z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2014/2015

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 349 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 17
00:18:52
00:18:50
30
00:19:10
00:19:08
32
00:19:36
00:19:34
34
00:19:30
00:19:27




4 113
2 332 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1960 M50 47
00:20:42
00:20:35
43
00:20:00
00:19:58
39
00:19:53
00:19:50
42
00:19:50
00:19:47




4 171
3 463 Kwiatkowski Ryszard Olsztyn AKM Olsztyn 1963 M50 37
00:20:19
00:20:16
55
00:20:38
00:20:35
53
00:20:42
00:20:39
73
00:21:18
00:21:15
49
00:21:09
00:21:04


5 194
4 237 Fotschki Andrzej Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 57
00:20:59
00:20:55
64
00:20:57
00:20:49
82
00:21:38
00:21:31
82
00:21:47
00:21:39


72
00:21:40
00:21:34
5 275
5 40 Kulesza Bogusław Olsztyn AKM Olsztyn 1959 M50 60
00:21:03
00:20:58
69
00:21:07
00:21:03
70
00:21:17
00:21:14
78
00:21:32
00:21:28
200
00:26:43
00:26:35
95
00:22:20
00:22:16
6 277
6 628 Figurowicz Jerzy Olsztyn FIGURANT 1963 M50

86
00:21:41
00:21:26
94
00:22:08
00:22:01
87
00:21:56
00:21:50
70
00:21:48
00:21:42
51
00:20:50
00:20:47
5 294
7 134 LECH Bogdan Olsztyn KOK Olsztyn 1960 M50 87
00:22:29
00:22:29
98
00:22:13
00:22:05
83
00:21:48
00:21:39
81
00:21:44
00:21:36
60
00:21:27
00:21:25


5 311
8 104 Łaguna Andrzej Olsztyn Team Kopeć 1963 M50 68
00:21:41
00:21:38


104
00:22:27
00:22:25
103
00:22:24
00:22:20
88
00:22:37
00:22:35
76
00:21:48
00:21:44
5 335
9 599 Laszczak Jerzy Olsztyn Akm OLsztyn/sklepbiegacza,com 1961 M50

97
00:22:12
00:22:05
91
00:22:03
00:21:58
183
00:25:16
00:24:56
98
00:23:01
00:22:55
78
00:21:50
00:21:46
5 364
10 42 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 104
00:23:18
00:23:06
126
00:23:20
00:23:00
125
00:23:19
00:23:10
144
00:23:54
00:23:41
105
00:23:23
00:23:17
88
00:22:10
00:22:05
6 422
11 665 brzozowski stanisław Olsztyn Prątniczanka 1955 M50



135
00:23:42
00:23:29
157
00:24:39
00:24:21
117
00:23:41
00:23:31
130
00:23:34
00:23:25
4 539
12 247 Michalczuk Sławomir Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1961 M50 141
00:24:39
00:24:30
173
00:24:35
00:24:22


173
00:24:54
00:24:41
133
00:24:13
00:24:04
110
00:22:52
00:22:46
5 557
13 165 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 111
00:23:33
00:23:22
168
00:24:28
00:24:10




158
00:25:08
00:25:00
134
00:23:41
00:23:34
4 571
14 556 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn Kriss Coaching 1959 M50

174
00:24:39
00:24:24
150
00:24:08
00:23:56


149
00:24:58
00:24:44
124
00:23:26
00:23:17
4 597
15 345 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1958 M50 134
00:24:23
00:24:15
161
00:24:17
00:24:03
164
00:24:47
00:24:37
156
00:24:40
00:24:20


149
00:24:14
00:24:04
5 600
16 17 Siwiński Jerzy Olsztyn Drużyna Wilka 1960 M50 160
00:25:23
00:25:16
192
00:25:14
00:25:06
177
00:25:15
00:25:05
152
00:24:18
00:24:06
134
00:24:15
00:24:06


5 623
17 248 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M50 140
00:24:38
00:24:26
180
00:24:54
00:24:45
216
00:26:46
00:26:31
197
00:25:52
00:25:29
163
00:25:27
00:25:15
156
00:24:23
00:24:12
6 639
18 191 kord bogdan barczewo 1958 M50 148
00:24:55
00:24:55
189
00:25:10
00:24:55
180
00:25:27
00:25:11


172
00:25:47
00:25:32
150
00:24:16
00:24:05
5 650
19 257 Ciołkowski Marek Olsztyn biegambomuszę 1963 M50 124
00:23:59
00:23:54


194
00:25:50
00:25:43
195
00:25:43
00:25:29
153
00:25:03
00:24:53
192
00:25:49
00:25:40
5 663
20 171 Gębala Leszek Olsztyn SS Drużyna Wilka 1955 M50 150
00:25:07
00:24:58
256
00:27:26
00:27:10


224
00:27:07
00:26:43
199
00:26:48
00:26:34


4 829
21 708 Kostrzewa Marek OLSZTYN 1961 M50



233
00:27:32
00:27:11
199
00:25:56
00:25:35
194
00:26:40
00:26:19
207
00:26:56
00:26:22
4 833
22 55 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50

240
00:26:50
00:26:39
247
00:27:58
00:27:40
200
00:25:50
00:25:35
184
00:26:06
00:25:55
210
00:26:48
00:26:38
5 834
23 446 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn Gajówka 1964 M50 208
00:28:43
00:28:28
225
00:26:12
00:25:45
242
00:27:56
00:27:33
214
00:26:34
00:26:22
191
00:26:33
00:26:13
247
00:29:51
00:29:35
6 838
24 417 Stolarski Andrzej Olsztyn MPEC Olsztyn 1959 M50 203
00:28:11
00:27:47
238
00:26:42
00:26:25
219
00:27:00
00:26:39
240
00:27:45
00:27:13
208
00:27:31
00:27:14
215
00:27:04
00:26:45
6 845
25 398 Bartkowski Jan Nidzica Nidzica biega 1961 M50 167
00:25:40
00:25:28
250
00:27:13
00:27:01
229
00:27:06
00:26:56
247
00:27:57
00:27:42
221
00:27:54
00:27:46


5 864
26 394 Lisewski Krzysztof Olsztyn 1960 M50 241
00:34:44
00:34:16
291
00:34:05
00:33:39
272
00:34:46
00:34:15
285
00:34:27
00:33:51
248
00:34:29
00:33:59


5 1046
27 273 Zdunek Sławomir Olsztyn 1964 M50 242
00:34:50
00:34:33
292
00:34:22
00:34:03
276
00:36:30
00:35:59
286
00:34:53
00:34:16
250
00:36:44
00:36:17


5 1054

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 578 Zapadka Stanisław Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1955 M50



117
00:23:03
00:22:54


91
00:22:50
00:22:47
84
00:22:05
00:22:00
3 292
2 161 rutkowski paweł Olsztyn 1957 M50 174
00:26:04
00:25:53
218
00:25:56
00:25:36
187
00:25:55
00:25:32






3 579
3 743 Oświęcimski Wojciech Olsztyn lokator nieruchomości Piła 1963 M50





102
00:22:28
00:22:20


62
00:21:10
00:21:06
2 164
4 408 Glowacki Dariusz Biskupiec Biskupiec biega 1961 M50 156
00:25:15
00:25:03


172
00:25:12
00:24:54






2 328
5 488 Szubielski Wiesław Jonkowo MPEC OLSZTYN 1960 M50

194
00:25:15
00:24:59
185
00:25:39
00:25:26






2 379
6 475 GAWEŁ ANDRZEJ OLSZTYN 1956 M50 209
00:28:51
00:28:25
257
00:27:29
00:27:10








2 466
7 781 BRZÓSKA TOMASZ OLSZTYN 1963 M50







118
00:23:55
00:23:32


1 118
8 842 BAŁAJ ANDRZEJ BRATYSŁAWA 1962 M50









196
00:26:01
00:25:48
1 196
9 836 Kaczorowski Ryszard Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50









255
00:32:47
00:32:16
1 255
10 208 Bryżys Wacław Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1960 M50

296
00:44:27
00:43:55








1 296

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni