Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 11 Szenk Marta Bydgoszcz Profesjonalni Amatorzy 1980 K30

1
00:18:24
00:18:22
1
00:18:36
00:18:33
1
00:18:13
00:18:12
1
00:18:17
00:18:15
4 3
2 269 Pękała Aleksandra Bydgoszcz RUN PASJA / Czarne Stopy 1984 K30 1
00:18:54
00:18:52
2
00:19:01
00:19:00
2
00:19:13
00:19:10
2
00:19:11
00:19:09
2
00:19:16
00:19:14
5 5
3 22 Szweda Mirosława Toruń TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1986 K30 2
00:19:02
00:19:01
3
00:19:19
00:19:19
3
00:20:13
00:20:11




3 8
4 1234 Woźniakowska Agata Bydgoszcz wTLENIE 1984 K30

4
00:22:01
00:21:00
5
00:21:06
00:21:03
3
00:20:08
00:20:04
4
00:20:28
00:20:25
4 11
5 1270 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 4
00:22:07
00:22:07
5
00:21:31
00:21:30
4
00:20:53
00:20:50


5
00:21:15
00:21:11
4 13
6 1260 Bohdanowicz Patrycja Bydgoszcz wTlenie 1984 K30

6
00:24:31
00:23:27
8
00:24:21
00:23:12
4
00:22:53
00:21:50
8
00:22:14
00:22:09
4 18
7 1411 Rataj Zuzanna Poznań KOBIETYBIEGAJA.PL / Polonia Bydgoszcz SLA 1986 K30



7
00:23:45
00:22:40
6
00:22:21
00:22:15
6
00:21:54
00:21:46
3 19
8 1268 Melwińska Paulina Bydgoszcz Run Bydgoszcz 1981 K30 7
00:24:19
00:23:14
7
00:24:38
00:23:33
11
00:25:21
00:24:16
8
00:24:01
00:22:51


4 22
9 1057 Klawikowska Julita Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 K30 8
00:25:16
00:24:13
8
00:24:53
00:23:47
9
00:24:41
00:23:32
13
00:24:38
00:23:33


4 25
10 145 Borowicz Anna Bydgoszcz 1982 K30 6
00:24:07
00:23:03


10
00:24:50
00:23:42
10
00:24:28
00:23:21


3 26
11 1211 Michalik Joanna Bydgoszcz 1981 K30 3
00:21:38
00:21:34




20
00:27:45
00:26:38
9
00:23:51
00:23:43
3 32
12 104 Iwanek Dominika Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1987 K30 5
00:24:45
00:22:43


18
00:27:42
00:26:34
9
00:24:25
00:23:18


3 32
13 1380 Tarczyńska Marta Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1984 K30

9
00:25:24
00:24:13
12
00:25:34
00:24:23
12
00:24:35
00:23:28
11
00:25:00
00:23:58
4 32
14 1188 Nagorzyska Sylwia Bydgoszcz Mudfoxes 1982 K30 9
00:25:46
00:24:44
10
00:25:43
00:24:38
16
00:26:30
00:25:21
14
00:25:56
00:24:49
13
00:26:03
00:24:58
5 32
15 205 Klamrowski Jennifer Brzoza 1988 K30 13
00:26:55
00:26:49


17
00:27:15
00:26:09
7
00:23:49
00:22:45
20
00:28:58
00:27:49
4 37
16 1305 Przekwasińska Agnieszka Bydgoszcz 1981 K30

12
00:26:59
00:25:56
14
00:25:52
00:24:37
16
00:26:21
00:25:13
12
00:24:31
00:24:19
4 38
17 112 Kujda Dorota OSIELSKO Osielsko 1980 K30 11
00:26:56
00:25:43
11
00:27:00
00:25:51


17
00:26:46
00:25:34
16
00:25:56
00:25:46
4 38
18 114 Suszek Joanna Sienno 1985 K30 10
00:27:18
00:25:15
15
00:28:49
00:26:38
19
00:28:56
00:26:48


27
00:30:25
00:28:18
4 44
19 1435 Dalidowicz Patrycja Bydgoszcz 1984 K30



15
00:26:19
00:25:14
15
00:26:10
00:25:01
15
00:26:43
00:25:35
3 45
20 116 Grudzka Agata Bydgoszcz 1983 K30 14
00:29:21
00:27:10
14
00:28:46
00:26:38
25
00:29:17
00:28:03
19
00:28:31
00:26:26


4 47
21 1205 Siminska Monika Inowrocław 1982 K30 28
00:31:34
00:29:22
13
00:27:45
00:26:37
20
00:29:01
00:26:56
26
00:29:09
00:27:59
23
00:29:55
00:27:52
5 56
22 30 Jasińska Monika Bydgoszcz 1988 K30 17
00:30:10
00:27:59
27
00:30:28
00:28:20
31
00:30:59
00:28:45


17
00:29:19
00:27:11
4 61
23 1050 PŁACZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ SABAT TEAM 1980 K30

20
00:28:24
00:27:16
26
00:29:13
00:28:08
37
00:30:44
00:29:30
18
00:28:23
00:27:17
4 64
24 207 Sobczak Anna Bydgoszcz Czarne Stopy 1984 K30 12
00:28:05
00:26:47
21
00:28:23
00:27:16


32
00:29:56
00:28:41


3 65
25 18 Kuklisova Gabriela Bydgoszcz 1980 K30 18
00:30:13
00:28:05
25
00:28:42
00:27:32


23
00:29:41
00:27:36
28
00:30:37
00:28:35
4 66
26 1134 Kościańska Bogusława Strzelce Górne Run4Fun 1986 K30 15
00:29:46
00:27:30
26
00:29:54
00:27:46


33
00:31:48
00:28:41
26
00:30:19
00:28:15
4 67
27 1123 Kubowicz-Kamińska Hanna Niemcz biegający_z_wilkami 1986 K30 23
00:30:48
00:28:37
23
00:29:33
00:27:29
23
00:29:45
00:27:42
22
00:29:01
00:26:59


4 68
28 1404 Koźlikowska-Wencka Magdalena Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1980 K30



30
00:30:49
00:28:38
28
00:31:20
00:28:12
19
00:30:32
00:27:25
3 77
29 1087 Grzędzicka Marta Bydgoszcz 1987 K30 24
00:30:56
00:28:45
24
00:28:38
00:27:31


29
00:29:31
00:28:14


3 77
30 281 Różycka Małgorzata Ostrowo 1980 K30 47
00:35:55
00:32:47
29
00:31:36
00:28:30
29
00:31:34
00:28:30
21
00:29:05
00:26:58


4 79
31 1024 wawrzyniak Karolina bydgoszcz 1980 K30

33
00:29:33
00:29:33
27
00:29:21
00:28:16


21
00:28:57
00:27:51
3 81
32 127 Samul Ewa Kotomierz 1984 K30

50
00:34:52
00:31:41
28
00:31:26
00:28:18
25
00:30:06
00:27:54
30
00:31:00
00:28:52
4 83
33 1014 PIJANOWSKA MARTA Bydgoszcz 1983 K30

30
00:31:01
00:28:50
33
00:31:04
00:28:54
24
00:30:48
00:27:43
35
00:32:18
00:30:02
4 87
34 1210 Banaszak Ewa Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30

41
00:32:46
00:30:34
34
00:32:11
00:29:06
31
00:31:35
00:28:30
22
00:30:54
00:27:51
4 87
35 1320 PESTKA ANNA BYDGOSZCZ 1983 K30

35
00:31:56
00:29:44
37
00:31:42
00:29:34
30
00:30:32
00:28:26
29
00:30:46
00:28:41
4 94
36 282 Zacharewicz Joanna Bydgoszcz VauPe Team 1980 K30 34
00:30:31
00:30:27
34
00:31:49
00:29:36
38
00:31:45
00:29:36
41
00:31:53
00:29:42
31
00:30:15
00:29:07
5 99
37 1051 Staniszewska Aleksandra Bydgoszcz 1988 K30 30
00:31:30
00:29:26
31
00:30:17
00:29:10
39
00:31:46
00:29:39
68
00:49:50
00:46:37
44
00:34:01
00:31:54
5 100
38 1172 Wróbel Małgorzata Bydgoszcz 1985 K30 40
00:33:22
00:31:17
37
00:32:02
00:29:59
45
00:33:39
00:30:33
40
00:31:53
00:29:40
24
00:29:05
00:27:55
5 101
39 1221 Gumowska Aneta Bydgoszcz 1981 K30 32
00:32:28
00:30:19


35
00:30:28
00:29:14
36
00:31:29
00:29:18
43
00:33:47
00:31:44
4 103
40 187 Moździoch Monika Poznań Naramowice Biegają 1987 K30 22
00:30:41
00:28:36
40
00:33:34
00:30:25
42
00:33:02
00:29:58
49
00:34:18
00:31:03


4 104
41 250 Sieczkoś Agnieszka Pakość Łabiszyn Runners 1989 K30 29
00:31:37
00:29:24
28
00:30:31
00:28:25
49
00:32:53
00:30:46




3 106
42 1079 Maćkowska Magda Bydgoszcz magdalena_m_tri 1985 K30 36
00:32:45
00:30:37
46
00:33:13
00:31:01
43
00:32:29
00:30:09
34
00:31:27
00:29:09
36
00:32:50
00:30:41
5 106
43 1012 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 46
00:35:53
00:32:47
44
00:32:00
00:30:38
36
00:31:45
00:29:34
67
00:47:30
00:44:18
34
00:31:59
00:29:51
5 114
44 286 Grabowska-Kutowińska Ewa Bydgoszcz 1983 K30 39
00:31:12
00:31:08
36
00:32:07
00:29:53
41
00:32:02
00:29:54
48
00:33:11
00:30:59


4 116
45 1427 Dreslerska Agnieszka Białe Błota 1984 K30



50
00:33:04
00:30:49
35
00:31:30
00:29:17
32
00:31:18
00:29:10
3 117
46 98 Lewandowska Agnieszka Bydgoszcz 1982 K30 35
00:32:48
00:30:35
45
00:32:54
00:30:40


43
00:32:09
00:30:01
40
00:33:34
00:31:26
4 118
47 1203 Miniszewska Irena Bydgoszcz 1980 K30 37
00:33:04
00:30:51
49
00:34:35
00:31:28
44
00:33:14
00:30:10
57
00:32:50
00:32:50
39
00:34:28
00:31:23
5 120
48 1278 Czarnecka-Pijarowska Dominika Bydgoszcz 1980 K30 26
00:31:18
00:29:14


32
00:30:01
00:28:48
63
00:40:28
00:38:15


3 121
49 1149 Wiatrowska Katarzyna Bydgoszcz 1983 K30 41
00:31:30
00:31:23
53
00:33:18
00:32:12
40
00:30:58
00:29:41
42
00:31:08
00:29:56


4 123
50 1372 JAKUBASZEK MAGDALENA Czernikowo Zabiegani Czernikowo 1988 K30

51
00:33:02
00:31:52
54
00:33:00
00:31:56
46
00:33:02
00:30:46
33
00:31:52
00:29:42
4 130
51 248 Głębocka Agnieszka Białe Błota 1981 K30 42
00:33:33
00:31:23
42
00:33:40
00:30:34
53
00:33:43
00:31:30
47
00:33:04
00:30:52


4 131
52 54 Kilińska Magdalena Żołędowo Helix pomatia 1983 K30 38
00:33:13
00:31:05
47
00:33:21
00:31:11


58
00:37:20
00:34:11
49
00:36:11
00:34:06
4 134
53 45 Bogdanów Karolina Bydgoszcz 1989 K30 50
00:36:45
00:33:41
52
00:34:08
00:31:57
61
00:36:24
00:33:18
50
00:34:09
00:31:04
37
00:33:48
00:30:43
5 137
54 319 Mlicka Agnieszka Bydgoszcz 1980 K30

48
00:33:32
00:31:22
48
00:32:50
00:30:39


45
00:34:14
00:32:01
3 141
55 36 Wójcik Anna Bydgoszcz 1981 K30 45
00:33:54
00:32:43
54
00:34:24
00:32:18
60
00:35:18
00:33:07


50
00:36:22
00:34:17
4 149
56 285 Jasiak Joanna Solec Kujawski 1983 K30 48
00:34:37
00:33:29
58
00:34:48
00:32:35
59
00:36:14
00:33:05
44
00:32:32
00:30:16


4 150
57 1198 Frischke Agnieszka Bydgoszcz 1983 K30 49
00:35:43
00:33:33
56
00:35:23
00:32:18


53
00:35:22
00:32:12


3 158
58 1085 KISIEL EMILIA BYDGOSZCZ #KISIELKI 1987 K30



62
00:35:45
00:33:32
54
00:34:30
00:32:19
46
00:35:40
00:33:34
3 162
59 1238 Pasieka Magda Mrocza OSP Nakło nad Notecią 1981 K30

59
00:37:31
00:34:21
66
00:41:16
00:38:02
52
00:35:08
00:31:58
52
00:40:14
00:37:03
4 163
60 194 Szczepanek-Kozińska Justyna Bydoszcz Bydgoskie Żółwie 1981 K30 52
00:36:29
00:34:19
55
00:35:23
00:32:18
58
00:35:57
00:32:45
56
00:35:45
00:32:35


4 163
61 23 Koszowska Ania Bydgoszcz 1BLog 1982 K30 53
00:36:29
00:34:20
57
00:35:24
00:32:19
57
00:35:56
00:32:45
59
00:37:43
00:34:32


4 167
62 42 Garbaczewska Ania Murowaniec 1982 K30

60
00:37:34
00:36:21


60
00:37:45
00:34:39
48
00:36:54
00:33:50
3 168
63 1111 Majkowska-Lubińska Judyta Stablewice CS Group Runners Team 1989 K30 56
00:41:02
00:37:57
62
00:41:29
00:38:24


62
00:41:03
00:37:56
53
00:41:11
00:38:07
4 171
64 198 Koczwara Katarzyna Bydgoszcz Klinika Triathlonu/Atos Team 1987 K30



64
00:37:50
00:35:43
61
00:39:02
00:35:54
51
00:38:33
00:35:28
3 176
65 1156 Kiciak Ania Bydgoszcz 1986 K30 58
00:41:57
00:39:50




66
00:42:24
00:41:01
54
00:40:43
00:38:33
3 178
66 46 Lejb Agnieszka Bydgoszcz Run4Fun 1989 K30 59
00:46:34
00:43:28




65
00:42:41
00:39:29
55
00:43:20
00:40:11
3 179
67 1062 Olewnik Ewelina Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1984 K30

64
00:47:47
00:44:39


69
00:49:52
00:46:39
56
00:49:35
00:46:29
3 189

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1235 Mitkowska Natalia Wtelno GardenFloraSportTeam 1985 K30





5
00:22:12
00:22:01
7
00:22:19
00:22:02
2 12
2 1094 Jagodzińska Paulina Bydgoszcz 1984 K30 20
00:31:40
00:28:34
18
00:29:16
00:27:07






2 38
3 1267 Wojtysiak Dorota Bydgoszcz 1981 K30 16
00:28:47
00:27:41


22
00:28:33
00:27:19




2 38
4 1103 JARZEMSKA ALICJA BYDGOSZCZ Bydgoszcz Triathlon Team 1987 K30 33
00:31:23
00:30:19


24
00:29:58
00:27:53




2 57
5 1316 Rutkowska Virginia BYDGOSZCZ Chmura Coaching 1984 K30

43
00:32:49
00:30:35


27
00:29:20
00:28:04


2 70
6 130 Wyrąbkiewicz Hanna Bydgoszcz 1986 K30

32
00:31:33
00:29:27


51
00:34:01
00:31:55


2 83
7 1241 Nowacka Katarzyna Bydgoszcz 1986 K30



46
00:33:44
00:30:34


38
00:34:13
00:31:05
2 84
8 1285 Tokarska Alicja Bydgoszcz Vege Runners 1981 K30



47
00:33:44
00:30:34
45
00:32:56
00:30:38


2 92
9 1502 Grochowska Anna Bydgoszcz 1987 K30





64
00:42:07
00:38:54
47
00:35:59
00:33:43
2 111
10 166 szczesik-majchrzak dagamra osówiec 1985 K30 55
00:40:24
00:37:18


63
00:36:13
00:35:03




2 118
11 1341 Grabowska Ilona Bydgoszcz WATAHA - Łączy nas bieganie 1980 K30

61
00:39:32
00:36:28
65
00:39:31
00:36:23




2 126
12 1537 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK Zamek Kurzętnik 1980 K30







3
00:19:18
00:19:15
1 3
13 311 Ulan Natalia Bydgoszcz 1 Brygada Logistyczna 1989 K30



6
00:22:04
00:21:59




1 6
14 1548 Towcik Monika Bydgoszcz 1980 K30







10
00:25:54
00:23:51
1 10
15 1505 Krzemińska Jolanta Bydgoszcz Biegowe Świry 1983 K30





11
00:24:25
00:23:22


1 11
16 1444 Frąckowiak Marta Myślecinek TEAMOCHAL 1985 K30



13
00:24:36
00:24:32




1 13
17 1555 Judkowiak Joanna Bydgoszcz 1984 K30







14
00:26:15
00:25:07
1 14
18 1362 Bilińska Katarzyna Bydgoszcz 1987 K30

16
00:28:02
00:26:47






1 16
19 1361 Paczkowska Joanna Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1988 K30

17
00:28:07
00:27:00






1 17
20 1498 Rogozińska Karolina Bydgoszcz RunMors 1983 K30





18
00:27:00
00:25:46


1 18
21 1318 WOJTOWICZ Joanna Gdańsk 1989 K30

19
00:29:19
00:27:15






1 19
22 1071 Przybylska Karolina Poznań 1988 K30 19
00:30:27
00:28:17








1 19
23 1442 Nowosielska Marta Rokietnica Polonia Bydgoszcz SLA / Kobiety Biegają 1984 K30



21
00:29:07
00:27:01




1 21
24 1052 Brzezińska Monika Bydgoszcz 1987 K30 21
00:30:47
00:28:36








1 21
25 1100 Kuczek Monika Radziejów KS Zryw Radziejów 1980 K30

22
00:28:30
00:27:20






1 22
26 1578 Sucharska Magdalena Łochowo 1987 K30







25
00:29:22
00:28:12
1 25
27 271 Brakowska Patrycja Niemcz 1988 K30 25
00:31:04
00:28:53








1 25
28 1163 Lemke Kasia Bydgoszcz Fordon Team 1981 K30 27
00:32:25
00:29:21








1 27
29 257 Werkowska Justyna Bydgoszcz 1988 K30 31
00:31:52
00:29:40








1 31
30 1519 Leclerc Agnieszka Biale Blota 1980 K30





38
00:31:40
00:29:36


1 38
31 1355 Witucka Malwina Bydgoszcz voip24sklep.pl sport 1987 K30

38
00:32:13
00:30:05






1 38
32 1518 MROCZEK BARBARA JANIA GÓRA 1986 K30





39
00:31:53
00:29:39


1 39
33 29 Chmiel Justyna Bydgoszcz Pani Doula 1980 K30

39
00:32:13
00:30:09






1 39
34 1540 Lewandowska Malwina Bydgoszcz 1988 K30







41
00:33:48
00:31:32
1 41
35 1551 Siejek Paulina Zielonka 1986 K30







42
00:33:54
00:31:37
1 42
36 1124 Szewczyk Katarzyna Bydgoszcz 1981 K30 43
00:34:01
00:31:49








1 43
37 1118 Pantkowska Karolina Bydgoszcz 1988 K30 44
00:34:30
00:32:19








1 44
38 1128 Weyna-Kuźniak Anita Bydgoszcz 1982 K30



51
00:32:25
00:31:14




1 51
39 1275 KLIMEK JUSTYNA BYDGOSZCZ 1985 K30 51
00:34:08
00:34:08








1 51
40 1418 Płusa Sylwia Niemcz 1986 K30



52
00:34:25
00:31:18




1 52
41 1110 Zielińska Ewa bydgoszcz 1982 K30 54
00:39:10
00:36:04








1 54
42 1467 marchlik Anna Bydgoszcz Sano Mairena 1981 K30



55
00:35:29
00:32:24




1 55
43 1482 Prokopiuk Bożena Łochowo 1986 K30





55
00:34:37
00:32:30


1 55
44 1461 Latuszek Dagmara Czarnowo 1986 K30



56
00:35:30
00:32:24




1 56
45 242 Jadach Monika Dobrcz 1980 K30 57
00:42:40
00:39:34








1 57
46 1321 ZIELINSKA EWA BYDGOSZCZ 1982 K30

63
00:41:56
00:40:49






1 63

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni