z

Katowice

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 152 Drożdż Damian Rybnik 1987 M30 1
00:16:27
00:16:27
1
00:16:35
00:16:34
1
00:17:05
00:17:04
7
00:17:49
00:17:49
7
00:17:21
00:17:21
5 3
2 182 Pałka Piotr Częstochowa CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 1984 M30 2
00:16:39
00:16:38
2
00:16:38
00:16:37


1
00:16:55
00:16:54
1
00:16:04
00:16:03
4 4
3 195 Grabowski Karol Częstochowa CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 1989 M30 4
00:16:59
00:16:58
5
00:17:21
00:17:20


2
00:17:03
00:17:02
2
00:16:27
00:16:27
4 8
4 1201 Sikora Adam Katowice Inżynieria Biegania Team 1986 M30 3
00:16:56
00:16:56
3
00:16:57
00:16:55


6
00:17:46
00:17:46
4
00:17:06
00:17:05
4 10
5 1315 Wójcik Tomasz Rudze Rudze 1984 M30

4
00:17:00
00:16:58
2
00:17:14
00:17:13
4
00:17:43
00:17:43
6
00:17:18
00:17:18
4 10
6 180 Antczak Robert Racibórz 1981 M30 5
00:17:33
00:17:32
6
00:17:26
00:17:24
3
00:17:27
00:17:27
5
00:17:45
00:17:44
5
00:17:14
00:17:14
5 13
7 1340 Kadłuczka Jan Głogówek LUKS Chemik Kedzierzyn-Koźle 1983 M30

7
00:17:27
00:17:25
4
00:17:33
00:17:32
8
00:17:51
00:17:50
10
00:17:32
00:17:32
4 19
8 191 Pstraś Leszek Katowice parkrun Katowice 1983 M30 6
00:17:44
00:17:44
11
00:18:01
00:17:58
7
00:18:09
00:18:08
12
00:18:33
00:18:32
19
00:18:31
00:18:29
5 24
9 217 Kukowka Adam Kalety BYLE DO PRZODU / Alchemia Biegania 1982 M30

9
00:17:51
00:17:48


10
00:18:11
00:18:11
8
00:17:23
00:17:22
3 27
10 1097 Ryszka Karol Katowice Huragan Ligota 1987 M30 7
00:17:47
00:17:46
10
00:17:57
00:17:56


11
00:18:33
00:18:31
11
00:17:41
00:17:41
4 28
11 79 Klich Łukasz Sosnowiec Harpagan Sosnowiec 1985 M30 8
00:17:49
00:17:48
15
00:18:29
00:18:27
8
00:18:26
00:18:26
13
00:18:37
00:18:35
16
00:18:16
00:18:15
5 29
12 1144 Poręba Grzegorz Żory Niewybiegani 1983 M30 12
00:18:07
00:18:07
14
00:18:27
00:18:25


9
00:18:06
00:18:06


3 35
13 159 Lupa Piotr Mszana Dolna 1987 M30 11
00:18:04
00:18:04
12
00:18:10
00:18:08


14
00:18:39
00:18:36
15
00:18:15
00:18:13
4 37
14 7 Kuciński Benjamin Katowice CoJaBiegne TEAM 1982 M30 9
00:17:59
00:17:58


54
00:25:06
00:25:05
19
00:19:16
00:19:15
14
00:18:13
00:18:13
4 42
15 1148 Szafron Łukasz Chorzów 1988 M30

20
00:19:10
00:19:07
9
00:18:59
00:18:58
15
00:18:44
00:18:42
21
00:18:37
00:18:36
4 44
16 1322 Skworc Grzegorz Siemianowice CoJaBiegne.pl TEAM 1987 M30

18
00:19:05
00:19:04
11
00:19:12
00:19:11
18
00:19:09
00:19:09
17
00:18:19
00:18:18
4 46
17 1081 Jasnoch Marcin Bytom BiegamBoLubię Mikołów 1980 M30 16
00:19:31
00:19:30
21
00:19:13
00:19:09
13
00:19:48
00:19:45
21
00:19:22
00:19:22
24
00:19:18
00:19:15
5 50
18 1125 Walczyński Mariusz Żory Niewybiegani 1981 M30

19
00:19:10
00:19:10
10
00:19:06
00:19:06


22
00:18:45
00:18:45
3 51
19 202 Sarat Tomasz Katowice Parkrun Katowice 1989 M30 18
00:19:42
00:19:42
24
00:19:53
00:19:51
12
00:19:36
00:19:35
24
00:20:28
00:20:24
28
00:19:41
00:19:39
5 54
20 1403 Klimas Kamil Katowice 1982 M30

17
00:19:05
00:19:01


20
00:19:22
00:19:20
18
00:18:28
00:18:27
3 55
21 99 Gawroński Grzegorz Mysłowice 1984 M30 17
00:19:41
00:19:38
26
00:20:34
00:20:28
15
00:20:02
00:19:59
26
00:20:37
00:20:33
29
00:19:42
00:19:39
5 58
22 1193 Cieślik Marcin Ruda Śląska 1983 M30

25
00:19:59
00:19:57
16
00:20:04
00:20:03
23
00:20:12
00:20:11
25
00:19:25
00:19:25
4 64
23 218 Napiórkowski Adam Gliwice BYLE DO PRZODU 1982 M30

27
00:20:37
00:20:30
19
00:20:29
00:20:25
25
00:20:30
00:20:26
30
00:20:18
00:20:15
4 71
24 178 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza BREMBO 1983 M30

34
00:21:07
00:20:58
17
00:20:07
00:20:05
22
00:19:49
00:19:45


3 73
25 80 Jandzioł Marcin Bytom 1982 M30 20
00:20:39
00:20:35
35
00:21:13
00:21:05
21
00:20:54
00:20:48


44
00:22:21
00:22:14
4 76
26 1249 Urban Wiktor Zabrze Zabrzańscy Biegacze 1988 M30

23
00:19:45
00:19:41
29
00:21:33
00:21:31
28
00:21:19
00:21:17
26
00:19:27
00:19:26
4 77
27 1282 Kiepiela Dawid Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek 1981 M30

31
00:20:58
00:20:53
23
00:21:02
00:20:59
27
00:20:58
00:20:54
31
00:20:26
00:20:24
4 81
28 1395 Gruszka Rafał Wojkowice TKKF MOSiR Czeladź 1984 M30

33
00:21:03
00:20:58
24
00:21:02
00:21:00
30
00:21:57
00:21:52
34
00:21:09
00:21:04
4 87
29 1221 Uzarski Artur Rybnik 1983 M30 25
00:23:02
00:22:07
44
00:22:07
00:21:50
31
00:21:58
00:21:51
33
00:22:26
00:22:09


4 89
30 1145 Madejczyk Tomasz Gliwice Inżynieria Biegania Team 1980 M30 21
00:20:57
00:20:54
30
00:20:43
00:20:39
84
00:33:55
00:33:52


41
00:23:01
00:22:01
4 92
31 1033 Imbor Wojciech Sosnowiec TKKF CZELADZ 1982 M30 22
00:21:02
00:21:00
38
00:21:25
00:21:20




33
00:21:07
00:21:04
3 93
32 1382 Ochot Błażej Mysłowice 1983 M30

37
00:22:06
00:21:15
22
00:20:59
00:20:56
35
00:23:29
00:22:22


3 94
33 142 Żero Sebastian Będzin 1981 M30 24
00:21:58
00:21:54
42
00:22:21
00:21:34
34
00:23:04
00:22:17
37
00:23:32
00:22:30
40
00:22:51
00:21:52
5 95
34 162 Bula Daniel Świętochłowice RKG Nocek/Inżynieria Biegania/KWK Pokój/WPR Katowice 1982 M30

93
00:27:06
00:26:10
42
00:24:04
00:23:12
34
00:23:26
00:22:20
32
00:20:55
00:20:51
4 108
35 17 Lech Paweł Zabrze 1983 M30 28
00:22:46
00:22:40
56
00:23:16
00:23:07
38
00:22:49
00:22:42
45
00:23:29
00:23:22


4 111
36 137 Piszczek Krzysztof Katowice PROFIAUTOTEAM 1980 M30

50
00:23:09
00:22:21
30
00:22:22
00:21:34
32
00:23:09
00:22:06


3 112
37 1064 Ciasto Sebastian Przezchlebie 1985 M30

46
00:22:06
00:21:56


29
00:21:30
00:21:27
39
00:21:52
00:21:49
3 114
38 1331 Wałowski Szymon Sosnowiec 1984 M30

48
00:22:54
00:22:05
28
00:21:36
00:21:30
43
00:23:53
00:22:47
46
00:23:22
00:22:19
4 117
39 1019 KAZIRÓD Wojciech Sosnowiec Krakowska Akademia Lekkoatletyki 1984 M30

69
00:24:06
00:24:02
35
00:22:41
00:22:35
41
00:22:46
00:22:41
45
00:22:23
00:22:16
4 121
40 1345 Kęsicki Robert Katowice CoJaBiegne Team 1982 M30

51
00:23:13
00:22:25
44
00:24:19
00:23:31
42
00:23:50
00:22:47
37
00:22:22
00:21:23
4 123
41 1224 AKSAMIT ŁUKASZ KATOWICE 1982 M30 41
00:25:20
00:23:36




39
00:22:36
00:22:32
43
00:22:18
00:22:14
3 123
42 85 Skomorowski Paweł Katowice 1980 M30 39
00:24:15
00:23:21


39
00:23:51
00:23:00
46
00:25:28
00:23:37
52
00:24:19
00:23:16
4 124
43 1376 Igielski Michał Ruda Śląska SK Clinic Katowice 1984 M30

68
00:24:47
00:23:57
41
00:23:55
00:23:04
44
00:24:10
00:23:07
42
00:23:02
00:22:02
4 127
44 163 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza Brembo 1986 M30

22
00:19:38
00:19:30
74
00:31:04
00:29:18
36
00:22:31
00:22:25


3 132
45 1200 Pilarczyk Łukasz Katowice KB Józefinka Katowice 1984 M30 26
00:23:00
00:22:09
60
00:24:55
00:23:22
47
00:25:31
00:23:58


60
00:26:13
00:24:11
4 133
46 206 Konarski Michał Piekary Śląskie Lecymy Durś, Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego 1982 M30

54
00:22:58
00:22:42
37
00:22:47
00:22:41
47
00:24:50
00:23:45
87
00:40:53
00:37:44
4 138
47 54 Michno Krzysztof Sosnowiec Karcher 1982 M30

58
00:24:24
00:23:20
43
00:24:01
00:23:13
48
00:24:49
00:23:48
49
00:23:53
00:22:52
4 140
48 1137 Gałązka Adrian Świętochłowice 1984 M30 32
00:23:39
00:22:47
66
00:24:43
00:23:51
48
00:25:16
00:24:21
61
00:26:19
00:25:12
63
00:25:34
00:24:24
5 141
49 173 Tracz Konrad Katowice Leroy Merlin Katowice 3 Stawy 1986 M30 40
00:23:35
00:23:30
55
00:22:51
00:22:43


49
00:24:02
00:23:55
57
00:24:40
00:23:39
4 144
50 189 Filapek Bartosz Brzeszcze 1982 M30 38
00:24:59
00:23:19
62
00:25:06
00:23:33
46
00:25:30
00:23:58


79
00:29:12
00:27:10
4 146
51 171 Sroka Adam Katowice Leroy Merlin Katowice 3 Stawy 1985 M30 50
00:26:43
00:24:52
65
00:24:41
00:23:51


52
00:25:10
00:24:06
47
00:23:41
00:22:37
4 149
52 144 Krupa Łukasz Katowice FC Cwaniaki 1988 M30 37
00:24:09
00:23:19
61
00:23:40
00:23:32


82
00:32:18
00:28:59
53
00:24:34
00:23:26
4 151
53 140 Kazek Sebastian Katowice 1980 M30 36
00:24:10
00:23:16
63
00:24:28
00:23:38


66
00:27:16
00:26:08
55
00:24:30
00:23:29
4 154
54 1250 Beberok Szymon Katowice ProfiAutoTeam 1985 M30

77
00:26:07
00:24:26
40
00:23:52
00:23:02
38
00:23:38
00:22:31


3 155
55 1234 Kamieniak Milosz Zabrze Night Runners/MaratonyPolskie.PL TEAM 1986 M30 60
00:27:51
00:26:09
59
00:24:15
00:23:22
36
00:24:09
00:22:36




3 155
56 1216 BUDKOWSKI SEBASTIAN MYSŁOWICE 1981 M30 48
00:25:37
00:24:48
87
00:26:21
00:25:33
51
00:24:56
00:24:51
58
00:26:09
00:25:06


4 157
57 167 Haładus Marcin Miłość Brembo 1981 M30

64
00:24:37
00:23:46
45
00:24:00
00:23:52
53
00:24:14
00:24:08


3 162
58 1010 Koziarz Artur Katowice Giszowiec Biega Razem 1983 M30 56
00:26:36
00:25:43
82
00:25:43
00:24:55
49
00:25:13
00:24:26
59
00:26:53
00:25:06


4 164
59 1026 Hajnrich Maciej Katowice 1981 M30 52
00:26:01
00:25:02
83
00:27:22
00:25:04
50
00:26:17
00:24:44
63
00:27:07
00:25:19


4 165
60 30 Marek Franciszek Katowice Energoprojekt-Katowice 1982 M30 33
00:23:03
00:22:57




72
00:28:41
00:26:50
65
00:25:32
00:24:28
3 170
61 161 Majda Tomasz Katowice Leroy Merlin Katowice 3 Stawy 1986 M30 58
00:28:34
00:25:48
88
00:28:14
00:25:35
64
00:28:00
00:26:22
64
00:25:33
00:25:23
51
00:24:17
00:23:09
5 173
62 1055 Malkusz Damian Katowice Giszowiec Biega Razem 1984 M30 79
00:32:42
00:30:54
90
00:27:15
00:25:40
55
00:26:42
00:25:08
57
00:26:53
00:25:05
62
00:25:25
00:24:19
5 174
63 168 Gliński Tomasz Sosnowiec ING TECH 1981 M30 55
00:26:38
00:25:40
120
00:30:56
00:30:00
62
00:26:58
00:26:05
60
00:26:19
00:25:12


4 177
64 1020 Foryś Piotr Siemianowice śląskie 1981 M30 49
00:25:42
00:24:48
112
00:31:02
00:28:36
60
00:26:49
00:25:57
81
00:30:37
00:28:48
74
00:28:42
00:26:37
5 183
65 36 Giel Wojciech Katowice Californication Team 1987 M30 43
00:24:35
00:23:42
78
00:25:15
00:24:28




66
00:25:31
00:24:29
3 187
66 62 Jankowicz Jerzy Jaworzno Saint-gobain Squad 1986 M30

84
00:26:43
00:25:06
52
00:25:47
00:24:55
55
00:26:07
00:25:01


3 191
67 37 Wirkus Łukasz Zabrze ProfiAutoTeam 1980 M30 61
00:27:56
00:26:11


67
00:28:15
00:26:40
69
00:28:16
00:26:25
73
00:27:26
00:26:20
4 197
68 107 Waligóra Norbert Imielin 1986 M30 47
00:25:27
00:24:31
91
00:26:56
00:26:05




61
00:26:21
00:24:17
3 199
69 1172 Syguła Łukasz Dąbrowa Górnicza Ciućmoki 1982 M30 62
00:28:12
00:26:27
97
00:28:44
00:26:26
61
00:26:57
00:26:04
83
00:31:55
00:29:18
77
00:29:08
00:27:03
5 200
70 1212 KOCZENASZ MARIUSZ ŁAZISKA GÓRNE 1982 M30 73
00:30:38
00:28:01


63
00:27:40
00:26:06


69
00:27:12
00:25:10
3 205
71 50 Frankiewicz Wojtek Katowice 1983 M30 64
00:28:25
00:26:43
99
00:28:28
00:26:50
66
00:28:09
00:26:33
75
00:29:34
00:27:41


4 205
72 1080 Lasak Michał Świętochłowice 1987 M30 59
00:27:48
00:26:07
100
00:28:39
00:26:56
75
00:31:11
00:29:22
73
00:29:15
00:27:23


4 207
73 1101 Trzcionka Mirosław Katowice TRA team 1986 M30 51
00:26:35
00:24:52
76
00:25:53
00:24:21




81
00:29:54
00:27:52
3 208
74 1346 WIESIOŁEK Paweł Katowice BAGNO 1981 M30

85
00:26:08
00:25:16
56
00:27:09
00:25:33
67
00:28:03
00:26:15


3 208
75 108 Koenig Krzysztof Katowice ProfiAutoTeam 1983 M30

104
00:29:05
00:27:24
68
00:27:53
00:26:57
68
00:28:17
00:26:25
72
00:26:53
00:25:45
4 208
76 1350 Kurek Mateusz Mysłowice Biegamy z oszczepem 1989 M30

103
00:29:48
00:27:23
65
00:28:03
00:26:27
78
00:30:31
00:27:55
75
00:28:49
00:26:46
4 218
77 73 Bąk Grzegorz Jaworzno 1988 M30 74
00:29:53
00:28:07
109
00:30:31
00:28:10
71
00:29:22
00:27:40


76
00:29:05
00:27:01
4 221
78 83 Rybak Remigiusz Ruda Śląśka 1985 M30

71
00:24:56
00:24:04


85
00:31:47
00:29:57
68
00:25:50
00:24:42
3 224
79 76 Bryś Krzysztof Katowice 1986 M30 71
00:28:40
00:27:47
102
00:28:10
00:27:19


76
00:28:52
00:27:46
78
00:28:11
00:27:06
4 225
80 228 Ratka Szymon Zabrze QUALITEES SZYMON RATKA 1987 M30

111
00:30:31
00:28:13
69
00:29:36
00:27:08
77
00:31:04
00:27:48
80
00:30:16
00:27:14
4 226
81 18 KRASKA WIESŁAW KATOWICE CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 72
00:28:51
00:27:57
94
00:27:02
00:26:14




64
00:25:31
00:24:27
3 230
82 1011 Szymański Kamil Chorzów 1989 M30 70
00:29:34
00:27:43
105
00:29:15
00:27:36


84
00:32:02
00:29:28
82
00:29:57
00:27:53
4 236
83 1207 Pawlicki Mateusz Sosnowiec run-log.com 1989 M30

119
00:32:10
00:29:33
59
00:27:34
00:25:50
65
00:28:34
00:26:00


3 243
84 1153 Żydek Rafał Chorzów 1984 M30 83
00:35:03
00:32:17
115
00:31:53
00:29:20
78
00:32:33
00:30:13
87
00:34:20
00:30:59
83
00:33:51
00:30:46
5 244
85 53 Żylak Marcin Woźnik BYLE DO PRZODU 1982 M30 66
00:28:50
00:27:09
101
00:28:38
00:27:04


79
00:31:00
00:28:28


3 246
86 1030 Kurek Adam Siemianowice Śląskie 1982 M30 85
00:40:16
00:37:40
127
00:38:56
00:35:52
82
00:35:30
00:33:10
93
00:38:59
00:35:40
85
00:35:50
00:32:46
5 252
87 1058 Wojtysiak Dominik Katowice 1982 M30 78
00:32:52
00:30:17
118
00:31:59
00:29:32


91
00:36:23
00:32:39
84
00:34:15
00:31:02
4 253
88 28 Dudek Przemyslaw Tychy CHOMA SPORT TRENER 1980 M30 84
00:34:52
00:32:58
125
00:35:08
00:33:28
86
00:36:17
00:35:26
94
00:37:57
00:36:03
86
00:37:55
00:36:49
5 256
89 67 Książek Kamil Sosnowiec Harpagan Sosnowiec 1980 M30 88
00:48:09
00:45:24
130
00:40:23
00:37:21
83
00:36:01
00:33:37
89
00:34:28
00:31:54


4 260
90 20 Wójcik Sławomir Świętochłowice 1980 M30 81
00:34:33
00:31:54
123
00:34:29
00:31:59
85
00:37:47
00:35:23
96
00:40:41
00:38:08


4 262
91 102 Górszczyk Artur Bytom Grupa DBK Katowice 1983 M30 87
00:43:04
00:40:26
133
00:42:07
00:39:42
89
00:43:35
00:41:13


88
00:43:05
00:39:56
4 264
92 153 Mika Konrad Skoczów 1982 M30 75
00:31:18
00:28:41
107
00:30:56
00:27:54
88
00:41:11
00:39:28




3 270
93 223 Sito Paweł Zabrze 1982 M30

122
00:33:30
00:31:11
80
00:33:40
00:31:21
92
00:36:38
00:33:20


3 294
94 93 Polak Tomasz Będzin Grupa DBK Katowice 1980 M30

129
00:39:19
00:36:52
87
00:38:16
00:35:53
95
00:39:59
00:36:35


3 311

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1159 Szczeciński Maciej Gliwice Inżynieria Biegania Team 1982 M30 10
00:18:01
00:17:58
8
00:17:44
00:17:41






2 18
2 1132 Stopa Michał Tychy Never Too Late 1985 M30 14
00:18:38
00:18:37
13
00:18:23
00:18:19






2 27
3 1491 Treska Piotr Tychy Never too late 1986 M30





16
00:18:48
00:18:48
12
00:17:46
00:17:45
2 28
4 1506 Skorupa Paweł Tychy Skorupa Triathlon 1988 M30





17
00:19:03
00:19:01
13
00:18:05
00:18:04
2 30
5 1187 Szmajduch Mariusz mysłowice 1986 M30 15
00:18:40
00:18:40
16
00:18:34
00:18:31






2 31
6 1093 Błaszczyk Dominik Kalety 1988 M30 13
00:18:31
00:18:30


20
00:20:42
00:20:40




2 33
7 1061 Dmowski Łukasz Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie 1984 M30 19
00:20:04
00:20:02
29
00:20:41
00:20:36






2 48
8 1269 Bara Michał Mikołów Never Too Late 1984 M30

36
00:21:12
00:21:08
26
00:21:24
00:21:22




2 62
9 114 Piętka Radosław Sosnowiec 1983 M30

39
00:21:29
00:21:24
32
00:21:56
00:21:53




2 71
10 1487 Kalinowski Michał Tarnowskie Góry Daber Team 1989 M30





40
00:24:24
00:22:33
36
00:22:20
00:21:20
2 76
11 1163 Kapuśnik Paweł Czechowice-Dziedzice Media Target 1980 M30 29
00:23:38
00:22:41






48
00:22:49
00:22:42
2 77
12 44 Tomczyk Krzysztof Łaziska Górne Krav Maga Sagot 1983 M30 30
00:23:40
00:22:46




56
00:26:11
00:25:01


2 86
13 1356 Wywiał Łukasz Wojkowice Saint-Gobain Squad 1984 M30

49
00:23:53
00:22:17




50
00:23:59
00:22:54
2 99
14 1229 Suszka Zbigniew Bytom 1982 M30 34
00:24:01
00:23:11
67
00:24:43
00:23:56






2 101
15 25 Leśniak Tomasz Dąbrowa Górnicza THE FLASH IS COMING 1984 M30 35
00:23:17
00:23:15
79
00:24:35
00:24:30






2 114
16 1196 Filipek Grzegorz Katowice Saint-Gobain Squad 1983 M30 44
00:24:47
00:23:57
70
00:25:39
00:24:04






2 114
17 123 Frankiewicz Mariusz Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 M30 45
00:25:53
00:24:11
72
00:25:43
00:24:05






2 117
18 135 Orzechowski Bartłomiej Połomia 1986 M30 46
00:25:15
00:24:18
81
00:25:43
00:24:47






2 127
19 172 Zober Marek Ruda Śląska Chop Że Zelaza TRI TEAM 1985 M30

80
00:26:11
00:24:36




56
00:24:32
00:23:31
2 136
20 1338 Labiak Krystian Katowice Giszowiec Biega Razem 1981 M30

86
00:26:10
00:25:19


50
00:25:48
00:23:58


2 136
21 139 Jarosz Wojciech Tychy GRUPA DBK SOSNOWIEC 1983 M30 69
00:30:19
00:27:39


72
00:30:05
00:27:43




2 141
22 19 Urbanowicz Damian Czerwionka-Leszczyny ADS Masna 1985 M30 53
00:26:24
00:25:29
92
00:27:48
00:26:07






2 145
23 1107 Balcarek Michał Tychy Grupa DBK Kraków 1984 M30

89
00:28:00
00:25:35
58
00:28:42
00:25:49




2 147
24 1237 Kasperski Wojciech Siemianowice Śląskie Siemianowicki Klub Kyokushin Karate 1983 M30 57
00:26:45
00:25:46
98
00:28:22
00:26:40






2 155
25 1460 Schuetz Piotr Siemianowice Śląskie 1988 M30



76
00:31:02
00:29:27
80
00:30:25
00:28:33


2 156
26 157 Machulec Rafał Będzin Grupa DBK Katowice 1987 M30 63
00:27:30
00:26:35
96
00:28:49
00:26:21






2 159
27 169 Richtarz Tomasz Sosnowiec Brembo 1982 M30



81
00:35:20
00:32:56
86
00:33:57
00:30:37


2 167
28 122 Żyrek Daniel Tychy GRUPA DBK Katowice 1985 M30 82
00:34:46
00:32:08




88
00:34:29
00:31:05


2 170
29 1360 czech wojciech Czeladź 1981 M30

110
00:30:40
00:28:12


62
00:27:08
00:25:17


2 172
30 88 Zacher Dominik Zabrze Walcz O Marzenia 1983 M30 68
00:29:20
00:27:35
121
00:32:43
00:30:22






2 189
31 184 Ciołek Łukasz Będzin Brembo 1983 M30

116
00:31:50
00:29:24
73
00:30:00
00:28:12




2 189
32 1233 Cymander Marcin Bytom 1984 M30 77
00:30:52
00:29:10
113
00:30:13
00:28:36






2 190
33 1552 Kardas Arkadiusz Siemianowice Śląskie TEAM PASEK 1989 M30







3
00:17:01
00:17:01
1 3
34 1505 Kożdoń Jarek Żory Inżynieria Biegania TEAM 1984 M30





3
00:17:07
00:17:07


1 3
35 1402 Wyrba Dawid Cyprzanów 1989 M30



5
00:17:51
00:17:49




1 5
36 1465 Oboz Pawel Andrychów Team URODZENI BIEGACZE 1981 M30



6
00:17:54
00:17:52




1 6
37 1535 Vallejo Eduardo Kraków JacekBiega Running Team 1985 M30







9
00:17:30
00:17:30
1 9
38 1458 Siekan Grzegorz Tychy 1983 M30



14
00:19:58
00:19:57




1 14
39 1441 Kozieł Grzegorz Chorzów STS Biegaton Mikołów 1982 M30



18
00:20:26
00:20:20




1 18
40 1541 Kałużny Adam Gliwice SOCIOS SILESIA 1986 M30







20
00:18:32
00:18:30
1 20
41 1566 SZYMULA MICHAŁ TYCHY SZCZYT FORMY 1989 M30







23
00:18:56
00:18:55
1 23
42 82 Żylak Sebastian Kalety BYLE DO PRZODU 1986 M30 23
00:22:07
00:21:14








1 23
43 1474 STACHOŃ ARKADIUSZ TYCHY WARSZTAT FORMY 1985 M30



25
00:21:15
00:21:14




1 25
44 1568 Jastrzębski Piotr Zabrze SOCIOS SILESIA 1988 M30







27
00:19:35
00:19:33
1 27
45 1461 Puzik Jan Ozimek Grupa DBK Opole 1982 M30



27
00:22:14
00:21:25




1 27
46 1162 Sobota Kamil Orzesze Manaslu Outdoor Team 1987 M30 27
00:23:21
00:22:32








1 27
47 1311 TLOŁKA Michał ŻORY 1984 M30

28
00:20:41
00:20:34






1 28
48 1490 Mikolajczyk Lukasz Czeladź 1982 M30





31
00:22:07
00:22:05


1 31
49 1075 Kinel Jacek Siemianowice Slaskie ADS Masna 1982 M30 31
00:23:41
00:22:46








1 31
50 1294 Berezowski Tomasz Katowice Inżynieria Biegania Team 1983 M30

32
00:21:00
00:20:55






1 32
51 1451 Surmański Jacek Warszawa Biegaj z Ursusem 1980 M30



33
00:22:12
00:22:09




1 33
52 81 Siedlecki Paweł Katowice UKS Sprint Katowice 1981 M30







35
00:21:10
00:21:05
1 35
53 1553 Wyszyński Roman Siemianowice Śląskie 1985 M30







38
00:22:35
00:21:29
1 38
54 1313 Jaremczuk Michał Katowice 1988 M30

40
00:22:15
00:21:28






1 40
55 1310 Gawron Konrad Sosnowiec Harpagan Sosnowiec 1982 M30

41
00:21:40
00:21:30






1 41
56 1095 Łucewicz Michał Czeladź 1987 M30 42
00:24:30
00:23:37








1 42
57 1290 Konopko Krzysztof Mikołów 1980 M30

43
00:21:50
00:21:43






1 43
58 1307 May-Majewski Michał Katowice 1984 M30

45
00:22:03
00:21:53






1 45
59 1335 Kostrzewski Marcin Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie 1981 M30

47
00:22:03
00:21:59






1 47
60 1439 Balicki Piotr Mysłowice NOVA TRADING - STALE BIEGAM 1984 M30





51
00:27:17
00:24:00


1 51
61 1397 Kończak Marcin Dabrowa Gornicza Galen Team 1980 M30

52
00:23:23
00:22:28






1 52
62 1300 Banaś Mateusz Katowice Never Too Late 1986 M30

53
00:22:36
00:22:31






1 53
63 1453 Bugajski Mariusz Sosnowiec 1980 M30



53
00:25:55
00:25:00




1 53
64 1558 Krupa Michal Katowice 1988 M30







54
00:26:29
00:23:27
1 54
65 1489 Szpajcher Robert Katowice 1989 M30





54
00:26:28
00:24:37


1 54
66 1246 Tymiec Przemysław Katowice 1981 M30 54
00:27:25
00:25:36








1 54
67 1285 Skrzelowski Leszek Juszkowo 1984 M30

57
00:24:43
00:23:07






1 57
68 1445 Mohr Artur Katowice 1985 M30



57
00:27:23
00:25:47




1 57
69 1549 Sypek Grzegorz Chełm Śląski FIT BULL TEAM 1984 M30







58
00:24:56
00:23:54
1 58
70 1557 Szczepaniak Paweł Tychy Aphta Team 1980 M30







59
00:24:59
00:23:57
1 59
71 154 Rataj Łukasz Mysłowice 1983 M30 65
00:29:41
00:27:02








1 65
72 112 Wojdyło Patryk Chorzów ProfiAutoTeam 1986 M30







67
00:25:38
00:24:29
1 67
73 1191 Aksamit Witold Katowice Grupa Wakacyjna 1984 M30 67
00:29:05
00:27:20








1 67
74 1570 DOWIAT SZYMON TYCHY SKORUPA TEAM 1989 M30







70
00:27:30
00:25:28
1 70
75 1483 Jazgarski Marcin Pisarzowice 1982 M30





70
00:28:32
00:26:39


1 70
76 1393 Siarczyński Sławomir Mysłowice Klub Biegaczy JYSK 1984 M30



70
00:29:24
00:27:35




1 70
77 1554 Szymański Artur Zabrze Szwagry 1983 M30







71
00:26:33
00:25:31
1 71
78 1507 Sobel Łukasz Tychy 1985 M30





71
00:28:43
00:26:49


1 71
79 1408 Szmatloch Maciej Katowice Retrobajtel 1981 M30

73
00:25:01
00:24:08






1 73
80 1276 Harazin Janusz Pawłowice 2 Tm 4,7 1987 M30

74
00:24:23
00:24:15






1 74
81 1438 Pajączkowski Michał Mysłowice Nova Trading Stale Biegam 1988 M30





74
00:30:46
00:27:28


1 74
82 1324 Ochmann Michał Tarnowskie Góry 1984 M30

75
00:25:55
00:24:19






1 75
83 1168 Smagacz Tomasz Ruda Śląska GRUPA DBK SOSNOWIEC 1988 M30 76
00:29:04
00:29:04








1 76
84 1475 Chudeusz Łukasz Mikołów 1981 M30



77
00:31:20
00:29:40




1 77
85 1464 Włoch Mariusz Wieliczka Biegający Fotograf - Biegam za tych co nie mogą 1986 M30



79
00:32:06
00:30:25




1 79
86 1133 DROZDOWSKI WOJCIECH śląskie Biegaj z Trenerami 1982 M30 80
00:33:29
00:31:45








1 80
87 1244 PACHOLIK MICHAŁ BĘDZIN 1987 M30 86
00:41:06
00:38:24








1 86
88 183 Matula Remigiusz Ruda Śląska Grupa DBK Katowice 1982 M30







89
00:55:21
00:52:05
1 89
89 1484 Kot Michał Świętochłowice 1988 M30





90
00:34:53
00:32:17


1 90
90 1314 Siarka Jarek Ruda Śl. 1983 M30

95
00:28:02
00:26:19






1 95
91 1298 Gil Tomasz Katowice Endurance Team 1981 M30

106
00:27:55
00:27:46






1 106
92 1366 Wykurz Marcin Psary CSGroup Runners Team 1981 M30

108
00:30:38
00:28:09






1 108
93 1265 Siarczynski Slawomir Mysłowice Klub Biegaczy JYSK 1984 M30

114
00:32:08
00:29:03






1 114
94 1283 Kaczmarski Marcin Sosnowiec MMM Kaczmarski 1981 M30

117
00:31:47
00:29:25






1 117
95 1413 Golec Kamil Będzin 1986 M30

124
00:35:44
00:33:20






1 124
96 1012 Pielok Wojciech Chorzów 1981 M30

126
00:36:53
00:35:16






1 126
97 158 Kokosiński Mateusz Ruda Śląska Grupa DBK Katowice 1982 M30

128
00:38:41
00:36:15






1 128
98 1412 Rubik Maciej Sosnowiec GRUPA DBK SOSNOWIEC 1988 M30

131
00:40:41
00:38:17






1 131
99 1351 Gwóźdź Grzegorz Mikołów Grupa DBK Katowice 1984 M30

132
00:42:07
00:39:40






1 132
100 1415 Sikora Lucjan Sosnowiec GRUPA DBK SOSNOWIEC 1987 M30

134
00:52:31
00:50:09






1 134

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni