z

Katowice

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 2 Mutwil Oliwier Wodzisław Śląski CKS Budowlani Częstochowa / Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj 1999 M20 1
00:16:20
00:16:19
1
00:16:25
00:16:24
1
00:15:56
00:15:55
1
00:16:01
00:16:00


4 3
2 152 Drożdż Damian Rybnik 1987 M30 2
00:16:27
00:16:27
2
00:16:35
00:16:34
2
00:17:05
00:17:04
13
00:17:49
00:17:49
9
00:17:21
00:17:21
5 6
3 182 Pałka Piotr Częstochowa CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 1984 M30 3
00:16:39
00:16:38
3
00:16:38
00:16:37


5
00:16:55
00:16:54
2
00:16:04
00:16:03
4 8
4 1349 Mrachacz Piotr Bytom Inżynieria Biegania TEAM 1997 M20



4
00:17:23
00:17:23
4
00:16:52
00:16:52
3
00:16:14
00:16:13
3 11
5 1201 Sikora Adam Katowice Inżynieria Biegania Team 1986 M30 4
00:16:56
00:16:56
4
00:16:57
00:16:55


12
00:17:46
00:17:46
6
00:17:06
00:17:05
4 14
6 195 Grabowski Karol Częstochowa CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 1989 M30 5
00:16:59
00:16:58
6
00:17:21
00:17:20


6
00:17:03
00:17:02
4
00:16:27
00:16:27
4 15
7 1315 Wójcik Tomasz Rudze Rudze 1984 M30

5
00:17:00
00:16:58
3
00:17:14
00:17:13
10
00:17:43
00:17:43
8
00:17:18
00:17:18
4 16
8 180 Antczak Robert Racibórz 1981 M30 7
00:17:33
00:17:32
7
00:17:26
00:17:24
5
00:17:27
00:17:27
11
00:17:45
00:17:44
7
00:17:14
00:17:14
5 19
9 1340 Kadłuczka Jan Głogówek LUKS Chemik Kedzierzyn-Koźle 1983 M30

8
00:17:27
00:17:25
6
00:17:33
00:17:32
14
00:17:51
00:17:50
13
00:17:32
00:17:32
4 27
10 1116 Karaś Grzegorz Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 1999 M20 11
00:17:53
00:17:52
10
00:17:37
00:17:36


8
00:17:40
00:17:38
17
00:17:50
00:17:50
4 29
11 1136 Czapla Piotr Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie 1990 M20 6
00:17:23
00:17:23
9
00:17:31
00:17:29




19
00:17:53
00:17:52
3 34
12 191 Pstraś Leszek Katowice parkrun Katowice 1983 M30 8
00:17:44
00:17:44
19
00:18:01
00:17:58
10
00:18:09
00:18:08
21
00:18:33
00:18:32
27
00:18:31
00:18:29
5 37
13 1097 Ryszka Karol Katowice Huragan Ligota 1987 M30 9
00:17:47
00:17:46
15
00:17:57
00:17:56


20
00:18:33
00:18:31
14
00:17:41
00:17:41
4 38
14 1173 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M40 16
00:18:17
00:18:16
14
00:17:52
00:17:50


9
00:17:42
00:17:41


3 39
15 217 Kukowka Adam Kalety BYLE DO PRZODU / Alchemia Biegania 1982 M30

13
00:17:51
00:17:48


17
00:18:11
00:18:11
10
00:17:23
00:17:22
3 40
16 1183 Rosiński Artur Ruda Śląska parkrun Katowice 1993 M20

11
00:17:41
00:17:39


19
00:18:14
00:18:13
11
00:17:27
00:17:26
3 41
17 57 Szymczak Arkadiusz Siemianowice Śląskie Never Too Late 1992 M20

18
00:18:00
00:17:58
9
00:18:08
00:18:07
18
00:18:12
00:18:10
15
00:17:45
00:17:44
4 42
18 79 Klich Łukasz Sosnowiec Harpagan Sosnowiec 1985 M30 10
00:17:49
00:17:48
24
00:18:29
00:18:27
11
00:18:26
00:18:26
22
00:18:37
00:18:35
23
00:18:16
00:18:15
5 43
19 1144 Poręba Grzegorz Żory Niewybiegani 1983 M30 15
00:18:07
00:18:07
22
00:18:27
00:18:25


16
00:18:06
00:18:06


3 53
20 159 Lupa Piotr Mszana Dolna 1987 M30 14
00:18:04
00:18:04
20
00:18:10
00:18:08


23
00:18:39
00:18:36
22
00:18:15
00:18:13
4 56
21 1013 Starzycki Przemek Jaworzno Jaworzno Runners 1990 M20 21
00:18:43
00:18:43
30
00:19:03
00:18:59
12
00:18:39
00:18:38
30
00:19:13
00:19:11


4 63
22 7 Kuciński Benjamin Katowice CoJaBiegne TEAM 1982 M30 12
00:17:59
00:17:58


147
00:25:06
00:25:05
31
00:19:16
00:19:15
21
00:18:13
00:18:13
4 64
23 1140 Wawoczny Mateusz Bieruń Galen Team 1992 M20

29
00:19:01
00:18:57
13
00:18:43
00:18:42
27
00:18:58
00:18:58
29
00:18:35
00:18:34
4 69
24 1322 Skworc Grzegorz Siemianowice CoJaBiegne.pl TEAM 1987 M30

32
00:19:05
00:19:04
18
00:19:12
00:19:11
29
00:19:09
00:19:09
24
00:18:19
00:18:18
4 71
25 1148 Szafron Łukasz Chorzów 1988 M30

34
00:19:10
00:19:07
16
00:18:59
00:18:58
25
00:18:44
00:18:42
30
00:18:37
00:18:36
4 71
26 1126 Kokot Krzysztof Żory Niewybiegani 1974 M40 22
00:18:49
00:18:48


22
00:19:32
00:19:32


35
00:19:06
00:19:05
3 79
27 1125 Walczyński Mariusz Żory Niewybiegani 1981 M30

33
00:19:10
00:19:10
17
00:19:06
00:19:06


31
00:18:45
00:18:45
3 81
28 1174 Bizoń Tomasz Lędziny Czorno Linia Lędziny/Parkrun Katowice 1974 M40 23
00:18:51
00:18:50
26
00:18:40
00:18:38




33
00:18:54
00:18:53
3 82
29 1081 Jasnoch Marcin Bytom BiegamBoLubię Mikołów 1980 M30 26
00:19:31
00:19:30
36
00:19:13
00:19:09
27
00:19:48
00:19:45
34
00:19:22
00:19:22
37
00:19:18
00:19:15
5 87
30 1403 Klimas Kamil Katowice 1982 M30

31
00:19:05
00:19:01


33
00:19:22
00:19:20
26
00:18:28
00:18:27
3 90
31 1292 Krowiak Jacek Pawłowice Klub Biegacza Fartlek 1977 M40

37
00:19:29
00:19:26
23
00:19:33
00:19:33
35
00:19:31
00:19:29
32
00:18:53
00:18:51
4 90
32 1354 Wójcik Wiesław Rudze Rudze 1965 M50

35
00:19:12
00:19:10
19
00:19:14
00:19:13
43
00:20:09
00:20:07
36
00:19:13
00:19:12
4 90
33 187 Olejnik Franciszek Imielin Inżynieria Biegania TEAM 1995 M20 30
00:19:50
00:19:48
38
00:19:35
00:19:32
24
00:19:36
00:19:34




3 92
34 24 Pogoda Janusz Katowice PKP Intercity 1972 M40 29
00:19:47
00:19:47
52
00:20:15
00:20:11
28
00:19:51
00:19:49
36
00:19:44
00:19:42
47
00:19:44
00:19:42
5 93
35 202 Sarat Tomasz Katowice Parkrun Katowice 1989 M30 28
00:19:42
00:19:42
45
00:19:53
00:19:51
25
00:19:36
00:19:35
48
00:20:28
00:20:24
45
00:19:41
00:19:39
5 98
36 1374 HASIK ZBIGNIEW SOSNOWIEC 1969 M50

39
00:19:37
00:19:33
20
00:19:24
00:19:22
40
00:19:58
00:19:56


3 99
37 51 Franek Marcin Cieszyn Cieszynioki 1977 M40 25
00:19:14
00:19:13
56
00:21:12
00:20:22
37
00:20:18
00:20:14
39
00:19:55
00:19:51
41
00:19:33
00:19:29
5 101
38 1328 Bojko Bogdan Wodzisław Śląski UKS Piątka Plus Rydułtowy 1962 M50

68
00:20:38
00:20:35
21
00:19:29
00:19:28
37
00:19:45
00:19:43
43
00:19:34
00:19:33
4 101
39 99 Gawroński Grzegorz Mysłowice 1984 M30 27
00:19:41
00:19:38
61
00:20:34
00:20:28
32
00:20:02
00:19:59
51
00:20:37
00:20:33
46
00:19:42
00:19:39
5 105
40 221 Mencewicz Paweł Gołkowice UKS Piątka Plus Rydułtowy / Forma Wodzisław Śląski 1972 M40

44
00:19:51
00:19:48
26
00:19:38
00:19:37
41
00:20:04
00:20:01


3 111
41 64 Szymański Krzysztof Sosnowiec Harpagan Sosnowiec 1979 M40 34
00:20:11
00:20:08
55
00:20:17
00:20:17
29
00:19:52
00:19:50
50
00:20:31
00:20:28
51
00:20:00
00:19:57
5 113
42 1193 Cieślik Marcin Ruda Śląska 1983 M30

46
00:19:59
00:19:57
33
00:20:04
00:20:03
45
00:20:12
00:20:11
38
00:19:25
00:19:25
4 116
43 1275 Pieniążek Krzysztof Gliwice Inżynieria Biegania Team 1976 M40

54
00:20:20
00:20:15
30
00:19:54
00:19:51
47
00:20:26
00:20:21
42
00:19:34
00:19:30
4 119
44 1052 Nogaj Paweł JAWORZNO Jaworzno Runners 1970 M40 38
00:20:23
00:19:34
43
00:19:48
00:19:44


46
00:20:16
00:20:14
40
00:19:32
00:19:31
4 121
45 147 Matlok Marek Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie 1976 M40 31
00:19:58
00:19:57
48
00:20:06
00:20:01


44
00:20:09
00:20:07
49
00:19:50
00:19:48
4 123
46 1146 Blus Marcin Zabrze 1978 M40 35
00:20:12
00:20:10
53
00:20:18
00:20:13
42
00:20:33
00:20:30
54
00:20:50
00:20:47
54
00:20:25
00:20:22
5 130
47 61 Ligocki Michał Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1978 M40 39
00:20:28
00:20:24
50
00:20:11
00:20:06


42
00:20:07
00:20:05


3 131
48 1165 Pytel Janusz Sosnowiec Truchtacz Mysłowice 1958 M60 37
00:20:19
00:20:18
47
00:20:05
00:20:00
49
00:20:51
00:20:49


68
00:21:06
00:21:04
4 133
49 94 Zwolak Tomasz Zabrze Zabrzańscy Biegacze 1978 M40 33
00:20:10
00:20:08
65
00:20:34
00:20:31
38
00:20:19
00:20:15


66
00:20:57
00:20:54
4 136
50 1054 dudzik zenon katowice niezrzeszony 1962 M50 42
00:20:34
00:20:33
59
00:20:31
00:20:26
39
00:20:24
00:20:23


56
00:20:26
00:20:23
4 137
51 1249 Urban Wiktor Zabrze Zabrzańscy Biegacze 1988 M30

42
00:19:45
00:19:41
65
00:21:33
00:21:31
61
00:21:19
00:21:17
39
00:19:27
00:19:26
4 142
52 218 Napiórkowski Adam Gliwice BYLE DO PRZODU 1982 M30

64
00:20:37
00:20:30
41
00:20:29
00:20:25
49
00:20:30
00:20:26
53
00:20:18
00:20:15
4 143
53 178 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza BREMBO 1983 M30

76
00:21:07
00:20:58
35
00:20:07
00:20:05
38
00:19:49
00:19:45


3 149
54 1059 Żuk Andrzej KATOWICE 1970 M40 45
00:20:50
00:20:47
63
00:20:34
00:20:30
44
00:20:33
00:20:30
62
00:21:22
00:21:18
61
00:20:48
00:20:44
5 150
55 1231 Thamm Mariusz KATOWICE 1976 M40 36
00:20:13
00:20:09
58
00:20:29
00:20:24
59
00:22:07
00:21:20


58
00:21:32
00:20:31
4 152
56 1100 Maciejewski Marek Mysłowice Truchtacz 1961 M50 44
00:20:44
00:20:42
69
00:20:40
00:20:35
45
00:20:38
00:20:36


64
00:20:53
00:20:50
4 153
57 209 Adamczewski Waldemar Jastrzębie Zdrój Klub biegacza Fartlek 1965 M50

60
00:20:32
00:20:28
47
00:20:47
00:20:44
52
00:20:42
00:20:38
55
00:20:25
00:20:22
4 154
58 1375 SMACZYNSKI DARIUSZ DABROWA GORNICZA srs aktywna dabrowa 1964 M50

62
00:20:35
00:20:30
36
00:20:14
00:20:10
57
00:20:59
00:20:58
63
00:20:50
00:20:50
4 155
59 75 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno Jaworzno Runners 1972 M40 48
00:21:13
00:20:22
57
00:20:28
00:20:22
53
00:21:04
00:21:00
59
00:21:15
00:21:10


4 158
60 1282 Kiepiela Dawid Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek 1981 M30

73
00:20:58
00:20:53
52
00:21:02
00:20:59
56
00:20:58
00:20:54
57
00:20:26
00:20:24
4 165
61 80 Jandzioł Marcin Bytom 1982 M30 43
00:20:39
00:20:35
79
00:21:13
00:21:05
48
00:20:54
00:20:48


95
00:22:21
00:22:14
4 170
62 201 Biedroń Dariusz Katowice BYLE DO PRZODU 1978 M40 52
00:21:13
00:21:09
77
00:21:09
00:21:01
58
00:21:23
00:21:17
63
00:21:27
00:21:23
60
00:20:49
00:20:43
5 170
63 146 Janocha Piotr Żarki Letnisko 1979 M40 57
00:22:30
00:21:40




60
00:22:16
00:21:14
59
00:21:36
00:20:35
3 176
64 149 Żeliński Michał Chorzów CSC Adventure Academy 1998 M20

97
00:22:35
00:21:46
34
00:20:05
00:20:01


50
00:19:58
00:19:53
3 181
65 1118 Oleksy Krzysztof Katowice ADS Masna 1970 M40

85
00:23:43
00:21:26
56
00:22:02
00:21:09
58
00:22:53
00:21:06
67
00:23:06
00:21:04
4 181
66 192 Zielonka Roman Dąbrowa Górnicza BREMBO 1973 M40

93
00:21:47
00:21:38
43
00:20:33
00:20:29


48
00:19:48
00:19:45
3 184
67 1205 Oczko Dominik Katowice Endurance Team 1978 M40 61
00:22:46
00:21:53
96
00:21:49
00:21:43
61
00:21:27
00:21:25
66
00:21:55
00:21:49
62
00:20:47
00:20:45
5 184
68 1077 Kurz Marek Katowice 1976 M40 49
00:20:59
00:20:57
109
00:23:39
00:22:07
67
00:23:15
00:21:43
73
00:24:00
00:22:14
82
00:22:44
00:21:41
5 189
69 1395 Gruszka Rafał Wojkowice TKKF MOSiR Czeladź 1984 M30

75
00:21:03
00:20:58
54
00:21:02
00:21:00
67
00:21:57
00:21:52
70
00:21:09
00:21:04
4 191
70 55 Marcola Łukasz Bytom 1977 M40 54
00:22:05
00:21:14
84
00:22:13
00:21:26
74
00:22:02
00:21:59
65
00:21:45
00:21:38
89
00:22:04
00:22:01
5 193
71 1033 Imbor Wojciech Sosnowiec TKKF CZELADZ 1982 M30 50
00:21:02
00:21:00
82
00:21:25
00:21:20




69
00:21:07
00:21:04
3 201
72 1082 WILCZEWSKI Rafał JAWORZNO Jaworzno Runners 1993 M20 51
00:21:52
00:21:02
119
00:22:22
00:22:19
73
00:21:59
00:21:58


78
00:21:35
00:21:32
4 202
73 1145 Madejczyk Tomasz Gliwice Inżynieria Biegania Team 1980 M30 47
00:20:57
00:20:54
72
00:20:43
00:20:39
217
00:33:55
00:33:52


88
00:23:01
00:22:01
4 207
74 1382 Ochot Błażej Mysłowice 1983 M30

81
00:22:06
00:21:15
50
00:20:59
00:20:56
76
00:23:29
00:22:22


3 207
75 1221 Uzarski Artur Rybnik 1983 M30 68
00:23:02
00:22:07
98
00:22:07
00:21:50
69
00:21:58
00:21:51
72
00:22:26
00:22:09


4 209
76 97 Bartusek Arkadiusz Ruda Śląska 1979 M40 70
00:23:18
00:22:25
105
00:22:10
00:22:02
76
00:22:09
00:22:03
69
00:22:02
00:21:57
86
00:21:58
00:21:52
5 215
77 226 Rataj Artur Mysłowice 1979 M40

104
00:22:50
00:22:02
77
00:22:52
00:22:05
68
00:22:56
00:21:54
72
00:22:07
00:21:08
4 217
78 69 Szczypka Krzysztof Cieszyn Cieszynioki 1978 M40 46
00:20:54
00:20:52
128
00:23:18
00:22:28
90
00:23:22
00:22:34
84
00:23:37
00:22:34
99
00:23:19
00:22:17
5 220
79 142 Żero Sebastian Będzin 1981 M30 63
00:21:58
00:21:54
90
00:22:21
00:21:34
83
00:23:04
00:22:17
80
00:23:32
00:22:30
85
00:22:51
00:21:52
5 226
80 77 Kuczyk Szymon SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM/PACCOR 1977 M40 62
00:21:59
00:21:54
92
00:22:24
00:21:37
80
00:22:59
00:22:11


91
00:23:04
00:22:03
4 233
81 134 Zoran Henryk Ruda Śląska 1968 M50

111
00:22:19
00:22:09
51
00:21:46
00:20:58


73
00:22:08
00:21:09
3 235
82 1155 Chrzanowski Mariusz gliwice 1976 M40 58
00:21:55
00:21:48
133
00:22:53
00:22:39
75
00:22:07
00:22:02


105
00:22:36
00:22:31
4 238
83 1175 Jawor Marcin Mysłowice emjot tri team 1976 M40 74
00:23:20
00:22:29
113
00:23:00
00:22:11
79
00:22:58
00:22:10
85
00:23:41
00:22:37


4 238
84 1064 Ciasto Sebastian Przezchlebie 1985 M30

100
00:22:06
00:21:56


64
00:21:30
00:21:27
83
00:21:52
00:21:49
3 247
85 205 Dzwinczyk Zbigniew Ruda Śląska 1972 M40

115
00:22:20
00:22:14
81
00:22:16
00:22:12
74
00:22:25
00:22:20
93
00:22:11
00:22:06
4 248
86 162 Bula Daniel Świętochłowice RKG Nocek/Inżynieria Biegania/KWK Pokój/WPR Katowice 1982 M30

241
00:27:06
00:26:10
111
00:24:04
00:23:12
75
00:23:26
00:22:20
65
00:20:55
00:20:51
4 251
87 160 Tabiś-Hubka Rafał Zabrze 1978 M40 73
00:22:31
00:22:27




79
00:22:34
00:22:30
100
00:22:21
00:22:17
3 252
88 1103 Jurkiewicz Dariusz Katowice 1974 M40 66
00:22:57
00:22:05


82
00:23:02
00:22:14


108
00:23:39
00:22:38
3 256
89 1331 Wałowski Szymon Sosnowiec 1984 M30

107
00:22:54
00:22:05
64
00:21:36
00:21:30
92
00:23:53
00:22:47
101
00:23:22
00:22:19
4 257
90 137 Piszczek Krzysztof Katowice PROFIAUTOTEAM 1980 M30

121
00:23:09
00:22:21
66
00:22:22
00:21:34
71
00:23:09
00:22:06


3 258
91 1083 Szwedo Artur Jaworzno Jaworzno Runners 1994 M20 65
00:22:48
00:21:58
129
00:22:30
00:22:30
71
00:21:58
00:21:57


124
00:23:28
00:23:24
4 260
92 41 Miecznikowski Jacek Katowice Californication Team 1973 M40 67
00:22:10
00:22:06
117
00:22:26
00:22:17
98
00:23:42
00:22:54
105
00:24:32
00:23:29
96
00:22:20
00:22:14
5 261
93 215 Lewandowski Jarosław Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie 1976 M40

114
00:22:16
00:22:12
84
00:22:20
00:22:17
106
00:23:35
00:23:30
79
00:21:39
00:21:35
4 269
94 1085 Gryglewski Mateusz Katowice Huragan Ligota 2002 M16 89
00:23:52
00:22:57
167
00:24:42
00:23:51
96
00:23:37
00:22:47
87
00:23:44
00:22:40
116
00:24:02
00:23:01
5 272
95 1019 KAZIRÓD Wojciech Sosnowiec Krakowska Akademia Lekkoatletyki 1984 M30

175
00:24:06
00:24:02
91
00:22:41
00:22:35
88
00:22:46
00:22:41
97
00:22:23
00:22:16
4 276
96 17 Lech Paweł Zabrze 1983 M30 78
00:22:46
00:22:40
143
00:23:16
00:23:07
95
00:22:49
00:22:42
103
00:23:29
00:23:22


4 276
97 1390 GABRYŚ RAFAŁ SOSNOWIEC 1974 M40

122
00:22:29
00:22:23
87
00:22:34
00:22:30
89
00:22:51
00:22:44
102
00:22:26
00:22:21
4 278
98 21 Wątroba Tomasz Jaworzno At The Speed Of Life 1992 M20 93
00:24:43
00:23:01


89
00:24:05
00:22:32
96
00:24:55
00:23:05


3 278
99 1074 Więczkowski Piotr Katowice Parkrun Katowice / W Pogoni za Duchem 1978 M40 150
00:28:33
00:25:51
118
00:23:08
00:22:19
68
00:22:37
00:21:49
102
00:24:21
00:23:16
110
00:24:02
00:22:49
5 280
100 1345 Kęsicki Robert Katowice CoJaBiegne Team 1982 M30

125
00:23:13
00:22:25
115
00:24:19
00:23:31
91
00:23:50
00:22:47
76
00:22:22
00:21:23
4 282
101 1224 AKSAMIT ŁUKASZ KATOWICE 1982 M30 107
00:25:20
00:23:36




82
00:22:36
00:22:32
94
00:22:18
00:22:14
3 283
102 16 Loska Tomasz Łaziska Górne 1990 M20 77
00:23:34
00:22:35
200
00:25:36
00:24:49
113
00:24:04
00:23:13
94
00:23:55
00:22:49
165
00:27:15
00:25:13
5 284
103 1296 KOWALSKI ROBERT RYBNIK SBD ENERGETYK RYBNIK 1968 M50

94
00:21:51
00:21:42
94
00:23:36
00:22:41
100
00:24:22
00:23:14
129
00:23:38
00:23:32
4 288
104 49 Kowalski Janusz Pogwizdów Cieszynioki 1975 M40 91
00:23:49
00:22:57
126
00:23:17
00:22:27
97
00:23:43
00:22:52
101
00:24:19
00:23:15
119
00:24:12
00:23:10
5 289
105 117 Wilk Tomasz Mikołów IronSilesia 1978 M40 87
00:23:52
00:22:55
151
00:23:31
00:23:21
108
00:23:52
00:23:05
95
00:24:04
00:23:01


4 290
106 1376 Igielski Michał Ruda Śląska SK Clinic Katowice 1984 M30

174
00:24:47
00:23:57
106
00:23:55
00:23:04
97
00:24:10
00:23:07
90
00:23:02
00:22:02
4 293
107 1367 Boryczka Dawid Gliwice Sklep Biegacza Running Team 1995 M20

261
00:28:36
00:26:57
114
00:24:10
00:23:15
99
00:25:05
00:23:13
84
00:22:54
00:21:50
4 297
108 174 Cebula Mariusz Ruda Śląska 1973 M40

112
00:22:19
00:22:11


93
00:22:58
00:22:48
92
00:23:05
00:22:05
3 297
109 1152 Marek Robert Rybnik Ewa Bugdoł TEAM 1974 M40

146
00:24:04
00:23:14
72
00:22:03
00:21:58


81
00:21:46
00:21:40
3 299
110 1240 STRZELCZYK ANDRZEJ PYSKOWICE Amator 1951 M60 94
00:23:09
00:23:07
162
00:23:44
00:23:39
103
00:23:06
00:23:01
104
00:23:30
00:23:27
107
00:22:39
00:22:38
5 301
111 1347 Łączniak Piotr Katowice Biegamy z Oszczepem 1994 M20

123
00:23:12
00:22:24
100
00:23:47
00:22:58


80
00:22:38
00:21:37
3 303
112 1071 Podlejski Tadusz Olkusz 1977 M40 116
00:24:56
00:24:02
137
00:23:35
00:22:45
85
00:22:29
00:22:22
107
00:24:43
00:23:35
120
00:24:14
00:23:11
5 308
113 163 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza Brembo 1986 M30

40
00:19:38
00:19:30
192
00:31:04
00:29:18
77
00:22:31
00:22:25


3 309
114 85 Skomorowski Paweł Katowice 1980 M30 103
00:24:15
00:23:21


102
00:23:51
00:23:00
108
00:25:28
00:23:37
121
00:24:19
00:23:16
4 313
115 1446 Sojka Robert Chorzów KB Józefinka 1975 M40

124
00:22:33
00:22:25
107
00:23:55
00:23:05
109
00:24:45
00:23:40
98
00:23:16
00:22:17
4 314
116 63 Żeliński Marek Chorzów 1968 M50 118
00:24:03
00:24:03


105
00:23:54
00:23:02
98
00:24:15
00:23:08
117
00:24:05
00:23:01
4 320
117 1009 figiel henryk katowice 1965 M50 102
00:24:11
00:23:21
148
00:24:06
00:23:18
110
00:24:00
00:23:12
112
00:24:52
00:23:49


4 324
118 1200 Pilarczyk Łukasz Katowice KB Józefinka Katowice 1984 M30 69
00:23:00
00:22:09
154
00:24:55
00:23:22
125
00:25:31
00:23:58


140
00:26:13
00:24:11
4 334
119 54 Michno Krzysztof Sosnowiec Karcher 1982 M30

150
00:24:24
00:23:20
112
00:24:01
00:23:13
111
00:24:49
00:23:48
112
00:23:53
00:22:52
4 335
120 206 Konarski Michał Piekary Śląskie Lecymy Durś, Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego 1982 M30

134
00:22:58
00:22:42
93
00:22:47
00:22:41
110
00:24:50
00:23:45
229
00:40:53
00:37:44
4 337
121 193 Dobkowski Martin Chorzów Eden Racing 1992 M20 55
00:22:25
00:21:34
78
00:21:52
00:21:05
207
00:32:10
00:31:14




3 340
122 1182 Stańczyk Marcin Katowice 1976 M40 92
00:23:53
00:22:59
166
00:24:39
00:23:50


123
00:25:12
00:24:09
132
00:24:48
00:23:43
4 347
123 72 Golasz Marek ŚWIĘTOCHŁOWICE 1964 M50 104
00:25:03
00:23:22
156
00:24:16
00:23:27
118
00:24:44
00:23:48
125
00:25:23
00:24:15


4 347
124 1032 Indraszak Adam Katowice 1968 M50 88
00:24:38
00:22:57
149
00:23:30
00:23:18


222
00:34:17
00:30:59
111
00:23:55
00:22:50
4 348
125 39 Wodyński Wojciech Katowice NESSE/ KOZAK TEAM 1977 M40 114
00:24:51
00:23:59
182
00:25:00
00:24:11
122
00:24:44
00:23:56
114
00:24:58
00:23:54
159
00:25:53
00:24:51
5 350
126 173 Tracz Konrad Katowice Leroy Merlin Katowice 3 Stawy 1986 M30 106
00:23:35
00:23:30
136
00:22:51
00:22:43


116
00:24:02
00:23:55
130
00:24:40
00:23:39
4 352
127 1137 Gałązka Adrian Świętochłowice 1984 M30 83
00:23:39
00:22:47
170
00:24:43
00:23:51
129
00:25:16
00:24:21
141
00:26:19
00:25:12
146
00:25:34
00:24:24
5 353
128 90 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC POWER SILESIA 1972 M40

172
00:25:25
00:23:53
127
00:25:00
00:24:10
115
00:25:43
00:23:54
114
00:24:02
00:22:56
4 356
129 119 Styrna Bogusław Świętochłowice 1957 M60

139
00:23:04
00:22:55
109
00:23:15
00:23:09
119
00:24:08
00:24:01
131
00:23:45
00:23:40
4 359
130 171 Sroka Adam Katowice Leroy Merlin Katowice 3 Stawy 1985 M30 136
00:26:43
00:24:52
168
00:24:41
00:23:51


120
00:25:10
00:24:06
106
00:23:41
00:22:37
4 362
131 1102 Pinkawa Grzegorz Katowice Giszowiec Biega Razem 1979 M40

155
00:24:15
00:23:25
119
00:24:42
00:23:50
121
00:25:55
00:24:08
122
00:25:21
00:23:20
4 362
132 225 Jaros Wojciech Tychy 1996 M20

158
00:24:19
00:23:29


86
00:23:45
00:22:38
123
00:24:25
00:23:21
3 367
133 1250 Beberok Szymon Katowice ProfiAutoTeam 1985 M30

189
00:26:07
00:24:26
104
00:23:52
00:23:02
81
00:23:38
00:22:31


3 374
134 140 Kazek Sebastian Katowice 1980 M30 98
00:24:10
00:23:16
161
00:24:28
00:23:38


157
00:27:16
00:26:08
127
00:24:30
00:23:29
4 382
135 144 Krupa Łukasz Katowice FC Cwaniaki 1988 M30 99
00:24:09
00:23:19
159
00:23:40
00:23:32


203
00:32:18
00:28:59
125
00:24:34
00:23:26
4 383
136 111 Nusbaum Ireneusz Jaworzno Grupa DBK Sosnowiec 1979 M40 84
00:25:57
00:22:47


117
00:26:29
00:23:36
183
00:31:34
00:27:35


3 384
137 189 Filapek Bartosz Brzeszcze 1982 M30 101
00:24:59
00:23:19
160
00:25:06
00:23:33
124
00:25:30
00:23:58


190
00:29:12
00:27:10
4 385
138 1361 Kloza Grzegorz Orzesze 1994 M20

140
00:23:51
00:23:01
121
00:25:27
00:23:54
129
00:26:34
00:24:43


3 390
139 1234 Kamieniak Milosz Zabrze Night Runners/MaratonyPolskie.PL TEAM 1986 M30 155
00:27:51
00:26:09
153
00:24:15
00:23:22
92
00:24:09
00:22:36




3 400
140 1115 Szygulski Tomasz Katowice MasterCOM 1979 M40 127
00:25:29
00:24:29
215
00:26:09
00:25:15
126
00:25:00
00:24:08
148
00:28:11
00:25:39
154
00:26:39
00:24:37
5 401
141 1004 Trocki Tomasz Czerwionka - Leszczyny #biegambolubie 1973 M40 113
00:24:50
00:23:59
203
00:25:43
00:24:53
160
00:26:44
00:25:53
131
00:26:04
00:24:59
174
00:26:49
00:25:45
5 404
142 167 Haładus Marcin Miłość Brembo 1981 M30

164
00:24:37
00:23:46
120
00:24:00
00:23:52
122
00:24:14
00:24:08


3 406
143 1216 BUDKOWSKI SEBASTIAN MYSŁOWICE 1981 M30 130
00:25:37
00:24:48
226
00:26:21
00:25:33
141
00:24:56
00:24:51
136
00:26:09
00:25:06


4 407
144 40 Burnagiel Tomasz Czerwionka-Leszczyny HRmax Żory 1968 M50 122
00:25:59
00:24:16
206
00:25:52
00:25:00
132
00:25:19
00:24:30
155
00:27:04
00:25:57


4 409
145 130 Panek Paweł Dąbrowa Górnicza GRUPA DBK SOSNOWIEC 1979 M40 117
00:24:56
00:24:02
152
00:23:31
00:23:21


205
00:31:11
00:29:16
141
00:27:18
00:24:12
4 410
146 30 Marek Franciszek Katowice Energoprojekt-Katowice 1982 M30 90
00:23:03
00:22:57




171
00:28:41
00:26:50
150
00:25:32
00:24:28
3 411
147 1355 OPIELA KRZYSZTOF RUDA SLASKA Zabrzańskie Bieganie 1964 M50

198
00:25:33
00:24:41
145
00:25:51
00:25:01
130
00:25:54
00:24:49
136
00:25:10
00:24:08
4 411
148 151 Suślik Sobiesław Mysłowice 1974 M40 125
00:26:05
00:24:24
186
00:25:54
00:24:19
135
00:26:12
00:24:39
151
00:27:34
00:25:45


4 411
149 161 Majda Tomasz Katowice Leroy Merlin Katowice 3 Stawy 1986 M30 149
00:28:34
00:25:48
227
00:28:14
00:25:35
167
00:28:00
00:26:22
145
00:25:33
00:25:23
118
00:24:17
00:23:09
5 412
150 1010 Koziarz Artur Katowice Giszowiec Biega Razem 1983 M30 147
00:26:36
00:25:43
204
00:25:43
00:24:55
130
00:25:13
00:24:26
137
00:26:53
00:25:06


4 414
151 78 Łobko Adam Piekary Śląskie ARCH3D 1975 M40 140
00:26:08
00:25:12
141
00:23:53
00:23:04
134
00:25:29
00:24:36


163
00:26:14
00:25:09
4 415
152 46 kwaśniewski kamil jaworzno jaworzno runners 1979 M40 132
00:25:39
00:24:48
201
00:25:37
00:24:50
131
00:25:15
00:24:28
154
00:26:57
00:25:53
161
00:25:53
00:24:53
5 417
153 1076 Hawełka Edward Kończyce Małe runSZ-Team 1971 M40 100
00:24:11
00:23:19
195
00:25:28
00:24:35
123
00:24:50
00:23:57




3 418
154 1026 Hajnrich Maciej Katowice 1981 M30 138
00:26:01
00:25:02
207
00:27:22
00:25:04
139
00:26:17
00:24:44
143
00:27:07
00:25:19


4 420
155 103 Wieczorek Krzysztof Katowice Truchtacz Mysłowice 1968 M50 151
00:27:36
00:25:52
217
00:26:52
00:25:16
136
00:26:15
00:24:40
134
00:26:53
00:25:04
153
00:26:37
00:24:34
5 421
156 1192 Pytel Marek Katowice 1975 M40 141
00:26:56
00:25:14
192
00:26:06
00:24:33
140
00:26:18
00:24:45
144
00:27:09
00:25:21


4 425
157 1055 Malkusz Damian Katowice Giszowiec Biega Razem 1984 M30 198
00:32:42
00:30:54
231
00:27:15
00:25:40
148
00:26:42
00:25:08
135
00:26:53
00:25:05
144
00:25:25
00:24:19
5 427
158 1104 Bereszko Waldemar Sosnowiec TKKF SATURN CZELADŹ 1952 M60 119
00:25:03
00:24:08
184
00:25:06
00:24:17
144
00:25:51
00:25:00
166
00:27:36
00:26:28
168
00:26:26
00:25:22
5 429
159 165 Wojdyło Dominik Dąbrowa Górnicza Brembo 1978 M40

222
00:27:02
00:25:24
146
00:25:53
00:25:01
138
00:26:13
00:25:08
145
00:25:21
00:24:19
4 429
160 1198 Cioć Robert Zabrze 1979 M40 115
00:24:58
00:24:01
188
00:25:26
00:24:21


127
00:25:38
00:24:34


3 430
161 177 Strumien Jacek Katowice 1962 M50 126
00:25:17
00:24:26
202
00:25:41
00:24:51
137
00:25:33
00:24:42


167
00:26:22
00:25:19
4 430
162 27 Stachańczyk Dariusz Ruda Śląska 1975 M40 142
00:27:11
00:25:28
223
00:27:03
00:25:27
133
00:25:28
00:24:35


155
00:25:43
00:24:38
4 430
163 1286 Sendor Mariusz Katowice Huragan Ligota 1977 M40

169
00:24:43
00:23:51


139
00:26:20
00:25:11
133
00:24:51
00:23:47
3 441
164 109 Ćmiel Adam Siemianowice Śląskie ProfiAutoTeam 1972 M40 135
00:26:35
00:24:51
221
00:26:58
00:25:23
152
00:25:27
00:25:27
168
00:28:37
00:26:46
160
00:25:58
00:24:52
5 447
165 36 Giel Wojciech Katowice Californication Team 1987 M30 110
00:24:35
00:23:42
190
00:25:15
00:24:28




151
00:25:31
00:24:29
3 451
166 168 Gliński Tomasz Sosnowiec ING TECH 1981 M30 146
00:26:38
00:25:40
309
00:30:56
00:30:00
165
00:26:58
00:26:05
140
00:26:19
00:25:12


4 451
167 71 Krzemien Bartosz Katowice 1975 M40 133
00:26:31
00:24:50
194
00:26:09
00:24:34
128
00:25:03
00:24:11




3 455
168 32 Jedliński Łukasz Katowice 1974 M40 129
00:25:34
00:24:39
205
00:26:33
00:24:57


162
00:28:13
00:26:18
166
00:27:20
00:25:13
4 457
169 1179 Boroń Tomasz Czeladź TKKF MOSiR Saturn Czeladź 1973 M40 109
00:24:37
00:23:41
193
00:26:07
00:24:34


160
00:26:23
00:26:12
199
00:28:57
00:27:54
4 462
170 1217 Faulhaber Szymon Katowice 1973 M40 56
00:22:29
00:21:38
297
00:31:30
00:29:09


201
00:30:44
00:28:52
206
00:31:04
00:28:59
4 463
171 1135 Frączek Mariusz Myszków 1977 M40 171
00:28:09
00:27:14
259
00:28:31
00:26:51


146
00:26:35
00:25:25
156
00:25:44
00:24:39
4 473
172 1020 Foryś Piotr Siemianowice śląskie 1981 M30 131
00:25:42
00:24:48
290
00:31:02
00:28:36
163
00:26:49
00:25:57
199
00:30:37
00:28:48
180
00:28:42
00:26:37
5 474
173 1417 Wawrzyczek Grzegorz Zabrze SILESIA MARATHON TEAM/RUNNING TEAM ZABRZE 1968 M50

181
00:25:43
00:24:09
138
00:25:35
00:24:42


158
00:25:49
00:24:42
3 477
174 62 Jankowicz Jerzy Jaworzno Saint-gobain Squad 1986 M30

211
00:26:43
00:25:06
142
00:25:47
00:24:55
132
00:26:07
00:25:01


3 485
175 1117 Dudek Paweł Katowice Mordercze Ptaki 1978 M40 144
00:27:15
00:25:32
237
00:27:30
00:25:56
161
00:27:28
00:25:55
181
00:28:44
00:27:33


4 486
176 98 Nawias Albin Katowice 1961 M50 158
00:28:16
00:26:33
245
00:27:50
00:26:16
155
00:27:10
00:25:37


176
00:28:03
00:26:02
4 489
177 176 Ćwikliński Jakub Sosnowiec 1977 M40 121
00:25:54
00:24:12
220
00:27:03
00:25:22


152
00:27:33
00:25:45


3 493
178 35 Skrzelowski Marek Katowice 1976 M40 123
00:25:58
00:24:18
209
00:26:41
00:25:05
162
00:28:15
00:25:56




3 494
179 37 Wirkus Łukasz Zabrze ProfiAutoTeam 1980 M30 156
00:27:56
00:26:11


175
00:28:15
00:26:40
165
00:28:16
00:26:25
178
00:27:26
00:26:20
4 496
180 86 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska ADS Masna 1969 M50 139
00:26:02
00:25:06
212
00:26:02
00:25:10


150
00:26:52
00:25:43


3 501
181 227 Kozak Adam Siemianowice Kozak Team 1964 M50

213
00:26:52
00:25:13


147
00:27:24
00:25:30
147
00:25:30
00:24:25
3 507
182 1348 Sikora Arkadiusz Chorzów Miraz Race Team 1976 M40

208
00:25:53
00:25:05
168
00:27:15
00:26:24
158
00:27:57
00:26:09
181
00:28:40
00:26:39
4 507
183 1199 Błaszczyk Czesław Katowice 1955 M60 163
00:28:28
00:26:44
256
00:29:08
00:26:46
172
00:28:17
00:26:30
173
00:29:24
00:26:52
177
00:29:04
00:26:03
5 508
184 107 Waligóra Norbert Imielin 1986 M30 128
00:25:27
00:24:31
239
00:26:56
00:26:05




142
00:26:21
00:24:17
3 509
185 1172 Syguła Łukasz Dąbrowa Górnicza Ciućmoki 1982 M30 157
00:28:12
00:26:27
250
00:28:44
00:26:26
164
00:26:57
00:26:04
206
00:31:55
00:29:18
188
00:29:08
00:27:03
5 509
186 1212 KOCZENASZ MARIUSZ ŁAZISKA GÓRNE 1982 M30 183
00:30:38
00:28:01


166
00:27:40
00:26:06


164
00:27:12
00:25:10
3 513
187 108 Koenig Krzysztof Katowice ProfiAutoTeam 1983 M30

269
00:29:05
00:27:24
177
00:27:53
00:26:57
164
00:28:17
00:26:25
173
00:26:53
00:25:45
4 514
188 50 Frankiewicz Wojtek Katowice 1983 M30 162
00:28:25
00:26:43
258
00:28:28
00:26:50
174
00:28:09
00:26:33
184
00:29:34
00:27:41


4 520
189 1101 Trzcionka Mirosław Katowice TRA team 1986 M30 137
00:26:35
00:24:52
187
00:25:53
00:24:21




197
00:29:54
00:27:52
3 521
190 126 Słodkiewicz Grzegorz Gliwice 1975 M40 153
00:26:56
00:26:06
230
00:26:28
00:25:39
176
00:28:28
00:26:55
192
00:30:13
00:28:24
195
00:29:35
00:27:34
5 521
191 89 Matuszczyk Krzysztof Sosnowiec 1975 M40 174
00:29:09
00:27:22
252
00:28:16
00:26:39
173
00:28:06
00:26:30
174
00:28:47
00:26:57


4 521
192 1080 Lasak Michał Świętochłowice 1987 M30 154
00:27:48
00:26:07
260
00:28:39
00:26:56
193
00:31:11
00:29:22
178
00:29:15
00:27:23


4 525
193 1346 WIESIOŁEK Paweł Katowice BAGNO 1981 M30

216
00:26:08
00:25:16
154
00:27:09
00:25:33
161
00:28:03
00:26:15


3 531
194 1218 Helbig Filip Katowice 1979 M40 164
00:29:19
00:26:44
264
00:29:32
00:27:14
185
00:29:50
00:28:07
187
00:29:57
00:27:54


4 536
195 1350 Kurek Mateusz Mysłowice Biegamy z oszczepem 1989 M30

267
00:29:48
00:27:23
170
00:28:03
00:26:27
188
00:30:31
00:27:55
184
00:28:49
00:26:46
4 542
196 1226 Uziel Marek Katowice 1975 M40

225
00:27:10
00:25:33
149
00:26:12
00:25:11
169
00:30:20
00:26:47


3 543
197 1066 Nawrat Waldemar Katowice 1956 M60 134
00:24:54
00:24:50
257
00:27:41
00:26:50


153
00:27:38
00:25:49


3 544
198 1169 Augustyniak Kamil Libiąż Warchlaki Adelajdy 1992 M20

235
00:25:58
00:25:47


163
00:27:31
00:26:22
149
00:25:37
00:24:27
3 547
199 1363 Kafka Rafał Sosnowiec 1973 M40

234
00:26:47
00:25:45
151
00:26:22
00:25:26
240
00:39:52
00:37:16
162
00:28:05
00:25:04
4 547
200 150 Jarasz Aleksander Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1977 M40 170
00:29:46
00:27:13
254
00:29:03
00:26:46
180
00:29:44
00:27:26
197
00:31:59
00:28:41


4 547
201 66 Sitko Sylwester Preczów Zimnokrwiści 1972 M40 172
00:28:58
00:27:17
255
00:28:21
00:26:46
224
00:38:26
00:36:50
194
00:30:23
00:28:33
182
00:27:49
00:26:41
5 548
202 83 Rybak Remigiusz Ruda Śląśka 1985 M30

177
00:24:56
00:24:04


215
00:31:47
00:29:57
157
00:25:50
00:24:42
3 549
203 128 Galecka Michał Zabrze GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 152
00:28:36
00:26:01
232
00:28:06
00:25:44
228
00:45:55
00:43:31


169
00:26:31
00:25:23
4 549
204 1364 Hermann Matthias Katowice 1979 M40

248
00:28:00
00:26:21
179
00:28:48
00:27:10
190
00:30:01
00:28:02
183
00:28:48
00:26:43
4 552
205 76 Bryś Krzysztof Katowice 1986 M30 178
00:28:40
00:27:47
265
00:28:10
00:27:19


185
00:28:52
00:27:46
189
00:28:11
00:27:06
4 552
206 73 Bąk Grzegorz Jaworzno 1988 M30 184
00:29:53
00:28:07
284
00:30:31
00:28:10
182
00:29:22
00:27:40


187
00:29:05
00:27:01
4 553
207 228 Ratka Szymon Zabrze QUALITEES SZYMON RATKA 1987 M30

286
00:30:31
00:28:13
178
00:29:36
00:27:08
186
00:31:04
00:27:48
191
00:30:16
00:27:14
4 555
208 198 Czajka Edward Tarnowskie Góry Night Runners 1969 M50

229
00:27:18
00:25:39
156
00:27:22
00:25:43


175
00:27:57
00:25:55
3 560
209 74 Bąk Kamil Jaworzno 1997 M20 186
00:30:23
00:28:37
299
00:31:34
00:29:13
187
00:30:08
00:28:29


192
00:29:19
00:27:16
4 565
210 1161 Gogolin Jerzy Zabrze 1947 M60 180
00:28:45
00:27:54
288
00:29:08
00:28:19
184
00:28:46
00:27:56
202
00:29:57
00:28:52
207
00:30:07
00:29:05
5 566
211 18 KRASKA WIESŁAW KATOWICE CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 181
00:28:51
00:27:57
243
00:27:02
00:26:14




148
00:25:31
00:24:27
3 572
212 116 Paszek Piotr Katowice 1966 M50 182
00:30:31
00:27:57
278
00:30:07
00:27:49
190
00:31:13
00:28:55
217
00:32:39
00:30:07
209
00:32:09
00:29:09
5 581
213 1011 Szymański Kamil Chorzów 1989 M30 177
00:29:34
00:27:43
272
00:29:15
00:27:36


209
00:32:02
00:29:28
198
00:29:57
00:27:53
4 584
214 208 Dybowski Seweryn Chorzów 1977 M40

236
00:28:22
00:25:54


172
00:28:44
00:26:52
186
00:29:05
00:27:00
3 594
215 1368 Pawłuszek Leszek Przyłęk 1951 M60

298
00:31:30
00:29:10
191
00:31:31
00:29:11
200
00:30:44
00:28:50
205
00:31:03
00:28:58
4 596
216 1210 SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ BĘDZIN BĘDZIN GÓRĄ 1956 M60

300
00:32:20
00:29:16
189
00:31:16
00:28:49
208
00:32:49
00:29:23
202
00:31:11
00:28:01
4 599
217 1114 Werkowski Marek Katowice 1970 M40 197
00:33:25
00:30:49
303
00:29:20
00:29:20
198
00:31:26
00:29:44
210
00:31:28
00:29:33
208
00:31:14
00:29:09
5 603
218 1134 Niewiński Michał Ruda Śląska 1992 M20 196
00:33:19
00:30:46
293
00:31:16
00:28:52
203
00:32:44
00:30:21
224
00:34:24
00:31:04
216
00:33:31
00:30:23
5 615
219 53 Żylak Marcin Woźnik BYLE DO PRZODU 1982 M30 167
00:28:50
00:27:09
262
00:28:38
00:27:04


193
00:31:00
00:28:28


3 622
220 1207 Pawlicki Mateusz Sosnowiec run-log.com 1989 M30

308
00:32:10
00:29:33
159
00:27:34
00:25:50
156
00:28:34
00:26:00


3 623
221 131 Pajak Damian Katowice ProfiAutoTeam 1979 M40 161
00:28:24
00:26:40
270
00:29:06
00:27:25




193
00:28:28
00:27:22
3 624
222 105 Sobieski Mikołaj Tychy Grupa DBK Katowice 2002 M16 218
00:41:19
00:38:43


196
00:31:59
00:29:37
211
00:32:56
00:29:35
237
00:44:46
00:41:40
4 625
223 1242 Zaremba Wojciech JAWORZNO Grupa DBK Katowice 1990 M20 194
00:32:41
00:30:05




213
00:33:05
00:29:43
218
00:33:45
00:30:36
3 625
224 1166 Żydek Janusz Radzionków 1990 M20 206
00:34:52
00:32:06
294
00:31:28
00:28:55
201
00:32:29
00:30:08
228
00:34:32
00:31:11
220
00:33:52
00:30:46
5 627
225 1153 Żydek Rafał Chorzów 1984 M30 209
00:35:03
00:32:17
304
00:31:53
00:29:20
202
00:32:33
00:30:13
221
00:34:20
00:30:59
219
00:33:51
00:30:46
5 630
226 95 Pająk Marcin Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1975 M40 200
00:32:50
00:30:58
319
00:33:55
00:32:13
206
00:32:51
00:31:13


224
00:36:59
00:33:57
4 630
227 136 Siewniak Marcin Katowice Grupa DBK Katowice 1976 M40 208
00:34:46
00:32:08




223
00:34:26
00:31:03
203
00:31:31
00:28:24
3 634
228 190 Nieczypor Roland Katowice Laid-back 1956 M60 179
00:30:22
00:27:49
271
00:29:59
00:27:33




185
00:28:50
00:26:48
3 635
229 1045 Szymczak Irek Siemianowice Śl. 1970 M40 199
00:33:39
00:30:57
313
00:32:57
00:30:37
200
00:32:20
00:30:00
239
00:40:29
00:37:09
238
00:45:43
00:42:35
5 637
230 104 Sobieski Jacek Tychy Grupa DBK Katowice 1974 M40 213
00:37:43
00:35:06
325
00:36:27
00:34:01
211
00:34:09
00:31:47


217
00:33:33
00:30:27
4 641
231 1058 Wojtysiak Dominik Katowice 1982 M30 195
00:32:52
00:30:17
307
00:31:59
00:29:32


232
00:36:23
00:32:39
221
00:34:15
00:31:02
4 648
232 1006 Nowak Łukasz Katowice PORAŻENI SPORTEM 1978 M40 191
00:31:42
00:29:10
268
00:28:26
00:27:24


191
00:30:10
00:28:16


3 650
233 133 Jacko Jacek Tychy 1974 M40 168
00:29:52
00:27:11
280
00:31:04
00:27:55


204
00:31:11
00:29:13


3 652
234 52 Sobczak Jacek Katowice Giszowiec Biega Razem 1978 M40 201
00:33:00
00:31:07
315
00:33:02
00:31:20


229
00:34:06
00:31:32
222
00:35:30
00:32:26
4 652
235 1030 Kurek Adam Siemianowice Śląskie 1982 M30 216
00:40:16
00:37:40
330
00:38:56
00:35:52
215
00:35:30
00:33:10
236
00:38:59
00:35:40
223
00:35:50
00:32:46
5 654
236 28 Dudek Przemyslaw Tychy CHOMA SPORT TRENER 1980 M30 210
00:34:52
00:32:58
324
00:35:08
00:33:28
221
00:36:17
00:35:26
237
00:37:57
00:36:03
228
00:37:55
00:36:49
5 659
237 1099 jaworski janusz tychy PALESTYNA 1969 M50 211
00:35:53
00:34:06
326
00:36:34
00:34:13
223
00:38:18
00:36:35
242
00:40:56
00:37:38
227
00:39:51
00:36:44
5 661
238 20 Wójcik Sławomir Świętochłowice 1980 M30 204
00:34:33
00:31:54
318
00:34:29
00:31:59
220
00:37:47
00:35:23
243
00:40:41
00:38:08


4 667
239 23 Szweda Leszek Katowice-Murcki 1958 M60 224
00:47:41
00:44:55
329
00:38:31
00:35:25
218
00:36:53
00:34:29


225
00:38:14
00:35:05
4 667
240 67 Książek Kamil Sosnowiec Harpagan Sosnowiec 1980 M30 225
00:48:09
00:45:24
339
00:40:23
00:37:21
216
00:36:01
00:33:37
230
00:34:28
00:31:54


4 671
241 102 Górszczyk Artur Bytom Grupa DBK Katowice 1983 M30 221
00:43:04
00:40:26
344
00:42:07
00:39:42
227
00:43:35
00:41:13


233
00:43:05
00:39:56
4 681
242 141 Mazurek Grzegorz Ustroń 1977 M40

274
00:29:16
00:27:41


207
00:31:09
00:29:22
201
00:29:59
00:27:55
3 682
243 153 Mika Konrad Skoczów 1982 M30 187
00:31:18
00:28:41
279
00:30:56
00:27:54
226
00:41:11
00:39:28




3 692
244 145 Kmieciak MirosŁaw Łódź 87 Drużyna Harcerska Mroczna Puszcza 1962 M50 223
00:47:21
00:44:34
347
00:46:03
00:42:54
230
00:46:47
00:44:12
245
00:45:53
00:42:26
239
00:47:36
00:44:10
5 692
245 1206 Bazylewicz Paweł Oświęcim Trochę Się Biega 1969 M50 226
00:48:54
00:46:05


231
00:47:03
00:44:34


240
00:47:46
00:44:33
3 697
246 230 Rasek Mariusz Chorzów 1972 M40



225
00:39:47
00:37:25
244
00:41:33
00:38:14
230
00:41:14
00:38:10
3 699
247 1306 Dobras Marek Katowice 1978 M40

321
00:35:06
00:32:45
194
00:31:14
00:29:27


212
00:31:45
00:29:36
3 727
248 181 Smolej Sebastian Chełm Śląski 1978 M40

302
00:30:59
00:29:19


218
00:32:07
00:30:09
214
00:32:23
00:30:18
3 734
249 1124 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1979 M40

316
00:33:50
00:31:27


214
00:31:42
00:29:47
211
00:30:33
00:29:26
3 741
250 129 Najbor Rafał CZELADŹ Grupa DBK Katowice 1975 M40

317
00:34:04
00:31:40
204
00:32:44
00:30:23
225
00:34:24
00:31:04


3 746
251 223 Sito Paweł Zabrze 1982 M30

314
00:33:30
00:31:11
208
00:33:40
00:31:21
234
00:36:38
00:33:20


3 756
252 1111 Malczyk Mariusz Ruda Śląska Grupa DBK Katowice 1991 M20

334
00:38:50
00:36:25
212
00:35:01
00:32:38
212
00:33:05
00:29:43


3 758
253 188 Kamrowski Łukasz Katowice PAE Goggle Team 1978 M40 214
00:38:21
00:35:38
327
00:37:33
00:34:28


241
00:40:52
00:37:30


3 782
254 1422 Małaga Jarosław Katowice 1966 M50

338
00:39:38
00:37:19
219
00:36:10
00:34:33


226
00:37:25
00:35:19
3 783
255 1227 Białoń Maciej Rybnik Grupa DBK Katowice 1978 M40 219
00:42:09
00:39:31
340
00:39:48
00:37:21




232
00:41:47
00:38:40
3 791
256 93 Polak Tomasz Będzin Grupa DBK Katowice 1980 M30

336
00:39:19
00:36:52
222
00:38:16
00:35:53
238
00:39:59
00:36:35


3 796
257 1389 Kurek Edward KATOWICE MOSIR CZELADZ 1939 M60

345
00:43:36
00:42:01
229
00:45:29
00:43:55


235
00:43:48
00:40:45
3 809

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 156 Malina Dawid Rybnik Inżynieria Biegania TEAM 1991 M20





2
00:16:09
00:16:09
1
00:15:33
00:15:33
2 3
2 1159 Szczeciński Maciej Gliwice Inżynieria Biegania Team 1982 M30 13
00:18:01
00:17:58
12
00:17:44
00:17:41






2 25
3 1336 Muskała Mateusz Chorzów Huragan Ligota/parkrun Katowice 1992 M20

23
00:18:27
00:18:24
14
00:18:49
00:18:48




2 37
4 1132 Stopa Michał Tychy Never Too Late 1985 M30 19
00:18:38
00:18:37
21
00:18:23
00:18:19






2 40
5 1491 Treska Piotr Tychy Never too late 1986 M30





26
00:18:48
00:18:48
16
00:17:46
00:17:45
2 42
6 1187 Szmajduch Mariusz mysłowice 1986 M30 20
00:18:40
00:18:40
25
00:18:34
00:18:31






2 45
7 1184 SZMUKIER Marcin KOZIEGŁOWY parkrun Katowice 1995 M20 18
00:18:34
00:18:33
28
00:18:45
00:18:43






2 46
8 1506 Skorupa Paweł Tychy Skorupa Triathlon 1988 M30





28
00:19:03
00:19:01
20
00:18:05
00:18:04
2 48
9 1488 Szynawa Marcin Siemianowice 1979 M40





24
00:18:40
00:18:40
25
00:18:24
00:18:21
2 49
10 1093 Błaszczyk Dominik Kalety 1988 M30 17
00:18:31
00:18:30


46
00:20:42
00:20:40




2 63
11 1035 Echolc Damian Katowice 1996 M20 40
00:20:28
00:20:24
51
00:20:10
00:20:06






2 91
12 1504 Proksa Robert Mysłowice 1964 M50 41
00:20:31
00:20:30




53
00:20:41
00:20:40


2 94
13 1061 Dmowski Łukasz Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie 1984 M30 32
00:20:04
00:20:02
70
00:20:41
00:20:36






2 102
14 1406 Mróz Grzegorz Tychy NEVER TOO LATE 1977 M40

71
00:20:43
00:20:37
55
00:21:03
00:21:00




2 126
15 1269 Bara Michał Mikołów Never Too Late 1984 M30

80
00:21:12
00:21:08
60
00:21:24
00:21:22




2 140
16 114 Piętka Radosław Sosnowiec 1983 M30

83
00:21:29
00:21:24
70
00:21:56
00:21:53




2 153
17 1121 Matys Adam Katowice 1990 M20 71
00:23:14
00:22:25


86
00:23:18
00:22:27




2 157
18 1487 Kalinowski Michał Tarnowskie Góry Daber Team 1989 M30





83
00:24:24
00:22:33
75
00:22:20
00:21:20
2 158
19 1072 Rauer Adam Mysłowice 1979 M40 64
00:22:46
00:21:55
101
00:22:06
00:21:57






2 165
20 96 Kopacz Kamil Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 1991 M20 72
00:23:18
00:22:26
103
00:22:49
00:22:02






2 175
21 1007 Łukajczyk Kamil Jaworzno Kprm Infrastruktura. 1992 M20 85
00:24:29
00:22:49




90
00:24:34
00:22:46


2 175
22 1316 Stefański Jarosław Chorzów Augusteam 1963 M50

86
00:21:30
00:21:27
99
00:22:57
00:22:55




2 185
23 1429 KOBIEL RADOSŁAW MIKOŁÓW 1977 M40

110
00:22:56
00:22:09


78
00:22:30
00:22:27


2 188
24 1163 Kapuśnik Paweł Czechowice-Dziedzice Media Target 1980 M30 79
00:23:38
00:22:41






109
00:22:49
00:22:42
2 188
25 44 Tomczyk Krzysztof Łaziska Górne Krav Maga Sagot 1983 M30 81
00:23:40
00:22:46




133
00:26:11
00:25:01


2 214
26 1223 Smolik Sławomir Swiętochłowice FatKillerArmy 1974 M40 76
00:22:36
00:22:34
147
00:23:25
00:23:17






2 223
27 1356 Wywiał Łukasz Wojkowice Saint-Gobain Squad 1984 M30

116
00:23:53
00:22:17




113
00:23:59
00:22:54
2 229
28 1229 Suszka Zbigniew Bytom 1982 M30 95
00:24:01
00:23:11
173
00:24:43
00:23:56






2 268
29 1236 Pokrzywnicki Marcin Rybnik 1990 M20 96
00:24:04
00:23:12
179
00:24:58
00:24:05






2 275
30 1113 Bugaj Grzegorz Mysłowice 1974 M40 105
00:25:10
00:23:29


171
00:28:06
00:26:29




2 276
31 1407 MICHAŁEK GRZEGORZ KATOWICE GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1970 M40

163
00:24:29
00:23:41


113
00:24:58
00:23:52


2 276
32 25 Leśniak Tomasz Dąbrowa Górnicza THE FLASH IS COMING 1984 M30 97
00:23:17
00:23:15
191
00:24:35
00:24:30






2 288
33 1196 Filipek Grzegorz Katowice Saint-Gobain Squad 1983 M30 112
00:24:47
00:23:57
176
00:25:39
00:24:04






2 288
34 123 Frankiewicz Mariusz Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 M30 120
00:25:53
00:24:11
178
00:25:43
00:24:05






2 298
35 135 Orzechowski Bartłomiej Połomia 1986 M30 124
00:25:15
00:24:18
199
00:25:43
00:24:47






2 323
36 172 Zober Marek Ruda Śląska Chop Że Zelaza TRI TEAM 1985 M30

196
00:26:11
00:24:36




128
00:24:32
00:23:31
2 324
37 1338 Labiak Krystian Katowice Giszowiec Biega Razem 1981 M30

219
00:26:10
00:25:19


117
00:25:48
00:23:58


2 336
38 1185 Waś Tomasz Świętochłowice Grupa DBK Katowice 1991 M20 159
00:29:09
00:26:34




182
00:30:56
00:27:33


2 341
39 1512 DOMARADZKI GRZEGORZ JASTRZĘBIE ZDRÓJ FARTLEK 1975 M40





175
00:29:00
00:27:00
179
00:27:27
00:26:26
2 354
40 139 Jarosz Wojciech Tychy GRUPA DBK SOSNOWIEC 1983 M30 176
00:30:19
00:27:39


183
00:30:05
00:27:43




2 359
41 19 Urbanowicz Damian Czerwionka-Leszczyny ADS Masna 1985 M30 143
00:26:24
00:25:29
240
00:27:48
00:26:07






2 383
42 1107 Balcarek Michał Tychy Grupa DBK Kraków 1984 M30

228
00:28:00
00:25:35
158
00:28:42
00:25:49




2 386
43 1477 Czajka Aleksander Mikołów 1974 M40



188
00:30:34
00:28:45


200
00:30:00
00:27:55
2 388
44 1460 Schuetz Piotr Siemianowice Śląskie 1988 M30



195
00:31:02
00:29:27
195
00:30:25
00:28:33


2 390
45 1237 Kasperski Wojciech Siemianowice Śląskie Siemianowicki Klub Kyokushin Karate 1983 M30 148
00:26:45
00:25:46
253
00:28:22
00:26:40






2 401
46 157 Machulec Rafał Będzin Grupa DBK Katowice 1987 M30 160
00:27:30
00:26:35
249
00:28:49
00:26:21






2 409
47 1291 Welm Grzegorz Częstochowa Zabiegani Częstochowa 1970 M40

214
00:25:21
00:25:14


198
00:29:50
00:28:42


2 412
48 1449 Hajda Klaudiusz Bytom 1967 M50



210
00:33:14
00:31:33


210
00:31:17
00:29:09
2 420
49 1360 czech wojciech Czeladź 1981 M30

285
00:30:40
00:28:12


142
00:27:08
00:25:17


2 427
50 1170 Augustyniak Konrad Libiąż Warchlaki Adelajdy 2001 M16 165
00:28:41
00:26:57
263
00:28:51
00:27:13






2 428
51 1069 Borucki Karol Katowice 1991 M20

233
00:27:22
00:25:44


196
00:30:34
00:28:34


2 429
52 1493 Iwaszkiewicz Dominik Katowice 1995 M20





216
00:32:36
00:29:59
215
00:32:25
00:30:22
2 431
53 169 Richtarz Tomasz Sosnowiec Brembo 1982 M30



214
00:35:20
00:32:56
219
00:33:57
00:30:37


2 433
54 122 Żyrek Daniel Tychy GRUPA DBK Katowice 1985 M30 207
00:34:46
00:32:08




226
00:34:29
00:31:05


2 433
55 1017 Szlezak Tomasz KATOWICE 1991 M20

322
00:35:47
00:33:11
116
00:24:23
00:23:34




2 438
56 1098 Tomaszewski Karol Miłomłyn GRUPA DBK KATOWICE 1992 M20 169
00:29:49
00:27:11
275
00:30:56
00:27:46






2 444
57 1233 Cymander Marcin Bytom 1984 M30 190
00:30:52
00:29:10
291
00:30:13
00:28:36






2 481
58 88 Zacher Dominik Zabrze Walcz O Marzenia 1983 M30 175
00:29:20
00:27:35
311
00:32:43
00:30:22






2 486
59 184 Ciołek Łukasz Będzin Brembo 1983 M30

305
00:31:50
00:29:24
186
00:30:00
00:28:12




2 491
60 1256 Znyk Marcin Zabrze KMP 1992 M20

266
00:28:56
00:27:19


227
00:34:23
00:31:07


2 493
61 1392 Michalik Marcin Katowice MICHALIKI 1977 M40

301
00:30:52
00:29:18
199
00:31:27
00:29:51




2 500
62 1110 Gromala Krzysztof Chorzów GRUPA DBK KATOWICE 1990 M20 212
00:37:34
00:34:58
320
00:35:03
00:32:41






2 532
63 1108 Dyminczuk Wojciech Gliwice Grupa DBK Katowice 1991 M20

335
00:39:02
00:36:37




231
00:41:48
00:38:40
2 566
64 1014 Łypaczewski Piotr Będzin 1991 M20 222
00:43:37
00:40:53
346
00:45:13
00:42:40






2 568
65 1204 GRUCHEL DAMIAN RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 227
00:54:29
00:51:45
349
00:48:06
00:45:37






2 576
66 1381 IGIELSKI SŁAWOMIR KATOWICE 1956 M60

348
00:47:32
00:44:29




236
00:44:23
00:41:12
2 584
67 1515 CIEPŁAK MARCIN RYBNIK JACIE KOCHAM A TY BIEGASZ 1991 M20





3
00:16:10
00:16:09


1 3
68 1552 Kardas Arkadiusz Siemianowice Śląskie TEAM PASEK 1989 M30







5
00:17:01
00:17:01
1 5
69 1505 Kożdoń Jarek Żory Inżynieria Biegania TEAM 1984 M30





7
00:17:07
00:17:07


1 7
70 1402 Wyrba Dawid Cyprzanów 1989 M30



7
00:17:51
00:17:49




1 7
71 1465 Oboz Pawel Andrychów Team URODZENI BIEGACZE 1981 M30



8
00:17:54
00:17:52




1 8
72 1535 Vallejo Eduardo Kraków JacekBiega Running Team 1985 M30







12
00:17:30
00:17:30
1 12
73 1467 wojciechowski maciej Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1974 M40





15
00:17:59
00:17:59


1 15
74 1468 PIWOŃSKI JAKUB ŁAZISKA GÓRNE MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 2002 M16



15
00:18:58
00:18:57




1 15
75 1409 Dudek Bartosz Katowice Baza Triathlonu i Pływania/Statscore Team 1990 M20

16
00:17:59
00:17:57






1 16
76 1359 Gościniewicz Paweł Katowice ZIEMOWIT TEAM 1975 M40

17
00:18:00
00:17:57






1 17
77 1551 Kopiec Przemek Tychy 1990 M20







18
00:17:50
00:17:49
1 18
78 1190 Boczek Seweryn Świętochłowice Team Attakee 1996 M20 24
00:18:56
00:18:54








1 24
79 120 Piskuń Piotr Katowice Inżynieria Biegania TEAM 1990 M20

27
00:18:43
00:18:41






1 27
80 1541 Kałużny Adam Gliwice SOCIOS SILESIA 1986 M30







28
00:18:32
00:18:30
1 28
81 1458 Siekan Grzegorz Tychy 1983 M30



31
00:19:58
00:19:57




1 31
82 1485 Falejczyk Mateusz Gliwice Holbox Runners 1994 M20





32
00:19:21
00:19:20


1 32
83 1566 SZYMULA MICHAŁ TYCHY SZCZYT FORMY 1989 M30







34
00:18:56
00:18:55
1 34
84 1441 Kozieł Grzegorz Chorzów STS Biegaton Mikołów 1982 M30



40
00:20:26
00:20:20




1 40
85 1386 Kołodziejczyk Jarosław Częstochowa Zabiegani Częstochowa 1970 M40

41
00:19:38
00:19:33






1 41
86 1568 Jastrzębski Piotr Zabrze SOCIOS SILESIA 1988 M30







44
00:19:35
00:19:33
1 44
87 1277 Manjura Tomasz Chorzów CSC Adveture Academy 1994 M20

49
00:20:46
00:19:57






1 49
88 1563 Mordyński Bartłomiej ZABRZE 1994 M20







52
00:20:09
00:20:06
1 52
89 82 Żylak Sebastian Kalety BYLE DO PRZODU 1986 M30 53
00:22:07
00:21:14








1 53
90 1510 PIECZARA BŁAŻEJ JAWORZNO MCKIS JAWORZNO 1979 M40





55
00:20:55
00:20:50


1 55
91 1474 STACHOŃ ARKADIUSZ TYCHY WARSZTAT FORMY 1985 M30



57
00:21:15
00:21:14




1 57
92 1178 Biedroń Marcin Katowice 1990 M20 59
00:22:44
00:21:52








1 59
93 70 Borowski Andrzej Ruda Śląska 1977 M40 60
00:22:43
00:21:52








1 60
94 1461 Puzik Jan Ozimek Grupa DBK Opole 1982 M30



62
00:22:14
00:21:25




1 62
95 1462 Puzik Szymon Ozimek Grupa DBK Opole 2000 M16



63
00:22:15
00:21:26




1 63
96 1248 Konsek Paweł Żory Żory - Kleszczówka 1990 M20

66
00:20:35
00:20:32






1 66
97 1311 TLOŁKA Michał ŻORY 1984 M30

67
00:20:41
00:20:34






1 67
98 1490 Mikolajczyk Lukasz Czeladź 1982 M30





70
00:22:07
00:22:05


1 70
99 81 Siedlecki Paweł Katowice UKS Sprint Katowice 1981 M30







71
00:21:10
00:21:05
1 71
100 1294 Berezowski Tomasz Katowice Inżynieria Biegania Team 1983 M30

74
00:21:00
00:20:55






1 74
101 1525 Wojtek Paweł Zabrze Szwagry 1994 M20







74
00:22:12
00:21:11
1 74
102 1162 Sobota Kamil Orzesze Manaslu Outdoor Team 1987 M30 75
00:23:21
00:22:32








1 75
103 1553 Wyszyński Roman Siemianowice Śląskie 1985 M30







77
00:22:35
00:21:29
1 77
104 1451 Surmański Jacek Warszawa Biegaj z Ursusem 1980 M30



78
00:22:12
00:22:09




1 78
105 1232 Kobel Radosław Mikołów 1977 M40 80
00:23:35
00:22:43








1 80
106 1075 Kinel Jacek Siemianowice Slaskie ADS Masna 1982 M30 82
00:23:41
00:22:46








1 82
107 1056 Szekiel Marcin Zawiercie 2001 M16 86
00:23:41
00:22:50








1 86
108 1313 Jaremczuk Michał Katowice 1988 M30

87
00:22:15
00:21:28






1 87
109 1562 Dudek Bartłomiej Katowice 1976 M40







87
00:22:55
00:21:54
1 87
110 1255 Rąpała Karol Jasło rozBiegana Ligota 1993 M20

88
00:22:17
00:21:29






1 88
111 1444 Mejer Krzysztof Ruda Śląska 1969 M50



88
00:22:40
00:22:31




1 88
112 1310 Gawron Konrad Sosnowiec Harpagan Sosnowiec 1982 M30

89
00:21:40
00:21:30






1 89
113 1377 PŁOSKOŃSKI PIOTR STRZAŁKÓW KBKS RADOMSKO 1965 M50

91
00:21:39
00:21:36






1 91
114 1290 Konopko Krzysztof Mikołów 1980 M30

95
00:21:50
00:21:43






1 95
115 1307 May-Majewski Michał Katowice 1984 M30

99
00:22:03
00:21:53






1 99
116 1454 Lichosik Damian Siemianowice Śląskie 1996 M20



101
00:23:55
00:23:00




1 101
117 1335 Kostrzewski Marcin Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie 1981 M30

102
00:22:03
00:21:59






1 102
118 1540 Rojek Robert Tychy SKORUPA TRIATHLON 1977 M40







103
00:22:30
00:22:25
1 103
119 1527 Mirecki Tomasz Katowice Szwagry 1994 M20







104
00:23:29
00:22:27
1 104
120 1312 Biela Rafał Żory 1979 M40

106
00:22:14
00:22:04






1 106
121 1261 Leczkowski Sylwester Katowice Solo 1979 M40

108
00:22:13
00:22:06






1 108
122 1095 Łucewicz Michał Czeladź 1987 M30 108
00:24:30
00:23:37








1 108
123 38 TISZLER KRZYSZTOF JAWORZNO 1977 M40 111
00:24:44
00:23:51








1 111
124 1531 Jędrzejewski Tadeusz Katowice 1958 M60







115
00:23:01
00:22:58
1 115
125 1439 Balicki Piotr Mysłowice NOVA TRADING - STALE BIEGAM 1984 M30





118
00:27:17
00:24:00


1 118
126 1383 MADEJ MAREK CHORZÓW 1967 M50

120
00:22:28
00:22:20






1 120
127 1481 Żabicki Damian Katowice 2000 M16





124
00:25:14
00:24:09


1 124
128 1558 Krupa Michal Katowice 1988 M30







126
00:26:29
00:23:27
1 126
129 1499 Lazaj Tomasz Świętochłowice 1979 M40





126
00:25:35
00:24:30


1 126
130 1397 Kończak Marcin Dabrowa Gornicza Galen Team 1980 M30

127
00:23:23
00:22:28






1 127
131 1489 Szpajcher Robert Katowice 1989 M30





128
00:26:28
00:24:37


1 128
132 1300 Banaś Mateusz Katowice Never Too Late 1986 M30

130
00:22:36
00:22:31






1 130
133 1284 Bażan Paweł śląskie 1997 M20

131
00:22:43
00:22:38






1 131
134 1258 Kozielec Grzegorz Kraków p2000.com.pl 1994 M20

132
00:23:29
00:22:39






1 132
135 1549 Sypek Grzegorz Chełm Śląski FIT BULL TEAM 1984 M30







134
00:24:56
00:23:54
1 134
136 1251 Krawczyński Ksawery Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1971 M40

135
00:23:29
00:22:43






1 135
137 1557 Szczepaniak Paweł Tychy Aphta Team 1980 M30







135
00:24:59
00:23:57
1 135
138 1548 Budny Piotr Katowice Tytanowe Dżdżownice 1991 M20







137
00:25:13
00:24:08
1 137
139 1274 Maciążek Marek Katowice Inżynieria Biegania Team 1966 M50

138
00:23:44
00:22:52






1 138
140 1576 BOCZULAK ADAM KATOWICE 1973 M40







138
00:25:09
00:24:09
1 138
141 1537 Woźnicki Szymon mysłowice 1978 M40







139
00:26:19
00:24:10
1 139
142 1420 Kania Igor Płock 1975 M40

142
00:23:57
00:23:06






1 142
143 1550 SIEJA Zbyszek Piekary Śl Lecymy Durś 1965 M50







143
00:24:22
00:24:18
1 143
144 1453 Bugajski Mariusz Sosnowiec 1980 M30



143
00:25:55
00:25:00




1 143
145 1285 Skrzelowski Leszek Juszkowo 1984 M30

144
00:24:43
00:23:07






1 144
146 1394 Lukaszczyk Marek Ruda Śląska 1991 M20

145
00:24:52
00:23:12






1 145
147 1246 Tymiec Przemysław Katowice 1981 M30 145
00:27:25
00:25:36








1 145
148 1520 SZYMAŃSKI FILIP KATOWICE 1993 M20





149
00:27:29
00:25:40


1 149
149 1443 Kondera Juliusz Katowice 1968 M50



150
00:26:51
00:25:17




1 150
150 112 Wojdyło Patryk Chorzów ProfiAutoTeam 1986 M30







152
00:25:38
00:24:29
1 152
151 1211 Hadryan Andrzej Imielin 1975 M40



153
00:27:08
00:25:32




1 153
152 1399 Serkiz Piotr Bestwina DoPorzygu OCR Team 1990 M20

157
00:24:19
00:23:27






1 157
153 1445 Mohr Artur Katowice 1985 M30



157
00:27:23
00:25:47




1 157
154 1432 Jaworek Rafał Mysłowice Nova Trading Stale Biegam 1978 M40





159
00:29:30
00:26:11


1 159
155 1123 Nowak sebastian Nowe Chechło 1978 M40

165
00:24:34
00:23:46






1 165
156 154 Rataj Łukasz Mysłowice 1983 M30 166
00:29:41
00:27:02








1 166
157 1483 Jazgarski Marcin Pisarzowice 1982 M30





167
00:28:32
00:26:39


1 167
158 1459 Żelawski Adam Opole GRUPA DBK OPOLE 1972 M40



169
00:28:05
00:26:26




1 169
159 1570 DOWIAT SZYMON TYCHY SKORUPA TEAM 1989 M30







170
00:27:30
00:25:28
1 170
160 1507 Sobel Łukasz Tychy 1985 M30





170
00:28:43
00:26:49


1 170
161 1301 Hemanson Jaek Tworóg 1967 M50

171
00:25:27
00:23:52






1 171
162 1554 Szymański Artur Zabrze Szwagry 1983 M30







171
00:26:33
00:25:31
1 171
163 1530 Pisarek Paweł Sosnowiec 1991 M20







172
00:27:51
00:25:43
1 172
164 1191 Aksamit Witold Katowice Grupa Wakacyjna 1984 M30 173
00:29:05
00:27:20








1 173
165 200 PAJDA DARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO 1966 M50





176
00:30:33
00:27:14


1 176
166 1498 Ziętek Krzysztof Ostrów Wlkp. adidas Runners Warsaw 1973 M40





177
00:29:08
00:27:17


1 177
167 1440 Rzepka Rafał Mysłowice Nova Trading Stale Biegam 1979 M40





179
00:30:46
00:27:28


1 179
168 1408 Szmatloch Maciej Katowice Retrobajtel 1981 M30

180
00:25:01
00:24:08






1 180
169 1438 Pajączkowski Michał Mysłowice Nova Trading Stale Biegam 1988 M30





180
00:30:46
00:27:28


1 180
170 1393 Siarczyński Sławomir Mysłowice Klub Biegaczy JYSK 1984 M30



181
00:29:24
00:27:35




1 181
171 1276 Harazin Janusz Pawłowice 2 Tm 4,7 1987 M30

183
00:24:23
00:24:15






1 183
172 1324 Ochmann Michał Tarnowskie Góry 1984 M30

185
00:25:55
00:24:19






1 185
173 1141 Konieczniak Przemysław Będzin 1995 M20 185
00:31:07
00:28:29








1 185
174 1151 Mulewski Bogdan Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie 1973 M40 188
00:30:42
00:29:01








1 188
175 1508 Bedlicki Michał Katowice TS Sokół Śląsk 1969 M50





189
00:30:28
00:27:56


1 189
176 1168 Smagacz Tomasz Ruda Śląska GRUPA DBK SOSNOWIEC 1988 M30 189
00:29:04
00:29:04








1 189
177 148 Sitko Paweł Katowice 1959 M60 192
00:31:03
00:29:10








1 192
178 60 Kotas Arek Katowice 1975 M40 193
00:31:23
00:29:40








1 193
179 1577 Dziubdziela Jarosław Katowice Galen team 1957 M60







194
00:29:33
00:27:31
1 194
180 1534 Barchnicki Jarosław Tychy Skorupa Triathlon 1977 M40







196
00:29:43
00:27:40
1 196
181 1385 MILKOWSKI JAN ŚWIĘTOCHŁOWICE HAVCIOLE ŚWIĘTOCHLOWICE 1967 M50

197
00:25:28
00:24:40






1 197
182 1475 Chudeusz Łukasz Mikołów 1981 M30



197
00:31:20
00:29:40




1 197
183 1133 DROZDOWSKI WOJCIECH śląskie Biegaj z Trenerami 1982 M30 202
00:33:29
00:31:45








1 202
184 1016 Manjurka Slawomir Katowice 1991 M20 203
00:34:33
00:31:49








1 203
185 1532 Żak Arkadiusz Dąbrowa Górnicza DNT 1965 M50







204
00:30:31
00:28:24
1 204
186 1464 Włoch Mariusz Wieliczka Biegający Fotograf - Biegam za tych co nie mogą 1986 M30



205
00:32:06
00:30:25




1 205
187 1039 Kwieciński Mariusz Katowice BRAK 1976 M40 205
00:34:38
00:31:58








1 205
188 1442 Gorol Marek Mysłowice TRAVOIS 1959 M60



209
00:33:03
00:31:26




1 209
189 1379 Knapik Rafał PRZECZYCE 1977 M40

210
00:26:42
00:25:05






1 210
190 1514 Makieła Paweł Sosnowiec Cats team 1967 M50







213
00:32:51
00:29:41
1 213
191 1463 Joszko Norbert Dylaki Grupa DBK Opole 1978 M40



213
00:34:28
00:32:46




1 213
192 1213 Korczak Piotr Sosnowiec GRUPA DBK WROCŁAW 1967 M50 215
00:39:28
00:36:46








1 215
193 1244 PACHOLIK MICHAŁ BĘDZIN 1987 M30 217
00:41:06
00:38:24








1 217
194 1303 Martini Dawid Lędziny Vege runners 1991 M20

218
00:26:11
00:25:18






1 218
195 1517 FAJ PAWEŁ 1970 M40





220
00:34:09
00:30:45


1 220
196 1053 Wołonsewicz Mateusz Chorzów 1990 M20 220
00:42:22
00:39:38








1 220
197 1302 Arendt Zdzisław Katowice Katowicki Nordic Walking 1961 M50

224
00:26:25
00:25:31






1 224
198 1484 Kot Michał Świętochłowice 1988 M30





231
00:34:53
00:32:17


1 231
199 1494 Meisnerowicz Adam Bełk 1967 M50





233
00:34:53
00:33:00


1 233
200 1564 Ścibisz Bogdan Sosnowiec TKKF Saturn Czeladz 1943 M60







234
00:40:38
00:40:38
1 234
201 1497 Trojanowski Wojciech Tarnowskie Góry 1970 M40





235
00:35:37
00:33:40


1 235
202 1411 Stefański Antoni Lędziny Rachowy 1965 M50

238
00:28:26
00:26:02






1 238
203 183 Matula Remigiusz Ruda Śląska Grupa DBK Katowice 1982 M30







241
00:55:21
00:52:05
1 241
204 1416 DALUBOWSKI MARCIN KATOWICE BIEGAM BO LUBIE 1969 M50

242
00:28:30
00:26:10






1 242
205 1266 Mokry Sebastian Mysłowice 1977 M40

244
00:28:34
00:26:14






1 244
206 1334 Sikora Krzysztof Mysłowice Team Świnia 1995 M20

246
00:27:05
00:26:17






1 246
207 1314 Siarka Jarek Ruda Śl. 1983 M30

247
00:28:02
00:26:19






1 247
208 1337 Sosna Tomsz Ornontowice 1993 M20

251
00:27:25
00:26:34






1 251
209 1343 Piechota Wojciech Sosnowiec 1974 M40

273
00:29:56
00:27:36






1 273
210 1298 Gil Tomasz Katowice Endurance Team 1981 M30

276
00:27:55
00:27:46






1 276
211 1418 Szala Janusz Łaziska Górne 1952 M60

277
00:30:09
00:27:47






1 277
212 1419 Popielewicz Tomasz Katowice metalserwis team 1954 M60

281
00:30:58
00:27:56






1 281
213 59 Płonka Mikołaj Sosnowiec 1992 M20

282
00:30:36
00:28:08






1 282
214 1366 Wykurz Marcin Psary CSGroup Runners Team 1981 M30

283
00:30:38
00:28:09






1 283
215 1320 Galos Paweł Chorzów Grupa DBK Katowice 1991 M20

287
00:30:42
00:28:16






1 287
216 1435 SPEK EDWARD KATOWICE 1961 M50

289
00:30:10
00:28:26






1 289
217 1370 Pawłuszek Robert Warszawa 1976 M40

292
00:31:07
00:28:47






1 292
218 1410 Miszczak Damian Imielin Imielin-Biega /Taem Papry 20 1974 M40

295
00:31:26
00:29:00






1 295
219 1265 Siarczynski Slawomir Mysłowice Klub Biegaczy JYSK 1984 M30

296
00:32:08
00:29:03






1 296
220 1283 Kaczmarski Marcin Sosnowiec MMM Kaczmarski 1981 M30

306
00:31:47
00:29:25






1 306
221 1209 Andrzejkiewicz Rafał Czeladź 1976 M40

310
00:33:22
00:30:18






1 310
222 1372 Wycisk Marcin CZECHOWICE-DZIEDZICE 1979 M40

312
00:32:46
00:30:24






1 312
223 1413 Golec Kamil Będzin 1986 M30

323
00:35:44
00:33:20






1 323
224 1012 Pielok Wojciech Chorzów 1981 M30

328
00:36:53
00:35:16






1 328
225 1352 Burda Michał Mysłowice Może się dokulam 1994 M20

331
00:37:32
00:35:53






1 331
226 1330 Rubin Krzysztof Katowice 1973 M40

332
00:39:11
00:36:05






1 332
227 158 Kokosiński Mateusz Ruda Śląska Grupa DBK Katowice 1982 M30

333
00:38:41
00:36:15






1 333
228 1433 Jurasz Łukasz Węgierska Górka Grupa DBK Katowice 1993 M20

337
00:39:22
00:36:57






1 337
229 1412 Rubik Maciej Sosnowiec GRUPA DBK SOSNOWIEC 1988 M30

341
00:40:41
00:38:17






1 341
230 1278 Pazdyga Ryszard Mysłowice 1955 M60

342
00:41:44
00:38:39






1 342
231 1351 Gwóźdź Grzegorz Mikołów Grupa DBK Katowice 1984 M30

343
00:42:07
00:39:40






1 343
232 1415 Sikora Lucjan Sosnowiec GRUPA DBK SOSNOWIEC 1987 M30

350
00:52:31
00:50:09






1 350

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni