z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 312 Oświęcimski Wojciech Olsztyn lokator nieruchomości Piła 1963 M50 24
00:20:52
00:20:48
39
00:20:17
00:20:16




60
00:21:20
00:21:19
48
00:20:42
00:20:39
4 171
2 406 Bronowicki Andrzej Dywity 1962 M50 31
00:21:10
00:21:06
51
00:20:55
00:20:52
39
00:20:42
00:20:40
82
00:23:16
00:23:12
69
00:21:32
00:21:28


5 190
3 55 Kulesza Bogusław Olsztyn AKM Olsztyn 1959 M50

50
00:20:54
00:20:51
52
00:21:13
00:21:09
54
00:22:13
00:22:10
52
00:21:07
00:21:04
37
00:20:20
00:20:19
5 191
4 53 Ciesielski Mariusz Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1965 M50 53
00:22:27
00:22:24
102
00:22:48
00:22:41


43
00:21:53
00:21:50
50
00:21:03
00:21:00
55
00:20:52
00:20:51
5 201
5 458 LECH Bogdan Olsztyn KOK Olsztyn 1960 M50

62
00:21:15
00:21:09
60
00:21:39
00:21:34
57
00:22:24
00:22:20
57
00:21:22
00:21:13
45
00:20:33
00:20:30
5 219
6 274 Fotschki Andrzej Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 33
00:21:15
00:21:12
77
00:21:47
00:21:43
74
00:22:22
00:22:18
213
00:30:54
00:30:35
108
00:22:51
00:22:45
67
00:21:14
00:21:11
6 251
7 485 Łaguna Andrzej Olsztyn Team Kopeć 1963 M50

72
00:21:39
00:21:37
70
00:22:00
00:21:57


79
00:21:56
00:21:52
62
00:21:08
00:21:06
4 283
8 199 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1965 M50 179
00:29:50
00:29:26
107
00:22:58
00:22:50
78
00:22:33
00:22:27
74
00:22:56
00:22:52
91
00:22:24
00:22:18
91
00:22:05
00:22:00
6 334
9 192 Laszczak Jerzy Olsztyn Akm OLsztyn/sklepbiegacza,com 1961 M50 63
00:22:41
00:22:33
96
00:22:39
00:22:33
81
00:22:37
00:22:30
95
00:24:05
00:23:58
97
00:22:31
00:22:27
113
00:22:50
00:22:43
6 335
10 112 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 107
00:24:01
00:23:52
126
00:23:12
00:23:10
100
00:22:55
00:22:50
123
00:24:58
00:24:51
129
00:23:31
00:23:25
112
00:22:44
00:22:39
6 442
11 40 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 88
00:23:14
00:23:09
114
00:23:05
00:22:56
123
00:23:43
00:23:39
174
00:27:57
00:27:42


194
00:26:02
00:25:52
5 499
12 278 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn Kriss Coaching 1959 M50 112
00:24:10
00:24:01
152
00:24:10
00:23:59


164
00:27:01
00:26:51
160
00:24:51
00:24:41
153
00:24:12
00:24:04
5 577
13 130 Siwiński Jerzy Olsztyn Drużyna Wilka 1960 M50 143
00:25:53
00:25:45
178
00:25:10
00:24:58
149
00:24:59
00:24:50
142
00:25:40
00:25:31
236
00:30:21
00:30:05
167
00:24:37
00:24:31
6 601
14 203 Michalczuk Sławomir Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1961 M50 127
00:24:51
00:24:42
166
00:24:37
00:24:30
168
00:25:59
00:25:43
145
00:25:56
00:25:44


169
00:24:44
00:24:36
5 606
15 233 rutkowski paweł Olsztyn 1957 M50 153
00:26:46
00:26:30
183
00:25:32
00:25:15
156
00:25:16
00:25:06
160
00:27:03
00:26:45
200
00:26:57
00:26:42


5 652
16 425 Hatowski Maciej Olsztyn Fitnes club sylwetka Olsztyn 1960 M50 133
00:25:15
00:25:10
176
00:25:11
00:24:55
175
00:26:17
00:25:58


175
00:25:54
00:25:38


4 659
17 204 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 171
00:28:30
00:28:12
197
00:26:12
00:25:52
172
00:26:07
00:25:51
156
00:26:38
00:26:26




4 696
18 349 Ciołkowski Marek Olsztyn biegambomuszę 1963 M50

188
00:25:32
00:25:32
157
00:25:23
00:25:15
163
00:27:07
00:26:51
197
00:27:00
00:26:40


4 705
19 260 Kaczorowski Ryszard Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 154
00:26:49
00:26:36
214
00:26:54
00:26:36
193
00:26:58
00:26:50
206
00:30:21
00:30:06
229
00:29:39
00:29:24
225
00:28:37
00:28:17
6 767
20 91 Kowalczyk Andrzej Olsztyn Pszczółkowski Team 1961 M50 177
00:29:25
00:29:08
232
00:28:37
00:28:11
212
00:29:02
00:28:44
195
00:29:04
00:28:46
216
00:28:24
00:28:08


5 800
21 243 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn Gajówka 1964 M50 178
00:29:42
00:29:24


227
00:30:33
00:30:15
202
00:29:44
00:29:24
231
00:29:59
00:29:40
217
00:27:25
00:27:08
5 824
22 264 Doliwa Adam Olsztyn Pszczółkowski Team 1965 M50

220
00:27:15
00:26:54
203
00:27:54
00:27:32
199
00:29:31
00:29:09


214
00:27:16
00:27:04
4 836
23 87 Lisewski Krzysztof Olsztyn 1960 M50 183
00:30:09
00:29:46
243
00:29:38
00:29:17
220
00:29:53
00:29:29
224
00:32:35
00:32:07
238
00:30:43
00:30:17


5 865
24 152 Szutkowski Sławomir Olsztyn Olsztyn 1956 M50 187
00:30:40
00:30:15
247
00:30:32
00:30:17
221
00:29:54
00:29:36


237
00:30:31
00:30:06
242
00:31:28
00:31:07
5 887

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 66 Figurowicz Jerzy Olsztyn FIGURANT 1963 M50

53
00:20:59
00:20:56




62
00:21:24
00:21:21
40
00:20:28
00:20:26
3 155
2 567 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1960 M50



31
00:20:04
00:20:02
28
00:20:36
00:20:35




2 59
3 636 Baturo Roman Olsztyn 1961 M50





203
00:30:15
00:29:48
210
00:27:46
00:27:27


2 413
4 537 BRZÓSKA TOMASZ OLSZTYN 1963 M50

88
00:22:29
00:22:19








1 88
5 708 wrzyszcz leszek olsztyn żółwiki 1959 M50









159
00:24:25
00:24:19
1 159
6 539 Bartkowski Jan Nidzica Nidzica biega 1961 M50

215
00:26:53
00:26:46








1 215
7 563 Kowalski Krzysztof Henryk Olsztyn Inowrocław 1956 M50



228
00:30:44
00:30:29






1 228

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni