z

Katowice

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 11 Ślęzak Sylwia Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 1995 K20

1
00:19:07
00:19:04


1
00:18:26
00:18:24
1
00:17:38
00:17:37
3 3
2 1203 Sekuła Magdalena Franciszków AZS UMCS Lublin 1997 K20 1
00:19:52
00:19:52


1
00:19:36
00:19:36
3
00:20:45
00:20:43


3 5
3 1015 Gaj Paulina Jaworzno BZ TRAINING SYSTEM /Krakowska Akademia Lekkoatletyki 1993 K20

2
00:20:26
00:20:24
2
00:20:03
00:20:02
2
00:20:23
00:20:21
2
00:19:16
00:19:16
4 6
4 1109 Szostak Anna Zabrze Zabrzańscy Biegacze 1990 K20 3
00:21:14
00:21:12
3
00:20:41
00:20:37
3
00:20:31
00:20:30
9
00:23:53
00:23:50
3
00:19:45
00:19:43
5 9
5 1127 Janko Anna Żory Niewybiegani 1991 K20 2
00:21:13
00:21:10
6
00:21:54
00:21:47
4
00:22:04
00:21:59
5
00:21:42
00:21:37
4
00:20:54
00:20:51
5 10
6 1142 Szczyrba Jessica Jaworzno Jaworzno Runners 1993 K20 4
00:22:03
00:22:02
4
00:21:33
00:21:25


7
00:22:30
00:22:25
6
00:22:42
00:22:38
4 14
7 1308 Jaskóła Dominika Pszów BYLE DO PRZODU 1997 K20

7
00:22:21
00:21:59
6
00:22:34
00:22:29
8
00:23:29
00:23:24


3 21
8 204 Sarat Bernadetta Katowice Parkrun Katowice 1990 K20 8
00:24:11
00:23:19
12
00:23:59
00:23:53
7
00:24:02
00:23:13
10
00:25:15
00:24:06
9
00:25:24
00:24:24
5 24
9 1089 Mutwil Oliwia Wodzisław Śląski Zabiegana Rodzinka 1997 K20 7
00:23:06
00:23:02
9
00:22:51
00:22:44




10
00:25:29
00:24:28
3 26
10 1222 Ogrocka Agnieszka Brenna 1992 K20 10
00:26:37
00:24:54
11
00:24:39
00:23:52




7
00:23:54
00:22:52
3 28
11 1091 Mutwil Wiktoria Wodzisław Śląski Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie 1999 K20 11
00:26:03
00:25:58
17
00:27:56
00:26:21


13
00:30:11
00:28:18
11
00:26:43
00:25:42
4 35
12 1051 Gawlikowska Agnieszka Katowice 1992 K20

21
00:27:59
00:27:51
10
00:32:12
00:30:40
14
00:28:50
00:28:47
12
00:27:58
00:27:53
4 36
13 1252 Janiec Martyna Bytom BYLE DO PRZODU 1995 K20

19
00:28:39
00:27:01
8
00:29:10
00:27:32
12
00:30:03
00:28:10


3 39
14 132 Dzierżanowska Blanka Zabrze NIGHT RUNNERS 1990 K20 13
00:27:51
00:26:09
18
00:28:16
00:26:38
9
00:29:38
00:27:59




3 40
15 1073 Nowak-Znyk Katarzyna Zabrze 1993 K20 14
00:28:51
00:27:06
20
00:28:56
00:27:20


18
00:37:19
00:34:02


3 52
16 1295 Schwierczinski Claudia Katowice 1993 K20

27
00:39:38
00:37:07
11
00:40:21
00:37:59


15
00:41:42
00:38:31
3 53
17 1353 Radło Gabriela Bytom Grupa DBK Katowice 1992 K20

28
00:39:48
00:37:24
12
00:42:58
00:40:34
19
00:44:10
00:40:48


3 59

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1189 Hilaszek Agata Siemianowice Śląskie Parkrun Katowice 1993 K20

5
00:21:41
00:21:35


6
00:22:04
00:22:01


2 11
2 1263 Rolnik Kinga Katowice 1997 K20

8
00:22:53
00:22:04
5
00:22:11
00:22:09




2 13
3 1177 Masztalska Joanna Zabrze 1998 K20 6
00:23:53
00:23:01






8
00:24:35
00:23:31
2 14
4 1235 Dobkowska-Szefer Daria Siemianowice Sląskie Lubię burpeesy 1993 K20 5
00:23:31
00:22:33
13
00:25:38
00:24:05






2 18
5 211 Szymańska Dominika Katowice POMYKACZE 1996 K20

16
00:27:46
00:26:08


11
00:28:25
00:26:35


2 27
6 1070 Stompel Ewelina Siemianowice Śląskie 1990 K20 16
00:32:07
00:30:19




17
00:34:38
00:32:05


2 33
7 1195 Gruchel Weronika Świętochłowice GRUPA DBK KATOWICE 1999 K20 19
00:54:29
00:51:45
30
00:48:07
00:45:37






2 49
8 1120 Łuczkiewicz dominika Ruda Śląska GRUPA DBK KATOWICE 1994 K20 18
00:54:29
00:51:45
31
00:48:07
00:45:40






2 49
9 1509 MENDECKA-ZEJDLER Michalina Łaziska Górne 1 Second team /MOSiR Łaziska Górne 1992 K20





4
00:20:57
00:20:55


1 4
10 1565 BERGHANZEN MARTYNA SOSNOWIEC OKIEM WILKA 1992 K20







5
00:23:16
00:22:16
1 5
11 1122 Gabor Katarzyna LAZISKA GORNE Manaslu outdoor 1990 K20 9
00:24:24
00:23:33








1 9
12 199 Janusz Agnieszka Bielsko-Biała SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1996 K20

10
00:23:50
00:23:44






1 10
13 1034 Ławreszuk Martyna Katowice Nokia Kraków 1992 K20 12
00:27:48
00:26:05








1 12
14 1547 Halbowicz Aleksandra Ruda Śląska Inżynieria Biegania 1996 K20







13
00:32:27
00:29:27
1 13
15 1280 Harazin Anna Pawłowice 2 Tm 4,7 1991 K20

14
00:24:25
00:24:18






1 14
16 1574 MAGORZ AGATA KATOWICE 1990 K20







14
00:41:08
00:37:59
1 14
17 1304 Martini Oliwia Warszawa Vege Runners 1995 K20

15
00:26:11
00:25:18






1 15
18 1094 Gawinek Laura Czeladź K18PLUS 1994 K20 15
00:31:52
00:29:18








1 15
19 1502 Frątczak Magdalena Ruda Śląska 1995 K20





15
00:34:11
00:31:36


1 15
20 1503 Pochopień Agnieszka Gliwice 1995 K20





16
00:34:34
00:31:59


1 16
21 1138 Kwiotek Maria Bytom 1994 K20 17
00:40:25
00:37:41








1 17
22 1260 Karaś Marzena Bieruń - 1990 K20

22
00:31:47
00:29:17






1 22
23 1333 Żłobicka Dominika KATOWICE - 1991 K20

23
00:33:54
00:31:23






1 23
24 1270 Ciapała Magdalena Sosnowiec 1995 K20

24
00:32:16
00:32:09






1 24
25 1318 Danisz Kamila Chorzów 1998 K20

25
00:34:54
00:32:27






1 25
26 1431 Sprysak Angelika Bytom Grupa DBK Katowice 1992 K20

26
00:39:00
00:36:36






1 26
27 1257 Stuglik Paulina Jaworzno 1995 K20

29
00:43:38
00:40:34






1 29
28 1414 Grech-Sikora Katarzyna Sosnowiec GRUPA DBK SOSNOWIEC 1991 K20

32
00:52:00
00:49:38






1 32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni