z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 365 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia Olsztyn Drużyna Wilka 1985 K30 7
00:22:59
00:22:54
11
00:22:42
00:22:36
8
00:22:50
00:22:42
7
00:23:30
00:23:26
9
00:23:09
00:23:04


5 31
2 98 Zielińska Magdalena olsztyn Team Kopeć 1982 K30

14
00:23:13
00:23:09


9
00:23:52
00:23:48
8
00:22:56
00:22:54
3
00:21:54
00:21:54
4 34
3 113 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30

13
00:22:56
00:22:51
12
00:23:22
00:23:20
14
00:24:24
00:24:20
5
00:22:39
00:22:34
5
00:22:15
00:22:14
5 35
4 377 Bronakowska Dorota Olsztyn Tri Negu 1982 K30 20
00:24:25
00:24:16
20
00:24:19
00:24:07
10
00:23:24
00:23:18
15
00:24:47
00:24:36
12
00:23:45
00:23:38
12
00:23:24
00:23:17
6 49
5 44 Burandt Magdalena Olszty Drużyna Wilka 1980 K30 19
00:24:11
00:24:02
21
00:24:23
00:24:12
17
00:24:06
00:23:56
19
00:25:02
00:24:52


11
00:23:26
00:23:15
5 66
6 231 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1983 K30 33
00:26:42
00:26:27
22
00:24:52
00:24:30
21
00:24:43
00:24:23
18
00:25:09
00:24:52
16
00:24:49
00:24:27
13
00:23:46
00:23:31
6 68
7 143 Olejnik Barbara olsztyn 1980 K30 17
00:24:03
00:23:57


18
00:24:04
00:23:59
20
00:25:37
00:25:28
18
00:24:54
00:24:43


4 73
8 120 Nicewicz Marta Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1985 K30 32
00:26:32
00:26:24
36
00:26:30
00:26:14
24
00:25:31
00:25:22
27
00:27:32
00:27:16




4 119
9 276 Antczak Edyta Ostróda Ostróda Runners 1981 K30 37
00:27:13
00:27:01
42
00:27:06
00:26:49
31
00:26:34
00:26:24


34
00:27:21
00:27:07
27
00:26:00
00:25:46
5 129
10 134 Mańkowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1984 K30 13
00:23:46
00:23:40
16
00:23:25
00:23:20
11
00:23:26
00:23:19




102
00:41:18
00:40:53
4 142
11 225 Moroz Katarzyna Olsztyn 1978 K30 34
00:26:54
00:26:29
40
00:26:54
00:26:36
48
00:27:53
00:27:40
35
00:29:03
00:28:38
33
00:27:21
00:27:07
42
00:27:07
00:26:53
6 142
12 389 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN Fitness Club Sylwetka 1980 K30 55
00:28:48
00:28:38
37
00:26:21
00:26:18
44
00:27:32
00:27:20
31
00:28:30
00:28:16
37
00:27:23
00:27:12


5 149
13 73 kunda edyta Gietrzwałd 1980 K30 46
00:28:13
00:27:51
47
00:27:45
00:27:22
35
00:26:53
00:26:41
33
00:28:46
00:28:26


41
00:27:02
00:26:47
5 155
14 482 Kuczyńska Kinga Mrągowo 1985 K30



30
00:26:37
00:26:20
32
00:28:34
00:28:23
45
00:27:47
00:27:33
52
00:28:05
00:27:54
4 159
15 262 Kiezik Anna Olsztyn Skazani na sukces 1982 K30 56
00:29:02
00:28:43
57
00:28:10
00:27:48


38
00:29:04
00:28:40


35
00:26:42
00:26:21
4 186
16 70 Wilczewska Monika Olsztyn 1984 K30 57
00:29:00
00:28:43
53
00:28:02
00:27:43
37
00:26:56
00:26:42
44
00:29:16
00:29:00




4 191
17 575 Karolewska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 K30



68
00:29:17
00:28:57
41
00:29:05
00:28:48
48
00:28:07
00:27:55
50
00:28:06
00:27:51
4 207
18 571 Jankowska Paulina Olsztyn Team Bez Nazwy/Kw Olsztyn 1985 K30



67
00:29:11
00:28:56
54
00:30:02
00:29:40
56
00:28:48
00:28:24
33
00:26:32
00:26:17
4 210
19 149 Wójcik Monika Olsztyn Team Kopeć 1981 K30

86
00:30:07
00:29:46
53
00:28:28
00:28:12
29
00:28:23
00:28:10


44
00:27:27
00:27:16
4 212
20 558 Kurek Mariola Jonkowo Porbady 1978 K30

67
00:28:54
00:28:25
62
00:28:57
00:28:33
60
00:30:38
00:30:11


46
00:28:07
00:27:39
4 235
21 94 PANKOWSKA KATARZYNA Iława Kriss Coaching 1983 K30 60
00:29:06
00:28:50


66
00:29:12
00:28:55
72
00:31:01
00:30:41
60
00:29:23
00:29:05


4 258
22 229 Pędziwiatr Joanna Olsztyn Są wolniejsi / Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1985 K30 70
00:30:37
00:30:14
78
00:29:37
00:29:11
56
00:28:30
00:28:14
56
00:30:11
00:29:48




4 260
23 68 Dadasiewicz Marzena Olsztyn 1979 K30 61
00:29:11
00:28:51
83
00:30:09
00:29:39
69
00:29:22
00:29:04
65
00:30:49
00:30:24
76
00:30:42
00:30:24
75
00:30:12
00:29:59
6 270
24 212 Sieńko Małgorzata Olsztyn Team Bez Nazwy/KW Olsztyn 1978 K30 62
00:29:23
00:29:01
72
00:29:01
00:28:37


90
00:32:37
00:32:13
61
00:29:32
00:29:08


4 285
25 443 Grądzka Izabela Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30

82
00:29:53
00:29:38
70
00:29:16
00:29:04
81
00:31:41
00:31:26
55
00:28:32
00:28:17


4 288
26 527 Mańkowska-Salik Izabela Olsztyn TEMPOO 1978 K30

94
00:31:21
00:30:52
84
00:30:57
00:30:34
76
00:31:23
00:31:00
68
00:29:48
00:29:33
68
00:29:40
00:29:22
5 296
27 248 Krawiec Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K30 65
00:30:00
00:29:34


83
00:30:47
00:30:26
86
00:32:27
00:31:59
77
00:31:08
00:30:41
72
00:29:59
00:29:37
5 297
28 481 Domańska Ewa Olsztyn 1984 K30

101
00:33:08
00:32:40
86
00:31:08
00:30:47
74
00:31:20
00:30:56
57
00:29:05
00:28:41


4 318
29 410 Bartnikowska Olga Olsztyn 1977 K30



88
00:31:49
00:31:35
84
00:32:05
00:31:39
79
00:31:52
00:31:26
76
00:30:49
00:30:30
4 327
30 522 Lachowicz Emilia Olsztyn Herbalife 1982 K30

113
00:33:58
00:33:43
91
00:32:34
00:32:19
71
00:30:54
00:30:36
70
00:29:56
00:29:41


4 345
31 348 Stankiewicz Sylwia Olsztyn 1980 K30 87
00:33:41
00:33:23
107
00:33:22
00:33:12


93
00:33:09
00:32:56


78
00:31:04
00:30:50
4 365
32 393 Szeklicka Marzena Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1981 K30 86
00:33:31
00:33:09
105
00:33:24
00:33:02
95
00:33:31
00:33:06




82
00:32:09
00:31:48
4 368
33 166 Bierniak Izabela Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1981 K30 97
00:35:27
00:35:00
87
00:30:26
00:29:58


97
00:35:12
00:34:45


88
00:32:55
00:32:31
4 369
34 392 Poterała-Paszko Katarzyna Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1983 K30 80
00:32:39
00:32:30
112
00:33:24
00:33:24
93
00:32:59
00:32:35


85
00:32:48
00:32:37


4 370
35 321 Kalinowska Marta Olsztyn 1982 K30 98
00:35:52
00:35:25
102
00:33:08
00:32:41
90
00:32:38
00:32:18




87
00:32:38
00:32:16
4 377
36 21 Drozdowska Emilia Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K30 89
00:33:45
00:33:26
117
00:35:07
00:34:37


100
00:35:42
00:35:14


90
00:33:37
00:33:14
4 396
37 525 Pawłowska Malwina Ożarów Mazowiecki 1982 K30 90
00:33:46
00:33:26
116
00:35:07
00:34:37


99
00:35:42
00:35:14


91
00:34:04
00:33:41
4 396

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 78 Gawryś Katarzyna Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 14
00:23:54
00:23:44






14
00:24:40
00:24:24
9
00:23:10
00:23:03
3 37
2 226 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30 9
00:23:16
00:23:13
18
00:23:45
00:23:39


11
00:23:58
00:23:54




3 38
3 579 Popławska Selena Olsztyn Team Kopeć 1982 K30



16
00:24:01
00:23:49
17
00:25:03
00:24:50


7
00:22:43
00:22:35
3 40
4 195 Janowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1981 K30 18
00:24:04
00:23:58
15
00:23:16
00:23:11


10
00:24:00
00:23:53




3 43
5 616 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1981 K30





37
00:28:49
00:28:40
28
00:26:53
00:26:39
28
00:25:58
00:25:48
3 93
6 391 Woźniak Martyna Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1983 K30 85
00:33:19
00:33:09
108
00:33:36
00:33:15


96
00:34:38
00:34:14




3 289
7 65 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 10
00:23:21
00:23:13
10
00:22:39
00:22:35








2 20
8 455 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk KB BiegamBoLubię Pasłęk 1976 K30

29
00:25:33
00:25:21
28
00:26:04
00:25:56






2 57
9 476 Woźniak Agnieszka Olsztyn 1979 K30

35
00:26:07
00:25:59
29
00:26:22
00:26:09






2 64
10 359 Wyrwicka-Kulas Ania Olsztyn 1984 K30 36
00:27:19
00:26:56
38
00:26:39
00:26:22








2 74
11 680 KUMOROWSKA KATARZYNA TRĘKUSEK 1981 K30







47
00:28:14
00:27:51
36
00:26:41
00:26:25
2 83
12 581 Oprzyńska Agnieszka Olsztyn 1981 K30





51
00:29:48
00:29:26
44
00:27:51
00:27:31


2 95
13 462 walkiewicz joanna olsztyn 1978 K30

56
00:28:02
00:27:46


53
00:29:51
00:29:37




2 109
14 10 Niewdzięczna Barbara Olsztyn Są Wolniejsi 1976 K30







72
00:30:07
00:29:43
66
00:29:34
00:29:12
2 138
15 54 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K30 82
00:33:13
00:32:42


104
00:35:55
00:35:30






2 186
16 644 Dąbrowska Monika Kwidzyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1980 K30





106
00:37:33
00:37:02


97
00:37:07
00:36:37
2 203
17 174 Karwacka-Sakowicz Iwona Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1984 K30 101
00:36:12
00:35:44


107
00:38:05
00:37:38






2 208
18 105 Onisk Dorota Olsztyn 1985 K30

114
00:34:34
00:34:10
100
00:34:26
00:34:00






2 214
19 335 Trędowicz Marta Olsztyn 1976 K30 106
00:37:32
00:37:04
109
00:33:47
00:33:17








2 215
20 727 Kundys Karolina Warszawa Parkrun Ursynów 1983 K30









4
00:22:08
00:22:05
1 4
21 472 Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński TriNEGU 1981 K30

8
00:22:13
00:22:09








1 8
22 721 JUREWICZ ARKADIUSZ OSTRÓDA KAJKOLANDIA 1978 K30









10
00:23:21
00:23:14
1 10
23 254 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn AGIZ Team 1978 K30 15
00:23:58
00:23:49










1 15
24 735 Pieczkowska Agnieszka Dywity TriNEGU 1978 K30









19
00:24:23
00:24:20
1 19
25 309 stompor marzena zgorzała 1978 K30 21
00:24:37
00:24:24










1 21
26 310 Gajewska Justyna Warszawa ASA TEAM - biegiem po zdrowie 1982 K30 25
00:25:37
00:25:25










1 25
27 505 Barszczewska Alicja Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1976 K30

26
00:25:18
00:25:06








1 26
28 306 Kamińska Katarzyna Olsztyn 1977 K30 26
00:25:37
00:25:26










1 26
29 626 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K30









26
00:25:51
00:25:38
1 26
30 696 PĘCAK MAGDALENA OLSZTYN 1983 K30









31
00:26:13
00:25:59
1 31
31 513 Pałysa Joanna Dawidy Bankowe Tri NEGU 1978 K30

32
00:25:57
00:25:35








1 32
32 693 Kozłowska Magdalena OLSZTYN 1982 K30









34
00:26:28
00:26:18
1 34
33 486 Zbytniewska Alicja Olsztyn 1984 K30 35
00:26:47
00:26:33










1 35
34 403 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Team Kopeć 1982 K30 44
00:28:14
00:27:45










1 44
35 526 Kacprzyk Agnieszka Olsztyn Czarna Łapa 1980 K30

51
00:28:06
00:27:39








1 51
36 242 Jaszczuk Joanna Olsztyn 1980 K30 54
00:29:03
00:28:37










1 54
37 101 Białecka Sylwia Olsztyn 1982 K30

60
00:28:27
00:27:55








1 60
38 699 Kujda Dorota OSIELSKO Osielsko 1980 K30









62
00:28:55
00:28:39
1 62
39 514 Tchórzewska Aleksandra Olsztyn 1985 K30

69
00:28:53
00:28:30








1 69
40 517 KONOPKA ANNA Gdańsk Kaszubska Poniewierka 1983 K30

71
00:29:08
00:28:37








1 71
41 385 Mróz Justyna WĘGRÓW 1985 K30 77
00:32:35
00:32:06










1 77
42 714 Zielińska Anna Olsztyn 3life team 1979 K30









80
00:31:37
00:31:16
1 80
43 726 ŚLADOWSKA LUIZA OLSZTYN BOHO-ZONE 1981 K30









84
00:32:24
00:32:02
1 84
44 531 Sieniawska Karolina Purda Wciszy.pl 1982 K30

88
00:30:29
00:29:59








1 88
45 402 UJAZDOWSKA ANNA OLSZTYN 1985 K30 88
00:33:53
00:33:24










1 88
46 499 Nawrocka-Miśta Wioleta Olsztyn 1984 K30

89
00:30:27
00:30:07








1 89
47 725 ŚLADOWSKA ALEKSANDRA OLSZTYN BOHO-ZONE 1977 K30









89
00:32:54
00:32:31
1 89
48 684 Lewandowska Beata Barczewo Barczewo Biega 1978 K30







90
00:35:09
00:34:41


1 90
49 677 ZELTZER KATARZYNA OLSZTYN 1977 K30







93
00:38:50
00:38:21


1 93
50 469 Doliwa Urszula Olsztyn KAZA Team 1978 K30

106
00:33:36
00:33:05








1 106
51 183 Tyc Asia Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1978 K30



109
00:39:28
00:39:01






1 109
52 170 Achcińska Aneta Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1979 K30

125
00:39:44
00:39:16








1 125
53 503 Rogowska Monika Olsztyn BBMR 1977 K30

126
00:40:19
00:39:46








1 126

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni