z

Łódź

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 100 Jagiełło Małgorzata Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1967 K50 1
00:22:31
00:22:25
1
00:22:53
00:21:44


1
00:25:18
00:25:11
1
00:23:43
00:23:38


4 4
2 479 Karaś Aleksandra Łódź RYSIOTEAM 1962 K50

2
00:25:34
00:24:32
1
00:24:41
00:24:35
2
00:27:26
00:27:14
2
00:26:35
00:26:22


4 7
3 1141 TLAŁKA KRYSTYNA Bełchatów KWB Bełchatów 1959 K50 3
00:26:29
00:26:14
3
00:27:21
00:25:57
2
00:26:07
00:25:45
3
00:28:17
00:28:03


2
00:27:02
00:26:27
5 10
4 1154 Antoniak Wiesława Łódź RYSIOTEAM 1959 K50 2
00:26:04
00:25:58
6
00:31:14
00:28:07
3
00:27:05
00:26:54
4
00:29:05
00:28:51




4 15
5 61 Mędrek Joanna Koluszki Pietrzyk Running Team 1967 K50 4
00:27:13
00:27:05
4
00:27:28
00:26:25
4
00:27:28
00:27:19
5
00:29:38
00:29:25
3
00:28:45
00:28:36


5 15
6 1205 Rakowska Dorota Stróża 1967 K50 7
00:30:08
00:29:51
8
00:33:39
00:30:15
6
00:28:15
00:27:37


4
00:29:42
00:29:13
1
00:26:06
00:25:31
5 18
7 56 Madej Elżbieta Łódź xx 1960 K50 5
00:27:26
00:27:15
5
00:29:46
00:27:39
5
00:27:54
00:27:33
6
00:30:16
00:29:57
5
00:29:36
00:29:16
3
00:26:55
00:26:44
6 18
8 193 Nagocka Tatiana Łódź RYSIOTEAM 1963 K50 6
00:29:36
00:29:21


7
00:28:48
00:28:25
7
00:32:41
00:31:58


4
00:28:48
00:28:25
4 24
9 1016 PASTUSZKA JOANNA Łódź RUN ŁDZ 1965 K50



8
00:32:20
00:32:09
8
00:33:40
00:33:32
6
00:32:32
00:32:23
5
00:30:30
00:30:21
4 27
10 1040 Mydland Anetta Łódź 1967 K50 8
00:37:07
00:36:22
20
00:43:32
00:39:45
10
00:34:51
00:34:09
9
00:38:03
00:36:59
7
00:37:13
00:36:05
6
00:35:38
00:34:45
6 30

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 906 Wojewódzka Marzena Łódź 1965 K50

15
00:37:37
00:34:24
9
00:33:44
00:33:17






2 24
2 24 Brzeska-Pastuszak Marzena Łódź 1964 K50

7
00:31:56
00:28:38








1 7
3 1300 Romaldowska Bogusia Rawa Mazowiecka TRIATHLON RAWA 1960 K50

9
00:34:09
00:32:06








1 9
4 331 Fornalczyk-Wachowska Ewa Łódź 1962 K50 9
00:46:17
00:45:40










1 9
5 704 Sokolowska Elzbieta Lodz 1960 K50

10
00:36:10
00:32:39








1 10
6 779 Binkowska Agata Pabianice 1967 K50

11
00:37:14
00:33:39








1 11
7 511 Kowal Alicja Łódź 1967 K50

12
00:37:15
00:33:58








1 12
8 365 Walenciak Jola Łódź 1963 K50

13
00:37:18
00:34:11








1 13
9 892 banasiak krystyna Łódź 1967 K50

14
00:35:44
00:34:21








1 14
10 855 Michalak Janina Gieczno 1965 K50

16
00:37:59
00:34:54








1 16
11 946 Limiera Iwona Pabianice Przyczajony tygrys ukryty smok 1963 K50

17
00:38:40
00:35:28








1 17
12 854 Tokarz Anna Łódź RUN EUFORIA 1963 K50

18
00:42:43
00:39:11








1 18
13 58 nowak iwona łódź 1966 K50

19
00:42:51
00:39:43








1 19

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni