z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2014/2015

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 12 Jackiewicz Monika Szczecin 1992 K20 1
00:18:45
00:18:45
2
00:19:08
00:19:06


1
00:19:26
00:19:24
1
00:19:34
00:19:34


4 5
2 13 Barcewicz Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K20 2
00:19:27
00:19:27




2
00:19:55
00:19:53
2
00:19:50
00:19:50
1
00:19:20
00:19:19
4 7
3 264 Trzeciak Magdalena Olsztyn Mazury Running Team 1995 K16 4
00:20:20
00:20:16
3
00:20:19
00:20:05
1
00:19:55
00:19:51
3
00:20:10
00:20:05
3
00:20:39
00:20:35


5 10
4 455 Słomińska Dominika Olsztyn AZS-UWM 1997 K16 5
00:20:29
00:20:28
4
00:20:33
00:20:30


4
00:21:42
00:21:38
5
00:21:42
00:21:40
2
00:21:18
00:21:17
5 15
5 462 Warda Martyna Wójtowo Nokia Kraków 1992 K20 3
00:20:20
00:20:19
5
00:21:19
00:21:16
2
00:21:58
00:21:53


8
00:22:08
00:22:04


4 18
6 297 Myer Danuta olsztyn 1984 K30 8
00:21:35
00:21:30
6
00:21:53
00:21:44
3
00:22:31
00:22:26
7
00:23:10
00:22:18
6
00:22:01
00:22:00
58
00:29:35
00:29:03
6 22
7 164 Wołyniec Emilia Gołdap TRISWIMRUN GOŁDAP 1983 K30 11
00:22:15
00:22:12
9
00:22:39
00:22:36
5
00:22:43
00:22:40
6
00:22:05
00:22:02
11
00:22:41
00:22:40
4
00:22:34
00:22:33
6 24
8 427 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30 14
00:22:59
00:22:56
10
00:23:00
00:22:56
8
00:23:19
00:23:14
9
00:22:45
00:22:39
15
00:23:35
00:23:33
5
00:22:46
00:22:43
6 32
9 645 Godlewska Iwona Olsztyn Gasss Łomen 1974 K40

12
00:23:34
00:23:18
4
00:22:36
00:22:28
8
00:22:30
00:22:22
10
00:22:44
00:22:38


4 34
10 27 Pieczulis Krystyna Olsztyn AKM Olsztyn/Sklep biegowy.com/W-MKLAM 1962 K50 13
00:22:32
00:22:32
8
00:22:25
00:22:24
7
00:23:11
00:23:09
10
00:22:57
00:22:53
9
00:22:31
00:22:29


5 34
11 642 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1973 K40

15
00:24:11
00:24:05
9
00:23:22
00:23:15
11
00:23:13
00:23:05
13
00:23:24
00:23:18
3
00:22:19
00:22:12
5 36
12 490 Podgórska Anna Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40

21
00:24:29
00:24:13
11
00:23:31
00:23:23
14
00:23:46
00:23:38
16
00:23:46
00:23:39
8
00:23:44
00:23:38
5 49
13 401 mounier Anna olsztyn 1979 K30 26
00:25:08
00:24:58
19
00:24:23
00:24:16


13
00:23:45
00:23:36
14
00:23:31
00:23:24
6
00:23:12
00:23:05
5 52
14 20 Mańkowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1984 K30 20
00:24:31
00:24:24
17
00:24:17
00:24:14
13
00:23:57
00:23:50
17
00:24:00
00:23:49
17
00:23:50
00:23:42
7
00:23:29
00:23:23
6 54
15 404 Barszczewska Alicja Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1976 K30

14
00:23:46
00:23:35
12
00:23:52
00:23:37
18
00:24:04
00:23:52


16
00:24:43
00:24:34
4 60
16 16 Kozłowska Joanna Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych 1982 K30 31
00:25:23
00:25:17
13
00:23:41
00:23:33
15
00:24:33
00:24:23
15
00:23:50
00:23:39
21
00:24:38
00:24:29


5 64
17 289 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk KB BiegamBoLubię Pasłęk 1976 K30 19
00:24:05
00:23:58
18
00:24:18
00:24:10
16
00:24:37
00:24:31




18
00:25:10
00:25:02
4 71
18 69 Bronakowska Dorota Olsztyn Tri Negu 1982 K30 15
00:23:37
00:23:30


20
00:24:59
00:24:47


24
00:24:54
00:24:43
13
00:24:28
00:24:19
4 72
19 100 Bielenica Beata Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 17
00:23:40
00:23:37
23
00:25:06
00:25:02
22
00:25:14
00:25:02
19
00:24:25
00:24:09
43
00:26:46
00:26:37
21
00:25:41
00:25:27
6 79
20 244 Jakubowska Klaudia Olsztyn Pszczółkowski Team 1997 K16 22
00:24:57
00:24:51
28
00:25:20
00:25:11


16
00:23:55
00:23:46
19
00:24:34
00:24:25


4 85
21 367 Tutka ANNA Stawiguda 1975 K30 36
00:26:02
00:25:56
29
00:25:44
00:25:37


22
00:25:05
00:24:45
23
00:24:49
00:24:39
11
00:24:06
00:23:59
5 85
22 61 Szymańska Edyta Olsztyn Drużyna Wilka 1987 K20 29
00:25:21
00:25:12




27
00:25:28
00:25:15
22
00:24:44
00:24:34
9
00:23:45
00:23:39
4 87
23 68 Czyżewska Mariola olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1986 K20 21
00:24:31
00:24:24
16
00:24:17
00:24:12
24
00:25:57
00:25:49
26
00:25:19
00:25:08
39
00:26:40
00:26:32


5 87
24 284 Kawałko Patrycja Nidzica Team Kopeć 1974 K40 30
00:25:22
00:25:13
26
00:25:17
00:25:04
34
00:26:59
00:26:48
28
00:25:29
00:25:15
27
00:25:12
00:25:06
12
00:24:15
00:24:06
6 93
25 86 Konarzewska Marta Olsztyn Tri Negu/Olsztyńskie Ustawki Biegowe 1984 K30 28
00:25:20
00:25:06
25
00:25:10
00:24:55




28
00:25:23
00:25:12
19
00:25:13
00:25:03
4 100
26 351 Przybysz Joanna Morąg 1979 K30 33
00:25:36
00:25:31
24
00:25:06
00:25:02
21
00:24:58
00:24:54
23
00:24:56
00:24:47




4 101
27 203 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 98
00:31:31
00:31:02
42
00:26:36
00:26:29
30
00:26:46
00:26:27
29
00:26:11
00:25:55
31
00:25:52
00:25:43
15
00:24:40
00:24:32
6 105
28 183 Kościesza Patrycja Olsztyn TRI NEGU/ Twister Team 1994 K20

55
00:27:42
00:27:26


25
00:25:26
00:25:03
20
00:24:39
00:24:29
10
00:24:04
00:23:55
4 110
29 159 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1983 K30 24
00:25:07
00:24:56
32
00:25:55
00:25:34


43
00:27:03
00:26:37
35
00:26:24
00:26:16


4 134
30 574 BERTEL ALICJA olsztyn Biegające Bobry 1980 K30

41
00:26:32
00:26:12
31
00:26:49
00:26:32
35
00:26:30
00:26:10
42
00:26:48
00:26:35
27
00:26:24
00:26:15
5 134
31 543 Grabiec Joanna Miłomłyn Brzozowski Team 1996 K16

47
00:27:02
00:26:40
36
00:27:10
00:26:53
33
00:26:27
00:26:01


20
00:25:27
00:25:16
4 136
32 282 Andruszkiewicz Anna Olsztyn BBLOlsztyn 1957 K50 35
00:25:55
00:25:45
39
00:26:21
00:26:12
26
00:26:38
00:26:17
36
00:26:28
00:26:13




4 136
33 350 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn 1965 K40 76
00:29:30
00:29:11
43
00:26:46
00:26:34
28
00:26:36
00:26:23
34
00:26:20
00:26:07
41
00:26:43
00:26:35
34
00:27:20
00:27:12
6 137
34 469 Plaszewska Aneta Olsztyn Leśni biegacze 1985 K20 39
00:26:10
00:25:52
30
00:25:48
00:25:39
38
00:27:20
00:27:02
32
00:26:23
00:26:01
38
00:26:45
00:26:23
46
00:28:10
00:27:50
6 138
35 633 ropiak wioletta olsztyn Nutripol 1975 K30

35
00:26:13
00:25:57
29
00:26:38
00:26:25
38
00:26:38
00:26:22
37
00:26:32
00:26:20


4 139
36 547 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40



47
00:28:05
00:27:36
39
00:26:57
00:26:24
36
00:26:33
00:26:17
22
00:25:47
00:25:32
4 144
37 428 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30 44
00:26:39
00:26:36
52
00:27:35
00:27:25
35
00:27:02
00:26:51
40
00:26:34
00:26:26


26
00:26:18
00:26:10
5 145
38 150 Zielińska Magdalena olsztyn Team Kopeć 1982 K30 41
00:26:16
00:26:06
36
00:26:14
00:26:02
32
00:26:44
00:26:36
37
00:26:24
00:26:16




4 146
39 352 Burandt Magdalena Olszty Drużyna Wilka 1980 K30 37
00:26:03
00:25:51
34
00:26:11
00:25:49
39
00:27:18
00:27:03
45
00:27:05
00:26:48
40
00:26:47
00:26:33


5 150
40 204 kufel magdalena Świekatowo Urwis 1987 K20 75
00:29:28
00:29:00
38
00:26:20
00:25:56




25
00:24:53
00:24:44
14
00:24:38
00:24:29
4 152
41 341 Zielińska Anna Olsztyn 3life team 1979 K30 71
00:29:16
00:28:54
72
00:29:03
00:28:43
44
00:27:37
00:27:18
30
00:26:07
00:25:58
32
00:26:07
00:25:59


5 177
42 188 kunda edyta Gietrzwałd 1980 K30 43
00:26:35
00:26:30
64
00:28:24
00:28:06
54
00:28:40
00:28:14


49
00:28:05
00:27:44
32
00:27:27
00:27:06
5 178
43 108 Kosakowska-Szutkowska Barbara Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 1955 K50 50
00:27:10
00:27:00
45
00:27:01
00:26:52
49
00:28:02
00:27:41
87
00:30:22
00:30:08
48
00:28:01
00:27:43
39
00:27:44
00:27:26
6 181
44 256 Spaszewska Agnieszka WADĄG Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji 1977 K30 42
00:26:30
00:26:13
51
00:27:30
00:27:06


59
00:28:24
00:28:14


30
00:27:00
00:26:47
4 182
45 312 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1981 K30 68
00:28:50
00:28:30
61
00:28:03
00:27:50
42
00:27:26
00:27:16
46
00:27:10
00:27:03
61
00:28:42
00:28:36
38
00:27:33
00:27:24
6 187
46 400 Ruść Agnieszka Olsztyn 1981 K30 40
00:26:16
00:26:07




61
00:28:44
00:28:16
51
00:28:03
00:27:47
43
00:27:58
00:27:42
4 195
47 593 Siwik Paula Pisz Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej piszruchem 1989 K20

77
00:29:36
00:29:11
41
00:27:34
00:27:12
44
00:27:03
00:26:46
34
00:26:17
00:26:05


4 196
48 403 Potocka Małgorzata Olsztyn AKM Olimp Olsztyn/ sklepbiegowy.com 1974 K40 56
00:27:43
00:27:34
56
00:27:43
00:27:19
33
00:26:55
00:26:40
52
00:27:46
00:27:23




4 197
49 99 Polak Michalina Opole 1995 K16 52
00:27:18
00:26:52
63
00:28:14
00:27:45


51
00:27:48
00:27:19


31
00:27:22
00:27:03
4 197
50 474 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K30 80
00:29:44
00:29:28
73
00:29:11
00:28:49


48
00:27:30
00:27:12
46
00:27:49
00:27:23
33
00:27:17
00:27:11
5 200
51 132 Olejnik Barbara olsztyn 1980 K30 59
00:27:59
00:27:36
44
00:26:54
00:26:46




77
00:30:46
00:30:22
23
00:25:46
00:25:34
4 203
52 84 Lipińska Aldona Olsztyn 1968 K40 53
00:27:20
00:27:03
60
00:27:51
00:27:25


76
00:30:10
00:29:38
50
00:28:02
00:27:44
42
00:27:58
00:27:41
5 205
53 117 Miendak Agnieszka Olsztyn Gasss Łomen 1983 K30 61
00:28:12
00:28:01
46
00:27:02
00:26:49
52
00:28:27
00:28:06


47
00:27:45
00:27:40


4 206
54 185 walkiewicz joanna olsztyn 1978 K30 55
00:27:37
00:27:25
59
00:27:51
00:27:36
48
00:27:57
00:27:39
50
00:27:42
00:27:18
53
00:28:02
00:27:50


5 206
55 656 Kutnicka Emilia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1967 K40



55
00:28:46
00:28:20
64
00:28:55
00:28:31
54
00:28:03
00:27:53
35
00:27:34
00:27:18
4 208
56 370 Kułak Małgorzata Biskupiec Biskupiec Biega 1974 K40

70
00:29:00
00:29:00
51
00:28:16
00:27:47
55
00:28:07
00:27:41


36
00:27:48
00:27:22
4 212
57 97 Sadłowska Izabela Mrągowo 1973 K40 65
00:28:35
00:28:09
54
00:27:38
00:27:26


57
00:28:31
00:28:08


41
00:27:51
00:27:32
4 217
58 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1977 K30 47
00:26:42
00:26:40
58
00:27:45
00:27:41
58
00:28:45
00:28:39
60
00:28:20
00:28:16




4 223
59 22 Szymanowska Dominika Olsztyn 1987 K20 63
00:28:28
00:28:03
74
00:29:14
00:28:42
45
00:27:52
00:27:28
42
00:26:57
00:26:35




4 224
60 375 Foks Małgorzata Jonkowo 1987 K20 51
00:27:12
00:27:01
86
00:30:51
00:30:21
65
00:29:59
00:29:27
56
00:28:47
00:28:07
52
00:28:02
00:27:49


5 224
61 238 Fotschki Jolanta Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 K50 64
00:28:31
00:28:09
53
00:27:36
00:27:14
57
00:28:59
00:28:32
53
00:27:51
00:27:24




4 227
62 182 Michałowska Agata Ostróda OSP Ostróda 1978 K30 57
00:27:47
00:27:37
71
00:29:01
00:28:38
53
00:28:15
00:28:08
78
00:30:12
00:29:47


52
00:28:41
00:28:28
5 233
63 310 Rogowska-Roszczyk Magda Dywity Olsztyńskie Ustawki Biegowe 1980 K30 34
00:25:51
00:25:34
76
00:29:33
00:28:56
61
00:29:34
00:29:10
70
00:29:49
00:29:21
69
00:29:51
00:29:36


5 234
64 31 Rusiniak Beata Agnieszka Olsztyn Przem-Gri 1980 K30 66
00:28:37
00:28:15
57
00:27:43
00:27:17




56
00:28:40
00:28:12
55
00:29:03
00:28:33
4 234
65 141 Stasiłowicz Małgorzata Mragowo 1961 K50

66
00:28:35
00:28:23


68
00:29:41
00:29:10
58
00:28:42
00:28:18
45
00:28:08
00:27:49
4 237
66 583 Bosky Ewa Olsztyn 12trii drużyna wilka 1967 K40

80
00:29:50
00:29:37
66
00:29:58
00:29:35
65
00:29:03
00:28:51
62
00:29:18
00:28:59
47
00:28:13
00:27:58
5 240
67 381 Michalkiewicz Anna Orneta 1988 K20 67
00:28:38
00:28:17
68
00:28:49
00:28:25




68
00:29:45
00:29:20
48
00:28:25
00:28:01
4 251
68 527 Tchórzewska Aleksandra Olsztyn 1985 K20



95
00:33:54
00:33:24
81
00:30:29
00:29:53
55
00:28:23
00:28:07
24
00:26:15
00:26:01
4 255
69 52 Piędzia Izabela Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1974 K40 97
00:31:15
00:30:57
83
00:30:29
00:30:14
79
00:31:14
00:30:45
72
00:30:04
00:29:30
64
00:29:36
00:29:08
44
00:28:10
00:27:45
6 259
70 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN Fitness Club Sylwetka 1980 K30 94
00:30:57
00:30:57
97
00:31:38
00:31:36
46
00:27:53
00:27:35
66
00:29:23
00:29:01
57
00:28:33
00:28:16


5 263
71 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława Kriss Coaching 1983 K30 126
00:35:40
00:35:22
48
00:27:23
00:26:58


63
00:28:41
00:28:24


29
00:26:46
00:26:29
4 266
72 724 Kurek Mariola Jonkowo Porbady 1978 K30



76
00:30:59
00:30:26
86
00:30:44
00:30:04
59
00:28:53
00:28:29
51
00:28:42
00:28:19
4 272
73 223 Słowikowska Magdalena Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K30 99
00:31:31
00:31:05
84
00:30:30
00:30:21
63
00:29:37
00:29:18
79
00:30:14
00:29:47
70
00:29:53
00:29:37
60
00:29:16
00:29:04
6 272
74 680 GŁOWACKA BEATA Biskupiec Biskupiec Biega 1967 K40



59
00:29:12
00:28:43
62
00:28:48
00:28:22
73
00:30:15
00:29:47
81
00:31:41
00:31:15
4 275
75 449 Kraushar Monika Giedajty DOMON 1974 K40 88
00:30:12
00:30:10
75
00:29:31
00:29:21
70
00:30:14
00:29:49
85
00:30:26
00:30:00
78
00:30:43
00:30:25
53
00:28:43
00:28:29
6 276
76 513 Wójcik Monika Olsztyn Team Kopeć 1981 K30



83
00:31:50
00:31:22
95
00:30:59
00:30:34
60
00:28:54
00:28:33
40
00:27:52
00:27:30
4 278
77 552 Petrykowska Magda Miłomłyn Brzozowski Team 1993 K20

82
00:30:20
00:29:59
60
00:29:22
00:29:03
92
00:30:51
00:30:25
74
00:30:30
00:30:13
62
00:29:25
00:29:12
5 278
78 519 Holovin Hanna Barczewko 1971 K40



80
00:31:24
00:30:53
69
00:29:33
00:29:11
72
00:30:04
00:29:47
63
00:29:25
00:29:13
4 284
79 252 Lachowicz Emilia Olsztyn Herbalife 1982 K30 81
00:29:44
00:29:23


64
00:29:36
00:29:26
73
00:29:34
00:29:30
81
00:30:39
00:30:36
71
00:30:09
00:30:05
5 289
80 26 Gajewska Marta Olsztyn 1984 K30 74
00:29:28
00:29:01




75
00:30:04
00:29:34
84
00:31:42
00:31:20
59
00:29:16
00:29:03
4 292
81 207 Bober Wioletta Olsztyn Temida po godzinach 1970 K40 86
00:30:05
00:29:39


62
00:29:38
00:29:18
80
00:30:15
00:29:47
65
00:29:34
00:29:08


4 293
82 620 Woźniak Agnieszka Olsztyn 1979 K30

88
00:30:55
00:30:35


99
00:31:29
00:30:59
66
00:29:30
00:29:08
49
00:28:38
00:28:15
4 302
83 387 Płucienniczak Diana Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1986 K20 62
00:28:27
00:28:03
67
00:28:46
00:28:14


91
00:30:56
00:30:24


83
00:31:59
00:31:36
4 303
84 272 Grzyb Anna Olsztyn 1976 K30 82
00:29:50
00:29:26


69
00:30:11
00:29:48
71
00:29:53
00:29:23
83
00:31:30
00:31:08


4 305
85 640 Turalska Małgorzata Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1965 K40

98
00:31:39
00:31:22
73
00:30:18
00:30:05
94
00:30:45
00:30:33
75
00:30:36
00:30:15
64
00:29:38
00:29:21
5 306
86 445 Gajewska Barbara Olsztyn gajówka 1964 K50 78
00:29:35
00:29:21
81
00:29:56
00:29:43
81
00:31:19
00:30:56
93
00:30:40
00:30:28
82
00:31:19
00:30:59
68
00:29:51
00:29:35
6 308
87 661 Komorowska Ewa Olsztyn 1974 K40



78
00:31:01
00:30:35
89
00:30:52
00:30:15
76
00:30:42
00:30:20
66
00:30:00
00:29:35
4 309
88 355 SOBIERAJSKA SYLWIA Mragowo 1979 K30 73
00:29:26
00:29:11
78
00:29:37
00:29:06




88
00:32:39
00:32:14
72
00:30:29
00:30:06
4 311
89 374 Block Jolanta Jonkowo ASW Jonkowo 1984 K30 69
00:29:11
00:29:01




101
00:32:06
00:31:25
71
00:29:52
00:29:39
76
00:31:16
00:30:51
4 317
90 672 Karasińska Agnieszka olsztyn 1979 K30



71
00:30:14
00:29:50
97
00:31:05
00:30:40
80
00:30:46
00:30:35
69
00:29:50
00:29:38
4 317
91 125 Podrażka Kamila Olsztyn 1986 K20 72
00:29:16
00:29:16
85
00:30:45
00:30:25


107
00:32:38
00:32:14


65
00:29:39
00:29:21
4 329
92 531 Charubin Anna Pisz piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej 1981 K30

102
00:31:51
00:31:25
82
00:31:25
00:31:02
77
00:30:01
00:29:43


70
00:29:58
00:29:43
4 331
93 186 Kościesza Izabela Olsztyn 1973 K40 103
00:32:04
00:31:36


86
00:32:10
00:31:42
83
00:30:26
00:29:57
67
00:29:29
00:29:13


4 339
94 478 Drożdż Ewa Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1968 K40 101
00:31:53
00:31:32
89
00:31:05
00:30:33
67
00:30:04
00:29:37
84
00:30:36
00:29:59




4 341
95 278 Kulas Joanna Olsztyn Nutripol 1976 K30 85
00:29:56
00:29:44
100
00:31:41
00:31:07
87
00:32:25
00:31:55


95
00:33:27
00:33:10
79
00:31:36
00:31:09
5 346
96 333 Bierniak Izabela Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1981 K30 87
00:30:07
00:29:40
93
00:31:21
00:30:47
85
00:32:06
00:31:40
108
00:33:15
00:32:38
93
00:33:16
00:32:51
86
00:32:02
00:31:40
6 351
97 287 Gierz-Gierszewska Dorota Olsztyn Team Bez Nazwy/KW Olsztyn 1960 K50 91
00:30:29
00:30:23
105
00:32:11
00:31:51


90
00:30:51
00:30:23
79
00:30:54
00:30:32


4 365
98 119 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K40 92
00:30:46
00:30:21
94
00:31:24
00:30:58
92
00:33:06
00:32:40
110
00:33:31
00:33:03


91
00:32:26
00:32:08
5 369
99 261 Zinkiewicz Ewelina Olsztyn 1975 K30 95
00:31:08
00:30:52
92
00:31:18
00:30:59
90
00:32:59
00:32:29
104
00:32:29
00:31:52
94
00:33:22
00:32:55


5 371
100 378 Oller Ewa Olsztyn Olsztyński Klub Sportów Wodnych 1970 K40 112
00:33:56
00:33:37
95
00:31:27
00:31:00
77
00:30:55
00:30:26
88
00:30:46
00:30:10




4 372
101 612 Domańska Ewa Olsztyn 1984 K30

118
00:34:06
00:33:50
88
00:32:33
00:32:01
100
00:31:29
00:31:00


73
00:30:44
00:30:20
4 379
102 414 Zyskowska Barbara Nowa Wieś Nowa Wieś Biega 1978 K30 102
00:32:02
00:31:43


96
00:33:54
00:33:26
96
00:31:10
00:30:35


92
00:32:42
00:32:18
4 386
103 239 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K30

109
00:33:06
00:32:29
93
00:33:47
00:33:17
106
00:32:42
00:32:09
86
00:32:36
00:32:09


4 394
104 546 Brzóska Katarzyna Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40

115
00:33:52
00:33:33
103
00:35:56
00:35:22
111
00:33:42
00:33:07
96
00:33:53
00:33:25
98
00:33:28
00:33:03
5 408
105 158 Czyrko Luiza Olsztyn Team Kopeć 1983 K30 119
00:34:33
00:34:11


100
00:34:34
00:34:06
112
00:34:19
00:33:42
97
00:33:54
00:33:32
100
00:34:34
00:34:13
5 409
106 326 Pankowska Justyna Olsztyn 1973 K40 125
00:35:39
00:35:20
128
00:34:50
00:34:24
111
00:38:56
00:38:26
132
00:38:41
00:38:16
98
00:34:04
00:33:49
89
00:32:16
00:31:56
6 423
107 382 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 122
00:34:48
00:34:17




114
00:34:13
00:34:03
92
00:33:02
00:32:47
97
00:33:08
00:32:55
4 425
108 173 Lewandowska Beata Barczewo Barczewo Biega 1978 K30 114
00:34:10
00:33:50
130
00:35:03
00:34:23
102
00:35:54
00:35:18
123
00:36:22
00:35:39


102
00:35:22
00:34:50
5 441
109 18 Kowalska BIBI Prabuty 1992 K20 129
00:36:07
00:35:42
122
00:34:38
00:34:00


117
00:35:27
00:34:46
101
00:35:17
00:34:48
104
00:35:41
00:35:12
5 444
110 307 Goławska Aleksandra Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20 116
00:34:22
00:33:54
127
00:34:45
00:34:06




106
00:36:46
00:36:19
96
00:33:26
00:32:51
4 445
111 336 Gnacińska Paulina olsztyn 1984 K30

123
00:34:39
00:34:04


120
00:35:38
00:34:59
103
00:35:01
00:34:57
101
00:35:14
00:34:41
4 447
112 206 Block Beata Jonkowo Sąd Okręgowy w Olsztynie 1975 K30 127
00:35:57
00:35:28
133
00:36:11
00:35:47
107
00:37:09
00:36:36
118
00:35:32
00:34:51
100
00:34:49
00:34:25


5 452
113 57 Ambrożko Wanda Olsztyn 1948 K60 123
00:35:12
00:34:59
131
00:35:07
00:34:28
106
00:36:45
00:36:13
119
00:35:37
00:34:58
104
00:36:12
00:35:44


5 452
114 675 Kowalczyk Daria Olsztyn 1997 K16



108
00:38:18
00:37:48
126
00:36:45
00:36:13
111
00:37:53
00:37:30
107
00:36:49
00:36:29
4 452
115 163 Ratuszyńska Kasia Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K30



109
00:38:39
00:38:06
131
00:37:50
00:37:15
107
00:37:15
00:36:46
106
00:36:32
00:36:09
4 453
116 123 Didjurgeit Agnieszka Biskupiec Biskupiec Biega 1974 K40 133
00:37:35
00:37:16
119
00:34:14
00:34:03




105
00:36:46
00:36:17
103
00:35:35
00:35:09
4 460
117 218 KERBER Izabela Barczewo TEMIDA PO GODZINACH 1971 K40 138
00:40:03
00:39:34
132
00:35:15
00:34:52


124
00:36:27
00:35:48
99
00:34:45
00:34:18
110
00:39:03
00:38:34
5 465
118 425 Drozdowska Emilia Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K30 132
00:36:32
00:36:23
121
00:34:33
00:34:30
105
00:36:42
00:36:12
122
00:35:40
00:35:07




4 480
119 205 Achcińska Aneta Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1979 K30 134
00:38:57
00:38:29
135
00:38:37
00:38:23


133
00:40:08
00:39:29
112
00:38:01
00:37:35
109
00:39:02
00:38:33
5 488
120 216 Joskowska Anna Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1983 K30 136
00:39:55
00:39:55
129
00:35:01
00:34:30


113
00:34:25
00:33:45


111
00:39:03
00:38:35
4 489
121 222 Polak-Kuzior Monika Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1973 K40 135
00:39:54
00:39:27
139
00:46:38
00:46:07




113
00:38:37
00:38:10
112
00:39:04
00:38:36
4 499
122 118 Długosz Katarzyna Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1971 K40 130
00:36:09
00:35:43
134
00:38:16
00:37:43


130
00:37:19
00:36:48
110
00:37:50
00:37:20


4 504
123 214 Jakowicz Marta Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1987 K20 139
00:42:15
00:41:47
137
00:46:14
00:45:42


128
00:37:24
00:36:45


108
00:38:55
00:38:27
4 512
124 211 Dziarkowska Alina Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1974 K40 137
00:40:03
00:39:33
138
00:46:14
00:45:42


129
00:37:25
00:36:45


113
00:39:16
00:38:47
4 517
125 324 Grochowska Ewa Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1965 K40 142
00:54:39
00:54:09
141
00:52:02
00:51:33


134
00:49:32
00:48:52


115
00:48:29
00:47:59
4 532

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 368 Rutkowska Michaela Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 6
00:20:34
00:20:33




5
00:22:04
00:21:59
4
00:21:33
00:21:31


3 15
2 89 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn AGIZ Team 1978 K30



17
00:24:50
00:24:37
12
00:23:28
00:23:22
18
00:23:45
00:23:42


3 47
3 604 Gajewska Monika Olsztyn 1988 K20

27
00:25:18
00:24:57
18
00:24:51
00:24:39
24
00:25:13
00:24:59




3 69
4 587 Rzepka Dominika Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1998 K16

31
00:25:54
00:25:53
23
00:25:37
00:25:35
49
00:27:19
00:27:17




3 103
5 647 Grabowska Hanna Olsztyn 1988 K20

40
00:26:29
00:25:57


31
00:26:23
00:26:01
33
00:26:07
00:26:01


3 104
6 415 Bogusz Justyna Mrągwo Kuropatwa Team 1994 K20 46
00:26:41
00:26:32


37
00:27:14
00:26:54


29
00:26:02
00:25:38


3 112
7 524 Jaszak Hanna Olsztyn 1987 K20



40
00:27:32
00:27:11
54
00:27:57
00:27:33


28
00:26:37
00:26:19
3 122
8 138 Lipka Paulina Olsztyn 1985 K20

50
00:27:27
00:27:06
27
00:26:39
00:26:21


91
00:33:04
00:32:42


3 168
9 471 Urbanowicz Anna Olsztyn 1985 K20 79
00:29:37
00:29:19


56
00:28:31
00:28:22
58
00:28:37
00:28:09




3 193
10 595 Oppenkowska sylwia Olsztyn 1969 K40

103
00:32:03
00:31:37
75
00:30:54
00:30:24
98
00:31:25
00:30:47




3 276
11 168 Deręgowska Martyna Olsztyn 1991 K20

112
00:33:17
00:32:36
91
00:33:13
00:32:39




82
00:32:01
00:31:28
3 285
12 432 Nowak Katarzyna Olsztyn Torpeda Trękus 1975 K30 113
00:34:08
00:33:45
90
00:31:06
00:30:59




108
00:37:19
00:36:54


3 311
13 328 Babalska Agnieszka Olsztyn 1977 K30 100
00:31:40
00:31:28
106
00:32:30
00:32:14


109
00:33:27
00:32:54




3 315
14 461 Goszczycka Karolina Olsztyn W-m Klub Sportowy Triathlon 1998 K16 9
00:21:59
00:21:59
7
00:22:20
00:22:09








2 16
15 373 Kamińska Jagoda Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1998 K16 10
00:21:59
00:21:59






7
00:22:03
00:22:02


2 17
16 470 Trembicka Aleksandra Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1998 K16 7
00:20:39
00:20:37






12
00:22:53
00:22:50


2 19
17 514 Osełkowska Julia Olsztyn 1998 K16

11
00:23:28
00:23:17
19
00:24:47
00:24:42






2 30
18 80 Grzywińska Justyna Barczewo Barczewo Biega 1978 K30 16
00:23:39
00:23:35
20
00:24:26
00:24:16








2 36
19 195 Piekarska-Pliszka Dominika Dywity 1979 K30 23
00:24:59
00:24:45
22
00:24:48
00:24:29








2 45
20 172 Reglińska Joanna Bytów Klub Biegacza GOCH Bytów 1988 K20 18
00:23:59
00:23:44






30
00:26:03
00:25:43


2 48
21 94 stompor marzena zgorzała 1978 K30

33
00:25:56
00:25:40






25
00:26:14
00:26:02
2 58
22 731 Gołąb Dorota Olsztyn UrWiS 1981 K30





41
00:27:00
00:26:34
26
00:25:10
00:24:57


2 67
23 730 Paduszyńska Dorota Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 K30





47
00:27:31
00:27:07
44
00:27:06
00:26:54


2 91
24 314 Jaszczuk Joanna Olsztyn 1980 K30 49
00:27:06
00:26:57


50
00:28:00
00:27:43






2 99
25 354 Zmysłowska Agnieszka Warszawa Biskupiec Biega 1983 K30 54
00:27:28
00:27:22
49
00:27:25
00:27:17








2 103
26 300 OTTA ANNA Gietrzwałd 1976 K30 48
00:27:00
00:26:45




67
00:29:32
00:29:07




2 115
27 670 KONOPKA ANNA Gdańsk Kaszubska Poniewierka 1983 K30



72
00:30:21
00:29:53




57
00:29:22
00:28:59
2 129
28 74 Zielińska Kasia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1988 K20

62
00:28:09
00:27:38
68
00:30:04
00:29:39






2 130
29 493 MAMIŃSKA ILONA Szczytno TENIC CLUB SZCZYTNO 1987 K20

87
00:30:54
00:30:44


82
00:30:13
00:29:55




2 169
30 789 Karolewska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 K20







90
00:33:11
00:32:41
90
00:32:36
00:32:05
2 180
31 746 SARGALZKA MARIOLA BARCZA 1982 K30





105
00:32:42
00:32:09
87
00:32:36
00:32:09


2 192
32 549 Matulewicz Elżbieta Olsztyn 1965 K40

104
00:32:04
00:31:41
89
00:32:38
00:32:12






2 193
33 334 Bierdziewska Małgorzata Olsztyn 1988 K20 93
00:30:50
00:30:36
101
00:31:49
00:31:32








2 194
34 152 Hartwig Joanna Olsztyn 1984 K30

99
00:31:41
00:31:17


102
00:31:56
00:31:28




2 201
35 434 Iwaszko Justyna Olsztyn 1998 K16 115
00:34:15
00:33:50








94
00:32:49
00:32:27
2 209
36 548 Górska Izabela Olsztyn 1970 K40

114
00:33:33
00:33:10
99
00:34:30
00:34:04






2 213
37 638 Jagielska Teresa Olsztyn 1963 K50

117
00:34:06
00:33:51
98
00:34:21
00:33:49






2 215
38 744 Sienkiewicz Justyna Olsztyn 1982 K30





116
00:35:10
00:34:36
102
00:35:26
00:34:56


2 218
39 393 Lisewska Katarzyna Olsztyn 1992 K20 120
00:34:43
00:34:16


101
00:34:44
00:34:13






2 221
40 54 Sieradzan Basia Olsztyn Pędem dobiegnę 1982 K30 111
00:33:45
00:33:25
120
00:34:27
00:33:57








2 231
41 681 Wesołowska Anna Olsztyn Grupa DBK 1990 K20



110
00:38:37
00:38:08
127
00:36:48
00:36:14




2 237
42 217 Karwacka-Sakowicz Iwona Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1984 K30 140
00:43:45
00:43:16
140
00:47:08
00:46:36








2 280
43 143 Lisowska Aleksandra Dywity ASICS FrontRunner Poland/Wosiek TEAM 1990 K20

1
00:17:58
00:17:57








1 1
44 614 Górska Kinga Lubicz Górny UMKS Orkan Ostróda 1989 K20



6
00:23:04
00:22:58






1 6
45 710 WALCZAK NATALIA GŁOGÓW 1984 K30



10
00:23:24
00:23:20






1 10
46 81 Wota Zaneta Kraków Pszczółkowski Team 1983 K30



14
00:24:21
00:24:09






1 14
47 7 Trapp Joanna Olsztyn KS Beniaminek 03 Starogard Gdański 1988 K20









17
00:24:59
00:24:46
1 17
48 734 Piątkowska Aleksandra Sierpc 1994 K20





20
00:24:33
00:24:31




1 20
49 727 Kozak Monika Giżycko Pszczółkowski Team 1984 K30





21
00:24:50
00:24:35




1 21
50 486 Dudaniec-Tarkowska Agnieszka Gdańsk AMTK GDAŃSK 1984 K30 25
00:25:08
00:25:01










1 25
51 530 Kocińska Agnieszka Warszawa CBRE Corporate Outsourcing 1987 K20



25
00:26:23
00:26:16






1 25
52 322 Zbyszyńska Agnieszka Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K20 27
00:25:09
00:24:53










1 27
53 441 Dymerska Aneta Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1982 K30 32
00:25:30
00:25:21










1 32
54 551 Świetlik Małgorzata Biskupiec Biskupiec Biega 1980 K30

37
00:26:15
00:25:59








1 37
55 566 Śliwczyńska Ilona Warszawa Team360 1978 K30









37
00:27:37
00:27:24
1 37
56 38 Sądaj Sandra Bolesławiec 1989 K20 38
00:26:05
00:25:51










1 38
57 525 Fidrych Urszula Olsztyn 1984 K30



43
00:27:37
00:27:16






1 43
58 377 Janowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1981 K30 45
00:26:40
00:26:17










1 45
59 767 Krupińska Agnieszka Olsztyn 1975 K30







45
00:27:27
00:27:15


1 45
60 9 Szczesna Katarzyna Pułtusk 1986 K20









50
00:28:32
00:28:17
1 50
61 832 Pajka Agnieszka Olsztyn 1982 K30









54
00:28:42
00:28:30
1 54
62 688 Sarnowska Karina Tomaszkowo Pszczółkowski Team 1978 K30









56
00:29:11
00:28:58
1 56
63 390 Maciejkowicz Dorota Olsztynek 1984 K30 58
00:27:52
00:27:45










1 58
64 133 Wróblewska Aneta Ełk 1993 K20 60
00:28:01
00:27:54










1 60
65 794 Kacprzyk Agnieszka Olsztyn Czarna Łapa 1980 K30









61
00:29:35
00:29:09
1 61
66 766 Mróz Agnieszka Olsztyn 1986 K20







63
00:29:25
00:29:01


1 63
67 616 Janas Karolina Bełchatów 1987 K20

65
00:28:26
00:27:52








1 65
68 827 Szwajorek Ewelina Olsztyn Pszczółkowski Team 1987 K20









67
00:29:53
00:29:35
1 67
69 598 Chrobak Joanna Bartąg Lubię Placki 1991 K20

69
00:28:59
00:28:23








1 69
70 292 Liberadzka Marta Dywity Fundacja Dalekiego Zasięgu 1983 K30 70
00:29:13
00:28:46










1 70
71 726 Płaczek Dorota Giżycko Pszczółkowski Team 1976 K30





74
00:30:00
00:29:33




1 74
72 659 DOBRANIECKA BARBARA Gdynia 1977 K30



74
00:30:28
00:30:12






1 74
73 8 GOROBEC JUSTYNA Olsztyn INKSPOT 1983 K30









74
00:31:09
00:30:38
1 74
74 841 czajka kamilla olsztyn INKSPOT 1976 K30









75
00:31:17
00:30:46
1 75
75 422 SZELĄGOWSKA-KUŚNIEWSKA Eliza Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1980 K30 77
00:29:30
00:29:08










1 77
76 850 SZYMAŃSKA MAGDALENA OLSZTYN 1979 K30









77
00:31:28
00:31:00
1 77
77 822 Pączyńska Anna Olsztyn 1983 K30









78
00:31:37
00:31:07
1 78
78 643 Malinowska Marta Dywity Drużna Szpiku 1976 K30

79
00:29:40
00:29:01








1 79
79 821 Olejnik Sylwia Gdynia 1986 K20









80
00:31:43
00:31:12
1 80
80 406 Rowińska Karolina Lubawa 1984 K30 83
00:29:54
00:29:30










1 83
81 371 Rapacka Monika Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 1976 K30 84
00:29:55
00:29:35










1 84
82 705 Najmowicz Wiesława Olsztyn Tri Bracia Najmowicz 1964 K50



84
00:31:50
00:31:23






1 84
83 847 Mosakowska Beata Olsztyn 1991 K20









84
00:32:07
00:31:39
1 84
84 846 RYMKIEWICZ RENATA OLSZTYN STRZELNICA VIP 1984 K30









85
00:32:07
00:31:39
1 85
85 783 WAWRZYN MAŁGORZATA OLSZTYN KLUB DZIECIOROBA 1978 K30







85
00:32:13
00:31:59


1 85
86 834 Mordwa Sylwia Olsztyn 1986 K20









87
00:32:07
00:31:41
1 87
87 824 Kieda Małgorzata Żelistrzewo 1989 K20









88
00:32:21
00:31:51
1 88
88 388 Piotrowicz Julia Olsztyn Biegowe mamy 1979 K30 89
00:30:20
00:30:11










1 89
89 576 Kozłowska Ewa Dobre Miasto 1969 K40







89
00:32:41
00:32:15


1 89
90 383 Kuropatwa Karolina Olsztyn 1996 K16 90
00:30:26
00:30:19










1 90
91 167 Drozda Paulina Olsztyn drozdaimmagine.pl 1979 K30

91
00:31:07
00:30:30








1 91
92 5 Kiernozek Iwona Olsztyn 1985 K20









93
00:32:36
00:32:21
1 93
93 630 Stefańczyk Magdalena Warszawa 1984 K30



94
00:33:54
00:33:24






1 94
94 795 Sobocińska Ewelina Olsztyn 1986 K20









95
00:32:44
00:32:28
1 95
95 126 Zamielska Dorota Olsztyn 1976 K30 96
00:31:12
00:30:52










1 96
96 567 Kubiak Dorota Ruciane-Nida 1972 K40

96
00:31:37
00:31:03








1 96
97 666 Jagielska Joanna Olsztyn 1989 K20



97
00:34:19
00:33:46






1 97
98 796 Lewandowska Malwina Bydgoszcz 1988 K20









99
00:34:17
00:33:52
1 99
99 720 Komarowska Dominika Olsztyn 1990 K20





103
00:32:17
00:31:48




1 103
100 250 Adamiuk Anna Łęgajny 1984 K30 104
00:32:19
00:32:01










1 104
101 529 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński/BBL LIDZBARK WARM 1980 K30



104
00:36:23
00:35:51






1 104
102 392 Dolata Anna Wipsowo 1978 K30 105
00:32:49
00:32:28










1 105
103 804 konopińska katarzyna olsztyn 1984 K30









105
00:35:53
00:35:27
1 105
104 454 Kardaś Joanna Stawiguda 1992 K20 106
00:32:50
00:32:23










1 106
105 592 Dardzińska Katarzyna Olsztyn Makro 1982 K30

107
00:32:53
00:32:34








1 107
106 260 Tkaczyk Katarzyna Tomaszkowo 1982 K30 107
00:32:57
00:32:37










1 107
107 380 Biedrzycka Katarzyna Kurki 1987 K20 108
00:32:59
00:32:35










1 108
108 577 Kozłowska Marta olsztyn Makro 1984 K30

108
00:32:57
00:32:37








1 108
109 228 Opak Beata Olsztyn Temida po godzinach 1965 K40 109
00:33:14
00:32:47










1 109
110 784 WIEREŃKO MONIKA OLSZTYN 1974 K40







109
00:37:19
00:36:54


1 109
111 621 Skowrońska Marta Olsztyn Makro 1988 K20

110
00:33:06
00:32:46








1 110
112 215 Anonim Anonimowy 1980 K30 110
00:33:43
00:33:15










1 110
113 495 TRZCIŃSKA KAMILA 1992 K20

111
00:33:06
00:32:33








1 111
114 517 Steć Paulina Barczewo 1990 K20



112
00:38:54
00:38:31






1 112
115 636 SZULC ANNA OLSZTYN 1966 K40

113
00:33:19
00:32:38








1 113
116 10 Krężel Marta Warszawa 1982 K30









114
00:47:12
00:46:36
1 114
117 721 Baran Anna Slupy - 1981 K30





115
00:34:57
00:34:20




1 115
118 631 Żochowska Iwona Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1979 K30

116
00:34:01
00:33:33








1 116
119 410 Lebiedzińska Katarzyna Olsztyn 1987 K20 117
00:34:24
00:34:05










1 117
120 279 Broniek Anna Olsztyn 1981 K30 118
00:34:25
00:34:05










1 118
121 221 Napieraj Dagmara Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1986 K20 121
00:34:46
00:34:17










1 121
122 715 Pawłowska Malwina Ożarów Mazowiecki 1982 K30





121
00:35:40
00:35:06




1 121
123 106 Wojciechowska Bogna Olsztyn 12tri. pl Drużyna Wilka 1982 K30

124
00:34:40
00:34:04








1 124
124 452 DOLATA ZUZANNA WIPSOWO 1998 K16 124
00:35:18
00:34:57










1 124
125 563 Werner Izabela Olsztyn 1976 K30

125
00:34:41
00:34:13








1 125
126 671 Warniełło Monika Pruszków 1988 K20





125
00:36:38
00:36:06




1 125
127 565 Łoś Jagoda Olsztyn 1985 K20

126
00:34:41
00:34:13








1 126
128 263 Tomczyk Agnieszka Olsztyn 1981 K30 128
00:36:06
00:35:45










1 128
129 435 Romaniuk Katarzyna Więckowo Klub Biegacza Mrągowo 1987 K20 131
00:36:09
00:35:43










1 131
130 502 Romańczuk Ewa Olsztyn 1967 K40

136
00:38:37
00:38:03








1 136
131 220 Łapińska Małgorzata Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1962 K50 141
00:43:46
00:43:16










1 141

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni