Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 225 Bejgier Edmund Osielsko Biegaj z Dębami Osielsko 1968 M50 1
00:18:40
00:18:38
1
00:18:26
00:18:25
1
00:18:31
00:18:29
1
00:18:30
00:18:29


4 3
2 1431 Maczyński Grzegorz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 M50



2
00:18:33
00:18:31
2
00:18:57
00:18:55
1
00:18:43
00:18:40
3 5
3 24 Makowski Sławomir Bydgoszcz Gmina Osielsko 1969 M50 2
00:18:59
00:18:55
3
00:19:45
00:19:42
3
00:19:45
00:19:42
3
00:19:27
00:19:23
2
00:19:14
00:19:09
5 7
4 71 Raczyński Krzysztof Bydgoszcz Biegający Filozof Team 1960 M50 3
00:20:02
00:19:59
4
00:19:51
00:19:49
4
00:20:14
00:20:10
4
00:19:46
00:19:43
3
00:19:28
00:19:24
5 10
5 133 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz Czarne Stopy 1964 M50 4
00:21:35
00:20:32
6
00:22:11
00:21:06
5
00:22:02
00:20:57
5
00:21:28
00:20:24
5
00:21:39
00:20:35
5 14
6 122 Michalak Wojciech Bydgoszcz 1966 M50 6
00:22:10
00:21:07
5
00:20:54
00:20:51
6
00:21:16
00:21:09
6
00:22:38
00:21:32
6
00:20:52
00:20:47
5 17
7 138 Mondry Waldemar Bydgoszcz 1965 M50 5
00:20:42
00:20:36
8
00:21:40
00:21:36
18
00:24:15
00:24:06


7
00:21:04
00:20:53
4 20
8 1222 Różycki Sławomir Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1960 M50 12
00:23:44
00:23:40


7
00:22:09
00:22:01
7
00:21:53
00:21:46
31
00:27:46
00:26:40
4 26
9 276 Baumgart Jacek Osielsko Biegaj z Dębami 1962 M50 18
00:26:07
00:25:00
9
00:22:25
00:22:19
27
00:26:02
00:24:51
8
00:22:08
00:22:01
9
00:22:32
00:22:26
5 26
10 1025 Raunest Adam bydgoszcz 1962 M50 9
00:23:05
00:22:59


9
00:24:27
00:23:22
15
00:24:29
00:23:20
8
00:22:23
00:22:19
4 26
11 117 Rygiewicz Wojciech Wolwark BBL Szubin 1965 M50 7
00:21:58
00:21:56


11
00:24:54
00:23:38
10
00:23:13
00:22:09


3 28
12 175 Zimny Marek Bydgoszcz BKTR Gryf 1960 M50 10
00:24:07
00:23:01
10
00:24:01
00:22:55
10
00:24:36
00:23:23
9
00:23:13
00:22:04


4 29
13 244 Luzak Mirosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1961 M50 11
00:24:30
00:23:26
14
00:24:44
00:23:40
15
00:25:58
00:23:52
22
00:24:04
00:23:54
10
00:24:27
00:23:21
5 35
14 1060 Kowalski Arkadiusz Łochowo 1969 M50 8
00:22:26
00:22:19


19
00:25:22
00:24:07
16
00:24:33
00:23:22
13
00:24:46
00:23:39
4 37
15 55 Falkowski Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50

12
00:24:35
00:23:30


14
00:24:27
00:23:17
11
00:24:31
00:23:28
3 37
16 1307 Kowalewski Wojciech Bydgoszcz 1968 M50

15
00:24:45
00:23:42
12
00:24:45
00:23:40
13
00:24:20
00:23:17
12
00:23:46
00:23:34
4 37
17 181 Kuchczyński Adam Bydgoszcz Ból To Ściema 1967 M50 15
00:24:28
00:24:17
11
00:23:11
00:23:03
16
00:24:05
00:23:53
12
00:23:24
00:23:15
15
00:24:16
00:24:01
5 38
18 1013 Ćwikliński Jarosław Bydgoszcz colorado pizza express 1964 M50

17
00:25:59
00:23:55
13
00:25:47
00:23:43
11
00:25:16
00:23:12
14
00:25:45
00:23:41
4 38
19 160 Dobosz Maciej Niemcz 1968 M50 14
00:25:18
00:24:09
13
00:24:48
00:23:39
31
00:26:41
00:25:31
36
00:28:13
00:26:07
21
00:25:45
00:24:38
5 48
20 318 Holiczko Mirosław Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50



14
00:24:57
00:23:49
21
00:24:48
00:23:41
16
00:25:09
00:24:05
3 51
21 1208 Lica Krzysztof Bydgoszcz SISU OWB rowertour.com 1962 M50 13
00:26:00
00:23:57
18
00:25:11
00:23:59
21
00:25:31
00:24:24
23
00:26:09
00:24:05


4 52
22 325 Bagrowski Marek Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50

16
00:23:59
00:23:53
20
00:24:19
00:24:13
20
00:23:54
00:23:36


3 56
23 1273 Jankowski Tomasz Osielsko Dęby Osielsko 1969 M50 17
00:26:07
00:24:59
19
00:25:13
00:24:04
26
00:26:02
00:24:51
24
00:25:24
00:24:11
20
00:25:33
00:24:26
5 56
24 1245 Węgrzynowski Sławomir Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1968 M50 23
00:27:14
00:26:06
23
00:25:52
00:24:43
17
00:27:09
00:24:04
19
00:24:48
00:23:35


4 59
25 44 Klinikowski Jacek Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M50 22
00:27:09
00:26:03
21
00:25:56
00:24:40
48
00:41:16
00:38:03
18
00:24:41
00:23:32
26
00:26:39
00:25:31
5 61
26 210 Popielarz Robert Rynarzewo 1% dla Darii Biel 1969 M50

22
00:25:44
00:24:41
23
00:25:53
00:24:42
27
00:25:31
00:24:27
18
00:25:18
00:24:17
4 63
27 1337 Brzuskiewicz Sławomir Bydgoszcz ARTCOP 1967 M50

20
00:24:26
00:24:20
25
00:24:59
00:24:49
28
00:25:32
00:24:29
19
00:25:25
00:24:20
4 64
28 131 Zupa Wojciech Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com 1962 M50 19
00:27:02
00:25:00
25
00:27:11
00:25:09
24
00:25:50
00:24:42
30
00:27:03
00:25:00
22
00:26:55
00:24:54
5 65
29 1266 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ Parkrun Bydgoszcz 1968 M50 16
00:25:52
00:24:45
27
00:26:21
00:25:15
28
00:27:01
00:24:53
29
00:25:57
00:24:46
27
00:26:37
00:25:31
5 70
30 1151 Cieślewicz Waldemar Bydgoszcz 1969 M50 21
00:27:07
00:26:02
26
00:26:26
00:25:12
29
00:26:20
00:25:04
25
00:25:26
00:24:21


4 72
31 1376 Kubowicz Piotr Bydgoszcz Pegaz 1967 M50

24
00:26:03
00:24:50
42
00:31:18
00:30:11
26
00:24:31
00:24:25
23
00:25:04
00:24:56
4 73
32 1138 Kwasek Wojciech Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1967 M50 20
00:26:37
00:25:29
28
00:26:40
00:25:31
33
00:27:09
00:25:52
34
00:27:05
00:25:52
28
00:27:01
00:25:53
5 76
33 1463 Anglart Roman Bydgoszcz 1966 M50



22
00:25:45
00:24:38
31
00:26:18
00:25:01
24
00:26:09
00:24:59
3 77
34 87 Kolanowski Wojciech Bydgoszcz 1962 M50 25
00:27:34
00:26:28
30
00:27:05
00:25:54
30
00:26:37
00:25:18
33
00:26:17
00:25:10
25
00:26:18
00:25:13
5 80
35 1250 Kunde Adam Lipniki BydfoszczTriathlon 1962 M50



32
00:27:06
00:25:50
32
00:27:10
00:25:04
17
00:25:14
00:24:07
3 81
36 108 Gotowicz Mariusz Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 28
00:29:29
00:27:20
31
00:28:38
00:26:27
35
00:29:32
00:26:27
35
00:28:12
00:26:06
30
00:28:31
00:26:25
5 89
37 177 Przybylski Mariusz Bydgoszcz GLS Poland 1962 M50 24
00:27:24
00:26:11
34
00:29:28
00:27:22


38
00:28:42
00:26:38
33
00:29:36
00:27:34
4 91
38 120 Drygas Ryszard Bydgoszcz 1965 M50

29
00:25:53
00:25:48
34
00:26:24
00:26:15
37
00:26:26
00:26:19
29
00:26:21
00:26:07
4 92
39 1176 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 30
00:30:17
00:29:05
32
00:27:50
00:26:47
36
00:28:42
00:27:33


39
00:37:40
00:35:33
4 98
40 1104 Sieński Jacek Niemcz RUN Bydgoszcz 1963 M50 26
00:29:15
00:27:12
35
00:29:28
00:27:23
40
00:30:12
00:28:05




3 101
41 1021 wawrzyniak Andrzej bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 29
00:30:02
00:28:51
39
00:28:50
00:28:50
41
00:30:25
00:28:19


34
00:29:54
00:28:41
4 102
42 1468 Cieślik Marek Ślesin Ranczo Michalin 1961 M50



38
00:30:46
00:27:35
39
00:28:59
00:26:54
32
00:29:10
00:27:04
3 109
43 141 Stankiewicz Dariusz Maksymilianowo Ból to ściema 1967 M50

33
00:29:09
00:27:01
37
00:29:43
00:27:33
40
00:29:07
00:26:55


3 110
44 51 Kapeliński Stanisław Bydgoszcz RODOS Team 1967 M50 33
00:34:13
00:32:01
42
00:34:00
00:31:52
44
00:33:28
00:31:21
43
00:32:27
00:30:20
36
00:31:37
00:30:28
5 111
45 148 Haracewiat Cezary Bydgoszcz Chupacabras 1961 M50 32
00:32:27
00:31:15
43
00:33:58
00:31:53
47
00:34:35
00:32:31


38
00:35:38
00:33:31
4 113
46 91 Schneider Krzysztof Bydgoszcz 1961 M50 35
00:35:49
00:33:43
44
00:34:33
00:32:24
45
00:35:11
00:32:06
45
00:36:51
00:34:36
37
00:35:03
00:33:01
5 116
47 188 Liwoch Grzegorz Osielsko 1967 M50

41
00:33:59
00:30:53
43
00:32:31
00:30:17
41
00:30:50
00:28:35
35
00:31:17
00:29:10
4 117
48 1061 Sapa Dariusz Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1967 M50

45
00:47:40
00:44:32
49
00:48:12
00:44:58


40
00:48:06
00:44:58
3 134

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1387 włoch sylwester Bydgoszcz max do końca 1963 M50

7
00:21:18
00:21:17
8
00:23:09
00:22:05




2 15
2 216 Szmigielski Rafał Bydgoszcz 1968 M50 31
00:33:27
00:30:22
40
00:32:46
00:29:41






2 71
3 235 Wegner Roman Niemcz 1963 M50

36
00:30:15
00:28:07
39
00:30:10
00:28:03




2 75
4 1454 Twardowski Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M50



46
00:34:35
00:32:23
42
00:31:17
00:29:03


2 88
5 1147 Pawlik Stanisław Osielsko 1965 M50

2
00:19:16
00:19:14






1 2
6 1570 SKORBEK MAREK BYDGOSZCZ 1969 M50







4
00:20:39
00:20:23
1 4
7 1493 Nowak Paweł Kcynia Kepnet 1965 M50





17
00:24:31
00:23:24


1 17
8 295 zdrojewski piotr bydgoszcz - 1967 M50 27
00:27:14
00:27:14








1 27
9 1066 Kucharski Adam Budzyń 1965 M50 34
00:36:39
00:33:33








1 34
10 1331 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ TRISPACE/TREK 1965 M50

37
00:29:25
00:28:17






1 37
11 1395 Włodarczak Witold Bydgoszcz TRISPACE 1963 M50

38
00:31:37
00:28:29






1 38
12 1312 Tomaszewski Piotr Bydgoszcz 1962 M50





44
00:35:15
00:32:07


1 44
13 1513 Brzykcy Andrzej Bydgoszcz 1961 M50





46
00:49:58
00:46:48


1 46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni