21:59


36
00:24:47
00:24:35
35
00:25:31
00:24:24


4 135
33 351 Rogulski Rafał Kętrzyn TRI KĘTRZYN 1974 M40

47
00:23:35
00:23:07
34
00:22:56
00:22:53
25
00:22:50
00:22:47
29
00:23:54
00:23:35


4 135
34 289 GROTKOWSKI RADOSŁAW PASYM PASYMIŃSKIE BRACTWO SPORTOWE 1975 M40

45
00:22:58
00:22:53
30
00:22:21
00:22:17
30
00:23:54
00:23:48
33
00:24:02
00:23:58


4 138
35 311 Sangowski Andrzej Tolkmicko 1972 M40

46
00:23:08
00:22:54
38
00:23:12
00:23:07
37
00:24:52
00:24:43
30
00:24:52
00:23:42
34
00:23:18
00:23:08
5 139
36 1075 Stawecki Konrad Jaroty Photoactive/Team Kopeć 1976 M40 28
00:22:40
00:22:32
40
00:22:39
00:22:30


39
00:25:13
00:25:01
43
00:26:46
00:25:32
40
00:24:04
00:23:49
5 147
37 101 Kleina Marek Słupy AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1974 M40 35
00:24:02
00:23:36
41
00:22:37
00:22:31


35
00:25:07
00:24:31
36
00:27:19
00:24:31
43
00:24:10
00:24:00
5 147
38 319 Chilczuk Robert Jonkowo 1973 M40

43
00:22:52
00:22:42
28
00:22:07
00:22:04
33
00:24:18
00:24:14


44
00:24:09
00:24:02
4 148
39 1017 Krawiec Adam Ostróda Ostróda Runners 1975 M40 39
00:24:23
00:24:15
50
00:23:38
00:23:30
40
00:23:33
00:23:23
43
00:25:35
00:25:24
32
00:24:54
00:23:48
52
00:25:27
00:25:10
6 154
40 29 Skuza Leszek Jaroty Drużyna Wilka 1978 M40 31
00:23:15
00:23:00
37
00:22:17
00:22:10




46
00:27:31
00:26:17
42
00:24:07
00:23:51
4 156
41 126 Didjurgeit Wiktor Biskupiec Biskupiec biega 1970 M40 34
00:23:39
00:23:33




46
00:26:32
00:26:15
37
00:25:52
00:24:40
39
00:24:00
00:23:46
4 156
42 253 Rękawiecki Robert Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40

60
00:24:58
00:24:42
50
00:24:37
00:24:27
34
00:24:38
00:24:25
34
00:25:27
00:24:16
38
00:23:56
00:23:46
5 156
43 169 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn Tri NEGU 1977 M40 33
00:23:46
00:23:31
54
00:24:01
00:23:51
46
00:24:17
00:24:04
44
00:26:31
00:26:10
41
00:26:14
00:25:12
46
00:24:14
00:24:05
6 164
44 1088 Symko Jarosław Olsztyn TEAM KOPEĆ/DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 1972 M40 37
00:24:15
00:24:07
53
00:23:59
00:23:47
43
00:24:00
00:23:50
40
00:25:29
00:25:21
45
00:27:23
00:26:16


5 165
45 1051 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olsztyn 1975 M40 12
00:20:53
00:20:50
16
00:20:51
00:20:48
75
00:33:21
00:33:02
68
00:34:15
00:33:50


70
00:31:18
00:30:56
5 166
46 379 Kalinowski Tomasz Olsztyn 1978 M40



48
00:24:34
00:24:24
41
00:25:29
00:25:23
44
00:27:02
00:25:54
36
00:23:42
00:23:38
4 169
47 1068 Pawlak Paweł Olsztyn 4 TEAM Morsy Skanda Olsztyn 1971 M40 38
00:24:17
00:24:08
68
00:25:56
00:25:27
51
00:24:44
00:24:28


40
00:26:07
00:25:01
47
00:24:42
00:24:31
5 176
48 312 Milewicz Tomasz Olsztyn 1972 M40

64
00:25:23
00:24:56
42
00:23:33
00:23:27
45
00:26:28
00:26:14
49
00:28:44
00:26:37
45
00:24:11
00:24:02
5 181
49 1148 Wiśniewski Maciej Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1973 M40 43
00:25:08
00:24:57
57
00:24:15
00:24:05
45
00:24:06
00:23:59


47
00:28:34
00:26:23
50
00:25:03
00:24:52
5 185
50 1003 Folga Artur Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 40
00:24:39
00:24:28
58
00:24:20
00:24:13
52
00:24:37
00:24:28
38
00:24:56
00:24:56




4 188
51 72 Mokrzycki Zbigniew Olsztyn 1973 M40



54
00:25:42
00:25:13
48
00:26:41
00:26:27
38
00:24:56
00:24:50
49
00:24:54
00:24:46
4 189
52 73 Bronakowski Andrzej Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl 1977 M40

63
00:25:27
00:24:47
44
00:23:54
00:23:52
42
00:25:25
00:25:24
42
00:27:46
00:25:21


4 191
53 1172 Białek Jarosław Olsztyn Zabiegani Olsztyn 1974 M40 36
00:24:09
00:23:59
49
00:23:34
00:23:28




50
00:27:53
00:26:40
63
00:29:27
00:29:01
4 198
54 140 Markowicz Robert Barczewo BSB Barczewo Biega 1975 M40 46
00:25:46
00:25:31
61
00:24:56
00:24:44
53
00:25:17
00:25:02
52
00:26:51
00:26:37


48
00:24:47
00:24:33
5 199
55 1050 Sydoruk Aleksander Gronity DRUŻYNA WILKA 1970 M40 41
00:25:01
00:24:49
59
00:24:27
00:24:15


49
00:26:50
00:26:28


53
00:25:59
00:25:29
4 202
56 129 Milewski Jacek Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 44
00:25:19
00:25:10
72
00:26:01
00:25:41
56
00:25:45
00:25:27
55
00:27:13
00:27:01
52
00:29:35
00:27:16
55
00:26:04
00:25:54
6 206
57 80 Hanas Dariusz Olsztyn Drużyna Wilka 1971 M40 52
00:26:25
00:26:12
66
00:25:37
00:25:21


56
00:27:25
00:27:09
51
00:29:16
00:27:09
51
00:25:23
00:25:10
5 210
58 1061 Ciećko Adam Olsztyn 1973 M40 45
00:25:34
00:25:22
75
00:26:13
00:25:47
55
00:25:42
00:25:21
53
00:27:04
00:26:44


57
00:26:46
00:26:18
5 210
59 1120 Pieczkowski Hubert Dywity Urwis Biega 1974 M40 51
00:26:22
00:26:01
69
00:25:40
00:25:30


50
00:26:49
00:26:31


56
00:26:27
00:26:15
4 226
60 1167 Kościesza Robert Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 48
00:26:09
00:25:55
70
00:25:40
00:25:31
62
00:26:41
00:26:33
51
00:26:48
00:26:32




4 231
61 133 Góralczyk Tomasz Barczewo BSB Barczewo Biega 1971 M40 47
00:25:52
00:25:37
73
00:25:56
00:25:42
58
00:26:03
00:25:47


53
00:30:12
00:28:02


4 231
62 213 Gotowski Daniel Dywity 1976 M40 49
00:26:15
00:25:59
74
00:25:55
00:25:43
61
00:26:38
00:26:30
47
00:26:43
00:26:25




4 231
63 121 Rybka Radosław ŁUGWAłD 1974 M40 59
00:28:24
00:28:02
81
00:28:00
00:27:45
65
00:27:30
00:27:11
59
00:29:33
00:29:09
54
00:29:55
00:28:44
61
00:27:38
00:27:20
6 233
64 1026 Kowalski Jacek Olsztyn 1977 M40 50
00:26:19
00:26:00
77
00:27:09
00:26:47
60
00:26:35
00:26:24
58
00:29:15
00:29:01


68
00:30:01
00:29:30
5 236
65 1077 Kopyść Jarosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1976 M40 60
00:28:37
00:28:12


71
00:29:47
00:29:18
64
00:32:03
00:31:38
56
00:32:07
00:29:46
60
00:27:18
00:26:51
5 240
66 1091 Stypinski Darek Olsztyn PENTAGRAM 1976 M40 55
00:27:18
00:26:48
82
00:28:22
00:27:51
69
00:28:22
00:27:54
61
00:31:15
00:30:42
61
00:33:34
00:31:13
69
00:30:36
00:30:05
6 246
67 1028 Jabłoński Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1976 M40 56
00:27:23
00:27:04
71
00:25:48
00:25:31
66
00:27:41
00:27:18
57
00:28:43
00:28:27




4 250
68 303 Łaszkowski Jarosław Pelnik Pasłęka Team 1971 M40

76
00:26:33
00:26:24
59
00:26:37
00:26:22


55
00:30:34
00:29:17
62
00:28:04
00:27:48
4 252
69 1170 Turek Rafał Olsztyn 1972 M40 58
00:27:39
00:27:25
84
00:28:47
00:28:31
68
00:27:59
00:27:43
65
00:32:24
00:31:52
64
00:35:05
00:32:51
67
00:29:47
00:29:23
6 254
70 1180 Budnicki Jacek Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1976 M40 63
00:29:45
00:29:12
78
00:27:27
00:26:58
63
00:27:04
00:26:36




54
00:25:56
00:25:46
4 258
71 36 Stradomski Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1978 M40 64
00:31:03
00:30:46
87
00:30:35
00:30:11




57
00:32:52
00:30:45
65
00:29:37
00:29:16
4 273
72 1086 Małysza Tomasz Jonkowo Grupa DBK Olsztyn 1975 M40 68
00:33:16
00:32:56
88
00:32:27
00:32:05


66
00:33:44
00:33:17
65
00:35:07
00:32:54
75
00:32:27
00:32:11
5 274
73 172 Bartnikowski Marcin OLSZTYN OMT TEAM 1978 M40 65
00:31:40
00:31:16


74
00:32:41
00:32:17


67
00:36:34
00:34:17
72
00:31:30
00:31:02
4 278
74 1125 Kasprowicz Witold Olsztyn 1976 M40 70
00:34:32
00:34:04
89
00:34:03
00:33:34


71
00:35:18
00:34:52
66
00:35:25
00:33:14
76
00:32:36
00:32:13
5 283
75 1183 Bieniecki Michał Olsztyn ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1976 M40

86
00:30:16
00:30:04
72
00:29:54
00:29:39
63
00:31:18
00:31:00
63
00:34:54
00:32:41


4 284
76 1102 Ilczuk Cezary Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 62
00:29:37
00:29:09
85
00:30:17
00:29:48
76
00:38:11
00:37:56




74
00:31:53
00:31:43
4 297

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 422 ORŁOWSKI Piotr Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1978 M40



15
00:21:08
00:21:02


14
00:21:58
00:21:53
15
00:20:42
00:20:38
3 44
2 457 Sierocki Marcin Olsztyn 1976 M40





32
00:24:20
00:24:12
31
00:24:51
00:23:46
27
00:21:53
00:21:48
3 90
3 158 Dublanka Dawid Olsztyn 1976 M40

44
00:23:08
00:22:52
31
00:22:42
00:22:32


28
00:24:31
00:23:27


3 103
4 226 Achramowicz Adam Olsztyn 1972 M40 30
00:23:03
00:22:58
48
00:23:22
00:23:09
36
00:23:11
00:23:02






3 114
5 336 Gąsiorowski Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40

42
00:22:47
00:22:42
37
00:23:12
00:23:05




41
00:23:55
00:23:49
3 120
6 1035 Ośko Adam Olsztyn 1978 M40

62
00:25:03
00:24:46
39
00:23:26
00:23:18


59
00:33:14
00:31:02


3 160
7 65 Łaszkowski Piotr Łukta K.S Wachlarz 1976 M40 66
00:32:04
00:31:30
65
00:25:10
00:25:04
49
00:24:37
00:24:25






3 180
8 1162 Sułek Grzegorz wójtowo Grupa DBK Olsztyn 1973 M40 54
00:27:19
00:26:48
79
00:28:02
00:27:32


60
00:30:33
00:30:01




3 193
9 364 Kluczkowski Piotr Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40

83
00:28:23
00:27:59


62
00:31:01
00:30:49


73
00:31:39
00:31:20
3 218
10 1166 Turowski Michał Purda #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1974 M40 71
00:37:35
00:37:34
90
00:38:36
00:38:32


72
00:39:50
00:39:45




3 233
11 343 Maleszka Grzegorz Olsztyn Dachland Olsztyn 1977 M40

6
00:19:10
00:19:08




3
00:19:50
00:19:47


2 9
12 58 Szewczyk Rafał Olsztyn SKS 1974 M40

8
00:19:19
00:19:17
4
00:19:26
00:19:23






2 12
13 495 Mazurowski Tomasz Dobre Miasto PszczółkowskiTeam 1972 M40







7
00:20:29
00:20:25
5
00:19:39
00:19:36
2 12
14 1191 Zbutowicz Krzysztof Lidzbark Warmiński BBL Lidzbark Warmiński 1975 M40

18
00:21:00
00:20:55
14
00:21:06
00:21:02






2 32
15 443 Chartanowicz Krzysztof Warszawa BieganiePo40.pl 1973 M40





20
00:22:36
00:22:29


26
00:21:44
00:21:41
2 46
16 222 Zientek Artur Olsztyn 1978 M40 32
00:23:28
00:23:18


16
00:21:09
00:21:06






2 48
17 1128 Pietkiewicz Krzysztof Olsztyn WOLNY BIEGACZ 1973 M40 22
00:22:00
00:21:57
33
00:21:57
00:21:51








2 55
18 200 Rachubka Robert Olsztyn 1974 M40 25
00:22:25
00:22:16
31
00:21:51
00:21:46








2 56
19 46 OTTA MARCIN Gietrzwałd Drużyna Wilka 1976 M40 20
00:21:53
00:21:46
38
00:22:29
00:22:18








2 58
20 413 Kaim Kamil Olsztyn 1977 M40



25
00:21:52
00:21:50




35
00:23:25
00:23:11
2 60
21 411 Zieliński Tomasz olsztyn MTZ BHP 1976 M40



27
00:22:03
00:22:00




33
00:22:25
00:22:22
2 60
22 359 Karnacewicz Maciej Olsztyn No name 1977 M40

52
00:23:54
00:23:45
41
00:23:29
00:23:24






2 93
23 438 sobieski krzysztof olsztyn grupa dbk Olsztyn 1971 M40





54
00:27:16
00:26:50
39
00:25:04
00:24:56


2 93
24 51 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 42
00:25:01
00:24:49
55
00:24:10
00:23:55








2 97
25 194 van Vliet Mark olsztyn 1974 M40 53
00:27:20
00:26:44


57
00:25:58
00:25:33






2 110
26 1082 Filipczuk Adam Olsztyn 1978 M40 57
00:27:40
00:27:23




69
00:34:17
00:33:52




2 126
27 390 zembrzycki sławomir ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40





67
00:33:56
00:33:31


71
00:31:11
00:30:56
2 138
28 1070 Bezlapowicz Jacek Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 69
00:33:50
00:33:23


73
00:31:01
00:30:39






2 142
29 1090 Przybysz Marcin Barczewo GRUPA DBK Olsztyn 1973 M40

80
00:28:04
00:27:33
70
00:28:17
00:27:55






2 150
30 439 Olszewski Marek Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1970 M40





70
00:34:41
00:34:29


80
00:35:22
00:35:02
2 150
31 263 Szostawicki Michał Olsztyn 1977 M40

3
00:18:45
00:18:44








1 3
32 448 Cyrkler Rafał Ostróda Są Wolniejsi 1976 M40





10
00:21:24
00:21:19




1 10
33 395 Szot Andrzej Bartąg MICHELIN 1978 M40









16
00:20:49
00:20:44
1 16
34 523 Drygas Paweł Olsztyn Sam Dla Siebie 1978 M40









17
00:20:58
00:20:50
1 17
35 410 Bałdyga Piotr Ostróda BBL Ostróda 1973 M40









18
00:21:03
00:20:59
1 18
36 465 groszewski radosław olsztyn rowerysportowy.pl 1976 M40









30
00:21:57
00:21:56
1 30
37 565 NIEWDZIĘCZNY JERZY OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1972 M40









37
00:24:01
00:23:41
1 37
38 402 Kaliszewski Mariusz Ostróda 1977 M40



47
00:24:21
00:24:11






1 47
39 478 Ptaszyński Robert Kotuń 1975 M40







48
00:27:35
00:26:29


1 48
40 270 Biernat Arkadiusz Olsztyn 1972 M40

51
00:23:48
00:23:40








1 51
41 117 Godlewski Daniel Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1977 M40

56
00:24:26
00:23:57








1 56
42 470 SZCZYGIELSKI RYSZARD DYWITY DBK OLSZTYN 1974 M40









58
00:26:55
00:26:39
1 58
43 486 Zancanaro Maurizio Favaro Veneto 1969 M40







58
00:33:19
00:31:00


1 58
44 516 Marcinkiewicz Marcin Sząbruk BbL Olsztyn-Drużyna Rysia ;) 1971 M40









59
00:27:01
00:26:45
1 59
45 499 AUKSZULEWICZ ADAM WOJTOWO GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40







60
00:33:16
00:31:02


1 60
46 20 Jurkowski Michał Olsztyn 1978 M40 61
00:29:34
00:29:08










1 61
47 490 Ostaszewski Tomasz Olsztyn f / Reklamy W Windach Olsztyn 1976 M40







62
00:34:46
00:32:31


1 62
48 423 Wiech Roman Klebark Wielki 1970 M40



64
00:27:15
00:26:55






1 64
49 568 Pieczkowski Waldemar Dywity #WIPASZAKTYWNI w biegu 1975 M40









64
00:29:16
00:29:04
1 64
50 526 BAŁDYGA WIESŁAw Mrągowo 1973 M40









66
00:29:48
00:29:20
1 66
51 326 Stasal Robert Olsztyn Anders Team 1978 M40

67
00:25:45
00:25:21








1 67
52 409 Leszczenko Oleg Bisztynek 1970 M40



67
00:27:56
00:27:34






1 67
53 260 Okuniewski Daniel Biskupiec TEAM74 1974 M40 67
00:32:25
00:32:02










1 67
54 464 Muszyński Marcin Olsztyn 1977 M40









77
00:33:11
00:32:37
1 77
55 484 Kontakiewicz Daniel Olsztyn adrenaline.pl 1977 M40









78
00:33:19
00:33:16
1 78
56 549 Dudaniec Sławomir Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40









79
00:34:41
00:34:06
1 79

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni