z

Poznań

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 645 Belgrau Szymon MIĘDZYRZECZ Różowe Misie 1994 M20

1
00:15:45
00:15:45
1
00:15:48
00:15:48
1
00:15:40
00:15:40
2
00:15:27
00:15:27
206
00:24:55
00:22:59
5 5
2 8 Kęsy Marcin Poznań PRO366 1985 M30 2
00:15:52
00:15:52
5
00:16:09
00:16:08
4
00:16:07
00:16:07


4
00:15:49
00:15:49
1
00:16:04
00:16:04
5 11
3 677 Goszczyński Roch Poznań Świat Biegacza Fehlau Run Team 1999 M16 4
00:16:10
00:16:09
2
00:15:59
00:15:59
3
00:15:58
00:15:57




2
00:16:06
00:16:05
4 11
4 646 Gorzelańczyk Paweł Trzemeszno MANUFAKTURA MIESZKAŃ 1996 M20 6
00:16:23
00:16:22
3
00:16:06
00:16:06
12
00:17:02
00:17:01
4
00:16:18
00:16:18
7
00:16:17
00:16:17


5 20
5 345 Maćkowiak Wiktor Poznań AZS Poznań 1999 M16 5
00:16:12
00:16:12
7
00:16:24
00:16:24
6
00:16:22
00:16:22
7
00:16:32
00:16:32


12
00:17:03
00:17:02
5 25
6 1073 Zegarlicki Tomasz Łopuszna MANUFAKTURAMIESZKAN.COM 1994 M20

11
00:16:50
00:16:48
10
00:16:55
00:16:55
3
00:16:13
00:16:13


5
00:16:13
00:16:13
4 29
7 670 Fabisiak Mateusz Krosinko Neopunkt Mosina/Apteka Natura Mosina 1996 M20

4
00:16:08
00:16:06
7
00:16:32
00:16:32
5
00:16:22
00:16:22
15
00:16:53
00:16:53


4 31
8 508 Jagła Dawid Jarocin Biegacze Jarocin 1990 M20 10
00:16:40
00:16:40
8
00:16:24
00:16:24
11
00:17:00
00:16:59
8
00:16:38
00:16:38
10
00:16:24
00:16:24
9
00:16:40
00:16:39
6 35
9 272 Michalak Grzegorz Poznań Świat Biegacza Fehlau Run Team 1997 M20 9
00:16:37
00:16:36
13
00:16:59
00:16:58
18
00:17:29
00:17:29
10
00:16:59
00:16:59


11
00:16:48
00:16:48
5 43
10 319 Żakowski Adrian Jarocin Manufaktura Mieszkań 1995 M20

10
00:16:44
00:16:43


19
00:17:46
00:17:44
9
00:16:24
00:16:24
8
00:16:37
00:16:36
4 46
11 186 Pluciński Radosław Swarzędz AdRunaLine Team 1989 M20 11
00:16:42
00:16:41
12
00:16:51
00:16:51


13
00:17:27
00:17:27
12
00:16:41
00:16:40
16
00:17:25
00:17:25
5 48
12 649 Brylewski Mateusz Poznań #biegajzeslawkiem 1986 M30 13
00:16:54
00:16:53
14
00:17:05
00:17:03
14
00:17:13
00:17:12
14
00:17:27
00:17:27


15
00:17:21
00:17:20
5 55
13 7 NASKRĘT SŁAWOMIR GRZEBIENISKO #biegajzeslawkiem 1974 M40 20
00:17:12
00:17:12
15
00:17:07
00:17:06
13
00:17:10
00:17:09
11
00:17:23
00:17:22
18
00:17:11
00:17:10


5 57
14 544 Agaciak Mateusz Poznań 1991 M20 12
00:16:44
00:16:42




18
00:17:38
00:17:36
14
00:16:53
00:16:52
18
00:17:31
00:17:29
4 62
15 708 Falbogowski Maciej Poznań AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 1999 M16 16
00:17:07
00:17:07
18
00:17:13
00:17:12
17
00:17:21
00:17:21
17
00:17:37
00:17:37


14
00:17:11
00:17:10
5 64
16 907 MISJAN Rafał Gorzów Wielkopolski KS Team Baryła Gorzów / GoldenTrailTeam 1993 M20



31
00:18:06
00:18:05
16
00:17:29
00:17:29
13
00:16:45
00:16:45
7
00:16:31
00:16:31
4 67
17 706 PRZYMUSIŃSKI FILIP POZNAŃ AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 1983 M30 27
00:17:40
00:17:39
19
00:17:25
00:17:23
19
00:17:44
00:17:43
12
00:17:26
00:17:26


20
00:17:34
00:17:34
5 70
18 251 Wietecki Łukasz Poznań MANUFAKTURA MIESZKAŃ 1984 M30

6
00:16:18
00:16:18
49
00:19:49
00:17:48


11
00:16:40
00:16:40
6
00:16:30
00:16:30
4 72
19 641 Graczyk Adrian Czarnków #TEAMBIEGIWLKP 1988 M20 15
00:17:06
00:17:05
20
00:17:33
00:17:31
20
00:17:45
00:17:44
27
00:18:00
00:17:58
19
00:17:13
00:17:12
22
00:17:48
00:17:46
6 74
20 1109 Chudzicki Adam Luboń Ronin Running 1987 M30



24
00:18:01
00:18:00
15
00:17:27
00:17:26
20
00:17:17
00:17:16
21
00:17:47
00:17:45
4 80
21 1542 Kammer Krzysztof Poznań PRO366 1986 M30 36
00:18:04
00:18:02
30
00:17:55
00:17:52
16
00:17:19
00:17:17


25
00:17:35
00:17:34
24
00:17:50
00:17:48
5 95
22 353 Kaczmarek Mateusz Luboń Lucky LUZers 1982 M30 24
00:17:29
00:17:27
264
00:22:45
00:22:31
25
00:18:02
00:18:00
22
00:17:53
00:17:50
24
00:17:34
00:17:33


5 95
23 840 Kubiak Michał Poznań NIGHT RUNNERS 1981 M30

36
00:18:08
00:18:05
35
00:18:07
00:18:04
21
00:17:49
00:17:47
22
00:17:31
00:17:30
19
00:17:32
00:17:32
5 97
24 1357 Kowalczyk Andrzej Łekno CITY TRAIL Team 1987 M30 26
00:17:36
00:17:35
26
00:17:49
00:17:47
27
00:18:02
00:18:01
28
00:18:00
00:18:00
23
00:17:33
00:17:32
23
00:17:49
00:17:48
6 98
25 1501 Błaszyk Mateusz Poznań Betonowy Wojtek 1987 M30 28
00:17:50
00:17:47
23
00:17:43
00:17:41
42
00:18:30
00:18:28
32
00:18:09
00:18:07
21
00:17:18
00:17:16


5 104
26 52 Długosz Marcin Września Night Runners Września 1985 M30 22
00:17:15
00:17:14
29
00:17:54
00:17:52
33
00:18:06
00:18:05
40
00:18:18
00:18:15


25
00:17:54
00:17:53
5 109
27 1628 SOBCZYK PATRYK Poznań MANUFAKTURA MIESZKAŃ 1995 M20

22
00:17:42
00:17:41
23
00:18:00
00:17:59
39
00:18:18
00:18:16
26
00:17:39
00:17:39


4 110
28 1166 BIELEŃ BARTOSZ LUBOŃ Lucky LUZers 1980 M30 31
00:17:53
00:17:51
25
00:17:47
00:17:46
43
00:18:31
00:18:30
31
00:18:08
00:18:07
27
00:17:41
00:17:39


5 114
29 511 Sobkowski Krzysztof Międzychód Międzychód 1985 M30

48
00:18:42
00:18:38
30
00:18:05
00:18:03
20
00:17:47
00:17:45
17
00:17:08
00:17:07


4 115
30 1320 Stokowski Marcin Pobiedziska MANUFAKTURA MIESZKAŃ 1996 M20 35
00:18:04
00:18:02
32
00:17:58
00:17:57
28
00:18:03
00:18:02
25
00:17:56
00:17:55




4 120
31 829 Mastyk Mirosław Sady Ślęża / Sady 1982 M30

35
00:18:06
00:18:04
26
00:18:02
00:18:01
30
00:18:07
00:18:05
38
00:18:07
00:18:05


4 129
32 530 Janas Roman Grodzisk Wielkopolski Nowotomyska Akademia Biegania 1972 M40 30
00:17:51
00:17:49
31
00:17:57
00:17:54
44
00:18:31
00:18:27


41
00:18:14
00:18:13
31
00:18:15
00:18:12
5 133
33 707 Cieślik Mateusz Strzelce Krajeńskie AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 1998 M16 38
00:18:06
00:18:05
39
00:18:25
00:18:24
29
00:18:05
00:18:04




27
00:17:56
00:17:55
4 133
34 5 Kotkowski Piotr POZNAŃ Drużyna Szpiku 1975 M40 37
00:18:05
00:18:04
42
00:18:34
00:18:31
51
00:18:42
00:18:41
50
00:18:45
00:18:43
34
00:18:02
00:18:00
29
00:17:59
00:17:57
6 142
35 1506 Dembski Paweł Skórzewo Sklepbiegacza Polonez 1982 M30 48
00:18:24
00:18:22
37
00:18:13
00:18:10


29
00:18:05
00:18:04
29
00:17:55
00:17:53


4 143
36 1554 Szymczak Wojciech Poznań PARAGRAF 1988 M20 40
00:18:11
00:18:11


36
00:18:09
00:18:07
36
00:18:15
00:18:14
31
00:17:56
00:17:55


4 143
37 1637 Starkowski Piotr Poznań 1989 M20

40
00:18:26
00:18:24
38
00:18:11
00:18:09
35
00:18:12
00:18:10
32
00:17:58
00:17:57
58
00:19:48
00:19:43
5 145
38 1328 Kołodziejczyk Roman Chodzież PCH_RUN Chodzież 1967 M50 32
00:17:54
00:17:51
24
00:17:46
00:17:43




56
00:19:12
00:19:07
40
00:19:00
00:18:57
4 152
39 330 Grabiński Wojciech Rogoźno gRUNwald team Poznań/CITY TRAIL TEAM 1994 M20 47
00:18:23
00:18:20
41
00:18:29
00:18:24


34
00:18:12
00:18:07
44
00:18:23
00:18:21
38
00:18:52
00:18:49
5 157
40 1141 Grabski Rafał Cicha Góra Danflor Team 1992 M20 34
00:18:02
00:18:00
45
00:18:36
00:18:32
54
00:18:52
00:18:51
49
00:18:44
00:18:43


30
00:18:02
00:18:00
5 158
41 804 Nowak Marcin Poznań UMWW 1992 M20

46
00:18:37
00:18:34
50
00:18:42
00:18:39


36
00:18:05
00:18:04
28
00:17:57
00:17:55
4 160
42 469 Skąpski Marek Przeźmierowo ASMAS 1974 M40 52
00:18:33
00:18:29
52
00:18:46
00:18:42
39
00:18:17
00:18:14
33
00:18:10
00:18:08
40
00:18:09
00:18:07


5 164
43 260 Skalski Mateusz włościejewice Rehabalance Team 1990 M20 58
00:18:45
00:18:45
33
00:18:01
00:17:59
45
00:18:32
00:18:29
62
00:19:13
00:19:12
30
00:17:56
00:17:55


5 166
44 1227 Domański Łukasz Mosina 1981 M30 57
00:18:43
00:18:41


71
00:19:33
00:19:31
44
00:18:28
00:18:25
43
00:18:23
00:18:22
36
00:18:35
00:18:32
5 180
45 346 Sikora Robert Poznań Radaway Run Crew 1980 M30 39
00:18:07
00:18:05
43
00:18:34
00:18:31
59
00:19:07
00:19:05
53
00:18:53
00:18:50


48
00:19:22
00:19:19
5 183
46 559 Urbański Bartosz Gniezno Manufaktura Mieszkań 1994 M20 64
00:18:57
00:18:55
50
00:18:43
00:18:40


37
00:18:16
00:18:15


32
00:18:18
00:18:16
4 183
47 1128 Greiveldinger Gilles Kornik Świat Biegacza Fehlau Run Team 1971 M40 70
00:19:06
00:19:04




45
00:18:31
00:18:27
35
00:18:04
00:18:01
34
00:18:24
00:18:22
4 184
48 805 Mikołajczak Szymon Poznań PRO366 2000 M16

49
00:18:43
00:18:38
41
00:18:24
00:18:22
47
00:18:41
00:18:41
52
00:18:54
00:18:51
108
00:21:04
00:20:59
5 189
49 567 Mocek Marek Granowo Danflor Team 1998 M16 68
00:19:03
00:19:02
60
00:18:56
00:18:55
55
00:18:54
00:18:52
46
00:18:41
00:18:40


39
00:18:57
00:18:55
5 200
50 236 Korbik Marcin Koziegłowy Airpol Sport Team 1987 M30 45
00:18:23
00:18:20
38
00:18:17
00:18:13


54
00:18:55
00:18:52


71
00:20:16
00:20:08
4 208
51 1640 Żołdak Przemysław Witkowo Piątkowo na Biegowo 1977 M40

58
00:18:55
00:18:50
58
00:19:04
00:19:01
58
00:19:07
00:19:02
51
00:18:51
00:18:47
43
00:19:09
00:19:06
5 210
52 1116 Zabel Przemysław CHYBY AZS UAM Triathlon Poznań 1983 M30 44
00:18:22
00:18:20
69
00:19:13
00:19:10


55
00:18:55
00:18:53


44
00:19:11
00:19:08
4 212
53 481 Wojtysiak Michał Poznań LingoLabo.pl 1989 M20 43
00:18:19
00:18:16


52
00:18:47
00:18:44
82
00:19:56
00:19:49
37
00:18:06
00:18:03


4 214
54 1354 Mikołajczak Bartek Poznań Halfworn TEAM 1978 M30 81
00:19:20
00:19:16
56
00:18:52
00:18:49
47
00:18:34
00:18:32
38
00:18:16
00:18:15


237
00:27:24
00:23:28
5 222
55 446 Sajnaj Jarosław Lubon Lucky LUZers 1979 M30 49
00:18:26
00:18:23
176
00:21:24
00:21:12
57
00:19:03
00:18:59
72
00:19:35
00:19:32
45
00:18:29
00:18:27


5 223
56 112 Waligóra Piotr LUBOŃ Lucky LUZers 1976 M40 53
00:18:36
00:18:33
268
00:22:48
00:22:35
68
00:19:32
00:19:30
61
00:19:14
00:19:11
42
00:18:18
00:18:15


5 224
57 496 MIELNICZAK ARTUR POZNAŃ strefamaratonu 1976 M40 61
00:18:49
00:18:46
61
00:18:59
00:18:56
56
00:18:58
00:18:55
59
00:19:06
00:19:03
63
00:19:24
00:19:21
49
00:19:24
00:19:21
6 225
58 238 Bednarczyk Paweł Poznań 1988 M20 60
00:20:48
00:18:46
55
00:20:53
00:18:47
61
00:21:08
00:19:08


55
00:20:59
00:18:59


4 231
59 579 Wasiak Sławomir Poznań 1990 M20 55
00:18:45
00:18:41
66
00:19:13
00:19:06
64
00:19:25
00:19:20
83
00:19:57
00:19:52
76
00:19:50
00:19:46
51
00:19:34
00:19:29
6 236
60 712 Przybylski Łukasz Mosina KS Idmar 1979 M30 74
00:19:10
00:19:05


78
00:19:54
00:19:51
52
00:18:52
00:18:49
46
00:18:32
00:18:29


4 250
61 1413 WASZTYL MICHAŁ Powidz Zone3 Team / Witkowo Biega 1989 M20 73
00:19:07
00:19:05


65
00:19:24
00:19:22
68
00:19:25
00:19:22


52
00:19:34
00:19:29
4 258
62 590 Lis Piotr Włoszakowice NN LESZNO 1982 M30 51
00:18:30
00:18:29
59
00:18:53
00:18:50
66
00:19:25
00:19:22


84
00:20:01
00:19:58


4 260
63 15 Kotkowski Michał Poznań SSR START 1998 M16 108
00:20:01
00:19:56
57
00:18:52
00:18:49
48
00:18:36
00:18:35
51
00:18:46
00:18:44




4 264
64 588 Rupieta Maksym Poznań WUEF Tri Team 1978 M30 78
00:19:16
00:19:10
53
00:18:46
00:18:43
101
00:20:48
00:20:22




33
00:18:19
00:18:17
4 265
65 1490 Świątnicki Grzegorz Suchy Las Bieganie Jest Przereklamowane 1976 M40 101
00:19:50
00:19:44
106
00:20:03
00:19:57
74
00:19:41
00:19:37
65
00:19:23
00:19:18
69
00:19:42
00:19:39
59
00:19:49
00:19:46
6 267
66 109 Rozmiarek Marek Zalasewo Radaway Run Crew 1981 M30 91
00:19:39
00:19:37
81
00:19:40
00:19:34
67
00:19:31
00:19:28
60
00:19:13
00:19:10
67
00:19:31
00:19:29
120
00:21:18
00:21:14
6 275
67 1495 Brodowicz Jarosław Luboń Świat Biegacza Fehlau Run Team 1977 M40 75
00:19:08
00:19:05




90
00:20:10
00:20:04
57
00:19:15
00:19:11
55
00:19:38
00:19:35
4 277
68 1572 SARBAK GRZEGORZ MIĘDZYCHÓD PRO366 1999 M16 76
00:19:13
00:19:07
85
00:19:44
00:19:37
75
00:19:42
00:19:37
75
00:19:43
00:19:34


53
00:19:36
00:19:32
5 279
69 775 świtalski Krystian Poznań Wybiegać Marzenia Team 1976 M40

77
00:19:35
00:19:30
91
00:20:16
00:20:13
73
00:19:37
00:19:32


46
00:19:14
00:19:10
4 287
70 1430 Kiszka Łukasz Poznań INTER#WAŁY 1991 M20 106
00:21:49
00:19:48
80
00:19:37
00:19:33
79
00:19:59
00:19:54


61
00:19:23
00:19:20
67
00:20:06
00:20:03
5 287
71 215 Bojarczuk Tomasz Poznań PRO366 1994 M20 96
00:19:44
00:19:40
107
00:20:04
00:19:59
83
00:20:04
00:20:00
69
00:19:32
00:19:29
53
00:18:57
00:18:54


5 301
72 528 Piechnik Stanisław Poznań 4FM Team 1989 M20 69
00:19:09
00:19:03
73
00:19:29
00:19:22
87
00:20:15
00:20:09




74
00:20:22
00:20:14
4 303
73 1624 Dąbek Tomasz Strzałkowo PRO366 1994 M20

94
00:19:56
00:19:51
69
00:19:33
00:19:30
66
00:19:25
00:19:20


75
00:20:20
00:20:15
4 304
74 1412 Wacko Marcin Poznań Zoffee Team 1985 M30 21
00:17:14
00:17:13


245
00:23:36
00:23:23
26
00:18:00
00:17:58
16
00:17:07
00:17:06
325
00:25:53
00:25:53
5 308
75 1007 Szmidt Jędrzej Plewiska OŚ AZS POZNAŃ 1999 M16 82
00:19:21
00:19:16
76
00:19:31
00:19:26
82
00:20:03
00:19:59


75
00:19:51
00:19:44


4 315
76 1169 Krajewski Tomasz Lusowo 1981 M30 115
00:20:07
00:20:02
96
00:20:01
00:19:54
80
00:20:01
00:19:58
98
00:20:23
00:20:19
74
00:19:47
00:19:44
68
00:20:08
00:20:05
6 318
77 1578 Woźny Jarosław Poznań Piątkowo Na Biegowo 1976 M40 72
00:19:09
00:19:05
89
00:19:50
00:19:44
84
00:20:04
00:20:00
105
00:20:36
00:20:27
78
00:19:53
00:19:49


5 323
78 355 Białczyk Marcin Rościmin CARLSBERG 1987 M30 109
00:20:09
00:19:57
72
00:19:31
00:19:21
103
00:20:30
00:20:23
122
00:21:05
00:20:59
71
00:19:43
00:19:40
83
00:20:32
00:20:25
6 329
79 164 Jankowski Waldemar Żerków Bliźniacy 1989 M20 86
00:19:36
00:19:32
99
00:20:02
00:19:56
73
00:19:40
00:19:36
78
00:19:46
00:19:42




4 336
80 1422 Szymczak Arkadiusz Wałcz Drugi System 11 Wałcz Drugi 1990 M20 98
00:19:45
00:19:42
103
00:20:01
00:19:57
90
00:20:16
00:20:11
103
00:20:27
00:20:22
87
00:20:12
00:20:07
66
00:20:09
00:20:02
6 341
81 1096 Dzieciątkowski Artur Tarnowo Podgórne Pędzące Warchlaki 1988 M20 84
00:19:35
00:19:28
93
00:21:58
00:19:50
141
00:21:31
00:21:22
93
00:20:18
00:20:12
72
00:19:50
00:19:42


5 342
82 534 Zawadzki Bartosz Poznań Technikum Łączności Poznań 2001 M16 79
00:19:15
00:19:10
70
00:19:15
00:19:15


112
00:20:46
00:20:40


89
00:20:44
00:20:37
4 350
83 1364 Grząbka Michał Poznań 1988 M20 95
00:19:49
00:19:40


81
00:20:05
00:19:58
108
00:20:38
00:20:30
68
00:19:37
00:19:30


4 352
84 1406 Kaczmarek Tomasz Poznań GB Wielkopolscy Biegacze 1984 M30 103
00:19:56
00:19:46
86
00:19:49
00:19:41
97
00:20:26
00:20:16
71
00:19:35
00:19:31




4 357
85 1619 Kotecki Paweł Poznań NIGHT RUNNERS 1992 M20

100
00:22:02
00:19:56
104
00:24:28
00:20:29


92
00:22:22
00:20:22
62
00:21:48
00:19:52
4 358
86 154 DRATWA SŁAWOMIR Poznań Świat Biegacza Fehlau Run Team 1972 M40 87
00:19:35
00:19:33


109
00:20:39
00:20:36


81
00:19:57
00:19:54
86
00:20:39
00:20:36
4 363
87 868 Nowak Krzysztof POZNAŃ 1997 M20

108
00:20:06
00:20:00
106
00:20:35
00:20:31
104
00:20:28
00:20:23
82
00:19:58
00:19:55
72
00:20:15
00:20:10
5 364
88 391 Jędrzejczak Marcin Poznań Dzika Drużyna 1988 M20

125
00:22:29
00:20:17
93
00:24:25
00:20:13
106
00:22:28
00:20:28
86
00:22:02
00:20:03
81
00:24:16
00:20:21
5 366
89 1622 KAFARSKI paweł poznań KAFAR TEAM 1960 M50 92
00:19:44
00:19:38
82
00:19:39
00:19:35
88
00:20:18
00:20:10


105
00:20:44
00:20:38
143
00:22:04
00:21:51
5 367
90 793 Dąbrowski Dawid Murowana Goślina Czerwonak Biega 1990 M20

117
00:20:24
00:20:10
100
00:20:32
00:20:20
92
00:20:18
00:20:09
62
00:19:29
00:19:21


4 371
91 172 Meller Łukasz Poznań INTER#WAŁY 1978 M30 116
00:20:06
00:20:03
114
00:20:10
00:20:05
110
00:20:44
00:20:38
97
00:20:23
00:20:18
80
00:19:55
00:19:53
92
00:20:44
00:20:41
6 379
92 1330 Paczkowski Gerard Stęszew Drużyna Szpiku 1976 M40 113
00:20:05
00:20:00
102
00:20:04
00:19:56




85
00:20:03
00:19:58
80
00:20:25
00:20:19
4 380
93 889 Klein Przemek Poznań CSWLĄD POZNAŃ 1987 M30

116
00:20:17
00:20:07
86
00:20:18
00:20:09
86
00:19:58
00:19:58


94
00:22:38
00:20:42
4 382
94 1548 Basiński Jędrzej Poznań 1985 M30

74
00:19:33
00:19:25
76
00:21:42
00:19:42
132
00:21:35
00:21:12
104
00:20:51
00:20:37
429
00:35:42
00:29:30
5 386
95 77 Stachowiak Marek Rokietnica OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega 1978 M30 94
00:19:45
00:19:40
221
00:22:01
00:21:51
137
00:21:23
00:21:16
116
00:21:01
00:20:50
114
00:20:59
00:20:52
76
00:20:19
00:20:15
6 400
96 519 Kubiak Marcin Poznań 1977 M40 83
00:19:21
00:19:17


108
00:20:44
00:20:35
128
00:21:16
00:21:09


82
00:20:28
00:20:23
4 401
97 790 Bujak Michał Poznań 1977 M40

180
00:23:28
00:21:17
99
00:20:22
00:20:19
110
00:20:36
00:20:33
94
00:20:28
00:20:24
98
00:20:53
00:20:48
5 401
98 383 Barański Piotr Poznań Night Runners/231GO 1968 M40

154
00:25:03
00:20:58


99
00:20:30
00:20:19
73
00:19:54
00:19:42
79
00:20:23
00:20:19
4 405
99 1510 Rucki Marcin Poznań 4FM TEAM 1978 M30 85
00:19:37
00:19:30
104
00:20:03
00:19:57




102
00:20:39
00:20:32
116
00:21:15
00:21:06
4 407
100 1304 MAIK PIOTR DOPIEWO SPRINT Dopiewo 1978 M30 99
00:19:49
00:19:44
91
00:19:54
00:19:48
102
00:20:29
00:20:23


116
00:21:00
00:20:53


4 408
101 149 Szuliński Dawid Kwidzyn 1986 M30 170
00:21:14
00:21:07


171
00:21:58
00:21:52
84
00:19:58
00:19:53
77
00:19:53
00:19:49
78
00:20:22
00:20:17
5 409
102 815 Lemański Grzegorz Poznań Hernik Team 1967 M50

153
00:21:09
00:20:58
96
00:20:19
00:20:15
76
00:19:44
00:19:40


88
00:20:43
00:20:37
4 413
103 1232 Konieczny Mateusz Poznań 1983 M30 180
00:25:32
00:21:16
183
00:23:27
00:21:21
115
00:20:53
00:20:46
114
00:20:59
00:20:44
93
00:20:28
00:20:23
112
00:21:13
00:21:03
6 434
104 116 Frąckowiak Adam Poznań HERNIK TEAM 1978 M30 157
00:21:08
00:20:55
133
00:20:48
00:20:31
119
00:20:55
00:20:49
115
00:20:55
00:20:48
89
00:20:20
00:20:15
117
00:21:16
00:21:08
6 440
105 1461 Banasiak Emil Babiak for-clinic.pl 1992 M20



260
00:25:47
00:23:43
87
00:20:11
00:20:00
54
00:18:59
00:18:56
42
00:19:08
00:19:08
4 443
106 1546 Stryczyński Kuba Komorniki eFitness Racing Team 2000 M16 122
00:20:25
00:20:15
255
00:22:38
00:22:27
209
00:22:52
00:22:41
91
00:20:16
00:20:07
160
00:24:00
00:21:50
73
00:20:22
00:20:10
6 446
107 653 Ilasz Michał Poznań 1978 M30

78
00:19:36
00:19:30


109
00:20:42
00:20:33
49
00:18:48
00:18:43
214
00:23:20
00:23:07
4 450
108 1194 Binkowski Michał Rokietnica 1989 M20 114
00:20:01
00:20:01
140
00:20:57
00:20:47
130
00:21:10
00:21:05


101
00:20:37
00:20:30
105
00:21:03
00:20:56
5 450
109 138 Sekrecki Michał Poznań UAM Triathlon Poznań 1990 M20

137
00:20:46
00:20:37
112
00:20:44
00:20:39
113
00:20:50
00:20:43


91
00:20:45
00:20:38
4 453
110 207 Meller Marcin Poznań INTER#WAŁY 1980 M30 100
00:19:47
00:19:44




138
00:23:21
00:21:18
118
00:23:01
00:21:00
99
00:22:48
00:20:51
4 455
111 106 Luber Marcin Kaźmierz 1975 M40 123
00:20:29
00:20:16
120
00:20:22
00:20:13
116
00:21:01
00:20:48
96
00:20:28
00:20:18


223
00:23:36
00:23:16
5 455
112 1383 Szczygieł Łukasz Poznań OLX GROUP TEAM 1980 M30 272
00:26:53
00:22:49
83
00:19:39
00:19:35




60
00:19:20
00:19:17
41
00:19:02
00:18:59
4 456
113 1052 Stencel Dawid Poznań 1985 M30

136
00:20:41
00:20:32
129
00:21:10
00:21:04
127
00:23:14
00:21:07
115
00:21:04
00:20:52
93
00:20:51
00:20:41
5 464
114 448 Ciesielski Sebastian Poznań Kibole w biegu / Pakieciarze Team 1979 M30 346
00:28:00
00:23:52
147
00:21:09
00:20:53
138
00:21:30
00:21:16
134
00:21:19
00:21:12
91
00:20:21
00:20:20
106
00:21:03
00:20:56
6 469
115 701 Licznierski Marek Plewiska OwocBiega TEAM/TRIATHLONISTA.COM 1984 M30 154
00:24:53
00:20:53
181
00:21:25
00:21:18
113
00:20:47
00:20:43
191
00:22:23
00:22:17
108
00:22:45
00:20:44
97
00:20:50
00:20:46
6 472
116 259 Klaja Aleksander Wągrowiec 1986 M30 118
00:20:13
00:20:05


125
00:21:00
00:20:55
135
00:27:17
00:21:14
100
00:20:37
00:20:29


4 478
117 110 Trocki Patryk Poznań Dirty Sparrows 1988 M20 141
00:22:39
00:20:38
112
00:22:08
00:20:03
105
00:22:30
00:20:30


140
00:21:29
00:21:22
131
00:23:28
00:21:32
5 488
118 915 Król Darek Świątniki Hernik Team 1967 M50



188
00:24:10
00:22:08
120
00:21:00
00:20:58
96
00:20:29
00:20:28
85
00:20:35
00:20:31
4 489
119 1279 Furmaniuk Jaromir Poznań Samotny Biały Żagiel 1972 M40 117
00:20:07
00:20:05
128
00:20:30
00:20:24
147
00:21:28
00:21:25


98
00:20:32
00:20:29
510
00:52:11
00:45:58
5 490
120 1221 Frankiewicz Jakub Poznań KO.KA Sport 1986 M30 139
00:20:47
00:20:36
169
00:21:15
00:21:09
149
00:21:39
00:21:26
150
00:21:43
00:21:34
109
00:20:53
00:20:45
102
00:20:59
00:20:53
6 499
121 378 Głębowski Tomasz Czerwonak 1971 M40 167
00:23:22
00:21:03
150
00:23:05
00:20:56
152
00:23:29
00:21:28
148
00:23:36
00:21:32
106
00:22:43
00:20:41
111
00:21:09
00:21:01
6 515
122 1391 Jóźwiak Daniel Poznań 1980 M30 135
00:20:36
00:20:33
172
00:21:18
00:21:09
142
00:21:26
00:21:22


120
00:21:08
00:21:01
121
00:21:25
00:21:18
5 518
123 1210 Roszak Daniel Komorniki Radaway Run Crew 1978 M30 143
00:20:45
00:20:42
192
00:21:50
00:21:33
165
00:21:47
00:21:42
126
00:21:11
00:21:06
129
00:21:11
00:21:09
123
00:21:24
00:21:19
6 521
124 950 Mościcki Mateusz Poznań Runners Club 1989 M20



164
00:21:50
00:21:41
156
00:21:52
00:21:40
110
00:22:48
00:20:45
104
00:21:03
00:20:54
4 534
125 1164 Ruskowiak Aleksander Poznań mr. OLO 1985 M30 153
00:22:52
00:20:50


154
00:23:31
00:21:31
141
00:23:25
00:21:23
90
00:22:20
00:20:20


4 538
126 623 Danek Maciej Poznań 1973 M40 126
00:22:26
00:20:24
162
00:23:12
00:21:04
532
00:39:01
00:36:50
143
00:23:28
00:21:25


113
00:23:02
00:21:03
5 544
127 129 Rzyha Hubert Poznań Runners Power 1984 M30 148
00:20:53
00:20:47
177
00:21:24
00:21:14
213
00:22:53
00:22:43
147
00:21:38
00:21:31
117
00:21:06
00:20:56
137
00:21:54
00:21:41
6 549
128 616 Siwek Paweł Poznań Biegacze YouFit 1976 M40 147
00:20:56
00:20:47


155
00:21:40
00:21:31
125
00:21:10
00:21:05
123
00:21:07
00:21:02


4 550
129 1438 Paluta Jakub Dąbrówka 1984 M30 125
00:20:32
00:20:22
171
00:21:23
00:21:09


136
00:21:26
00:21:17


119
00:21:24
00:21:13
4 551
130 1324 Wojdat Tomasz Dąbrówka 1992 M20 160
00:21:09
00:20:58
216
00:22:02
00:21:48
176
00:22:09
00:21:56
155
00:21:58
00:21:39
113
00:20:59
00:20:50
124
00:21:36
00:21:20
6 552
131 806 Pietruszyński Wojciech Luboń Lucky LUZers 1995 M20

97
00:20:01
00:19:54


184
00:22:20
00:22:10
132
00:21:14
00:21:12
140
00:21:56
00:21:47
4 553
132 578 Koc Krzysztof Poznań BIEGACZE YOUFIT 1976 M40

129
00:20:33
00:20:26
157
00:21:41
00:21:33


144
00:21:33
00:21:28
126
00:21:32
00:21:23
4 556
133 1591 Pyszczak Bartosz Poznań Pędzące Warchlaki / gRUNwald team Poznań 1983 M30 256
00:24:58
00:22:38
233
00:24:11
00:21:59
189
00:24:14
00:22:11
137
00:21:30
00:21:18
97
00:20:38
00:20:28
133
00:21:45
00:21:36
6 556
134 1125 Jazikowski Paweł Poznań Strzeszyn Gojawiczyńskiej 1972 M40 156
00:21:08
00:20:54
185
00:21:35
00:21:22
135
00:21:21
00:21:15
142
00:21:33
00:21:23
125
00:21:09
00:21:06
155
00:22:28
00:22:09
6 557
135 1449 Samolik Marcin Skórzewo 1972 M40 136
00:20:45
00:20:35
159
00:21:19
00:21:01
132
00:21:20
00:21:09
144
00:21:37
00:21:25




4 571
136 663 Suchorowski Jakub Kobylnica 1981 M30 132
00:20:34
00:20:30
200
00:21:51
00:21:39
124
00:21:00
00:20:54


119
00:21:06
00:21:00


4 575
137 1217 Majchrzycki Sławomir Środa Wielkopolska TKKF MPK POZNAŃ 1983 M30 142
00:22:44
00:20:41
141
00:23:02
00:20:48
111
00:22:41
00:20:39
201
00:24:36
00:22:30
181
00:24:36
00:22:21
224
00:25:13
00:23:17
6 575
138 1544 Czajka Michał Poznań 3-M Triathlon Team 1981 M30 174
00:21:22
00:21:11
184
00:21:35
00:21:21
150
00:23:30
00:21:28
172
00:24:00
00:21:59
131
00:23:13
00:21:11
127
00:23:21
00:21:23
6 580
139 247 Leśniewski Tomasz Poznań 1962 M50

179
00:21:25
00:21:16
145
00:21:31
00:21:25
167
00:21:59
00:21:52


95
00:20:49
00:20:42
4 586
140 418 Sajnaj Adrian Karłowice Lucky LUZers 1996 M20 173
00:23:14
00:21:11
173
00:21:22
00:21:10
179
00:22:07
00:21:59
146
00:21:39
00:21:29
107
00:20:46
00:20:44


5 599
141 1512 Matuszewski Nikodem Poznań CARLSBERG 1989 M20 66
00:19:00
00:19:00
119
00:20:15
00:20:13


163
00:23:49
00:21:48


252
00:27:44
00:23:48
4 600
142 635 Fenrych Robert Poznań POGROMCY KILOMETRÓW 1973 M40 144
00:20:52
00:20:45
144
00:21:00
00:20:52
160
00:21:44
00:21:37
154
00:21:46
00:21:38
378
00:31:31
00:27:25
171
00:22:38
00:22:22
6 602
143 660 Flak-Marcinkowski Jacek Opalenica KB Maraton Turek 1967 M50 192
00:23:36
00:21:31
170
00:21:17
00:21:09
117
00:20:55
00:20:49
123
00:21:06
00:21:00




4 602
144 1287 Gruch Andrzej Poznań Radaway Run Crew 1988 M20 168
00:23:15
00:21:04
160
00:21:19
00:21:02
159
00:21:41
00:21:36
145
00:21:31
00:21:26
139
00:21:25
00:21:22


5 603
145 75 Grzymkowski Kamil Poznań PRO366 1992 M20 134
00:20:37
00:20:33
198
00:21:49
00:21:36
107
00:20:39
00:20:32
166
00:22:05
00:21:51


271
00:26:20
00:24:19
5 605
146 1603 Jankowiak Krzysztof Poznań Constravia 1986 M30 182
00:21:27
00:21:19


182
00:22:12
00:22:01
162
00:21:57
00:21:45
133
00:21:21
00:21:13
128
00:21:38
00:21:25
5 605
147 1445 Bartkowiak Michał Poznan City trail team 1987 M30 149
00:20:58
00:20:47
219
00:21:57
00:21:50
114
00:20:53
00:20:45
129
00:21:18
00:21:09




4 611
148 1014 najderek maciej ŁÓDŹ NAJDERKI4 1982 M30

253
00:22:34
00:22:25
158
00:21:45
00:21:36
160
00:21:54
00:21:44
138
00:23:21
00:21:21
166
00:24:17
00:22:19
5 622
149 1187 Ellmann Leszek Poznań Posłańcy Asgardu 1991 M20 130
00:22:40
00:20:28


235
00:25:34
00:23:20
197
00:24:32
00:22:24
148
00:23:37
00:21:33
152
00:24:03
00:22:05
5 627
150 811 SOBKOWIAK ROBERT Poznań TKKF MPK Poznań 1979 M30

240
00:24:28
00:22:08
139
00:23:23
00:21:20
152
00:23:40
00:21:36
103
00:22:36
00:20:32


4 634
151 399 Witecki Tadeusz Poznań DFDS Polska Running Team 1984 M30 138
00:22:40
00:20:36
130
00:20:37
00:20:27


268
00:23:49
00:23:42


107
00:21:06
00:20:59
4 643
152 140 KONIKOWSKI KRZYSZTOF Poznań 1975 M40 216
00:22:03
00:21:58
178
00:21:22
00:21:16
175
00:22:00
00:21:55


145
00:21:38
00:21:31
146
00:22:03
00:21:52
5 644
153 789 Cieślak Sebastian Śrem NIGHT RUNNERS 1988 M20

155
00:21:06
00:20:58
168
00:21:55
00:21:49
178
00:24:09
00:22:07
149
00:21:43
00:21:34


4 650
154 696 Herot Dawid Międzychód 2001 M16 187
00:23:28
00:21:26
168
00:23:14
00:21:09
146
00:23:24
00:21:25
151
00:23:36
00:21:35




4 652
155 327 Wojtaszek Maciej Poznań maruder 1976 M40 278
00:27:07
00:22:56
189
00:23:40
00:21:30


203
00:26:39
00:22:33
124
00:21:15
00:21:05
144
00:22:07
00:21:51
5 660
156 300 Bandosz Marek Swarzędz PRO366 1980 M30 275
00:25:02
00:22:52
214
00:24:05
00:21:48
140
00:23:25
00:21:22
177
00:22:21
00:22:06


129
00:21:42
00:21:26
5 660
157 1213 Czajka Mateusz Poznań runguru 1992 M20 158
00:21:09
00:20:57
217
00:22:03
00:21:49


175
00:22:22
00:22:04
112
00:20:59
00:20:50


4 662
158 1148 Bylina Bartosz Poznań 1972 M40

225
00:24:11
00:21:55
167
00:23:54
00:21:46
140
00:21:34
00:21:21


130
00:21:36
00:21:29
4 662
159 1404 Bigus Piotr Poznań 1989 M20 289
00:23:12
00:23:03
220
00:22:02
00:21:51


130
00:21:20
00:21:11
130
00:21:17
00:21:09
183
00:22:49
00:22:42
5 663
160 468 Cwojdziński Piotr Poznań Night Runners 1978 M30 239
00:26:22
00:22:21
205
00:25:48
00:21:42
153
00:25:29
00:21:29


146
00:25:28
00:21:31
159
00:26:08
00:22:12
5 663
161 1143 Stryczyński Tomasz Komorniki eFitness Racing Team 1978 M30 161
00:21:08
00:20:59
257
00:22:38
00:22:28
205
00:22:52
00:22:38


143
00:21:31
00:21:25
170
00:22:36
00:22:22
5 679
162 617 Nowak Mariusz Poznań Night Runners 1988 M20 344
00:28:00
00:23:49
280
00:26:58
00:22:53
242
00:27:24
00:23:22
173
00:24:02
00:22:01
151
00:23:50
00:21:35
115
00:23:02
00:21:05
6 681
163 1646 Fręśko Mirosław Poznań 1976 M40

182
00:23:28
00:21:21
190
00:24:17
00:22:15
157
00:21:54
00:21:42
154
00:21:47
00:21:41


4 683
164 1015 Różański Eryk Poznań Maratończyk Poznań 1987 M30

152
00:23:03
00:20:58
396
00:30:28
00:26:28
81
00:19:52
00:19:48


57
00:19:46
00:19:42
4 686
165 1418 Diering Tomasz Skórzewo Rowery Małgośka 1987 M30 171
00:21:20
00:21:10
186
00:23:31
00:21:24
174
00:22:03
00:21:54
158
00:21:55
00:21:43




4 689
166 1447 Brambor Sławomir Poznań I z Poznania i z Torunia 1964 M50 200
00:21:53
00:21:40
218
00:22:00
00:21:50


195
00:22:36
00:22:22
157
00:21:54
00:21:44
138
00:23:39
00:21:43
5 690
167 504 Osmański Damian poznań Jeżyce Biegają 1978 M30 191
00:23:37
00:21:31


200
00:24:33
00:22:27
198
00:24:29
00:22:25
147
00:23:33
00:21:32
161
00:24:20
00:22:12
5 697
168 375 Duda Paweł Kiekrz Rokietnica Biega 1983 M30 205
00:21:57
00:21:49
224
00:22:05
00:21:55
118
00:20:57
00:20:49




153
00:22:15
00:22:06
4 700
169 1204 Flejszman Marek Poznań 1972 M40 197
00:21:49
00:21:37
190
00:21:46
00:21:31
161
00:21:46
00:21:37
179
00:22:18
00:22:08


177
00:22:54
00:22:34
5 707
170 683 Danek Łukasz Gostyń MM 1988 M20 206
00:23:52
00:21:49
234
00:24:10
00:22:01
170
00:23:55
00:21:51
168
00:23:58
00:21:54
165
00:24:05
00:21:59


5 709
171 232 Wieczorkowski Władysław Poznań 1956 M60 190
00:21:33
00:21:30
251
00:22:24
00:22:22
183
00:22:03
00:22:02
169
00:21:55
00:21:55


169
00:22:22
00:22:21
5 711
172 1229 Kaźmierczak Marcin Tarnowo Podgórne MarKaz Marcin Kaźmierczak 1988 M20 195
00:21:47
00:21:35
158
00:21:11
00:21:00


219
00:23:12
00:22:55
141
00:21:32
00:21:23


4 713
173 328 Kapela Szymon Pobiedziska Golden Retriever WOŚP w Poznaniu 1976 M40 184
00:21:35
00:21:21




215
00:23:09
00:22:46
185
00:22:48
00:22:32
150
00:23:54
00:21:58
4 734
174 1216 Zawisza Artur Poznań Zgrupka Team 1986 M30

188
00:21:36
00:21:28
208
00:22:47
00:22:40
222
00:23:08
00:22:58


122
00:21:25
00:21:19
4 740
175 1521 Wojtynek Przemysław Poznań MOGŁO BYĆ GORZEJ 1969 M40 209
00:23:54
00:21:50


163
00:23:39
00:21:39
190
00:22:32
00:22:16


181
00:22:50
00:22:40
4 743
176 114 Przysiek Rafał Swarzędz Nie Ma Lipy Swarzędz Team 1981 M30 210
00:22:03
00:21:53
206
00:21:55
00:21:42
184
00:22:17
00:22:03
170
00:22:09
00:21:55
186
00:22:44
00:22:35


5 746
177 1323 Budnik Eryk Rabowice #zaliniametyteam 1987 M30 236
00:24:17
00:22:15
202
00:21:53
00:21:40


186
00:22:20
00:22:13
127
00:21:11
00:21:06


4 751
178 143 BRUDŁO KRZYSZTOF Grodzisk Wielkopolski Radaway Run Crew 1987 M30

157
00:21:16
00:20:59
192
00:22:30
00:22:18
227
00:23:10
00:23:05
178
00:22:31
00:22:19


4 754
179 580 Szymczak Krzysztof Wałcz Drugi System 11 Wałcz Drugi 1966 M50 234
00:24:15
00:22:14
308
00:23:28
00:23:09
229
00:25:16
00:23:11
205
00:24:44
00:22:38
159
00:23:50
00:21:46
163
00:24:16
00:22:13
6 756
180 1480 Treściński Mariusz Poznań 1986 M30 193
00:23:39
00:21:33
213
00:23:53
00:21:47
294
00:24:13
00:24:13
230
00:25:08
00:23:06
180
00:24:23
00:22:21
173
00:24:24
00:22:27
6 759
181 1181 Mańkowski Andrzej Pobiedziska 1965 M50 218
00:24:05
00:22:01
232
00:24:07
00:21:59
198
00:24:26
00:22:25
187
00:24:19
00:22:14


157
00:24:08
00:22:11
5 760
182 287 Szydłowski Marek Poznań CBN 1981 M30 231
00:22:23
00:22:11


203
00:22:46
00:22:32
196
00:22:43
00:22:22
163
00:22:09
00:21:57
200
00:23:10
00:22:54
5 762
183 429 Pachowicz Grzegorz Poznań Art of Nosie 1985 M30



252
00:25:40
00:23:30
228
00:25:12
00:23:06
153
00:21:48
00:21:40
132
00:21:47
00:21:33
4 765
184 551 Skórnicki Leszek Poznań Night Runners 1971 M40 196
00:23:40
00:21:36
209
00:23:52
00:21:44




202
00:27:02
00:23:03
158
00:26:09
00:22:12
4 765
185 1198 woźniak Adam poznań Night Runners 1983 M30 198
00:23:39
00:21:38
195
00:23:40
00:21:35
196
00:22:41
00:22:23
232
00:23:30
00:23:08


179
00:22:49
00:22:39
5 768
186 727 Danielewski Bartosz Poznań UAM TRIATHLON POZNAŃ 2001 M16 166
00:23:04
00:21:02
203
00:21:47
00:21:40


220
00:23:09
00:22:57


182
00:22:56
00:22:42
4 771
187 1538 Kujawa Sebastian Koziegłowy Nowak Run 1979 M30 222
00:24:12
00:22:06
212
00:21:56
00:21:46
197
00:22:30
00:22:24
238
00:23:25
00:23:14
155
00:21:51
00:21:42
207
00:23:13
00:22:59
6 771
188 1130 Rosół Roman Poznań HERNIK TEAM 1970 M40

260
00:22:43
00:22:30
187
00:22:09
00:22:04
182
00:22:14
00:22:09


147
00:21:58
00:21:52
4 776
189 1399 Malinowski Kamil Suwałki PRO366 1993 M20 232
00:24:16
00:22:11


186
00:24:09
00:22:04
165
00:22:05
00:21:50


198
00:24:54
00:22:53
4 781
190 373 Maruszewski Adam Poznań #zaliniametyteam 1991 M20 300
00:25:14
00:23:07
327
00:25:45
00:23:29


153
00:21:48
00:21:38
121
00:21:11
00:21:01
208
00:24:58
00:22:59
5 782
191 168 Hojan Adam Poznań CityZen 1985 M30 263
00:24:43
00:22:41
235
00:22:10
00:22:01




150
00:21:40
00:21:35
134
00:23:33
00:21:37
4 782
192 57 Zaborowski Kamil Poznań Night Runners 1990 M20 203
00:23:48
00:21:44
146
00:21:10
00:20:53
166
00:21:50
00:21:42
270
00:25:53
00:23:44




4 785
193 1371 Liberek Kamil Poznań 1984 M30 189
00:23:36
00:21:30
243
00:24:23
00:22:12
181
00:22:07
00:22:01


172
00:24:15
00:22:13


4 785
194 187 Gazda Michał Poznań Constravia 1992 M20 212
00:22:02
00:21:53
313
00:23:22
00:23:12
238
00:23:38
00:23:21
252
00:25:33
00:23:24
136
00:21:26
00:21:17
201
00:23:07
00:22:54
6 787
195 1103 Koroński Tadeusz Poznań parkrun Poznań 1970 M40 281
00:25:06
00:22:59


191
00:22:32
00:22:17
171
00:22:10
00:21:56
192
00:26:49
00:22:49
233
00:27:22
00:23:22
5 787
196 369 Gruchor Łukasz ostrow wlkp 1984 M30 172
00:23:16
00:21:10
175
00:23:18
00:21:11


276
00:25:53
00:23:49
173
00:24:15
00:22:14


4 796
197 1211 Hedzielski Rafał Golęczewo By Być w Formie 1974 M40 221
00:22:09
00:22:04


217
00:24:52
00:22:50
208
00:24:41
00:22:40
169
00:24:06
00:22:07
205
00:24:54
00:22:59
5 799
198 573 Sobkowski Łukasz Poznań OwocBiega TEAM/gRUNwald team Poznań 1987 M30 312
00:27:27
00:23:15
282
00:25:08
00:22:54


180
00:26:12
00:22:08
183
00:22:38
00:22:28
156
00:22:26
00:22:10
5 801
199 1582 Nawrot Piotr POZNAŃ Pędzące Warchlaki 1976 M40 177
00:21:21
00:21:14
194
00:21:42
00:21:35


183
00:26:12
00:22:09


250
00:25:44
00:23:47
4 804
200 181 Łukowicz Łukasz Kościerzyna 1982 M30 285
00:25:05
00:23:00
297
00:25:15
00:23:02
218
00:24:57
00:22:51
260
00:25:42
00:23:27
162
00:23:57
00:21:55
172
00:22:37
00:22:26
6 812
201 1009 Szubarga Tomasz Rokietnica OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega 1987 M30 240
00:22:31
00:22:23
236
00:22:13
00:22:02
204
00:22:39
00:22:32
292
00:24:12
00:24:02
158
00:21:55
00:21:44
215
00:23:17
00:23:07
6 813
202 1592 Kaczmarek Jakub Międzychód MUKS Jedynka Międzychód 2001 M16 214
00:23:57
00:21:55
265
00:24:41
00:22:32
178
00:23:58
00:21:59
210
00:24:44
00:22:42
211
00:25:10
00:23:11


5 813
203 113 Pawlak Piotr Poznań PKO Bank Polski 1975 M40 175
00:23:22
00:21:12
210
00:25:52
00:21:45




188
00:24:50
00:22:42
246
00:23:56
00:23:37
4 819
204 1230 Oldenburg Tim Czapury Team Zoot Europe 1980 M30

250
00:24:27
00:22:19
212
00:24:43
00:22:42
193
00:24:21
00:22:21
164
00:24:03
00:21:58


4 819
205 942 Knast Maciej Poznan Wybite Jedynki 1971 M40



246
00:25:32
00:23:23
229
00:25:25
00:23:06
161
00:23:52
00:21:51
185
00:24:43
00:22:44
4 821
206 242 Nowak Marcin Poznań Night Runners 1976 M40 395
00:26:57
00:24:45
249
00:24:37
00:22:18
254
00:25:35
00:23:32


171
00:24:25
00:22:10
148
00:23:50
00:21:53
5 822
207 359 Hoffmann Przemysław Złotkowo 1976 M40 277
00:24:57
00:22:53




185
00:24:13
00:22:11
182
00:24:28
00:22:27
180
00:22:52
00:22:39
4 824
208 493 Dublaga Michał Puszczykowo #teambiegiwlkp 1989 M20 181
00:21:23
00:21:17


255
00:25:33
00:23:32
209
00:22:55
00:22:41
200
00:25:03
00:23:02
243
00:23:41
00:23:34
5 833
209 1237 Struzik Piotr Baranowo Bevo Team 1989 M20 217
00:24:07
00:22:01
226
00:24:08
00:21:56




168
00:22:12
00:22:04
225
00:25:49
00:23:17
4 836
210 1035 Ogrodnik Tomasz Poznań Karlik Team 1988 M20 224
00:22:16
00:22:07
378
00:24:32
00:24:15
356
00:27:43
00:25:19
240
00:25:26
00:23:16
174
00:22:24
00:22:15
203
00:23:13
00:22:56
6 841
211 256 Życzkowski Marcin Nowy Tomyśl 1992 M20 276
00:24:58
00:22:52
259
00:24:39
00:22:30
199
00:22:39
00:22:27
253
00:23:42
00:23:24
193
00:23:03
00:22:53
196
00:24:51
00:22:52
6 841
212 1504 Sibilski Dawid Poznań Kuźnia Triathlonu 1978 M30 259
00:24:52
00:22:39
239
00:22:19
00:22:06
223
00:23:15
00:23:01
188
00:22:18
00:22:15


197
00:23:04
00:22:53
5 847
213 622 Lipinski Zbigniew Poznan Parkun 1979 M30 219
00:22:06
00:22:02
208
00:21:56
00:21:44
202
00:22:39
00:22:29
223
00:25:05
00:23:01
285
00:26:50
00:24:47
245
00:23:49
00:23:36
6 852
214 1206 Monczyński Bartłomiej Poznań OwocBiega TEAM / Remmers Running Team 1979 M30 215
00:22:08
00:21:55
256
00:22:44
00:22:27


176
00:24:09
00:22:04


213
00:25:11
00:23:05
4 860
215 1104 Leniec Michał Poznań Ślęzak Team 1979 M30 297
00:25:13
00:23:06
295
00:27:08
00:23:01
195
00:24:29
00:22:21
202
00:24:34
00:22:31


168
00:22:38
00:22:20
5 860
216 686 Jajuga Michał Czempiń Dirty Sparrows 1980 M30 316
00:29:41
00:23:17
223
00:24:15
00:21:53


194
00:26:33
00:22:22
135
00:23:28
00:21:17


4 868
217 1259 Gałka Oskar Warszawa 1984 M30 270
00:26:53
00:22:48
196
00:21:51
00:21:35


189
00:22:33
00:22:16


216
00:25:35
00:23:09
4 871
218 1054 Trzeciak Marek Poznań 1985 M30 292
00:27:10
00:23:04
238
00:24:12
00:22:06


181
00:22:28
00:22:08


162
00:22:30
00:22:13
4 873
219 1300 Adamczak Artur POZNAŃ 1973 M40 267
00:26:55
00:22:44
246
00:24:21
00:22:14
224
00:25:11
00:23:03


194
00:24:55
00:22:55
209
00:23:15
00:23:00
5 873
220 581 Kopczyński Sebastian Dywity Sunrise System 1989 M20 416
00:27:14
00:25:04
317
00:25:40
00:23:20
222
00:25:06
00:23:01
241
00:25:30
00:23:17
190
00:24:52
00:22:48
221
00:25:21
00:23:12
6 874
221 1576 Baraniak Jarosław Poznań zaWODNIcy ECOWATER 1983 M30 253
00:22:46
00:22:35
222
00:22:08
00:21:52
172
00:22:04
00:21:52




229
00:25:28
00:23:20
4 876
222 1018 Relewicz Maciej Poznań Wolne Ślimaki 1979 M30 199
00:23:48
00:21:40


194
00:24:27
00:22:19


203
00:25:09
00:23:05
282
00:26:39
00:24:32
4 878
223 521 Foksowicz Wojciech Poznań 1979 M30 291
00:25:21
00:23:04
254
00:24:57
00:22:27
232
00:25:30
00:23:16
245
00:25:35
00:23:19
184
00:24:39
00:22:31
218
00:25:13
00:23:11
6 879
224 1362 Hojan Jarosław Poznań WZDW Poznań/CITYZEN 1962 M50 237
00:24:17
00:22:16
288
00:23:06
00:22:57


278
00:23:59
00:23:50
189
00:22:51
00:22:45
189
00:24:42
00:22:46
5 893
225 1285 Czapla Krzysztof Poznań 1977 M40 332
00:27:36
00:23:32
307
00:25:29
00:23:09
214
00:24:48
00:22:44


187
00:24:44
00:22:40
188
00:24:46
00:22:45
5 896
226 1087 Baron Przemysław Poznań Constravia 1982 M30 409
00:29:01
00:24:55
299
00:23:22
00:23:03
243
00:23:38
00:23:22
247
00:25:30
00:23:20
219
00:25:45
00:23:21
187
00:22:58
00:22:44
6 896
227 1459 kolski jacek poznań Night Runners 1978 M30 286
00:27:01
00:23:01
309
00:27:16
00:23:10
250
00:27:30
00:23:29
269
00:27:48
00:23:42
197
00:25:01
00:22:59
192
00:24:47
00:22:48
6 908
228 198 Machonski Bartosz Poznań Hitcena.pl 1974 M40 244
00:24:39
00:22:27
266
00:24:50
00:22:33
278
00:26:04
00:23:57
211
00:24:49
00:22:42
264
00:26:24
00:24:18
191
00:24:43
00:22:46
6 910
229 420 Wolff Łukasz Lubiszyn Sprinterzy Sigmeo 1986 M30 176
00:23:17
00:21:12
237
00:24:10
00:22:03


293
00:28:05
00:24:02
206
00:25:09
00:23:09


4 912
230 119 Tabaczka Piotr Tarnowo Podgórne TARNOWO PODGÓRNE BIEGA 1975 M40 186
00:21:31
00:21:23
241
00:22:18
00:22:08
220
00:23:04
00:22:55
265
00:23:47
00:23:34




4 912
231 1467 Kałek MARCIN Opalenica 1986 M30 294
00:25:33
00:23:05
261
00:24:56
00:22:30
193
00:24:34
00:22:19
331
00:27:09
00:24:44
215
00:25:25
00:23:16
244
00:25:50
00:23:35
6 913
232 453 WALCZAK DARIUSZ POZNAŃ AD NIERUCHOMOŚCI 1972 M40 235
00:22:23
00:22:15
245
00:22:25
00:22:14
219
00:23:05
00:22:55
277
00:24:04
00:23:50
216
00:23:27
00:23:16
304
00:25:24
00:25:08
6 915
233 1159 Mrugała Krzysztof Poznan Fresh Pizza Team 1989 M20 194
00:21:38
00:21:34


271
00:25:59
00:23:52


111
00:20:54
00:20:47
343
00:30:20
00:26:22
4 919
234 1551 Otocki Wojciech Antoni Poznań Nowak Run - Stefanowicz Running Academy 1979 M30 265
00:24:55
00:22:43
285
00:25:10
00:22:55
177
00:24:09
00:21:57




199
00:24:57
00:22:53
4 926
235 1498 Tomczak Tomasz Przeźmierowo Naramowice Biegają 1976 M40 242
00:24:29
00:22:24
360
00:28:09
00:23:57
231
00:25:26
00:23:15
237
00:25:19
00:23:12


217
00:25:17
00:23:11
5 927
236 587 Potrawiak Michał Poznań 1989 M20 248
00:24:41
00:22:29
287
00:25:14
00:22:57
230
00:25:26
00:23:13
246
00:25:32
00:23:20
205
00:25:14
00:23:08


5 929
237 366 Libera Damian Poznań Lucky LUZers 1981 M30 274
00:24:56
00:22:52
262
00:22:45
00:22:31
215
00:22:57
00:22:48
271
00:23:56
00:23:45


194
00:23:01
00:22:51
5 942
238 797 Andrzejak Robert Poznań DRONE AND MORE 1976 M40

318
00:23:28
00:23:20
244
00:23:30
00:23:23
256
00:23:34
00:23:26
209
00:23:15
00:23:09
239
00:23:40
00:23:30
5 948
239 1127 Filipiak Marek Poznań KS Hades 1973 M40 431
00:29:27
00:25:17
382
00:28:31
00:24:18
272
00:28:00
00:23:53
254
00:25:34
00:23:25
262
00:26:26
00:24:16
164
00:26:11
00:22:13
6 952
240 40 MODZELEWSKI PIOTR TARNOWO PODGÓRNE BIEG LWA / CITY TRAIL Team 1969 M40 254
00:24:38
00:22:37
326
00:23:35
00:23:28


302
00:24:32
00:24:13
176
00:22:28
00:22:17
226
00:23:27
00:23:17
5 958
241 273 TABOREK Janusz Poznań 1973 M40 307
00:25:31
00:23:11


201
00:24:33
00:22:29
251
00:25:33
00:23:23
208
00:25:16
00:23:09


4 967
242 1134 Misiorny Radosław Poznań 1973 M40 211
00:22:06
00:21:53


247
00:25:29
00:23:24
386
00:29:53
00:25:48
259
00:28:17
00:24:11
251
00:29:45
00:23:48
5 968
243 1472 Duszyński Łukasz Poznań 1982 M30

305
00:25:36
00:23:08
228
00:25:34
00:23:09
213
00:24:56
00:22:45


230
00:25:18
00:23:20
4 976
244 342 Golak Paweł Szreniawa komornicka grupa biegowa 1960 M50 183
00:23:21
00:21:20


291
00:28:09
00:24:09
309
00:28:25
00:24:21


195
00:23:04
00:22:52
4 978
245 1083 Walczak Robert Poznań parkrun Poznań 1980 M30

487
00:26:30
00:26:15
173
00:22:05
00:21:54
121
00:21:20
00:20:59


202
00:23:07
00:22:55
4 983
246 1039 Matuszek Tomasz Pawłowice 1979 M30 225
00:24:11
00:22:08
283
00:25:04
00:22:55
300
00:24:29
00:24:16
255
00:23:43
00:23:25
223
00:25:28
00:23:27


5 986
247 1006 Karwatka Tomasz Poznań TKKF MPK Poznań 1973 M40 301
00:25:23
00:23:07
290
00:25:21
00:22:59
282
00:26:13
00:24:01
285
00:26:08
00:23:58
201
00:25:13
00:23:02
222
00:25:14
00:23:16
6 990
248 715 BIEDALAK KRZYSZTOF SWARZĘDZ 1984 M30 310
00:23:27
00:23:14
271
00:22:56
00:22:40
276
00:24:07
00:23:56
338
00:25:07
00:24:53
214
00:23:25
00:23:14
234
00:23:35
00:23:23
6 995
249 101 olszewski jacek mosina Chemadex 1981 M30

292
00:25:13
00:23:00
210
00:24:47
00:22:41


263
00:26:29
00:24:18
232
00:25:29
00:23:21
4 997
250 81 Badach Sylwester Międzyrzecz Sprinterzy Sigmeo 1989 M20 188
00:23:33
00:21:28
296
00:25:08
00:23:01


282
00:27:57
00:23:54
241
00:25:49
00:23:49


4 1007
251 1491 KOROLKIEWICZ RAFAŁ POZNAN 1976 M40 127
00:20:26
00:20:24
636
00:38:56
00:32:42
136
00:23:16
00:21:16




109
00:22:57
00:21:00
4 1008
252 705 Błaszczyk Michał Poznań TKKF MPK POZNAŃ 1982 M30 250
00:24:45
00:22:33


267
00:24:02
00:23:47
296
00:26:12
00:24:05
199
00:25:00
00:23:00


4 1012
253 155 SZARLIK PRZEMYSŁAW Dopiewiec KS Tęcza 1970 M40 321
00:23:33
00:23:23
304
00:23:19
00:23:08
248
00:23:36
00:23:28
242
00:23:32
00:23:18


228
00:23:31
00:23:19
5 1022
254 250 Otto Marcin Skałowo Walka Kostrzyn 1991 M20 258
00:26:42
00:22:39
388
00:26:40
00:24:21
335
00:28:59
00:24:56


210
00:25:18
00:23:10
236
00:25:30
00:23:28
5 1039
255 1066 Węgrzynowski Mikołaj Poznań 1983 M30

329
00:25:44
00:23:31


291
00:26:20
00:24:02
239
00:29:45
00:23:41
186
00:24:54
00:22:44
4 1045
256 1389 Nowakowski Robert Poznań GARDA DESIGN 1973 M40 296
00:25:21
00:23:06
300
00:25:24
00:23:04
257
00:25:42
00:23:33
363
00:25:24
00:25:24


204
00:22:58
00:22:58
5 1057
257 76 Bajer Michał Poznań Night Runners 1979 M30 339
00:26:16
00:23:45




275
00:26:05
00:23:47
195
00:25:05
00:22:55
254
00:25:54
00:23:49
4 1063
258 1594 Ratajczak Rajmund Poznań 1962 M50 273
00:23:03
00:22:50
444
00:35:46
00:25:22
259
00:23:53
00:23:40
326
00:24:50
00:24:33
207
00:23:20
00:23:09
330
00:30:01
00:25:59
6 1065
259 84 Kurczyński Rafał Poznań Wataha 1977 M40 329
00:27:32
00:23:31
291
00:27:06
00:23:00
225
00:25:07
00:23:05


220
00:25:25
00:23:21


4 1065
260 1352 Majewski Wiesław Stefan Komorniki Kuźnia triathlonu 1973 M40 563
00:33:14
00:28:57
275
00:23:00
00:22:46
226
00:25:13
00:23:07
324
00:30:34
00:24:30


241
00:23:45
00:23:33
5 1066
261 213 Witkowiak Maciej Luboń 1978 M30 249
00:26:36
00:22:31
340
00:26:09
00:23:43
310
00:26:38
00:24:23
281
00:26:18
00:23:53


227
00:25:22
00:23:17
5 1067
262 518 Kaczmarek Sławomir Poznań 1989 M20 257
00:24:49
00:22:39


207
00:22:45
00:22:39


295
00:25:12
00:25:02
310
00:25:43
00:25:27
4 1069
263 239 kowalik marek POZNAŃ COVALIC TEAM 1974 M40 387
00:29:00
00:24:34
353
00:26:12
00:23:52
261
00:25:53
00:23:44
279
00:24:05
00:23:51
179
00:22:26
00:22:19


5 1072
264 1321 Zabłocki Tomek Koziegłowy 1988 M20 365
00:28:15
00:24:12
392
00:28:34
00:24:23
298
00:28:15
00:24:15
308
00:28:25
00:24:21
229
00:25:37
00:23:33
242
00:23:46
00:23:33
6 1077
265 1001 MELNYK DOMINIK POZNAŃ 1984 M30 308
00:23:16
00:23:12




286
00:24:15
00:23:58
228
00:23:45
00:23:32
259
00:25:57
00:23:57
4 1081
266 1496 Kmieciak Jarosław Poznań PRO366 1974 M40 478
00:30:07
00:26:06
455
00:27:55
00:25:33
320
00:26:48
00:24:36
380
00:27:52
00:25:45
191
00:24:49
00:22:48
193
00:24:50
00:22:48
6 1084
267 1033 Imiołek Ariel POZNAŃ Maratończyk Poznań 1981 M30 223
00:24:10
00:22:07
320
00:25:31
00:23:23
333
00:28:55
00:24:54
298
00:28:11
00:24:08
249
00:26:04
00:24:02


5 1090
268 142 Słaby Tomasz Poznań Goggle PAE Team 1969 M40 359
00:26:19
00:24:07
336
00:25:48
00:23:40
286
00:26:25
00:24:04
297
00:26:16
00:24:06
222
00:25:36
00:23:26
287
00:26:45
00:24:39
6 1092
269 1261 Włoszyński Marek Luboń Luboń 1972 M40 287
00:25:09
00:23:03
323
00:25:33
00:23:24
236
00:25:25
00:23:20


247
00:26:01
00:23:55


4 1093
270 170 Serwa Mariusz Poznań Strzeszyn/ECOlibre 1973 M40 367
00:26:20
00:24:14
310
00:23:24
00:23:10
277
00:26:04
00:23:57
261
00:25:34
00:23:29
245
00:25:57
00:23:53
316
00:27:43
00:25:34
6 1093
271 1168 Chwalisz Łukasz Luboń Night Runners 1990 M20 633
00:41:20
00:35:09
629
00:38:32
00:32:13
94
00:20:21
00:20:13
48
00:18:43
00:18:39
457
00:38:12
00:33:58
499
00:40:10
00:36:01
6 1098
272 436 Mikołajczak Bartłomiej Środa Wlkp. TomTomTeam / KB Aktywni Środa Wlkp. 1979 M30 295
00:25:20
00:23:05
312
00:25:26
00:23:12
266
00:25:58
00:23:47


227
00:25:43
00:23:31


4 1100
273 1012 Szmidt Szymon Plewiska 1995 M20 335
00:25:46
00:23:36
286
00:25:07
00:22:56
306
00:26:27
00:24:21


254
00:26:25
00:24:08
260
00:26:02
00:23:58
5 1106
274 1113 Witkowski Sławomir Poznań Biegacze YouFit 1975 M40 338
00:26:20
00:23:44
258
00:22:40
00:22:28
329
00:27:20
00:24:50
318
00:29:27
00:24:25
275
00:28:43
00:24:30
261
00:26:36
00:23:58
6 1112
275 126 Golisz Filip Poznań 1980 M30

263
00:22:45
00:22:31


304
00:26:29
00:24:14
279
00:26:53
00:24:40
273
00:26:26
00:24:19
4 1119
276 193 Sztor Marek Poznań 1987 M30 283
00:27:04
00:22:59
356
00:26:17
00:23:54


263
00:27:37
00:23:32


231
00:25:21
00:23:21
4 1133
277 482 Buszkowski Filip Gaj Wielki Filon Team 1974 M40 318
00:25:27
00:23:21
347
00:26:06
00:23:47
295
00:26:26
00:24:13
303
00:26:24
00:24:13
221
00:27:24
00:23:25


5 1137
278 1172 Hofman Tomasz Lusówko Zgrupka Team 1976 M40

279
00:25:08
00:22:50
301
00:26:34
00:24:19
289
00:26:13
00:23:58


276
00:26:35
00:24:22
4 1145
279 1280 Meller Błażej Poznań KS HADES Tech-Race 1984 M30 306
00:27:12
00:23:09
332
00:25:50
00:23:34
258
00:25:51
00:23:40
290
00:26:14
00:24:01
323
00:29:43
00:25:38
291
00:26:52
00:24:44
6 1145
280 405 dubert artur poznan 1979 M30 361
00:26:29
00:24:08
495
00:30:38
00:26:23
342
00:27:25
00:25:05
267
00:25:40
00:23:37
265
00:26:27
00:24:20
272
00:26:19
00:24:19
6 1146
281 1207 Geisler Marek Poznań Ogniochron 1959 M50 325
00:25:32
00:23:28
337
00:25:54
00:23:40
280
00:26:07
00:24:00
317
00:26:33
00:24:24
232
00:29:34
00:23:35


5 1154
282 410 Wujek Tomasz Poznań 1980 M30

314
00:25:20
00:23:12
269
00:25:52
00:23:50
356
00:27:15
00:25:10
217
00:25:18
00:23:17


4 1156
283 527 GORZELANY Adam Gniezno Gorzelany Team 1976 M40 241
00:24:35
00:22:24
302
00:27:13
00:23:06


337
00:28:54
00:24:51


279
00:26:52
00:24:31
4 1159
284 1162 Przybylski Adam Poznań 1985 M30 363
00:24:27
00:24:11
383
00:26:34
00:24:19
313
00:28:35
00:24:30
406
00:28:44
00:26:17
238
00:25:52
00:23:40
248
00:27:40
00:23:40
6 1162
285 1607 Ptak Krzysztof Poznań Sportowa Paczka/Charty Chartowo 1971 M40 284
00:25:13
00:22:59




323
00:28:33
00:24:28
277
00:26:45
00:24:38
280
00:26:53
00:24:32
4 1164
286 1529 Romanowicz Michał Poznań KB Pilnujemy Tyłów 1990 M20 334
00:25:43
00:23:35
422
00:27:31
00:25:02
337
00:29:08
00:25:00
358
00:29:34
00:25:15
218
00:27:16
00:23:18
283
00:26:46
00:24:34
6 1172
287 1464 Widera Michał Rokietnica ROWERY MAŁGOŚKA 1980 M30 247
00:24:30
00:22:28
306
00:25:16
00:23:08




340
00:28:26
00:26:05
281
00:26:39
00:24:32
4 1174
288 535 Kaczmarek Maciej Skórzewo KeepMoving 1978 M30 403
00:29:04
00:24:52
294
00:25:06
00:23:01


266
00:25:39
00:23:37


211
00:24:57
00:23:02
4 1174
289 1165 Mieloszyk Wojtek Poznań 1983 M30 337
00:25:49
00:23:39
289
00:25:09
00:22:59
305
00:26:27
00:24:20
250
00:25:28
00:23:22




4 1181
290 1032 Martyła Piotr Poznań 1982 M30 326
00:23:40
00:23:28


308
00:24:36
00:24:22
315
00:24:43
00:24:24
240
00:23:57
00:23:45


4 1189
291 651 Wesołek Daniel Poznań 1988 M20 304
00:25:11
00:23:08




370
00:27:36
00:25:31
250
00:26:09
00:24:04
269
00:26:18
00:24:16
4 1193
292 817 Wróbel Maksym Poznań 1991 M20

281
00:27:14
00:22:54
312
00:28:35
00:24:29
319
00:28:36
00:24:25


286
00:26:55
00:24:38
4 1198
293 711 Kurek Łukasz Poznań 1987 M30 412
00:29:00
00:24:58
437
00:29:34
00:25:16
290
00:26:18
00:24:07


253
00:28:09
00:24:07
247
00:25:43
00:23:38
5 1202
294 1071 Maćkowiak Michał Poznań OLX GROUP TEAM 1989 M20 305
00:25:23
00:23:08
270
00:25:01
00:22:38


322
00:26:50
00:24:28


307
00:29:18
00:25:18
4 1204
295 1260 Rospond Piotr Poznań TKKF MPK Poznań 1969 M40 381
00:26:44
00:24:29
416
00:27:03
00:24:51
283
00:26:13
00:24:02
365
00:27:36
00:25:26
260
00:26:24
00:24:14
299
00:27:11
00:25:00
6 1207
296 1337 Steinbock Wojciech Skórzewo 1975 M40 379
00:26:45
00:24:26
342
00:27:52
00:23:44
293
00:28:12
00:24:11
348
00:29:16
00:25:05
225
00:27:27
00:23:28


5 1208
297 1176 ryba tomek POznań 1975 M40 459
00:29:47
00:25:45
428
00:27:31
00:25:10
319
00:26:40
00:24:34
366
00:27:47
00:25:28
261
00:26:17
00:24:16
265
00:26:04
00:24:02
6 1211
298 203 SPYCHAŁA SŁAWOMIR SAPOWICE Hernik Team 1966 M50 357
00:26:12
00:24:06
377
00:26:27
00:24:13
297
00:24:29
00:24:15
541
00:36:43
00:32:39
252
00:26:17
00:24:07
305
00:27:19
00:25:12
6 1211
299 1262 Surmacz Rafał Przeźmierowo CardioRunners 1976 M40

404
00:28:56
00:24:36
263
00:32:17
00:23:45
274
00:26:06
00:23:47


278
00:26:46
00:24:27
4 1219
300 58 Silski Krzysztof Swarzędz Nie Ma Lipy Swarzędz Team 1981 M30 343
00:23:59
00:23:49
341
00:23:57
00:23:44
349
00:25:28
00:25:13
299
00:24:21
00:24:09
237
00:23:47
00:23:39


5 1220
301 465 Skwaryło Dariusz Kórnik Stoczniowiec Poznań 1982 M30

350
00:26:07
00:23:49


334
00:27:00
00:24:50
270
00:26:32
00:24:27
266
00:26:21
00:24:05
4 1220
302 1136 Grześnik Grzegorz Plewiska Tata Jaśminki i Felusia 1981 M30 320
00:27:24
00:23:23
365
00:28:12
00:24:04




248
00:26:09
00:24:00
288
00:26:43
00:24:40
4 1221
303 1061 Filipowski Zenon Komorniki SCIM / W TRITEAM 1973 M40 348
00:27:59
00:23:55
321
00:25:36
00:23:23


330
00:26:52
00:24:38
230
00:23:49
00:23:34


4 1229
304 1153 Krych Jakub Poznań Dirty Sparrows 1976 M40 351
00:26:07
00:23:58
344
00:25:56
00:23:45
324
00:27:02
00:24:43
306
00:26:25
00:24:16
257
00:26:19
00:24:09


5 1231
305 1443 Oleś Marcin Swarzędz 1982 M30 251
00:24:52
00:22:33
361
00:28:07
00:24:01
331
00:26:59
00:24:53
294
00:26:17
00:24:03




4 1237
306 1514 Sawiński Marcin Poznań CARLSBERG 1979 M30 324
00:25:29
00:23:26
331
00:25:52
00:23:33




329
00:28:06
00:25:49
253
00:27:45
00:23:49
4 1237
307 357 Kozak Krzysztof Zielona Góra 1973 M40 383
00:26:35
00:24:30
409
00:26:57
00:24:44
296
00:26:14
00:24:13
301
00:26:13
00:24:11


264
00:24:17
00:24:00
5 1244
308 1363 Matusiak Jarek Garby SOBIE BIEGAM 1975 M40 336
00:25:41
00:23:37
339
00:25:53
00:23:43
315
00:26:35
00:24:32
343
00:27:01
00:24:58
266
00:26:22
00:24:20


5 1256
309 486 Pożywiłko Jan Palędzie Ławica Team 1999 M16 293
00:25:13
00:23:05
453
00:27:47
00:25:29
274
00:26:01
00:23:54
248
00:25:27
00:23:21




4 1268
310 147 Mytnik Marcin Poznań Stoczniowiec Poznań 1977 M40 313
00:25:23
00:23:16
352
00:26:07
00:23:50


341
00:27:05
00:24:56
273
00:26:34
00:24:29


4 1279
311 1557 Grobelny Michał Poznań 1978 M30 434
00:29:34
00:25:19
372
00:28:50
00:24:11
339
00:29:15
00:25:00
329
00:28:55
00:24:37
243
00:28:05
00:23:50


5 1283
312 268 Rozmiarek Marcin Poznań ROZMIARY 1978 M30 444
00:27:53
00:25:34
338
00:25:49
00:23:40




244
00:25:55
00:23:53
258
00:24:02
00:23:54
4 1284
313 237 Grabowski Krzysztof Poznań 1989 M20 279
00:25:03
00:22:58
328
00:23:39
00:23:29
304
00:26:30
00:24:20




374
00:31:29
00:27:32
4 1285
314 210 SZEWCZYK MAREK POZNAŃ Cybina Team 1955 M60 352
00:24:03
00:24:00
403
00:24:38
00:24:34
338
00:25:03
00:25:00
357
00:25:17
00:25:13
269
00:24:29
00:24:26
326
00:26:02
00:25:53
6 1285
315 739 Osses Adam Poznań 1977 M40 319
00:25:32
00:23:23


328
00:26:55
00:24:50


325
00:28:01
00:25:44
319
00:29:47
00:25:40
4 1291
316 270 Nowak Michał Nowy Tomyśl 1989 M20 580
00:36:01
00:29:40
349
00:26:09
00:23:47
268
00:27:57
00:23:48
259
00:27:29
00:23:26


418
00:35:06
00:29:05
5 1294
317 1380 Skibniewski Krzysztof Poznań Biegacze YouFit 1981 M30 415
00:29:23
00:25:03
348
00:26:16
00:23:47
390
00:30:43
00:26:22


272
00:28:40
00:24:29
284
00:26:55
00:24:35
5 1294
318 289 Bogusiewicz Antoni Poznań 1983 M30 587
00:36:11
00:29:53
417
00:31:24
00:24:51
363
00:29:53
00:25:37
403
00:32:18
00:26:09
278
00:28:46
00:24:38
256
00:26:01
00:23:52
6 1300
319 1097 Zięba Maciej Poznań OREGANO PROJECT 1982 M30 341
00:25:56
00:23:46
316
00:25:32
00:23:15


353
00:29:25
00:25:07
307
00:29:22
00:25:14


4 1317
320 1249 Kuśnierz Michał Piła BiegamBoLubię to nie klub 1983 M30 399
00:28:54
00:24:49
412
00:28:57
00:24:47
325
00:28:44
00:24:43
381
00:29:50
00:25:46
226
00:25:34
00:23:28


5 1331
321 439 Wojnarowski Michał Poznań Night Runners 1984 M30 414
00:31:06
00:25:01
554
00:34:31
00:28:10
265
00:27:58
00:23:46
320
00:28:41
00:24:27
337
00:30:09
00:25:58


5 1336
322 545 Chudzik Rafał Dobra Tata Jessici 1991 M20 590
00:34:20
00:30:09
319
00:25:43
00:23:21


218
00:25:00
00:22:53


212
00:23:21
00:23:04
4 1339
323 1055 Grzywaczyk Artur Suchy Las Maratończyk Poznań 1964 M50 380
00:26:36
00:24:26
500
00:28:46
00:26:36
378
00:27:59
00:25:56
398
00:28:10
00:26:03
280
00:26:43
00:24:40
301
00:27:04
00:25:03
6 1339
324 1589 KOLASIŃSKI ANDRZEJ Poznań ŚWIERCZEWO RUN 1976 M40 376
00:28:31
00:24:25




335
00:28:54
00:24:50
316
00:27:38
00:25:23
317
00:27:49
00:25:38
4 1344
325 621 Brychczyński Krystian Poznań HERNIK TEAM 1980 M30 408
00:27:03
00:24:54
376
00:26:25
00:24:12


342
00:27:08
00:24:56
293
00:27:04
00:24:58
335
00:28:19
00:26:13
5 1346
326 478 Moellenbrock Krzysztof Wiry Grzmot Komorniki 1967 M50 400
00:27:00
00:24:50
385
00:26:37
00:24:19
292
00:26:34
00:24:11


271
00:26:32
00:24:28


4 1348
327 107 Dzieciątkowski Piotr Poznań lemonplaza.pl 1967 M50 438
00:27:34
00:25:26
431
00:27:28
00:25:12
344
00:27:39
00:25:09


282
00:27:09
00:24:44
293
00:27:21
00:24:50
5 1350
328 1297 Kulesza Michał Poznań Kuźnia Triathlonu 1976 M40 356
00:26:18
00:24:06
400
00:26:44
00:24:31
289
00:26:13
00:24:06
313
00:26:35
00:24:23




4 1358
329 1439 Maślankowski Damian Komorniki 1987 M30



372
00:30:06
00:25:51
367
00:27:39
00:25:29
213
00:23:18
00:23:13
408
00:35:03
00:28:48
4 1360
330 1573 Polkowski Marcin Skórzewo CTS 1976 M40 362
00:28:11
00:24:09
415
00:29:07
00:24:50
330
00:29:06
00:24:52
258
00:27:39
00:23:26




4 1365
331 717 loba damian poznań Wielkopolski klub pływania zimowego MINUS 1969 M40 378
00:28:32
00:24:26




352
00:29:11
00:25:07
318
00:27:39
00:25:23
318
00:27:50
00:25:40
4 1366
332 1314 Żuchowski Bogumił Poznań INTER#WAŁY 1980 M30 401
00:24:55
00:24:51
351
00:23:54
00:23:49
375
00:26:01
00:25:55
362
00:25:43
00:25:24
290
00:27:08
00:24:53


5 1378
333 404 Wyrwiński Wojciech Drużyna 1974 M40 458
00:29:56
00:25:45
391
00:26:35
00:24:23
334
00:27:03
00:24:56
355
00:27:19
00:25:08


298
00:27:05
00:24:59
5 1378
334 1409 Przybylski Paweł Rogalin 1978 M30 463
00:30:06
00:25:48


405
00:28:59
00:26:43
379
00:29:52
00:25:43
309
00:29:26
00:25:17
285
00:28:35
00:24:36
5 1378
335 637 Nabagło Kamil Poznań 1988 M20 327
00:27:37
00:23:28
358
00:28:04
00:23:55


388
00:28:01
00:25:53


306
00:27:19
00:25:14
4 1379
336 111 Nitschke Karol Poznań TKKF MPK Poznań 1973 M40 405
00:27:07
00:24:53
520
00:29:32
00:27:09
352
00:25:27
00:25:13
311
00:26:29
00:24:22
311
00:27:17
00:25:18


5 1379
337 476 Wieczorek Paweł Poznań Yanosik Team 1980 M30 385
00:28:35
00:24:31
393
00:28:33
00:24:24
348
00:29:15
00:25:12


255
00:26:21
00:24:09


4 1381
338 611 juniczak bartosz poznań 1985 M30 491
00:30:40
00:26:16
354
00:26:26
00:23:52
316
00:26:36
00:24:32
354
00:29:13
00:25:08


363
00:29:26
00:27:03
5 1387
339 1545 Łącki Tomasz Poznań 1976 M40 353
00:26:21
00:24:02
362
00:28:08
00:24:02


393
00:28:13
00:26:00
292
00:27:03
00:24:55


4 1400
340 341 Chojnacki Arkadiusz Bydgoszcz 1991 M20 439
00:27:45
00:25:28
446
00:29:44
00:25:24
388
00:30:25
00:26:19
396
00:30:11
00:26:01
297
00:27:19
00:25:03
322
00:28:01
00:25:46
6 1403
341 1067 Bartkowiak Ireneusz Poznań 1973 M40 358
00:26:15
00:24:07
369
00:26:19
00:24:07


349
00:27:14
00:25:05


331
00:28:09
00:26:02
4 1407
342 1349 Jaskuła Łukasz Borówiec 1987 M30 502
00:29:07
00:26:45
269
00:24:59
00:22:36


469
00:30:39
00:28:21
170
00:24:20
00:22:08


4 1410
343 1302 Biczkowski Kajetan Poznań ALE Team 1991 M20 371
00:26:33
00:24:20
371
00:24:26
00:24:09
262
00:25:49
00:23:44


438
00:34:42
00:30:28
406
00:34:47
00:28:43
5 1410
344 917 DEHMEL Roman Poznań Goggle Pro Active Eyewear 1951 M60



414
00:29:07
00:26:52
361
00:27:40
00:25:24
305
00:27:08
00:25:08
334
00:28:07
00:26:08
4 1414
345 1256 Dylewski Andrzej Poznań 1961 M50 402
00:28:53
00:24:52
445
00:27:50
00:25:22
364
00:27:56
00:25:38


304
00:27:24
00:25:07
345
00:28:35
00:26:23
5 1415
346 1144 Jakubowski Jakub Poznań Poznań 1978 M30

231
00:22:12
00:21:58


439
00:31:42
00:27:15
315
00:27:42
00:25:21
431
00:33:35
00:29:31
4 1416
347 1154 Rybszleger Paweł Poznań Dirty Sparrows 1975 M40 391
00:26:47
00:24:39
386
00:26:32
00:24:20
369
00:28:02
00:25:43
376
00:27:49
00:25:40
287
00:27:00
00:24:50


5 1418
348 515 Kądzielak Marek Rogalinek Drużyna Szpiku 1975 M40 423
00:29:23
00:25:12
499
00:30:48
00:26:35
309
00:26:31
00:24:22


320
00:27:38
00:25:31
367
00:29:23
00:27:16
5 1419
349 401 Mydlarz Sławomir Skórzewo 1972 M40 397
00:26:51
00:24:47
423
00:27:14
00:25:03
368
00:27:45
00:25:43
333
00:26:54
00:24:49


327
00:27:54
00:25:55
5 1425
350 565 Laskowski Przemysław Poznań Naramowice Biegają 1983 M30 388
00:26:41
00:24:35


399
00:28:57
00:26:32


301
00:27:15
00:25:07
339
00:28:32
00:26:17
4 1427
351 361 Sobieniak Przemysław Poznań Cel w zasięgu nóg. 1977 M40 389
00:27:19
00:24:36
468
00:30:08
00:25:57
408
00:28:58
00:26:44
399
00:28:16
00:26:03
300
00:27:12
00:25:05
342
00:28:27
00:26:19
6 1430
352 958 Pospieszny Paweł Poznań 1992 M20



401
00:30:38
00:26:34
345
00:27:18
00:25:02
326
00:28:04
00:25:44
360
00:29:15
00:26:56
4 1432
353 1313 Koralewski Paweł Poznań 1983 M30 586
00:32:08
00:29:52
454
00:27:44
00:25:31
359
00:29:32
00:25:30
339
00:26:58
00:24:55
281
00:26:42
00:24:41
456
00:32:15
00:30:15
6 1433
354 1365 Schwarz Marek Swarzędz PRO366 1985 M30 382
00:26:43
00:24:29
367
00:26:25
00:24:06
307
00:26:24
00:24:21
382
00:29:47
00:25:46




4 1438
355 1523 Jamroszczyk Gracjan Poznań 1991 M20 386
00:28:40
00:24:34


353
00:29:27
00:25:15
407
00:32:29
00:26:22
351
00:30:33
00:26:24
354
00:28:47
00:26:41
5 1444
356 1395 Woźniak Oktawiusz Poznań OLX GROUP TEAM 1985 M30 583
00:34:20
00:29:51
215
00:22:08
00:21:48


221
00:23:16
00:22:58


433
00:35:36
00:29:38
4 1452
357 654 Hrab Wojtek Poznań Night Runners 1982 M30

272
00:25:12
00:22:42


435
00:31:33
00:27:11
296
00:27:13
00:25:02
451
00:36:10
00:30:06
4 1454
358 95 Woźniak Mirosław Koziegłowy TKKF MPK Poznań 1960 M50 349
00:26:08
00:23:56


346
00:27:22
00:25:10


256
00:26:20
00:24:09
503
00:41:42
00:37:14
4 1454
359 304 Szyszka Marcin Poznań 1977 M40 566
00:35:24
00:29:09


476
00:33:38
00:29:29
283
00:26:13
00:23:56
233
00:25:50
00:23:37
470
00:37:19
00:31:14
5 1462
360 1013 Szmidt Jacek Plewiska 1969 M40 432
00:27:28
00:25:18
398
00:26:41
00:24:29
336
00:27:06
00:24:59


298
00:27:19
00:25:03


4 1464
361 1533 Smólski Marek Poznań 1984 M30 543
00:32:21
00:28:03
459
00:27:53
00:25:39
382
00:28:10
00:26:00
351
00:29:13
00:25:07
274
00:26:36
00:24:30


5 1466
362 68 Plewa Adam Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza 1988 M20

421
00:27:34
00:25:02
332
00:28:56
00:24:54
394
00:30:19
00:26:00


321
00:27:53
00:25:43
4 1468
363 1218 Walkowiak Bartosz Poznań 1985 M30 468
00:30:05
00:25:56
420
00:27:25
00:24:59


307
00:26:30
00:24:20


277
00:26:28
00:24:25
4 1472
364 293 Kawicki Dariusz Poznań Grupa DBK Poznań 1980 M30 340
00:25:48
00:23:45


318
00:26:43
00:24:34
526
00:37:24
00:31:18
294
00:26:59
00:24:58


4 1478
365 174 Mucha Przemysław Poznań HernikTeam 1982 M30 490
00:30:38
00:26:15
605
00:34:28
00:29:50




236
00:25:55
00:23:38
151
00:24:05
00:22:05
4 1482
366 394 Fiałkiewicz Maciej Poznań 1978 M30 477
00:30:22
00:26:05


403
00:28:59
00:26:42
389
00:30:04
00:25:54
365
00:31:08
00:26:57
337
00:30:14
00:26:16
5 1494
367 733 Schaefer Artur Poznań Borant Team 1969 M40 531
00:33:45
00:27:44
411
00:30:54
00:24:45
314
00:30:30
00:24:30


246
00:27:54
00:23:54


4 1502
368 286 Wiercioch Bartosz Poznań 1978 M30 526
00:33:56
00:27:33
484
00:32:42
00:26:13


414
00:30:54
00:26:33
289
00:28:54
00:24:52
315
00:29:31
00:25:33
5 1502
369 1532 Wypychowski Piotr Swarzędz Drużyna Zenka 1955 M60 452
00:29:42
00:25:40
482
00:28:31
00:26:11
381
00:28:07
00:26:00


321
00:27:39
00:25:36
351
00:28:32
00:26:32
5 1505
370 1226 Dąbrowski Paweł Poznań Night Runners 1975 M40 469
00:32:02
00:25:57
325
00:29:36
00:23:27
489
00:36:13
00:30:09
417
00:32:49
00:26:37
392
00:32:21
00:28:14
377
00:31:42
00:27:36
6 1511
371 1114 Szymański Paweł POZNAŃ MUAY RUNNING TEAM 1980 M30 342
00:26:00
00:23:47
389
00:26:47
00:24:22
357
00:27:37
00:25:26
423
00:28:52
00:26:45




4 1511
372 1075 Żaczek Jan Poznań 1958 M50 404
00:28:53
00:24:52




441
00:33:25
00:27:17
342
00:30:06
00:26:07
324
00:27:55
00:25:51
4 1511
373 279 Wesołek Przemek Poznań 1977 M40 407
00:28:59
00:24:54
588
00:35:27
00:29:16
453
00:32:51
00:28:40
557
00:35:00
00:35:00
312
00:29:20
00:25:18
348
00:32:26
00:26:27
6 1520
374 1420 Wróblewski Paweł Poznań Charty Chartowo 1976 M40 435
00:27:35
00:25:21
405
00:27:02
00:24:37


387
00:28:18
00:25:49


294
00:27:14
00:24:52
4 1521
375 1563 Serafiński Mirosław Poznań Verocel-Polska 1976 M40 461
00:31:46
00:25:47


351
00:29:27
00:25:13
440
00:31:38
00:27:15
330
00:29:51
00:25:51
400
00:32:46
00:28:26
5 1521
376 1002 Sobiech Karol Pobiedziska NIGHT RUNNERS 1982 M30 302
00:27:07
00:23:07
548
00:34:32
00:27:59
281
00:26:12
00:24:00
479
00:32:57
00:28:49


464
00:36:57
00:30:49
5 1526
377 1382 Degórski Kamil Poznań SNOW.DOG Adventure 1990 M20 390
00:28:53
00:24:38
373
00:28:18
00:24:11


402
00:30:19
00:26:06


361
00:31:10
00:26:59
4 1526
378 1448 Południak Przemysław Poznań 1995 M20 392
00:28:54
00:24:41
380
00:26:43
00:24:17




369
00:29:13
00:27:05
386
00:30:02
00:27:59
4 1527
379 1519 Trojanek Adam Swarzędz 1975 M40 446
00:31:36
00:25:36
516
00:33:08
00:26:59
447
00:34:26
00:28:27


308
00:29:13
00:25:14
329
00:28:10
00:25:59
5 1530
380 1326 Budnik Błażej Dębogóra 1985 M30



426
00:31:22
00:27:19
454
00:31:43
00:27:39
313
00:29:19
00:25:18
352
00:30:36
00:26:36
4 1545
381 283 Rutkowski Jakub Poznań 1977 M40 424
00:29:17
00:25:12
406
00:26:49
00:24:38
377
00:28:01
00:25:56
405
00:28:17
00:26:12


358
00:31:00
00:26:53
5 1546
382 165 Krysiak Łukasz Poznań Piątkowo na Biegowo 1977 M40 493
00:30:23
00:26:21


387
00:28:25
00:26:16
444
00:29:41
00:27:24
368
00:29:16
00:27:04
353
00:30:38
00:26:38
5 1552
383 407 Ochocki Bartosz Rokietnica ROKIETNICA BIEGA 1981 M30 328
00:23:38
00:23:30
574
00:35:17
00:28:51
389
00:30:22
00:26:20




262
00:24:08
00:23:59
4 1553
384 1639 Spendowski Marcin Chyby 1975 M40

481
00:30:24
00:26:10
376
00:29:59
00:25:55
374
00:29:42
00:25:39


323
00:27:47
00:25:47
4 1554
385 1118 Jasiński Piotr Poznań FORMATIQ 1971 M40 417
00:27:07
00:25:05
413
00:26:55
00:24:47
321
00:26:41
00:24:38
408
00:28:28
00:26:24




4 1559
386 781 DULAT PIOTR KOMORNIKI GRZMOT KOMORNIKI 1967 M50

435
00:29:41
00:25:15
340
00:27:27
00:25:01
446
00:33:30
00:27:26
339
00:30:03
00:26:03


4 1560
387 926 Juszczuk Tomasz Biedrusko Rododendron 1983 M30



374
00:32:08
00:25:54
431
00:33:27
00:27:04
333
00:30:02
00:25:56
422
00:33:12
00:29:10
4 1560
388 1046 Jakubowski Andrzej Kaźmierz Parkrun 1980 M30 451
00:29:40
00:25:39
477
00:30:11
00:26:01
406
00:30:45
00:26:43
461
00:31:58
00:27:49
347
00:30:21
00:26:20
357
00:30:50
00:26:52
6 1561
389 629 Tomaszewski Adrian Poznań #zaliniametyteam 1989 M20

514
00:31:41
00:26:58
379
00:30:02
00:25:57


328
00:27:59
00:25:48
340
00:28:25
00:26:18
4 1561
390 596 Wasielewski Błażej LUBOŃ Drużyna Szpiku 1983 M30 484
00:30:25
00:26:11


360
00:27:47
00:25:32


286
00:26:56
00:24:48
432
00:31:50
00:29:36
4 1562
391 1284 Gaca Tadeusz Poznań 1963 M50 398
00:27:07
00:24:47
408
00:27:01
00:24:42
347
00:27:20
00:25:11
411
00:32:31
00:26:30


410
00:32:48
00:28:49
5 1563
392 1062 Nowicki Michał Szczytniki 1977 M40 467
00:32:11
00:25:52
452
00:29:48
00:25:28
366
00:29:42
00:25:42
383
00:29:56
00:25:47


365
00:31:17
00:27:14
5 1566
393 60 Walaszczyk Kacper Murowana Goślina Night Runners 1990 M20 552
00:34:41
00:28:26
504
00:30:54
00:26:42
345
00:29:08
00:25:09
410
00:30:48
00:26:28


308
00:29:20
00:25:23
5 1567
394 1631 Olejnik Daniel Poznań OLZAMEX 1974 M40

448
00:27:47
00:25:25
395
00:28:43
00:26:27
438
00:31:45
00:27:13
357
00:29:03
00:26:46
383
00:31:52
00:27:48
5 1573
395 275 Koszal Jarek Poznań 1966 M50

425
00:27:20
00:25:09
362
00:27:38
00:25:35
418
00:28:46
00:26:38


375
00:29:34
00:27:32
4 1580
396 1348 Sprenger Jarosław Poznań 1974 M40 481
00:30:13
00:26:09




427
00:33:01
00:26:54
335
00:30:07
00:25:58
341
00:28:38
00:26:18
4 1584
397 1078 Udałowski Radosław Poznań eFitness Racing Team 1984 M30 436
00:29:32
00:25:24
433
00:29:42
00:25:13




412
00:33:11
00:29:02
309
00:27:32
00:25:24
4 1590
398 1478 Sobański Roman Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 1980 M30 499
00:30:48
00:26:40


386
00:30:11
00:26:12
401
00:28:25
00:26:05
306
00:27:20
00:25:13


4 1592
399 1137 Mnich Marcin Poznań 1984 M30 330
00:25:46
00:23:31
443
00:27:38
00:25:21
481
00:31:49
00:29:36
350
00:29:16
00:25:07




4 1604
400 1129 Prył Michał Skórzewo / Poznań BBL 1979 M30 425
00:27:23
00:25:12
478
00:28:24
00:26:02
393
00:28:41
00:26:25
413
00:30:39
00:26:33


373
00:29:47
00:27:32
5 1604
401 432 Tarka Konrad Poznań DFDS Polska Running Team 1986 M30

551
00:32:25
00:28:05
471
00:33:33
00:29:20
476
00:34:44
00:28:42
334
00:30:05
00:25:56
328
00:28:14
00:25:58
5 1609
402 1026 Roszczenko Krzysztof Poznań nogi do góry i do przodu 1976 M40 510
00:31:18
00:27:06
527
00:31:37
00:27:14
434
00:29:50
00:27:37
458
00:29:54
00:27:47
356
00:28:53
00:26:44
362
00:29:10
00:26:59
6 1610
403 340 Chmielewski Michał Poznań 1982 M30 476
00:30:25
00:26:04




384
00:30:00
00:25:47
299
00:29:05
00:25:05
453
00:34:18
00:30:07
4 1612
404 1477 Sobkowski Przemysław Międzychód MUKS Jedynka Międzychód 1960 M50 475
00:30:02
00:26:01
474
00:30:07
00:26:00
391
00:30:25
00:26:24
425
00:30:57
00:26:51
327
00:29:46
00:25:46


5 1617
405 192 Karaś Jacek Poznań DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner 1979 M30 471
00:30:02
00:25:59
472
00:30:08
00:26:00
400
00:30:37
00:26:32
434
00:29:12
00:27:06
387
00:32:02
00:28:03
398
00:30:31
00:28:21
6 1619
406 433 Jasiukiewicz Marek Kicin SNOW.DOG ADVENTURE 1976 M40 422
00:29:16
00:25:12
590
00:35:28
00:29:17
397
00:30:40
00:26:29
429
00:32:59
00:26:59


372
00:33:31
00:27:31
5 1620
407 1369 Śmierzchalski Paweł Konarzewo 1983 M30

496
00:30:36
00:26:26
380
00:30:08
00:26:00
364
00:29:28
00:25:25


384
00:31:51
00:27:50
4 1624
408 695 Wiącek Wiesław Skoki 1948 M60 456
00:27:48
00:25:44
427
00:27:16
00:25:10
373
00:27:53
00:25:53
372
00:27:41
00:25:38




4 1628
409 1423 Fenikowski Szymon Kórnik ŚWIERCZEWO RUN 1976 M40 488
00:30:25
00:26:13
440
00:31:30
00:25:20
420
00:29:22
00:27:04
391
00:30:01
00:25:58


385
00:30:06
00:27:52
5 1636
410 264 Orlicki Michał Poznań RAMIRENT 1981 M30 428
00:27:17
00:25:15
462
00:27:58
00:25:42
419
00:31:25
00:27:01
445
00:29:45
00:27:24
345
00:28:27
00:26:19


5 1637
411 600 Makowski Janusz Poznań Night Runners 1953 M60 448
00:31:37
00:25:37
456
00:31:43
00:25:36
384
00:30:11
00:26:10




349
00:30:26
00:26:29
4 1637
412 72 Kowalczyk Arkadiusz Poznań 1976 M40 449
00:29:41
00:25:38
429
00:27:40
00:25:11


448
00:29:51
00:27:31


313
00:27:38
00:25:32
4 1639
413 953 Jakubczak Damian Kamionki 1989 M20



464
00:33:28
00:29:07
470
00:32:47
00:28:25
355
00:30:43
00:26:38
359
00:29:20
00:26:56
4 1648
414 1454 Wojnarowski Piotr Poznań 1987 M30 437
00:31:26
00:25:26
463
00:30:04
00:25:44
502
00:35:58
00:31:48
466
00:32:26
00:28:16
284
00:28:54
00:24:47


5 1650
415 1076 Lisiewicz Piotr Poznań CZOPY 1983 M30

563
00:32:49
00:28:26
358
00:27:47
00:25:27
378
00:27:59
00:25:41


356
00:30:51
00:26:52
4 1655
416 261 Bednarkiewicz Bartosz Suchy Las 1976 M40 447
00:29:42
00:25:37


523
00:39:58
00:33:48


341
00:30:10
00:26:06
347
00:28:34
00:26:23
4 1658
417 425 Stachowski Łukasz Rokietnica Rokietnica Biega 1981 M30 501
00:30:50
00:26:41


398
00:30:33
00:26:30
416
00:30:46
00:26:36
346
00:28:42
00:26:19


4 1661
418 1021 Jaskóła Jarosław Poznań 1984 M30 455
00:30:02
00:25:43


437
00:31:55
00:27:43
472
00:32:45
00:28:28
377
00:31:31
00:27:25
396
00:32:21
00:28:15
5 1665
419 1246 Pilak Jacek Poznań Wielkopolscy Biegacze 1963 M50 497
00:30:44
00:26:34
511
00:31:07
00:26:48
394
00:30:36
00:26:26


360
00:30:53
00:26:52
416
00:33:15
00:29:00
5 1667
420 1184 Hampel Marcin Poznań Hampel Team 1979 M30 465
00:32:14
00:25:49
473
00:28:25
00:26:00


474
00:32:53
00:28:39
349
00:28:35
00:26:21
381
00:31:41
00:27:40
5 1668
421 1577 Gładysiak Przemysław Komorniki niezrzeszony 1977 M40 522
00:29:33
00:27:23




420
00:31:15
00:26:41
358
00:30:48
00:26:46
368
00:33:40
00:27:21
4 1668
422 229 Świętek Wojciech Poznan gRUNwald team Poznań 1963 M50

460
00:29:55
00:25:40
504
00:36:12
00:31:53
371
00:27:48
00:25:34
336
00:28:18
00:25:58


4 1671
423 1410 Lange Marek Poznań 1980 M30 548
00:32:42
00:28:20
582
00:33:34
00:29:04
466
00:33:09
00:29:10
400
00:28:21
00:26:04
433
00:32:23
00:30:11
376
00:29:50
00:27:34
6 1675
424 104 Krzywosz Filip Poznań Piątkowo na Biegowo 1980 M30

570
00:33:02
00:28:44
417
00:33:04
00:27:00
325
00:28:48
00:24:33


364
00:31:05
00:27:10
4 1676
425 1179 Kowalski Przemysław Środa Wielkopolska 1979 M30 479
00:32:07
00:26:07
449
00:29:42
00:25:26
371
00:29:51
00:25:49
377
00:29:54
00:25:41




4 1676
426 1205 Stępień Sławomir Poznań brak 1972 M40 470
00:30:07
00:25:58




459
00:29:58
00:27:48
380
00:29:47
00:27:38
369
00:29:25
00:27:21
4 1678
427 322 Burzyński Klaudiusz Poznań 1983 M30 520
00:33:25
00:27:21
426
00:29:16
00:25:09
418
00:31:02
00:27:00
455
00:33:41
00:27:39


380
00:31:39
00:27:39
5 1679
428 1208 Matysiak Sebastian Wolsztyn Byle doczłapać do mety 1982 M30 441
00:27:37
00:25:33


448
00:30:50
00:28:30
457
00:30:03
00:27:47


333
00:28:17
00:26:08
4 1679
429 1017 Klauza Patryk Poznan Wolne Ślimaki 1999 M16 429
00:29:17
00:25:15
387
00:28:28
00:24:20
432
00:29:45
00:27:30


441
00:33:11
00:31:07


4 1689
430 860 Ratkowski Paweł Ząbrowo 1979 M30

559
00:32:32
00:28:19


537
00:34:19
00:32:01
303
00:27:09
00:25:07
292
00:26:44
00:24:47
4 1691
431 66 Kocik Przemysław Buk Bukowski Klub Biegacza 1988 M20 413
00:27:10
00:24:59


427
00:31:25
00:27:22
498
00:33:53
00:29:33
359
00:30:50
00:26:46


4 1697
432 1123 Mierzwa Mirosław Plewiska 1975 M40 511
00:31:15
00:27:08
486
00:30:27
00:26:14
367
00:29:41
00:25:42
347
00:27:18
00:25:03




4 1711
433 204 Peczyński Dariusz Luboń Drużyna Zbója 1986 M30 460
00:27:54
00:25:46
467
00:28:11
00:25:56
424
00:29:25
00:27:16
451
00:29:42
00:27:35
384
00:29:57
00:27:51


5 1719
434 1037 Muszyński Paweł Zalasewo Zalasewo Zaiwania 1978 M30 554
00:34:39
00:28:29
252
00:24:37
00:22:23


463
00:32:28
00:27:51


457
00:32:17
00:30:16
4 1726
435 1044 Łożyński Witold Poznań lotnictwo.net.pl 1984 M30 483
00:30:14
00:26:11
490
00:30:48
00:26:16




372
00:31:23
00:27:13
382
00:31:44
00:27:44
4 1727
436 891 Zborowski Paweł Plewiska 1969 M40

529
00:31:34
00:27:19


480
00:31:14
00:28:55
364
00:31:08
00:26:56
355
00:31:08
00:26:46
4 1728
437 324 Wieczorek Piotr Poznań #TriBrothers 1986 M30 464
00:29:58
00:25:49
457
00:27:59
00:25:37


385
00:28:02
00:25:48
423
00:31:45
00:29:36


4 1729
438 1131 Olejniczak Paweł Poznań Night runners 1969 M40 514
00:31:13
00:27:13
489
00:28:43
00:26:16
412
00:28:59
00:26:49


381
00:31:51
00:27:40
449
00:36:09
00:30:05
5 1731
439 317 Bednarski Józef Poznań Night Runners 1946 M60 492
00:28:28
00:26:21
515
00:29:11
00:26:59
425
00:29:23
00:27:19
465
00:30:19
00:28:14
401
00:30:38
00:28:35
443
00:31:59
00:29:58
6 1734
440 1243 Roloff Jacek Poznań 1965 M50 624
00:39:15
00:32:48
518
00:31:18
00:27:04
411
00:29:05
00:26:47
415
00:28:38
00:26:34


390
00:32:04
00:28:07
5 1734
441 1063 Mucke Remigiusz Poznań 1977 M40 629
00:34:03
00:34:03
528
00:31:46
00:27:17
461
00:33:22
00:29:00
489
00:35:08
00:29:03
383
00:31:47
00:27:49
402
00:32:41
00:28:29
6 1735
442 1183 Jędrzejak Piotr Kórnik INTER#WAŁY 1981 M30 519
00:31:39
00:27:19
469
00:30:08
00:25:58


430
00:31:22
00:27:03
322
00:27:52
00:25:37


4 1740
443 1549 Ludwiczak Krzysztof Poznań Mamy- Biegamy WT 1980 M30 442
00:29:45
00:25:34
497
00:30:41
00:26:33


478
00:35:00
00:28:48
332
00:32:00
00:25:55


4 1749
444 500 Meller Roman Poznań INTER#WAŁY 1950 M60 487
00:28:26
00:26:13




494
00:33:31
00:29:19
371
00:29:26
00:27:12
397
00:32:26
00:28:19
4 1749
445 100 Bulczyński Dawid Poznań 1988 M20 496
00:30:48
00:26:34
544
00:32:06
00:27:46
479
00:33:39
00:29:34
426
00:31:10
00:26:53
350
00:30:29
00:26:24


5 1751
446 157 Cybulski Marcin Płock 1990 M20 489
00:32:19
00:26:15
447
00:29:46
00:25:24




417
00:33:23
00:29:15
407
00:32:52
00:28:48
4 1760
447 1318 Erdmann Bartosz Poznań 1986 M30 462
00:29:58
00:25:47
466
00:28:16
00:25:52




370
00:29:16
00:27:06
463
00:34:45
00:30:47
4 1761
448 662 Osowiecki Michał Poznań 1978 M30 570
00:35:37
00:29:19
587
00:35:37
00:29:15
456
00:34:53
00:28:48
506
00:36:13
00:29:51
389
00:34:11
00:28:05
413
00:35:05
00:28:58
6 1764
449 1370 Fleiszar Tymoteusz Gruszczyn Wójtowicz TRI Team 1974 M40 507
00:31:17
00:26:58


457
00:34:53
00:28:48
505
00:34:07
00:29:51


296
00:29:16
00:24:58
4 1765
450 505 Pieprzyk Wiesław Poznań 1954 M60 544
00:32:22
00:28:06
531
00:32:03
00:27:28
442
00:32:27
00:28:11
492
00:33:30
00:29:15
408
00:32:59
00:28:54
423
00:33:16
00:29:11
6 1765
451 409 Słomczyński Michał Poznań 1959 M50 532
00:30:04
00:27:47


449
00:28:30
00:28:30
482
00:33:01
00:28:55
393
00:30:26
00:28:17
441
00:32:07
00:29:52
5 1765
452 1649 Zatoń Łukasz Poznań Byle do mety 1988 M20

461
00:28:09
00:25:41
422
00:31:28
00:27:06


432
00:36:15
00:30:09
455
00:36:14
00:30:11
4 1770
453 1146 Fabisz Rafał Dopiewiec 1974 M40 640
00:42:02
00:35:43
510
00:31:06
00:26:48
415
00:31:02
00:26:53
453
00:31:47
00:27:38


395
00:32:19
00:28:15
5 1773
454 456 Szydłowski Zbigniew Poznań park run 1958 M50 605
00:33:23
00:31:13
622
00:33:41
00:31:27
488
00:34:13
00:30:07
509
00:32:02
00:29:57
385
00:30:08
00:27:55
399
00:30:30
00:28:26
6 1781
455 1633 Wojciechowski Jakub Poznań TREE PHARMA 1968 M40

552
00:34:30
00:28:07
443
00:34:14
00:28:15
437
00:33:14
00:27:12
353
00:30:36
00:26:37


4 1785
456 354 Hinz Leszek Poznań 1980 M30 547
00:34:26
00:28:20
488
00:30:38
00:26:15
392
00:30:44
00:26:25




366
00:33:20
00:27:15
4 1793
457 78 Zagórski Radosław Poznań 1986 M30 569
00:35:20
00:29:14


444
00:34:19
00:28:20
412
00:32:34
00:26:32


371
00:31:26
00:27:28
4 1796
458 1251 Lewicki Włodzimierz Poznan 1959 M50 517
00:31:25
00:27:18


470
00:31:28
00:29:17
516
00:36:29
00:30:25
391
00:30:30
00:28:13
420
00:33:06
00:29:08
5 1797
459 305 DEMBIŃSKI MAREK POZNAŃ Wójtowicz TRI Team 1974 M40 545
00:32:31
00:28:12


455
00:34:52
00:28:46
507
00:34:08
00:29:54


297
00:29:16
00:24:58
4 1804
460 1265 Guzik Przemysław Poznań 1969 M40 528
00:33:43
00:27:35


468
00:33:48
00:29:14
503
00:36:05
00:29:46
376
00:29:39
00:27:16
458
00:32:40
00:30:24
5 1805
461 1010 Kluza Tomasz Poznań Night Runners 1982 M30 537
00:34:00
00:27:57
553
00:34:31
00:28:09


460
00:32:23
00:27:48
404
00:32:54
00:28:44
404
00:34:39
00:28:36
5 1805
462 1240 Kaczmarek Mariusz Poznań CTS 1963 M50 558
00:34:54
00:28:38
581
00:33:32
00:28:59
409
00:30:55
00:26:45


407
00:32:53
00:28:51
435
00:33:55
00:29:39
5 1809
463 93 Przyborski Piotr Poznań gRUNwald team Poznań 1976 M40 593
00:36:34
00:30:21
540
00:32:04
00:27:44
441
00:32:17
00:28:09
456
00:27:43
00:27:43
373
00:31:18
00:27:13


5 1810
464 776 Otto Slawomir Poznan Night Runners 1965 M50

502
00:31:01
00:26:39
429
00:31:36
00:27:23
499
00:33:41
00:29:34
382
00:31:55
00:27:46


4 1812
465 1157 Zieleźnik Bartosz Poznań 1985 M30 535
00:33:57
00:27:52
572
00:33:20
00:28:47


518
00:34:44
00:30:26
331
00:25:53
00:25:53
436
00:34:00
00:29:41
5 1820
466 1333 Piątek Tomasz Poznań 1981 M30 450
00:29:44
00:25:39
571
00:33:18
00:28:47


424
00:32:54
00:26:47


378
00:29:56
00:27:37
4 1823
467 1235 Baron Błażej Poznań 1983 M30

619
00:37:55
00:31:22
485
00:36:06
00:29:51
523
00:37:28
00:30:57
402
00:34:51
00:28:39
415
00:35:20
00:29:00
5 1825
468 301 Biegacz Anonimowy Polkowice 1975 M40 530
00:33:39
00:27:38
549
00:32:21
00:28:00
451
00:34:35
00:28:34
493
00:35:21
00:29:18
430
00:36:03
00:30:02
460
00:36:43
00:30:42
6 1834
469 1427 Tomas Damian Poznań DW 1990 M20 508
00:31:07
00:26:58
471
00:30:12
00:25:59


542
00:37:24
00:32:47
314
00:29:27
00:25:21


4 1835
470 258 Gutowski Krzysztof Poznań KUBOSTA MANAGEMENT 1986 M30 503
00:29:03
00:26:46
476
00:30:15
00:26:01
410
00:29:07
00:26:46
447
00:29:34
00:27:26




4 1836
471 1581 Skrudlik Wojciech Poznan Night Runners 1976 M40 485
00:30:39
00:26:12
577
00:33:47
00:28:58


404
00:28:24
00:26:09


370
00:31:46
00:27:26
4 1836
472 547 Topolewski Maciej Poznanń Biegacze YouFit 1988 M20 505
00:31:12
00:26:52
503
00:31:01
00:26:42
440
00:32:14
00:28:06
512
00:34:30
00:30:04
416
00:33:25
00:29:15
489
00:37:53
00:33:42
6 1848
473 1613 Tecław Krzysztof Oborniki DJ biega 1967 M50 595
00:34:38
00:30:23
610
00:32:30
00:30:06
459
00:32:56
00:28:54
522
00:33:06
00:30:50
420
00:31:39
00:29:32
447
00:32:04
00:30:03
6 1848
474 1048 Skubiszak Andrzej Poznań BRODEX TEAM SWARZĘDZ 1966 M50

536
00:34:02
00:27:35
439
00:31:58
00:27:49
467
00:34:23
00:28:19
409
00:31:18
00:28:57


4 1851
475 960 Stankowski Przemysław Poznań #biegajzesławkiem 1976 M40



500
00:35:58
00:31:39
536
00:36:06
00:31:59
424
00:33:55
00:29:39
394
00:32:31
00:28:14
4 1854
476 1248 Jóźwiak Dariusz Poznań Hernik Team 1964 M50

595
00:33:49
00:29:32
495
00:33:23
00:31:03
525
00:35:22
00:31:15
395
00:30:41
00:28:23
454
00:32:12
00:30:11
5 1869
477 1186 Paulus Jędrzej Poznań Night Runners 1985 M30 534
00:33:58
00:27:52
557
00:34:31
00:28:14


481
00:35:02
00:28:55
421
00:33:45
00:29:34
437
00:35:55
00:29:49
5 1873
478 162 Targoński Sławomir Zalasewo 1980 M30 533
00:33:53
00:27:50
561
00:34:58
00:28:24


519
00:36:52
00:30:38
390
00:34:10
00:28:06
440
00:35:52
00:29:52
5 1882
479 726 KOŚCIŃSKI TOMASZ Poznań 1952 M60 550
00:34:30
00:28:23


486
00:34:27
00:29:52


403
00:31:05
00:28:43
445
00:32:17
00:30:00
4 1884
480 1233 Maciejewski Grzegorz Poznań 1961 M50 609
00:37:53
00:31:40
609
00:36:15
00:30:05
460
00:33:01
00:28:59
540
00:36:43
00:32:38
418
00:33:26
00:29:26
466
00:32:59
00:30:51
6 1884
481 463 Ostrowski Tomasz Poznań 1978 M30 589
00:34:25
00:30:07
533
00:31:53
00:27:29


397
00:30:11
00:26:03
367
00:31:07
00:26:58


4 1886
482 443 Kamiński Tomasz Poznan Makaron Team 1968 M40 472
00:30:24
00:26:00
517
00:31:32
00:27:03
454
00:32:47
00:28:43




448
00:34:03
00:30:03
4 1891
483 1140 Lewandowski Grzegorz Poznań 1962 M50

586
00:35:35
00:29:11


521
00:37:06
00:30:44
388
00:34:16
00:28:03
401
00:32:53
00:28:29
4 1896
484 1396 Soska Jacek Biedrusko angiodiabetica.pl 1979 M30 553
00:34:41
00:28:28
537
00:33:50
00:27:39
452
00:34:41
00:28:40
496
00:35:28
00:29:24
414
00:35:15
00:29:11


5 1899
485 498 Sekuła Mateusz Suchy Las WÓJTOWICZ TRI TEAM 1986 M30 509
00:31:19
00:27:00
498
00:30:55
00:26:33
430
00:33:29
00:27:23




467
00:35:16
00:30:55
4 1904
486 303 ROGOZIŃSKI HENRYK BUK Bukowski Klub Biegacza 1976 M40 540
00:32:10
00:27:58
562
00:32:36
00:28:24
506
00:36:05
00:31:57
551
00:38:29
00:34:11
451
00:36:41
00:32:34
414
00:33:08
00:28:59
6 1911
487 131 Żmuda-Trzebiatowski Paweł Poznań 1973 M40 466
00:28:08
00:25:52
432
00:27:34
00:25:13
494
00:33:01
00:30:44
524
00:33:21
00:31:04




4 1916
488 480 Wadas Seweryn Komorniki 1993 M20 577
00:36:00
00:29:34
580
00:35:29
00:28:59


443
00:33:22
00:27:18
319
00:27:33
00:25:26


4 1919
489 141 Krzanowski Przemysław Poznań Drużyna Szpiku 1976 M40 555
00:32:30
00:28:30
512
00:29:11
00:26:51
431
00:29:33
00:27:28




421
00:31:19
00:29:08
4 1919
490 451 Śniegocki Paweł Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 1978 M30 596
00:36:38
00:30:27
601
00:35:51
00:29:44
302
00:28:18
00:24:19
421
00:32:56
00:26:43




4 1920
491 1234 Kożuch Sławek Tarnowo Podgórne 1974 M40 515
00:31:39
00:27:17
542
00:31:59
00:27:46
423
00:31:22
00:27:15




442
00:34:02
00:29:55
4 1922
492 927 Jodko Piotr Batorowo Jodko Brothers Running Team 1979 M30



530
00:41:52
00:35:45
545
00:39:14
00:33:03
426
00:35:48
00:29:48
428
00:33:31
00:29:30
4 1929
493 934 ILLMANN ROBERT POZNAŃ 1972 M40



499
00:37:39
00:31:26
531
00:38:08
00:31:40
428
00:36:13
00:29:59
471
00:37:36
00:31:15
4 1929
494 593 Ryba Wojciech Poznań KS Krotosz Krotoszyn 1985 M30 551
00:32:29
00:28:23
618
00:40:08
00:30:57
491
00:34:18
00:30:09


425
00:32:00
00:29:39
472
00:35:30
00:31:16
5 1939
495 1016 Kasperczak Maciej Murowana Goślina What the Hell 1976 M40 582
00:34:14
00:29:50
606
00:34:28
00:29:50
473
00:31:44
00:29:24
488
00:33:08
00:29:01
398
00:30:45
00:28:27


5 1941
496 610 Karasiewicz Przemysław Poznań NIGHT RUNNERS 1970 M40 524
00:31:55
00:27:27
525
00:33:21
00:27:13


514
00:34:46
00:30:19
379
00:31:37
00:27:33


4 1942
497 41 Nowak Michał Poznań - 1988 M20

612
00:34:37
00:30:18
505
00:36:04
00:31:56


410
00:33:07
00:28:59
419
00:31:14
00:29:05
4 1946
498 412 Konikowski Paweł Poznań 1948 M60 598
00:36:47
00:30:41




510
00:36:15
00:29:58
399
00:34:31
00:28:28
444
00:34:17
00:29:59
4 1951
499 491 Wencek Maciej Poznań 1984 M30 573
00:33:36
00:29:23
547
00:30:28
00:27:56
404
00:30:47
00:26:42




430
00:33:43
00:29:30
4 1954
500 385 Wegner Oliwier Poznań 1986 M30 504
00:29:13
00:26:50
534
00:29:56
00:27:32


471
00:30:45
00:28:26
448
00:34:20
00:32:07


4 1957
501 123 Bednarczyk Zbigniew Poznań STR Poznań 1958 M50 556
00:34:58
00:28:35
519
00:33:12
00:27:04
463
00:33:25
00:29:03


419
00:35:33
00:29:32


4 1957
502 137 Gawarecki Tomasz Rabowice 1977 M40 536
00:32:05
00:27:56
585
00:33:26
00:29:10
511
00:36:58
00:32:40
529
00:33:51
00:31:37
437
00:34:27
00:30:24
480
00:34:21
00:32:12
6 1957
503 756 Czarnecki Artur Poznań 1982 M30 571
00:33:33
00:29:19
560
00:30:50
00:28:20
407
00:30:47
00:26:43




427
00:33:35
00:29:22
4 1965
504 1508 WIECZOREK ŁUKASZ Plewiska 1984 M30 643
00:44:07
00:37:52


355
00:27:33
00:25:18


465
00:39:57
00:35:41
505
00:44:32
00:38:28
4 1968
505 1339 SZCZEPAŃSKI PRZEMYSŁAW POZNAŃ 1959 M50 576
00:33:41
00:29:32


475
00:33:41
00:29:29
513
00:34:27
00:30:13
406
00:32:52
00:28:49


4 1970
506 206 Jaźwiecki Marcin Zalasewo MUAY RUNNING TEAM 1978 M30 513
00:33:25
00:27:12
558
00:34:52
00:28:19


464
00:32:21
00:28:02
436
00:34:34
00:30:17


4 1971
507 1377 Kapica Dariusz Plewiska Biegacze YouFit 1984 M30 612
00:38:09
00:31:57
614
00:34:52
00:30:25


504
00:36:06
00:29:49
400
00:32:43
00:28:33
459
00:34:51
00:30:39
5 1975
508 1465 Jarosz Tomasz Poznań TRIceratops - gpd triathlon team 1970 M40 518
00:31:27
00:27:18
576
00:33:20
00:28:55


491
00:33:18
00:29:08
396
00:32:40
00:28:24


4 1981
509 1094 Paszkowski Kamil Poznań RUNGURU 1989 M20 521
00:31:39
00:27:21
530
00:31:51
00:27:25
433
00:31:38
00:27:31
500
00:33:51
00:29:42




4 1984
510 549 Głowacki Jerzy Poznań 1951 M60 564
00:33:14
00:28:58
624
00:35:53
00:31:40
517
00:37:04
00:33:02
543
00:38:52
00:32:50
447
00:36:07
00:32:02
481
00:36:25
00:32:22
6 1988
511 1505 Nowak Łukasz Poznań Biegacze YouFit 1985 M30 541
00:34:13
00:28:01
538
00:32:11
00:27:40


486
00:33:22
00:28:57


424
00:33:16
00:29:13
4 1989
512 1278 Bartecki Michał Poznań CardioRunners 1987 M30 565
00:33:11
00:28:58
583
00:33:13
00:29:06




411
00:33:04
00:28:59
434
00:35:45
00:29:39
4 1993
513 191 GNIAZDOWSKI Maciej CHOJNO Banda Macieja GAMMA Chojno 1967 M50 562
00:35:03
00:28:54
539
00:33:54
00:27:41
428
00:33:21
00:27:22
475
00:34:43
00:28:41




4 2004
514 585 Stan Adrian Poznań parkrun Poznań 1974 M40 636
00:41:41
00:35:21
626
00:37:59
00:31:43
518
00:39:13
00:33:13
554
00:40:54
00:34:41
454
00:38:35
00:32:36
487
00:39:34
00:33:27
6 2013
515 1051 Strykowski Michał Poznań Speed Szuracz 1976 M40 622
00:39:00
00:32:40
640
00:39:57
00:33:28
503
00:37:59
00:31:49
550
00:40:17
00:33:57
462
00:40:40
00:34:32
501
00:42:52
00:36:37
6 2016
516 1539 Karolak Bogusław Rokietnica 1967 M50 597
00:34:39
00:30:35
594
00:35:37
00:29:25
510
00:36:59
00:32:37


440
00:35:09
00:30:55
475
00:38:06
00:31:57
5 2019
517 1258 Ławniczak Rafał Poznań 1978 M30 585
00:33:57
00:29:52
617
00:34:56
00:30:43


527
00:35:44
00:31:33
439
00:32:52
00:30:41
476
00:34:15
00:32:00
5 2027
518 1535 Zalewski Piotr Swarzędz 1978 M30 559
00:35:00
00:28:42


458
00:33:01
00:28:53
533
00:37:49
00:31:44


478
00:38:09
00:32:04
4 2028
519 218 Zięba Marek Luboń parawruch.pl 1982 M30 592
00:36:22
00:30:13
564
00:34:43
00:28:29


477
00:34:54
00:28:44
397
00:32:39
00:28:25


4 2030
520 195 Dodot Ernest Plewiska TRIceratops 1982 M30

611
00:36:30
00:30:10


530
00:38:01
00:31:39
434
00:34:29
00:30:12
462
00:36:56
00:30:44
4 2037
521 70 Mielcarek Michał Luboń Lucky LUZers 1989 M20

650
00:39:34
00:35:20
528
00:38:44
00:34:41
559
00:39:27
00:35:19
453
00:34:41
00:32:35
497
00:39:52
00:35:47
5 2037
522 1105 Walentowski Maciej Poznań 1982 M30 647
00:46:18
00:39:56
634
00:38:51
00:32:34


532
00:38:11
00:31:43
469
00:50:01
00:43:55
403
00:32:39
00:28:35
5 2038
523 333 Wiatrowski Łukasz Poznań 1980 M30

638
00:35:20
00:33:04
520
00:35:23
00:33:15
562
00:37:51
00:35:45
461
00:36:30
00:34:25
496
00:37:12
00:35:01
5 2039
524 506 Klapczyński Krzysztof Poznań 1980 M30 588
00:36:05
00:29:59
597
00:33:57
00:29:34




413
00:33:16
00:29:05
446
00:36:08
00:30:03
4 2044
525 1024 Umyszkiewicz Łukasz Swarzędz 1 RWT SP 1984 M30 498
00:30:44
00:26:36
556
00:32:29
00:28:14
501
00:35:51
00:31:43
495
00:33:36
00:29:21




4 2050
526 296 Błaszkowiak Krzysztof Tarnowo Podgórne 1974 M40 560
00:32:58
00:28:44


529
00:41:39
00:35:27


467
00:45:37
00:39:29
494
00:41:01
00:34:46
4 2050
527 1524 Hałabuda Paweł Poznań 1991 M20 538
00:32:03
00:27:57


497
00:35:34
00:31:23
520
00:36:51
00:30:44


500
00:40:25
00:36:22
4 2055
528 92 Kościelniak Maciej Czerwonak Czerwonak Biega 1997 M20

646
00:39:23
00:34:52
421
00:33:08
00:27:05
552
00:40:29
00:34:15


439
00:34:05
00:29:51
4 2058
529 1400 Dubisz Przemysław Poznań 1979 M30 579
00:32:05
00:29:40
641
00:37:41
00:33:33
498
00:35:51
00:31:25
508
00:32:17
00:29:54


485
00:37:06
00:33:04
5 2070
530 1541 Wolny Mariusz Poznań Night Runners 1976 M40 599
00:36:53
00:30:45




561
00:40:04
00:35:40
444
00:35:46
00:31:33
479
00:36:21
00:32:12
4 2083
531 1188 Komorowski Bartosz Poznań 1990 M20 527
00:31:50
00:27:34
631
00:38:40
00:32:19
445
00:32:25
00:28:21
483
00:33:22
00:28:56




4 2086
532 314 Piasta Bartosz Poznań 1986 M30 561
00:32:53
00:28:50
607
00:34:10
00:29:56




435
00:34:18
00:30:16
490
00:37:59
00:33:54
4 2093
533 1575 Altmann Zbyszek SKÓRZEWO BIKEOWE WYPRAWY 1964 M50 581
00:33:55
00:29:42


492
00:34:50
00:30:35
548
00:33:39
00:33:39


474
00:35:59
00:31:54
4 2095
534 1411 Ziemniewicz Maciej Poznań OLX Group Team 1996 M20 617
00:38:33
00:32:27




549
00:40:00
00:33:45
445
00:37:57
00:31:51
488
00:39:49
00:33:40
4 2099
535 1022 Baier Jerzy Skórzewo 1981 M30 594
00:36:35
00:30:22
613
00:36:30
00:30:21
496
00:35:30
00:31:18
528
00:35:56
00:31:36


492
00:38:28
00:34:19
5 2110
536 1174 Grządzielewski Dominik Poznań BE TRI 1981 M30 572
00:31:40
00:29:22
589
00:31:32
00:29:16


539
00:34:42
00:32:29


412
00:33:17
00:28:57
4 2112
537 1267 Kolańczyk Maciej Poznań 1948 M60 608
00:35:52
00:31:28
623
00:36:15
00:31:36
508
00:36:51
00:32:24
546
00:39:17
00:33:11
455
00:37:05
00:32:52


5 2117
538 227 Plewiński Przemysław Poznań Night Runners 1985 M30 567
00:35:10
00:29:10
592
00:35:35
00:29:22
484
00:35:53
00:29:47
490
00:35:12
00:29:05




4 2133
539 740 Jachimowski Marcin Poznań RUN MARCIN RUN 1971 M40 621
00:36:52
00:32:38
593
00:33:59
00:29:25




443
00:37:17
00:31:09
483
00:38:47
00:32:43
4 2140
540 280 Bekas Jędrzej Poznań Rebel Nature Gym 1982 M30 611
00:37:50
00:31:50
616
00:36:54
00:30:38




442
00:37:10
00:31:08
473
00:37:30
00:31:31
4 2142
541 1588 Bartosz Orszulak Poznań 1989 M20 649
00:51:20
00:45:05


524
00:39:55
00:33:49


466
00:44:58
00:38:56
506
00:45:53
00:39:42
4 2145
542 529 LIPCZYŃSKI JACEK Koziegłowy 1978 M30 600
00:37:22
00:30:55
598
00:36:05
00:29:39


534
00:38:13
00:31:52
415
00:35:24
00:29:13


4 2147
543 312 Sobucki Dariusz Wiry 1981 M30 591
00:36:20
00:30:12
604
00:36:05
00:29:50
493
00:36:42
00:30:37




469
00:37:08
00:31:08
4 2157
544 1241 Mamys Robert Poznań gRUNwald team 1975 M40

637
00:39:14
00:32:51
522
00:39:53
00:33:47
560
00:41:40
00:35:31
456
00:39:11
00:33:07


4 2175
545 1156 Ciskowski Tomasz Dąbrowa 1965 M50 632
00:41:14
00:34:50
630
00:38:33
00:32:17
513
00:38:52
00:32:46
547
00:39:34
00:33:16


495
00:40:52
00:34:48
5 2185
546 1534 Winiarski Ryszard Poznań 1981 M30 620
00:36:53
00:32:36
627
00:36:08
00:31:48




458
00:38:08
00:34:04
493
00:37:03
00:34:42
4 2198
547 1003 Siedliński Kamil Poznań Egnyte Sparks Team 1989 M20 601
00:37:16
00:30:56
608
00:36:10
00:29:57
509
00:38:32
00:32:27




484
00:38:52
00:32:50
4 2202
548 1079 Przybylski Piotr Poznań ACTUM Mocarze Radości / OSH 1982 M30 639
00:41:48
00:35:36
603
00:34:20
00:29:49
514
00:38:53
00:32:50


459
00:38:23
00:34:14


4 2215
549 295 Siwek Przemysław Poznań Grupa DBK w biegu 1980 M30 644
00:42:41
00:38:25
643
00:40:15
00:33:58
527
00:38:39
00:34:17
556
00:37:10
00:34:58


498
00:42:03
00:36:00
5 2224
550 1303 Postaremczak Jacek Poznań Tkkf MPK Poznań 1981 M30 631
00:41:02
00:34:32
655
00:43:44
00:37:05




468
00:47:59
00:41:49
509
00:50:15
00:43:53
4 2263
551 1064 Porada Marek Poznań HERNIK TEAM 1963 M50 650
00:55:10
00:48:40
658
00:47:38
00:41:12
467
00:35:20
00:29:11




511
00:52:55
00:46:55
4 2286
552 310 Malujdy Włodzimierz Poznań 1958 M50 603
00:37:11
00:31:03
635
00:37:10
00:32:34
512
00:37:00
00:32:42
553
00:38:58
00:34:23




4 2303
553 1332 Sobczak Mikołaj Koziegłowy 1977 M40 646
00:45:55
00:39:29
657
00:45:32
00:38:50
533
00:47:11
00:40:57


470
00:50:44
00:44:39


4 2306
554 1434 Sojkin Tomasz Poznań 1983 M30 614
00:38:01
00:32:00
620
00:37:47
00:31:26
526
00:38:03
00:33:52
555
00:41:17
00:34:57




4 2315
555 435 Kucharski Adam Budzyń 1965 M50 630
00:40:27
00:34:17
644
00:40:24
00:33:59
525
00:38:07
00:33:49
558
00:41:26
00:35:13




4 2357
556 430 BIELSKI JERZY POZNAŃ 1957 M60 635
00:37:33
00:35:13
649
00:37:27
00:35:16
515
00:34:55
00:32:51
563
00:38:27
00:36:17




4 2362
557 1700 Wójcik Krzysztof Dąbrówka 1981 M30 642
00:43:45
00:37:31
656
00:43:42
00:37:31


564
00:42:18
00:37:56


502
00:40:51
00:36:42
4 2364
558 1482 Grzywczak Wiesław Murowana Goślina K.B Gepard Murowana Goślina 1956 M60 648
00:49:59
00:43:27
659
00:49:03
00:42:31


567
00:50:07
00:43:46


507
00:47:41
00:41:29
4 2381

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 923 Nowak Łukasz Skoki Nowak Run - Stefanowicz Running Academy 1988 M20



9
00:16:41
00:16:40


6
00:16:14
00:16:12
4
00:16:10
00:16:10
3 19
2 414 Ziembiński Grzegorz Poznań MANUFAKTURA MIESZKAŃ 1981 M30 7
00:16:36
00:16:33




9
00:16:59
00:16:59


10
00:16:46
00:16:46
3 26
3 1 Dworczak Nikodem Kościan WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 M16 1
00:15:32
00:15:32


2
00:15:50
00:15:49
67
00:19:21
00:19:21




3 70
4 442 Popławski Tomasz Czapury Night Runners 1982 M30

54
00:18:49
00:18:47
37
00:18:09
00:18:06




26
00:17:56
00:17:55
3 117
5 574 Prądzyńska Paweł Poznań 4FM TEAM 1990 M20

28
00:17:52
00:17:50


42
00:18:23
00:18:20


69
00:20:14
00:20:06
3 139
6 223 Maliński Artur Janikowo PRO366 1992 M20 41
00:18:13
00:18:10


63
00:19:21
00:19:19


65
00:19:31
00:19:26


3 169
7 424 Marin Irigaray Alberto Poznań ALMA SPANISH ONLINE 1987 M30 59
00:18:48
00:18:45




57
00:19:07
00:19:02


56
00:19:52
00:19:37
3 172
8 1403 Sobczak Jacek Września 1990 M20

63
00:19:02
00:19:00




59
00:19:13
00:19:12
60
00:19:48
00:19:46
3 182
9 31 Juskowiak Jakub Poznań AZS UAM triathlon Poznań 2001 M16

62
00:19:02
00:19:00
53
00:18:51
00:18:49
74
00:19:38
00:19:34




3 189
10 69 Stachowiak Łukasz Poznań STR Poznań / CITY TRAIL Team 1986 M30

75
00:19:30
00:19:26


70
00:19:34
00:19:30
83
00:19:56
00:19:55


3 228
11 1468 Paczkowski Rafał Poznan Kuźnia Triathlonu..Czerwonak biega 1982 M30 90
00:19:40
00:19:36




77
00:19:44
00:19:41


77
00:20:19
00:20:15
3 244
12 20 Kosicki Tomasz Lusówko 1989 M20

126
00:20:23
00:20:18


88
00:20:12
00:20:03


87
00:20:45
00:20:36
3 301
13 523 Sąsiadek Sławomir Poznań Centrum Świat Biegacza 1965 M50

122
00:20:19
00:20:14


100
00:20:23
00:20:19


90
00:20:43
00:20:37
3 312
14 1507 Tomczak Marcin Poznań X-BIONIC TEAM 1985 M30 46
00:18:23
00:18:21


62
00:21:11
00:19:11
214
00:24:46
00:22:45




3 322
15 53 Korbik Mikołaj Koziegłowy Drużyna Szpiku / Czerwonak Biega 1992 M20 155
00:21:04
00:20:53
113
00:20:11
00:20:03






64
00:20:06
00:19:58
3 332
16 1630 Kaysiewicz Maciej Poznań Natural Born Runners Team 1971 M40

161
00:23:08
00:21:03


107
00:22:30
00:20:29


84
00:20:36
00:20:30
3 352
17 6 Gacki Robert Rabowice STR Poznań / CITY TRAIL Team 1984 M30 129
00:20:29
00:20:25
134
00:20:36
00:20:32


95
00:20:21
00:20:17




3 358
18 449 Surków Adrian Swarzędz Nie Ma Lipy Swarzędz Team 1982 M30 119
00:20:15
00:20:06
139
00:20:59
00:20:47


102
00:20:31
00:20:21




3 360
19 197 Bajaczyk Filip Poznań 1984 M30

156
00:21:14
00:20:59
131
00:21:16
00:21:06


88
00:20:16
00:20:12


3 375
20 455 roth łukasz poznań night runners 1979 M30

123
00:20:22
00:20:17
92
00:20:17
00:20:13
161
00:21:58
00:21:45




3 376
21 1058 Szałkowski Tomasz poznań Night Runners 1982