z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 538 Grochowski Jan Olsztyn 1951 M60

144
00:23:58
00:23:48
120
00:23:42
00:23:35
121
00:24:57
00:24:46
153
00:24:33
00:24:25
154
00:24:18
00:24:10
5 538
2 145 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 120
00:24:42
00:24:30
173
00:25:07
00:24:51
142
00:24:30
00:24:23
149
00:26:05
00:25:54
164
00:25:16
00:25:05
173
00:25:02
00:24:52
6 575
3 490 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1953 M60

179
00:25:05
00:24:59
173
00:26:10
00:25:54
152
00:26:20
00:26:06
156
00:24:40
00:24:30
147
00:24:00
00:23:52
5 628
4 379 Rytwiński Lech Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 142
00:25:56
00:25:41
186
00:25:25
00:25:22


158
00:26:34
00:26:28
176
00:25:51
00:25:39
172
00:24:54
00:24:47
5 648
5 369 Ciupiński Jerzy Olsztyn Olpak 1955 M60 134
00:25:23
00:25:10


179
00:26:22
00:26:05
176
00:28:02
00:27:45
174
00:25:47
00:25:32
171
00:24:57
00:24:47
5 655
6 288 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 164
00:28:05
00:27:46
218
00:27:10
00:26:52
196
00:27:14
00:26:58
191
00:28:58
00:28:42
201
00:27:07
00:26:51


5 752
7 236 Gębala Leszek Olsztyn SS Drużyna Wilka 1955 M60 163
00:27:49
00:27:34
204
00:26:26
00:26:12
198
00:27:18
00:27:07
192
00:28:58
00:28:43
208
00:27:36
00:27:18
206
00:26:45
00:26:39
6 757
8 190 Decyk Leszek Stawiguda Team Kopeć 1953 M60

219
00:27:12
00:26:53
187
00:26:49
00:26:38
197
00:29:19
00:29:01
202
00:27:06
00:26:51
191
00:25:52
00:25:43
5 777
9 308 Kurdyła Stefan Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1940 M60 170
00:28:43
00:28:12
237
00:28:41
00:28:31
214
00:29:12
00:28:53




239
00:30:54
00:30:33
4 860
10 224 Mariański Marek Olsztyn 1952 M60 189
00:31:02
00:30:36
250
00:30:58
00:30:34
235
00:32:01
00:31:33


243
00:31:49
00:31:23
237
00:30:06
00:29:48
5 904
11 197 Ambrożko Jan Olsztyn AKM sklepy biegowe com. Olsztyn 1938 M60

245
00:30:06
00:29:48
223
00:30:00
00:29:42
220
00:31:50
00:31:31
241
00:31:28
00:31:03
231
00:29:25
00:29:12
5 915
12 180 Smoliński Wiesław Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1953 M60 194
00:38:09
00:37:37
256
00:35:54
00:35:22
240
00:36:27
00:36:01


248
00:36:34
00:36:07
248
00:41:18
00:40:50
5 930

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 652 Kamiński Andrzej Iława Team Kopeć 1954 M60





161
00:26:55
00:26:47
166
00:25:29
00:25:16
163
00:24:36
00:24:27
3 490
2 547 Wiśniewski Krzysztof Olsztyn BBMR 1954 M60

255
00:33:54
00:33:22


217
00:31:20
00:30:59




2 472
3 446 Kosowski Janusz Olsztyn AKM Olsztyn 1952 M60

66
00:21:15
00:21:15








1 66
4 358 Ruczyński Andrzej Olsztyn 1952 M60 124
00:24:42
00:24:34










1 124
5 599 STASIOŁEK ANDRZEJ OLSZTYN 1948 M60



131
00:23:59
00:23:54






1 131
6 600 Starzec Andrzej Gdańsk 1947 M60



194
00:27:18
00:26:53






1 194

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni