z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2014/2015

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 399 Dembowski Mariusz Lidzbark H+H Polska 1983 M30 5
00:17:18
00:17:16
3
00:16:57
00:16:56


18
00:18:15
00:18:13
7
00:17:28
00:17:27
4
00:17:08
00:17:07
5 19
2 111 Kłos Grzegorz Olsztyn 1984 M30 8
00:17:52
00:17:50
10
00:17:48
00:17:45
5
00:17:38
00:17:37
22
00:18:39
00:18:37
6
00:17:28
00:17:27
5
00:17:25
00:17:24
6 24
3 98 Ołowski Jakub Wydminy Najmowicz Triathlon/ Kram Fc 1984 M30 9
00:17:55
00:17:54


12
00:18:27
00:18:26
14
00:17:58
00:17:55
9
00:17:50
00:17:49
6
00:17:29
00:17:27
5 36
4 77 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN 1976 M30 7
00:17:50
00:17:48
17
00:18:33
00:18:31
10
00:18:13
00:18:12
17
00:18:06
00:18:03
11
00:18:09
00:18:08
9
00:17:44
00:17:43
6 37
5 487 Bukwaś Tomasz Gołdap GołdapTrail 1982 M30

20
00:18:48
00:18:46
17
00:18:38
00:18:36
21
00:18:25
00:18:23
12
00:18:15
00:18:14
12
00:17:59
00:17:58
5 61
6 622 korwiel Rafał Ostróda Team Kopeć 1984 M30

31
00:19:10
00:19:08
25
00:19:05
00:19:02
32
00:19:26
00:19:22
22
00:19:16
00:19:13
23
00:19:08
00:19:06
5 101
7 196 Twardowski Sebastian Olsztyn 1979 M30

285
00:33:07
00:32:29
33
00:19:37
00:19:34
28
00:19:14
00:19:11
21
00:19:15
00:19:13
20
00:18:44
00:18:42
5 102
8 71 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 M30 28
00:19:28
00:19:26
28
00:19:09
00:19:05
38
00:19:52
00:19:50
35
00:19:32
00:19:29
34
00:20:04
00:20:01
26
00:19:13
00:19:11
6 116
9 113 Cichocki Marcin Olsztyn no-tax.olsztyn.pl/Klub Sportowy Anunnaki 1975 M30 20
00:19:07
00:19:05
35
00:19:22
00:19:19
34
00:19:41
00:19:38
36
00:19:36
00:19:32




4 125
10 590 Borowski Robert Nidzica Team Kopeć 1979 M30

200
00:25:17
00:25:04
42
00:20:21
00:20:16
45
00:20:01
00:19:56
20
00:19:00
00:18:57
19
00:18:38
00:18:37
5 126
11 296 Myer Steven Olsztyn 1984 M30 24
00:19:14
00:19:09
38
00:19:33
00:19:23


48
00:20:38
00:19:46
135
00:24:37
00:24:07
27
00:19:22
00:19:20
5 137
12 56 Bronakowski Piotr Olsztyn KS ANUNNAKI 1979 M30

49
00:20:25
00:20:22
45
00:20:30
00:20:28


29
00:19:41
00:19:39
25
00:19:11
00:19:09
4 148
13 92 Zyskowski Andrzej Olsztyn 1977 M30 36
00:20:17
00:20:14
58
00:20:48
00:20:42
64
00:21:03
00:20:58
270
00:31:10
00:30:35
37
00:20:09
00:20:06
32
00:19:46
00:19:44
6 163
14 623 groszewski radosław olsztyn rowerysportowy.pl 1976 M30

61
00:20:55
00:20:46
48
00:20:35
00:20:33
38
00:19:39
00:19:36


28
00:19:24
00:19:22
4 175
15 96 Jędrzejczyk Marcin Olsztyn 1976 M30 54
00:20:50
00:20:44
46
00:20:15
00:20:11
46
00:20:30
00:20:23
47
00:20:16
00:20:08




4 193
16 75 Drygas Paweł Olsztyn Sam Dla Siebie 1978 M30 64
00:21:17
00:21:10
63
00:20:56
00:20:42
47
00:20:31
00:20:24


53
00:21:16
00:21:13
38
00:20:20
00:20:16
5 201
17 562 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC Biskupiec Biega 1981 M30

52
00:20:36
00:20:33
49
00:20:37
00:20:32


80
00:22:18
00:22:11
37
00:20:19
00:20:18
4 218
18 673 Mildner Hubert Olsztyn Najmowicz Triathlon 1979 M30



67
00:21:12
00:21:09
62
00:20:55
00:20:50
50
00:21:08
00:21:05
40
00:20:24
00:20:22
4 219
19 299 Oleksiak Krzysztof Olsztyn Nutripol 1975 M30 51
00:20:47
00:20:42
71
00:21:10
00:21:04


69
00:21:13
00:21:07
54
00:21:20
00:21:13
57
00:21:02
00:20:58
5 231
20 112 jabłoński krzysztof olsztyn M Runners 1976 M30 56
00:20:57
00:20:47
70
00:21:09
00:21:05
65
00:21:06
00:20:59
60
00:20:52
00:20:45


54
00:20:59
00:20:55
5 235
21 304 Kostyra Łukasz Jaroty Mont Blanc Team 1983 M30 66
00:21:33
00:21:25
65
00:20:58
00:20:53




62
00:21:31
00:21:26
50
00:20:46
00:20:41
4 243
22 512 Korzeniewski Zbigniew Jaroty Torpeda Trękus 1977 M30

84
00:21:37
00:21:27
68
00:21:22
00:21:13


47
00:21:06
00:21:02
48
00:20:40
00:20:35
4 247
23 110 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olsztyn 1975 M30

110
00:22:48
00:22:39


61
00:20:53
00:20:46
42
00:20:48
00:20:45
39
00:20:23
00:20:21
4 252
24 30 Lipiński Seweryn Olsztyn sztukawkratke.pl / UWM Olsztyn 1981 M30 65
00:21:25
00:21:19


77
00:21:34
00:21:29
67
00:21:12
00:21:05


47
00:20:38
00:20:34
4 256
25 213 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 180
00:26:19
00:25:50
119
00:23:12
00:23:05
81
00:21:42
00:21:30
84
00:21:47
00:21:41
52
00:21:16
00:21:12
56
00:21:01
00:20:57
6 273
26 376 Popko Janusz Olsztyn 1984 M30 25
00:19:17
00:19:16
167
00:24:27
00:24:03


64
00:20:57
00:20:55


24
00:19:08
00:19:07
4 280
27 85 Nawojczyk Przemysław Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30 59
00:21:02
00:20:58
82
00:21:32
00:21:25
73
00:21:22
00:21:18
79
00:21:33
00:21:28
81
00:22:19
00:22:16


5 292
28 130 Chrząszcz Maciej Orneta 1975 M30

41
00:19:53
00:19:50


59
00:20:47
00:20:41
30
00:19:45
00:19:42
163
00:24:46
00:24:28
4 293
29 265 Czaplicki Piotr Olsztyn Team Kopeć 1977 M30 67
00:21:38
00:21:31
92
00:22:04
00:21:57
96
00:22:13
00:22:05
94
00:22:08
00:22:02
76
00:22:12
00:22:04
58
00:21:06
00:20:59
6 293
30 472 Turowski Rafał Olsztyn JW 1195 1979 M30 92
00:22:37
00:22:37


86
00:21:51
00:21:44
101
00:22:21
00:22:15
56
00:21:18
00:21:13
71
00:21:34
00:21:30
5 305
31 121 Nowak sebastian Nowe Chechło 1978 M30 95
00:22:53
00:22:42
103
00:22:19
00:22:12
95
00:22:07
00:22:02
72
00:21:20
00:21:14
78
00:22:10
00:22:06
61
00:21:12
00:21:05
6 306
32 356 Klimczuk Mariusz Olsztyn 1980 M30 74
00:21:58
00:21:53
88
00:21:56
00:21:51
97
00:22:13
00:22:07
106
00:22:43
00:22:33
79
00:22:17
00:22:11
68
00:21:25
00:21:22
6 309
33 342 Dolat Andrzej Olsztyn B.A.J.M.Sport 1977 M30 82
00:22:18
00:22:15
90
00:21:58
00:21:46
102
00:22:31
00:22:20
83
00:21:44
00:21:39
71
00:21:47
00:21:44
90
00:22:11
00:22:08
6 326
34 151 Zieliński Tomasz olsztyn MTZ BHP 1976 M30 76
00:22:06
00:22:03
113
00:22:51
00:22:42
103
00:22:26
00:22:20
95
00:22:12
00:22:04
73
00:21:54
00:21:51
93
00:22:15
00:22:12
6 337
35 128 Decyk Maciej Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M30 83
00:22:20
00:22:10
104
00:22:32
00:22:24
107
00:22:42
00:22:31
91
00:22:12
00:21:59
85
00:22:32
00:22:26
80
00:22:01
00:21:56
6 339
36 39 Dąbrowski Łukasz Olsztyn Nutripol 1983 M30 58
00:21:00
00:20:55
73
00:21:12
00:21:06




58
00:21:24
00:21:19
168
00:24:46
00:24:39
4 357
37 413 Jurkiewicz Paweł Olsztyn 1978 M30 90
00:22:32
00:22:21
99
00:22:17
00:22:09
110
00:22:50
00:22:39
120
00:23:11
00:23:01
95
00:23:04
00:22:52
75
00:21:52
00:21:43
6 359
38 140 podlewski tomasz olsztyn Fitness Club Sylwetka 1978 M30 86
00:22:27
00:22:24
134
00:23:32
00:23:22
101
00:22:29
00:22:18
112
00:22:59
00:22:44
97
00:22:59
00:22:54
83
00:22:06
00:22:00
6 367
39 637 Kędzierski Leszek Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 M30

81
00:21:29
00:21:21


97
00:22:18
00:22:11
96
00:23:04
00:22:54
98
00:22:27
00:22:22
4 372
40 589 Antczak Marcin Ostróda Ostróda Runners 1979 M30

171
00:24:33
00:24:11
121
00:23:15
00:23:01
105
00:22:41
00:22:32
75
00:22:07
00:22:02
77
00:21:50
00:21:45
5 378
41 241 Wyrzykowski Adrian olsztyn Goamatourbeahero 1977 M30 106
00:23:27
00:23:24
91
00:22:01
00:21:51
120
00:23:14
00:22:57
216
00:27:03
00:26:28
67
00:21:46
00:21:37


5 384
42 610 Marszałek Paweł Ostróda Ostróda runners 1979 M30

151
00:23:58
00:23:35
114
00:23:06
00:22:53
108
00:22:49
00:22:35
82
00:22:23
00:22:18
87
00:22:08
00:22:03
5 391
43 482 Karólewski Piotr olsztyn 1983 M30 39
00:20:24
00:20:24


62
00:21:11
00:20:57
129
00:23:18
00:23:12


180
00:25:40
00:25:04
4 410
44 504 Lisowski Robert Lubomino Pszczółkowski Team 1978 M30



111
00:23:02
00:22:47
86
00:22:01
00:21:43
66
00:21:51
00:21:37
164
00:24:51
00:24:32
4 427
45 536 Kwieciński Sebastian Mława 1977 M30

133
00:23:32
00:23:14


115
00:23:04
00:22:54
102
00:23:16
00:23:12
100
00:22:33
00:22:28
4 450
46 301 OTTA MARCIN Gietrzwałd Drużyna Wilka 1976 M30 108
00:23:28
00:23:17
120
00:23:13
00:23:00


121
00:23:16
00:23:01


102
00:22:41
00:22:30
4 451
47 51 Zieliński Przemysław Olsztyn Team Jana 1976 M30 94
00:22:46
00:22:38
128
00:23:24
00:23:10
119
00:23:07
00:22:56




114
00:23:04
00:22:53
4 455
48 541 Kowalewski Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 M30

93
00:22:04
00:21:55
237
00:27:28
00:27:17
77
00:21:34
00:21:26


81
00:22:00
00:21:57
4 488
49 36 Neumann Artur Olsztyn AKM Olsztyn 1978 M30 112
00:23:34
00:23:13




127
00:23:24
00:23:09
113
00:23:41
00:23:28
143
00:24:01
00:23:52
4 495
50 480 Płodzicki Tomasz Iława 1979 M30 125
00:24:02
00:23:41
179
00:24:52
00:24:27
128
00:23:30
00:23:16
134
00:23:37
00:23:20
119
00:23:39
00:23:33
125
00:23:25
00:23:18
6 497
51 412 Rynko Paweł Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 127
00:24:07
00:23:45
141
00:23:45
00:23:21
274
00:36:20
00:35:56
100
00:22:29
00:22:14
130
00:24:11
00:23:55


5 498
52 245 Panikowski Tomasz olsztyn Grupa DBK OLSZTYN 1983 M30 173
00:26:03
00:25:48
157
00:24:12
00:23:51


135
00:23:31
00:23:22
106
00:23:24
00:23:18
116
00:22:59
00:22:54
5 514
53 65 Bącik Paweł Olsztyn 1982 M30 110
00:23:31
00:23:20
125
00:23:19
00:23:10
153
00:24:11
00:24:06
133
00:23:26
00:23:16




4 521
54 634 Rogowski Jacek Olsztyn 1976 M30

178
00:24:49
00:24:33
147
00:24:06
00:23:53


103
00:23:17
00:23:12
131
00:23:45
00:23:33
4 559
55 343 szewczyk robert olsztyn 1980 M30 132
00:24:11
00:23:58
187
00:25:05
00:24:50
146
00:24:04
00:23:53
171
00:24:52
00:24:40
115
00:23:41
00:23:30


5 564
56 162 Jackowski Marcin Wołowno Pszczółkowski Team 1981 M30

191
00:25:11
00:25:02
173
00:25:13
00:24:59
161
00:24:44
00:24:25
125
00:23:46
00:23:37
107
00:22:48
00:22:39
5 566
57 23 Hermann Tomasz Olsztyn Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn 1978 M30 115
00:23:38
00:23:33
159
00:24:15
00:24:08
161
00:24:46
00:24:33
147
00:24:10
00:23:55




4 582
58 608 Romanow Marcin Olsztyn 1977 M30

206
00:25:37
00:25:10
167
00:24:55
00:24:45
140
00:23:39
00:23:29


101
00:22:34
00:22:30
4 614
59 147 Puławski Dariusz Pisz piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej 1983 M30 136
00:24:29
00:24:14
228
00:26:14
00:25:49
200
00:26:12
00:25:50
136
00:23:43
00:23:26


144
00:24:07
00:23:53
5 616
60 363 Dublanka Dawid Olsztyn 1976 M30 169
00:25:50
00:25:41
233
00:26:18
00:26:04
184
00:25:36
00:25:18
179
00:25:09
00:24:46
140
00:24:43
00:24:30
133
00:23:45
00:23:34
6 621
61 95 Stefaniuk rafał dobre miasto 1976 M30

177
00:24:47
00:24:29
174
00:25:16
00:25:01
158
00:24:34
00:24:21
160
00:25:21
00:25:09
136
00:23:42
00:23:35
5 628
62 67 Twardowski Błażej Ostróda 1983 M30 135
00:24:25
00:24:11
201
00:25:24
00:25:11


167
00:24:49
00:24:33


137
00:23:44
00:23:38
4 640
63 545 lisowski przemysław Dywity CTMiR Spaszewski 1976 M30

175
00:24:40
00:24:35
160
00:24:37
00:24:33
182
00:25:01
00:24:53
142
00:24:35
00:24:31
212
00:27:00
00:26:42
5 659
64 142 GRABOWSKI MARIUSZ Szczytno PKO BP S.A. 1 O/SZCZYTNO 1980 M30 143
00:24:41
00:24:30




189
00:25:33
00:25:13
181
00:26:06
00:25:52
151
00:24:21
00:24:07
4 664
65 319 Rogalski Krzysztof Dywity Nutripol 1984 M30 147
00:24:53
00:24:40
211
00:25:43
00:25:25


191
00:25:42
00:25:20
162
00:25:35
00:25:15
167
00:24:43
00:24:35
5 667
66 570 Opalach Zbigniew Olsztyn 1982 M30



212
00:26:42
00:26:14
165
00:24:56
00:24:31
171
00:25:45
00:25:29
123
00:23:31
00:23:16
4 671
67 437 Leński Michał Słupy Wdowiak@Friends 1980 M30 149
00:25:03
00:24:48


196
00:26:03
00:25:47
193
00:25:50
00:25:28
180
00:25:51
00:25:39
160
00:24:34
00:24:24
5 682
68 609 Horszwald Wiktor Olsztyn WDOWIAK and FRIENDS 1982 M30

229
00:26:14
00:25:46
190
00:25:56
00:25:36


139
00:24:39
00:24:26
129
00:23:32
00:23:24
4 687
69 28 Baciński Karol Orneta OKBA ORNETA 1981 M30

170
00:24:33
00:24:20


194
00:25:47
00:25:29
161
00:25:21
00:25:13
166
00:24:51
00:24:33
4 691
70 177 Komaszyński Jarek Olsztyn 1977 M30 182
00:26:23
00:26:20
183
00:25:03
00:24:54
205
00:26:14
00:26:01
209
00:26:21
00:26:02
183
00:26:04
00:25:54
162
00:24:35
00:24:27
6 710
71 359 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30

221
00:26:06
00:25:42
182
00:25:33
00:25:16
155
00:24:32
00:24:15


153
00:24:15
00:24:08
4 711
72 46 Rybicki Mikołaj OLSZTYN 1981 M30 145
00:24:49
00:24:32


215
00:26:40
00:26:18
198
00:25:59
00:25:30
195
00:26:42
00:26:20
188
00:25:54
00:25:32
5 726
73 135 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 189
00:26:56
00:26:33
217
00:25:55
00:25:34
168
00:25:09
00:24:48
257
00:29:46
00:29:11


171
00:24:56
00:24:46
5 745
74 698 ZAŁĘCKI WOJCIECH SŁUPY 1978 M30



221
00:27:01
00:26:41
213
00:26:45
00:26:18
143
00:24:45
00:24:34
172
00:24:53
00:24:47
4 749
75 49 Drzewiecki Michał Ostróda Ostródzka Grupa Biegowa 1975 M30 158
00:25:19
00:25:05
204
00:25:33
00:25:21
207
00:26:26
00:26:11




191
00:25:57
00:25:38
4 760
76 330 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30

212
00:25:47
00:25:33
199
00:26:03
00:25:49
206
00:26:10
00:25:52
182
00:26:02
00:25:53
175
00:24:59
00:24:51
5 762
77 76 Kozak Przemysław Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 M30 170
00:25:51
00:25:41
209
00:25:40
00:25:22
198
00:26:07
00:25:48


213
00:27:57
00:27:33
186
00:25:29
00:25:19
5 763
78 73 Bronakowski Andrzej Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl 1977 M30

136
00:23:35
00:23:33
278
00:38:39
00:38:08
288
00:37:50
00:37:15
251
00:37:15
00:36:47
111
00:22:49
00:22:47
5 776
79 59 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 154
00:25:15
00:24:57
244
00:26:55
00:26:28


218
00:26:57
00:26:31


177
00:25:10
00:24:58
4 793
80 200 Sobala Maciej Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1980 M30 214
00:29:18
00:29:03
202
00:25:26
00:25:04


230
00:27:31
00:27:00
155
00:25:11
00:24:59


4 801
81 197 Puczel Piotr Olsztyn PRON SQUAD 1982 M30 218
00:29:30
00:29:09
236
00:26:26
00:26:13


238
00:27:17
00:27:11
167
00:25:34
00:25:26
183
00:25:23
00:25:14
5 804
82 391 Rudszewski Daniel Jonkowo 1977 M30 165
00:25:33
00:25:19
239
00:26:43
00:26:29
225
00:27:13
00:26:53
245
00:27:59
00:27:25
216
00:27:53
00:27:34
206
00:26:34
00:26:16
6 812
83 33 Rusiniak Sławomir Olsztyn 1979 M30 187
00:26:50
00:26:28


210
00:26:37
00:26:13


203
00:27:24
00:26:53
220
00:27:23
00:26:50
4 820
84 652 Marweg Witek Olsztyn 1978 M30



217
00:26:55
00:26:32
217
00:26:44
00:26:29
187
00:26:23
00:26:07
202
00:26:12
00:26:00
4 823
85 286 Polański Wojciech Olsztyn 1979 M30 197
00:27:34
00:27:19
252
00:27:14
00:27:02
226
00:27:13
00:26:53
248
00:28:17
00:27:43
205
00:27:15
00:26:56
205
00:26:30
00:26:12
6 833
86 53 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 183
00:26:27
00:26:08
247
00:27:10
00:26:43


219
00:26:56
00:26:31
217
00:28:00
00:27:39
219
00:27:10
00:26:50
5 838
87 157 Ostrowski Maciej Olsztyn 1984 M30 194
00:27:15
00:27:02
208
00:25:39
00:25:19




229
00:29:08
00:28:39
236
00:28:50
00:28:27
4 867
88 357 Machul Piotr Olsztyn Olsztyński Klub Sportów Wodnych 1983 M30 191
00:27:01
00:26:28
224
00:26:11
00:25:59
230
00:27:19
00:27:01
236
00:27:38
00:27:09




4 881
89 34 Charubin Mariusz Pisz Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych 1979 M30

230
00:26:16
00:25:50
203
00:26:21
00:25:59
202
00:25:54
00:25:36


250
00:29:58
00:29:43
4 885
90 32 Chomański Łukasz Olsztyn Przem-Gri 1983 M30 232
00:31:21
00:31:02
267
00:28:53
00:28:25




211
00:27:51
00:27:30
181
00:25:21
00:25:05
4 891
91 429 Raczynski Maciej Gdynia Serwus.com 1979 M30 199
00:27:36
00:27:27
235
00:26:24
00:26:06


233
00:27:30
00:27:02


224
00:27:51
00:27:34
4 891
92 386 Baranowski Sebastian OLSZTYN 1981 M30 234
00:32:29
00:31:58




252
00:28:56
00:28:45
214
00:27:48
00:27:34
214
00:26:56
00:26:44
4 914
93 114 Marciak Karol Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Biegowe 1982 M30 237
00:32:50
00:32:26


258
00:29:34
00:29:15
225
00:27:20
00:26:53
226
00:28:32
00:28:16


4 946
94 516 Kozłowski Piotr Olsztyn Sąsiedzi z Barcza 1980 M30

268
00:29:02
00:28:50
261
00:30:54
00:30:25
255
00:29:34
00:29:02
215
00:27:55
00:27:34
221
00:27:07
00:26:53
5 952
95 662 Komorowski Arkadiusz Olsztyn G33/Life4Sport 1980 M30



263
00:31:01
00:30:35
267
00:30:52
00:30:15
240
00:30:42
00:30:19
198
00:26:19
00:25:55
4 968
96 522 Piwowarski Bartosz Olsztyn bpiwn.pl 1982 M30



273
00:35:08
00:34:38
274
00:31:43
00:31:05
234
00:29:48
00:29:25
211
00:26:52
00:26:38
4 992
97 418 Ostaszewski Tomasz Olsztyn f / Reklamy W Windach Olsztyn 1976 M30 230
00:31:04
00:30:48




272
00:31:23
00:30:49
239
00:30:41
00:30:14
252
00:30:58
00:30:34
4 993
98 648 Przywieczerski Wojciech Olsztyn 1983 M30

271
00:29:21
00:28:42
250
00:28:11
00:27:46
253
00:29:18
00:28:53
241
00:31:01
00:30:36


4 1015
99 37 Tkacz Jacek Olsztyn Team Kopeć 1980 M30 240
00:34:29
00:34:02
287
00:33:59
00:33:29
277
00:37:09
00:36:38
283
00:34:15
00:33:38
244
00:33:16
00:32:58
256
00:32:46
00:32:25
6 1017
100 234 Miętus Marcin Olsztyn Biegacze z Krainy OZ 1981 M30 235
00:32:30
00:32:14
281
00:31:51
00:31:21


278
00:32:38
00:32:08
246
00:33:46
00:33:32


4 1040
101 419 Bogucki Bartosz Olsztyn Michelin Team 1981 M30 236
00:32:36
00:32:23
282
00:32:32
00:32:21


280
00:33:23
00:32:50
245
00:33:40
00:33:17


4 1043

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 591 Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1976 M30

21
00:18:50
00:18:49
15
00:18:34
00:18:33
25
00:18:46
00:18:44




3 61
2 156 Godlewski Daniel Olsztyn CTMiR 1975 M30 15
00:18:42
00:18:40
24
00:18:58
00:18:56
24
00:19:04
00:19:02






3 63
3 691 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30



26
00:19:07
00:19:07
41
00:19:46
00:19:41


33
00:19:49
00:19:46
3 100
4 716 Olszewski Mirosław Nikielkowo 1983 M30





71
00:21:35
00:21:14
31
00:19:46
00:19:44
34
00:19:51
00:19:49
3 136
5 729 Kurczycki Michał Olsztyn SZWAGIER!! Poczekaj... / Waniewski Coaching 1979 M30





139
00:23:40
00:23:27
93
00:22:57
00:22:49
97
00:22:25
00:22:20
3 329
6 651 Gadomski Władysław Olsztyn Mud Goats 1984 M30



124
00:23:23
00:23:09
119
00:23:08
00:22:58
128
00:23:59
00:23:51


3 371
7 717 Karasiński Jarosław Olsztyn 1975 M30





176
00:25:07
00:24:42
129
00:24:02
00:23:52
126
00:23:31
00:23:19
3 431
8 266 Rowiński Michał Lubawa Lubawa Kocha Biegać 1984 M30 221
00:29:54
00:29:29
111
00:22:49
00:22:44


111
00:22:46
00:22:38




3 443
9 251 Kujawa Paweł Biskupiec Biskupiec Biega 1983 M30 120
00:23:51
00:23:35
160
00:24:16
00:23:58
165
00:24:48
00:24:39






3 445
10 557 Prange Waldemar Puck Brzozowski Team 1976 M30

152
00:23:59
00:23:42
148
00:24:01
00:23:53


176
00:25:44
00:25:34


3 476
11 658 KUJAWSKI ARKADIUSZ OLSZTYN 1982 M30



178
00:25:25
00:25:08
178
00:25:05
00:24:45
132
00:24:14
00:24:00


3 488
12 679 Hulecki Łukasz Olsztyn Hulek 1983 M30



151
00:24:11
00:24:02
164
00:24:37
00:24:27
173
00:25:51
00:25:32


3 488
13 644 Grabowski Jacek Olsztyn 1983 M30

186
00:25:05
00:24:37


180
00:25:09
00:24:47
137
00:24:23
00:24:17


3 503
14 259 Chudzik Tomasz Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 224
00:30:03
00:22:14
121
00:23:15
00:22:53


174
00:25:01
00:24:41




3 519
15 564 Sarnowski Jacek Olsztyn Pszczółkowski Team 1978 M30

219
00:25:56
00:25:27


175
00:25:03
00:24:42


176
00:25:08
00:24:56
3 570
16 137 Michalski Wojtek Dywity DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1981 M30

210
00:25:40
00:25:09
192
00:25:56
00:25:39
172
00:24:57
00:24:40




3 574
17 600 Stawecki Konrad Jaroty Photoactive/Team Kopeć 1976 M30



208
00:26:34
00:26:12
210
00:26:31
00:26:04


158
00:24:37
00:24:23
3 576
18 738 Węgierski Błażej Olsztynek 1975 M30





232
00:27:30
00:27:01
189
00:26:30
00:26:08
185
00:25:30
00:25:19
3 606
19 704 Pajka Łukasz Olsztyn 1981 M30



232
00:27:36
00:27:11
222
00:26:53
00:26:37


174
00:25:01
00:24:49
3 628
20 639 Gaweł Andrzwej Olsztyn MPEC 1981 M30





237
00:27:40
00:27:10
196
00:26:44
00:26:26
200
00:26:13
00:25:58
3 633
21 575 Zajączkowski Krzysztof Olsztyn Makro 1979 M30

251
00:27:13
00:26:39
211
00:26:38
00:26:13


210
00:27:36
00:27:18


3 672
22 192 Lewandowski Bartosz Barczewo 1984 M30 207
00:28:29
00:28:08


264
00:31:15
00:30:40
281
00:33:36
00:32:52




3 752
23 311 Idziak Paweł Olsztyn 1977 M30 219
00:29:36
00:29:28
272
00:29:35
00:29:25


266
00:30:21
00:30:02




3 757
24 447 BLOCK ROBERT 1979 M30

290
00:34:02
00:33:32
269
00:33:24
00:32:52
279
00:33:29
00:32:48




3 838
25 507 LULLIS KAMIL MRĄGOWO KB MRĄGOWO 1984 M30

14
00:18:20
00:18:14
22
00:18:47
00:18:44






2 36
26 176 Maleszka Grzegorz Olsztyn Dachland Olsztyn 1977 M30

39
00:19:43
00:19:39
23
00:19:02
00:18:59






2 62
27 274 Zakrzewski Łukasz Olsztyn Team Kopeć 1984 M30 34
00:20:13
00:20:11
44
00:20:07
00:20:06








2 78
28 497 Śmieszny Marcin Olsztyn 4active Paweł Najmowicz 1983 M30



43
00:20:25
00:20:16
37
00:19:37
00:19:33




2 80
29 335 BISIKIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN RO BI SIE 1979 M30 29
00:19:30
00:19:30




55
00:20:40
00:20:38




2 84
30 193 Ferszt Piotr Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30 40
00:20:26
00:20:23








49
00:20:43
00:20:40
2 89
31 327 Mazur Paweł Olsztyn KW Olsztyn 1981 M30 52
00:20:49
00:20:42
74
00:21:13
00:21:03








2 126
32 520 Brzozowski Piotr Miłomłyn Sąd Apelacyjny w Olsztynie 1981 M30



79
00:21:38
00:21:30
74
00:21:26
00:21:18




2 153
33 246 Zinkiewicz Tomasz Dywity 1982 M30 75
00:22:06
00:21:51
105
00:22:36
00:22:07








2 180
34 385 Klimczuk Cezary Mrągowo 1982 M30 73
00:21:52
00:21:47




109
00:22:46
00:22:36




2 182
35 737 Antoniak Krzysztof Olsztyn 1976 M30





107
00:22:52
00:22:34


86
00:22:12
00:22:02
2 193
36 758 Tarasewicz Szymon Olsztyn AKM Olsztyn 1983 M30







112
00:23:36
00:23:25
103
00:22:44
00:22:31
2 215
37 194 Pliszka Paweł Dywity 1976 M30 77
00:22:07
00:21:55
139
00:23:40
00:23:20








2 216
38 635 Żurek Sławomir Olsztyn 1983 M30

140
00:23:42
00:23:28






105
00:22:43
00:22:32
2 245
39 696 paź Paweł jonkowo 1979 M30



112
00:23:01
00:22:47




155
00:24:16
00:24:10
2 267
40 770 Szczepkowski Wojciech Olsztyn Babymaker Club 1977 M30







154
00:25:06
00:24:53
132
00:23:44
00:23:34
2 286
41 777 Koszczuk Michał Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1977 M30







145
00:24:49
00:24:37
147
00:24:10
00:23:59
2 292
42 733 Paduszyński Marek Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 M30





192
00:25:29
00:25:21
159
00:25:13
00:25:01


2 351
43 528 Bielski Krzysztof Tuławki BBMLWkur. 1975 M30



183
00:25:37
00:25:16
184
00:25:16
00:24:56




2 367
44 460 Block Dariusz Jonkowo 1982 M30 171
00:25:58
00:25:49






209
00:27:29
00:27:16


2 380
45 43 Chmieliński Paweł Olsztyn 1978 M30





208
00:26:25
00:26:01


193
00:25:58
00:25:42
2 401
46 317 Filipczuk Adam Olsztyn 1978 M30 155
00:25:15
00:25:00
249
00:27:12
00:26:41








2 404
47 384 Wyrzykowski Paweł Barczewo BBL Olsztyn - Barczewo biega 1978 M30 178
00:26:17
00:26:04


228
00:27:15
00:26:55






2 406
48 442 Żaworonek Seweryn Biskupiec 1978 M30 196
00:27:28
00:27:09
248
00:27:12
00:26:45








2 444
49 464 Jabłoński Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1976 M30 172
00:26:01
00:25:45
288
00:34:00
00:33:33








2 460
50 430 Iwaszko Tomasz Olsztyn 1976 M30 217
00:29:24
00:28:59








244
00:29:46
00:29:22
2 461
51 316 Drózd Robert Warszawa - Wesoła swiatczytnikow.pl 1979 M30 222
00:29:56
00:29:29








246
00:29:54
00:29:27
2 468
52 792 Salik Łukasz Olsztyn 1978 M30







238
00:30:34
00:30:08
242
00:29:19
00:28:57
2 480
53 339 Tomaszewski Jakub olsztyn 1983 M30 227
00:30:24
00:26:42
254
00:27:22
00:26:51








2 481
54 101 Tomczyk Michał Olsztyn AKM Olsztyn 1981 M30 244
00:36:06
00:35:46
253
00:27:16
00:26:57








2 497
55 277 Kulas Piotr Olsztyn Nutripol 1977 M30

246
00:27:02
00:26:56
256
00:29:33
00:29:03






2 502
56 655 Kijek Adam Gdansk Kiju Team 1976 M30



270
00:33:35
00:33:00
282
00:34:03
00:33:28




2 552
57 768 Wiliński Tomasz Olsztyn 1975 M30







33
00:19:52
00:19:50


1 33
58 281 Szlaszyński Przemek Gołdap GołdapTrail 1983 M30 35
00:20:15
00:20:10










1 35
59 686 Gromelski Piotr Olsztyn GENA Team 1981 M30



51
00:20:43
00:20:36






1 51
60 709 Bartosiak Szymon Babice Nowe 1979 M30



57
00:20:50
00:20:44






1 57
61 689 CHAŁUPKA DANIEL BYTÓW KLUB BIEGACZA GOCH 1975 M30



60
00:20:53
00:20:49






1 60
62 650 Gliński Krzysztof Olsztyn 1979 M30



61
00:21:03
00:20:57






1 61
63 765 mróz krzysztof olsztyn 1982 M30







63
00:21:36
00:21:30


1 63
64 723 Noga Jarek Olsztyn Pszczółkowski Team 1984 M30





70
00:21:22
00:21:13




1 70
65 676 Kowalczyk Lukasz Berlin 1984 M30



74
00:21:22
00:21:18






1 74
66 786 WAWRZYN TOMASZ OLSZTYN 1977 M30







83
00:22:31
00:22:19


1 83
67 29 Wejknis Adam OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1977 M30 85
00:22:23
00:22:19










1 85
68 750 Rutkowski Paweł Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1979 M30







87
00:22:34
00:22:28


1 87
69 779 Milewski Miłosz Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 M30







94
00:23:03
00:22:50


1 94
70 360 Chomicki Lukasz Olsztyn Niezrzeszony 1981 M30 97
00:22:55
00:22:55










1 97
71 625 Wierzbowski Piotr Brzozówka Start Brzozówka 1978 M30

102
00:22:19
00:22:12








1 102
72 745 Smólczyński Jarosław Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1984 M30





114
00:22:52
00:22:48




1 114
73 270 KOŁODZIEJSKI MAREK Stawiguda Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr 1978 M30 121
00:23:56
00:23:33










1 121
74 740 PAWŁOWSKI WOJCIECH OLSZTYN 1983 M30





123
00:23:26
00:23:04




1 123
75 21 Mańkowski Krzysztof Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 M30



123
00:23:13
00:23:09






1 123
76 654 Bieniek Patryk Poznań Posnania Triathlon 1980 M30



141
00:23:58
00:23:42






1 141
77 653 Ciecko Michal Olsztyn 1982 M30



143
00:23:57
00:23:46






1 143
78 776 Jażdżewski Sebastian Ugoszcz KB GOCH Bytów 1981 M30







157
00:25:20
00:25:00


1 157
79 436 Pawelec Marek Olsztyn 1984 M30 159
00:25:21
00:25:05










1 159
80 773 Mildner Kamil Gdańsk Tri NEGU 1982 M30







164
00:25:28
00:25:16


1 164
81 791 Raszewski Marcin Elbląg BBL Olsztyn 1975 M30







169
00:25:50
00:25:28


1 169
82 751 Rzymowski Marcin Słupy Słupy 1982 M30







170
00:25:53
00:25:28


1 170
83 202 Ciciński Tomasz Olsztyn 1975 M30 176
00:26:14
00:25:56










1 176
84 693 VEITH PIOTR OLSZTYN 1979 M30



186
00:25:53
00:25:31






1 186
85 780 Błoniecki Jan Warszawa Mleczne Olsztyn 1981 M30







186
00:26:24
00:26:07


1 186
86 788 Petynka Kamil Gady ppp 1980 M30







192
00:26:28
00:26:15


1 192
87 801 Walaugo Radosław Studzianek Tri NEGU 1984 M30









194
00:26:09
00:25:46
1 194
88 459 MROZEK TOMASZ OLSZTYN 1978 M30 202
00:28:06
00:28:05










1 202
89 649 Wołodkowicz Paweł Gutkowo www.alkaz.pl 1981 M30



204
00:26:15
00:26:00






1 204
90 722 Stasiorowski Kamil Olsztynek 1983 M30





211
00:26:46
00:26:09




1 211
91 453 BULSKI MAREK OLSZTYN 1982 M30 215
00:29:22
00:28:59










1 215
92 843 Janowiak Marek Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30









217
00:27:13
00:26:47
1 217
93 613 Sańka Wojciech Olsztyn Makro 1982 M30

223
00:26:11
00:25:52








1 223
94 682 Pieńkowski Radosław Mrągowo 1979 M30



223
00:26:59
00:26:43






1 223
95 420 Matuszek Artur Olsztyn 1980 M30 223
00:30:00
00:29:42










1 223
96 235 Ziemacki Łukasz Olsztyn Biegacze z Krainy OZ 1980 M30

231
00:26:16
00:25:45








1 231
97 15 Niziołek Paweł Bartoszyce 1984 M30









233
00:28:49
00:28:18
1 233
98 667 Michowski Ryszard Warszawa 1982 M30



245
00:27:44
00:27:37






1 245
99 14 Konopka Radosław Bartoszyce INKSPOT 1983 M30









245
00:29:55
00:29:24
1 245
100 154 Kubicki Darek Wójtowo JUCON 1976 M30 247
00:00:00
00:00:00










1 247
101 6 Januszko Wojciech Olsztyn INKSPOT 1980 M30









248
00:30:09
00:29:37
1 248
102 833 Szuszczewicz Radosław Olsztyn 1978 M30









249
00:30:07
00:29:41
1 249
103 793 Niemiec Paweł Olsztyn 1979 M30









258
00:38:48
00:38:32
1 258
104 558 Urbanik Michał Olsztyn Makro 1980 M30

270
00:29:13
00:28:54








1 270
105 703 Barszcz Tomasz Gdynia 1979 M30



271
00:33:51
00:33:17






1 271
106 641 Malinowski Roman Dywity Drużyna Szpiku 1976 M30

273
00:29:40
00:29:01








1 273
107 166 Drozda Paweł Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1979 M30

278
00:31:07
00:30:29








1 278

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni