z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2014/2015

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 297 Myer Danuta olsztyn 1984 K30 8
00:21:35
00:21:30
6
00:21:53
00:21:44
3
00:22:31
00:22:26
7
00:23:10
00:22:18
6
00:22:01
00:22:00
58
00:29:35
00:29:03
6 22
2 164 Wołyniec Emilia Gołdap TRISWIMRUN GOŁDAP 1983 K30 11
00:22:15
00:22:12
9
00:22:39
00:22:36
5
00:22:43
00:22:40
6
00:22:05
00:22:02
11
00:22:41
00:22:40
4
00:22:34
00:22:33
6 24
3 427 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30 14
00:22:59
00:22:56
10
00:23:00
00:22:56
8
00:23:19
00:23:14
9
00:22:45
00:22:39
15
00:23:35
00:23:33
5
00:22:46
00:22:43
6 32
4 401 mounier Anna olsztyn 1979 K30 26
00:25:08
00:24:58
19
00:24:23
00:24:16


13
00:23:45
00:23:36
14
00:23:31
00:23:24
6
00:23:12
00:23:05
5 52
5 20 Mańkowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1984 K30 20
00:24:31
00:24:24
17
00:24:17
00:24:14
13
00:23:57
00:23:50
17
00:24:00
00:23:49
17
00:23:50
00:23:42
7
00:23:29
00:23:23
6 54
6 404 Barszczewska Alicja Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1976 K30

14
00:23:46
00:23:35
12
00:23:52
00:23:37
18
00:24:04
00:23:52


16
00:24:43
00:24:34
4 60
7 16 Kozłowska Joanna Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych 1982 K30 31
00:25:23
00:25:17
13
00:23:41
00:23:33
15
00:24:33
00:24:23
15
00:23:50
00:23:39
21
00:24:38
00:24:29


5 64
8 289 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk KB BiegamBoLubię Pasłęk 1976 K30 19
00:24:05
00:23:58
18
00:24:18
00:24:10
16
00:24:37
00:24:31




18
00:25:10
00:25:02
4 71
9 69 Bronakowska Dorota Olsztyn Tri Negu 1982 K30 15
00:23:37
00:23:30


20
00:24:59
00:24:47


24
00:24:54
00:24:43
13
00:24:28
00:24:19
4 72
10 100 Bielenica Beata Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 17
00:23:40
00:23:37
23
00:25:06
00:25:02
22
00:25:14
00:25:02
19
00:24:25
00:24:09
43
00:26:46
00:26:37
21
00:25:41
00:25:27
6 79
11 367 Tutka ANNA Stawiguda 1975 K30 36
00:26:02
00:25:56
29
00:25:44
00:25:37


22
00:25:05
00:24:45
23
00:24:49
00:24:39
11
00:24:06
00:23:59
5 85
12 86 Konarzewska Marta Olsztyn Tri Negu/Olsztyńskie Ustawki Biegowe 1984 K30 28
00:25:20
00:25:06
25
00:25:10
00:24:55




28
00:25:23
00:25:12
19
00:25:13
00:25:03
4 100
13 351 Przybysz Joanna Morąg 1979 K30 33
00:25:36
00:25:31
24
00:25:06
00:25:02
21
00:24:58
00:24:54
23
00:24:56
00:24:47




4 101
14 203 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 98
00:31:31
00:31:02
42
00:26:36
00:26:29
30
00:26:46
00:26:27
29
00:26:11
00:25:55
31
00:25:52
00:25:43
15
00:24:40
00:24:32
6 105
15 159 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1983 K30 24
00:25:07
00:24:56
32
00:25:55
00:25:34


43
00:27:03
00:26:37
35
00:26:24
00:26:16


4 134
16 574 BERTEL ALICJA olsztyn Biegające Bobry 1980 K30

41
00:26:32
00:26:12
31
00:26:49
00:26:32
35
00:26:30
00:26:10
42
00:26:48
00:26:35
27
00:26:24
00:26:15
5 134
17 633 ropiak wioletta olsztyn Nutripol 1975 K30

35
00:26:13
00:25:57
29
00:26:38
00:26:25
38
00:26:38
00:26:22
37
00:26:32
00:26:20


4 139
18 428 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30 44
00:26:39
00:26:36
52
00:27:35
00:27:25
35
00:27:02
00:26:51
40
00:26:34
00:26:26


26
00:26:18
00:26:10
5 145
19 150 Zielińska Magdalena olsztyn Team Kopeć 1982 K30 41
00:26:16
00:26:06
36
00:26:14
00:26:02
32
00:26:44
00:26:36
37
00:26:24
00:26:16




4 146
20 352 Burandt Magdalena Olszty Drużyna Wilka 1980 K30 37
00:26:03
00:25:51
34
00:26:11
00:25:49
39
00:27:18
00:27:03
45
00:27:05
00:26:48
40
00:26:47
00:26:33


5 150
21 341 Zielińska Anna Olsztyn 3life team 1979 K30 71
00:29:16
00:28:54
72
00:29:03
00:28:43
44
00:27:37
00:27:18
30
00:26:07
00:25:58
32
00:26:07
00:25:59


5 177
22 188 kunda edyta Gietrzwałd 1980 K30 43
00:26:35
00:26:30
64
00:28:24
00:28:06
54
00:28:40
00:28:14


49
00:28:05
00:27:44
32
00:27:27
00:27:06
5 178
23 256 Spaszewska Agnieszka WADĄG Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji 1977 K30 42
00:26:30
00:26:13
51
00:27:30
00:27:06


59
00:28:24
00:28:14


30
00:27:00
00:26:47
4 182
24 312 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1981 K30 68
00:28:50
00:28:30
61
00:28:03
00:27:50
42
00:27:26
00:27:16
46
00:27:10
00:27:03
61
00:28:42
00:28:36
38
00:27:33
00:27:24
6 187
25 400 Ruść Agnieszka Olsztyn 1981 K30 40
00:26:16
00:26:07




61
00:28:44
00:28:16
51
00:28:03
00:27:47
43
00:27:58
00:27:42
4 195
26 474 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K30 80
00:29:44
00:29:28
73
00:29:11
00:28:49


48
00:27:30
00:27:12
46
00:27:49
00:27:23
33
00:27:17
00:27:11
5 200
27 132 Olejnik Barbara olsztyn 1980 K30 59
00:27:59
00:27:36
44
00:26:54
00:26:46




77
00:30:46
00:30:22
23
00:25:46
00:25:34
4 203
28 117 Miendak Agnieszka Olsztyn Gasss Łomen 1983 K30 61
00:28:12
00:28:01
46
00:27:02
00:26:49
52
00:28:27
00:28:06


47
00:27:45
00:27:40


4 206
29 185 walkiewicz joanna olsztyn 1978 K30 55
00:27:37
00:27:25
59
00:27:51
00:27:36
48
00:27:57
00:27:39
50
00:27:42
00:27:18
53
00:28:02
00:27:50


5 206
30 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1977 K30 47
00:26:42
00:26:40
58
00:27:45
00:27:41
58
00:28:45
00:28:39
60
00:28:20
00:28:16




4 223
31 182 Michałowska Agata Ostróda OSP Ostróda 1978 K30 57
00:27:47
00:27:37
71
00:29:01
00:28:38
53
00:28:15
00:28:08
78
00:30:12
00:29:47


52
00:28:41
00:28:28
5 233
32 310 Rogowska-Roszczyk Magda Dywity Olsztyńskie Ustawki Biegowe 1980 K30 34
00:25:51
00:25:34
76
00:29:33
00:28:56
61
00:29:34
00:29:10
70
00:29:49
00:29:21
69
00:29:51
00:29:36


5 234
33 31 Rusiniak Beata Agnieszka Olsztyn Przem-Gri 1980 K30 66
00:28:37
00:28:15
57
00:27:43
00:27:17




56
00:28:40
00:28:12
55
00:29:03
00:28:33
4 234
34 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN Fitness Club Sylwetka 1980 K30 94
00:30:57
00:30:57
97
00:31:38
00:31:36
46
00:27:53
00:27:35
66
00:29:23
00:29:01
57
00:28:33
00:28:16


5 263
35 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława Kriss Coaching 1983 K30 126
00:35:40
00:35:22
48
00:27:23
00:26:58


63
00:28:41
00:28:24


29
00:26:46
00:26:29
4 266
36 724 Kurek Mariola Jonkowo Porbady 1978 K30



76
00:30:59
00:30:26
86
00:30:44
00:30:04
59
00:28:53
00:28:29
51
00:28:42
00:28:19
4 272
37 223 Słowikowska Magdalena Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K30 99
00:31:31
00:31:05
84
00:30:30
00:30:21
63
00:29:37
00:29:18
79
00:30:14
00:29:47
70
00:29:53
00:29:37
60
00:29:16
00:29:04
6 272
38 513 Wójcik Monika Olsztyn Team Kopeć 1981 K30



83
00:31:50
00:31:22
95
00:30:59
00:30:34
60
00:28:54
00:28:33
40
00:27:52
00:27:30
4 278
39 252 Lachowicz Emilia Olsztyn Herbalife 1982 K30 81
00:29:44
00:29:23


64
00:29:36
00:29:26
73
00:29:34
00:29:30
81
00:30:39
00:30:36
71
00:30:09
00:30:05
5 289
40 26 Gajewska Marta Olsztyn 1984 K30 74
00:29:28
00:29:01




75
00:30:04
00:29:34
84
00:31:42
00:31:20
59
00:29:16
00:29:03
4 292
41 620 Woźniak Agnieszka Olsztyn 1979 K30

88
00:30:55
00:30:35


99
00:31:29
00:30:59
66
00:29:30
00:29:08
49
00:28:38
00:28:15
4 302
42 272 Grzyb Anna Olsztyn 1976 K30 82
00:29:50
00:29:26


69
00:30:11
00:29:48
71
00:29:53
00:29:23
83
00:31:30
00:31:08


4 305
43 355 SOBIERAJSKA SYLWIA Mragowo 1979 K30 73
00:29:26
00:29:11
78
00:29:37
00:29:06




88
00:32:39
00:32:14
72
00:30:29
00:30:06
4 311
44 374 Block Jolanta Jonkowo ASW Jonkowo 1984 K30 69
00:29:11
00:29:01




101
00:32:06
00:31:25
71
00:29:52
00:29:39
76
00:31:16
00:30:51
4 317
45 672 Karasińska Agnieszka olsztyn 1979 K30



71
00:30:14
00:29:50
97
00:31:05
00:30:40
80
00:30:46
00:30:35
69
00:29:50
00:29:38
4 317
46 531 Charubin Anna Pisz piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej 1981 K30

102
00:31:51
00:31:25
82
00:31:25
00:31:02
77
00:30:01
00:29:43


70
00:29:58
00:29:43
4 331
47 278 Kulas Joanna Olsztyn Nutripol 1976 K30 85
00:29:56
00:29:44
100
00:31:41
00:31:07
87
00:32:25
00:31:55


95
00:33:27
00:33:10
79
00:31:36
00:31:09
5 346
48 333 Bierniak Izabela Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1981 K30 87
00:30:07
00:29:40
93
00:31:21
00:30:47
85
00:32:06
00:31:40
108
00:33:15
00:32:38
93
00:33:16
00:32:51
86
00:32:02
00:31:40
6 351
49 261 Zinkiewicz Ewelina Olsztyn 1975 K30 95
00:31:08
00:30:52
92
00:31:18
00:30:59
90
00:32:59
00:32:29
104
00:32:29
00:31:52
94
00:33:22
00:32:55


5 371
50 612 Domańska Ewa Olsztyn 1984 K30

118
00:34:06
00:33:50
88
00:32:33
00:32:01
100
00:31:29
00:31:00


73
00:30:44
00:30:20
4 379
51 414 Zyskowska Barbara Nowa Wieś Nowa Wieś Biega 1978 K30 102
00:32:02
00:31:43


96
00:33:54
00:33:26
96
00:31:10
00:30:35


92
00:32:42
00:32:18
4 386
52 239 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K30

109
00:33:06
00:32:29
93
00:33:47
00:33:17
106
00:32:42
00:32:09
86
00:32:36
00:32:09


4 394
53 158 Czyrko Luiza Olsztyn Team Kopeć 1983 K30 119
00:34:33
00:34:11


100
00:34:34
00:34:06
112
00:34:19
00:33:42
97
00:33:54
00:33:32
100
00:34:34
00:34:13
5 409
54 382 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 122
00:34:48
00:34:17




114
00:34:13
00:34:03
92
00:33:02
00:32:47
97
00:33:08
00:32:55
4 425
55 173 Lewandowska Beata Barczewo Barczewo Biega 1978 K30 114
00:34:10
00:33:50
130
00:35:03
00:34:23
102
00:35:54
00:35:18
123
00:36:22
00:35:39


102
00:35:22
00:34:50
5 441
56 336 Gnacińska Paulina olsztyn 1984 K30

123
00:34:39
00:34:04


120
00:35:38
00:34:59
103
00:35:01
00:34:57
101
00:35:14
00:34:41
4 447
57 206 Block Beata Jonkowo Sąd Okręgowy w Olsztynie 1975 K30 127
00:35:57
00:35:28
133
00:36:11
00:35:47
107
00:37:09
00:36:36
118
00:35:32
00:34:51
100
00:34:49
00:34:25


5 452
58 163 Ratuszyńska Kasia Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K30



109
00:38:39
00:38:06
131
00:37:50
00:37:15
107
00:37:15
00:36:46
106
00:36:32
00:36:09
4 453
59 425 Drozdowska Emilia Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K30 132
00:36:32
00:36:23
121
00:34:33
00:34:30
105
00:36:42
00:36:12
122
00:35:40
00:35:07




4 480
60 205 Achcińska Aneta Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1979 K30 134
00:38:57
00:38:29
135
00:38:37
00:38:23


133
00:40:08
00:39:29
112
00:38:01
00:37:35
109
00:39:02
00:38:33
5 488
61 216 Joskowska Anna Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1983 K30 136
00:39:55
00:39:55
129
00:35:01
00:34:30


113
00:34:25
00:33:45


111
00:39:03
00:38:35
4 489

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 89 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn AGIZ Team 1978 K30



17
00:24:50
00:24:37
12
00:23:28
00:23:22
18
00:23:45
00:23:42


3 47
2 432 Nowak Katarzyna Olsztyn Torpeda Trękus 1975 K30 113
00:34:08
00:33:45
90
00:31:06
00:30:59




108
00:37:19
00:36:54


3 311
3 328 Babalska Agnieszka Olsztyn 1977 K30 100
00:31:40
00:31:28
106
00:32:30
00:32:14


109
00:33:27
00:32:54




3 315
4 80 Grzywińska Justyna Barczewo Barczewo Biega 1978 K30 16
00:23:39
00:23:35
20
00:24:26
00:24:16








2 36
5 195 Piekarska-Pliszka Dominika Dywity 1979 K30 23
00:24:59
00:24:45
22
00:24:48
00:24:29








2 45
6 94 stompor marzena zgorzała 1978 K30

33
00:25:56
00:25:40






25
00:26:14
00:26:02
2 58
7 731 Gołąb Dorota Olsztyn UrWiS 1981 K30





41
00:27:00
00:26:34
26
00:25:10
00:24:57


2 67
8 730 Paduszyńska Dorota Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 K30





47
00:27:31
00:27:07
44
00:27:06
00:26:54


2 91
9 314 Jaszczuk Joanna Olsztyn 1980 K30 49
00:27:06
00:26:57


50
00:28:00
00:27:43






2 99
10 354 Zmysłowska Agnieszka Warszawa Biskupiec Biega 1983 K30 54
00:27:28
00:27:22
49
00:27:25
00:27:17








2 103
11 300 OTTA ANNA Gietrzwałd 1976 K30 48
00:27:00
00:26:45




67
00:29:32
00:29:07




2 115
12 670 KONOPKA ANNA Gdańsk Kaszubska Poniewierka 1983 K30



72
00:30:21
00:29:53




57
00:29:22
00:28:59
2 129
13 746 SARGALZKA MARIOLA BARCZA 1982 K30





105
00:32:42
00:32:09
87
00:32:36
00:32:09


2 192
14 152 Hartwig Joanna Olsztyn 1984 K30

99
00:31:41
00:31:17


102
00:31:56
00:31:28




2 201
15 744 Sienkiewicz Justyna Olsztyn 1982 K30





116
00:35:10
00:34:36
102
00:35:26
00:34:56


2 218
16 54 Sieradzan Basia Olsztyn Pędem dobiegnę 1982 K30 111
00:33:45
00:33:25
120
00:34:27
00:33:57








2 231
17 217 Karwacka-Sakowicz Iwona Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1984 K30 140
00:43:45
00:43:16
140
00:47:08
00:46:36








2 280
18 710 WALCZAK NATALIA GŁOGÓW 1984 K30



10
00:23:24
00:23:20






1 10
19 81 Wota Zaneta Kraków Pszczółkowski Team 1983 K30



14
00:24:21
00:24:09






1 14
20 727 Kozak Monika Giżycko Pszczółkowski Team 1984 K30





21
00:24:50
00:24:35




1 21
21 486 Dudaniec-Tarkowska Agnieszka Gdańsk AMTK GDAŃSK 1984 K30 25
00:25:08
00:25:01










1 25
22 441 Dymerska Aneta Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1982 K30 32
00:25:30
00:25:21










1 32
23 551 Świetlik Małgorzata Biskupiec Biskupiec Biega 1980 K30

37
00:26:15
00:25:59








1 37
24 566 Śliwczyńska Ilona Warszawa Team360 1978 K30









37
00:27:37
00:27:24
1 37
25 525 Fidrych Urszula Olsztyn 1984 K30



43
00:27:37
00:27:16






1 43
26 377 Janowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1981 K30 45
00:26:40
00:26:17










1 45
27 767 Krupińska Agnieszka Olsztyn 1975 K30







45
00:27:27
00:27:15


1 45
28 832 Pajka Agnieszka Olsztyn 1982 K30









54
00:28:42
00:28:30
1 54
29 688 Sarnowska Karina Tomaszkowo Pszczółkowski Team 1978 K30









56
00:29:11
00:28:58
1 56
30 390 Maciejkowicz Dorota Olsztynek 1984 K30 58
00:27:52
00:27:45










1 58
31 794 Kacprzyk Agnieszka Olsztyn Czarna Łapa 1980 K30









61
00:29:35
00:29:09
1 61
32 292 Liberadzka Marta Dywity Fundacja Dalekiego Zasięgu 1983 K30 70
00:29:13
00:28:46










1 70
33 726 Płaczek Dorota Giżycko Pszczółkowski Team 1976 K30





74
00:30:00
00:29:33




1 74
34 659 DOBRANIECKA BARBARA Gdynia 1977 K30



74
00:30:28
00:30:12






1 74
35 8 GOROBEC JUSTYNA Olsztyn INKSPOT 1983 K30









74
00:31:09
00:30:38
1 74
36 841 czajka kamilla olsztyn INKSPOT 1976 K30









75
00:31:17
00:30:46
1 75
37 422 SZELĄGOWSKA-KUŚNIEWSKA Eliza Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1980 K30 77
00:29:30
00:29:08










1 77
38 850 SZYMAŃSKA MAGDALENA OLSZTYN 1979 K30









77
00:31:28
00:31:00
1 77
39 822 Pączyńska Anna Olsztyn 1983 K30









78
00:31:37
00:31:07
1 78
40 643 Malinowska Marta Dywity Drużna Szpiku 1976 K30

79
00:29:40
00:29:01








1 79
41 406 Rowińska Karolina Lubawa 1984 K30 83
00:29:54
00:29:30










1 83
42 371 Rapacka Monika Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 1976 K30 84
00:29:55
00:29:35










1 84
43 846 RYMKIEWICZ RENATA OLSZTYN STRZELNICA VIP 1984 K30









85
00:32:07
00:31:39
1 85
44 783 WAWRZYN MAŁGORZATA OLSZTYN KLUB DZIECIOROBA 1978 K30







85
00:32:13
00:31:59


1 85
45 388 Piotrowicz Julia Olsztyn Biegowe mamy 1979 K30 89
00:30:20
00:30:11










1 89
46 167 Drozda Paulina Olsztyn drozdaimmagine.pl 1979 K30

91
00:31:07
00:30:30








1 91
47 630 Stefańczyk Magdalena Warszawa 1984 K30



94
00:33:54
00:33:24






1 94
48 126 Zamielska Dorota Olsztyn 1976 K30 96
00:31:12
00:30:52










1 96
49 250 Adamiuk Anna Łęgajny 1984 K30 104
00:32:19
00:32:01










1 104
50 529 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński/BBL LIDZBARK WARM 1980 K30



104
00:36:23
00:35:51






1 104
51 392 Dolata Anna Wipsowo 1978 K30 105
00:32:49
00:32:28










1 105
52 804 konopińska katarzyna olsztyn 1984 K30









105
00:35:53
00:35:27
1 105
53 592 Dardzińska Katarzyna Olsztyn Makro 1982 K30

107
00:32:53
00:32:34








1 107
54 260 Tkaczyk Katarzyna Tomaszkowo 1982 K30 107
00:32:57
00:32:37










1 107
55 577 Kozłowska Marta olsztyn Makro 1984 K30

108
00:32:57
00:32:37








1 108
56 215 Anonim Anonimowy 1980 K30 110
00:33:43
00:33:15










1 110
57 10 Krężel Marta Warszawa 1982 K30









114
00:47:12
00:46:36
1 114
58 721 Baran Anna Slupy - 1981 K30





115
00:34:57
00:34:20




1 115
59 631 Żochowska Iwona Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1979 K30

116
00:34:01
00:33:33








1 116
60 279 Broniek Anna Olsztyn 1981 K30 118
00:34:25
00:34:05










1 118
61 715 Pawłowska Malwina Ożarów Mazowiecki 1982 K30





121
00:35:40
00:35:06




1 121
62 106 Wojciechowska Bogna Olsztyn 12tri. pl Drużyna Wilka 1982 K30

124
00:34:40
00:34:04








1 124
63 563 Werner Izabela Olsztyn 1976 K30

125
00:34:41
00:34:13








1 125
64 263 Tomczyk Agnieszka Olsztyn 1981 K30 128
00:36:06
00:35:45










1 128

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni