Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 444 Radtke Aleksandra Nakło nad Notecią LUKS Start Nakło 2000 K16

17
00:22:20
00:22:12
11
00:22:09
00:22:02
9
00:23:00
00:22:54
9
00:21:09
00:21:03
5
00:20:39
00:20:34
5 34
2 513 Dulcet Maria Dobrcz 2001 K16

46
00:26:58
00:24:42
45
00:26:47
00:25:11
19
00:26:56
00:24:45


33
00:25:43
00:24:27
4 143
3 277 Baranowska Julia Bydgoszcz Kujavia3Team 2000 K16 38
00:27:01
00:25:04
74
00:27:57
00:25:47
52
00:27:05
00:25:26
63
00:30:00
00:27:55
38
00:25:38
00:24:30
37
00:25:44
00:24:34
6 165
4 1314 Bączek Paulina Szubin 1999 K16 32
00:27:57
00:24:49
63
00:27:31
00:25:16
119
00:30:26
00:28:41




79
00:29:12
00:27:50
4 293
5 1301 Pilakowska Jowita Bydgoszcz Eltra w biegu 1999 K16 97
00:30:58
00:27:54
83
00:28:54
00:26:21
87
00:30:43
00:27:23
81
00:33:03
00:29:01
71
00:30:28
00:28:12
66
00:28:54
00:26:37
6 301
6 337 Wiśniewska Aleksandra Mrocza 2000 K16

108
00:29:58
00:27:32
77
00:28:46
00:26:49
70
00:32:35
00:28:27
55
00:28:04
00:25:57


4 310
7 1332 Pilakowska Laura Łochowo Eltra w biegu 2000 K16

139
00:31:11
00:28:44
109
00:31:39
00:28:18
118
00:35:37
00:31:34
82
00:31:18
00:29:02
108
00:31:45
00:29:28
5 417
8 360 Kajko Wiktoria Bydgoszcz 2000 K16 109
00:31:38
00:28:25
164
00:31:30
00:30:13
106
00:31:22
00:28:14
106
00:34:11
00:30:57




4 485

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 441 Nunzek Adrianna Bydgoszcz 2001 K16 129
00:32:36
00:29:30


177
00:34:54
00:31:48






2 306
2 180 Fujarska Agata Bydgoszcz 1999 K16 148
00:32:08
00:30:14
174
00:32:57
00:30:46








2 322
3 558 Żuchowska Joanna Radomin EKO-OPAŁ PŁONNE 1998 K16

12
00:21:01
00:20:56








1 12
4 507 Ulanowska Laura Bydgoszcz 2001 K16

20
00:23:36
00:22:24








1 20
5 1284 Piekarska Sandra Bydgoszcz Restauracja KING FU Bydgoszcz 1999 K16

21
00:23:29
00:22:25








1 21
6 542 Kanarkowska Zofia Żnin I LO Żnin 2001 K16

25
00:23:04
00:22:51








1 25
7 619 Tomkowicz Wiktoria Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 2000 K16

73
00:29:19
00:25:47








1 73
8 835 Januszewska Natalia Białe Błota 1998 K16









164
00:35:54
00:32:49
1 164
9 852 Kurant Zuzanna Szubin 1998 K16









165
00:35:54
00:32:50
1 165

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni