Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1346 Maczyński Grzegorz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 M50

41
00:18:26
00:18:24
39
00:18:45
00:18:43
26
00:19:23
00:19:21
25
00:18:13
00:18:12
36
00:18:39
00:18:37
5 126
2 367 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON 1965 M50

74
00:19:53
00:19:48
61
00:19:55
00:19:50
55
00:21:18
00:21:15
46
00:19:27
00:19:21
43
00:19:01
00:18:56
5 205
3 1088 Raczyński Krzysztof Bydgoszcz Biegający Filozof Team 1960 M50 101
00:21:36
00:21:30
86
00:20:10
00:20:06
75
00:20:13
00:20:10
44
00:20:43
00:20:40
76
00:20:33
00:20:29


5 281
4 1191 Trzciński Franciszek Chełmno TKKF Kolejarz Bydgoszcz / SiR START 1965 M50 73
00:20:25
00:20:20
97
00:20:30
00:20:25
84
00:20:25
00:20:21


65
00:20:13
00:20:09
76
00:20:23
00:20:19
5 298
5 1120 włoch sylwester Bydgoszcz max do końca 1963 M50 104
00:21:40
00:21:34
108
00:20:47
00:20:41
112
00:21:00
00:21:00
63
00:21:39
00:21:39
74
00:20:25
00:20:23
71
00:20:11
00:20:10
6 312
6 1158 Pawlik Stanisław Osielsko 1965 M50 122
00:23:25
00:21:49
93
00:20:25
00:20:21
69
00:20:05
00:20:02




64
00:20:11
00:19:58
4 348
7 1192 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz Czarne Stopy 1964 M50 105
00:21:44
00:21:35
134
00:22:10
00:21:05
115
00:22:42
00:21:07
87
00:23:37
00:22:31
83
00:21:51
00:20:48
116
00:22:45
00:21:36
6 390
8 654 Włodarczak Witold Bydgoszcz TRISPACE 1963 M50

172
00:22:00
00:21:47
142
00:21:51
00:21:45
94
00:22:48
00:22:43
99
00:21:24
00:21:20


4 507
9 1267 PAWLIK Marek Pruszcz Farmvita Team 1960 M50 126
00:23:32
00:21:56
190
00:23:12
00:22:06
153
00:23:44
00:22:06
119
00:24:35
00:23:29
126
00:23:14
00:22:09
156
00:23:32
00:22:24
6 524
10 489 Mondry Waldemar Bydgoszcz 1965 M50 284
00:29:06
00:25:57
186
00:23:12
00:22:03
221
00:25:04
00:23:25
165
00:25:47
00:24:28
107
00:21:47
00:21:38
118
00:21:50
00:21:37
6 576
11 547 Niedbalski Grzegorz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M50

203
00:22:29
00:22:18
144
00:21:57
00:21:46
123
00:23:45
00:23:34


107
00:21:33
00:21:26
4 577
12 564 Bagrowski Marek Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50

163
00:21:47
00:21:36
139
00:21:52
00:21:42


143
00:22:44
00:22:36
133
00:22:09
00:21:59
4 578
13 1223 Luzak Mirosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1961 M50 151
00:23:51
00:22:19
191
00:23:13
00:22:08
173
00:24:06
00:22:31
127
00:23:49
00:23:36
135
00:23:25
00:22:21
179
00:24:02
00:22:54
6 586
14 673 Michalak Wojciech Bydgoszcz 1966 M50



269
00:27:31
00:24:27
117
00:24:33
00:23:26
123
00:23:13
00:22:07
124
00:22:50
00:21:41
4 633
15 1189 Baumgart Jacek Osielsko Biegaj z Dębami 1962 M50 166
00:24:34
00:22:57
169
00:21:48
00:21:39


128
00:23:44
00:23:36


180
00:23:07
00:22:58
4 643
16 1023 Zimny Marek Bydgoszcz BKTR Gryf 1960 M50 99
00:23:12
00:21:25
180
00:23:02
00:21:58


183
00:28:03
00:24:47
209
00:25:26
00:24:07
205
00:24:34
00:23:21
5 667
17 614 Ćwikliński Jarosław Bydgoszcz colorado pizza express 1964 M50

213
00:23:44
00:22:43
197
00:24:35
00:22:54
146
00:26:09
00:24:05
184
00:25:36
00:23:33
223
00:24:46
00:23:39
5 740
18 160 Kuchczyński Adam Bydgoszcz Ból To Ściema 1967 M50 198
00:26:35
00:23:34
242
00:25:22
00:23:14
198
00:23:12
00:22:55
175
00:24:56
00:24:39
176
00:23:43
00:23:26


5 747
19 1025 Falkowski Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 251
00:26:35
00:24:52
327
00:26:06
00:24:50
266
00:26:03
00:24:22
161
00:25:32
00:24:20
178
00:24:35
00:23:27
173
00:23:55
00:22:44
6 763
20 120 Raunest Adam bydgoszcz 1962 M50



247
00:25:31
00:23:56
172
00:25:54
00:24:37
193
00:24:55
00:23:47
152
00:22:31
00:22:19
4 764
21 1294 Holiczko Mirosław Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50 222
00:25:35
00:24:01
235
00:23:20
00:23:04
225
00:23:41
00:23:30


169
00:24:16
00:23:10
177
00:22:59
00:22:50
5 793
22 1020 Kolanowski Wojciech Bydgoszcz 1962 M50

329
00:26:01
00:24:52
265
00:25:54
00:24:20
192
00:26:12
00:25:01
186
00:24:42
00:23:36
241
00:25:18
00:24:07
5 884
23 585 Lica Krzysztof Bydgoszcz SISU OWB rowertour.com 1962 M50

276
00:26:07
00:23:49
242
00:25:21
00:23:48
207
00:28:31
00:25:22
216
00:25:28
00:24:14
221
00:24:44
00:23:35
5 886
24 1311 Anglart Roman Bydgoszcz 1966 M50

281
00:26:17
00:24:01
240
00:25:21
00:23:44


210
00:25:19
00:24:07
226
00:24:51
00:23:43
4 957
25 479 Łoś Dariusz Zamość 1958 M50 209
00:26:51
00:23:48
280
00:26:16
00:23:59
415
00:30:52
00:30:52
228
00:29:12
00:25:54


252
00:25:50
00:24:33
5 969
26 1078 Brzuskiewicz Sławomir Bydgoszcz ARTCOP 1967 M50 210
00:25:39
00:23:52
312
00:26:52
00:24:39


251
00:28:01
00:26:41
250
00:26:11
00:25:06
260
00:26:01
00:24:44
5 971
27 266 Kwasek Wojciech Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1967 M50 244
00:26:23
00:24:43
318
00:25:54
00:24:45
281
00:26:27
00:24:50
245
00:27:39
00:26:26
253
00:26:24
00:25:13
266
00:26:15
00:25:01
6 1008
28 105 wawrzyniak Andrzej bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 278
00:27:39
00:25:49




154
00:24:18
00:24:11
277
00:28:28
00:27:16
310
00:28:22
00:27:06
4 1019
29 534 WAWRZYNIAK PIOTR BYDGOSZCZ 1966 M50

335
00:27:18
00:25:03
294
00:26:46
00:24:59
205
00:26:28
00:25:18
231
00:26:44
00:24:34
289
00:28:18
00:26:02
5 1019
30 568 Kunde Adam Lipniki BydfoszczTriathlon 1962 M50

357
00:27:43
00:25:32
325
00:26:11
00:25:47
238
00:28:32
00:26:13
211
00:25:16
00:24:10
292
00:27:22
00:26:07
5 1066
31 114 Drygas Ryszard Bydgoszcz 1965 M50 285
00:29:06
00:25:58
302
00:25:40
00:24:30
316
00:27:14
00:25:35
243
00:27:41
00:26:24
242
00:25:56
00:24:53


5 1072
32 1143 Przybylski Mariusz Bydgoszcz GLS Poland 1962 M50 288
00:29:03
00:26:00
346
00:27:34
00:25:19
315
00:27:16
00:25:34
268
00:29:28
00:27:13
270
00:28:14
00:26:09


5 1141
33 199 Zupa Wojciech Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com 1962 M50 294
00:29:07
00:26:05
370
00:29:20
00:25:53
323
00:28:46
00:25:44
291
00:32:15
00:28:13
281
00:29:42
00:27:27
320
00:30:50
00:27:47
6 1186
34 389 Arent Jan Bydgoszcz 1966 M50 341
00:31:04
00:28:00
405
00:29:27
00:27:09
366
00:30:19
00:27:10
296
00:31:26
00:28:23
272
00:28:30
00:26:25
311
00:30:11
00:27:08
6 1220
35 1197 Wegner Roman Niemcz 1963 M50 279
00:28:54
00:25:51
360
00:27:51
00:25:40
309
00:27:11
00:25:29




303
00:28:56
00:26:47
4 1251
36 1063 Liwoch Grzegorz Osielsko 1967 M50

408
00:29:34
00:27:17


292
00:31:18
00:28:14
263
00:28:03
00:25:56
288
00:28:11
00:26:01
4 1251
37 433 Przewłocki Sławomir Bydgoszcz Klinika Triathlonu 1958 M50 295
00:29:17
00:26:08
387
00:28:35
00:26:18
361
00:30:10
00:27:03


268
00:28:09
00:26:02


4 1311
38 70 Śliwiński Andrzej bydgoszcz 1967 M50 272
00:27:10
00:25:35
389
00:27:31
00:26:20
345
00:28:16
00:26:37
307
00:30:07
00:28:54




4 1313
39 64 Kubowicz Piotr Bydgoszcz Pegaz 1967 M50

433
00:30:42
00:28:26
392
00:32:02
00:28:48
241
00:28:22
00:26:17
257
00:27:37
00:25:29


4 1323
40 1030 Kapeliński Stanisław Bydgoszcz RODOS Team 1967 M50 369
00:34:24
00:29:51
431
00:32:05
00:28:24
390
00:31:52
00:28:42
338
00:34:11
00:31:02
287
00:29:58
00:27:42
329
00:30:30
00:28:19
6 1323
41 1068 Gotowicz Mariusz Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50

448
00:33:21
00:29:38
396
00:32:34
00:29:13
334
00:33:43
00:30:27
294
00:30:31
00:28:17
334
00:30:50
00:28:35
5 1358
42 1108 Wyporkiewicz Jerzy Wilcze Klinika Triathlonu 1967 M50 338
00:31:06
00:27:55


381
00:31:14
00:28:09
320
00:32:58
00:29:54


323
00:31:08
00:28:04
4 1362
43 1117 Ciachera Ireneusz Bydgoszcz indywidualnie 1967 M50 314
00:29:56
00:26:47
395
00:30:26
00:26:49
374
00:31:02
00:27:50




301
00:29:48
00:26:40
4 1384
44 117 Stankiewicz Dariusz Maksymilianowo Ból to ściema 1967 M50

452
00:33:23
00:29:46
398
00:32:38
00:29:26
329
00:33:23
00:30:16


227
00:24:01
00:23:47
4 1406
45 1298 DĘBSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ 1960 M50 383
00:35:17
00:30:43
468
00:33:36
00:31:22


352
00:36:57
00:33:44
215
00:26:20
00:24:13


4 1418
46 138 Rumocki Józek Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 1959 M50 326
00:29:08
00:27:23
414
00:28:44
00:27:27
372
00:29:22
00:27:37
321
00:33:04
00:29:59




4 1433
47 1123 Sapa Dariusz Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1967 M50 408
00:46:53
00:42:06
489
00:45:26
00:41:40
432
00:47:05
00:43:24


329
00:44:41
00:41:32


4 1658

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 449 Kantorski Zbyszek Bydgoszcz Coca-Cola Runners 1966 M50 164
00:24:34
00:22:53
196
00:23:22
00:22:14
207
00:24:45
00:23:06






3 567
2 187 Haracewiat Cezary Bydgoszcz Chupacabras 1961 M50 373
00:34:34
00:29:57
454
00:33:40
00:30:04




317
00:35:10
00:33:00


3 1144
3 232 Sieński Jacek Niemcz RUN Bydgoszcz 1963 M50 330
00:30:52
00:27:42
435
00:30:58
00:28:29
385
00:31:42
00:28:35






3 1150
4 778 Krysztofiak Sławomir BYDGOSZCZ 1965 M50







32
00:18:52
00:18:49
40
00:18:49
00:18:47
2 72
5 350 Wysocki Jerzy Bydgoszcz Czarne Stopy.SM 1963 M50 276
00:28:53
00:25:48
380
00:28:31
00:26:14








2 656
6 320 Tomacki Mirosław Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1958 M50 309
00:29:43
00:26:34


357
00:30:04
00:26:57






2 666
7 18 Bejster Przemysław Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1958 M50 344
00:31:28
00:28:13








370
00:37:18
00:34:05
2 714
8 516 Droż Krzysztof Bydgoszcz KD Serwis Bydgoszcz 1964 M50

462
00:34:09
00:30:41






340
00:32:13
00:29:10
2 802
9 355 LEWANDOWSKI Jan Bydgoszcz 1962 M50 390
00:35:51
00:31:17
475
00:36:24
00:32:51








2 865
10 173 Bazak Cezary Bydgoszcz Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych 1966 M50 67
00:21:46
00:20:15










1 67
11 860 Skórczewski Jarosław Białe Błota Bydgoszcz Na Start 1966 M50









91
00:20:58
00:20:53
1 91
12 538 Skórczewski Jarek Białe Błota Bydgoszcz na Start 1966 M50

92
00:20:22
00:20:17








1 92
13 1249 Dumowski Krzsztof Łochowice 1966 M50

176
00:22:02
00:21:54








1 176
14 576 Gordon Andrzej BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY 1962 M50

187
00:23:11
00:22:04








1 187
15 762 Borowiecki Piotr Kraków APIWAST Kraków 1964 M50







204
00:26:08
00:24:03


1 204
16 850 Nawrocki Dariusz Bydgoszcz VauPe Team 1966 M50









268
00:32:09
00:25:01
1 268
17 607 Denieul Bertrand Bydgoszcz 1964 M50

298
00:24:39
00:24:26








1 298
18 1166 Skórcz Tomasz Bydgoszcz 1967 M50 304
00:29:33
00:26:22










1 304
19 769 JANIK PRZEMYSŁAW BYDGOSZCZ 1961 M50





314
00:31:44
00:29:21




1 314
20 766 Zębik Mirosław Świecie TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1967 M50





339
00:35:16
00:31:07




1 339
21 500 Krutul Maciej Morzewiec amator 1964 M50

341
00:27:32
00:25:10








1 341
22 307 Ponicki Andrzej Bydgoszcz 1966 M50 384
00:35:20
00:30:44










1 384
23 252 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 387
00:35:27
00:30:52










1 387
24 617 TOMKOWICZ DARIUSZ BYDGOSZCZ 1965 M50

429
00:31:46
00:28:14








1 429
25 601 Sandal Trond Bydgoszcz JFTC 1965 M50

465
00:34:31
00:30:51








1 465

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni