z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 11 Jackiewicz Monika Szczecin 1992 K20 1
00:18:57
00:18:57
1
00:18:49
00:18:49
1
00:19:41
00:19:41
1
00:19:47
00:19:47
1
00:18:56
00:18:56
1
00:18:21
00:18:21
6 4
2 12 Barcewicz Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K20 2
00:19:57
00:19:56
2
00:20:06
00:20:06
2
00:19:52
00:19:51
2
00:20:50
00:20:48
3
00:19:51
00:19:50


5 8
3 460 Trzeciak Magdalena Olsztyn Mazury Running Team 1995 K20

3
00:20:24
00:20:24
3
00:19:53
00:19:52
3
00:20:57
00:20:56
2
00:19:14
00:19:12


4 11
4 493 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1973 K40

6
00:21:36
00:21:32
5
00:22:04
00:21:57
5
00:23:21
00:23:16
4
00:21:38
00:21:33
2
00:21:26
00:21:24
5 16
5 395 Hanowska Weronika Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1998 K16 3
00:20:55
00:20:49
5
00:21:05
00:20:59
4
00:21:22
00:21:19
6
00:23:19
00:23:17




4 18
6 82 Pieczulis Krystyna Olsztyn AKM Olsztyn/Sklep biegowy.com/W-MKLAM 1962 K50 5
00:22:07
00:22:06
7
00:22:01
00:22:00
6
00:22:19
00:22:16
8
00:23:49
00:23:47
7
00:22:48
00:22:46


5 25
7 314 Godlewska Iwona Olsztyn Gasss Łomen 1974 K40 6
00:22:48
00:22:41
9
00:22:35
00:22:29
7
00:22:44
00:22:32
12
00:24:21
00:24:08
6
00:22:52
00:22:45


5 28
8 365 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia Olsztyn Drużyna Wilka 1985 K30 7
00:22:59
00:22:54
11
00:22:42
00:22:36
8
00:22:50
00:22:42
7
00:23:30
00:23:26
9
00:23:09
00:23:04


5 31
9 345 Dunajska Karolina olsztyn Pszczółkowski Team 1989 K20 4
00:21:33
00:21:28
4
00:20:54
00:20:53
9
00:22:47
00:22:45




16
00:23:58
00:23:57
4 33
10 98 Zielińska Magdalena olsztyn Team Kopeć 1982 K30

14
00:23:13
00:23:09


9
00:23:52
00:23:48
8
00:22:56
00:22:54
3
00:21:54
00:21:54
4 34
11 113 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30

13
00:22:56
00:22:51
12
00:23:22
00:23:20
14
00:24:24
00:24:20
5
00:22:39
00:22:34
5
00:22:15
00:22:14
5 35
12 119 Wasiak Miłosława Działdowo Pszczółkowski Team 1991 K20



15
00:23:51
00:23:46
16
00:24:49
00:24:42
10
00:23:11
00:23:05
8
00:22:39
00:22:37
4 49
13 377 Bronakowska Dorota Olsztyn Tri Negu 1982 K30 20
00:24:25
00:24:16
20
00:24:19
00:24:07
10
00:23:24
00:23:18
15
00:24:47
00:24:36
12
00:23:45
00:23:38
12
00:23:24
00:23:17
6 49
14 88 Kędzia Milena Olsztyn Mazury Running Team/Wosiek Team 1997 K16 11
00:23:29
00:23:22
19
00:24:11
00:24:03
13
00:23:30
00:23:22


11
00:23:41
00:23:32
15
00:23:42
00:23:37
5 50
15 464 Bogusz Justyna Mrągwo Kuropatwa Team 1994 K20

23
00:24:45
00:24:32
19
00:24:11
00:24:02
13
00:24:27
00:24:18
13
00:24:04
00:23:54
17
00:24:28
00:24:19
5 62
16 44 Burandt Magdalena Olszty Drużyna Wilka 1980 K30 19
00:24:11
00:24:02
21
00:24:23
00:24:12
17
00:24:06
00:23:56
19
00:25:02
00:24:52


11
00:23:26
00:23:15
5 66
17 231 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1983 K30 33
00:26:42
00:26:27
22
00:24:52
00:24:30
21
00:24:43
00:24:23
18
00:25:09
00:24:52
16
00:24:49
00:24:27
13
00:23:46
00:23:31
6 68
18 143 Olejnik Barbara olsztyn 1980 K30 17
00:24:03
00:23:57


18
00:24:04
00:23:59
20
00:25:37
00:25:28
18
00:24:54
00:24:43


4 73
19 366 Kościesza Patrycja Olsztyn TRI NEGU/ Twister Team 1994 K20 16
00:24:02
00:23:54
17
00:23:27
00:23:23
20
00:24:21
00:24:15


22
00:25:48
00:25:34


4 75
20 59 Szymańska Edyta Olsztyn Drużyna Wilka 1987 K20 29
00:26:03
00:25:56
34
00:26:07
00:25:54


21
00:26:14
00:26:05
15
00:24:39
00:24:25
14
00:23:44
00:23:36
5 79
21 445 MILCZAREK DANUTA OLSZTYN KOCHAM SWOJEGO MĘŻA 1973 K40

31
00:25:52
00:25:33
23
00:25:18
00:25:11
22
00:26:30
00:26:18
17
00:24:44
00:24:34
18
00:24:28
00:24:19
5 80
22 56 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn 1965 K50

30
00:25:36
00:25:32
25
00:25:47
00:25:41
24
00:26:45
00:26:40
21
00:25:25
00:25:18
23
00:25:12
00:25:10
5 93
23 357 ropiak wioletta olsztyn Nutripol 1975 K40 23
00:25:22
00:25:14


26
00:25:47
00:25:43
26
00:27:09
00:27:00
25
00:26:01
00:25:51


4 100
24 250 Czyżewska Mariola olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1986 K20 27
00:25:53
00:25:46
27
00:25:20
00:25:07
27
00:26:04
00:25:55
28
00:28:02
00:27:54


103
00:41:19
00:40:54
5 109
25 223 Jakubowska Klaudia Olsztyn Pszczółkowski Team 1997 K16 8
00:23:17
00:23:10
25
00:25:15
00:25:01
22
00:24:50
00:24:42




57
00:28:30
00:28:11
4 112
26 350 Gajewska Marcelina Olsztyn GAJÓWKA 1999 K16

61
00:28:19
00:27:56
42
00:27:33
00:27:16
25
00:27:03
00:26:52
24
00:25:52
00:25:45
21
00:24:48
00:24:44
5 112
27 131 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda Pszczółkowski Team 1972 K40 50
00:28:26
00:28:05
41
00:26:58
00:26:41
32
00:26:39
00:26:28
34
00:28:49
00:28:30
27
00:26:20
00:26:08
25
00:25:51
00:25:37
6 118
28 120 Nicewicz Marta Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1985 K30 32
00:26:32
00:26:24
36
00:26:30
00:26:14
24
00:25:31
00:25:22
27
00:27:32
00:27:16




4 119
29 322 Andruszkiewicz Anna Olsztyn BBLOlsztyn 1957 K50 30
00:26:17
00:26:03
46
00:27:31
00:27:14


40
00:29:03
00:28:47
29
00:27:05
00:26:49
29
00:26:05
00:25:51
5 128
30 276 Antczak Edyta Ostróda Ostróda Runners 1981 K30 37
00:27:13
00:27:01
42
00:27:06
00:26:49
31
00:26:34
00:26:24


34
00:27:21
00:27:07
27
00:26:00
00:25:46
5 129
31 431 Barnecka Paulina Olsztyn 1992 K20

44
00:27:12
00:26:57
33
00:26:40
00:26:30
52
00:29:41
00:29:26
23
00:25:49
00:25:37
30
00:26:06
00:25:54
5 130
32 134 Mańkowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1984 K30 13
00:23:46
00:23:40
16
00:23:25
00:23:20
11
00:23:26
00:23:19




102
00:41:18
00:40:53
4 142
33 225 Moroz Katarzyna Olsztyn 1978 K30 34
00:26:54
00:26:29
40
00:26:54
00:26:36
48
00:27:53
00:27:40
35
00:29:03
00:28:38
33
00:27:21
00:27:07
42
00:27:07
00:26:53
6 142
34 448 Bolda Patrycja Olsztyn Fizjoterapia Mateusz Derlecki 1993 K20



39
00:27:00
00:26:46
67
00:30:53
00:30:28
19
00:25:19
00:25:04
20
00:24:43
00:24:30
4 145
35 237 Grabiec Joanna Miłomłyn Brzozowski Team 1996 K16 40
00:27:42
00:27:21


40
00:27:15
00:26:55
36
00:29:00
00:28:38
30
00:27:11
00:26:51
51
00:28:11
00:27:53
5 146
36 279 Kutnicka Emilia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1967 K40 28
00:26:09
00:25:54
39
00:26:48
00:26:32
36
00:26:51
00:26:42


46
00:27:55
00:27:40


4 149
37 389 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN Fitness Club Sylwetka 1980 K30 55
00:28:48
00:28:38
37
00:26:21
00:26:18
44
00:27:32
00:27:20
31
00:28:30
00:28:16
37
00:27:23
00:27:12


5 149
38 73 kunda edyta Gietrzwałd 1980 K30 46
00:28:13
00:27:51
47
00:27:45
00:27:22
35
00:26:53
00:26:41
33
00:28:46
00:28:26


41
00:27:02
00:26:47
5 155
39 179 Słowikowska Magdalena Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 43
00:27:50
00:27:34
54
00:27:58
00:27:44
41
00:27:18
00:27:08
39
00:28:57
00:28:43
39
00:27:35
00:27:19
38
00:26:46
00:26:39
6 157
40 482 Kuczyńska Kinga Mrągowo 1985 K30



30
00:26:37
00:26:20
32
00:28:34
00:28:23
45
00:27:47
00:27:33
52
00:28:05
00:27:54
4 159
41 474 Rosińska Karolina Olsztyn 1992 K20

58
00:28:13
00:27:53
46
00:27:51
00:27:36


59
00:29:24
00:29:04
6
00:22:40
00:22:31
4 169
42 262 Kiezik Anna Olsztyn Skazani na sukces 1982 K30 56
00:29:02
00:28:43
57
00:28:10
00:27:48


38
00:29:04
00:28:40


35
00:26:42
00:26:21
4 186
43 135 Rogozińska Monika Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K20 39
00:27:21
00:27:11


38
00:26:57
00:26:43
58
00:30:19
00:29:59
51
00:28:22
00:28:07


4 186
44 178 Pańkowska Martyna Olsztyn 1987 K20 58
00:29:00
00:28:43
50
00:27:55
00:27:35
47
00:27:52
00:27:38
49
00:29:39
00:29:23
42
00:27:39
00:27:23
48
00:28:02
00:27:49
6 186
45 32 Polak Michalina Opole 1995 K20 48
00:28:07
00:27:52
65
00:28:47
00:28:21
51
00:28:16
00:28:01
50
00:29:44
00:29:23


39
00:27:00
00:26:42
5 188
46 508 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40

49
00:27:50
00:27:32


46
00:29:36
00:29:18
52
00:28:31
00:28:09
43
00:27:44
00:27:16
4 190
47 70 Wilczewska Monika Olsztyn 1984 K30 57
00:29:00
00:28:43
53
00:28:02
00:27:43
37
00:26:56
00:26:42
44
00:29:16
00:29:00




4 191
48 106 Żuchniewicz Wiktoria Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1998 K16 76
00:32:23
00:31:57
90
00:31:05
00:30:37
73
00:29:42
00:29:19
42
00:29:02
00:28:49
41
00:27:40
00:27:21
37
00:26:49
00:26:33
6 193
49 127 Kraushar Monika Giedajty DOMON 1974 K40 52
00:28:35
00:28:13
62
00:28:24
00:28:06
49
00:27:59
00:27:47
43
00:29:12
00:28:56
50
00:28:15
00:27:59
60
00:28:46
00:28:32
6 194
50 36 Żbik Ada Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20 67
00:30:15
00:29:55
74
00:29:16
00:28:43
57
00:28:39
00:28:19


31
00:27:20
00:27:02
40
00:27:01
00:26:44
5 195
51 313 Fotschki Jolanta Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 K50 38
00:27:22
00:27:07
63
00:28:36
00:28:10
60
00:28:50
00:28:29
59
00:30:25
00:30:06
53
00:28:33
00:28:10
49
00:28:11
00:27:50
6 199
52 265 Gąsiorek Joanna Jonkowo Jonkowo Biega 1989 K20 45
00:28:09
00:27:47
45
00:27:21
00:27:05
52
00:28:23
00:28:09
69
00:30:50
00:30:29
67
00:29:54
00:29:33
59
00:28:40
00:28:26
6 201
53 575 Karolewska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 K30



68
00:29:17
00:28:57
41
00:29:05
00:28:48
48
00:28:07
00:27:55
50
00:28:06
00:27:51
4 207
54 380 Janas Karolina Bełchatów 1987 K20 59
00:29:09
00:28:46
55
00:28:06
00:27:46
50
00:28:13
00:27:56


49
00:28:19
00:27:58
54
00:28:15
00:27:57
5 208
55 571 Jankowska Paulina Olsztyn Team Bez Nazwy/Kw Olsztyn 1985 K30



67
00:29:11
00:28:56
54
00:30:02
00:29:40
56
00:28:48
00:28:24
33
00:26:32
00:26:17
4 210
56 149 Wójcik Monika Olsztyn Team Kopeć 1981 K30

86
00:30:07
00:29:46
53
00:28:28
00:28:12
29
00:28:23
00:28:10


44
00:27:27
00:27:16
4 212
57 541 Foks Małgorzata Jonkowo 1987 K20

66
00:28:54
00:28:25


55
00:30:07
00:29:43
58
00:29:31
00:29:03
45
00:27:47
00:27:21
4 224
58 128 Potocka Małgorzata Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/ sklepbiegowy.com 1974 K40

52
00:27:54
00:27:42


66
00:30:40
00:30:25
54
00:28:27
00:28:12
53
00:28:12
00:27:55
4 225
59 558 Kurek Mariola Jonkowo Porbady 1978 K30

67
00:28:54
00:28:25
62
00:28:57
00:28:33
60
00:30:38
00:30:11


46
00:28:07
00:27:39
4 235
60 330 Zielińska Kasia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1988 K20 64
00:29:44
00:29:20
80
00:30:04
00:29:34


63
00:30:44
00:30:16
63
00:29:38
00:29:13
47
00:28:08
00:27:46
5 237
61 167 Bober Wioletta Olsztyn Temida po godzinach 1970 K40 74
00:32:02
00:31:36
73
00:29:09
00:28:42
58
00:28:41
00:28:20


36
00:27:30
00:27:12


4 241
62 114 Kosakowska-Szutkowska Barbara Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1955 K60

70
00:28:49
00:28:34
54
00:28:31
00:28:14
57
00:30:16
00:29:57
64
00:29:45
00:29:20


4 245
63 60 Holovin Hanna Barczewko 1971 K40 51
00:28:23
00:28:08
68
00:28:51
00:28:28
59
00:28:37
00:28:20


73
00:30:10
00:29:50


4 251
64 333 Turalska Małgorzata Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1965 K50

75
00:29:12
00:28:47
71
00:29:22
00:29:05
68
00:30:48
00:30:28
62
00:29:26
00:29:08
55
00:28:12
00:28:01
5 256
65 94 PANKOWSKA KATARZYNA Iława Kriss Coaching 1983 K30 60
00:29:06
00:28:50


66
00:29:12
00:28:55
72
00:31:01
00:30:41
60
00:29:23
00:29:05


4 258
66 229 Pędziwiatr Joanna Olsztyn Są wolniejsi / Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1985 K30 70
00:30:37
00:30:14
78
00:29:37
00:29:11
56
00:28:30
00:28:14
56
00:30:11
00:29:48




4 260
67 436 Komorowska Ewa Olsztyn 1974 K40

64
00:28:44
00:28:20
63
00:28:56
00:28:36


71
00:30:04
00:29:43
65
00:29:16
00:28:59
4 263
68 292 Nadziak Wioletta Morąg INKSPOT 1974 K40 68
00:30:23
00:30:05
81
00:30:01
00:29:36
64
00:29:07
00:28:44
75
00:31:24
00:30:58


61
00:28:52
00:28:33
5 268
69 68 Dadasiewicz Marzena Olsztyn 1979 K30 61
00:29:11
00:28:51
83
00:30:09
00:29:39
69
00:29:22
00:29:04
65
00:30:49
00:30:24
76
00:30:42
00:30:24
75
00:30:12
00:29:59
6 270
70 512 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K20

59
00:28:08
00:27:54
65
00:29:06
00:28:49
83
00:31:55
00:31:37


64
00:29:02
00:28:50
4 271
71 511 Dzido Edyta Nidzica Nidzica Biega 1971 K40

77
00:29:20
00:29:02
61
00:28:37
00:28:33
77
00:31:16
00:31:01
66
00:29:44
00:29:32
73
00:29:52
00:29:37
5 277
72 302 Gajewska Barbara Olsztyn gajówka 1964 K50 66
00:30:11
00:29:53
92
00:31:04
00:30:42
80
00:30:33
00:30:16
80
00:31:28
00:31:07
69
00:29:59
00:29:39
67
00:29:37
00:29:20
6 282
73 212 Sieńko Małgorzata Olsztyn Team Bez Nazwy/KW Olsztyn 1978 K30 62
00:29:23
00:29:01
72
00:29:01
00:28:37


90
00:32:37
00:32:13
61
00:29:32
00:29:08


4 285
74 303 Pazik Patrycja Bartoszyce 1991 K20 63
00:29:39
00:29:20
79
00:29:37
00:29:12


88
00:32:30
00:32:03


56
00:28:28
00:28:09
4 286
75 443 Grądzka Izabela Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30

82
00:29:53
00:29:38
70
00:29:16
00:29:04
81
00:31:41
00:31:26
55
00:28:32
00:28:17


4 288
76 594 Dembińska Anna Marki 1991 K20



81
00:30:42
00:30:20
82
00:31:58
00:31:36
65
00:29:46
00:29:26
63
00:28:55
00:28:41
4 291
77 527 Mańkowska-Salik Izabela Olsztyn TEMPOO 1978 K30

94
00:31:21
00:30:52
84
00:30:57
00:30:34
76
00:31:23
00:31:00
68
00:29:48
00:29:33
68
00:29:40
00:29:22
5 296
78 248 Krawiec Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K30 65
00:30:00
00:29:34


83
00:30:47
00:30:26
86
00:32:27
00:31:59
77
00:31:08
00:30:41
72
00:29:59
00:29:37
5 297
79 41 Piędzia Izabela Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1974 K40 78
00:32:40
00:32:14
95
00:31:25
00:30:58
76
00:30:18
00:29:55
85
00:32:01
00:31:47
74
00:30:11
00:29:51
77
00:31:00
00:30:44
6 305
80 466 Strączek Dominika Olsztyn 1986 K20

84
00:30:13
00:29:42
75
00:29:50
00:29:26
79
00:31:31
00:31:04


70
00:29:54
00:29:28
4 308
81 481 Domańska Ewa Olsztyn 1984 K30

101
00:33:08
00:32:40
86
00:31:08
00:30:47
74
00:31:20
00:30:56
57
00:29:05
00:28:41


4 318
82 410 Bartnikowska Olga Olsztyn 1977 K30



88
00:31:49
00:31:35
84
00:32:05
00:31:39
79
00:31:52
00:31:26
76
00:30:49
00:30:30
4 327
83 42 Gierz-Gierszewska Dorota Olsztyn Team Bez Nazwy/KW Olsztyn 1960 K50 69
00:30:35
00:30:14
91
00:31:04
00:30:41
82
00:30:45
00:30:24
89
00:32:28
00:32:05




4 331
84 516 Hinzmann Anna Stawiguda 1992 K20

104
00:33:12
00:32:48


92
00:33:15
00:32:48
78
00:31:19
00:30:57
58
00:28:37
00:28:15
4 332
85 427 Podrażka Kamila Olsztyn 1986 K20

93
00:31:18
00:30:51
79
00:30:29
00:30:07


80
00:31:55
00:31:34
83
00:32:21
00:32:00
4 335
86 518 Grzegorzewska Katarzyna Gietrzwałd #zaliniametyteam 1986 K20

103
00:33:12
00:32:48
94
00:33:01
00:32:37
94
00:33:28
00:33:01
81
00:31:59
00:31:37
69
00:29:46
00:29:24
5 338
87 522 Lachowicz Emilia Olsztyn Herbalife 1982 K30

113
00:33:58
00:33:43
91
00:32:34
00:32:19
71
00:30:54
00:30:36
70
00:29:56
00:29:41


4 345
88 177 Opak Beata Olsztyn Temida po godzinach 1965 K50

100
00:32:48
00:32:19
87
00:31:52
00:31:27
91
00:32:58
00:32:31
75
00:30:30
00:30:12


4 353
89 115 Pankowska Justyna Olsztyn 1973 K40 95
00:34:50
00:34:32


92
00:32:53
00:32:34
104
00:36:52
00:36:31
88
00:34:07
00:33:48
81
00:31:57
00:31:39
5 356
90 269 Kamianka Małgorzata Olsztyn 1973 K40 81
00:32:53
00:32:30


97
00:33:41
00:33:16


89
00:35:00
00:34:34
94
00:34:49
00:34:28
4 361
91 348 Stankiewicz Sylwia Olsztyn 1980 K30 87
00:33:41
00:33:23
107
00:33:22
00:33:12


93
00:33:09
00:32:56


78
00:31:04
00:30:50
4 365
92 393 Szeklicka Marzena Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1981 K30 86
00:33:31
00:33:09
105
00:33:24
00:33:02
95
00:33:31
00:33:06




82
00:32:09
00:31:48
4 368
93 166 Bierniak Izabela Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1981 K30 97
00:35:27
00:35:00
87
00:30:26
00:29:58


97
00:35:12
00:34:45


88
00:32:55
00:32:31
4 369
94 392 Poterała-Paszko Katarzyna Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1983 K30 80
00:32:39
00:32:30
112
00:33:24
00:33:24
93
00:32:59
00:32:35


85
00:32:48
00:32:37


4 370
95 30 Ratuszyńska Kasia Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 99
00:36:01
00:35:34
115
00:34:34
00:34:10
101
00:34:26
00:34:03
103
00:36:41
00:36:16
87
00:33:17
00:32:54
85
00:32:32
00:32:11
6 372
96 51 Didjurgeit Agnieszka Biskupiec Biskupiec Biega 1974 K40 83
00:33:22
00:32:58
98
00:32:24
00:31:54


101
00:35:43
00:35:14


93
00:34:35
00:34:12
4 375
97 321 Kalinowska Marta Olsztyn 1982 K30 98
00:35:52
00:35:25
102
00:33:08
00:32:41
90
00:32:38
00:32:18




87
00:32:38
00:32:16
4 377
98 175 KERBER Izabela Barczewo TEMIDA PO GODZINACH 1971 K40 107
00:38:01
00:37:32
118
00:35:53
00:35:26
99
00:34:19
00:33:53
98
00:35:12
00:34:45
84
00:32:18
00:31:59


5 388
99 57 Drabińska Natalia Olsztyn 1990 K20 92
00:34:16
00:33:57


98
00:33:53
00:33:27
105
00:37:03
00:36:37


96
00:35:52
00:35:27
4 391
100 21 Drozdowska Emilia Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K30 89
00:33:45
00:33:26
117
00:35:07
00:34:37


100
00:35:42
00:35:14


90
00:33:37
00:33:14
4 396
101 525 Pawłowska Malwina Ożarów Mazowiecki 1982 K30 90
00:33:46
00:33:26
116
00:35:07
00:34:37


99
00:35:42
00:35:14


91
00:34:04
00:33:41
4 396
102 137 Brzóska Małgorzata Jonkowo LEŚNI BIEGACZE 1971 K40 100
00:36:05
00:35:38
119
00:36:42
00:36:17


109
00:38:41
00:38:12
92
00:37:40
00:37:13
98
00:37:17
00:36:48
5 399
103 104 Goławska Aleksandra Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20 93
00:34:51
00:34:17
111
00:33:57
00:33:24
96
00:33:41
00:33:11
107
00:37:33
00:37:03




4 407
104 198 Ambrożko Wanda Olsztyn 1948 K60

110
00:33:36
00:33:17
103
00:35:42
00:35:15
102
00:36:23
00:35:53


95
00:35:50
00:35:27
4 410
105 58 Kowalska BIBI Prabuty 1992 K20 96
00:35:07
00:34:38
120
00:36:55
00:36:23




95
00:39:50
00:39:22
101
00:37:47
00:37:21
4 412
106 194 Kowalczyk Daria Olsztyn 1997 K16 102
00:36:10
00:35:54


106
00:37:06
00:36:49
110
00:38:49
00:38:32
94
00:38:50
00:38:29


4 412
107 185 Block Beata Jonkowo Sąd Okręgowy w Olsztynie 1975 K40

123
00:38:10
00:37:41


111
00:39:11
00:38:43
91
00:37:22
00:36:54
99
00:37:36
00:37:11
4 424

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 78 Gawryś Katarzyna Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 14
00:23:54
00:23:44






14
00:24:40
00:24:24
9
00:23:10
00:23:03
3 37
2 226 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30 9
00:23:16
00:23:13
18
00:23:45
00:23:39


11
00:23:58
00:23:54




3 38
3 579 Popławska Selena Olsztyn Team Kopeć 1982 K30



16
00:24:01
00:23:49
17
00:25:03
00:24:50


7
00:22:43
00:22:35
3 40
4 195 Janowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1981 K30 18
00:24:04
00:23:58
15
00:23:16
00:23:11


10
00:24:00
00:23:53




3 43
5 616 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1981 K30





37
00:28:49
00:28:40
28
00:26:53
00:26:39
28
00:25:58
00:25:48
3 93
6 300 Płucienniczak Diana Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1986 K20 41
00:27:48
00:27:28


34
00:26:49
00:26:34


26
00:26:19
00:26:08


3 101
7 76 Szwajorek Ewelina Olsztyn Pszczółkowski Team 1987 K20



45
00:27:45
00:27:31
48
00:29:37
00:29:19
35
00:27:20
00:27:08


3 128
8 319 Tarnowska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1990 K20 47
00:28:07
00:27:51


43
00:27:34
00:27:17


40
00:27:34
00:27:21


3 130
9 562 Bochniak Katarzyna Olsztyn Lecimy Tutej 1986 K20



55
00:28:29
00:28:14
47
00:29:37
00:29:19
38
00:27:29
00:27:17


3 140
10 244 Brzóska Katarzyna Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40 79
00:32:51
00:32:26




78
00:31:33
00:31:04
97
00:47:11
00:47:11


3 254
11 184 Grandys Agnieszka Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1974 K40 94
00:35:00
00:34:30
99
00:32:34
00:32:07
74
00:29:33
00:29:21






3 267
12 331 Oppenkowska sylwia Olsztyn 1969 K40 84
00:33:31
00:33:04
96
00:31:31
00:31:04
89
00:32:07
00:31:44






3 269
13 409 HUSZLA IWONA OLSZTYN 1968 K40 75
00:32:12
00:31:54


102
00:34:18
00:34:05


98
00:50:15
00:49:46


3 275
14 391 Woźniak Martyna Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1983 K30 85
00:33:19
00:33:09
108
00:33:36
00:33:15


96
00:34:38
00:34:14




3 289
15 169 Dziarkowska Alina Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1974 K40 105
00:37:15
00:36:46
122
00:37:56
00:37:27
110
00:39:28
00:39:02






3 337
16 65 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 10
00:23:21
00:23:13
10
00:22:39
00:22:35








2 20
17 176 kufel magdalena Świekatowo Urwis 1987 K20

24
00:24:47
00:24:42
14
00:23:46
00:23:38






2 38
18 475 Kawałko Patrycja Nidzica Team Kopeć 1974 K40

28
00:25:16
00:25:12


23
00:26:36
00:26:30




2 51
19 629 Senderska-Płonowska Magdalena Wrocław 1992 K20





30
00:28:30
00:28:11


22
00:25:21
00:25:07
2 52
20 660 Kamrowska Marta Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K20







32
00:27:21
00:27:04
24
00:25:34
00:25:24
2 56
21 455 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk KB BiegamBoLubię Pasłęk 1976 K30

29
00:25:33
00:25:21
28
00:26:04
00:25:56






2 57
22 476 Woźniak Agnieszka Olsztyn 1979 K30

35
00:26:07
00:25:59
29
00:26:22
00:26:09






2 64
23 359 Wyrwicka-Kulas Ania Olsztyn 1984 K30 36
00:27:19
00:26:56
38
00:26:39
00:26:22








2 74
24 363 Ostapczuk Odetta Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 31
00:26:20
00:26:10
48
00:27:46
00:27:30








2 79
25 680 KUMOROWSKA KATARZYNA TRĘKUSEK 1981 K30







47
00:28:14
00:27:51
36
00:26:41
00:26:25
2 83
26 581 Oprzyńska Agnieszka Olsztyn 1981 K30





51
00:29:48
00:29:26
44
00:27:51
00:27:31


2 95
27 462 walkiewicz joanna olsztyn 1978 K30

56
00:28:02
00:27:46


53
00:29:51
00:29:37




2 109
28 307 Bosky Ewa Olsztyn 12trii drużyna wilka 1967 K40 49
00:28:14
00:27:56




61
00:30:28
00:30:12




2 110
29 253 Strachota Barbara Olsztyn BBL 1972 K40 53
00:28:43
00:28:23


72
00:29:30
00:29:07






2 125
30 10 Niewdzięczna Barbara Olsztyn Są Wolniejsi 1976 K30







72
00:30:07
00:29:43
66
00:29:34
00:29:12
2 138
31 624 Fotschki Joanna Olsztyn 1988 K20





70
00:30:54
00:30:35


71
00:29:57
00:29:35
2 141
32 299 Prandota Alicja Bartoszyce 1991 K20 73
00:31:35
00:31:17




87
00:32:29
00:32:03




2 160
33 467 Petrykowska Magda Miłomłyn Brzozowski Team 1993 K20





95
00:33:39
00:33:18


79
00:31:14
00:30:57
2 174
34 54 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K30 82
00:33:13
00:32:42


104
00:35:55
00:35:30






2 186
35 644 Dąbrowska Monika Kwidzyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1980 K30





106
00:37:33
00:37:02


97
00:37:07
00:36:37
2 203
36 174 Karwacka-Sakowicz Iwona Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1984 K30 101
00:36:12
00:35:44


107
00:38:05
00:37:38






2 208
37 412 Przygodzka Małgorzata Olsztyn 1986 K20



105
00:37:10
00:36:46
108
00:37:56
00:37:30




2 213
38 105 Onisk Dorota Olsztyn 1985 K30

114
00:34:34
00:34:10
100
00:34:26
00:34:00






2 214
39 335 Trędowicz Marta Olsztyn 1976 K30 106
00:37:32
00:37:04
109
00:33:47
00:33:17








2 215
40 172 Ignatowska Anna Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1986 K20 109
00:41:55
00:41:25
124
00:39:38
00:39:09








2 233
41 648 Wiśniewska Martyna Warszawa adidas Runners Warsaw 1988 K20





4
00:21:39
00:21:35




1 4
42 727 Kundys Karolina Warszawa Parkrun Ursynów 1983 K30









4
00:22:08
00:22:05
1 4
43 472 Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński TriNEGU 1981 K30

8
00:22:13
00:22:09








1 8
44 721 JUREWICZ ARKADIUSZ OSTRÓDA KAJKOLANDIA 1978 K30









10
00:23:21
00:23:14
1 10
45 488 Romanowicz Anna Olsztyn GASSS ŁOMEN 1970 K40

12
00:22:54
00:22:48








1 12
46 407 Wesołowska Marta Wrocław MITUTOYO DEMA PWR TEAM 1995 K20 12
00:23:39
00:23:33










1 12
47 254 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn AGIZ Team 1978 K30 15
00:23:58
00:23:49










1 15
48 735 Pieczkowska Agnieszka Dywity TriNEGU 1978 K30









19
00:24:23
00:24:20
1 19
49 681 MARCHEWKA DARIA KUTNO 1988 K20







20
00:25:28
00:25:15


1 20
50 309 stompor marzena zgorzała 1978 K30 21
00:24:37
00:24:24










1 21
51 92 Tutka ANNA Stawiguda 1975 K40 22
00:25:21
00:25:14










1 22
52 291 Jurewicz Aleksandra Koszalin 1996 K16 24
00:25:25
00:25:15










1 24
53 310 Gajewska Justyna Warszawa ASA TEAM - biegiem po zdrowie 1982 K30 25
00:25:37
00:25:25










1 25
54 505 Barszczewska Alicja Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1976 K30

26
00:25:18
00:25:06








1 26
55 306 Kamińska Katarzyna Olsztyn 1977 K30 26
00:25:37
00:25:26










1 26
56 626 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K30









26
00:25:51
00:25:38
1 26
57 696 PĘCAK MAGDALENA OLSZTYN 1983 K30









31
00:26:13
00:25:59
1 31
58 513 Pałysa Joanna Dawidy Bankowe Tri NEGU 1978 K30

32
00:25:57
00:25:35








1 32
59 675 Truś Marta Poznań Ashtangi 1987 K20









32
00:26:31
00:26:13
1 32
60 528 Napieralska Patrycja dobre miasto 1990 K20

33
00:26:08
00:25:49








1 33
61 693 Kozłowska Magdalena OLSZTYN 1982 K30









34
00:26:28
00:26:18
1 34
62 486 Zbytniewska Alicja Olsztyn 1984 K30 35
00:26:47
00:26:33










1 35
63 239 Dubiecka Agnieszka Warszawa Biżuteria Sportowa.com 1972 K40 42
00:27:44
00:27:33










1 42
64 473 Lipińska Aldona Olsztyn 1968 K40

43
00:27:08
00:26:50








1 43
65 655 juszczyk Żaneta Olsztyn 1988 K20







43
00:27:48
00:27:31


1 43
66 403 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Team Kopeć 1982 K30 44
00:28:14
00:27:45










1 44
67 641 Skzryńska Ewa Olsztyn Byle dobiec 1968 K40





45
00:29:36
00:29:08




1 45
68 526 Kacprzyk Agnieszka Olsztyn Czarna Łapa 1980 K30

51
00:28:06
00:27:39








1 51
69 242 Jaszczuk Joanna Olsztyn 1980 K30 54
00:29:03
00:28:37










1 54
70 101 Białecka Sylwia Olsztyn 1982 K30

60
00:28:27
00:27:55








1 60
71 699 Kujda Dorota OSIELSKO Osielsko 1980 K30









62
00:28:55
00:28:39
1 62
72 630 Bońkowska-Cieszyńska Ewelina Olsztyn 1987 K20





62
00:30:35
00:30:13




1 62
73 645 Bialik Magdalena Olsztyn Bieg Na Sześć Łap 1994 K20





64
00:30:50
00:30:19




1 64
74 514 Tchórzewska Aleksandra Olsztyn 1985 K30

69
00:28:53
00:28:30








1 69
75 517 KONOPKA ANNA Gdańsk Kaszubska Poniewierka 1983 K30

71
00:29:08
00:28:37








1 71
76 267 Lisewska Katarzyna Olsztyn 1992 K20 71
00:30:45
00:30:23










1 71
77 270 Białobrzewska Magdalena Świątki Nie lubię biegać 1989 K20 72
00:31:03
00:30:42










1 72
78 625 Chomicka Maria Olsztyn 1987 K20





73
00:31:19
00:30:55




1 73
79 716 Krzyżan Katarzyna Olsztyn 1991 K20









74
00:30:17
00:29:53
1 74
80 428 Wawrowska Kamila Orneta 1987 K20

76
00:29:07
00:28:48








1 76
81 595 Baranowska Wioleta Olsztyn 1992 K20



77
00:30:26
00:30:03






1 77
82 385 Mróz Justyna WĘGRÓW 1985 K30 77
00:32:35
00:32:06










1 77
83 596 Kościesza Izabela Olsztyn 1973 K40



78
00:30:20
00:30:06






1 78
84 714 Zielińska Anna Olsztyn 3life team 1979 K30









80
00:31:37
00:31:16
1 80
85 672 TETMER DARIA ROŻENTAL 1997 K16







82
00:31:52
00:31:40


1 82
86 669 BIELECKA ANNA OLSZTYN 1964 K50







83
00:32:24
00:31:58


1 83
87 726 ŚLADOWSKA LUIZA OLSZTYN BOHO-ZONE 1981 K30









84
00:32:24
00:32:02
1 84
88 495 Szymanowska Dominika Olsztyn 1987 K20

85
00:30:06
00:29:44








1 85
89 574 Tamkun Paulina Dywity ŻelbeTEAM 1993 K20



85
00:30:54
00:30:44






1 85
90 689 Chrostek Milena Niechodzin 1993 K20









86
00:32:17
00:32:12
1 86
91 686 Limontas Dorota Olsztyn D27 1987 K20







86
00:33:10
00:32:48


1 86
92 531 Sieniawska Karolina Purda Wciszy.pl 1982 K30

88
00:30:29
00:29:59








1 88
93 402 UJAZDOWSKA ANNA OLSZTYN 1985 K30 88
00:33:53
00:33:24










1 88
94 499 Nawrocka-Miśta Wioleta Olsztyn 1984 K30

89
00:30:27
00:30:07








1 89
95 725 ŚLADOWSKA ALEKSANDRA OLSZTYN BOHO-ZONE 1977 K30









89
00:32:54
00:32:31
1 89
96 684 Lewandowska Beata Barczewo Barczewo Biega 1978 K30







90
00:35:09
00:34:41


1 90
97 261 Oller Ewa Olsztyn 1970 K40 91
00:34:15
00:33:47










1 91
98 724 KOSZCZUK MAŁGORZATA OLSZTYN BOHO-ZONE 1973 K40









92
00:34:09
00:33:47
1 92
99 677 ZELTZER KATARZYNA OLSZTYN 1977 K30







93
00:38:50
00:38:21


1 93
100 667 Kowalczyk Bożena Olsztyn 1961 K50







96
00:39:50
00:39:26


1 96
101 545 ZENTARSKA ANITA IŁAWA 1975 K40

97
00:31:54
00:31:21








1 97
102 704 Wasilewska Martyna Susz 1992 K20









100
00:37:47
00:37:21
1 100
103 327 Dobkowska - Joachimiak Justyna Jaroty 1987 K20 103
00:36:34
00:36:20










1 103
104 399 Gorajczyk Agnieszka Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1971 K40 104
00:37:04
00:36:38










1 104
105 469 Doliwa Urszula Olsztyn KAZA Team 1978 K30

106
00:33:36
00:33:05








1 106
106 564 Wesołowska Anna Olsztyn Grupa DBK 1990 K20



108
00:38:13
00:37:52






1 108
107 181 Sowińska Ewa Olsztyn 15 1972 K40 108
00:41:54
00:41:23










1 108
108 183 Tyc Asia Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1978 K30



109
00:39:28
00:39:01






1 109
109 496 Lewandowska Malwina Bydgoszcz 1988 K20

121
00:37:51
00:37:22








1 121
110 170 Achcińska Aneta Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1979 K30

125
00:39:44
00:39:16








1 125
111 503 Rogowska Monika Olsztyn BBMR 1977 K30

126
00:40:19
00:39:46








1 126

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni