z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 493 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1973 K40

6
00:21:36
00:21:32
5
00:22:04
00:21:57
5
00:23:21
00:23:16
4
00:21:38
00:21:33
2
00:21:26
00:21:24
5 16
2 314 Godlewska Iwona Olsztyn Gasss Łomen 1974 K40 6
00:22:48
00:22:41
9
00:22:35
00:22:29
7
00:22:44
00:22:32
12
00:24:21
00:24:08
6
00:22:52
00:22:45


5 28
3 445 MILCZAREK DANUTA OLSZTYN KOCHAM SWOJEGO MĘŻA 1973 K40

31
00:25:52
00:25:33
23
00:25:18
00:25:11
22
00:26:30
00:26:18
17
00:24:44
00:24:34
18
00:24:28
00:24:19
5 80
4 357 ropiak wioletta olsztyn Nutripol 1975 K40 23
00:25:22
00:25:14


26
00:25:47
00:25:43
26
00:27:09
00:27:00
25
00:26:01
00:25:51


4 100
5 131 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda Pszczółkowski Team 1972 K40 50
00:28:26
00:28:05
41
00:26:58
00:26:41
32
00:26:39
00:26:28
34
00:28:49
00:28:30
27
00:26:20
00:26:08
25
00:25:51
00:25:37
6 118
6 279 Kutnicka Emilia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1967 K40 28
00:26:09
00:25:54
39
00:26:48
00:26:32
36
00:26:51
00:26:42


46
00:27:55
00:27:40


4 149
7 179 Słowikowska Magdalena Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 43
00:27:50
00:27:34
54
00:27:58
00:27:44
41
00:27:18
00:27:08
39
00:28:57
00:28:43
39
00:27:35
00:27:19
38
00:26:46
00:26:39
6 157
8 508 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40

49
00:27:50
00:27:32


46
00:29:36
00:29:18
52
00:28:31
00:28:09
43
00:27:44
00:27:16
4 190
9 127 Kraushar Monika Giedajty DOMON 1974 K40 52
00:28:35
00:28:13
62
00:28:24
00:28:06
49
00:27:59
00:27:47
43
00:29:12
00:28:56
50
00:28:15
00:27:59
60
00:28:46
00:28:32
6 194
10 128 Potocka Małgorzata Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/ sklepbiegowy.com 1974 K40

52
00:27:54
00:27:42


66
00:30:40
00:30:25
54
00:28:27
00:28:12
53
00:28:12
00:27:55
4 225
11 167 Bober Wioletta Olsztyn Temida po godzinach 1970 K40 74
00:32:02
00:31:36
73
00:29:09
00:28:42
58
00:28:41
00:28:20


36
00:27:30
00:27:12


4 241
12 60 Holovin Hanna Barczewko 1971 K40 51
00:28:23
00:28:08
68
00:28:51
00:28:28
59
00:28:37
00:28:20


73
00:30:10
00:29:50


4 251
13 436 Komorowska Ewa Olsztyn 1974 K40

64
00:28:44
00:28:20
63
00:28:56
00:28:36


71
00:30:04
00:29:43
65
00:29:16
00:28:59
4 263
14 292 Nadziak Wioletta Morąg INKSPOT 1974 K40 68
00:30:23
00:30:05
81
00:30:01
00:29:36
64
00:29:07
00:28:44
75
00:31:24
00:30:58


61
00:28:52
00:28:33
5 268
15 511 Dzido Edyta Nidzica Nidzica Biega 1971 K40

77
00:29:20
00:29:02
61
00:28:37
00:28:33
77
00:31:16
00:31:01
66
00:29:44
00:29:32
73
00:29:52
00:29:37
5 277
16 41 Piędzia Izabela Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1974 K40 78
00:32:40
00:32:14
95
00:31:25
00:30:58
76
00:30:18
00:29:55
85
00:32:01
00:31:47
74
00:30:11
00:29:51
77
00:31:00
00:30:44
6 305
17 115 Pankowska Justyna Olsztyn 1973 K40 95
00:34:50
00:34:32


92
00:32:53
00:32:34
104
00:36:52
00:36:31
88
00:34:07
00:33:48
81
00:31:57
00:31:39
5 356
18 269 Kamianka Małgorzata Olsztyn 1973 K40 81
00:32:53
00:32:30


97
00:33:41
00:33:16


89
00:35:00
00:34:34
94
00:34:49
00:34:28
4 361
19 30 Ratuszyńska Kasia Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 99
00:36:01
00:35:34
115
00:34:34
00:34:10
101
00:34:26
00:34:03
103
00:36:41
00:36:16
87
00:33:17
00:32:54
85
00:32:32
00:32:11
6 372
20 51 Didjurgeit Agnieszka Biskupiec Biskupiec Biega 1974 K40 83
00:33:22
00:32:58
98
00:32:24
00:31:54


101
00:35:43
00:35:14


93
00:34:35
00:34:12
4 375
21 175 KERBER Izabela Barczewo TEMIDA PO GODZINACH 1971 K40 107
00:38:01
00:37:32
118
00:35:53
00:35:26
99
00:34:19
00:33:53
98
00:35:12
00:34:45
84
00:32:18
00:31:59


5 388
22 137 Brzóska Małgorzata Jonkowo LEŚNI BIEGACZE 1971 K40 100
00:36:05
00:35:38
119
00:36:42
00:36:17


109
00:38:41
00:38:12
92
00:37:40
00:37:13
98
00:37:17
00:36:48
5 399
23 185 Block Beata Jonkowo Sąd Okręgowy w Olsztynie 1975 K40

123
00:38:10
00:37:41


111
00:39:11
00:38:43
91
00:37:22
00:36:54
99
00:37:36
00:37:11
4 424

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 244 Brzóska Katarzyna Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40 79
00:32:51
00:32:26




78
00:31:33
00:31:04
97
00:47:11
00:47:11


3 254
2 184 Grandys Agnieszka Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1974 K40 94
00:35:00
00:34:30
99
00:32:34
00:32:07
74
00:29:33
00:29:21






3 267
3 331 Oppenkowska sylwia Olsztyn 1969 K40 84
00:33:31
00:33:04
96
00:31:31
00:31:04
89
00:32:07
00:31:44






3 269
4 409 HUSZLA IWONA OLSZTYN 1968 K40 75
00:32:12
00:31:54


102
00:34:18
00:34:05


98
00:50:15
00:49:46


3 275
5 169 Dziarkowska Alina Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1974 K40 105
00:37:15
00:36:46
122
00:37:56
00:37:27
110
00:39:28
00:39:02






3 337
6 475 Kawałko Patrycja Nidzica Team Kopeć 1974 K40

28
00:25:16
00:25:12


23
00:26:36
00:26:30




2 51
7 363 Ostapczuk Odetta Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 31
00:26:20
00:26:10
48
00:27:46
00:27:30








2 79
8 307 Bosky Ewa Olsztyn 12trii drużyna wilka 1967 K40 49
00:28:14
00:27:56




61
00:30:28
00:30:12




2 110
9 253 Strachota Barbara Olsztyn BBL 1972 K40 53
00:28:43
00:28:23


72
00:29:30
00:29:07






2 125
10 488 Romanowicz Anna Olsztyn GASSS ŁOMEN 1970 K40

12
00:22:54
00:22:48








1 12
11 92 Tutka ANNA Stawiguda 1975 K40 22
00:25:21
00:25:14










1 22
12 239 Dubiecka Agnieszka Warszawa Biżuteria Sportowa.com 1972 K40 42
00:27:44
00:27:33










1 42
13 473 Lipińska Aldona Olsztyn 1968 K40

43
00:27:08
00:26:50








1 43
14 641 Skzryńska Ewa Olsztyn Byle dobiec 1968 K40





45
00:29:36
00:29:08




1 45
15 596 Kościesza Izabela Olsztyn 1973 K40



78
00:30:20
00:30:06






1 78
16 261 Oller Ewa Olsztyn 1970 K40 91
00:34:15
00:33:47










1 91
17 724 KOSZCZUK MAŁGORZATA OLSZTYN BOHO-ZONE 1973 K40









92
00:34:09
00:33:47
1 92
18 545 ZENTARSKA ANITA IŁAWA 1975 K40

97
00:31:54
00:31:21








1 97
19 399 Gorajczyk Agnieszka Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1971 K40 104
00:37:04
00:36:38










1 104
20 181 Sowińska Ewa Olsztyn 15 1972 K40 108
00:41:54
00:41:23










1 108

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni