z

Katowice

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 214 Mutwil Oliwier Wodzisław Śląski CKS Budowlani Częstochowa / Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj 1999 M16

1
00:16:13
00:16:13
3
00:18:09
00:18:07
2
00:16:19
00:16:19


2
00:16:27
00:16:27
4 8
2 1151 Żeliński Michał Chorzów CSC Adventure Academy 1998 M16 41
00:19:44
00:19:39
47
00:20:21
00:20:17
24
00:20:23
00:20:19
34
00:19:26
00:19:23
46
00:20:32
00:20:28
32
00:20:23
00:20:20
6 131
3 403 Urbański Dawid Chorzów CSC Adventure Academy 1998 M16

57
00:20:52
00:20:48
136
00:26:25
00:26:20
62
00:21:18
00:21:15
103
00:23:25
00:23:22


4 358
4 94 Bożek Arkadiusz Zawiercie 2000 M16 123
00:24:44
00:23:39




149
00:24:55
00:24:06
151
00:25:59
00:25:11
83
00:24:22
00:23:34
4 506
5 165 BIESZCZAD DAWID Świętochłowice Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA 2000 M16

146
00:25:09
00:24:04


204
00:26:47
00:25:53
187
00:27:32
00:26:37
133
00:25:56
00:25:06
4 670
6 1132 Chwila Bartosz GASZOWICE PRIVATE 2000 M16 190
00:28:41
00:26:34
204
00:28:50
00:26:42
141
00:28:43
00:26:39
235
00:28:50
00:27:19
203
00:29:00
00:27:27
140
00:27:04
00:25:22
6 674

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 363 Ferdek Igor Chorzów 2001 M16

80
00:23:07
00:22:02
59
00:23:12
00:23:06
76
00:21:47
00:21:43




3 215
2 287 Gagat Bartłomiej Chorzów Csc Adventure Academy 1999 M16 90
00:22:18
00:22:13
71
00:22:41
00:21:36
57
00:24:12
00:23:04






3 218
3 414 Bednarski Igor Toporowice Ostra Góra 351 2001 M16

173
00:27:07
00:25:02
104
00:25:56
00:24:46
145
00:24:45
00:23:55




3 422
4 467 Gardyński Paweł Będzin W POGONI ZA DUCHEM 2000 M16



91
00:25:21
00:24:14




118
00:26:18
00:24:42
2 209
5 423 Boba Tymoteusz Jaworzno Jaworzno Runners 2001 M16

199
00:27:17
00:26:12


248
00:29:11
00:28:21




2 447
6 500 Stachowiak Kamil Katowice 1999 M16



36
00:21:34
00:21:26






1 36
7 615 Czaja Krzysztof Świętochłowice 1999 M16









154
00:28:22
00:26:34
1 154
8 600 IŻAAK ROBERT SOSNOWIEC DBK KATOWICE 1999 M16









161
00:27:38
00:26:50
1 161
9 358 Goliwąs Franciszek Zabrze 2001 M16

200
00:27:25
00:26:19








1 200
10 380 Mucha Kasjan Bytom 2000 M16

210
00:30:15
00:27:01








1 210

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni