z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2014/2015

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 12 Jackiewicz Monika Szczecin 1992 K20 1
00:18:45
00:18:45
2
00:19:08
00:19:06


1
00:19:26
00:19:24
1
00:19:34
00:19:34


4 5
2 13 Barcewicz Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K20 2
00:19:27
00:19:27




2
00:19:55
00:19:53
2
00:19:50
00:19:50
1
00:19:20
00:19:19
4 7
3 462 Warda Martyna Wójtowo Nokia Kraków 1992 K20 3
00:20:20
00:20:19
5
00:21:19
00:21:16
2
00:21:58
00:21:53


8
00:22:08
00:22:04


4 18
4 61 Szymańska Edyta Olsztyn Drużyna Wilka 1987 K20 29
00:25:21
00:25:12




27
00:25:28
00:25:15
22
00:24:44
00:24:34
9
00:23:45
00:23:39
4 87
5 68 Czyżewska Mariola olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1986 K20 21
00:24:31
00:24:24
16
00:24:17
00:24:12
24
00:25:57
00:25:49
26
00:25:19
00:25:08
39
00:26:40
00:26:32


5 87
6 183 Kościesza Patrycja Olsztyn TRI NEGU/ Twister Team 1994 K20

55
00:27:42
00:27:26


25
00:25:26
00:25:03
20
00:24:39
00:24:29
10
00:24:04
00:23:55
4 110
7 469 Plaszewska Aneta Olsztyn Leśni biegacze 1985 K20 39
00:26:10
00:25:52
30
00:25:48
00:25:39
38
00:27:20
00:27:02
32
00:26:23
00:26:01
38
00:26:45
00:26:23
46
00:28:10
00:27:50
6 138
8 204 kufel magdalena Świekatowo Urwis 1987 K20 75
00:29:28
00:29:00
38
00:26:20
00:25:56




25
00:24:53
00:24:44
14
00:24:38
00:24:29
4 152
9 593 Siwik Paula Pisz Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej piszruchem 1989 K20

77
00:29:36
00:29:11
41
00:27:34
00:27:12
44
00:27:03
00:26:46
34
00:26:17
00:26:05


4 196
10 22 Szymanowska Dominika Olsztyn 1987 K20 63
00:28:28
00:28:03
74
00:29:14
00:28:42
45
00:27:52
00:27:28
42
00:26:57
00:26:35




4 224
11 375 Foks Małgorzata Jonkowo 1987 K20 51
00:27:12
00:27:01
86
00:30:51
00:30:21
65
00:29:59
00:29:27
56
00:28:47
00:28:07
52
00:28:02
00:27:49


5 224
12 381 Michalkiewicz Anna Orneta 1988 K20 67
00:28:38
00:28:17
68
00:28:49
00:28:25




68
00:29:45
00:29:20
48
00:28:25
00:28:01
4 251
13 527 Tchórzewska Aleksandra Olsztyn 1985 K20



95
00:33:54
00:33:24
81
00:30:29
00:29:53
55
00:28:23
00:28:07
24
00:26:15
00:26:01
4 255
14 552 Petrykowska Magda Miłomłyn Brzozowski Team 1993 K20

82
00:30:20
00:29:59
60
00:29:22
00:29:03
92
00:30:51
00:30:25
74
00:30:30
00:30:13
62
00:29:25
00:29:12
5 278
15 387 Płucienniczak Diana Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1986 K20 62
00:28:27
00:28:03
67
00:28:46
00:28:14


91
00:30:56
00:30:24


83
00:31:59
00:31:36
4 303
16 125 Podrażka Kamila Olsztyn 1986 K20 72
00:29:16
00:29:16
85
00:30:45
00:30:25


107
00:32:38
00:32:14


65
00:29:39
00:29:21
4 329
17 18 Kowalska BIBI Prabuty 1992 K20 129
00:36:07
00:35:42
122
00:34:38
00:34:00


117
00:35:27
00:34:46
101
00:35:17
00:34:48
104
00:35:41
00:35:12
5 444
18 307 Goławska Aleksandra Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20 116
00:34:22
00:33:54
127
00:34:45
00:34:06




106
00:36:46
00:36:19
96
00:33:26
00:32:51
4 445
19 214 Jakowicz Marta Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1987 K20 139
00:42:15
00:41:47
137
00:46:14
00:45:42


128
00:37:24
00:36:45


108
00:38:55
00:38:27
4 512

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 604 Gajewska Monika Olsztyn 1988 K20

27
00:25:18
00:24:57
18
00:24:51
00:24:39
24
00:25:13
00:24:59




3 69
2 647 Grabowska Hanna Olsztyn 1988 K20

40
00:26:29
00:25:57


31
00:26:23
00:26:01
33
00:26:07
00:26:01


3 104
3 415 Bogusz Justyna Mrągwo Kuropatwa Team 1994 K20 46
00:26:41
00:26:32


37
00:27:14
00:26:54


29
00:26:02
00:25:38


3 112
4 524 Jaszak Hanna Olsztyn 1987 K20



40
00:27:32
00:27:11
54
00:27:57
00:27:33


28
00:26:37
00:26:19
3 122
5 138 Lipka Paulina Olsztyn 1985 K20

50
00:27:27
00:27:06
27
00:26:39
00:26:21


91
00:33:04
00:32:42


3 168
6 471 Urbanowicz Anna Olsztyn 1985 K20 79
00:29:37
00:29:19


56
00:28:31
00:28:22
58
00:28:37
00:28:09




3 193
7 168 Deręgowska Martyna Olsztyn 1991 K20

112
00:33:17
00:32:36
91
00:33:13
00:32:39




82
00:32:01
00:31:28
3 285
8 172 Reglińska Joanna Bytów Klub Biegacza GOCH Bytów 1988 K20 18
00:23:59
00:23:44






30
00:26:03
00:25:43


2 48
9 74 Zielińska Kasia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1988 K20

62
00:28:09
00:27:38
68
00:30:04
00:29:39






2 130
10 493 MAMIŃSKA ILONA Szczytno TENIC CLUB SZCZYTNO 1987 K20

87
00:30:54
00:30:44


82
00:30:13
00:29:55




2 169
11 789 Karolewska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 K20







90
00:33:11
00:32:41
90
00:32:36
00:32:05
2 180
12 334 Bierdziewska Małgorzata Olsztyn 1988 K20 93
00:30:50
00:30:36
101
00:31:49
00:31:32








2 194
13 393 Lisewska Katarzyna Olsztyn 1992 K20 120
00:34:43
00:34:16


101
00:34:44
00:34:13






2 221
14 681 Wesołowska Anna Olsztyn Grupa DBK 1990 K20



110
00:38:37
00:38:08
127
00:36:48
00:36:14




2 237
15 143 Lisowska Aleksandra Dywity ASICS FrontRunner Poland/Wosiek TEAM 1990 K20

1
00:17:58
00:17:57








1 1
16 614 Górska Kinga Lubicz Górny UMKS Orkan Ostróda 1989 K20



6
00:23:04
00:22:58






1 6
17 7 Trapp Joanna Olsztyn KS Beniaminek 03 Starogard Gdański 1988 K20









17
00:24:59
00:24:46
1 17
18 734 Piątkowska Aleksandra Sierpc 1994 K20





20
00:24:33
00:24:31




1 20
19 530 Kocińska Agnieszka Warszawa CBRE Corporate Outsourcing 1987 K20



25
00:26:23
00:26:16






1 25
20 322 Zbyszyńska Agnieszka Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K20 27
00:25:09
00:24:53










1 27
21 38 Sądaj Sandra Bolesławiec 1989 K20 38
00:26:05
00:25:51










1 38
22 9 Szczesna Katarzyna Pułtusk 1986 K20









50
00:28:32
00:28:17
1 50
23 133 Wróblewska Aneta Ełk 1993 K20 60
00:28:01
00:27:54










1 60
24 766 Mróz Agnieszka Olsztyn 1986 K20







63
00:29:25
00:29:01


1 63
25 616 Janas Karolina Bełchatów 1987 K20

65
00:28:26
00:27:52








1 65
26 827 Szwajorek Ewelina Olsztyn Pszczółkowski Team 1987 K20









67
00:29:53
00:29:35
1 67
27 598 Chrobak Joanna Bartąg Lubię Placki 1991 K20

69
00:28:59
00:28:23








1 69
28 821 Olejnik Sylwia Gdynia 1986 K20









80
00:31:43
00:31:12
1 80
29 847 Mosakowska Beata Olsztyn 1991 K20









84
00:32:07
00:31:39
1 84
30 834 Mordwa Sylwia Olsztyn 1986 K20









87
00:32:07
00:31:41
1 87
31 824 Kieda Małgorzata Żelistrzewo 1989 K20









88
00:32:21
00:31:51
1 88
32 5 Kiernozek Iwona Olsztyn 1985 K20









93
00:32:36
00:32:21
1 93
33 795 Sobocińska Ewelina Olsztyn 1986 K20









95
00:32:44
00:32:28
1 95
34 666 Jagielska Joanna Olsztyn 1989 K20



97
00:34:19
00:33:46






1 97
35 796 Lewandowska Malwina Bydgoszcz 1988 K20









99
00:34:17
00:33:52
1 99
36 720 Komarowska Dominika Olsztyn 1990 K20





103
00:32:17
00:31:48




1 103
37 454 Kardaś Joanna Stawiguda 1992 K20 106
00:32:50
00:32:23










1 106
38 380 Biedrzycka Katarzyna Kurki 1987 K20 108
00:32:59
00:32:35










1 108
39 621 Skowrońska Marta Olsztyn Makro 1988 K20

110
00:33:06
00:32:46








1 110
40 495 TRZCIŃSKA KAMILA 1992 K20

111
00:33:06
00:32:33








1 111
41 517 Steć Paulina Barczewo 1990 K20



112
00:38:54
00:38:31






1 112
42 410 Lebiedzińska Katarzyna Olsztyn 1987 K20 117
00:34:24
00:34:05










1 117
43 221 Napieraj Dagmara Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1986 K20 121
00:34:46
00:34:17










1 121
44 671 Warniełło Monika Pruszków 1988 K20





125
00:36:38
00:36:06




1 125
45 565 Łoś Jagoda Olsztyn 1985 K20

126
00:34:41
00:34:13








1 126
46 435 Romaniuk Katarzyna Więckowo Klub Biegacza Mrągowo 1987 K20 131
00:36:09
00:35:43










1 131

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni