z

Łódź

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 311 Budziński Maciej Rawa Mazowiecka MLUKS Rawa Mazowiecka / Time4s 2000 M16 1
00:16:45
00:16:44
1
00:16:22
00:16:22
1
00:16:43
00:16:42




1
00:16:31
00:16:31
4 4
2 312 BEDNAREK DAMIAN RAWA MAZOWIECKA LUKS BOGUSZYCE 2000 M16 2
00:17:44
00:17:43


3
00:18:59
00:18:57
2
00:19:11
00:19:10


2
00:17:48
00:17:47
4 9
3 315 Wójciak Krzysztof Rawa Mazowiecka MLUKS Rawa Mazowiecka/TIME4S 2001 M16 4
00:19:12
00:19:10




3
00:19:18
00:19:17
1
00:19:50
00:19:49
3
00:18:46
00:18:45
4 11
4 299 Telążka Bartosz Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 2001 M16 3
00:18:59
00:18:58
3
00:19:40
00:19:40
7
00:19:45
00:19:44




5
00:19:45
00:19:44
4 18
5 992 Pszczoła Rafał Zgierz 2002 M16



9
00:20:52
00:20:44
5
00:20:45
00:20:41
2
00:21:06
00:21:03
4
00:19:23
00:19:18
4 20
6 297 Klimek Robert Rawa Mazowiecka Luks boguszyce 2002 M16 5
00:19:28
00:19:25
6
00:20:42
00:20:41
8
00:20:11
00:20:08




6
00:19:57
00:19:56
4 25
7 279 Jarosz Paweł Łódź 2002 M16



10
00:21:57
00:21:47
7
00:23:32
00:23:26
3
00:22:51
00:22:42
7
00:22:53
00:22:48
4 27

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 803 Kucharczyk Konrad Łódź Technikum Nr 3 2001 M16

14
00:27:21
00:24:18
11
00:23:30
00:23:15




8
00:25:00
00:24:44
3 33
2 6 Pawlak Mateusz Zelów 2001 M16



6
00:19:24
00:19:22
1
00:18:22
00:18:22




2 7
3 1265 Spułtowski Adam Łodź Bieg na 6 łap 1999 M16







4
00:34:06
00:33:22
11
00:37:21
00:36:37
2 15
4 336 Jaworski Damian Brzeziny 1999 M16



12
00:27:49
00:27:33
8
00:30:54
00:30:15




2 20
5 993 Płóciennik Konrad Pabianice Azymut Pabianice 2000 M16



2
00:17:52
00:17:49






1 2
6 939 Gos Kacper Rawa Mazowiecka MLUKS-Rawa 2001 M16

2
00:18:47
00:18:47








1 2
7 978 Zając Dawid Pabianice UKS Azymut Pabianice 2000 M16



4
00:19:04
00:19:01






1 4
8 964 BRONAL MIŁOSZ ŁÓDŹ 2001 M16

4
00:19:42
00:19:37








1 4
9 2019 Kozłowski Marcel Kleszczów OMEGA Kleszczów 2002 M16





4
00:19:51
00:19:49




1 4
10 996 Andrzejczak Maciej Dziektarzew UKS Azymut Pabianice 2002 M16



5
00:19:12
00:19:09






1 5
11 769 Babicki Maciej Łódź 2001 M16

5
00:20:15
00:20:10








1 5
12 314 DAMARZ MICHAŁ NOWE MIASTO NAD PILICĄ MLUKS RAWA MAZOWIECKA/TIME4S 2001 M16 6
00:19:41
00:19:39










1 6
13 1296 Broncel Miłosz Łódź 2001 M16





6
00:22:00
00:21:55




1 6
14 493 Borowiecki Filip Łódź Vera Running Team 2001 M16

7
00:22:25
00:21:14








1 7
15 658 Tutak Maciej Łódz 2001 M16

8
00:21:22
00:21:22








1 8
16 897 Popiela Dariusz Rdziowtów 1999 M16

9
00:23:31
00:22:13








1 9
17 2082 Prasal Konrad Łódź inesSport.pl 2001 M16









9
00:28:39
00:28:16
1 9
18 907 PIETRZAK SZYMON ZGIERZ 2002 M16

10
00:24:33
00:23:01








1 10
19 2078 Podogrocki Jurek Rogów - 2000 M16









10
00:32:27
00:32:27
1 10
20 355 Kreft Łukasz Elbląg 1999 M16

11
00:24:36
00:23:18








1 11
21 653 DESZCZ Michał Łódź MKS Metalowiec Łódź 2001 M16

12
00:24:10
00:24:00








1 12
22 837 Marcinkowski Jakub Łódź Technikum nr. 3 2001 M16

13
00:25:32
00:24:00








1 13
23 698 Prusisz Hubert Dobroń 1999 M16

15
00:28:11
00:25:07








1 15
24 880 Patulski Damian Łódź Technikum Nr 3 2001 M16

16
00:26:41
00:25:09








1 16
25 369 Wilicki Arkadiusz Łódź Technikum Nr 3 2000 M16

17
00:26:40
00:25:12








1 17
26 940 Kołodziejski Kacper Łódź Technikum Nr 3. 2001 M16

18
00:27:19
00:25:46








1 18
27 933 STASIAK PIOTR ZGIERZ 2002 M16

19
00:29:40
00:27:34








1 19
28 848 Aleksandrzak Kacper Wartkowice 2001 M16

20
00:29:48
00:28:22








1 20
29 575 Kaleta Dominik Głowno Technikum nr.3 2001 M16

21
00:29:58
00:28:22








1 21
30 942 Borzuchowski Jan Łódź 2001 M16

22
00:43:34
00:39:44








1 22
31 709 Cytrowski Jakub Łódź 2001 M16

23
00:43:35
00:39:44








1 23
32 740 Lewandowski Szymon Aleksandrów Łódzki 1999 M16

24
00:43:30
00:39:45








1 24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni