z

Łódź

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 173 Wąsicki Artur Dobroń 1963 M50 1
00:20:29
00:20:25
1
00:20:53
00:20:49
1
00:20:45
00:20:39
1
00:22:01
00:21:56


2
00:22:31
00:22:17
5 4
2 34 Zalasa Wojciech Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1968 M50 2
00:20:54
00:20:49


2
00:20:57
00:20:51
2
00:22:18
00:22:14
1
00:21:13
00:21:09


4 7
3 205 GÓŻAŃSKI JAROSŁAW ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport 1968 M50 3
00:21:01
00:20:56
4
00:21:19
00:21:14
4
00:21:44
00:21:40
3
00:22:40
00:22:36
2
00:21:49
00:21:45
1
00:20:28
00:20:25
6 9
4 200 Józefowicz Krzysztof Łódż trucht.com 1966 M50 4
00:21:13
00:21:07
3
00:22:15
00:21:12
3
00:21:32
00:21:24


3
00:22:12
00:22:08


4 13
5 480 Karaś Witold Łódź RYSIOTEAM 1968 M50

5
00:22:42
00:21:30
5
00:21:56
00:21:48
4
00:23:58
00:23:49
4
00:23:04
00:22:52


4 18
6 113 WILGOCKI TOMASZ Łódź 1965 M50 5
00:22:25
00:22:13
7
00:22:39
00:22:30
8
00:23:11
00:23:04
10
00:26:11
00:26:03


4
00:22:43
00:22:35
5 24
7 1017 PASTUSZKA MIROSŁAW Łódź RUN ŁDZ 1966 M50



6
00:21:57
00:21:51
6
00:24:49
00:24:43
5
00:23:00
00:22:53
8
00:23:45
00:23:37
4 25
8 1027 ANDRZEJEWSKI Tomasz Pabianice Gillette Run 1962 M50



9
00:23:43
00:23:10
5
00:24:30
00:24:23
9
00:25:57
00:24:57
6
00:23:30
00:23:08
4 29
9 153 Dyktyński Krzysztof Łódź Veolia 1963 M50 8
00:24:07
00:23:41
17
00:25:38
00:24:10
11
00:24:12
00:23:47
8
00:25:20
00:25:09
8
00:24:59
00:24:42
7
00:23:30
00:23:21
6 31
10 112 POPŁAWSKI KAROL ŁÓDŹ 1960 M50 6
00:22:45
00:22:34
8
00:22:47
00:22:38


12
00:27:33
00:27:25
12
00:26:27
00:26:10
9
00:24:13
00:24:05
5 35
11 433 Szewc Włodzimierz Łódź 1968 M50

27
00:29:14
00:26:56
14
00:24:51
00:24:34
9
00:25:21
00:25:10
7
00:24:28
00:24:21
5
00:22:46
00:22:39
5 35
12 1253 Grodecki Przemysław Łódź SNS FOODS TRI 1968 M50 9
00:24:04
00:23:46
9
00:24:31
00:23:14
12
00:24:30
00:24:12
16
00:30:57
00:30:05


15
00:30:12
00:29:46
5 45
13 149 IMIŃSKI CEZARY Zgierz 1968 M50 11
00:24:43
00:24:36
22
00:26:14
00:24:59
15
00:24:53
00:24:37
13
00:27:56
00:27:46
11
00:25:54
00:25:42
10
00:24:47
00:24:37
6 45
14 1142 Tlałka Leszek Bełchatów Niezrzeszony 1959 M50 10
00:24:33
00:24:32
13
00:23:48
00:23:41
13
00:24:27
00:24:15
11
00:26:54
00:26:40




4 47
15 1031 Ciechański Adam Bukowiec Pietrzyk Running Team 1968 M50 13
00:25:16
00:25:07
29
00:29:19
00:27:08
23
00:32:21
00:31:48
7
00:25:15
00:25:08
10
00:25:37
00:25:31


5 53
16 1143 Antosik Zbigniew RAWA MAZOWIECKA Rawa Tim Zawsze Slim 1962 M50 15
00:26:57
00:26:43
25
00:27:24
00:25:48


15
00:29:58
00:29:43
14
00:27:19
00:27:05
12
00:26:42
00:26:34
5 56
17 1302 Gałązka Cezary Brzeziny Klub Biegacza Brzezińskie Dziki 1968 M50



18
00:25:36
00:25:20
14
00:30:11
00:29:33
16
00:27:51
00:27:34
13
00:27:47
00:27:23
4 61
18 663 Osiński Stanisław Łódź 1961 M50

21
00:26:27
00:24:56
16
00:25:08
00:24:54


15
00:27:29
00:27:19
11
00:26:38
00:26:17
4 63
19 1159 Kuchowicz Mirosław Łódź 1962 M50 18
00:30:36
00:30:06
36
00:30:37
00:28:28
21
00:30:01
00:29:37
18
00:33:35
00:32:58


16
00:30:45
00:30:14
5 73
20 69 Stańczyk Marek Łódź 1962 M50 16
00:29:01
00:28:22


20
00:29:01
00:28:28
20
00:34:55
00:34:09
18
00:32:41
00:31:44


4 74
21 1114 Bernaciak Paweł Łódź Paramedica 1967 M50 20
00:32:41
00:32:00
38
00:35:28
00:31:51
22
00:34:08
00:31:31
19
00:33:55
00:33:09
19
00:32:36
00:31:56
17
00:31:51
00:31:14
6 75
22 1287 MARKIEWICZ ANDRZEJ ŁÓDŹ RĄCZE ŻÓŁWIE 1959 M50

32
00:31:08
00:28:00


17
00:31:07
00:30:23
17
00:30:07
00:29:28
14
00:28:25
00:27:49
4 80
23 21 BANASIAK PIOTR OZORKÓW KRZAL ADVENTURE TEAM 1966 M50 19
00:31:52
00:31:16


24
00:32:40
00:32:08


20
00:34:11
00:33:30
18
00:33:23
00:32:47
4 81
24 78 PIGUŁA KRZYSZTOF ŁÓDŹ 1962 M50 22
00:42:11
00:41:27


26
00:42:56
00:42:19
21
00:46:28
00:45:42
22
00:48:55
00:48:18


4 91
25 1046 Oliński Jarosław Konstantynów 1968 M50 21
00:36:59
00:36:16
42
00:40:13
00:36:37
25
00:36:30
00:35:52


21
00:37:01
00:36:02


4 109

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1097 Kotynia Krzysztof Brzeziny Klub Biegacza Brzezińskie Dziki 1967 M50 7
00:22:58
00:22:50






6
00:23:48
00:23:42
3
00:22:23
00:22:19
3 16
2 38 Żywień Marek Warszawa 1966 M50 14
00:25:28
00:25:16


17
00:25:30
00:25:19


13
00:26:58
00:26:24


3 44
3 218 Andrzejczak Dariusz Łódź AGB Torfy 1968 M50

6
00:22:50
00:21:45
7
00:22:28
00:22:03






2 13
4 51 Balicki Jacek Łódź Biegacz Nowosolna 1963 M50 17
00:29:44
00:29:36
37
00:35:13
00:31:29








2 54
5 853 Sowiński Jarosław Wrząca 1968 M50

2
00:21:55
00:20:49








1 2
6 15 BARTKOWSKI MACIEJ SKOTNIKI TETIS 1963 M50



10
00:23:36
00:23:20






1 10
7 32 Młynarczyk Piotr Łódź UKS Orientuś Łódź 1964 M50

10
00:23:37
00:23:28








1 10
8 362 PORĘBSKI Zbigniew Aleksandrów Łódzki QUATTRO 1967 M50

11
00:24:33
00:23:31








1 11
9 59 nowak dariusz łódź 1965 M50

12
00:24:46
00:23:34








1 12
10 132 adamczyk wojciech krakow West Coast Runners Cyprus 1961 M50 12
00:24:44
00:24:37










1 12
11 164 Kowalski Karol Łódź Nie 1959 M50

14
00:24:55
00:23:44








1 14
12 674 Pietrasiak Jacek Stare Skoszewy biegacz nowosolna 1965 M50

15
00:25:23
00:23:53








1 15
13 478 Kołodziejczyk Wojciech Łódź 1963 M50

16
00:26:04
00:24:00








1 16
14 557 KRYDA JACEK JANÓWKA MPK-ŁÓDŹ 1966 M50

18
00:26:27
00:24:26








1 18
15 645 Marendziak Dariusz Łódź 1965 M50

19
00:26:40
00:24:30








1 19
16 14 Brycht Tomasz Dobieszków 1964 M50



19
00:25:42
00:25:29






1 19
17 366 Walenciak Darek Łódź 1962 M50

20
00:26:47
00:24:35








1 20
18 161 Paśnik Jarosław Łódź 1966 M50

23
00:27:17
00:25:04








1 23
19 607 Bąchorek Jarosław Ostrowiec Świętokrzyski 1962 M50

24
00:27:32
00:25:28








1 24
20 437 Wachowiec Jarosław Rokiciny Kolonia 1968 M50

26
00:27:52
00:26:26








1 26
21 482 Zygmunciak Dariusz Lodz 1965 M50

28
00:29:07
00:27:03








1 28
22 811 Grądys Mariusz Łódź 1966 M50

30
00:30:00
00:27:38








1 30
23 135 WOŁKANIN PAWEŁ Łódź Polpharma Run Team 1959 M50

31
00:30:11
00:27:57








1 31
24 425 Anielak Janek Łódź 1967 M50

33
00:29:18
00:28:01








1 33
25 950 Kubera Janusz Pabianice 1962 M50

34
00:29:34
00:28:03








1 34
26 642 Ostafin Zbigniew Zgierz MPK Łódź 1961 M50

35
00:30:31
00:28:27








1 35
27 651 Mierzwiński Piotr Łódź Nie mam pomysłu 1960 M50

39
00:35:52
00:32:27








1 39
28 253 Lepianka Wojciech Łódź Park Flyers 1963 M50

40
00:36:48
00:33:28








1 40
29 510 Kowal Piotr Łódź 1968 M50

41
00:37:15
00:33:58








1 41
30 852 Piątkowski Jarosław Łódź 1968 M50

43
00:42:43
00:39:11








1 43

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni