Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 57 GORDON ROMAN BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1956 M60

205
00:22:34
00:22:23


131
00:23:50
00:23:39
128
00:22:19
00:22:12
142
00:22:14
00:22:10
4 606
2 566 Suchomski Eugeniusz Laskowice Pomorskie TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1957 M60

314
00:25:45
00:24:41
249
00:24:07
00:23:58
180
00:25:03
00:24:44
163
00:24:08
00:23:07
195
00:23:24
00:23:12
5 787
3 1114 Popowski Zbigniew Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 208
00:24:06
00:23:48
267
00:24:49
00:23:42
232
00:23:44
00:23:36
189
00:25:09
00:24:53
194
00:23:55
00:23:48
240
00:24:18
00:24:06
6 823
4 430 Andrzejewski Ryszard Bydgoszcz Wzgórze Wolności 1948 M60 225
00:24:28
00:24:08


264
00:24:34
00:24:20
200
00:26:14
00:25:11
224
00:24:29
00:24:21
236
00:24:14
00:24:02
5 885
5 15 Sikora Antoni Gąsawa Sokół Gąsawa 1949 M60

247
00:23:33
00:23:18
228
00:23:41
00:23:33


185
00:23:39
00:23:33
278
00:25:45
00:25:39
4 938
6 628 Król Ireneusz Bydgoszcz Partia Pokoju - prezes doktor Ireneusz Król tel.514562425 1957 M60

290
00:24:18
00:24:14
273
00:24:45
00:24:31
187
00:25:57
00:24:52
227
00:24:36
00:24:24
262
00:24:58
00:24:47
5 949
7 1118 Trudnowski Janusz Bydgoszcz 1947 M60 234
00:27:23
00:24:21
296
00:25:34
00:24:22
289
00:26:50
00:24:55
198
00:26:27
00:25:09


261
00:25:55
00:24:47
5 982
8 223 Gruda Mieczysław Osielsko 1956 M60 292
00:27:39
00:26:02
308
00:25:45
00:24:35
274
00:24:44
00:24:34
234
00:26:15
00:26:06
239
00:24:56
00:24:50
263
00:25:04
00:24:57
6 1010
9 202 Gierach Krzysztof NIEMCZ TRISPACE/TREK 1952 M60 336
00:32:29
00:27:52
418
00:29:47
00:27:34


322
00:33:16
00:30:02
142
00:22:42
00:22:34
339
00:32:07
00:29:02
5 1139
10 1043 Nagórski Ryszard Ciechocinek 1956 M60 357
00:32:01
00:28:52
422
00:31:05
00:27:38
376
00:31:06
00:28:01
318
00:32:50
00:29:44
296
00:30:41
00:28:38


5 1347
11 1033 Karski Hubert Bydgoszcz 1951 M60 296
00:29:18
00:26:09
393
00:28:46
00:26:31
346
00:29:49
00:26:41
345
00:35:25
00:32:15




4 1380
12 641 Fałkowski Zbigniew Szarłata 1957 M60



410
00:33:58
00:30:19
351
00:36:52
00:33:37
309
00:34:04
00:30:58
367
00:36:12
00:32:57
4 1437
13 391 Angiel Władysław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1937 M60 405
00:36:39
00:36:29
485
00:34:50
00:34:47


343
00:32:04
00:32:00
328
00:37:24
00:37:22
369
00:33:45
00:33:44
5 1445
14 1073 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60

471
00:35:30
00:31:48


341
00:35:56
00:31:48
307
00:33:29
00:30:23
361
00:35:14
00:32:04
4 1480
15 634 Gackowski Edward Bydgoszcz 1944 M60

443
00:32:41
00:29:14
397
00:32:25
00:29:22


310
00:33:08
00:31:02
355
00:33:04
00:30:55
4 1505

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1173 Kanjerski Jerzy Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1940 M60 395
00:34:51
00:31:26
444
00:30:37
00:29:24






362
00:32:17
00:32:11
3 1201
2 1176 Perlik Wiesław Zielonka TadMax 1954 M60

488
00:45:29
00:41:40
431
00:47:04
00:43:18


330
00:46:58
00:43:48


3 1249
3 824 Teska Jerzy Bydgoszcz JA 13 1953 M60









327
00:31:33
00:28:16
1 327
4 828 Kulczycki Jan Gdańsk 1950 M60









375
00:48:10
00:44:52
1 375
5 594 Rybak Krzysztof przyłęki Docent Felga Team 1956 M60

381
00:27:19
00:26:15








1 381
6 342 APPEL JERZY BYDGOSZCZ GOSIR Osielsko 1946 M60 407
00:44:23
00:39:36










1 407

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni