z

Katowice

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1044 Drożdż Damian Rybnik Inżynieria Biegania Team 1987 M30 3
00:16:26
00:16:26
3
00:16:35
00:16:34
1
00:17:16
00:17:14


2
00:16:44
00:16:44
3
00:16:46
00:16:46
5 9
2 322 Kożdoń Jarek Żory Inżynieria Biegania TEAM 1984 M30 6
00:16:49
00:16:49
6
00:16:51
00:16:51


6
00:17:16
00:17:16
4
00:17:03
00:17:03


4 22
3 217 Kukowka Adam Kalety BYLE DO PRZODU 1982 M30 19
00:18:20
00:18:18
13
00:17:59
00:17:58
5
00:18:31
00:18:28
10
00:17:42
00:17:41
10
00:18:12
00:18:10
11
00:17:59
00:17:59
6 36
4 134 Oboz Pawel Andrychów Team URODZENI BIEGACZE 1981 M30 11
00:17:34
00:17:34
25
00:18:58
00:18:58


13
00:17:45
00:17:45
8
00:17:31
00:17:31
5
00:17:26
00:17:25
5 37
5 315 Szmajduch Mariusz mysłowice 1986 M30 14
00:17:51
00:17:48


7
00:18:40
00:18:39
14
00:17:48
00:17:47


20
00:18:51
00:18:49
4 55
6 226 Ryszka Karol Katowice Huragan Ligota 1987 M30 16
00:17:59
00:17:58


11
00:19:18
00:19:15
15
00:17:50
00:17:49
33
00:20:03
00:20:01
16
00:18:40
00:18:39
5 58
7 24 Dzięgielowski Paweł Żory Niewybiegani 1980 M30 17
00:18:03
00:18:03
17
00:18:23
00:18:23


77
00:22:30
00:21:44
12
00:18:28
00:18:28
13
00:18:10
00:18:10
5 59
8 271 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M30 23
00:18:37
00:18:37
15
00:18:21
00:18:21
15
00:19:25
00:19:23
11
00:17:43
00:17:43


19
00:18:49
00:18:48
5 60
9 7 Kuciński Benjamin Katowice CoJaBiegne.pl TEAM 1982 M30

29
00:19:18
00:19:16
9
00:19:10
00:19:09
22
00:18:31
00:18:31
13
00:18:35
00:18:34
17
00:18:43
00:18:43
5 61
10 1165 Odróbka Stanisław Siemianowice Śląskie Chop ze Żelaza Tri Team 1979 M30 18
00:18:10
00:18:09
24
00:18:57
00:18:55
10
00:19:14
00:19:11
26
00:18:58
00:18:56
16
00:18:58
00:18:54


5 68
11 16 Walczyński Mariusz Żory Niewybiegani 1981 M30 20
00:18:21
00:18:21
16
00:18:22
00:18:21


24
00:18:44
00:18:44
15
00:18:51
00:18:50
18
00:18:46
00:18:45
5 69
12 244 Pstraś Leszek Katowice parkrun Katowice 1983 M30 21
00:18:22
00:18:21
18
00:18:30
00:18:28
16
00:19:47
00:19:44
39
00:19:39
00:19:36
45
00:20:29
00:20:27
21
00:18:51
00:18:50
6 76
13 135 Adamski Robert Bieruń Brykająca Grupa Biegowa 1985 M30 44
00:20:03
00:20:00
21
00:18:45
00:18:44
19
00:20:05
00:20:01
25
00:18:51
00:18:49
29
00:19:56
00:19:52
22
00:18:53
00:18:51
6 87
14 166 Brol Marcin Katowice Inżynieria Biegania TEAM 1984 M30 27
00:18:43
00:18:41
22
00:18:47
00:18:45




21
00:19:20
00:19:18
23
00:18:56
00:18:55
4 93
15 137 Iwanyszyn Tomasz Katowice Parkrun Katowice 1982 M30 39
00:19:39
00:19:36
32
00:19:26
00:19:23
32
00:21:23
00:21:20
27
00:19:00
00:18:59
22
00:19:22
00:19:20
26
00:19:12
00:19:09
6 107
16 1152 Klimas Kamil Katowice 1982 M30 37
00:19:27
00:19:24
26
00:19:00
00:18:57
18
00:20:05
00:20:00
31
00:19:14
00:19:13




4 112
17 81 Ligocki Michał Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1978 M30 46
00:20:05
00:20:03
39
00:19:45
00:19:43
27
00:20:55
00:20:52
37
00:19:31
00:19:30
28
00:19:52
00:19:49


5 131
18 51 Skworc Grzegorz Siemianowice CoJaBiegne.pl TEAM 1987 M30 40
00:19:44
00:19:41
42
00:19:58
00:19:58


38
00:19:35
00:19:35
39
00:20:15
00:20:13


4 159
19 1123 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza Brembo 1986 M30 52
00:20:21
00:20:17




43
00:19:45
00:19:40
36
00:20:07
00:20:03
35
00:20:58
00:20:54
4 166
20 41 Gorczycki Arkadiusz Chorzów Miechowicka Grupa Biegowa 1984 M30 43
00:20:01
00:19:59


43
00:22:29
00:21:22
40
00:19:41
00:19:38
41
00:20:19
00:20:16


4 167
21 1147 Szymański Bartosz Katowice Niewymiękacze 1981 M30 12
00:17:39
00:17:37
11
00:17:37
00:17:36


172
00:25:29
00:24:36
131
00:25:06
00:24:20
27
00:19:16
00:19:13
5 181
22 1109 Świędrych Marek CZERMNA 1987 M30 53
00:20:23
00:20:19


39
00:22:10
00:22:03
63
00:21:21
00:21:16
42
00:20:26
00:20:21


4 197
23 107 Golf Krystian Chorzów NIEZRZESZONY 1986 M30

64
00:21:23
00:21:18
37
00:21:49
00:21:43
57
00:20:50
00:20:48
54
00:21:10
00:21:06
56
00:22:26
00:22:23
5 204
24 1180 Bujoczek Wojciech Orzech 1979 M30



50
00:22:55
00:22:45
58
00:21:10
00:21:05
62
00:21:56
00:21:49
46
00:22:08
00:22:04
4 216
25 490 Zwolak Tomasz Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie 1978 M30



38
00:22:07
00:22:01
85
00:22:48
00:22:02
61
00:22:30
00:21:42
42
00:21:58
00:21:53
4 226
26 62 Nitka Artur Ruda Ruda 1980 M30 70
00:21:40
00:21:35
73
00:21:43
00:21:38
47
00:22:45
00:22:39
69
00:21:33
00:21:28
56
00:21:22
00:21:17


5 242
27 397 Komaniecki Łukasz Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1983 M30

55
00:20:39
00:20:36


64
00:21:22
00:21:19
71
00:22:22
00:22:18
67
00:23:02
00:22:58
4 257
28 151 Tracz Konrad Katowice Leroy Merlin Katowice 3 Stawy 1986 M30 93
00:22:30
00:22:25
84
00:22:18
00:22:12
55
00:23:09
00:23:02
65
00:21:24
00:21:21
58
00:21:37
00:21:31
87
00:23:47
00:23:42
6 262
29 1125 Stasierski Maciej Katowice Triathlon X-Team 1983 M30 65
00:21:19
00:21:15
61
00:21:20
00:21:15


75
00:21:44
00:21:42
63
00:21:55
00:21:51


4 264
30 488 Noszczyk Sebastian Tychy TGB Lake Runners 1978 M30



49
00:23:48
00:22:39
72
00:22:19
00:21:33
101
00:23:55
00:23:08
47
00:22:30
00:21:40
4 269
31 370 Żok Filip Siemianowice Śląskie 1987 M30

78
00:22:02
00:21:54
44
00:22:31
00:22:26
83
00:22:07
00:22:01
65
00:22:08
00:22:02


4 270
32 1023 Leśniak Tomasz Dąbrowa Górnicza THE FLASH IS COMING 1984 M30 72
00:21:45
00:21:41
88
00:22:24
00:22:21
48
00:22:43
00:22:39
86
00:22:09
00:22:06
75
00:22:31
00:22:27


5 281
33 1048 Krawczyk Łukasz Będzin 1979 M30

95
00:23:28
00:22:27
54
00:24:10
00:23:01
67
00:22:10
00:21:23
72
00:22:28
00:22:23


4 288
34 334 Mazurczak Łukasz Chorzów Gerda Broker 1987 M30 227
00:33:12
00:30:08
79
00:22:05
00:21:56
229
00:48:12
00:45:02
74
00:21:44
00:21:38
91
00:22:59
00:22:53
50
00:22:14
00:22:09
6 294
35 1178 Rataj Artur Mysłowice 1979 M30

97
00:23:39
00:22:37
58
00:24:13
00:23:06
80
00:22:40
00:21:55


60
00:23:30
00:22:43
4 295
36 1005 Hora Grzegorz Ruda Śląska 1980 M30 86
00:23:13
00:22:07
111
00:23:00
00:22:54
73
00:23:33
00:23:25
126
00:23:25
00:23:14
87
00:22:54
00:22:46
51
00:22:15
00:22:09
6 297
37 142 Wysota Michał Sosnowiec 1978 M30 103
00:24:01
00:22:58
91
00:23:24
00:22:23
62
00:24:19
00:23:10
92
00:23:01
00:22:14


58
00:23:27
00:22:39
5 303
38 366 Korus Piotr Piekary Śląskie Cidry Lotajom 1985 M30

85
00:23:18
00:22:16
79
00:24:50
00:23:40
143
00:25:23
00:23:50
80
00:23:21
00:22:33
64
00:23:38
00:22:51
5 308
39 186 Górski Mariusz Tychy 1982 M30 68
00:21:38
00:21:32
63
00:21:20
00:21:16


79
00:21:49
00:21:46
100
00:23:11
00:23:07


4 310
40 220 Piszczek Krzysztof Katowice PROFIAUTOTEAM 1980 M30 88
00:23:11
00:22:08
117
00:24:04
00:23:00
61
00:24:16
00:23:08
109
00:23:35
00:22:47


54
00:22:22
00:22:18
5 312
41 102 Sitarz Grzegorz Ostrów Wielkopolski Leroy Merlin Katowice 1986 M30 84
00:22:09
00:22:05
94
00:22:32
00:22:26
81
00:23:52
00:23:45
73
00:21:38
00:21:34
79
00:22:37
00:22:33


5 317
42 303 Kurczyna Przemysław Dąbrowa Górnicza 1982 M30 82
00:23:05
00:22:02
92
00:23:26
00:22:24
56
00:24:11
00:23:04




88
00:24:33
00:23:43
4 318
43 249 Żychoń Krzysztof Katowice PROFIAUTOTEAM 1985 M30 87
00:23:11
00:22:07
101
00:23:44
00:22:40
64
00:24:21
00:23:12
99
00:23:23
00:22:33


70
00:23:06
00:23:01
5 320
44 1032 Lech Paweł Zabrze 1983 M30 135
00:25:57
00:23:52
115
00:24:05
00:22:56
65
00:24:20
00:23:12
71
00:22:17
00:21:30
73
00:22:29
00:22:23
205
00:36:49
00:34:16
6 324
45 49 DULIAN MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA Bieg z Chrystusem 1982 M30 107
00:23:08
00:23:03
110
00:23:02
00:22:52
72
00:23:31
00:23:25
78
00:21:52
00:21:46
69
00:22:11
00:22:06


5 326
46 219 Leczkowski Sylwester Katowice Solo 1979 M30 105
00:23:05
00:23:01
112
00:23:00
00:22:54
52
00:22:59
00:22:54
105
00:22:39
00:22:38


68
00:23:04
00:22:59
5 330
47 269 Smoczyński Maciej Mikołów Saint-Gobain Squad 1984 M30 28
00:18:54
00:18:54
239
00:31:14
00:29:08


41
00:19:43
00:19:42
34
00:20:03
00:20:00


4 342
48 158 Kęsicki Robert Katowice Night Runners 1982 M30 79
00:22:02
00:21:58
68
00:21:35
00:21:32
95
00:25:41
00:24:22
116
00:23:51
00:22:54
105
00:23:34
00:23:25


5 347
49 1105 Stodolski Mateusz Chełm Śląski SAINT-GOBAIN SQUAD 1984 M30 106
00:24:07
00:23:01
108
00:23:55
00:22:50


84
00:22:53
00:22:02
59
00:22:27
00:21:37


4 357
50 109 Bujok Tomasz SOSNOWIEC Drużyna Piersi i Cienia 1986 M30 91
00:23:20
00:22:15
81
00:22:08
00:22:03
87
00:24:04
00:23:58
103
00:22:40
00:22:35
106
00:23:33
00:23:26


5 362
51 163 Kościółkiewicz Piotr Katowice Parkrun Katowice 1982 M30 101
00:23:56
00:22:48
86
00:23:18
00:22:16


107
00:23:31
00:22:44


78
00:24:10
00:23:23
4 372
52 1053 Wilk Tomasz Mikołów MomNaToCałeŻycie 1978 M30 117
00:24:32
00:23:27
90
00:22:36
00:22:23


100
00:22:42
00:22:34
67
00:22:13
00:22:05


4 374
53 1003 Marek Franciszek Katowice Energoprojekt-Katowice 1982 M30 112
00:24:17
00:23:12
125
00:24:23
00:23:19
94
00:24:28
00:24:22
117
00:23:00
00:22:55
113
00:23:49
00:23:41
66
00:23:03
00:22:58
6 385
54 1084 Koenig Krzysztof Katowice ProfiAutoTeam 1983 M30 108
00:23:07
00:23:03
89
00:22:27
00:22:22
77
00:23:40
00:23:35
118
00:23:08
00:23:00
115
00:25:20
00:23:48


5 389
55 1078 Skomorowski Paweł Katowice 1980 M30 99
00:23:53
00:22:46


85
00:25:02
00:23:53
122
00:23:58
00:23:07
122
00:25:01
00:24:08
84
00:24:24
00:23:35
5 390
56 48 Więczkowski Piotr Katowice Parkrun Katowice / W Pogoni za Duchem 1978 M30 78
00:23:03
00:21:58
69
00:21:41
00:21:34


165
00:26:06
00:24:25


79
00:25:04
00:23:26
4 391
57 167 Panek Paweł Dąbrowa Górnicza GRUPA DBK SOSNOWIEC 1979 M30 115
00:23:28
00:23:22
99
00:22:43
00:22:39
86
00:24:04
00:23:57
108
00:22:49
00:22:45


99
00:25:41
00:23:59
5 392
58 82 Tomczyk Krzysztof Łaziska Górne Krav Maga Sagot 1983 M30 120
00:23:40
00:23:36
102
00:23:44
00:22:41
96
00:25:36
00:24:27
119
00:23:50
00:23:03
121
00:24:55
00:24:07
76
00:24:00
00:23:11
6 393
59 1110 Wilk Rafał Częstochowa Brembo 1978 M30 110
00:23:10
00:23:05
113
00:24:02
00:22:55
78
00:23:40
00:23:35
96
00:22:34
00:22:29




4 397
60 250 Jandzioł Marcin Bytom CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 152
00:25:55
00:24:48
132
00:24:46
00:23:39
99
00:25:43
00:24:35
102
00:22:40
00:22:35
74
00:22:33
00:22:26


5 407
61 290 Danielczuk Dominik LUBLIN DOMAN 1984 M30 114
00:24:23
00:23:17
106
00:23:50
00:22:48
108
00:26:05
00:24:56
115
00:23:38
00:22:52
118
00:24:45
00:23:55
86
00:26:15
00:23:42
6 414
62 210 Szczygieł Damian Katowice ProfiAutoTeam 1986 M30 98
00:23:47
00:22:41
127
00:24:22
00:23:21
92
00:25:26
00:24:16
123
00:23:56
00:23:09
111
00:24:35
00:23:41


5 424
63 1077 Frankiewicz Mariusz Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 M30 95
00:23:34
00:22:28


106
00:26:02
00:24:49
138
00:24:29
00:23:41


90
00:24:35
00:23:44
4 429
64 45 Gałązka Adrian Świętochłowice 1984 M30 129
00:24:53
00:23:46
120
00:24:08
00:23:05
112
00:26:16
00:25:05
113
00:23:37
00:22:49
133
00:25:12
00:24:23
96
00:24:42
00:23:51
6 441
65 106 Nusbaum Ireneusz Jaworzno Grupa DBK Sosnowiec 1979 M30

161
00:24:33
00:24:33
105
00:25:57
00:24:47
135
00:25:14
00:23:34
123
00:24:57
00:24:09
91
00:24:37
00:23:45
5 454
66 130 PIECZARA KRZYSZTOF Jaworzno KB MCKiS Jaworzno 1981 M30 81
00:22:05
00:22:01




141
00:24:31
00:23:45
140
00:25:32
00:24:44
94
00:24:41
00:23:49
4 456
67 401 Gajowski Marek Katowice 1986 M30

118
00:23:13
00:23:02
83
00:23:51
00:23:49
111
00:22:52
00:22:48
145
00:24:58
00:24:52


4 457
68 96 Żero Sebastian Będzin 1981 M30

121
00:24:08
00:23:07
110
00:26:09
00:25:02
131
00:24:10
00:23:24
155
00:26:12
00:25:22
109
00:25:17
00:24:29
5 471
69 1129 Gniza Marcin Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM 1984 M30 132
00:24:54
00:23:50
114
00:23:56
00:22:55
204
00:35:01
00:31:51
129
00:24:07
00:23:20
98
00:23:51
00:23:03
134
00:25:55
00:25:09
6 473
70 1062 Stankowiak Maciej Mikołów STS BIEGATON Mikołów 1978 M30 130
00:25:49
00:23:47
135
00:25:47
00:23:44


95
00:23:57
00:22:26
119
00:25:33
00:24:00


4 479
71 475 Urbanek Piotr Lędziny 1985 M30



133
00:28:17
00:26:10
168
00:26:06
00:24:32
120
00:24:54
00:24:04
59
00:23:30
00:22:40
4 480
72 38 Nowak Dawid Czerwionka-Leszczyny Pioruny 1987 M30 137
00:27:09
00:24:02
105
00:24:53
00:22:46


127
00:24:50
00:23:16
112
00:25:16
00:23:41


4 481
73 27 KRASKA WIESŁAW KATOWICE CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 153
00:25:55
00:24:48
133
00:24:46
00:23:39
98
00:25:43
00:24:34
101
00:22:39
00:22:34




4 485
74 1103 Haładus Marcin Miłość Brembo 1981 M30 118
00:24:33
00:23:28
136
00:24:50
00:23:46
123
00:26:47
00:25:39
142
00:24:38
00:23:46
157
00:26:20
00:25:27
111
00:25:20
00:24:30
6 488
75 164 Pinkawa Grzegorz Katowice Giszowiec Biega Razem 1979 M30 142
00:25:26
00:24:20


116
00:27:28
00:25:25
147
00:24:48
00:23:57
139
00:25:33
00:24:41
93
00:24:38
00:23:47
5 490
76 375 Rim Marcin Łaziska Górne BBL Mikołów 1985 M30

137
00:24:53
00:23:47
107
00:26:05
00:24:54
157
00:25:08
00:24:17
134
00:25:14
00:24:25
112
00:25:23
00:24:33
5 490
77 405 Magiera Adam Imielin Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami 1982 M30

168
00:26:54
00:24:50
130
00:27:08
00:25:54
128
00:24:12
00:23:17


77
00:23:22
00:23:16
4 503
78 247 Kucharczyk Robert Chorzów Silesia Runners Club 1979 M30 134
00:25:56
00:23:52


114
00:27:22
00:25:15
132
00:24:58
00:23:27
126
00:25:46
00:24:14


4 506
79 485 Głos Marek Oświęcim Drim Robotics 1985 M30



139
00:28:39
00:26:32
174
00:26:15
00:24:43
132
00:25:12
00:24:23
74
00:23:58
00:23:10
4 519
80 266 WIESIOŁEK Paweł Katowice BAGNO 1981 M30 121
00:24:40
00:23:36
163
00:25:37
00:24:34
137
00:28:38
00:26:28
182
00:25:54
00:25:04
204
00:29:14
00:27:30
122
00:25:37
00:24:48
6 543
81 154 Zober Marek Ruda Śląska Chop Że Zelaza TRI TEAM 1985 M30 122
00:24:42
00:23:38


132
00:27:15
00:26:03
206
00:26:48
00:25:59
164
00:27:18
00:25:45
130
00:25:52
00:25:00
5 548
82 207 Majda Tomasz Katowice Leroy Merlin Katowice 3 Stawy 1986 M30 169
00:25:43
00:25:34
203
00:26:50
00:26:40
185
00:29:21
00:29:15
225
00:27:10
00:27:01
149
00:25:10
00:25:00
69
00:23:09
00:23:01
6 572
83 1008 Bryś Krzysztof Katowice 1986 M30 149
00:25:51
00:24:44
175
00:26:07
00:25:02
119
00:26:39
00:25:28
181
00:25:48
00:25:00
170
00:26:44
00:25:55
147
00:26:38
00:25:49
6 585
84 72 kwaśniewski kamil jaworzno jaworzno runners 1979 M30

157
00:25:28
00:24:23


156
00:25:05
00:24:16
161
00:26:34
00:25:41
114
00:25:27
00:24:34
4 588
85 26 Trzcionka Mirosław Katowice TRA team 1986 M30 151
00:26:53
00:24:47
160
00:26:42
00:24:33
122
00:27:43
00:25:38
159
00:25:58
00:24:20


157
00:27:34
00:26:40
5 589
86 1004 Konarski Michał Piekary Śląskie Lecymy Durś, Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego 1982 M30

183
00:27:37
00:25:30
143
00:27:55
00:26:43


153
00:26:09
00:25:16
117
00:25:34
00:24:42
4 596
87 6 Dziubdziela Marcin Katowice 1981 M30

166
00:26:47
00:24:43
125
00:27:50
00:25:46
178
00:26:24
00:24:53
175
00:26:59
00:26:05
135
00:26:48
00:25:11
5 601
88 124 Piwowar Jarosław Sosnowiec Parkrun Katowice 1985 M30

141
00:24:00
00:23:53
115
00:26:33
00:25:24
198
00:26:32
00:25:39


159
00:27:38
00:26:47
4 613
89 159 Balcarek Michał Tychy Grupa DBK Kraków 1984 M30 139
00:26:17
00:24:10
145
00:26:11
00:24:02
129
00:28:04
00:25:53
205
00:28:38
00:25:54
213
00:30:45
00:28:05


5 618
90 308 Łaba Mirosław Bytom #KAMRATY 1978 M30 177
00:28:53
00:25:48
149
00:25:12
00:24:06


193
00:26:16
00:25:25
186
00:28:14
00:26:35
128
00:26:33
00:24:54
5 640
91 83 Hajnrich Maciej Katowice 1981 M30 160
00:27:17
00:25:14
169
00:27:01
00:24:56
152
00:29:07
00:27:03
184
00:26:43
00:25:10
171
00:27:30
00:25:57
166
00:29:40
00:27:08
6 647
92 1016 Rubiniec Marian Piekary Śląskie A-TEAM 1984 M30 113
00:24:21
00:23:13
130
00:24:42
00:23:36
208
00:35:14
00:32:01
216
00:28:57
00:26:19




4 667
93 434 Koszela Piotr Katowice 1978 M30

206
00:30:00
00:26:54
174
00:31:21
00:28:14


160
00:27:09
00:25:36
165
00:28:51
00:27:06
4 705
94 1039 Bogusz Damian Zabrze 1985 M30 176
00:28:53
00:25:47




192
00:26:16
00:25:25
193
00:28:44
00:27:03
148
00:27:34
00:25:55
4 709
95 1099 Wojdyło Dominik Dąbrowa Górnicza Brembo 1978 M30

195
00:28:09
00:26:03
154
00:29:14
00:27:09
203
00:27:25
00:25:48
190
00:28:29
00:26:55


4 742
96 63 Koziarz Artur Katowice Giszowiec Biega Razem 1983 M30 185
00:27:21
00:26:15
186
00:26:45
00:25:39


208
00:26:53
00:26:01
194
00:27:57
00:27:05
183
00:31:36
00:28:59
5 748
97 1014 Wirkus Łukasz Zabrze ProfiAutoTeam 1980 M30 197
00:29:10
00:27:05
211
00:29:10
00:27:02
187
00:31:29
00:29:23
245
00:29:47
00:28:09


158
00:27:35
00:26:41
5 753
98 1170 Rybak Remigiusz Ruda Śląśka 1985 M30

216
00:30:35
00:27:26
142
00:29:45
00:26:41
239
00:30:14
00:27:35
176
00:28:44
00:26:11


4 773
99 480 Jarosz Wojciech Tychy GRUPA DBK SOSNOWIEC 1983 M30



178
00:31:48
00:28:38
209
00:28:49
00:26:03
220
00:31:09
00:28:28
170
00:29:11
00:27:29
4 777
100 29 Nowak Łukasz Katowice PORAŻENI SPORTEM 1978 M30 215
00:31:12
00:29:03
213
00:29:22
00:27:17


227
00:28:50
00:27:08
200
00:28:58
00:27:17
150
00:28:03
00:26:17
5 778
101 302 Augustyn Grzegorz Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 1978 M30 251
00:40:44
00:37:27
198
00:27:17
00:26:11




182
00:28:00
00:26:25
153
00:28:06
00:26:20
4 784
102 413 Hanf Krzysztof Bieruń 1986 M30

174
00:26:18
00:25:02


236
00:29:04
00:27:23
226
00:30:53
00:29:17
160
00:28:27
00:26:48
4 796
103 257 Wojtyczka Tomasz Jaworzno 1984 M30 205
00:30:16
00:28:06
227
00:31:38
00:28:31
188
00:31:37
00:29:28
255
00:30:44
00:29:03


180
00:31:21
00:28:47
5 800
104 42 Siejda Daniel Siemianowice Śląskie 1984 M30 187
00:28:34
00:26:26


179
00:31:48
00:28:39
253
00:31:27
00:28:46
192
00:29:35
00:26:58


4 811
105 324 KISIECKI DAMIAN KATOWICE NOVA TRADING - STALE BIEGAM 1982 M30 222
00:31:41
00:29:37
235
00:32:04
00:28:58


241
00:30:26
00:27:38
216
00:29:53
00:28:14
152
00:27:55
00:26:19
5 825
106 1124 Garnek Andrzej Dąbrowa Górnicza Brembo 1980 M30

219
00:30:03
00:27:57
194
00:32:17
00:30:12
261
00:31:15
00:29:35


169
00:29:06
00:27:28
4 843
107 32 Szulc Tomasz Siemianowice Śląskie Innoteam 1979 M30 196
00:30:10
00:27:04
238
00:32:17
00:29:03


243
00:30:34
00:27:54


176
00:30:18
00:28:30
4 853
108 86 Siarka Jarek Ruda Śl. 1983 M30 181
00:28:06
00:25:57
191
00:28:02
00:25:53


247
00:30:01
00:28:18
235
00:32:53
00:30:17


4 854
109 1096 Żyrek Daniel Tychy GRUPA DBK Katowice 1985 M30

246
00:33:02
00:29:48
200
00:33:51
00:30:41
257
00:29:07
00:29:07
242
00:34:13
00:31:29
174
00:30:33
00:27:54
5 862
110 1176 Sobczak Jacek Katowice Giszowiec Biega Razem 1978 M30

229
00:30:47
00:28:41
197
00:33:40
00:30:33
260
00:31:16
00:29:32


198
00:34:13
00:31:40
4 884
111 309 Białoń Maciej Rybnik Grupa DBK Katowice 1978 M30 243
00:35:58
00:32:46
248
00:33:17
00:30:09
205
00:35:03
00:31:56




219
00:48:06
00:46:21
4 915
112 300 SIMKA ŁUKASZ Chorzów Promilki 1979 M30



226
00:42:07
00:40:56
259
00:32:17
00:29:30
219
00:29:54
00:28:21
213
00:40:06
00:38:27
4 917
113 1072 Możdżeń Adam Katowice x 1978 M30 241
00:35:37
00:32:32
251
00:33:43
00:30:38


283
00:35:34
00:32:54
268
00:42:29
00:39:43
185
00:31:38
00:29:03
5 945
114 1081 Landau Jakub Katowice Niewymiękacze / UKS ORZEŁ KATOWICE 1984 M30 232
00:33:47
00:30:39
243
00:31:21
00:29:15


279
00:33:55
00:32:16


202
00:35:24
00:33:33
4 956
115 1042 Madej Marcin Czeladź 1980 M30 229
00:33:34
00:30:21
255
00:34:13
00:31:05


271
00:34:01
00:31:17


206
00:37:13
00:34:37
4 961
116 225 Bereska Dawid Naklo sl Leroy Merlin Katowice 1984 M30 235
00:31:30
00:31:24
256
00:31:17
00:31:11
209
00:32:10
00:32:04
269
00:30:46
00:30:43
261
00:34:13
00:34:07


5 961
117 248 Lossa Wojciech Tychy 1982 M30 236
00:34:39
00:31:34
249
00:33:30
00:30:19
212
00:35:27
00:32:21
268
00:33:11
00:30:32




4 965
118 1155 Kościelniak Artur Sosnowiec 1978 M30 238
00:33:13
00:32:01
260
00:34:36
00:31:32
215
00:36:30
00:33:22


255
00:35:21
00:32:49


4 968
119 1068 Polak Tomasz Będzin Grupa DBK Katowice 1980 M30 246
00:38:28
00:35:17
267
00:37:31
00:34:16


290
00:38:36
00:35:51
258
00:36:25
00:33:40
207
00:36:29
00:34:47
5 978
120 43 Kurek Adam Siemianowice Śląskie 1982 M30 244
00:36:37
00:33:26
262
00:34:44
00:31:36
219
00:37:10
00:33:57
281
00:35:20
00:32:40
259
00:36:17
00:33:42


5 984
121 1173 Sporysz Dariusz Świętochłowice 8 PIĘTRO 1984 M30

261
00:34:44
00:31:34
223
00:38:26
00:35:13
284
00:36:30
00:33:41
237
00:33:17
00:30:39


4 1005
122 243 Szędzielorz Krystian Siemianowice Śląskie Silesia Runners Club 1982 M30

272
00:44:15
00:40:58
230
00:48:53
00:45:37
296
00:41:40
00:38:48
273
00:44:50
00:42:04


4 1071

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 479 Szewczuk Jacek Chorzów PROFIAUTOTEAM 1980 M30



35
00:21:28
00:21:25
56
00:20:54
00:20:47
49
00:20:47
00:20:43


3 140
2 436 Czernik Artur Bieruń Chop Ze Żelaza Tri Team 1986 M30

66
00:21:32
00:21:28
30
00:21:17
00:21:13


51
00:20:55
00:20:51


3 147
3 469 Biedroń Dariusz Paniówki BYLE DO PRZODU 1978 M30



67
00:23:24
00:23:16
90
00:22:15
00:22:11


44
00:22:03
00:21:58
3 201
4 499 Famuła Tomasz Katowice Tri Division Triathlon Team / Future Processing Running Team 1986 M30



90
00:25:24
00:24:12
139
00:25:16
00:23:43
92
00:23:47
00:22:54


3 321
5 1070 Olszenko Andrzej Będzin ABB 1983 M30



147
00:28:59
00:26:54
167
00:26:13
00:24:31


102
00:25:48
00:24:11
3 416
6 55 Gromadzki Kamil Katowice TEAM SILESIA 1986 M30 186
00:28:34
00:26:24






130
00:25:13
00:24:20
121
00:26:26
00:24:46
3 437
7 276 Ulczok Tomasz Łaziska Górne Asia Ewa Staś 1980 M30 155
00:27:57
00:24:54
171
00:26:07
00:24:59


191
00:27:04
00:25:22




3 517
8 1100 Kos Łukasz Katowice KTW // kos.ac 1979 M30 148
00:25:54
00:24:44


169
00:30:10
00:28:02


225
00:30:45
00:29:02


3 542
9 1063 Zacher Dominik Zabrze Zabrze Biega 1983 M30 213
00:32:04
00:28:57


199
00:33:45
00:30:41


229
00:31:28
00:29:51


3 641
10 152 Kamrowski Łukasz Katowice PAE Goggle Team 1978 M30

244
00:31:33
00:29:23
206
00:34:05
00:31:57




200
00:34:43
00:32:56
3 650
11 1093 Wydra Andrzej Katowice 1980 M30 214
00:32:13
00:28:57
222
00:31:28
00:28:16




248
00:34:24
00:31:42


3 684
12 104 Matula Remigiusz Ruda Śląska Grupa DBK Katowice 1982 M30

241
00:32:24
00:29:10


263
00:32:27
00:29:44
212
00:29:34
00:27:55


3 716
13 548 Foryś Piotr Siemianowice śląskie 1981 M30





277
00:34:30
00:31:48
252
00:34:40
00:32:00
193
00:32:45
00:30:13
3 722
14 506 Górszczyk Artur Bytom Grupa DBK Katowice 1983 M30





298
00:43:25
00:40:40
272
00:43:36
00:42:00
217
00:44:56
00:42:19
3 787
15 8 Woźniczka Marek Siemianowice Śląskie Nonstop Adventure 1979 M30

27
00:19:07
00:19:04




19
00:19:14
00:19:12


2 46
16 1020 Froś Karol Żarki Letnisko 1983 M30 26
00:18:42
00:18:40


21
00:20:11
00:20:08






2 47
17 1106 PODSIADŁO ŁUKASZ DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO 1984 M30

33
00:19:29
00:19:26


29
00:19:07
00:19:06




2 62
18 1046 Jarczok Zdzichu Pszczyna Wkurw_team 1987 M30



29
00:21:10
00:21:05
55
00:20:47
00:20:43




2 84
19 542 Adamczak Grzegorz Katowice Travois 1980 M30





46
00:20:22
00:19:31
48
00:22:07
00:20:36


2 94
20 588 Ługowski arek Tychy KIETA.pl 1982 M30







68
00:22:20
00:22:06
40
00:21:54
00:21:50
2 108
21 453 Duda Tomasz Tychy KS ŚCINKA 1985 M30







77
00:22:35
00:22:31
39
00:21:52
00:21:48
2 116
22 1017 Pałczyk Jarosław CZĘSTOCHOWA 1982 M30 104
00:23:02
00:23:00
72
00:21:40
00:21:37








2 176
23 160 Humpa Filip Katowice Galen team 1986 M30

109
00:23:53
00:22:51
88
00:24:07
00:24:04






2 197
24 170 Nowak sebastian Nowe Chechło 1978 M30 119
00:25:37
00:23:29
124
00:24:15
00:23:14








2 243
25 477 Jankowicz Jerzy Jaworzno Saint-gobain Squad 1986 M30





150
00:25:42
00:24:07


100
00:24:50
00:24:02
2 250
26 278 Stajer Tomasz Siemianowice Śląskie Endurance Team 1978 M30 144
00:26:40
00:24:37
131
00:25:42
00:23:38








2 275
27 576 Zapart Sebastian Katowice 1986 M30







158
00:25:42
00:25:36
138
00:26:11
00:25:21
2 296
28 394 Helbig Filip Katowice 1979 M30

126
00:24:23
00:23:19


199
00:27:15
00:25:40




2 325
29 223 Kocur Patryk Katowice 1978 M30 173
00:27:00
00:25:41
154
00:25:26
00:24:21








2 327
30 573 Jakubowski Bolesław Katowice 1987 M30







202
00:28:56
00:27:24
126
00:26:33
00:24:53
2 328
31 473 Koziarski Maciej Katowice Drużyna Szpiku 1979 M30





234
00:30:05
00:27:16


120
00:26:18
00:24:42
2 354
32 458 Szczepański Krzysztof Będzin 1978 M30





217
00:28:07
00:26:22
184
00:28:08
00:26:28


2 401
33 1061 Sobstel Przemysław Siemianowice Slaskie Active Jura 1982 M30

247
00:33:10
00:30:03


223
00:27:49
00:26:53




2 470
34 383 Nusbaum Bartosz JAWORZNO Grupa DBK Katowice 1984 M30







269
00:43:08
00:40:24
215
00:44:41
00:42:02
2 484
35 497 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1979 M30





299
00:44:23
00:41:39
249
00:33:20
00:31:44


2 548
36 408 Lysko Jakub Dąbrowa Górnicza WKB Meta Lubliniec 1985 M30

7
00:17:15
00:17:13








1 7
37 2 pasek damian Bytom TEAM PASEK 1985 M30 8
00:17:12
00:17:12










1 8
38 619 Vallejo Eduardo Kraków JacekBiega Running Team 1985 M30









8
00:17:42
00:17:40
1 8
39 348 Bodora Jacek Tarnowskie Góry 1984 M30





9
00:17:38
00:17:38




1 9
40 583 Garczarczyk Michał Ruda Śląska Sklep Biegacza 1987 M30







14
00:18:37
00:18:37


1 14
41 1080 Głowiak Lech Katowice doliniarze.com 1985 M30 15
00:17:51
00:17:51










1 15
42 516 Garnowski Maciej Siemianowice-Śląskie Author Bicycles 1985 M30







17
00:19:00
00:18:57


1 17
43 552 Mika Łukasz Rydułtowy Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie 1981 M30





23
00:18:33
00:18:32




1 23
44 122 Małyszek Leszek Siemianowice Śląskie Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich 1981 M30 24
00:18:37
00:18:36










1 24
45 521 Kiljan Mariusz Jaworzno Jaworzno RUNNERS 1979 M30







26
00:19:33
00:19:30


1 26
46 594 Sikora Adam Katowice Inżynieria Biegania Team 1986 M30







27
00:19:39
00:19:37


1 27
47 536 Fijałkowski Paweł Częstochowa Zabiegani Częstochowa/ Kalinowski Team 1981 M30





28
00:19:05
00:19:04




1 28
48 559 Brol Piotr siemianowice Endurance Team 1985 M30





42
00:19:43
00:19:41




1 42
49 426 Korszeń Adrian Katowice 1987 M30

46
00:21:05
00:20:01








1 46
50 306 KAŹMIERCZYK MICHAŁ RADZIONKÓW DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 1980 M30 48
00:20:09
00:20:05










1 48
51 616 Tytko Bartek Tychy 1979 M30









48
00:22:12
00:22:08
1 48
52 332 KAŹMIERCZYK ADAM KATOWICE 1984 M30 49
00:20:09
00:20:09










1 49
53 288 Mokry Dominik Mysłowice 1986 M30 57
00:20:40
00:20:36










1 57
54 455 Mikolajczyk Lukasz Czeladź 1982 M30









57
00:22:40
00:22:35
1 57
55 517 Zawadzki Łukasz Mierzęcice Enter Air Runners Club 1984 M30







60
00:21:47
00:21:40


1 60
56 326 CZAPIEWSKI DARIUSZ BIERUŃ NITROERG S.A. 1986 M30 62
00:22:09
00:21:06










1 62
57 374 Madejczyk Tomasz Gliwice Inżynieria Biegania Team 1980 M30

67
00:22:32
00:21:29








1 67
58 294 Walaszczyk Piotr Chorzów Endurance Team 1978 M30 74
00:21:49
00:21:43










1 74
59 585 Surwiło Sandro Tychy Triass Tychy 1985 M30







76
00:23:20
00:22:31


1 76
60 581 Ochot Błażej Mysłowice 1983 M30







82
00:23:38
00:22:39


1 82
61 172 Czelny Tomasz Gliwice Smashing Pąpkins 1981 M30 83
00:23:10
00:22:03










1 83
62 377 Błaszczyszyn Łukasz Sosnowiec 1986 M30

83
00:22:15
00:22:10








1 83
63 519 Konieczny Robert Trzebinia 1979 M30







83
00:23:32
00:22:42


1 83
64 498 STRĄG WOJCIECH LEICESTER LE3 5EQ FOSSE ROAD NORTH 1987 M30



89
00:25:20
00:24:11






1 89
65 318 KANCEZ DANIEL CHORZÓW PARKRUN KATOWICE 1987 M30 94
00:24:27
00:22:25










1 94
66 441 Loron Pierre KATOWICE 1987 M30

103
00:22:52
00:22:44








1 103
67 451 Wywiał Łukasz Wojkowice Saint-Gobain Squad 1984 M30



103
00:25:49
00:24:37






1 103
68 524 Ciasto Sebastian Przezchlebie 1985 M30







109
00:23:35
00:23:28


1 109
69 603 Lichota Wojciech Skoczów Lichota Team 1984 M30









115
00:26:15
00:24:38
1 115
70 427 Giel Wojciech Katowice Californication Team 1987 M30

119
00:24:07
00:23:04








1 119
71 356 Nos Łukasz Siemianowice Run and Travel 1983 M30

122
00:24:17
00:23:09








1 122
72 487 Nykiel Artur Mysłowice SOCIOS SILESIA 1987 M30



124
00:26:55
00:25:45






1 124
73 435 DZIANO ŁUKASZ SIEMIANOWICE MK TEAM 1983 M30

150
00:27:22
00:24:10








1 150
74 362 Ćwiękała Artur Katowice 1980 M30



153
00:29:08
00:27:04






1 153
75 496 Mróz Tomasz Sławków 1984 M30



161
00:30:40
00:27:35






1 161
76 191 Frukacz Jacek Lędziny Metheora Sport Team 1981 M30 162
00:28:22
00:25:16










1 162
77 599 Banaś Dawid Bytom Tropiciele Przygody 1984 M30









163
00:28:36
00:26:56
1 163
78 314 Kamiński Rafał Gliwice 1984 M30 165
00:27:26
00:25:22










1 165
79 263 Dudek Paweł Katowice Mordercze Ptaki 1978 M30 171
00:26:42
00:25:37










1 171
80 541 Nawaliński Mirosław Ruda Śląska KRUPNIOK 1982 M30





177
00:27:35
00:24:52




1 177
81 1076 Urbanowicz Damian ruda śląska ADS Masna 1985 M30





179
00:26:35
00:24:56




1 179
82 237 Tarnowski Tomasz Sosnowiec 1980 M30 189
00:28:38
00:26:33










1 189
83 486 Konieczko Tomasz Dobieszowice 1980 M30



196
00:32:35
00:30:31






1 196
84 320 Batorowski Mariusz DĄBROWA GÓRNICZA 1978 M30 200
00:28:25
00:27:17










1 200
85 575 Figiel Lukasz Katowice 1978 M30







208
00:29:20
00:27:45


1 208
86 507 Galos Marcin Czernichów 1980 M30







211
00:29:25
00:27:51


1 211
87 472 Broda Marcin Siemianowice śląskie HAZOKI 1983 M30



216
00:36:59
00:33:44






1 216
88 592 KRAWCZYK PAWEŁ RUDA ŚLĄSKA 1981 M30







218
00:29:07
00:28:16


1 218
89 341 Richtarz Tomasz Sosnowiec Brembo 1982 M30





220
00:28:17
00:26:39




1 220
90 626 Jeżowski Rafał Sosnowiec GRUPA DBK WROCŁAW 1982 M30









221
00:50:35
00:48:52
1 221
91 566 Milejski Leszek Chorzów Magneti Marelli Poland 1981 M30







247
00:34:13
00:31:40


1 247
92 400 Dądela Michał BYTOM MK TEAM 1987 M30

257
00:34:27
00:31:14








1 257
93 589 ŚLIWAKOWSKI ŁUKASZ MYSŁOWICE 1982 M30







260
00:35:36
00:33:57


1 260
94 540 Kowalik Tomasz Częstochowa 1981 M30





272
00:33:00
00:31:18




1 272
95 533 Jastrzębski Krzysztof Katowice 1983 M30





288
00:38:16
00:35:29




1 288

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni