z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2014/2015

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1 Kopec Wojciech Olsztynek Team Kopeć 1986 M20 2
00:15:59
00:15:59
1
00:16:48
00:16:47
1
00:17:09
00:17:08
2
00:16:45
00:16:43




4 6
2 489 Worobiec Dawid Olsztyn 1990 M20

2
00:16:53
00:16:52


3
00:16:52
00:16:50
3
00:16:56
00:16:55
1
00:16:38
00:16:38
4 9
3 505 Najmowicz Paweł Olsztyn TRI NEGU 1993 M20

5
00:17:09
00:17:07
3
00:17:20
00:17:19
5
00:17:02
00:17:00


2
00:16:39
00:16:37
4 15
4 309 Nosarzewski Konrad Stupsk Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1991 M20 4
00:17:16
00:17:15
9
00:17:46
00:17:44


8
00:17:32
00:17:30
2
00:16:52
00:16:52
3
00:16:44
00:16:43
5 17
5 2 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M20

4
00:17:00
00:16:59
2
00:17:16
00:17:15
4
00:16:54
00:16:52


7
00:17:30
00:17:30
4 17
6 399 Dembowski Mariusz Lidzbark H+H Polska 1983 M30 5
00:17:18
00:17:16
3
00:16:57
00:16:56


18
00:18:15
00:18:13
7
00:17:28
00:17:27
4
00:17:08
00:17:07
5 19
7 3 Jurewicz Dariusz Gołdap GołdapTrail 1974 M40 3
00:16:56
00:16:54


7
00:17:44
00:17:43
6
00:17:14
00:17:12
4
00:16:58
00:16:58


4 20
8 111 Kłos Grzegorz Olsztyn 1984 M30 8
00:17:52
00:17:50
10
00:17:48
00:17:45
5
00:17:38
00:17:37
22
00:18:39
00:18:37
6
00:17:28
00:17:27
5
00:17:25
00:17:24
6 24
9 353 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Mazury Running Team 1986 M20 6
00:17:33
00:17:30
7
00:17:27
00:17:25
11
00:18:20
00:18:19


10
00:17:56
00:17:55
11
00:17:59
00:17:58
5 34
10 98 Ołowski Jakub Wydminy Najmowicz Triathlon/ Kram Fc 1984 M30 9
00:17:55
00:17:54


12
00:18:27
00:18:26
14
00:17:58
00:17:55
9
00:17:50
00:17:49
6
00:17:29
00:17:27
5 36
11 77 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN 1976 M30 7
00:17:50
00:17:48
17
00:18:33
00:18:31
10
00:18:13
00:18:12
17
00:18:06
00:18:03
11
00:18:09
00:18:08
9
00:17:44
00:17:43
6 37
12 467 Stolarski Jakub Barczewo CITY TRAIL TEAM 1997 M16 18
00:19:04
00:19:00
13
00:18:03
00:17:58


9
00:17:33
00:17:29
8
00:17:43
00:17:42
8
00:17:34
00:17:32
5 38
13 605 Misiewicz Jacek Olsztyn sklepbiegowy.com 1968 M40

12
00:17:56
00:17:55
8
00:18:05
00:18:04
16
00:18:04
00:18:02


10
00:17:55
00:17:54
4 46
14 313 Kamiński Piotr Iława Team Kopeć 1992 M20

16
00:18:27
00:18:25
13
00:18:31
00:18:29
15
00:18:01
00:17:58
26
00:19:21
00:19:20
13
00:18:11
00:18:10
5 57
15 379 BORUCKI Dariusz Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 1965 M40 13
00:18:27
00:18:25
15
00:18:21
00:18:19


19
00:18:19
00:18:16
13
00:18:16
00:18:15


4 60
16 487 Bukwaś Tomasz Gołdap GołdapTrail 1982 M30

20
00:18:48
00:18:46
17
00:18:38
00:18:36
21
00:18:25
00:18:23
12
00:18:15
00:18:14
12
00:17:59
00:17:58
5 61
17 466 Sokół Krzysztof Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M16 12
00:18:24
00:18:23
19
00:18:41
00:18:40
16
00:18:37
00:18:35
23
00:18:39
00:18:37


14
00:18:12
00:18:11
5 61
18 210 Drożdż Mariusz Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40 246
00:54:41
00:54:10
26
00:19:00
00:18:52
20
00:18:44
00:18:41
20
00:18:21
00:18:14
16
00:18:31
00:18:29
15
00:18:16
00:18:15
6 71
19 178 Sudujko Ryszard Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1997 M16 16
00:18:47
00:18:45
23
00:18:55
00:18:52
27
00:19:08
00:19:05
26
00:18:51
00:18:47
18
00:18:48
00:18:46
18
00:18:31
00:18:28
6 75
20 149 Brągiel Krzysztof Olsztyn Road to PB/forBet runners 1987 M20 31
00:19:38
00:19:34


21
00:18:47
00:18:45
24
00:18:41
00:18:38
15
00:18:23
00:18:22
16
00:18:26
00:18:24
5 76
21 283 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 1971 M40 14
00:18:32
00:18:30
22
00:18:51
00:18:50
29
00:19:18
00:19:16
30
00:19:18
00:19:16
23
00:19:16
00:19:14


5 88
22 60 Krupiński Bogumił Olsztyn forBET Runners 1973 M40 22
00:19:09
00:19:08
27
00:19:02
00:19:00
28
00:19:15
00:19:13
27
00:19:03
00:19:00
25
00:19:21
00:19:20
22
00:18:53
00:18:52
6 96
23 622 korwiel Rafał Ostróda Team Kopeć 1984 M30

31
00:19:10
00:19:08
25
00:19:05
00:19:02
32
00:19:26
00:19:22
22
00:19:16
00:19:13
23
00:19:08
00:19:06
5 101
24 196 Twardowski Sebastian Olsztyn 1979 M30

285
00:33:07
00:32:29
33
00:19:37
00:19:34
28
00:19:14
00:19:11
21
00:19:15
00:19:13
20
00:18:44
00:18:42
5 102
25 45 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn Urwis Biega 1970 M40 19
00:19:07
00:19:04
37
00:19:25
00:19:22
30
00:19:18
00:19:15
29
00:19:18
00:19:15
32
00:19:51
00:19:49
30
00:19:26
00:19:25
6 108
26 175 Ratuszyński Michał Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1996 M16 23
00:19:11
00:19:08
60
00:20:54
00:20:49
41
00:20:11
00:20:08
31
00:19:22
00:19:17
27
00:19:35
00:19:34
29
00:19:26
00:19:25
6 110
27 349 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 17
00:18:52
00:18:50
30
00:19:10
00:19:08
32
00:19:36
00:19:34
34
00:19:30
00:19:27




4 113
28 79 Lipiński Szymon Olsztyn Pszczółkowski Team 1994 M20 11
00:18:09
00:18:08
40
00:19:46
00:19:43
19
00:18:42
00:18:40


45
00:20:54
00:20:53


4 115
29 71 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 M30 28
00:19:28
00:19:26
28
00:19:09
00:19:05
38
00:19:52
00:19:50
35
00:19:32
00:19:29
34
00:20:04
00:20:01
26
00:19:13
00:19:11
6 116
30 113 Cichocki Marcin Olsztyn no-tax.olsztyn.pl/Klub Sportowy Anunnaki 1975 M30 20
00:19:07
00:19:05
35
00:19:22
00:19:19
34
00:19:41
00:19:38
36
00:19:36
00:19:32




4 125
31 590 Borowski Robert Nidzica Team Kopeć 1979 M30

200
00:25:17
00:25:04
42
00:20:21
00:20:16
45
00:20:01
00:19:56
20
00:19:00
00:18:57
19
00:18:38
00:18:37
5 126
32 249 Reginia Dariusz Mrągowo Drużyna Wilka 1995 M16 48
00:20:42
00:20:28
50
00:20:28
00:20:21
37
00:19:49
00:19:45
44
00:19:58
00:19:53
24
00:19:19
00:19:17
21
00:18:53
00:18:49
6 126
33 468 Olszewski Tomasz Jeziorany Olszewnik 1991 M20 21
00:19:08
00:19:04
33
00:19:18
00:19:15


40
00:19:45
00:19:42
35
00:20:06
00:20:05


4 129
34 296 Myer Steven Olsztyn 1984 M30 24
00:19:14
00:19:09
38
00:19:33
00:19:23


48
00:20:38
00:19:46
135
00:24:37
00:24:07
27
00:19:22
00:19:20
5 137
35 348 Siemiątkowski Tomasz Olsztyn Grupa DBK 1994 M20 33
00:20:11
00:20:08
45
00:20:07
00:20:01
36
00:19:48
00:19:44
43
00:19:58
00:19:53
41
00:20:42
00:20:38
35
00:20:09
00:20:07
6 145
36 56 Bronakowski Piotr Olsztyn KS ANUNNAKI 1979 M30

49
00:20:25
00:20:22
45
00:20:30
00:20:28


29
00:19:41
00:19:39
25
00:19:11
00:19:09
4 148
37 92 Zyskowski Andrzej Olsztyn 1977 M30 36
00:20:17
00:20:14
58
00:20:48
00:20:42
64
00:21:03
00:20:58
270
00:31:10
00:30:35
37
00:20:09
00:20:06
32
00:19:46
00:19:44
6 163
38 291 Kalita Krystian Olsztyn ByleDoMety! 1986 M20 42
00:20:34
00:20:22
54
00:20:38
00:20:32
50
00:20:44
00:20:35
49
00:20:23
00:20:16
38
00:20:16
00:20:12
36
00:20:18
00:20:13
6 165
39 232 Lubasiński Łukasz Gietrzwałd Biegacze z Krainy OZ 1989 M20 41
00:20:34
00:20:30
47
00:20:17
00:20:11


46
00:20:06
00:19:58
36
00:20:07
00:20:04


4 170
40 332 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1960 M50 47
00:20:42
00:20:35
43
00:20:00
00:19:58
39
00:19:53
00:19:50
42
00:19:50
00:19:47




4 171
41 623 groszewski radosław olsztyn rowerysportowy.pl 1976 M30

61
00:20:55
00:20:46
48
00:20:35
00:20:33
38
00:19:39
00:19:36


28
00:19:24
00:19:22
4 175
42 411 Bogusz Piotr Olsztyn Kuropatwa Team 1990 M20 44
00:20:38
00:20:35
48
00:20:18
00:20:15
59
00:20:50
00:20:47
56
00:20:42
00:20:38
40
00:20:31
00:20:29


5 188
43 155 Kaliski Sławomir Olsztyn 4 W-M BOT / forBET Runners 1988 M20 62
00:21:08
00:20:57
67
00:21:03
00:20:48
56
00:20:52
00:20:44
51
00:20:24
00:20:19
44
00:20:50
00:20:43
41
00:20:27
00:20:20
6 192
44 96 Jędrzejczyk Marcin Olsztyn 1976 M30 54
00:20:50
00:20:44
46
00:20:15
00:20:11
46
00:20:30
00:20:23
47
00:20:16
00:20:08




4 193
45 463 Kwiatkowski Ryszard Olsztyn AKM Olsztyn 1963 M50 37
00:20:19
00:20:16
55
00:20:38
00:20:35
53
00:20:42
00:20:39
73
00:21:18
00:21:15
49
00:21:09
00:21:04


5 194
46 75 Drygas Paweł Olsztyn Sam Dla Siebie 1978 M30 64
00:21:17
00:21:10
63
00:20:56
00:20:42
47
00:20:31
00:20:24


53
00:21:16
00:21:13
38
00:20:20
00:20:16
5 201
47 542 Brzozowski Franciszek Miłomłyn Brzozowski Team 1992 M20



84
00:21:46
00:21:41
53
00:20:36
00:20:31
28
00:19:37
00:19:36
42
00:20:29
00:20:27
4 207
48 585 Mielęcki Maciej Olsztyn 1967 M40

57
00:20:46
00:20:42
54
00:20:48
00:20:42
52
00:20:31
00:20:25
72
00:21:52
00:21:48
45
00:20:33
00:20:29
5 208
49 290 Pabjańczyk Artur Bartąg Billennium 1971 M40 49
00:20:44
00:20:39
76
00:21:16
00:21:04
92
00:22:01
00:21:58
63
00:20:59
00:20:55
59
00:21:22
00:21:20
44
00:20:31
00:20:29
6 215
50 562 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC Biskupiec Biega 1981 M30

52
00:20:36
00:20:33
49
00:20:37
00:20:32


80
00:22:18
00:22:11
37
00:20:19
00:20:18
4 218
51 673 Mildner Hubert Olsztyn Najmowicz Triathlon 1979 M30



67
00:21:12
00:21:09
62
00:20:55
00:20:50
50
00:21:08
00:21:05
40
00:20:24
00:20:22
4 219
52 153 Bojarowski Piotr Dąbrówno Team Kopeć 1967 M40 50
00:20:46
00:20:44
68
00:21:05
00:21:02


76
00:21:28
00:21:25
48
00:21:07
00:21:03
60
00:21:05
00:21:03
5 226
53 180 Szewczyk Rafał Olsztyn SKS 1974 M40 63
00:21:13
00:21:10
66
00:21:00
00:20:52
58
00:20:46
00:20:45
68
00:21:09
00:21:06
46
00:21:02
00:20:59
59
00:21:04
00:21:02
6 226
54 433 RZEPKA ANDRZEJ Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1974 M40 43
00:20:38
00:20:36
56
00:20:43
00:20:40
72
00:21:20
00:21:17
57
00:20:43
00:20:38




4 228
55 299 Oleksiak Krzysztof Olsztyn Nutripol 1975 M30 51
00:20:47
00:20:42
71
00:21:10
00:21:04


69
00:21:13
00:21:07
54
00:21:20
00:21:13
57
00:21:02
00:20:58
5 231
56 112 jabłoński krzysztof olsztyn M Runners 1976 M30 56
00:20:57
00:20:47
70
00:21:09
00:21:05
65
00:21:06
00:20:59
60
00:20:52
00:20:45


54
00:20:59
00:20:55
5 235
57 629 Górkiewicz Dariusz Olsztyn Popocatepetl, Mingus 1973 M40

78
00:21:21
00:21:06
63
00:21:04
00:20:57
58
00:20:45
00:20:39
57
00:21:22
00:21:19
64
00:21:09
00:21:07
5 242
58 304 Kostyra Łukasz Jaroty Mont Blanc Team 1983 M30 66
00:21:33
00:21:25
65
00:20:58
00:20:53




62
00:21:31
00:21:26
50
00:20:46
00:20:41
4 243
59 512 Korzeniewski Zbigniew Jaroty Torpeda Trękus 1977 M30

84
00:21:37
00:21:27
68
00:21:22
00:21:13


47
00:21:06
00:21:02
48
00:20:40
00:20:35
4 247
60 110 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olsztyn 1975 M30

110
00:22:48
00:22:39


61
00:20:53
00:20:46
42
00:20:48
00:20:45
39
00:20:23
00:20:21
4 252
61 30 Lipiński Seweryn Olsztyn sztukawkratke.pl / UWM Olsztyn 1981 M30 65
00:21:25
00:21:19


77
00:21:34
00:21:29
67
00:21:12
00:21:05


47
00:20:38
00:20:34
4 256
62 443 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 1969 M40 61
00:21:04
00:20:59
75
00:21:14
00:21:03
71
00:21:24
00:21:16
66
00:21:06
00:20:59


63
00:21:11
00:21:07
5 261
63 496 Piniewski Robert Olsztyn Pszczółkowski Team 1973 M40



88
00:21:49
00:21:46
65
00:21:03
00:20:58
64
00:21:36
00:21:34
46
00:20:35
00:20:33
4 263
64 262 Oller Bartłomiej Olsztyn Olsztyński Klub Sportów Wodnych 1973 M40 45
00:20:40
00:20:36
62
00:20:56
00:20:52
78
00:21:35
00:21:29
80
00:21:38
00:21:32




4 265
65 213 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 180
00:26:19
00:25:50
119
00:23:12
00:23:05
81
00:21:42
00:21:30
84
00:21:47
00:21:41
52
00:21:16
00:21:12
56
00:21:01
00:20:57
6 273
66 315 mounier frederic olsztyn wdowiak@friends 1972 M40 78
00:22:09
00:22:01
83
00:21:33
00:21:28


85
00:21:51
00:21:42
61
00:21:30
00:21:26
52
00:20:54
00:20:51
5 274
67 237 Fotschki Andrzej Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 57
00:20:59
00:20:55
64
00:20:57
00:20:49
82
00:21:38
00:21:31
82
00:21:47
00:21:39


72
00:21:40
00:21:34
5 275
68 40 Kulesza Bogusław Olsztyn AKM Olsztyn 1959 M50 60
00:21:03
00:20:58
69
00:21:07
00:21:03
70
00:21:17
00:21:14
78
00:21:32
00:21:28
200
00:26:43
00:26:35
95
00:22:20
00:22:16
6 277
69 105 Śliwiński Paweł Bartoszyce Drużyna Wilka 1991 M20

77
00:21:18
00:21:15
52
00:20:43
00:20:38
96
00:22:10
00:22:06


53
00:20:54
00:20:52
4 278
70 376 Popko Janusz Olsztyn 1984 M30 25
00:19:17
00:19:16
167
00:24:27
00:24:03


64
00:20:57
00:20:55


24
00:19:08
00:19:07
4 280
71 120 Kantor Orest Różnowo Czarna Łapa 1968 M40 81
00:22:17
00:22:07
80
00:21:22
00:21:14
89
00:21:56
00:21:50
75
00:21:28
00:21:22
55
00:21:16
00:21:13
243
00:29:35
00:29:09
6 291
72 85 Nawojczyk Przemysław Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30 59
00:21:02
00:20:58
82
00:21:32
00:21:25
73
00:21:22
00:21:18
79
00:21:33
00:21:28
81
00:22:19
00:22:16


5 292
73 130 Chrząszcz Maciej Orneta 1975 M30

41
00:19:53
00:19:50


59
00:20:47
00:20:41
30
00:19:45
00:19:42
163
00:24:46
00:24:28
4 293
74 265 Czaplicki Piotr Olsztyn Team Kopeć 1977 M30 67
00:21:38
00:21:31
92
00:22:04
00:21:57
96
00:22:13
00:22:05
94
00:22:08
00:22:02
76
00:22:12
00:22:04
58
00:21:06
00:20:59
6 293
75 628 Figurowicz Jerzy Olsztyn FIGURANT 1963 M50

86
00:21:41
00:21:26
94
00:22:08
00:22:01
87
00:21:56
00:21:50
70
00:21:48
00:21:42
51
00:20:50
00:20:47
5 294
76 472 Turowski Rafał Olsztyn JW 1195 1979 M30 92
00:22:37
00:22:37


86
00:21:51
00:21:44
101
00:22:21
00:22:15
56
00:21:18
00:21:13
71
00:21:34
00:21:30
5 305
77 121 Nowak sebastian Nowe Chechło 1978 M30 95
00:22:53
00:22:42
103
00:22:19
00:22:12
95
00:22:07
00:22:02
72
00:21:20
00:21:14
78
00:22:10
00:22:06
61
00:21:12
00:21:05
6 306
78 356 Klimczuk Mariusz Olsztyn 1980 M30 74
00:21:58
00:21:53
88
00:21:56
00:21:51
97
00:22:13
00:22:07
106
00:22:43
00:22:33
79
00:22:17
00:22:11
68
00:21:25
00:21:22
6 309
79 550 Kwiatkowski Marcin Olsztyn 1992 M20

95
00:22:12
00:21:50
76
00:21:29
00:21:25
89
00:21:59
00:21:54
65
00:21:40
00:21:36
79
00:21:54
00:21:49
5 309
80 134 LECH Bogdan Olsztyn KOK Olsztyn 1960 M50 87
00:22:29
00:22:29
98
00:22:13
00:22:05
83
00:21:48
00:21:39
81
00:21:44
00:21:36
60
00:21:27
00:21:25


5 311
81 397 Burzacki Wiesław Lidzbark WOLNOŚĆ 1954 M60 69
00:21:44
00:21:39
79
00:21:21
00:21:18
85
00:21:42
00:21:42
93
00:22:04
00:21:59




4 326
82 342 Dolat Andrzej Olsztyn B.A.J.M.Sport 1977 M30 82
00:22:18
00:22:15
90
00:21:58
00:21:46
102
00:22:31
00:22:20
83
00:21:44
00:21:39
71
00:21:47
00:21:44
90
00:22:11
00:22:08
6 326
83 440 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Drużyna Wilka 1973 M40 71
00:21:47
00:21:43
85
00:21:37
00:21:28
87
00:21:50
00:21:45
90
00:22:03
00:21:56
252
00:44:35
00:44:06
239
00:29:07
00:28:38
6 333
84 104 Łaguna Andrzej Olsztyn Team Kopeć 1963 M50 68
00:21:41
00:21:38


104
00:22:27
00:22:25
103
00:22:24
00:22:20
88
00:22:37
00:22:35
76
00:21:48
00:21:44
5 335
85 151 Zieliński Tomasz olsztyn MTZ BHP 1976 M30 76
00:22:06
00:22:03
113
00:22:51
00:22:42
103
00:22:26
00:22:20
95
00:22:12
00:22:04
73
00:21:54
00:21:51
93
00:22:15
00:22:12
6 337
86 128 Decyk Maciej Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M30 83
00:22:20
00:22:10
104
00:22:32
00:22:24
107
00:22:42
00:22:31
91
00:22:12
00:21:59
85
00:22:32
00:22:26
80
00:22:01
00:21:56
6 339
87 39 Dąbrowski Łukasz Olsztyn Nutripol 1983 M30 58
00:21:00
00:20:55
73
00:21:12
00:21:06




58
00:21:24
00:21:19
168
00:24:46
00:24:39
4 357
88 413 Jurkiewicz Paweł Olsztyn 1978 M30 90
00:22:32
00:22:21
99
00:22:17
00:22:09
110
00:22:50
00:22:39
120
00:23:11
00:23:01
95
00:23:04
00:22:52
75
00:21:52
00:21:43
6 359
89 599 Laszczak Jerzy Olsztyn Akm OLsztyn/sklepbiegacza,com 1961 M50

97
00:22:12
00:22:05
91
00:22:03
00:21:58
183
00:25:16
00:24:56
98
00:23:01
00:22:55
78
00:21:50
00:21:46
5 364
90 611 Załęcki Zbigniew Olsztynek TEAM KOPEĆ 1974 M40



105
00:22:38
00:22:29
126
00:23:16
00:23:06
69
00:21:45
00:21:39
67
00:21:25
00:21:22
4 367
91 140 podlewski tomasz olsztyn Fitness Club Sylwetka 1978 M30 86
00:22:27
00:22:24
134
00:23:32
00:23:22
101
00:22:29
00:22:18
112
00:22:59
00:22:44
97
00:22:59
00:22:54
83
00:22:06
00:22:00
6 367
92 145 Kowalski Sylwester Olsztyn AKM Olimp Olsztyn / BBL Wydminy 1967 M40 80
00:22:17
00:22:13


90
00:22:00
00:21:53


101
00:23:23
00:23:09
99
00:22:27
00:22:24
4 370
93 82 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1965 M40

106
00:22:37
00:22:18
118
00:23:09
00:22:55
99
00:22:23
00:22:14
92
00:23:01
00:22:49
74
00:21:44
00:21:39
5 371
94 637 Kędzierski Leszek Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 M30

81
00:21:29
00:21:21


97
00:22:18
00:22:11
96
00:23:04
00:22:54
98
00:22:27
00:22:22
4 372
95 87 Gliński Tomasz Olsztyn 1986 M20 84
00:22:23
00:22:03
107
00:22:38
00:22:20
93
00:22:05
00:22:01
92
00:22:06
00:21:59




4 376
96 589 Antczak Marcin Ostróda Ostróda Runners 1979 M30

171
00:24:33
00:24:11
121
00:23:15
00:23:01
105
00:22:41
00:22:32
75
00:22:07
00:22:02
77
00:21:50
00:21:45
5 378
97 241 Wyrzykowski Adrian olsztyn Goamatourbeahero 1977 M30 106
00:23:27
00:23:24
91
00:22:01
00:21:51
120
00:23:14
00:22:57
216
00:27:03
00:26:28
67
00:21:46
00:21:37


5 384
98 271 Sarol Adrian Olsztyn 1989 M20 96
00:22:54
00:22:50
112
00:22:50
00:22:46


104
00:22:39
00:22:25
74
00:22:02
00:21:58


4 386
99 610 Marszałek Paweł Ostróda Ostróda runners 1979 M30

151
00:23:58
00:23:35
114
00:23:06
00:22:53
108
00:22:49
00:22:35
82
00:22:23
00:22:18
87
00:22:08
00:22:03
5 391
100 482 Karólewski Piotr olsztyn 1983 M30 39
00:20:24
00:20:24


62
00:21:11
00:20:57
129
00:23:18
00:23:12


180
00:25:40
00:25:04
4 410
101 476 Błaszczuk Błażej Olsztyn 1995 M16 100
00:23:00
00:22:48
108
00:22:40
00:22:33
106
00:22:43
00:22:31
98
00:22:26
00:22:13




4 412
102 83 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn Drużyna Wilka 1987 M20 89
00:22:31
00:22:25
100
00:22:18
00:22:12
108
00:22:43
00:22:34
117
00:23:06
00:22:56




4 414
103 198 Chojnacki Andrzej Olsztyn 1989 M20 138
00:24:36
00:24:24
115
00:23:01
00:22:44
113
00:22:58
00:22:49
153
00:24:26
00:24:11
84
00:22:27
00:22:19
104
00:22:40
00:22:31
6 416
104 42 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 104
00:23:18
00:23:06
126
00:23:20
00:23:00
125
00:23:19
00:23:10
144
00:23:54
00:23:41
105
00:23:23
00:23:17
88
00:22:10
00:22:05
6 422
105 504 Lisowski Robert Lubomino Pszczółkowski Team 1978 M30



111
00:23:02
00:22:47
86
00:22:01
00:21:43
66
00:21:51
00:21:37
164
00:24:51
00:24:32
4 427
106 66 Filipski Jan Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M40 93
00:22:45
00:22:38


122
00:23:18
00:23:08


100
00:23:06
00:22:59
115
00:22:59
00:22:54
4 430
107 148 Kamiński Jakub Olsztyn 1996 M16 79
00:22:11
00:22:10
94
00:22:08
00:22:01




174
00:25:58
00:25:33
91
00:22:13
00:22:08
4 438
108 47 Faveeuw David Olsztyn 1973 M40 102
00:23:05
00:22:57
149
00:23:51
00:23:08
127
00:23:17
00:23:14
116
00:23:06
00:22:55
99
00:23:02
00:22:55


5 444
109 189 Bodek Gabriel Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40 105
00:23:24
00:23:05
114
00:22:57
00:22:49
142
00:23:52
00:23:43


86
00:22:36
00:22:27


4 447
110 536 Kwieciński Sebastian Mława 1977 M30

133
00:23:32
00:23:14


115
00:23:04
00:22:54
102
00:23:16
00:23:12
100
00:22:33
00:22:28
4 450
111 301 OTTA MARCIN Gietrzwałd Drużyna Wilka 1976 M30 108
00:23:28
00:23:17
120
00:23:13
00:23:00


121
00:23:16
00:23:01


102
00:22:41
00:22:30
4 451
112 697 Borko Cezary Olsztyn Najmowicz Triathlon 1973 M40



170
00:25:01
00:24:51
132
00:23:38
00:23:14
77
00:22:13
00:22:06
73
00:21:39
00:21:36
4 452
113 51 Zieliński Przemysław Olsztyn Team Jana 1976 M30 94
00:22:46
00:22:38
128
00:23:24
00:23:10
119
00:23:07
00:22:56




114
00:23:04
00:22:53
4 455
114 481 Koźmiński Paweł Olsztyn M-TEAM 1973 M40 122
00:23:56
00:23:44
150
00:23:52
00:23:21
139
00:23:50
00:23:40
118
00:23:08
00:22:57
111
00:23:37
00:23:23
106
00:22:45
00:22:38
6 457
115 308 nosarzewski waldemar olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 M40 27
00:19:28
00:19:25


55
00:20:46
00:20:44
226
00:27:01
00:26:53


152
00:24:14
00:24:08
4 460
116 288 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Team MUSTANG Pasłęk 1972 M40 72
00:21:48
00:21:42
162
00:24:18
00:24:09
109
00:22:41
00:22:35




119
00:23:08
00:23:00
4 462
117 396 Oppenkowski Benedykt Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1969 M40 114
00:23:37
00:23:26
122
00:23:16
00:23:00
126
00:23:28
00:23:13
110
00:22:50
00:22:37




4 472
118 581 Bosky Bogdan Olsztyn 12trii drużyna wilka 1968 M40

118
00:23:10
00:22:57
140
00:23:47
00:23:42
142
00:23:42
00:23:31
116
00:23:40
00:23:31
113
00:23:01
00:22:52
5 487
119 541 Kowalewski Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 M30

93
00:22:04
00:21:55
237
00:27:28
00:27:17
77
00:21:34
00:21:26


81
00:22:00
00:21:57
4 488
120 179 Gutmański Mariusz Olsztyn Team Kopeć 1996 M16 101
00:23:02
00:22:57
135
00:23:34
00:23:27
154
00:24:23
00:24:10
125
00:23:22
00:23:06
127
00:23:58
00:23:47


5 488
121 269 Piekarski Paweł Olsztyn WDOWIAK&FRIENDS 1974 M40 116
00:23:39
00:23:27
116
00:23:03
00:22:58
144
00:23:56
00:23:47
128
00:23:22
00:23:11
138
00:24:36
00:24:22
128
00:23:30
00:23:23
6 488
122 240 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Drużyna Wilka 1966 M40

169
00:24:28
00:24:14
133
00:23:40
00:23:28
130
00:23:24
00:23:13
107
00:23:28
00:23:18
121
00:23:16
00:23:07
5 491
123 36 Neumann Artur Olsztyn AKM Olsztyn 1978 M30 112
00:23:34
00:23:13




127
00:23:24
00:23:09
113
00:23:41
00:23:28
143
00:24:01
00:23:52
4 495
124 480 Płodzicki Tomasz Iława 1979 M30 125
00:24:02
00:23:41
179
00:24:52
00:24:27
128
00:23:30
00:23:16
134
00:23:37
00:23:20
119
00:23:39
00:23:33
125
00:23:25
00:23:18
6 497
125 412 Rynko Paweł Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 127
00:24:07
00:23:45
141
00:23:45
00:23:21
274
00:36:20
00:35:56
100
00:22:29
00:22:14
130
00:24:11
00:23:55


5 498
126 253 Murawski Marcin Olsztyn 1998 M16 109
00:23:30
00:23:13
172
00:24:35
00:24:10
157
00:24:28
00:24:16
149
00:24:13
00:23:59
131
00:24:05
00:23:58
109
00:22:53
00:22:46
6 498
127 306 Majchrzak Cezary Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1970 M40 131
00:24:10
00:24:04
137
00:23:35
00:23:28
130
00:23:25
00:23:21


126
00:23:48
00:23:41
112
00:22:55
00:22:49
5 499
128 245 Panikowski Tomasz olsztyn Grupa DBK OLSZTYN 1983 M30 173
00:26:03
00:25:48
157
00:24:12
00:23:51


135
00:23:31
00:23:22
106
00:23:24
00:23:18
116
00:22:59
00:22:54
5 514
129 582 Stypułkowski Radosław Olsztyn 1974 M40

124
00:23:18
00:23:08


181
00:25:12
00:24:48
120
00:23:43
00:23:34
94
00:22:20
00:22:15
4 519
130 65 Bącik Paweł Olsztyn 1982 M30 110
00:23:31
00:23:20
125
00:23:19
00:23:10
153
00:24:11
00:24:06
133
00:23:26
00:23:16




4 521
131 448 Olech Robert Bisztynek 1971 M40

146
00:23:49
00:23:28
134
00:23:47
00:23:28
122
00:23:15
00:23:01
121
00:23:50
00:23:35


4 523
132 320 Pankowski Dariusz Iława 1988 M20 98
00:22:58
00:22:53
123
00:23:18
00:23:12
163
00:24:46
00:24:35
170
00:24:55
00:24:36
141
00:24:46
00:24:31


5 525
133 255 Kord Arkadiusz Barczewo BSB Barczewo Biega / AWFiS Gdańsk 1996 M16 103
00:23:15
00:23:05
117
00:23:06
00:22:57
162
00:24:59
00:24:35




146
00:24:08
00:23:58
4 528
134 62 Ciesielski Mariusz Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1965 M40 123
00:23:57
00:23:49
176
00:24:43
00:24:33


163
00:24:40
00:24:27
124
00:23:45
00:23:37
127
00:23:27
00:23:20
5 537
135 665 brzozowski stanisław Olsztyn Prątniczanka 1955 M50



135
00:23:42
00:23:29
157
00:24:39
00:24:21
117
00:23:41
00:23:31
130
00:23:34
00:23:25
4 539
136 115 Didjurgeit Wiktor Biskupiec Biskupiec biega 1970 M40 137
00:24:33
00:24:16
145
00:23:49
00:23:38
149
00:24:06
00:23:55


114
00:23:37
00:23:28
161
00:24:34
00:24:26
5 545
137 233 Skorupski Sebastian Grunwald Biegacze z Krainy OZ 1985 M20 151
00:25:08
00:25:04
127
00:23:22
00:23:15


148
00:24:11
00:23:58
122
00:23:40
00:23:35
154
00:24:13
00:24:09
5 548
138 236 Fotschki Bartosz Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1987 M20

153
00:24:03
00:23:36
145
00:24:10
00:23:53
143
00:23:47
00:23:31


108
00:22:46
00:22:40
4 549
139 293 Ruczyński Andrzej Olsztyn 1952 M60 130
00:24:10
00:24:00
164
00:24:19
00:24:06
166
00:24:54
00:24:40
150
00:24:19
00:24:00
148
00:24:47
00:24:41
122
00:23:21
00:23:14
6 550
140 372 Trznadel Slawek Olsztyn Torpeda Trękus 1974 M40 107
00:23:28
00:23:22
220
00:26:04
00:25:49


159
00:24:36
00:24:22


66
00:21:24
00:21:20
4 552
141 127 Wolff Marcin Olsztyn M-runners 1969 M40 146
00:24:51
00:24:27
148
00:23:51
00:23:33
138
00:23:52
00:23:38
124
00:23:24
00:23:05




4 556
142 247 Michalczuk Sławomir Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1961 M50 141
00:24:39
00:24:30
173
00:24:35
00:24:22


173
00:24:54
00:24:41
133
00:24:13
00:24:04
110
00:22:52
00:22:46
5 557
143 116 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M40 144
00:24:45
00:24:34
154
00:24:04
00:23:55


137
00:23:35
00:23:26
123
00:23:43
00:23:36


4 558
144 346 Suchecki Wojciech Bukwałd Warmia i Mazury Team 1973 M40 163
00:25:27
00:25:25
214
00:25:52
00:25:47
243
00:27:50
00:27:34
203
00:26:00
00:25:37
104
00:23:22
00:23:15
89
00:22:13
00:22:06
6 559
145 634 Rogowski Jacek Olsztyn 1976 M30

178
00:24:49
00:24:33
147
00:24:06
00:23:53


103
00:23:17
00:23:12
131
00:23:45
00:23:33
4 559
146 343 szewczyk robert olsztyn 1980 M30 132
00:24:11
00:23:58
187
00:25:05
00:24:50
146
00:24:04
00:23:53
171
00:24:52
00:24:40
115
00:23:41
00:23:30


5 564
147 162 Jackowski Marcin Wołowno Pszczółkowski Team 1981 M30

191
00:25:11
00:25:02
173
00:25:13
00:24:59
161
00:24:44
00:24:25
125
00:23:46
00:23:37
107
00:22:48
00:22:39
5 566
148 617 Satława Zbigniew Olsztyn 1973 M40

182
00:24:58
00:24:18
137
00:23:39
00:23:37
141
00:23:32
00:23:29
110
00:23:26
00:23:22


4 570
149 165 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 111
00:23:33
00:23:22
168
00:24:28
00:24:10




158
00:25:08
00:25:00
134
00:23:41
00:23:34
4 571
150 407 Nowak Konrad Olsztyn Torpeda Trękus 1973 M40 118
00:23:46
00:23:42
147
00:23:50
00:23:37


160
00:24:36
00:24:23
147
00:24:51
00:24:39


4 572
151 358 Zając Bartosz Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 157
00:25:18
00:24:57
144
00:23:49
00:23:44
115
00:23:04
00:22:54
162
00:24:30
00:24:26


184
00:25:20
00:25:16
5 578
152 23 Hermann Tomasz Olsztyn Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn 1978 M30 115
00:23:38
00:23:33
159
00:24:15
00:24:08
161
00:24:46
00:24:33
147
00:24:10
00:23:55




4 582
153 556 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn Kriss Coaching 1959 M50

174
00:24:39
00:24:24
150
00:24:08
00:23:56


149
00:24:58
00:24:44
124
00:23:26
00:23:17
4 597
154 345 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1958 M50 134
00:24:23
00:24:15
161
00:24:17
00:24:03
164
00:24:47
00:24:37
156
00:24:40
00:24:20


149
00:24:14
00:24:04
5 600
155 64 Ciećko Adam Olsztyn 1973 M40 139
00:24:36
00:24:32
165
00:24:22
00:24:13
158
00:24:34
00:24:24
168
00:24:35
00:24:35


141
00:23:55
00:23:42
5 603
156 608 Romanow Marcin Olsztyn 1977 M30

206
00:25:37
00:25:10
167
00:24:55
00:24:45
140
00:23:39
00:23:29


101
00:22:34
00:22:30
4 614
157 147 Puławski Dariusz Pisz piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej 1983 M30 136
00:24:29
00:24:14
228
00:26:14
00:25:49
200
00:26:12
00:25:50
136
00:23:43
00:23:26


144
00:24:07
00:23:53
5 616
158 580 Reza Marek Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40

222
00:26:09
00:25:45


113
00:23:16
00:22:44
144
00:24:47
00:24:36
138
00:24:04
00:23:39
4 617
159 363 Dublanka Dawid Olsztyn 1976 M30 169
00:25:50
00:25:41
233
00:26:18
00:26:04
184
00:25:36
00:25:18
179
00:25:09
00:24:46
140
00:24:43
00:24:30
133
00:23:45
00:23:34
6 621
160 17 Siwiński Jerzy Olsztyn Drużyna Wilka 1960 M50 160
00:25:23
00:25:16
192
00:25:14
00:25:06
177
00:25:15
00:25:05
152
00:24:18
00:24:06
134
00:24:15
00:24:06


5 623
161 95 Stefaniuk rafał dobre miasto 1976 M30

177
00:24:47
00:24:29
174
00:25:16
00:25:01
158
00:24:34
00:24:21
160
00:25:21
00:25:09
136
00:23:42
00:23:35
5 628
162 494 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1953 M60

156
00:24:11
00:24:05
171
00:25:04
00:24:53
169
00:24:48
00:24:36
136
00:24:21
00:24:14


4 632
163 19 Derdziak Łukasz Olsztyn 1988 M20 117
00:23:39
00:23:32
129
00:23:25
00:23:18


201
00:25:56
00:25:36
190
00:26:25
00:26:12


4 637
164 294 Niemaszyk Radosław OLSZTYN M-Team 1970 M40 133
00:24:17
00:23:53
197
00:25:16
00:24:40
159
00:24:56
00:24:31


150
00:24:59
00:24:46


4 639
165 248 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M50 140
00:24:38
00:24:26
180
00:24:54
00:24:45
216
00:26:46
00:26:31
197
00:25:52
00:25:29
163
00:25:27
00:25:15
156
00:24:23
00:24:12
6 639
166 67 Twardowski Błażej Ostróda 1983 M30 135
00:24:25
00:24:11
201
00:25:24
00:25:11


167
00:24:49
00:24:33


137
00:23:44
00:23:38
4 640
167 276 Kulas Maciej Gdynia 1998 M16 129
00:24:09
00:23:58
184
00:25:05
00:24:50
188
00:25:49
00:25:32


166
00:25:36
00:25:26
170
00:24:55
00:24:44
5 649
168 191 kord bogdan barczewo 1958 M50 148
00:24:55
00:24:55
189
00:25:10
00:24:55
180
00:25:27
00:25:11


172
00:25:47
00:25:32
150
00:24:16
00:24:05
5 650
169 483 Grabowski Marek Olsztyn Budimex 1965 M40

203
00:25:28
00:25:07
155
00:24:25
00:24:13
151
00:24:17
00:24:05


148
00:24:13
00:24:03
4 657
170 545 lisowski przemysław Dywity CTMiR Spaszewski 1976 M30

175
00:24:40
00:24:35
160
00:24:37
00:24:33
182
00:25:01
00:24:53
142
00:24:35
00:24:31
212
00:27:00
00:26:42
5 659
171 257 Ciołkowski Marek Olsztyn biegambomuszę 1963 M50 124
00:23:59
00:23:54


194
00:25:50
00:25:43
195
00:25:43
00:25:29
153
00:25:03
00:24:53
192
00:25:49
00:25:40
5 663
172 142 GRABOWSKI MARIUSZ Szczytno PKO BP S.A. 1 O/SZCZYTNO 1980 M30 143
00:24:41
00:24:30




189
00:25:33
00:25:13
181
00:26:06
00:25:52
151
00:24:21
00:24:07
4 664
173 319 Rogalski Krzysztof Dywity Nutripol 1984 M30 147
00:24:53
00:24:40
211
00:25:43
00:25:25


191
00:25:42
00:25:20
162
00:25:35
00:25:15
167
00:24:43
00:24:35
5 667
174 570 Opalach Zbigniew Olsztyn 1982 M30



212
00:26:42
00:26:14
165
00:24:56
00:24:31
171
00:25:45
00:25:29
123
00:23:31
00:23:16
4 671
175 437 Leński Michał Słupy Wdowiak@Friends 1980 M30 149
00:25:03
00:24:48


196
00:26:03
00:25:47
193
00:25:50
00:25:28
180
00:25:51
00:25:39
160
00:24:34
00:24:24
5 682
176 694 Kamiński Andrzej Iława Team Kopeć 1954 M60



202
00:26:18
00:25:57
190
00:25:44
00:25:17
151
00:25:01
00:24:51
140
00:23:50
00:23:41
4 683
177 323 Kielak Marcin Olsztyn 1985 M20 152
00:25:08
00:24:55
188
00:25:09
00:24:50


187
00:25:27
00:25:09


157
00:24:31
00:24:18
4 684
178 609 Horszwald Wiktor Olsztyn WDOWIAK and FRIENDS 1982 M30

229
00:26:14
00:25:46
190
00:25:56
00:25:36


139
00:24:39
00:24:26
129
00:23:32
00:23:24
4 687
179 187 Kościesza Piotr Olsztyn Tri NEGU 1986 M20 168
00:25:49
00:25:37
198
00:25:17
00:25:00
189
00:25:54
00:25:35
185
00:25:25
00:25:03


145
00:24:08
00:23:57
5 687
180 28 Baciński Karol Orneta OKBA ORNETA 1981 M30

170
00:24:33
00:24:20


194
00:25:47
00:25:29
161
00:25:21
00:25:13
166
00:24:51
00:24:33
4 691
181 44 Folga Artur Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 162
00:25:24
00:25:06
195
00:25:16
00:24:50
193
00:25:55
00:25:39
177
00:25:00
00:24:43


159
00:24:37
00:24:23
5 691
182 177 Komaszyński Jarek Olsztyn 1977 M30 182
00:26:23
00:26:20
183
00:25:03
00:24:54
205
00:26:14
00:26:01
209
00:26:21
00:26:02
183
00:26:04
00:25:54
162
00:24:35
00:24:27
6 710
183 359 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30

221
00:26:06
00:25:42
182
00:25:33
00:25:16
155
00:24:32
00:24:15


153
00:24:15
00:24:08
4 711
184 46 Rybicki Mikołaj OLSZTYN 1981 M30 145
00:24:49
00:24:32


215
00:26:40
00:26:18
198
00:25:59
00:25:30
195
00:26:42
00:26:20
188
00:25:54
00:25:32
5 726
185 135 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 189
00:26:56
00:26:33
217
00:25:55
00:25:34
168
00:25:09
00:24:48
257
00:29:46
00:29:11


171
00:24:56
00:24:46
5 745
186 698 ZAŁĘCKI WOJCIECH SŁUPY 1978 M30



221
00:27:01
00:26:41
213
00:26:45
00:26:18
143
00:24:45
00:24:34
172
00:24:53
00:24:47
4 749
187 364 Szanowski Mariusz Olsztyn OKNOS TEAM OLSZTYN 1970 M40 166
00:25:35
00:25:23
226
00:26:13
00:25:59
214
00:26:32
00:26:17


168
00:25:38
00:25:27
208
00:26:36
00:26:27
5 756
188 331 Rojek Szymon Olsztyn 1998 M16 161
00:25:24
00:25:10
166
00:24:26
00:24:20
218
00:26:54
00:26:35




213
00:26:57
00:26:42
4 758
189 49 Drzewiecki Michał Ostróda Ostródzka Grupa Biegowa 1975 M30 158
00:25:19
00:25:05
204
00:25:33
00:25:21
207
00:26:26
00:26:11




191
00:25:57
00:25:38
4 760
190 362 Kułak Piotr Biskupiec biskupiec biega 1972 M40

295
00:41:57
00:41:57
176
00:25:16
00:25:03
212
00:26:36
00:26:16
201
00:26:59
00:26:36
173
00:24:57
00:24:48
5 762
191 330 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30

212
00:25:47
00:25:33
199
00:26:03
00:25:49
206
00:26:10
00:25:52
182
00:26:02
00:25:53
175
00:24:59
00:24:51
5 762
192 76 Kozak Przemysław Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 M30 170
00:25:51
00:25:41
209
00:25:40
00:25:22
198
00:26:07
00:25:48


213
00:27:57
00:27:33
186
00:25:29
00:25:19
5 763
193 190 Smolski Marcin Olsztyn Nutripol 1973 M40 175
00:26:10
00:25:56
213
00:25:50
00:25:32
213
00:26:29
00:26:15
234
00:27:25
00:27:04
185
00:26:15
00:25:55
199
00:26:03
00:25:56
6 772
194 73 Bronakowski Andrzej Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl 1977 M30

136
00:23:35
00:23:33
278
00:38:39
00:38:08
288
00:37:50
00:37:15
251
00:37:15
00:36:47
111
00:22:49
00:22:47
5 776
195 146 Lipka Piotr Jaroty 1985 M20

190
00:25:10
00:24:49
169
00:25:08
00:24:49
239
00:27:36
00:27:12
178
00:25:54
00:25:36


4 776
196 169 Rękawiecki Robert Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 185
00:26:36
00:26:30
227
00:26:14
00:25:56
206
00:26:31
00:26:10
204
00:26:08
00:25:48
193
00:26:31
00:26:16
197
00:26:08
00:25:54
6 779
197 366 Gołębiowski Mateusz Olsztyn 1990 M20 186
00:26:38
00:26:27
237
00:26:40
00:26:29
195
00:25:59
00:25:46


165
00:25:29
00:25:19


4 783
198 136 Kostrzewa Jarosław Barczewo 1972 M40 164
00:25:31
00:25:26
241
00:26:51
00:26:35
234
00:27:31
00:27:11
227
00:27:35
00:26:54
219
00:28:04
00:27:43
178
00:25:09
00:24:58
6 788
199 59 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 154
00:25:15
00:24:57
244
00:26:55
00:26:28


218
00:26:57
00:26:31


177
00:25:10
00:24:58
4 793
200 500 Rytwiński Lech Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 193
00:27:12
00:26:49
216
00:25:53
00:25:46
209
00:26:33
00:26:13
196
00:25:40
00:25:29


195
00:26:00
00:25:46
5 793
201 200 Sobala Maciej Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1980 M30 214
00:29:18
00:29:03
202
00:25:26
00:25:04


230
00:27:31
00:27:00
155
00:25:11
00:24:59


4 801
202 197 Puczel Piotr Olsztyn PRON SQUAD 1982 M30 218
00:29:30
00:29:09
236
00:26:26
00:26:13


238
00:27:17
00:27:11
167
00:25:34
00:25:26
183
00:25:23
00:25:14
5 804
203 607 Brzóska Piotr Olsztyn Leśni biegacze 1967 M40

261
00:28:06
00:27:44
240
00:27:55
00:27:24
244
00:27:59
00:27:21
156
00:25:09
00:25:00
165
00:24:32
00:24:32
5 805
204 391 Rudszewski Daniel Jonkowo 1977 M30 165
00:25:33
00:25:19
239
00:26:43
00:26:29
225
00:27:13
00:26:53
245
00:27:59
00:27:25
216
00:27:53
00:27:34
206
00:26:34
00:26:16
6 812
205 129 Decyk Leszek Stawiguda Team Kopeć 1953 M60 192
00:27:07
00:26:57
242
00:26:54
00:26:39
236
00:27:33
00:27:12
220
00:26:55
00:26:32
202
00:26:59
00:26:41
203
00:26:14
00:26:00
6 817
206 33 Rusiniak Sławomir Olsztyn 1979 M30 187
00:26:50
00:26:28


210
00:26:37
00:26:13


203
00:27:24
00:26:53
220
00:27:23
00:26:50
4 820
207 652 Marweg Witek Olsztyn 1978 M30



217
00:26:55
00:26:32
217
00:26:44
00:26:29
187
00:26:23
00:26:07
202
00:26:12
00:26:00
4 823
208 171 Gębala Leszek Olsztyn SS Drużyna Wilka 1955 M50 150
00:25:07
00:24:58
256
00:27:26
00:27:10


224
00:27:07
00:26:43
199
00:26:48
00:26:34


4 829
209 708 Kostrzewa Marek OLSZTYN 1961 M50



233
00:27:32
00:27:11
199
00:25:56
00:25:35
194
00:26:40
00:26:19
207
00:26:56
00:26:22
4 833
210 286 Polański Wojciech Olsztyn 1979 M30 197
00:27:34
00:27:19
252
00:27:14
00:27:02
226
00:27:13
00:26:53
248
00:28:17
00:27:43
205
00:27:15
00:26:56
205
00:26:30
00:26:12
6 833
211 55 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50

240
00:26:50
00:26:39
247
00:27:58
00:27:40
200
00:25:50
00:25:35
184
00:26:06
00:25:55
210
00:26:48
00:26:38
5 834
212 446 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn Gajówka 1964 M50 208
00:28:43
00:28:28
225
00:26:12
00:25:45
242
00:27:56
00:27:33
214
00:26:34
00:26:22
191
00:26:33
00:26:13
247
00:29:51
00:29:35
6 838
213 53 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 183
00:26:27
00:26:08
247
00:27:10
00:26:43


219
00:26:56
00:26:31
217
00:28:00
00:27:39
219
00:27:10
00:26:50
5 838
214 579 Kulikowski Waldemar Olsztyn 1966 M40

205
00:25:35
00:25:13
227
00:27:10
00:26:54
205
00:25:49
00:25:49
204
00:27:03
00:26:53


4 841
215 417 Stolarski Andrzej Olsztyn MPEC Olsztyn 1959 M50 203
00:28:11
00:27:47
238
00:26:42
00:26:25
219
00:27:00
00:26:39
240
00:27:45
00:27:13
208
00:27:31
00:27:14
215
00:27:04
00:26:45
6 845
216 398 Bartkowski Jan Nidzica Nidzica biega 1961 M50 167
00:25:40
00:25:28
250
00:27:13
00:27:01
229
00:27:06
00:26:56
247
00:27:57
00:27:42
221
00:27:54
00:27:46


5 864
217 389 Dębowski Damian Barczewo 1986 M20 211
00:29:07
00:28:43
263
00:28:21
00:27:48
231
00:27:31
00:27:07
235
00:27:38
00:27:09
188
00:26:27
00:26:08


5 865
218 329 Wielga Andrzej Olsztyn M-Team 1972 M40 184
00:26:33
00:26:20
243
00:26:54
00:26:49
249
00:28:01
00:27:43
241
00:27:37
00:27:14
218
00:27:56
00:27:42
223
00:27:17
00:27:04
6 866
219 157 Ostrowski Maciej Olsztyn 1984 M30 194
00:27:15
00:27:02
208
00:25:39
00:25:19




229
00:29:08
00:28:39
236
00:28:50
00:28:27
4 867
220 438 Maculewicz Marek Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 239
00:33:39
00:33:09
265
00:28:42
00:28:32
241
00:27:48
00:27:28


198
00:26:42
00:26:34
190
00:25:44
00:25:36
5 868
221 109 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 206
00:28:27
00:28:06


246
00:28:04
00:27:39


212
00:27:51
00:27:32
204
00:26:28
00:26:11
4 868
222 402 Mróz Karol Olsztyn 1993 M20 188
00:26:51
00:26:38


244
00:27:59
00:27:36


220
00:28:05
00:27:45
218
00:26:58
00:26:47
4 870
223 601 Sikorski Łukasz Olsztyn 1990 M20

245
00:27:01
00:26:28
224
00:27:16
00:26:51


223
00:28:32
00:28:09
189
00:25:51
00:25:35
4 881
224 357 Machul Piotr Olsztyn Olsztyński Klub Sportów Wodnych 1983 M30 191
00:27:01
00:26:28
224
00:26:11
00:25:59
230
00:27:19
00:27:01
236
00:27:38
00:27:09




4 881
225 34 Charubin Mariusz Pisz Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych 1979 M30

230
00:26:16
00:25:50
203
00:26:21
00:25:59
202
00:25:54
00:25:36


250
00:29:58
00:29:43
4 885
226 32 Chomański Łukasz Olsztyn Przem-Gri 1983 M30 232
00:31:21
00:31:02
267
00:28:53
00:28:25




211
00:27:51
00:27:30
181
00:25:21
00:25:05
4 891
227 429 Raczynski Maciej Gdynia Serwus.com 1979 M30 199
00:27:36
00:27:27
235
00:26:24
00:26:06


233
00:27:30
00:27:02


224
00:27:51
00:27:34
4 891
228 473 Grzeszczyk Marcin Olsztyn 1987 M20 204
00:28:15
00:27:43


253
00:28:30
00:28:13
228
00:27:26
00:26:58
206
00:27:22
00:27:03


4 891
229 230 Chudziński Artur Nidzica Biegacze z Krainy OZ 1990 M20 213
00:29:18
00:29:01
232
00:26:17
00:25:47


229
00:27:31
00:27:00


232
00:28:27
00:28:17
4 906
230 386 Baranowski Sebastian OLSZTYN 1981 M30 234
00:32:29
00:31:58




252
00:28:56
00:28:45
214
00:27:48
00:27:34
214
00:26:56
00:26:44
4 914
231 539 Kaźmierczak Patryk Olsztyn 1995 M16



251
00:28:12
00:27:48
221
00:27:02
00:26:35
227
00:28:39
00:28:20
231
00:28:58
00:28:08
4 930
232 337 Polanowski Edward Ostróda Ostróda 1953 M60 201
00:27:57
00:27:52
255
00:27:26
00:27:23


262
00:29:40
00:29:27


222
00:26:59
00:26:54
4 940
233 114 Marciak Karol Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Biegowe 1982 M30 237
00:32:50
00:32:26


258
00:29:34
00:29:15
225
00:27:20
00:26:53
226
00:28:32
00:28:16


4 946
234 516 Kozłowski Piotr Olsztyn Sąsiedzi z Barcza 1980 M30

268
00:29:02
00:28:50
261
00:30:54
00:30:25
255
00:29:34
00:29:02
215
00:27:55
00:27:34
221
00:27:07
00:26:53
5 952
235 318 Czepan Paweł Olsztyn 1986 M20 220
00:29:40
00:29:10
260
00:28:05
00:27:31
239
00:27:48
00:27:21
242
00:27:43
00:27:16




4 961
236 426 Koszewski Wojciech Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 238
00:33:11
00:32:40
277
00:31:06
00:30:41


268
00:30:50
00:30:17
231
00:29:20
00:29:01
225
00:28:02
00:27:46
5 962
237 365 Borkowski Wojciech Olsztyn bwib.eu 1969 M40

259
00:27:54
00:27:12
252
00:28:19
00:27:52
243
00:27:53
00:27:17


209
00:26:50
00:26:31
4 963
238 537 kardaś Zdzisław Olsztyn 1970 M40



248
00:28:09
00:27:41
261
00:29:59
00:29:24
230
00:29:24
00:28:58
228
00:28:09
00:27:50
4 967
239 662 Komorowski Arkadiusz Olsztyn G33/Life4Sport 1980 M30



263
00:31:01
00:30:35
267
00:30:52
00:30:15
240
00:30:42
00:30:19
198
00:26:19
00:25:55
4 968
240 184 Kościesza Robert Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 233
00:32:04
00:31:36


267
00:32:10
00:31:41
271
00:31:15
00:30:45
235
00:29:47
00:29:30
237
00:28:54
00:28:35
5 972
241 521 Gąsiorowski Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40



262
00:30:51
00:30:31
258
00:29:53
00:29:19
228
00:28:55
00:28:39
234
00:28:36
00:28:21
4 982
242 409 wierenko miroslaw Olsztyn Torpeda Trękus 1974 M40 228
00:30:45
00:30:22
269
00:29:06
00:28:51


264
00:30:19
00:29:40
242
00:31:33
00:31:02
253
00:31:18
00:30:54
5 987
243 522 Piwowarski Bartosz Olsztyn bpiwn.pl 1982 M30



273
00:35:08
00:34:38
274
00:31:43
00:31:05
234
00:29:48
00:29:25
211
00:26:52
00:26:38
4 992
244 418 Ostaszewski Tomasz Olsztyn f / Reklamy W Windach Olsztyn 1976 M30 230
00:31:04
00:30:48




272
00:31:23
00:30:49
239
00:30:41
00:30:14
252
00:30:58
00:30:34
4 993
245 275 Walczak Marek Gronity OKSW Olsztyn 1966 M40 216
00:29:23
00:28:57
266
00:28:48
00:28:36
260
00:30:49
00:30:20
260
00:29:59
00:29:22




4 1002
246 648 Przywieczerski Wojciech Olsztyn 1983 M30

271
00:29:21
00:28:42
250
00:28:11
00:27:46
253
00:29:18
00:28:53
241
00:31:01
00:30:36


4 1015
247 518 Grzela Piotr Olsztyn 1990 M20



279
00:38:54
00:38:30
275
00:31:45
00:31:13
233
00:29:35
00:29:15
230
00:28:27
00:28:06
4 1017
248 37 Tkacz Jacek Olsztyn Team Kopeć 1980 M30 240
00:34:29
00:34:02
287
00:33:59
00:33:29
277
00:37:09
00:36:38
283
00:34:15
00:33:38
244
00:33:16
00:32:58
256
00:32:46
00:32:25
6 1017
249 268 Kowalczyk Eryk Olsztyn erykkowalczyk.pl 1986 M20 226
00:30:18
00:30:01
286
00:33:26
00:32:55




249
00:34:41
00:34:12
257
00:37:34
00:37:10
4 1018
250 573 HOLOVIN JOZEF BARCZEWKO 1969 M40



268
00:33:06
00:32:35
276
00:32:04
00:31:42
237
00:30:04
00:29:48
241
00:29:02
00:28:50
4 1022
251 234 Miętus Marcin Olsztyn Biegacze z Krainy OZ 1981 M30 235
00:32:30
00:32:14
281
00:31:51
00:31:21


278
00:32:38
00:32:08
246
00:33:46
00:33:32


4 1040
252 419 Bogucki Bartosz Olsztyn Michelin Team 1981 M30 236
00:32:36
00:32:23
282
00:32:32
00:32:21


280
00:33:23
00:32:50
245
00:33:40
00:33:17


4 1043
253 394 Lisewski Krzysztof Olsztyn 1960 M50 241
00:34:44
00:34:16
291
00:34:05
00:33:39
272
00:34:46
00:34:15
285
00:34:27
00:33:51
248
00:34:29
00:33:59


5 1046
254 298 Mariański Marek Olsztyn 1952 M60 225
00:30:07
00:29:42
280
00:31:22
00:30:47
266
00:32:05
00:31:38
277
00:32:18
00:31:46




4 1048
255 273 Zdunek Sławomir Olsztyn 1964 M50 242
00:34:50
00:34:33
292
00:34:22
00:34:03
276
00:36:30
00:35:59
286
00:34:53
00:34:16
250
00:36:44
00:36:17


5 1054
256 225 Turek Rafał Olsztyn 1972 M40 245
00:54:40
00:54:10
297
00:52:02
00:51:30


289
00:49:32
00:48:52


259
00:48:30
00:48:00
4 1090

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 624 Najmowicz Sebastian Olsztyn GO.ON. 1991 M20

6
00:17:17
00:17:17
4
00:17:28
00:17:26
7
00:17:22
00:17:20




3 17
2 591 Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1976 M30

21
00:18:50
00:18:49
15
00:18:34
00:18:33
25
00:18:46
00:18:44




3 61
3 156 Godlewski Daniel Olsztyn CTMiR 1975 M30 15
00:18:42
00:18:40
24
00:18:58
00:18:56
24
00:19:04
00:19:02






3 63
4 199 Zubrycki Łukasz węgorzewo Vege Runners 1985 M20 26
00:19:22
00:19:19
29
00:19:10
00:19:08


33
00:19:26
00:19:23




3 88
5 691 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30



26
00:19:07
00:19:07
41
00:19:46
00:19:41


33
00:19:49
00:19:46
3 100
6 716 Olszewski Mirosław Nikielkowo 1983 M30





71
00:21:35
00:21:14
31
00:19:46
00:19:44
34
00:19:51
00:19:49
3 136
7 484 Elminowski Edward Olsztyn 1965 M40

87
00:21:46
00:21:41
80
00:21:35
00:21:30


51
00:21:14
00:21:11


3 218
8 578 Zapadka Stanisław Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1955 M50



117
00:23:03
00:22:54


91
00:22:50
00:22:47
84
00:22:05
00:22:00
3 292
9 586 RZEPKA Patryk Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1998 M16

42
00:19:56
00:19:54
220
00:26:42
00:26:40
39
00:19:42
00:19:40




3 301
10 729 Kurczycki Michał Olsztyn SZWAGIER!! Poczekaj... / Waniewski Coaching 1979 M30





139
00:23:40
00:23:27
93
00:22:57
00:22:49
97
00:22:25
00:22:20
3 329
11 303 Szydlik Wojciech Olsztyn Rotaract Olsztyn 1991 M20 91
00:22:33
00:22:27
158
00:24:14
00:23:39




108
00:23:23
00:23:19


3 357
12 606 Clajot Fabian Olsztyn FC Grabowa 1993 M20



136
00:23:53
00:23:31
145
00:24:10
00:23:45
90
00:23:00
00:22:42


3 371
13 651 Gadomski Władysław Olsztyn Mud Goats 1984 M30



124
00:23:23
00:23:09
119
00:23:08
00:22:58
128
00:23:59
00:23:51


3 371
14 717 Karasiński Jarosław Olsztyn 1975 M30





176
00:25:07
00:24:42
129
00:24:02
00:23:52
126
00:23:31
00:23:19
3 431
15 266 Rowiński Michał Lubawa Lubawa Kocha Biegać 1984 M30 221
00:29:54
00:29:29
111
00:22:49
00:22:44


111
00:22:46
00:22:38




3 443
16 251 Kujawa Paweł Biskupiec Biskupiec Biega 1983 M30 120
00:23:51
00:23:35
160
00:24:16
00:23:58
165
00:24:48
00:24:39






3 445
17 295 Polewacz Paweł Olsztyn BOSKI KWARTET 1968 M40 128
00:24:08
00:24:06
130
00:23:27
00:23:22


188
00:25:17
00:25:09




3 446
18 554 Cesarczyk Grzegorz Olsztyn OKSW 1971 M40

163
00:24:18
00:24:07
152
00:24:15
00:24:03
154
00:24:31
00:24:14




3 469
19 557 Prange Waldemar Puck Brzozowski Team 1976 M30

152
00:23:59
00:23:42
148
00:24:01
00:23:53


176
00:25:44
00:25:34


3 476
20 658 KUJAWSKI ARKADIUSZ OLSZTYN 1982 M30



178
00:25:25
00:25:08
178
00:25:05
00:24:45
132
00:24:14
00:24:00


3 488
21 679 Hulecki Łukasz Olsztyn Hulek 1983 M30



151
00:24:11
00:24:02
164
00:24:37
00:24:27
173
00:25:51
00:25:32


3 488
22 644 Grabowski Jacek Olsztyn 1983 M30

186
00:25:05
00:24:37


180
00:25:09
00:24:47
137
00:24:23
00:24:17


3 503
23 259 Chudzik Tomasz Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 224
00:30:03
00:22:14
121
00:23:15
00:22:53


174
00:25:01
00:24:41




3 519
24 544 Szabelski Filip Miłomłyn Brzozowski Team 1991 M20

193
00:25:15
00:24:55
181
00:25:28
00:25:12
166
00:24:47
00:24:31




3 540
25 564 Sarnowski Jacek Olsztyn Pszczółkowski Team 1978 M30

219
00:25:56
00:25:27


175
00:25:03
00:24:42


176
00:25:08
00:24:56
3 570
26 137 Michalski Wojtek Dywity DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1981 M30

210
00:25:40
00:25:09
192
00:25:56
00:25:39
172
00:24:57
00:24:40




3 574
27 600 Stawecki Konrad Jaroty Photoactive/Team Kopeć 1976 M30



208
00:26:34
00:26:12
210
00:26:31
00:26:04


158
00:24:37
00:24:23
3 576
28 161 rutkowski paweł Olsztyn 1957 M50 174
00:26:04
00:25:53
218
00:25:56
00:25:36
187
00:25:55
00:25:32






3 579
29 738 Węgierski Błażej Olsztynek 1975 M30





232
00:27:30
00:27:01
189
00:26:30
00:26:08
185
00:25:30
00:25:19
3 606
30 421 Olszewski Zbigniew LIDZBARK WARMINSKI Klub biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW 1973 M40 179
00:26:18
00:25:56


235
00:27:40
00:27:12


207
00:27:19
00:27:03


3 621
31 704 Pajka Łukasz Olsztyn 1981 M30



232
00:27:36
00:27:11
222
00:26:53
00:26:37


174
00:25:01
00:24:49
3 628
32 639 Gaweł Andrzwej Olsztyn MPEC 1981 M30





237
00:27:40
00:27:10
196
00:26:44
00:26:26
200
00:26:13
00:25:58
3 633
33 575 Zajączkowski Krzysztof Olsztyn Makro 1979 M30

251
00:27:13
00:26:39
211
00:26:38
00:26:13


210
00:27:36
00:27:18


3 672
34 192 Lewandowski Bartosz Barczewo 1984 M30 207
00:28:29
00:28:08


264
00:31:15
00:30:40
281
00:33:36
00:32:52




3 752
35 311 Idziak Paweł Olsztyn 1977 M30 219
00:29:36
00:29:28
272
00:29:35
00:29:25


266
00:30:21
00:30:02




3 757
36 102 Cieciera Marcin Olsztyn 1992 M20 231
00:31:19
00:31:01
294
00:35:34
00:35:05




247
00:33:56
00:33:36


3 772
37 447 BLOCK ROBERT 1979 M30

290
00:34:02
00:33:32
269
00:33:24
00:32:52
279
00:33:29
00:32:48




3 838
38 450 Olejarz Artur Zielona Góra 12 Batalion Dowodzenia Szczecin 1988 M20 1
00:15:37
00:15:35




1
00:16:28
00:16:27




2 2
39 657 Ilski Piotr Olsztyn 1995 M16



9
00:18:07
00:18:04
10
00:17:50
00:17:48




2 19
40 503 WOŁOSZCZYK KAMIL 1993 M20

8
00:17:35
00:17:34


13
00:17:55
00:17:54




2 21
41 465 OLSZEWSKI Adam jeziorany kopec team 1993 M20 10
00:18:02
00:17:59
18
00:18:38
00:18:37








2 28
42 507 LULLIS KAMIL MRĄGOWO KB MRĄGOWO 1984 M30

14
00:18:20
00:18:14
22
00:18:47
00:18:44






2 36
43 491 Jackiewicz Mateusz Rożenta 1997 M16

32
00:19:13
00:19:11




5
00:17:27
00:17:27


2 37
44 176 Maleszka Grzegorz Olsztyn Dachland Olsztyn 1977 M30

39
00:19:43
00:19:39
23
00:19:02
00:18:59






2 62
45 424 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1966 M40 30
00:19:34
00:19:32






39
00:20:22
00:20:19


2 69
46 338 Korowacki Marcin Pasłęk KB BiegamBoLubię PASŁĘK 1987 M20 32
00:20:04
00:20:00


44
00:20:27
00:20:22






2 76
47 274 Zakrzewski Łukasz Olsztyn Team Kopeć 1984 M30 34
00:20:13
00:20:11
44
00:20:07
00:20:06








2 78
48 497 Śmieszny Marcin Olsztyn 4active Paweł Najmowicz 1983 M30



43
00:20:25
00:20:16
37
00:19:37
00:19:33




2 80
49 335 BISIKIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN RO BI SIE 1979 M30 29
00:19:30
00:19:30




55
00:20:40
00:20:38




2 84
50 728 Trapp Michał Starogard Gdański KS Beniaminek 03 Starogard Gdański 1988 M20







43
00:20:50
00:20:46
43
00:20:30
00:20:26
2 86
51 280 Dzirba Radosław Olsztyn KAYA TEAM 1987 M20 38
00:20:21
00:20:19
51
00:20:30
00:20:28








2 89
52 193 Ferszt Piotr Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30 40
00:20:26
00:20:23








49
00:20:43
00:20:40
2 89
53 254 Kord Radosław Barczewo 1985 M20

36
00:19:25
00:19:21
69
00:21:38
00:21:14






2 105
54 131 Kaźmierczak Adrian Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1994 M20

53
00:20:36
00:20:32


54
00:20:38
00:20:32




2 107
55 416 Szok Adam Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1973 M40 53
00:20:49
00:20:44
72
00:21:11
00:20:59








2 125
56 327 Mazur Paweł Olsztyn KW Olsztyn 1981 M30 52
00:20:49
00:20:42
74
00:21:13
00:21:03








2 126
57 457 Pilarczyk Krzysztof Olsztyn Pik.Projekt 1971 M40 70
00:21:45
00:21:40








82
00:22:03
00:21:58
2 152
58 520 Brzozowski Piotr Miłomłyn Sąd Apelacyjny w Olsztynie 1981 M30



79
00:21:38
00:21:30
74
00:21:26
00:21:18




2 153
59 492 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL 1969 M40

59
00:20:53
00:20:49
100
00:22:21
00:22:14






2 159
60 743 Oświęcimski Wojciech Olsztyn lokator nieruchomości Piła 1963 M50





102
00:22:28
00:22:20


62
00:21:10
00:21:06
2 164
61 246 Zinkiewicz Tomasz Dywity 1982 M30 75
00:22:06
00:21:51
105
00:22:36
00:22:07








2 180
62 664 Brzozowski Michał OLSZTYN 1993 M20







89
00:22:45
00:22:36
92
00:22:18
00:22:11
2 181
63 385 Klimczuk Cezary Mrągowo 1982 M30 73
00:21:52
00:21:47




109
00:22:46
00:22:36




2 182
64 737 Antoniak Krzysztof Olsztyn 1976 M30





107
00:22:52
00:22:34


86
00:22:12
00:22:02
2 193
65 344 Sękowski Piotr Olsztyn 1988 M20 88
00:22:29
00:22:16


116
00:23:03
00:22:54






2 204
66 107 Barszczewski Tadeusz Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1974 M40

142
00:23:46
00:23:35
66
00:21:14
00:21:09






2 208
67 758 Tarasewicz Szymon Olsztyn AKM Olsztyn 1983 M30







112
00:23:36
00:23:25
103
00:22:44
00:22:31
2 215
68 194 Pliszka Paweł Dywity 1976 M30 77
00:22:07
00:21:55
139
00:23:40
00:23:20








2 216
69 35 Szmigiel Jakub Tuszyn 1992 M20 99
00:22:59
00:22:52




131
00:23:27
00:23:13




2 230
70 635 Żurek Sławomir Olsztyn 1983 M30

140
00:23:42
00:23:28






105
00:22:43
00:22:32
2 245
71 456 Walentynowicz Mariusz Olsztyn 1989 M20 200
00:27:55
00:27:36




50
00:20:21
00:20:16




2 250
72 444 Pajączkowski Przemysław Olsztyn 1986 M20 119
00:23:50
00:23:40
131
00:23:28
00:23:23








2 250
73 764 Krzykwa Maciej Olsztyn Pszczółkowski Team 1994 M20







146
00:24:46
00:24:39
117
00:23:03
00:22:56
2 263
74 696 paź Paweł jonkowo 1979 M30



112
00:23:01
00:22:47




155
00:24:16
00:24:10
2 267
75 477 Wlazło Maciej Malbork GRUPA MALBORK 1994 M20 113
00:23:36
00:23:28
155
00:24:06
00:23:53








2 268
76 602 Rogalski Daniel Olsztyn 1993 M20

143
00:23:47
00:23:14
129
00:23:24
00:23:16






2 272
77 561 Mielewczyk Jakub Pisz 1994 M20

138
00:23:38
00:23:28


146
00:24:12
00:23:53




2 284
78 770 Szczepkowski Wojciech Olsztyn Babymaker Club 1977 M30







154
00:25:06
00:24:53
132
00:23:44
00:23:34
2 286
79 777 Koszczuk Michał Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1977 M30







145
00:24:49
00:24:37
147
00:24:10
00:23:59
2 292
80 560 Łazuka Piotr Olsztyn KoLiber Olsztyn 1993 M20



156
00:24:30
00:24:15
138
00:23:41
00:23:27




2 294
81 774 Frej Damian Olsztyn 1990 M20







177
00:25:51
00:25:34
142
00:23:55
00:23:46
2 319
82 408 Glowacki Dariusz Biskupiec Biskupiec biega 1961 M50 156
00:25:15
00:25:03


172
00:25:12
00:24:54






2 328
83 733 Paduszyński Marek Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 M30





192
00:25:29
00:25:21
159
00:25:13
00:25:01


2 351
84 528 Bielski Krzysztof Tuławki BBMLWkur. 1975 M30



183
00:25:37
00:25:16
184
00:25:16
00:24:56




2 367
85 594 Klamra Tomasz Olsztyn 1968 M40

196
00:25:16
00:24:39




179
00:25:58
00:25:38


2 375
86 488 Szubielski Wiesław Jonkowo MPEC OLSZTYN 1960 M50

194
00:25:15
00:24:59
185
00:25:39
00:25:26






2 379
87 460 Block Dariusz Jonkowo 1982 M30 171
00:25:58
00:25:49






209
00:27:29
00:27:16


2 380
88 538 Kołodziński Łukasz Ostróda 1994 M20



201
00:26:13
00:25:51
186
00:25:24
00:25:05




2 387
89 201 Witos Rafał Białystok 1990 M20 153
00:25:08
00:24:56








235
00:28:42
00:28:25
2 388
90 584 Szuksztul Szymon Gdańsk 1991 M20

215
00:25:52
00:25:30
175
00:25:13
00:25:02






2 390
91 646 Miśta Paweł Olsztyn 1985 M20

185
00:25:05
00:24:42


207
00:26:18
00:25:54




2 392
92 43 Chmieliński Paweł Olsztyn 1978 M30





208
00:26:25
00:26:01


193
00:25:58
00:25:42
2 401
93 317 Filipczuk Adam Olsztyn 1978 M30 155
00:25:15
00:25:00
249
00:27:12
00:26:41








2 404
94 384 Wyrzykowski Paweł Barczewo BBL Olsztyn - Barczewo biega 1978 M30 178
00:26:17
00:26:04


228
00:27:15
00:26:55






2 406
95 170 Malinowski Kamil Suwałki PRO366 1993 M20 126
00:24:06
00:23:59




287
00:38:48
00:35:30




2 413
96 442 Żaworonek Seweryn Biskupiec 1978 M30 196
00:27:28
00:27:09
248
00:27:12
00:26:45








2 444
97 347 Wielechowski Damian Olsztyn 1996 M16 195
00:27:23
00:27:18




259
00:29:39
00:29:22




2 454
98 464 Jabłoński Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1976 M30 172
00:26:01
00:25:45
288
00:34:00
00:33:33








2 460
99 430 Iwaszko Tomasz Olsztyn 1976 M30 217
00:29:24
00:28:59








244
00:29:46
00:29:22
2 461
100 395 Rogowski Józef Olsztyn 1971 M40 205
00:28:17
00:28:00


259
00:30:26
00:30:09






2 464
101 475 GAWEŁ ANDRZEJ OLSZTYN 1956 M50 209
00:28:51
00:28:25
257
00:27:29
00:27:10








2 466
102 316 Drózd Robert Warszawa - Wesoła swiatczytnikow.pl 1979 M30 222
00:29:56
00:29:29








246
00:29:54
00:29:27
2 468
103 678 Grala Remik Olsztyn 1992 M20



238
00:27:48
00:27:21
231
00:27:32
00:27:01




2 469
104 790 Piłat Kamil Olsztyn 1985 M20







243
00:32:26
00:31:56
229
00:28:15
00:27:54
2 472
105 714 Bańkowski Tomasz Olsztyn 1986 M20





250
00:29:16
00:28:34
222
00:28:23
00:28:04


2 472
106 792 Salik Łukasz Olsztyn 1978 M30







238
00:30:34
00:30:08
242
00:29:19
00:28:57
2 480
107 339 Tomaszewski Jakub olsztyn 1983 M30 227
00:30:24
00:26:42
254
00:27:22
00:26:51








2 481
108 741 MITTELSTAEDT BARTOSZ OLSZTYN BIEGACZE Z KRAINY OZ 1992 M20





251
00:29:07
00:28:36
232
00:29:29
00:29:12


2 483
109 711 Dubicki Mariusz Bartąg 1986 M20





269
00:31:02
00:30:19
225
00:28:34
00:28:15


2 494
110 101 Tomczyk Michał Olsztyn AKM Olsztyn 1981 M30 244
00:36:06
00:35:46
253
00:27:16
00:26:57








2 497
111 423 Wiewiórski Tomasz OLSZTYN Olsztyńskie Ustawki Biegowe 1972 M40 243
00:34:53
00:34:29


257
00:29:34
00:29:15






2 500
112 277 Kulas Piotr Olsztyn Nutripol 1977 M30

246
00:27:02
00:26:56
256
00:29:33
00:29:03






2 502
113 405 Płucienniczak Jacek Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1985 M20

264
00:28:29
00:27:55


256
00:29:41
00:29:09




2 520
114 88 Grzybowski Maciej Olsztyn Jem Klopsa 1991 M20

275
00:30:42
00:30:18


254
00:29:27
00:28:56




2 529
115 655 Kijek Adam Gdansk Kiju Team 1976 M30



270
00:33:35
00:33:00
282
00:34:03
00:33:28




2 552
116 24 Bętkowski Piotr Warszawa CITY TRAIL Team 1987 M20







1
00:16:48
00:16:47


1 1
117 699 KANIGOWSKI MICHAŁ TORUŃ 1990 M20



6
00:17:42
00:17:40






1 6
118 725 Kowalski Karol Dobrocin Team Kopeć 1994 M20





11
00:17:52
00:17:50




1 11
119 619 Goleniewski Mateusz Toruń Kamil Leśniak Fanpage Team/CITY TRAIL Team 1992 M20

11
00:17:52
00:17:51








1 11
120 739 Umbras Krzysztof Olsztyn AKM Olsztyn 1971 M40





12
00:17:54
00:17:52




1 12
121 778 Chodorowicz Kamil Morąg Team Kopeć 1989 M20







14
00:18:22
00:18:21


1 14
122 700 Błudnicki Adrian Bartoszyce Pszczółkowski Team 1993 M20



14
00:18:33
00:18:30






1 14
123 4 Symerewicz Marek Barczewo 1967 M40









17
00:18:28
00:18:27
1 17
124 771 Horba Kamil Morąg Finisz Morąg 1986 M20







17
00:18:36
00:18:35


1 17
125 692 Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński Zorza Gdynia 1993 M20



18
00:18:38
00:18:36






1 18
126 748 Maciejewski Marek Aleksandrów Kujawski 1993 M20







19
00:18:51
00:18:48


1 19
127 615 Guzowski Denis Szczytno WSPOL 1995 M16

25
00:18:58
00:18:56








1 25
128 861 Jaroń Andrzej Olsztyn Lufa Team 1991 M20









31
00:19:35
00:19:31
1 31
129 690 KAZIMIERSKI MICHAŁ OLSZTYN KLUB BIEGACZA GOCH 1970 M40



31
00:19:35
00:19:35






1 31
130 768 Wiliński Tomasz Olsztyn 1975 M30







33
00:19:52
00:19:50


1 33
131 485 Filipowicz Tomasz Chorzele 1986 M20

34
00:19:20
00:19:16








1 34
132 72 Wota Robert Kraków Pszczółkowski Team 1966 M40



35
00:19:41
00:19:39






1 35
133 281 Szlaszyński Przemek Gołdap GołdapTrail 1983 M30 35
00:20:15
00:20:10










1 35
134 677 Nowakowski Aleksander Lubawa XDDD 1995 M16



40
00:20:00
00:19:56






1 40
135 479 Czogała Dawid Świerklany ASB Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1992 M20 46
00:20:41
00:20:34










1 46
136 686 Gromelski Piotr Olsztyn GENA Team 1981 M30



51
00:20:43
00:20:36






1 51
137 124 Jadeszko Michał Straduny ASB Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1994 M20 55
00:20:54
00:20:48










1 55
138 837 Mutke Rafał Olsztynek 1986 M20









55
00:20:59
00:20:57
1 55
139 709 Bartosiak Szymon Babice Nowe 1979 M30



57
00:20:50
00:20:44






1 57
140 689 CHAŁUPKA DANIEL BYTÓW KLUB BIEGACZA GOCH 1975 M30



60
00:20:53
00:20:49






1 60
141 650 Gliński Krzysztof Olsztyn 1979 M30



61
00:21:03
00:20:57






1 61
142 765 mróz krzysztof olsztyn 1982 M30







63
00:21:36
00:21:30


1 63
143 831 Wdowiak Wojciech Olsztyn Młynago/Qźnia 1973 M40









65
00:21:10
00:21:08
1 65
144 756 Prokopiuk Przemysław Ostróda 1985 M20







68
00:21:41
00:21:39


1 68
145 805 Majek Krzysztof Olsztyn 1991 M20









69
00:21:37
00:21:29
1 69
146 723 Noga Jarek Olsztyn Pszczółkowski Team 1984 M30





70
00:21:22
00:21:13




1 70
147 863 TRUDNOWSKI MACIEJ OLSZTYN Pszczółkowski Team 1972 M40









70
00:21:39
00:21:30
1 70
148 676 Kowalczyk Lukasz Berlin 1984 M30



74
00:21:22
00:21:18






1 74
149 511 Ratajczak Piotr Toruń Orkan Ostróda 1969 M40



75
00:21:28
00:21:22






1 75
150 786 WAWRZYN TOMASZ OLSZTYN 1977 M30







83
00:22:31
00:22:19


1 83
151 840 KOWALSKI Andrzej Iława 1972 M40









85
00:22:07
00:22:02
1 85
152 29 Wejknis Adam OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1977 M30 85
00:22:23
00:22:19










1 85
153 750 Rutkowski Paweł Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1979 M30







87
00:22:34
00:22:28


1 87
154 736 Król Mariusz Miłomłyn 1993 M20





88
00:22:00
00:21:51




1 88
155 597 Łaniec Marek Gdańsk 1966 M40

89
00:21:57
00:21:43








1 89
156 779 Milewski Miłosz Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 M30







94
00:23:03
00:22:50


1 94
157 627 Jeger Piotr Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M20

96
00:22:12
00:21:58








1 96
158 835 Kaczorowski Robert Olsztyn Skazani na Sukces 1997 M16









96
00:22:32
00:22:17
1 96
159 360 Chomicki Lukasz Olsztyn Niezrzeszony 1981 M30 97
00:22:55
00:22:55










1 97
160 668 Ławreszuk Łukasz Olsztyn 1992 M20



98
00:22:15
00:22:11






1 98
161 663 Brzozowski Maciej Olsztyn Kutang Klan 1996 M16



99
00:22:20
00:22:11






1 99
162 603 arcipowski adam olsztyn Sąsiedzi z Barcza 1974 M40

101
00:22:19
00:22:07








1 101
163 625 Wierzbowski Piotr Brzozówka Start Brzozówka 1978 M30

102
00:22:19
00:22:12








1 102
164 596 Sobociński Paweł Kraków Lubię Placki 1988 M20

109
00:22:45
00:22:30








1 109
165 787 JACKIEWICZ ŁUKASZ KAZALNICA 1995 M16







109
00:23:23
00:23:21


1 109
166 745 Smólczyński Jarosław Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1984 M30





114
00:22:52
00:22:48




1 114
167 802 Siankowski Hubert Olsztyn Timonodont runnersclub 1992 M20









118
00:23:11
00:22:57
1 118
168 781 BRZÓSKA TOMASZ OLSZTYN 1963 M50







118
00:23:55
00:23:32


1 118
169 829 Nowak Rafał Białe Błota/Bydgoszcz - 1986 M20









120
00:23:11
00:23:02
1 120
170 270 KOŁODZIEJSKI MAREK Stawiguda Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr 1978 M30 121
00:23:56
00:23:33










1 121
171 740 PAWŁOWSKI WOJCIECH OLSZTYN 1983 M30





123
00:23:26
00:23:04




1 123
172 21 Mańkowski Krzysztof Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 M30



123
00:23:13
00:23:09






1 123
173 683 Łapiński Wojciech Warszawa Bank BPS 1970 M40



131
00:23:31
00:23:23






1 131
174 499 KOŹMIŃSKI PIOTR 1971 M40

132
00:23:30
00:23:14








1 132
175 702 Juchniewicz Jacek Reszel 1973 M40



132
00:23:46
00:23:26






1 132
176 862 MIELCARSKI TOMASZ OLSZTYN 1985 M20









135
00:23:51
00:23:35
1 135
177 798 Jeziorski Mateusz Łukta 1991 M20









139
00:23:53
00:23:39
1 139
178 654 Bieniek Patryk Poznań Posnania Triathlon 1980 M30



141
00:23:58
00:23:42






1 141
179 41 Wasilak Tomasz Olsztyn Zawsze Do Przodu 1985 M20 142
00:24:41
00:24:30










1 142
180 653 Ciecko Michal Olsztyn 1982 M30



143
00:23:57
00:23:46






1 143
181 785 Pietrulewicz Przemysław Barczewo ZP Barczewo 1997 M16







152
00:25:07
00:24:52


1 152
182 776 Jażdżewski Sebastian Ugoszcz KB GOCH Bytów 1981 M30







157
00:25:20
00:25:00


1 157
183 436 Pawelec Marek Olsztyn 1984 M30 159
00:25:21
00:25:05










1 159
184 773 Mildner Kamil Gdańsk Tri NEGU 1982 M30







164
00:25:28
00:25:16


1 164
185 826 Naczas Sylwester Lublin - 1989 M20









169
00:24:59
00:24:42
1 169
186 791 Raszewski Marcin Elbląg BBL Olsztyn 1975 M30







169
00:25:50
00:25:28


1 169
187 751 Rzymowski Marcin Słupy Słupy 1982 M30







170
00:25:53
00:25:28


1 170
188 782 LUDWINIAK KRZYSZTOF BARCZEWKO 1966 M40







175
00:25:51
00:25:34


1 175
189 202 Ciciński Tomasz Olsztyn 1975 M30 176
00:26:14
00:25:56










1 176
190 305 TRUSZCZYŃSKI DARIUSZ DYWITY GEODETA DYWITY 1966 M40 177
00:26:15
00:26:12










1 177
191 806 RUŁKA ŁUKASZ GIETRZWAŁD 1993 M20









179
00:25:23
00:25:02
1 179
192 687 Hanas Dariusz Olsztyn Drużyna Wilka 1971 M40



179
00:25:27
00:25:10






1 179
193 501 KOŹMIŃSKI KRZYSZTOF 1996 M16

181
00:24:55
00:24:36








1 181
194 451 POŁOCKI PIOTR ŁUKTA 1974 M40 181
00:26:20
00:26:11










1 181
195 828 Zabielski Paweł Łęgajny 1991 M20









182
00:25:24
00:25:05
1 182
196 693 VEITH PIOTR OLSZTYN 1979 M30



186
00:25:53
00:25:31






1 186
197 780 Błoniecki Jan Warszawa Mleczne Olsztyn 1981 M30







186
00:26:24
00:26:07


1 186
198 825 Likszo Paweł Olsztyn 1988 M20









187
00:25:50
00:25:29
1 187
199 439 Turowski Kamil Grajewo 1987 M20 190
00:26:59
00:26:37










1 190
200 684 ŚMIECIŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1973 M40



191
00:25:53
00:25:38






1 191
201 788 Petynka Kamil Gady ppp 1980 M30







192
00:26:28
00:26:15


1 192
202 801 Walaugo Radosław Studzianek Tri NEGU 1984 M30









194
00:26:09
00:25:46
1 194
203 842 BAŁAJ ANDRZEJ BRATYSŁAWA 1962 M50









196
00:26:01
00:25:48
1 196
204 707 Morawiec Michał Dywity 1987 M20



197
00:26:03
00:25:48






1 197
205 757 Jagielski Krzysztof Iława Iława biega 1988 M20







197
00:26:56
00:26:33


1 197
206 58 Ambrożko Jan Olsztyn AKM sklepy biegowe com. Olsztyn 1938 M60 198
00:27:34
00:27:26










1 198
207 90 Ćwikła Patryk Garbów Jem Klopsa 1991 M20

199
00:25:17
00:24:53








1 199
208 839 Pęciński Jacek Olsztyn Mieszaj Bigos Kolanem 1987 M20









201
00:26:14
00:26:00
1 201
209 459 MROZEK TOMASZ OLSZTYN 1978 M30 202
00:28:06
00:28:05










1 202
210 649 Wołodkowicz Paweł Gutkowo www.alkaz.pl 1981 M30



204
00:26:15
00:26:00






1 204
211 506 SKIERKOWSKI STANISŁAW 1992 M20

207
00:25:38
00:25:15








1 207
212 369 Rapacki Grzegorz Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 1974 M40 210
00:28:57
00:28:36










1 210
213 722 Stasiorowski Kamil Olsztynek 1983 M30





211
00:26:46
00:26:09




1 211
214 174 Safiejko Paweł Olsztyn 1968 M40 212
00:29:08
00:29:02










1 212
215 742 KAZECIŃSKI JAKUB NIDZICA BIEGACZE Z KRAINY OZ 1994 M20





215
00:26:43
00:26:27




1 215
216 453 BULSKI MAREK OLSZTYN 1982 M30 215
00:29:22
00:28:59










1 215
217 803 Studniarz Maciej Olsztyn 1989 M20









216
00:27:06
00:26:46
1 216
218 843 Janowiak Marek Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30









217
00:27:13
00:26:47
1 217
219 685 ŚMIECIŃSKI MARCIN OLSZTYN 1971 M40



222
00:26:56
00:26:42






1 222
220 613 Sańka Wojciech Olsztyn Makro 1982 M30

223
00:26:11
00:25:52








1 223
221 735 Wolnicki Jarosław Olsztyn 1969 M40





223
00:26:56
00:26:37




1 223
222 682 Pieńkowski Radosław Mrągowo 1979 M30



223
00:26:59
00:26:43






1 223
223 420 Matuszek Artur Olsztyn 1980 M30 223
00:30:00
00:29:42










1 223
224 761 Kowalski Marek Janowicza 6/9 1966 M40







224
00:28:37
00:28:14


1 224
225 797 Truszkowski Wojciech Olsztyn PROFKOM OLSZTYN 1985 M20









226
00:28:06
00:27:49
1 226
226 844 Starzec Andrzej Gdańsk 1947 M60









227
00:28:09
00:27:50
1 227
227 227 Wietrak Damian Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1986 M20 229
00:31:03
00:30:35










1 229
228 235 Ziemacki Łukasz Olsztyn Biegacze z Krainy OZ 1980 M30

231
00:26:16
00:25:45








1 231
229 15 Niziołek Paweł Bartoszyce 1984 M30









233
00:28:49
00:28:18
1 233
230 569 Kujawa Michał Biskupiec Makro 1990 M20

234
00:26:19
00:25:45








1 234
231 775 Matusiewicz Jarosław Warszawa 1966 M40







236
00:29:57
00:29:34


1 236
232 848 SZYMANOWICZ PIOTR KAMIEŃ 1972 M40









238
00:28:58
00:28:37
1 238
233 845 STAWICKI ŁUKASZ OSTRÓDA 1998 M16









240
00:28:49
00:28:49
1 240
234 667 Michowski Ryszard Warszawa 1982 M30



245
00:27:44
00:27:37






1 245
235 14 Konopka Radosław Bartoszyce INKSPOT 1983 M30









245
00:29:55
00:29:24
1 245
236 588 Stencel Przemysław Gdańsk 1993 M20





246
00:27:49
00:27:28




1 246
237 154 Kubicki Darek Wójtowo JUCON 1976 M30 247
00:00:00
00:00:00










1 247
238 6 Januszko Wojciech Olsztyn INKSPOT 1980 M30









248
00:30:09
00:29:37
1 248
239 732 Berebecki Emil Olsztyn 1992 M20





249
00:28:27
00:28:12




1 249
240 833 Szuszczewicz Radosław Olsztyn 1978 M30









249
00:30:07
00:29:41
1 249
241 838 Doliwa Adam Olsztyn Pszczółkowski Team 1965 M40









251
00:30:11
00:29:52
1 251
242 695 Dymowski Dariusz Olsztyn 1968 M40



254
00:29:18
00:28:52






1 254
243 799 Kornatowski Krzysztof Sochocin 1992 M20









254
00:31:29
00:31:02
1 254
244 626 Semczak Maciej Olsztyn 1993 M20



255
00:29:14
00:28:59






1 255
245 836 Kaczorowski Ryszard Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50









255
00:32:47
00:32:16
1 255
246 302 Sadowski Zygmunt Mrągowo Klub Biegacza Mragowo 1950 M60

258
00:27:40
00:27:11








1 258
247 793 Niemiec Paweł Olsztyn 1979 M30









258
00:38:48
00:38:32
1 258
248 535 Gruchała Maciej Olsztyn 1965 M40

262
00:28:08
00:27:42








1 262
249 674 Dubicki Piotr Rozgity 1985 M20





263
00:30:14
00:29:32




1 263
250 749 Olejnik Ireneusz Olsztyn Olsztyński Klub Sportów Wodnych 1974 M40





265
00:30:20
00:29:43




1 265
251 706 Najmowicz Grzegorz Olsztyn TRI NEGU/ Aktywuj Forme 1968 M40



265
00:31:50
00:31:22






1 265
252 558 Urbanik Michał Olsztyn Makro 1980 M30

270
00:29:13
00:28:54








1 270
253 703 Barszcz Tomasz Gdynia 1979 M30



271
00:33:51
00:33:17






1 271
254 641 Malinowski Roman Dywity Drużyna Szpiku 1976 M30

273
00:29:40
00:29:01








1 273
255 713 Ambroziak Mariusz Olsztyn 1986 M20





273
00:31:37
00:30:55




1 273
256 91 Jemioł Grzegorz Lublin Jem Klopsa 1991 M20

274
00:29:40
00:29:17








1 274
257 701 RYNKO PIOTR OLSZTYN 1986 M20



275
00:36:20
00:35:56






1 275
258 618 Możejko Artur Morąg 1986 M20

276
00:31:05
00:30:45








1 276
259 166 Drozda Paweł Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1979 M30

278
00:31:07
00:30:29








1 278
260 25 Ziajko Ryszard Olsztyn 1965 M40

279
00:31:15
00:30:40








1 279
261 515 Lech Alan Olsztyn 1997 M16

283
00:32:35
00:32:06








1 283
262 555 Hryniewicki Łukasz bielsk podlaski Jem Klopsa 1992 M20

284
00:32:35
00:32:11








1 284
263 669 Wawrzyniak Tomasz Jonkowo 1993 M20





284
00:34:14
00:33:43




1 284
264 508 SANKOWSKI CEZARY Olsztyn LUŹNY SQUAD 1973 M40

289
00:34:00
00:33:33








1 289
265 533 Żmudziński Łukasz Biskupiec 1989 M20

293
00:34:34
00:34:00








1 293
266 208 Bryżys Wacław Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1960 M50

296
00:44:27
00:43:55








1 296

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni