z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 213 Kłos Grzegorz Olsztyn 1984 M30 3
00:17:22
00:17:21
4
00:17:25
00:17:25




3
00:17:23
00:17:22
12
00:18:07
00:18:07
4 22
2 435 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30

15
00:18:47
00:18:45
13
00:18:45
00:18:44
10
00:19:04
00:19:04
13
00:18:29
00:18:28
9
00:17:41
00:17:41
5 45
3 26 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN 1976 M30 9
00:19:10
00:19:08
20
00:19:06
00:19:05
15
00:18:56
00:18:56
13
00:19:30
00:19:29
19
00:18:49
00:18:47
16
00:18:29
00:18:27
6 53
4 529 Maleszka Grzegorz Olsztyn Dachland Olsztyn 1977 M30

17
00:18:56
00:18:53
16
00:18:59
00:18:58
14
00:19:38
00:19:37
14
00:18:37
00:18:35


4 61
5 463 Kaweczyński Krzysztof Nowe Miasto Lubawskie Team Kopeć 1981 M30

16
00:18:48
00:18:47
18
00:19:02
00:19:02
19
00:19:52
00:19:51
24
00:19:22
00:19:20
18
00:18:45
00:18:45
5 71
6 576 korwiel Rafał Ostróda Team Kopeć 1984 M30



25
00:19:39
00:19:38
18
00:19:49
00:19:47
20
00:18:51
00:18:49
22
00:19:10
00:19:10
4 85
7 157 Zubrycki Łukasz węgorzewo Vege Runners 1985 M30 11
00:19:28
00:19:27
30
00:19:43
00:19:41


31
00:20:41
00:20:40
28
00:19:27
00:19:25


4 100
8 37 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 M30



24
00:19:39
00:19:37
30
00:20:38
00:20:36
25
00:19:24
00:19:22
25
00:19:23
00:19:23
4 104
9 293 Olszewski Mirosław Nikielkowo 1983 M30 14
00:20:02
00:19:59
37
00:20:15
00:20:11


40
00:21:31
00:21:27
34
00:20:06
00:20:03


4 125
10 285 Zarębski Marcin Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1982 M30 22
00:20:37
00:20:34
41
00:20:34
00:20:31
38
00:20:42
00:20:38
42
00:21:42
00:21:40
38
00:20:17
00:20:14
29
00:19:41
00:19:41
6 127
11 161 Szot Andrzej Bartąg MICHELIN 1978 M30 38
00:21:29
00:21:25
55
00:21:04
00:21:00


36
00:21:13
00:21:09
36
00:20:12
00:20:09
31
00:19:57
00:19:56
5 141
12 173 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 35
00:21:24
00:21:22
58
00:21:09
00:21:05
48
00:21:01
00:20:57


37
00:20:14
00:20:10
27
00:19:31
00:19:30
5 147
13 63 jabłoński krzysztof olsztyn M Runners 1976 M30 21
00:20:35
00:20:32


47
00:20:57
00:20:53
59
00:22:32
00:22:26
48
00:21:00
00:20:56
41
00:20:29
00:20:28
5 157
14 200 Dolat Andrzej Olsztyn B.A.J.M.Sport 1977 M30 29
00:21:07
00:21:06
64
00:21:15
00:21:11
49
00:21:06
00:21:02
48
00:21:58
00:21:55
53
00:21:09
00:21:06
47
00:20:38
00:20:38
6 173
15 217 Nawojczyk Przemysław Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30

43
00:20:41
00:20:38


55
00:22:13
00:22:10
44
00:20:47
00:20:43
34
00:20:07
00:20:05
4 176
16 207 Czaplicki Piotr Olsztyn Team Kopeć 1977 M30

83
00:22:07
00:22:00
56
00:21:29
00:21:26
47
00:21:58
00:21:55
42
00:20:34
00:20:30
33
00:20:04
00:20:02
5 178
17 430 Fieodorow Tomasz Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1984 M30

38
00:20:16
00:20:15
40
00:20:46
00:20:45


81
00:21:59
00:21:55
26
00:19:29
00:19:28
4 185
18 570 Dąbkowski Roman Olsztyn 1982 M30



57
00:21:38
00:21:31
60
00:22:29
00:22:28
43
00:20:40
00:20:38
35
00:20:08
00:20:08
4 195
19 122 Rynko Paweł Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 25
00:20:57
00:20:44
48
00:20:52
00:20:44
63
00:21:55
00:21:47


66
00:21:30
00:21:24
103
00:22:32
00:22:27
5 202
20 280 Karolewski Krzysztof Olsztyn Pszczółkowski Team 1982 M30 46
00:22:02
00:21:58
90
00:22:32
00:22:23
44
00:20:55
00:20:52
49
00:22:00
00:21:57
63
00:21:26
00:21:22
69
00:21:18
00:21:15
6 202
21 97 Wejknis Adam OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1977 M30 37
00:21:28
00:21:27
54
00:20:58
00:20:56
55
00:21:23
00:21:19
66
00:22:39
00:22:37
116
00:23:00
00:22:57
72
00:21:24
00:21:20
6 212
22 251 Lisowski Robert Lubomino Pszczółkowski Team 1978 M30

76
00:21:50
00:21:42
59
00:21:37
00:21:33
44
00:21:54
00:21:50


36
00:20:14
00:20:13
4 215
23 48 Klimczuk Mariusz Olsztyn 1980 M30 41
00:21:32
00:21:29
82
00:21:54
00:21:52
51
00:21:07
00:21:03
64
00:22:36
00:22:32


64
00:21:12
00:21:08
5 220
24 219 Drygas Paweł Olsztyn Sam Dla Siebie 1978 M30 26
00:20:59
00:20:54


73
00:22:04
00:22:00
75
00:23:02
00:22:55
58
00:21:19
00:21:13
70
00:21:21
00:21:16
5 227
25 163 ORŁOWSKI Piotr Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1978 M30 55
00:22:40
00:22:26
84
00:22:16
00:22:09
58
00:21:35
00:21:32
63
00:22:34
00:22:31
68
00:21:28
00:21:25
52
00:20:51
00:20:48
6 228
26 189 Decyk Maciej Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M30 57
00:22:32
00:22:28
94
00:22:38
00:22:28
97
00:22:51
00:22:48
76
00:23:04
00:22:56
71
00:21:38
00:21:33
57
00:21:03
00:20:59
6 261
27 510 Dąbrowski Łukasz Olsztyn Nutripol 1983 M30

52
00:20:57
00:20:54
50
00:21:05
00:21:03
105
00:24:29
00:24:22
55
00:21:15
00:21:11


4 262
28 196 Zieliński Tomasz olsztyn MTZ BHP 1976 M30

80
00:21:49
00:21:47


58
00:22:27
00:22:24
72
00:21:37
00:21:34
86
00:21:55
00:21:55
4 296
29 25 Dublanka Dawid Olsztyn 1976 M30 43
00:21:47
00:21:44
85
00:22:20
00:22:11
83
00:22:36
00:22:31
85
00:23:27
00:23:21
146
00:24:03
00:23:59
109
00:22:37
00:22:33
6 296
30 69 DADASIEWICZ ANDRZEJ Olsztyn 1976 M30 108
00:24:15
00:23:56


98
00:23:09
00:22:49
84
00:23:32
00:23:17
65
00:21:36
00:21:23
54
00:20:56
00:20:50
5 301
31 140 Zabielski Paweł Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1983 M30 49
00:22:02
00:22:00
78
00:21:50
00:21:44
79
00:22:35
00:22:30
117
00:24:48
00:24:42
134
00:23:39
00:23:32
105
00:22:39
00:22:30
6 311
32 290 DĘBOWSKI Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1976 M30 144
00:26:14
00:25:49
117
00:23:09
00:22:59
64
00:21:52
00:21:49
71
00:22:50
00:22:46
70
00:21:33
00:21:30
148
00:23:56
00:23:53
6 322
33 139 Kędzierski Leszek Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 M30 42
00:21:35
00:21:33
59
00:21:09
00:21:06
76
00:22:31
00:22:26


167
00:25:30
00:25:17
158
00:24:26
00:24:16
5 335
34 255 Leśny Andrzej Olsztyn Mont Blanc Team 1979 M30 59
00:22:39
00:22:29
101
00:22:57
00:22:41
93
00:22:57
00:22:46
90
00:23:52
00:23:40
106
00:22:49
00:22:41


5 343
35 588 OTTA MARCIN Gietrzwałd Drużyna Wilka 1976 M30



104
00:23:06
00:22:56
79
00:23:14
00:23:09
78
00:22:01
00:21:52
89
00:22:03
00:21:57
4 350
36 153 Płodzicki Tomasz Iława 1979 M30 61
00:22:33
00:22:30
132
00:23:32
00:23:23


97
00:24:11
00:24:02


75
00:21:35
00:21:31
4 365
37 434 Zieja Andrzej Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30

108
00:23:01
00:22:51
80
00:22:33
00:22:30


102
00:22:47
00:22:38
80
00:21:48
00:21:42
4 370
38 49 Stawecki Konrad Jaroty Photoactive/Team Kopeć 1976 M30 54
00:22:33
00:22:25
118
00:23:09
00:23:00
103
00:23:05
00:22:55


119
00:23:09
00:22:59
96
00:22:18
00:22:11
5 371
39 235 Zieliński Przemysław Olsztyn Team Jana 1976 M30 62
00:22:38
00:22:33
111
00:23:02
00:22:54
92
00:22:51
00:22:44
115
00:24:48
00:24:37


142
00:23:46
00:23:37
5 380
40 220 Kozłowski Piotr Olsztyn Father one the Run 1982 M30 92
00:23:33
00:23:19




94
00:23:55
00:23:50
110
00:22:55
00:22:46
87
00:22:02
00:21:56
4 383
41 275 Antczak Marcin Ostróda Ostróda Runners 1979 M30 70
00:22:46
00:22:42
139
00:23:43
00:23:32
113
00:23:16
00:23:08


111
00:22:57
00:22:47
92
00:22:06
00:22:01
5 386
42 355 Olszewski Paweł Olsztyn mytowel.pl 1978 M30 129
00:25:14
00:24:44
56
00:21:07
00:21:04
71
00:22:03
00:21:58


131
00:23:46
00:23:30


4 387
43 39 Bronakowski Andrzej Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl 1977 M30 81
00:23:11
00:23:01
122
00:23:17
00:23:05
94
00:22:55
00:22:47


113
00:22:55
00:22:49
104
00:22:33
00:22:29
5 392
44 601 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30



90
00:22:56
00:22:44
110
00:24:41
00:24:32
94
00:22:27
00:22:21
100
00:22:18
00:22:15
4 394
45 116 Romanow Marcin Olsztyn 1977 M30 147
00:26:26
00:25:54
129
00:23:19
00:23:13


87
00:23:34
00:23:29
90
00:22:22
00:22:18
95
00:22:11
00:22:09
5 401
46 286 Sosnowski Wojtek Olsztyn 1977 M30 111
00:24:08
00:24:00
159
00:24:26
00:24:13
99
00:22:53
00:22:50
104
00:24:29
00:24:21
109
00:22:54
00:22:46
106
00:22:38
00:22:31
6 418
47 478 Krzyżaniak Piotr Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1980 M30

128
00:23:23
00:23:10
114
00:23:16
00:23:10
89
00:23:44
00:23:39


99
00:22:21
00:22:14
4 430
48 283 Rogalski Krzysztof Dywity Nutripol 1984 M30 82
00:23:09
00:23:02
142
00:23:53
00:23:40
108
00:23:09
00:23:05


98
00:22:41
00:22:32


4 430
49 19 Hermann Tomasz Olsztyn Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn 1978 M30

161
00:24:25
00:24:13
128
00:23:59
00:23:50
103
00:24:20
00:24:15
117
00:23:05
00:22:58
97
00:22:13
00:22:11
5 445
50 440 Kujawa Paweł Biskupiec Biskupiec Biega 1983 M30

116
00:23:06
00:22:58
116
00:23:32
00:23:19
114
00:24:44
00:24:35


123
00:23:15
00:23:07
4 469
51 338 Wróbel Marek Olsztyn 1980 M30 106
00:24:14
00:23:51
130
00:23:25
00:23:17
154
00:25:06
00:25:02
155
00:26:26
00:26:17
128
00:23:34
00:23:24
134
00:23:37
00:23:26
6 498
52 20 Kozak Przemysław Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 M30 103
00:23:58
00:23:46
169
00:24:46
00:24:33


111
00:24:42
00:24:32
120
00:23:12
00:23:02


4 503
53 361 Rudszewski Daniel Jonkowo 1977 M30 95
00:23:37
00:23:28




127
00:25:06
00:24:54
141
00:23:55
00:23:48
141
00:23:42
00:23:35
4 504
54 323 Michalski Bartosz Wójtowo Mont Blanc Team 1982 M30 122
00:24:45
00:24:32
164
00:24:40
00:24:24
124
00:23:51
00:23:41
124
00:25:02
00:24:51
135
00:23:42
00:23:32
155
00:24:24
00:24:14
6 505
55 536 Jackowski Marcin Wołowno Pszczółkowski Team 1981 M30

158
00:24:17
00:24:12
138
00:24:24
00:24:16
134
00:25:21
00:25:15
133
00:23:39
00:23:31
108
00:22:34
00:22:32
5 513
56 456 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30

134
00:23:39
00:23:23
230
00:31:04
00:30:42
132
00:25:22
00:25:11
140
00:23:48
00:23:39
111
00:22:42
00:22:35
5 517
57 31 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 93
00:23:29
00:23:21
222
00:27:27
00:27:00
151
00:25:08
00:24:59
151
00:26:16
00:26:00


125
00:23:14
00:23:07
5 520
58 95 Juszczyk Piotr Olsztyn 1984 M30 73
00:22:47
00:22:43
137
00:23:33
00:23:27
137
00:24:18
00:24:13


211
00:27:48
00:27:31


4 558
59 85 Komaszyński Jarek Olsztyn 1977 M30 117
00:24:27
00:24:21
175
00:25:05
00:24:54
146
00:24:46
00:24:36
140
00:25:30
00:25:21




4 578
60 249 Leński Michał Słupy Wdowiak@Friends 1980 M30 119
00:24:30
00:24:23
168
00:24:39
00:24:33
147
00:24:42
00:24:37


159
00:24:45
00:24:39
157
00:24:22
00:24:15
5 582
61 451 Szymański Łukasz Patryk Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1979 M30

184
00:25:40
00:25:18


131
00:25:17
00:25:05
139
00:23:44
00:23:38
133
00:23:33
00:23:21
4 587
62 320 Kalinowski Tomasz Olsztyn 1978 M30 148
00:26:43
00:26:16
180
00:25:08
00:25:00
152
00:25:13
00:25:00
153
00:26:18
00:26:09
149
00:24:14
00:24:04
144
00:23:44
00:23:37
6 593
63 155 Ziółkowski Marek Ostróda Brzozowski Team 1976 M30

170
00:24:59
00:24:41
148
00:24:57
00:24:43


150
00:24:21
00:24:07
127
00:23:19
00:23:10
4 595
64 257 Bigus Robert Stare Jałonki Mont Blanc Team 1979 M30

100
00:22:57
00:22:41
102
00:22:57
00:22:53
198
00:29:15
00:29:03
203
00:27:11
00:26:58


4 603
65 311 Orłowski Grzegorz olsztyn MONT BLANC TEAM 1982 M30 151
00:26:39
00:26:25
187
00:25:46
00:25:28
167
00:25:50
00:25:39
162
00:27:03
00:26:51
190
00:26:28
00:26:16
161
00:24:35
00:24:24
6 641
66 370 Markiewicz Sebastian Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M30 156
00:27:19
00:26:55
206
00:26:38
00:26:20
159
00:25:34
00:25:19
172
00:27:38
00:27:27
155
00:24:41
00:24:30
192
00:25:57
00:25:45
6 642
67 138 Mańkowski Krzysztof Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 M30

138
00:23:45
00:23:32
110
00:23:11
00:23:06


154
00:24:39
00:24:25
247
00:37:07
00:36:35
4 649
68 548 Nowak Rafał Dywity 1976 M30

201
00:26:32
00:26:08
141
00:24:30
00:24:22
135
00:25:27
00:25:18
181
00:26:05
00:25:51


4 658
69 543 Wodniak Sebastian Olsztyn 1979 M30 150
00:26:29
00:26:20
194
00:26:00
00:25:43
158
00:25:26
00:25:19


173
00:25:42
00:25:31
179
00:25:20
00:25:10
5 660
70 339 Niziołek Paweł Bartoszyce 1984 M30 139
00:25:52
00:25:38
189
00:25:51
00:25:34
170
00:26:02
00:25:47




168
00:24:46
00:24:35
4 666
71 301 Płucienniczak Jacek Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1985 M30 161
00:27:49
00:27:27


186
00:26:49
00:26:34
138
00:25:33
00:25:20
184
00:26:19
00:26:08


4 669
72 33 Puczel Piotr Olsztyn PRON SQUAD 1982 M30 137
00:25:42
00:25:29
182
00:25:23
00:25:07
182
00:26:31
00:26:09
170
00:27:37
00:27:25
191
00:26:48
00:26:32
203
00:26:39
00:26:27
6 671
73 160 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 135
00:25:32
00:25:17


164
00:25:46
00:25:37


182
00:26:08
00:25:55
190
00:25:47
00:25:42
4 671
74 606 Jażdżewski Adam Iława Trajkersi 1977 M30



150
00:25:12
00:24:55
177
00:28:10
00:27:50
192
00:26:49
00:26:32
156
00:24:25
00:24:14
4 675
75 373 Gryszko Piotr Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1977 M30 138
00:25:41
00:25:32
195
00:26:01
00:25:46
177
00:26:14
00:25:59
171
00:27:42
00:27:25
193
00:26:51
00:26:32
207
00:26:54
00:26:41
6 679
76 471 lisowski przemysław Dywity CTMiR Spaszewski 1976 M30

171
00:24:59
00:24:46
174
00:26:12
00:25:58
208
00:30:29
00:30:14
163
00:25:10
00:25:01
180
00:25:18
00:25:10
5 688
77 583 Sudoł Dariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1979 M30



165
00:25:54
00:25:39
180
00:28:22
00:28:00
187
00:26:26
00:26:12
177
00:25:12
00:25:01
4 709
78 437 Komorowski Arkadiusz Olsztyn G33/Life4Sport 1980 M30

185
00:25:46
00:25:21
178
00:26:20
00:26:01
175
00:28:06
00:27:45
188
00:26:37
00:26:15
175
00:25:12
00:24:57
5 713
79 318 Borkowski Jacek Olsztyn 1980 M30 145
00:26:02
00:25:49
198
00:26:08
00:25:52


187
00:28:43
00:28:24
199
00:26:57
00:26:41
184
00:25:36
00:25:24
5 714
80 191 Sytczyk Arkadiusz Orneta N1864 1981 M30 160
00:27:32
00:27:18
199
00:26:19
00:26:02
184
00:26:34
00:26:21


183
00:26:15
00:26:02


4 726
81 419 Woliński Jacek Olsztyn Pszczółkowski Team 1977 M30

196
00:26:03
00:25:46
181
00:26:27
00:26:08


180
00:26:03
00:25:47
176
00:25:10
00:24:59
4 733
82 441 Nitkiewicz Bartosz Olsztyn dziq Team 1981 M30

221
00:27:16
00:27:00
171
00:25:59
00:25:49
179
00:28:12
00:27:57
189
00:26:31
00:26:16
202
00:26:38
00:26:22
5 741
83 263 Filipczuk Adam Olsztyn 1978 M30

148
00:24:02
00:23:55
204
00:27:50
00:27:34


196
00:26:55
00:26:37
195
00:26:09
00:25:53
4 743
84 222 BOHDANOWICZ MARCIN RAFAŁ Olsztyn 1977 M30 169
00:28:33
00:28:09
231
00:28:29
00:28:04
199
00:27:32
00:27:10
183
00:28:26
00:28:04


223
00:28:24
00:27:55
5 774
85 230 Walinowicz Paweł Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 186
00:30:37
00:30:14
223
00:27:36
00:27:11
217
00:29:36
00:29:14
189
00:28:51
00:28:30
209
00:27:43
00:27:25
196
00:26:10
00:25:57
6 780
86 83 Kopyść Jarosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1976 M30 166
00:28:27
00:27:56
253
00:32:38
00:32:05
213
00:29:14
00:28:46
201
00:29:46
00:29:18
224
00:29:41
00:29:07
230
00:29:14
00:28:52
6 804
87 607 Michalski Wojciech Ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30



180
00:26:26
00:26:08
200
00:29:32
00:29:13
212
00:27:47
00:27:32
221
00:28:05
00:27:54
4 813
88 211 Truszkowski Wojciech Olsztyn PROFKOM OLSZTYN 1985 M30 190
00:31:24
00:30:53
230
00:28:21
00:27:55
210
00:28:53
00:28:34


217
00:29:02
00:28:35
219
00:27:40
00:27:26
5 836
89 109 Ostaszewski Tomasz Olsztyn f / Reklamy W Windach Olsztyn 1976 M30 188
00:30:50
00:30:25


219
00:29:46
00:29:25
214
00:31:02
00:30:39
223
00:29:23
00:29:05


4 844
90 449 Mokwiński Wojciech Olsztyn 1983 M30

244
00:29:44
00:29:18


207
00:30:34
00:30:09
214
00:28:24
00:27:58
187
00:25:53
00:25:35
4 852
91 405 Bartnikowski Marcin OLSZTYN OMT TEAM 1978 M30



236
00:31:50
00:31:36
221
00:32:04
00:31:40
215
00:28:31
00:28:06
220
00:27:47
00:27:27
4 892
92 611 PUSOWICZ GRZEGORZ OLSZTYN 1976 M30



226
00:30:34
00:30:05
211
00:30:42
00:30:22
234
00:30:14
00:29:54
234
00:29:53
00:29:32
4 905
93 81 Grądzki Tomasz Olsztyn DeLaval Runners 1980 M30

249
00:31:03
00:30:32
225
00:30:27
00:30:03


233
00:30:13
00:29:51
229
00:29:08
00:28:51
4 936
94 542 BLOCK ROBERT 1979 M30

254
00:33:20
00:32:51


223
00:32:24
00:31:58
239
00:31:00
00:30:33
232
00:29:46
00:29:21
4 948
95 18 Tkacz Jacek Olsztyn Team Kopeć 1980 M30

252
00:31:01
00:30:36
239
00:33:52
00:33:25
226
00:36:38
00:36:13
247
00:34:38
00:34:13
245
00:32:47
00:32:25
5 957

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 75 Szlaszyński Przemek Gołdap GołdapTrail 1983 M30

22
00:19:12
00:19:12
21
00:19:22
00:19:21
16
00:19:41
00:19:40




3 59
2 52 Twardowski Sebastian Olsztyn 1979 M30



19
00:19:03
00:19:03


30
00:19:55
00:19:50
15
00:18:18
00:18:18
3 64
3 232 Ruczyński Mirosław Iława MR TERMO - Team Kopeć 1978 M30



30
00:19:54
00:19:52
45
00:21:56
00:21:50
33
00:20:02
00:19:58


3 108
4 634 Zientek Artur Olsztyn 1978 M30





88
00:23:48
00:23:37
56
00:21:17
00:21:13
39
00:20:26
00:20:25
3 183
5 376 Kurczycki Michał Olsztyn SZWAGIER!! Poczekaj... / Waniewski Coaching 1979 M30 85
00:23:08
00:23:04


61
00:21:42
00:21:38
62
00:22:33
00:22:30




3 208
6 282 Neumann Artur Olsztyn AKM Olsztyn 1978 M30 60
00:22:38
00:22:30
106
00:22:52
00:22:45






121
00:23:11
00:23:02
3 287
7 507 Turowski Rafał Olsztyn JW 1195 1979 M30





92
00:23:50
00:23:44
122
00:23:13
00:23:03
76
00:21:43
00:21:35
3 290
8 124 Sieradzan Adam Olsztyn Oszczsza chwały 1980 M30 72
00:22:47
00:22:43


136
00:24:17
00:24:11


168
00:25:32
00:25:19


3 376
9 577 Tumialis Karol Olsztyn Kancelaria Odszkodowań Karol Tumialis 1982 M30

181
00:25:34
00:25:07
107
00:23:08
00:23:02




136
00:23:39
00:23:29
3 424
10 620 Kowalski Jacek Olsztyn 1977 M30





141
00:25:27
00:25:23
152
00:24:31
00:24:21
145
00:23:41
00:23:38
3 438
11 597 Tatkowski Jarek Olsztyn SZWAGIER!!! Poczekaj… 1981 M30



176
00:26:11
00:25:59
128
00:25:07
00:24:56


151
00:24:04
00:23:57
3 455
12 383 Trąbiński Krzysztof Barczewo Barczewo 1979 M30 140
00:25:52
00:25:39






204
00:27:04
00:26:59
193
00:25:59
00:25:49
3 537
13 86 Ostrowski Maciej Olsztyn 1984 M30 162
00:27:49
00:27:28




204
00:30:32
00:30:04
225
00:29:33
00:29:09


3 591
14 147 Piwowarski Bartosz Olsztyn bpiwn.pl 1982 M30 174
00:29:09
00:28:46
217
00:27:10
00:26:51




220
00:29:19
00:28:58


3 611
15 273 Szeklicki Rafał Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1980 M30 185
00:30:27
00:30:05
251
00:30:56
00:30:35
211
00:29:01
00:28:36






3 647
16 484 Kwade Mateusz Dywity Kwade Racing Team 1979 M30

234
00:28:40
00:28:13


215
00:31:13
00:30:49
222
00:29:26
00:29:05


3 671
17 568 Rytelewski Kamil Olsztyn 1981 M30



231
00:31:05
00:30:44
222
00:32:20
00:31:55
232
00:30:14
00:29:50


3 685
18 589 Bukwaś Tomasz Gołdap GołdapTrail 1982 M30



11
00:18:32
00:18:30
17
00:19:43
00:19:41




2 28
19 351 Cydzik Mirosław Olsztyn UrWiS Biega 1976 M30 12
00:19:47
00:19:46
24
00:19:24
00:19:23








2 36
20 544 Kopcewicz Tomasz Stawiguda 1984 M30

31
00:19:47
00:19:45
28
00:19:48
00:19:47






2 59
21 487 Mazur Paweł Olsztyn KW Olsztyn 1981 M30

44
00:20:41
00:20:37
35
00:20:35
00:20:33






2 79
22 569 Kowalewski Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 M30



62
00:21:47
00:21:43




42
00:20:30
00:20:29
2 104
23 328 Nowak sebastian Nowe Chechło 1978 M30 52
00:22:21
00:22:17
61
00:21:12
00:21:08








2 113
24 457 Żurek Sławomir Olsztyn 1983 M30

103
00:22:52
00:22:41
66
00:22:01
00:21:54






2 169
25 256 Anielski Przemysław Świętajno 1978 M30 109
00:24:17
00:23:59


86
00:22:49
00:22:37






2 195
26 390 podlewski tomasz olsztyn Fitness Club Sylwetka 1978 M30 89
00:23:19
00:23:12
110
00:23:03
00:22:54








2 199
27 148 Horszwald Wiktor Olsztyn WDOWIAK and FRIENDS 1982 M30 105
00:24:02
00:23:46


105
00:23:02
00:22:56






2 210
28 649 MATUSIAK KRZYSZTOF OSTRÓDA NO FEAR 1977 M30





98
00:24:08
00:24:02


118
00:23:02
00:22:56
2 216
29 99 Rogowski Jacek Olsztyn 1976 M30 90
00:23:30
00:23:16




139
00:25:30
00:25:20




2 229
30 674 Marszałek Paweł Ostróda Ostróda runners 1979 M30







123
00:23:23
00:23:12
114
00:22:52
00:22:44
2 237
31 218 Stawiński Paweł Elbląg Najmowicz Triathlon 1982 M30

119
00:23:13
00:23:02
130
00:24:05
00:23:52






2 249
32 656 Klach Andrzej Kieźliny Mont Blanc Team 1978 M30







142
00:24:00
00:23:48
116
00:23:02
00:22:51
2 258
33 453 Rutkowski Paweł Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1979 M30

131
00:23:22
00:23:18




138
00:23:44
00:23:37


2 269
34 90 Panikowski Tomasz olsztyn Grupa DBK OLSZTYN 1983 M30

146
00:24:01
00:23:53
134
00:24:11
00:24:07






2 280
35 635 Jankowski Piotr Iława Rezerwowe Psy 1984 M30





146
00:25:59
00:25:49


150
00:24:08
00:23:56
2 296
36 565 Piłat Kamil Olsztyn 1985 M30



161
00:25:44
00:25:28


143
00:24:09
00:23:49


2 304
37 89 Kozłowski Piotr Olsztyn Sąsiedzi z Barcza 1980 M30



191
00:26:52
00:26:46
185
00:28:23
00:28:15




2 376
38 271 Sakowicz Marcin Olsztyn 1981 M30 192
00:32:08
00:31:40


237
00:32:03
00:31:36






2 429
39 650 Salik Łukasz Olsztyn 1978 M30





205
00:30:30
00:30:06


227
00:29:03
00:28:43
2 432
40 15 Aszkiełowicz Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1984 M30







245
00:32:16
00:31:49
238
00:30:55
00:30:27
2 483
41 722 TADEJEWSKI PAWEŁ OSTRÓDA 1979 M30









7
00:17:21
00:17:21
1 7
42 413 AMBROZIAK MARCIN ryn 1985 M30 16
00:20:11
00:20:09










1 16
43 706 BISIKIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN RO BI SIE 1979 M30









23
00:19:12
00:19:12
1 23
44 651 Duchnowski Łukasz Ełk Serduszko Team Ełk 1984 M30





23
00:20:21
00:20:20




1 23
45 730 KOROL RADOSŁAW BARCZEWO KROSS STAFF TEAM 1985 M30









24
00:19:18
00:19:16
1 24
46 534 BECKWA TOMASZ GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1982 M30

26
00:19:30
00:19:29








1 26
47 628 KACZOROWSKI Piotr olsztyn 1981 M30





29
00:20:37
00:20:35




1 29
48 93 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC Biskupiec Biega 1981 M30 30
00:21:08
00:21:05










1 30
49 692 Wrona Klaudiusz Olsztyn olsztyńskie ustawki biegowe 1976 M30









32
00:20:01
00:20:01
1 32
50 215 Kubicki Darek Wójtowo JUCON 1976 M30





34
00:21:04
00:21:01




1 34
51 554 Cała Arkadiusz Mrągowo Luz Grupa 1983 M30







35
00:20:08
00:20:06


1 35
52 343 Kostyra Łukasz Jaroty Mont Blanc Team 1983 M30 36
00:21:27
00:21:23










1 36
53 709 Szwaj Łukasz Olsztyn Team Kopeć 1983 M30









50
00:20:47
00:20:44
1 50
54 240 MOSZCZYŃSKI GRZEGORZ OLSZTYN 1976 M30 50
00:22:12
00:22:10










1 50
55 110 Ferszt Piotr Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30







51
00:21:08
00:21:04


1 51
56 8 Milewicz Grzegorz Olsztyn 1981 M30







54
00:21:10
00:21:06


1 54
57 209 Wyrzykowski Adrian olsztyn Goamatourbeahero 1977 M30 67
00:22:43
00:22:37










1 67
58 450 Klim Łukasz Warszawa NEGU 1983 M30

75
00:21:46
00:21:42








1 75
59 353 Kramek Radosław Olsztyn 1978 M30 75
00:22:53
00:22:44










1 75
60 266 Domański Kamil Jonkowo 1983 M30 77
00:23:09
00:22:47










1 77
61 241 Szczepkowski Wojciech Olsztyn Babymaker Club 1977 M30 78
00:23:01
00:22:51










1 78
62 631 Lipiński Seweryn Olsztyn sztukawkratke.pl / UWM Olsztyn 1981 M30





83
00:23:18
00:23:15




1 83
63 133 Bącik Paweł Olsztyn 1982 M30 86
00:23:13
00:23:04










1 86
64 532 Antoniak Krzysztof Olsztyn 1976 M30

92
00:22:38
00:22:26








1 92
65 646 Karólewski Piotr olsztyn 1983 M30





100
00:24:15
00:24:08




1 100
66 234 Bukowicki Jacek Warszawa Parateam 1976 M30 104
00:23:58
00:23:46










1 104
67 683 Litwiniuk Krzysztof Bartąg Kriss Coaching 1980 M30









107
00:22:36
00:22:31
1 107
68 337 Tabaka Adam olsztyn 1984 M30 110
00:24:12
00:23:59










1 110
69 317 Starostka Mariusz Olsztyn 1984 M30 115
00:24:23
00:24:12










1 115
70 622 Aleksiejuk Piotr Warszawa 1985 M30







126
00:23:28
00:23:17


1 126
71 332 Stompor Sebastian Zgorzała 1976 M30 131
00:25:06
00:24:53










1 131
72 668 Wierzbowski Piotr Brzozówka Start Brzozówka 1978 M30







144
00:23:57
00:23:53


1 144
73 540 WALUGO RADOSŁAW STUDZIANEK TRI NEGU 1979 M30

154
00:24:22
00:24:00








1 154
74 731 gilewicz pawel olsztyn brak 1985 M30









160
00:24:40
00:24:21
1 160
75 401 TCHÓRZEWSKI ALEKSANDER OLSZTYN 1985 M30 165
00:28:06
00:27:52










1 165
76 378 WORAVETCHVIJIT PAIROJ CLEMONT-FERRAND 1979 M30 172
00:28:46
00:28:22










1 172
77 557 Kryspowicki Kamil Olsztyn SIGA SIGA 1985 M30

174
00:25:19
00:24:52








1 174
78 421 Łaszkowski Piotr Łukta K.S Wachlarz 1976 M30

177
00:25:04
00:24:55








1 177
79 687 Wypych Kamil Olsztyn Tri NEGU/Najmowicz 1983 M30







178
00:26:01
00:25:42


1 178
80 384 ROWSKI KRZYSZTOF WROCŁAW 1983 M30 181
00:30:05
00:29:36










1 181
81 294 Górniak Artur Toruń 1980 M30 182
00:30:05
00:29:45










1 182
82 638 Milkamanowicz Marek Zalasewo 1976 M30





188
00:28:36
00:28:26




1 188
83 615 Treder tomasz Olsztyn 1979 M30





190
00:28:56
00:28:36




1 190
84 447 Sojkowski Piotr Warszawa TRI NEGU 1982 M30

192
00:26:03
00:25:40








1 192
85 289 Bogucki Bartosz Olsztyn Michelin Team 1981 M30 193
00:35:50
00:35:22










1 193
86 734 Raczynski Maciej Gdynia Serwus.com 1979 M30









198
00:26:28
00:26:09
1 198
87 610 ZAŁĘCKI WOJCIECH SŁUPY 1978 M30



201
00:27:22
00:27:14






1 201
88 422 Mulkowski Piotr Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Mpower Team 1984 M30

205
00:26:29
00:26:16








1 205
89 736 KUCZKOWSKI CEZARY 1981 M30









205
00:26:52
00:26:37
1 205
90 555 CYGAN MICHAŁ OLSZTYN 1985 M30

208
00:26:54
00:26:24








1 208
91 506 Chmieliński Paweł Olsztyn 1978 M30

213
00:26:51
00:26:34








1 213
92 666 Kulesza Mikołaj Michał Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30







213
00:28:11
00:27:47


1 213
93 500 bączek tomasz olsztyn 1982 M30





216
00:31:09
00:30:56




1 216
94 14 Pietrzak Marcin Ostroda Ostroda 1984 M30







219
00:29:08
00:28:43


1 219
95 494 Mikielski Paweł OLSZTYN MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ 1983 M30

225
00:27:54
00:27:34








1 225
96 698 Kujda Arkadiusz OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M30









226
00:28:56
00:28:40
1 226
97 142 Okoczuk Jakub Olsztyn 1985 M30

228
00:28:21
00:27:50








1 228
98 111 Kuriata Robert Olsztyn JMKT KWADRAT 1978 M30

229
00:28:23
00:27:51








1 229
99 591 Rybicki Rafał Gietrzwałd 1976 M30



234
00:31:33
00:31:21






1 234
100 690 Piątkowski Łukasz Olsztyn 1984 M30









236
00:30:06
00:29:44
1 236
101 498 Miśta Paweł Olsztyn 1985 M30

246
00:30:28
00:30:07








1 246
102 685 Lewandowski Bartosz Barczewo 1984 M30







246
00:33:41
00:33:12


1 246
103 723 Koszczuk Michał Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1977 M30









246
00:34:09
00:33:46
1 246

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni