Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 12 Maik Daria Mrocza wTlenie 1997 K20 1
00:18:16
00:18:14
4
00:18:21
00:18:19
1
00:18:27
00:18:25
2
00:18:28
00:18:27
3
00:18:31
00:18:29
5 4
2 11 Szenk Marta Bydgoszcz Profesjonalni Amatorzy 1980 K30

5
00:18:24
00:18:22
2
00:18:36
00:18:33
1
00:18:13
00:18:12
2
00:18:17
00:18:15
4 5
3 1309 Latańska Zuzanna Papowo Biskupie 2001 K16

2
00:17:47
00:17:46
3
00:19:05
00:19:02
3
00:18:38
00:18:37
1
00:18:11
00:18:10
4 6
4 269 Pękała Aleksandra Bydgoszcz RUN PASJA / Czarne Stopy 1984 K30 3
00:18:54
00:18:52
7
00:19:01
00:19:00
4
00:19:13
00:19:10
5
00:19:11
00:19:09
6
00:19:16
00:19:14
5 12
5 22 Szweda Mirosława Toruń TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1986 K30 4
00:19:02
00:19:01
8
00:19:19
00:19:19
7
00:20:13
00:20:11




3 19
6 1159 Żuchowska Anna Płonne 1998 K20 5
00:19:11
00:19:10
9
00:19:44
00:19:43
6
00:20:00
00:19:58




3 20
7 1226 Żylska Zuzanna Bydgoszcz Brak 2002 K16 6
00:19:45
00:19:43
10
00:20:03
00:20:01
5
00:19:37
00:19:33


9
00:20:07
00:20:04
4 20
8 1174 Rożdżyńska Patrycja Poznań Stajniak Team 1996 K20 7
00:20:49
00:20:47
11
00:20:40
00:20:39


6
00:19:44
00:19:42


3 24
9 1234 Woźniakowska Agata Bydgoszcz wTLENIE 1984 K30

14
00:22:01
00:21:00
12
00:21:06
00:21:03
7
00:20:08
00:20:04
10
00:20:28
00:20:25
4 29
10 1270 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 11
00:22:07
00:22:07
18
00:21:31
00:21:30
10
00:20:53
00:20:50


12
00:21:15
00:21:11
4 33
11 258 Sikora Sylwia Bydgoszcz 1979 K40 9
00:21:43
00:21:38
16
00:21:19
00:21:18
14
00:21:56
00:21:51
11
00:21:18
00:21:15
14
00:21:36
00:21:32
5 34
12 1217 Kowalczyk Kamila Bydgoszcz Damian Kowalski Sport Development 1992 K20 10
00:22:10
00:22:00
15
00:21:18
00:21:15
13
00:21:50
00:21:45
13
00:21:40
00:21:36
18
00:22:10
00:22:04
5 36
13 97 Czajkowska Sylwia Bydgoszcz #żółtokrólewscy 1977 K40

13
00:20:45
00:20:44


14
00:21:44
00:21:40
13
00:21:19
00:21:15
3 40
14 1083 Rakowska Natalia Bydgoszcz 1993 K20 21
00:23:58
00:23:46
45
00:25:18
00:25:18
9
00:21:57
00:20:45
10
00:22:12
00:20:54
50
00:27:39
00:25:37
5 40
15 1169 Młynarek Monika Łochowo UKS Czapla Białe Błota 2002 K16 15
00:23:02
00:22:51
22
00:22:22
00:22:20
15
00:22:57
00:21:51
16
00:23:04
00:21:59


4 46
16 1032 Janikowska Awa Bydgoszcz Czarne Stopy 1990 K20 13
00:23:32
00:22:29
20
00:23:05
00:22:02
20
00:23:15
00:22:10


15
00:22:48
00:21:45
4 48
17 1411 Rataj Zuzanna Poznań KOBIETYBIEGAJA.PL / Polonia Bydgoszcz SLA 1986 K30



21
00:23:45
00:22:40
19
00:22:21
00:22:15
16
00:21:54
00:21:46
3 56
18 1260 Bohdanowicz Patrycja Bydgoszcz wTlenie 1984 K30

30
00:24:31
00:23:27
28
00:24:21
00:23:12
15
00:22:53
00:21:50
19
00:22:14
00:22:09
4 62
19 260 Barczak Alina Złotów stachowscy.eu 1978 K40

26
00:24:09
00:23:02
27
00:23:16
00:23:11
18
00:22:21
00:22:12
20
00:22:29
00:22:23
4 64
20 1212 Błażejak Krzysia Bydgoszcz wtlenie.pl/wTLENIE 1978 K40

28
00:24:09
00:23:05
22
00:22:53
00:22:46
20
00:22:31
00:22:22
22
00:22:39
00:22:32
4 64
21 324 Tatulińska Aleksandra Bydgoszcz O co tu biega? 1978 K40

27
00:24:08
00:23:02
23
00:23:00
00:22:53
21
00:23:48
00:22:43
21
00:23:27
00:22:24
4 65
22 1231 Kasprzyk Adrianna Osówiec 1995 K20

19
00:23:02
00:22:00
17
00:23:03
00:21:59
42
00:25:22
00:24:09
30
00:25:04
00:23:52
4 66
23 43 Brywczyńska Justyna Bydgoszcz #slimakibarcin 1978 K40 16
00:25:09
00:22:56
25
00:24:07
00:23:01
26
00:24:16
00:23:08
25
00:23:58
00:22:50
28
00:24:52
00:23:47
5 66
24 312 MIELECKA AGNIESZKA GĄSAWA KS IDMAR RACING TEAM 1969 K50

23
00:22:38
00:22:30
24
00:23:20
00:23:02
24
00:22:58
00:22:48
23
00:22:48
00:22:40
4 70
25 165 Michalska Daria Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1992 K20 22
00:23:53
00:23:47


25
00:24:09
00:23:04
23
00:23:49
00:22:46
41
00:25:29
00:24:27
4 70
26 1268 Melwińska Paulina Bydgoszcz Run Bydgoszcz 1981 K30 18
00:24:19
00:23:14
32
00:24:38
00:23:33
33
00:25:21
00:24:16
26
00:24:01
00:22:51


4 76
27 145 Borowicz Anna Bydgoszcz 1982 K30 17
00:24:07
00:23:03


31
00:24:50
00:23:42
30
00:24:28
00:23:21


3 78
28 150 Luzak Magdalena Bydgoszcz 1991 K20

31
00:24:40
00:23:33
40
00:25:42
00:24:36
28
00:24:19
00:23:14
25
00:24:16
00:23:14
4 84
29 25 Bednarek Marta Wtelno Czarne Stopy 1978 K40 19
00:24:42
00:23:39
38
00:25:23
00:24:16
44
00:25:50
00:24:41
37
00:24:54
00:23:48
31
00:25:02
00:23:54
5 87
30 159 Drabik Maja Łabiszyn Łabiszyn Runners 1992 K20 122
00:35:35
00:33:22
54
00:28:22
00:26:16
30
00:25:49
00:23:40
35
00:24:57
00:23:37
24
00:24:01
00:22:49
5 89
31 1057 Klawikowska Julita Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 K30 27
00:25:16
00:24:13
33
00:24:53
00:23:47
29
00:24:41
00:23:32
34
00:24:38
00:23:33


4 89
32 1177 Kubis Sylwia Bydgoszcz 1976 K40 26
00:25:16
00:24:11


35
00:25:36
00:24:26
32
00:24:33
00:23:26
33
00:24:59
00:23:57
4 91
33 1122 Stróżyk Grażyna Bydgoszcz 1990 K20 20
00:24:49
00:23:44


39
00:25:48
00:24:33
40
00:25:14
00:24:04
35
00:25:06
00:23:59
4 94
34 1211 Michalik Joanna Bydgoszcz 1981 K30 8
00:21:38
00:21:34




66
00:27:45
00:26:38
27
00:23:51
00:23:43
3 101
35 1380 Tarczyńska Marta Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1984 K30

36
00:25:24
00:24:13
34
00:25:34
00:24:23
33
00:24:35
00:23:28
34
00:25:00
00:23:58
4 101
36 239 Sadowska-Krawczenko Iwona Łochowo 1967 K50 28
00:24:24
00:24:19
39
00:24:23
00:24:21
45
00:24:53
00:24:43
36
00:23:54
00:23:47
37
00:24:14
00:24:03
5 101
37 104 Iwanek Dominika Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1987 K30 14
00:24:45
00:22:43


59
00:27:42
00:26:34
29
00:24:25
00:23:18


3 102
38 1356 Krysiak Aleksandra Nakło nad Notecią Afera Team 1964 K50

51
00:28:06
00:26:03
32
00:26:18
00:24:14
39
00:25:58
00:23:55
32
00:25:58
00:23:57
4 103
39 173 Gandziarowska Anna Bydgoszcz 1990 K20 23
00:23:57
00:23:53
35
00:24:06
00:24:04
46
00:24:59
00:24:54
48
00:24:42
00:24:39
56
00:26:38
00:26:33
5 104
40 186 Szeliga Karolina Nekla 1992 K20 29
00:25:30
00:24:23


47
00:26:12
00:25:03
41
00:25:16
00:24:07
36
00:25:08
00:24:02
4 106
41 1378 Walentyn Danuta Bydgoszcz 1965 K50

37
00:26:17
00:24:15


44
00:26:26
00:24:24
26
00:25:41
00:23:41
3 107
42 41 Woszczyk Agnieszka Bydgoszcz 1991 K20 33
00:27:29
00:25:25




38
00:25:06
00:23:54
38
00:25:20
00:24:13
3 109
43 32 Dzieża Roma Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1971 K40 30
00:25:33
00:24:28
41
00:25:28
00:24:23
38
00:25:37
00:24:32
45
00:26:33
00:24:29


4 109
44 1188 Nagorzyska Sylwia Bydgoszcz Mudfoxes 1982 K30 31
00:25:46
00:24:44
42
00:25:43
00:24:38
52
00:26:30
00:25:21
49
00:25:56
00:24:49
43
00:26:03
00:24:58
5 116
45 205 Klamrowski Jennifer Brzoza 1988 K30 43
00:26:55
00:26:49


56
00:27:15
00:26:09
22
00:23:49
00:22:45
67
00:28:58
00:27:49
4 121
46 86 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 41
00:27:33
00:26:28
40
00:25:31
00:24:22
51
00:26:37
00:25:21
43
00:25:21
00:24:14
42
00:25:59
00:24:54
5 123
47 1161 Dura Julia Bydgoszcz 1998 K20 45
00:29:14
00:27:03
58
00:28:42
00:26:33
41
00:25:50
00:24:36
63
00:28:27
00:26:22
39
00:25:21
00:24:16
5 125
48 316 Burczyk Katarzyna Bygdgoszcz 1975 K40

44
00:26:13
00:25:07
43
00:26:44
00:24:38
46
00:25:46
00:24:35
44
00:26:08
00:25:00
4 131
49 1305 Przekwasińska Agnieszka Bydgoszcz 1981 K30

50
00:26:59
00:25:56
42
00:25:52
00:24:37
55
00:26:21
00:25:13
40
00:24:31
00:24:19
4 132
50 1232 Sobol Magdalena Nakło nad Notecią 1976 K40 36
00:27:51
00:25:42
46
00:27:27
00:25:25
53
00:27:27
00:25:23
56
00:26:32
00:25:27


4 135
51 112 Kujda Dorota OSIELSKO Osielsko 1980 K30 37
00:26:56
00:25:43
49
00:27:00
00:25:51


57
00:26:46
00:25:34
53
00:25:56
00:25:46
4 139
52 1040 DUDZIŃSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1968 K50

57
00:28:36
00:26:32
48
00:27:17
00:25:13
47
00:26:41
00:24:36
46
00:27:21
00:25:18
4 141
53 106 Mętel Laura Łabiszyn Łabiszyn Runners 1992 K20 35
00:27:38
00:25:35
53
00:28:21
00:26:15


60
00:27:20
00:25:59
54
00:27:34
00:26:22
4 142
54 1392 Sowińska Justyna Łochowice Spójnia Białe Błota 1971 K40

47
00:26:37
00:25:26
50
00:26:33
00:25:21
54
00:26:15
00:25:07
47
00:26:27
00:25:21
4 144
55 1073 Wajer Marita Ślesin 1997 K20

48
00:27:51
00:25:43
55
00:28:13
00:26:01
50
00:28:02
00:24:59
48
00:27:22
00:25:21
4 146
56 1246 Siudzińska Anna Toruń Biegaj Za Miastem 1979 K40 38
00:26:39
00:26:16
52
00:28:07
00:26:05
58
00:28:36
00:26:30
68
00:27:49
00:26:42


4 148
57 1435 Dalidowicz Patrycja Bydgoszcz 1984 K30



49
00:26:19
00:25:14
51
00:26:10
00:25:01
49
00:26:43
00:25:35
3 149
58 114 Suszek Joanna Sienno 1985 K30 32
00:27:18
00:25:15
62
00:28:49
00:26:38
61
00:28:56
00:26:48


77
00:30:25
00:28:18
4 155
59 1027 Kalinowska Kamila Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 39
00:28:29
00:26:26
65
00:29:02
00:26:57


75
00:29:11
00:27:05
61
00:29:04
00:27:00
4 165
60 116 Grudzka Agata Bydgoszcz 1983 K30 46
00:29:21
00:27:10
61
00:28:46
00:26:38
77
00:29:17
00:28:03
64
00:28:31
00:26:26


4 171
61 1125 Kochowicz Anna Zielonka Psioaktywni 1971 K40 64
00:30:49
00:28:33
68
00:29:17
00:27:11
60
00:28:50
00:26:41
62
00:28:22
00:26:19
51
00:27:39
00:25:37
5 173
62 223 Jaroszewska Anna Tryszczyn Deep Forest 1976 K40 48
00:28:34
00:27:26
79
00:28:54
00:27:45
78
00:29:18
00:28:04
71
00:28:13
00:26:55
55
00:27:37
00:26:29
5 174
63 1020 Zielińska Agnieszka Bydgoszcz Running Stars 1991 K20 52
00:29:50
00:27:45
82
00:30:14
00:28:06
72
00:30:03
00:27:49
69
00:29:46
00:26:42
58
00:28:40
00:26:37
5 179
64 1143 Fuz Gabriela Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1974 K40

56
00:28:33
00:26:28
57
00:27:31
00:26:13
70
00:29:50
00:26:43


3 183
65 1353 Stering Kamila Bydgoszcz 1991 K20

64
00:29:02
00:26:50
68
00:29:27
00:27:21
52
00:27:08
00:25:02


3 184
66 1008 Stępień Monika Bydgoszcz 1978 K40

74
00:28:37
00:27:21
62
00:28:09
00:26:54
65
00:28:37
00:26:32
59
00:27:57
00:26:44
4 186
67 1205 Siminska Monika Inowrocław 1982 K30 77
00:31:34
00:29:22
60
00:27:45
00:26:37
63
00:29:01
00:26:56
88
00:29:09
00:27:59
70
00:29:55
00:27:52
5 193
68 92 Watorowska Martyna Bydgoszcz Run4Fun 1992 K20 65
00:29:41
00:28:33
97
00:30:06
00:28:57
74
00:29:04
00:27:54
76
00:28:22
00:27:12
62
00:28:16
00:27:09
5 201
69 1134 Kościańska Bogusława Strzelce Górne Run4Fun 1986 K30 49
00:29:46
00:27:30
80
00:29:54
00:27:46


100
00:31:48
00:28:41
75
00:30:19
00:28:15
4 204
70 1263 Borowicz Małgorzata Bydgoszcz klub zdrowia 1973 K40 44
00:29:05
00:26:59


65
00:28:16
00:27:02


96
00:32:02
00:29:55
3 205
71 30 Jasińska Monika Bydgoszcz 1988 K30 55
00:30:10
00:27:59
88
00:30:28
00:28:20
89
00:30:59
00:28:45


63
00:29:19
00:27:11
4 206
72 1092 Dzikowska Agnieszka Bydgoszcz 1975 K40 56
00:29:08
00:28:04


75
00:29:07
00:27:57
79
00:28:43
00:27:26


3 210
73 1289 Gierszewska Grażyna Bydgoszcz Czarne Stopy 1970 K40

105
00:32:39
00:29:31
66
00:29:19
00:27:06
85
00:30:01
00:27:49
60
00:29:05
00:26:55
4 211
74 288 Janic Joanna Bydgoszcz 1978 K40 53
00:30:05
00:27:57
83
00:30:22
00:28:10


80
00:29:48
00:27:34
79
00:30:36
00:28:28
4 212
75 207 Sobczak Anna Bydgoszcz Czarne Stopy 1984 K30 42
00:28:05
00:26:47
72
00:28:23
00:27:16


99
00:29:56
00:28:41


3 213
76 1123 Kubowicz-Kamińska Hanna Niemcz biegający_z_wilkami 1986 K30 69
00:30:48
00:28:37
75
00:29:33
00:27:29
71
00:29:45
00:27:42
73
00:29:01
00:26:59


4 213
77 1328 Szlacheta Marta Bydgoszcz 1977 K40

84
00:29:21
00:28:13
69
00:28:48
00:27:34
61
00:27:28
00:26:11


3 214
78 1050 PŁACZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ SABAT TEAM 1980 K30

70
00:28:24
00:27:16
80
00:29:13
00:28:08
108
00:30:44
00:29:30
64
00:28:23
00:27:17
4 214
79 18 Kuklisova Gabriela Bydgoszcz 1980 K30 57
00:30:13
00:28:05
77
00:28:42
00:27:32


81
00:29:41
00:27:36
80
00:30:37
00:28:35
4 214
80 19 Janulewicz Monika Bydgoszcz 1977 K40 54
00:31:02
00:27:57
81
00:30:18
00:28:03
79
00:31:12
00:28:07
107
00:32:33
00:29:26


4 214
81 47 Remus Sandra Bydgoszcz 1995 K20

59
00:28:40
00:26:33
93
00:31:02
00:28:58


82
00:30:43
00:28:38
3 234
82 146 Sobel Jagoda Janikowo Szlakiem mojego życia 1990 K20 47
00:29:31
00:27:24


107
00:31:59
00:29:53


81
00:30:43
00:28:38
3 235
83 105 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 70
00:30:42
00:28:40
85
00:30:22
00:28:18
90
00:30:09
00:28:46
84
00:29:51
00:27:45
84
00:30:51
00:28:50
5 238
84 183 Krymer Agnieszka Bydgoszcz 1971 K40 59
00:29:24
00:28:07
89
00:29:34
00:28:22


91
00:29:20
00:28:10
94
00:31:01
00:29:46
4 239
85 1087 Grzędzicka Marta Bydgoszcz 1987 K30 72
00:30:56
00:28:45
76
00:28:38
00:27:31


93
00:29:31
00:28:14


3 241
86 1403 Ożdżyńska Patrycja Bydgoszcz 1993 K20



81
00:31:18
00:28:13
89
00:30:12
00:28:01
71
00:29:07
00:27:53
3 241
87 1350 Skrzątek Anna Przyłęki 1973 K40

94
00:29:47
00:28:39
76
00:30:05
00:28:01
87
00:29:11
00:27:56
78
00:30:31
00:28:26
4 241
88 299 Stępniak Paulina Bydgoszcz Run4Fun 1978 K40



94
00:32:08
00:29:03
82
00:30:46
00:27:43
66
00:30:03
00:27:48
3 242
89 1404 Koźlikowska-Wencka Magdalena Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1980 K30



87
00:30:49
00:28:38
92
00:31:20
00:28:12
65
00:30:32
00:27:25
3 244
90 281 Różycka Małgorzata Ostrowo 1980 K30 119
00:35:55
00:32:47
92
00:31:36
00:28:30
85
00:31:34
00:28:30
72
00:29:05
00:26:58


4 249
91 1349 Sztejka Jolanta Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka 1978 K40

86
00:30:31
00:28:18
86
00:30:46
00:28:34
78
00:29:23
00:27:18


3 250
92 168 Popowska Barbara Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 K60 61
00:30:18
00:28:15
95
00:30:44
00:28:39
104
00:31:48
00:29:39
117
00:31:01
00:29:52
97
00:32:03
00:29:59
5 253
93 127 Samul Ewa Kotomierz 1984 K30

142
00:34:52
00:31:41
84
00:31:26
00:28:18
86
00:30:06
00:27:54
85
00:31:00
00:28:52
4 255
94 1024 wawrzyniak Karolina bydgoszcz 1980 K30

107
00:29:33
00:29:33
83
00:29:21
00:28:16


68
00:28:57
00:27:51
3 258
95 1210 Banaszak Ewa Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30

121
00:32:46
00:30:34
95
00:32:11
00:29:06
98
00:31:35
00:28:30
69
00:30:54
00:27:51
4 262
96 123 Cybul Anna Bydgoszcz 1974 K40 121
00:34:07
00:32:57
101
00:30:21
00:29:09
88
00:29:50
00:28:43
74
00:28:19
00:27:04


4 263
97 64 Gadomska Maria Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 110
00:34:19
00:32:16
87
00:30:24
00:28:20
82
00:30:20
00:28:15
95
00:30:27
00:28:22


4 264
98 1028 Rydelska Kinga Bydgoszcz 1972 K40 71
00:29:54
00:28:44
100
00:30:18
00:29:07


97
00:29:43
00:28:27


3 268
99 1014 PIJANOWSKA MARTA Bydgoszcz 1983 K30

96
00:31:01
00:28:50
92
00:31:04
00:28:54
83
00:30:48
00:27:43
98
00:32:18
00:30:02
4 271
100 81 Szajda Magdalena Bydgoszcz 1977 K40



97
00:32:30
00:29:23
101
00:31:48
00:28:44
74
00:30:25
00:28:12
3 272
101 282 Zacharewicz Joanna Bydgoszcz VauPe Team 1980 K30 87
00:30:31
00:30:27
109
00:31:49
00:29:36
103
00:31:45
00:29:36
116
00:31:53
00:29:42
88
00:30:15
00:29:07
5 278
102 1320 PESTKA ANNA BYDGOSZCZ 1983 K30

110
00:31:56
00:29:44
102
00:31:42
00:29:34
96
00:30:32
00:28:26
83
00:30:46
00:28:41
4 281
103 1185 Bernat Joanna Bydgoszcz 1976 K40 79
00:32:28
00:29:23
118
00:33:22
00:30:19
100
00:32:40
00:29:33
102
00:32:10
00:29:03


4 281
104 1172 Wróbel Małgorzata Bydgoszcz 1985 K30 97
00:33:22
00:31:17
113
00:32:02
00:29:59
119
00:33:39
00:30:33
113
00:31:53
00:29:40
72
00:29:05
00:27:55
5 282
105 193 Malendowicz Żaneta Tuchola 1974 K40 74
00:31:19
00:29:13
91
00:29:32
00:28:29
120
00:31:39
00:30:34




3 285
106 1221 Gumowska Aneta Bydgoszcz 1981 K30 85
00:32:28
00:30:19


96
00:30:28
00:29:14
106
00:31:29
00:29:18
119
00:33:47
00:31:44
4 287
107 1051 Staniszewska Aleksandra Bydgoszcz 1988 K30 81
00:31:30
00:29:26
102
00:30:17
00:29:10
105
00:31:46
00:29:39
187
00:49:50
00:46:37
121
00:34:01
00:31:54
5 288
108 89 Sobolewska Aleksandra Bydgoszcz 1994 K20

99
00:31:14
00:29:06
116
00:32:34
00:30:21
94
00:31:23
00:28:16
101
00:33:23
00:30:15
4 294
109 250 Sieczkoś Agnieszka Pakość Łabiszyn Runners 1989 K30 80
00:31:37
00:29:24
90
00:30:31
00:28:25
125
00:32:53
00:30:46




3 295
110 187 Moździoch Monika Poznań Naramowice Biegają 1987 K30 68
00:30:41
00:28:36
119
00:33:34
00:30:25
111
00:33:02
00:29:58
140
00:34:18
00:31:03


4 298
111 1079 Maćkowska Magda Bydgoszcz magdalena_m_tri 1985 K30 89
00:32:45
00:30:37
127
00:33:13
00:31:01
114
00:32:29
00:30:09
104
00:31:27
00:29:09
105
00:32:50
00:30:41
5 298
112 1310 Kaczmarek Agnieszka Bydgoszcz TEAMOCHAL 1978 K40

106
00:32:34
00:29:31
109
00:33:05
00:29:57


87
00:32:07
00:29:04
3 302
113 1053 KAŹMIERCZAK Aleksandra Niwy Biegaj z Dębami 1976 K40 82
00:30:38
00:29:30
120
00:31:47
00:30:27


131
00:33:50
00:30:44
103
00:32:45
00:30:38
4 305
114 286 Grabowska-Kutowińska Ewa Bydgoszcz 1983 K30 92
00:31:12
00:31:08
111
00:32:07
00:29:53
108
00:32:02
00:29:54
139
00:33:11
00:30:59


4 311
115 1038 Duszyńska Katarzyna Sienno 1974 K40 40
00:26:36
00:26:27
184
00:53:52
00:50:37
154
00:37:45
00:34:32
144
00:34:37
00:31:30
130
00:35:47
00:32:44
5 314
116 1012 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 118
00:35:53
00:32:47
125
00:32:00
00:30:38
101
00:31:45
00:29:34
184
00:47:30
00:44:18
95
00:31:59
00:29:51
5 314
117 1203 Miniszewska Irena Bydgoszcz 1980 K30 90
00:33:04
00:30:51
137
00:34:35
00:31:28
115
00:33:14
00:30:10
158
00:32:50
00:32:50
112
00:34:28
00:31:23
5 317
118 302 Śpica Dorota Bydgoszcz BBL Bydgoszcz 1967 K50

117
00:32:28
00:30:14


115
00:31:53
00:29:42
86
00:31:07
00:28:59
3 318
119 1427 Dreslerska Agnieszka Białe Błota 1984 K30



126
00:33:04
00:30:49
105
00:31:30
00:29:17
89
00:31:18
00:29:10
3 320
120 98 Lewandowska Agnieszka Bydgoszcz 1982 K30 88
00:32:48
00:30:35
126
00:32:54
00:30:40


120
00:32:09
00:30:01
113
00:33:34
00:31:26
4 321
121 1149 Wiatrowska Katarzyna Bydgoszcz 1983 K30 98
00:31:30
00:31:23
150
00:33:18
00:32:12
106
00:30:58
00:29:41
119
00:31:08
00:29:56


4 323
122 1184 Krzyżanowska Katarzyna Bydgoszcz Czarne Stopy 1977 K40 109
00:35:19
00:32:15
124
00:33:39
00:30:35
112
00:33:11
00:30:04
103
00:32:10
00:29:03


4 324
123 1189 Gołdyń Karolina Bydgoszcz 1991 K20 107
00:34:11
00:32:04




118
00:31:17
00:29:54
99
00:32:24
00:30:14
3 324
124 1148 Zupa Martyna Bydgoszcz 7Si-OWB rowertour.com 1996 K20 63
00:31:25
00:28:21
154
00:32:18
00:32:18
113
00:32:14
00:30:06




3 330
125 153 Kulczyńska Joanna Bydgoszcz 1964 K50 84
00:32:08
00:30:02
131
00:33:26
00:31:12


128
00:32:48
00:30:38
126
00:34:09
00:32:02
4 338
126 1173 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1972 K40 96
00:33:29
00:31:16
132
00:34:17
00:31:13
117
00:33:29
00:30:21
135
00:34:01
00:30:56
128
00:35:10
00:32:06
5 341
127 1278 Czarnecka-Pijarowska Dominika Bydgoszcz 1980 K30 75
00:31:18
00:29:14


91
00:30:01
00:28:48
176
00:40:28
00:38:15


3 342
128 1219 Rożyńska Monika Bydgoszcz 1992 K20 112
00:34:29
00:32:19


124
00:31:58
00:30:45
121
00:32:14
00:30:03
118
00:33:47
00:31:44
4 351
129 248 Głębocka Agnieszka Białe Błota 1981 K30 99
00:33:33
00:31:23
122
00:33:40
00:30:34
133
00:33:43
00:31:30
134
00:33:04
00:30:52


4 354
130 54 Kilińska Magdalena Żołędowo Helix pomatia 1983 K30 91
00:33:13
00:31:05
130
00:33:21
00:31:11


166
00:37:20
00:34:11
137
00:36:11
00:34:06
4 358
131 1119 MARĆ Agnieszka Bydgoszcz 1975 K40 93
00:34:16
00:31:13
148
00:35:03
00:32:00
140
00:34:46
00:32:33
147
00:33:52
00:31:45
125
00:34:12
00:32:02
5 358
132 1372 JAKUBASZEK MAGDALENA Czernikowo Zabiegani Czernikowo 1988 K30

144
00:33:02
00:31:52
135
00:33:00
00:31:56
132
00:33:02
00:30:46
93
00:31:52
00:29:42
4 360
133 1373 LEŚNIEWICZ AGNIESZKA GOLUB-DOBRZYŃ 2003 K16

145
00:33:02
00:31:52
136
00:33:00
00:31:57
133
00:33:03
00:30:47
92
00:31:51
00:29:40
4 361
134 231 Peresiak Anna Solec Kujawski BBL Bydgoszcz 1959 K60

140
00:33:52
00:31:38


126
00:32:39
00:30:28
100
00:32:22
00:30:15
3 366
135 226 Piekarska Oliwia Bydgoszcz SP47 1979 K40

129
00:34:13
00:31:11
118
00:33:38
00:30:32
146
00:32:55
00:31:44
120
00:33:56
00:31:47
4 367
136 35 Wawrzyniak Sandra Kotomierz Bydgoszcz na start 1991 K20 94
00:33:20
00:31:13
147
00:33:12
00:31:57
150
00:35:53
00:33:38
142
00:33:13
00:31:08
131
00:36:31
00:33:24
5 367
137 1080 Witkowska Karolina Bydgoszcz 1972 K40 101
00:33:46
00:31:34
139
00:33:52
00:31:37




127
00:34:13
00:32:05
3 367
138 1016 Malczewska Mirka Bydgoszcz Fordonrunners 1957 K60 116
00:34:52
00:32:43
158
00:34:46
00:32:35
144
00:36:11
00:33:06
154
00:35:31
00:32:24
110
00:33:17
00:31:12
5 370
139 52 Cicha Irena Bydgoszcz Run4Fun 1955 K60 120
00:35:56
00:32:52
149
00:35:12
00:32:08
134
00:34:35
00:31:32
145
00:34:47
00:31:39
117
00:34:43
00:31:39
5 371
140 1108 Stimma Anna Pruszcz LUKS SEROCK 1976 K40

177
00:40:38
00:37:32
110
00:31:09
00:29:57
172
00:39:11
00:36:06
90
00:32:17
00:29:12
4 372
141 1002 Tuczkowska Joanna Bydgoszcz 1991 K20 103
00:34:52
00:31:47
141
00:33:54
00:31:40
128
00:34:12
00:31:06
162
00:36:37
00:33:29


4 372
142 45 Bogdanów Karolina Bydgoszcz 1989 K30 126
00:36:45
00:33:41
146
00:34:08
00:31:57
147
00:36:24
00:33:18
141
00:34:09
00:31:04
106
00:33:48
00:30:43
5 373
143 1102 Domańska Magdalena Niemcz 1964 K50 106
00:34:06
00:31:57
135
00:34:28
00:31:24
132
00:34:34
00:31:27
138
00:34:06
00:30:59


4 373
144 323 Łakomska-Opala Iwona BYDGOSZCZ 1978 K40

134
00:34:27
00:31:23
127
00:33:10
00:31:00
136
00:34:01
00:30:57
114
00:34:36
00:31:30
4 375
145 1347 Tews Marzena Bydgoszcz 1974 K40

157
00:33:37
00:32:28


114
00:31:54
00:29:41
107
00:33:00
00:30:54
3 378
146 319 Mlicka Agnieszka Bydgoszcz 1980 K30

133
00:33:32
00:31:22
123
00:32:50
00:30:39


124
00:34:14
00:32:01
3 380
147 232 Wesół Violetta Bydgoszcz 1975 K40 100
00:33:36
00:31:29


146
00:35:12
00:33:08
157
00:33:46
00:32:39
136
00:37:00
00:33:52
4 382
148 1031 Lewandowska Beata Bydgoszcz #Biegacze 1973 K40 95
00:33:22
00:31:13
143
00:33:56
00:31:43


148
00:33:56
00:31:49


3 386
149 285 Jasiak Joanna Solec Kujawski 1983 K30 123
00:34:37
00:33:29
159
00:34:48
00:32:35
143
00:36:14
00:33:05
123
00:32:32
00:30:16


4 389
150 36 Wójcik Anna Bydgoszcz 1981 K30 115
00:33:54
00:32:43
152
00:34:24
00:32:18
145
00:35:18
00:33:07


138
00:36:22
00:34:17
4 398
151 279 Miłkowska Monika Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1978 K40 114
00:35:46
00:32:41


151
00:37:10
00:34:06
161
00:36:32
00:33:26
134
00:36:03
00:33:49
4 399
152 1276 KOCZUR DONATA WYSTĘP 1995 K20 117
00:34:52
00:32:46
138
00:32:45
00:31:33




147
00:36:44
00:36:44
3 402
153 21 Piórkowska Agnieszka Bydgoszcz BRB Bydgoszcz 1978 K40 108
00:35:11
00:32:06
160
00:34:49
00:32:36
155
00:37:42
00:34:33


143
00:38:04
00:34:57
4 406
154 194 Szczepanek-Kozińska Justyna Bydoszcz Bydgoskie Żółwie 1981 K30 128
00:36:29
00:34:19
153
00:35:23
00:32:18
142
00:35:57
00:32:45
156
00:35:45
00:32:35


4 423
155 23 Koszowska Ania Bydgoszcz 1BLog 1982 K30 129
00:36:29
00:34:20
156
00:35:24
00:32:19
141
00:35:56
00:32:45
169
00:37:43
00:34:32


4 426
156 1198 Frischke Agnieszka Bydgoszcz 1983 K30 124
00:35:43
00:33:33
155
00:35:23
00:32:18


151
00:35:22
00:32:12


3 430
157 1085 KISIEL EMILIA BYDGOSZCZ #KISIELKI 1987 K30



149
00:35:45
00:33:32
152
00:34:30
00:32:19
132
00:35:40
00:33:34
3 433
158 1093 Góźdź Hanna Bydgoszcz Jaś biega 1949 K60 132
00:37:35
00:35:21
171
00:38:48
00:36:31
163
00:40:54
00:37:42
182
00:46:17
00:43:04
150
00:39:46
00:37:36
5 445
159 1293 Tomaszewska Katarzyna Bydgoszcz 1973 K40

166
00:37:28
00:34:24
148
00:36:31
00:33:23
164
00:36:40
00:33:32
140
00:37:34
00:34:27
4 452
160 263 Dura Barbara Bydgoszcz 1957 K60 139
00:43:26
00:40:21
173
00:40:06
00:37:04
160
00:38:24
00:36:15
174
00:39:17
00:36:13
153
00:41:57
00:39:52
5 452
161 240 Rassalska-Kausa Jola Bydgoszcz Yogi Biega 1978 K40

162
00:36:44
00:33:41
129
00:33:22
00:31:11
163
00:35:40
00:33:31


3 454
162 277 Markowska-Baumgart Aneta Osielsko Gmina Osielsko 1960 K50

167
00:38:31
00:35:14
158
00:38:26
00:35:15
159
00:36:12
00:32:55
139
00:37:34
00:34:22
4 456
163 322 Astukiewicz Agnieszka Bydgoszcz 1968 K50

163
00:37:12
00:34:08
153
00:37:25
00:34:19
167
00:36:37
00:34:28
141
00:36:38
00:34:33
4 457
164 1111 Majkowska-Lubińska Judyta Stablewice CS Group Runners Team 1989 K30 135
00:41:02
00:37:57
178
00:41:29
00:38:24


175
00:41:03
00:37:56
151
00:41:11
00:38:07
4 461
165 1238 Pasieka Magda Mrocza OSP Nakło nad Notecią 1981 K30

164
00:37:31
00:34:21
164
00:41:16
00:38:02
150
00:35:08
00:31:58
148
00:40:14
00:37:03
4 462
166 1421 Basendowska Ewa Białe Błota TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 K50



152
00:37:19
00:34:10
165
00:36:51
00:33:43
145
00:38:30
00:35:26
3 462
167 58 Smaruj-Sadowska Janina Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1951 K60 140
00:46:18
00:43:10


167
00:48:12
00:44:58
181
00:46:17
00:43:03
155
00:46:33
00:43:27
4 462
168 1344 Krawczuk Aleksandra Bydgoszcz 1990 K20

168
00:39:25
00:36:19
157
00:38:11
00:35:06
168
00:37:38
00:34:32
144
00:38:24
00:35:19
4 469
169 1156 Kiciak Ania Bydgoszcz 1986 K30 138
00:41:57
00:39:50




180
00:42:24
00:41:01
152
00:40:43
00:38:33
3 470
170 46 Lejb Agnieszka Bydgoszcz Run4Fun 1989 K30 141
00:46:34
00:43:28




178
00:42:41
00:39:29
154
00:43:20
00:40:11
3 473
171 42 Garbaczewska Ania Murowaniec 1982 K30

169
00:37:34
00:36:21


170
00:37:45
00:34:39
135
00:36:54
00:33:50
3 474
172 198 Koczwara Katarzyna Bydgoszcz Klinika Triathlonu/Atos Team 1987 K30



159
00:37:50
00:35:43
171
00:39:02
00:35:54
146
00:38:33
00:35:28
3 476
173 1033 Zupa Aleksandra Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com 1993 K20 130
00:37:56
00:34:52
174
00:40:14
00:37:12


179
00:42:39
00:40:29


3 483
174 1413 Pawłowska Małgorzata Bydgoszcz 1967 K50

176
00:40:37
00:37:32
162
00:39:43
00:36:37
173
00:39:11
00:36:06
149
00:40:19
00:37:13
4 484
175 1220 Paczkowska Agnieszka Osielsko Laseczki 1976 K40 136
00:42:32
00:39:26
175
00:40:37
00:37:31


183
00:46:58
00:43:46


3 494
176 1076 Kicińska Joanna Strzelce Górne Bydgoskie żółwie 1978 K40

182
00:47:45
00:44:35


188
00:49:52
00:46:38
156
00:48:07
00:45:02
3 526
177 1062 Olewnik Ewelina Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1984 K30

183
00:47:47
00:44:39


189
00:49:52
00:46:39
157
00:49:35
00:46:29
3 529
178 1396 SZULC MARLENA BYDGOSZCZ 1973 K40

185
00:53:53
00:50:39
169
00:54:41
00:51:23
191
00:56:55
00:53:36


3 545

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 161 Koralewska Julia Bydgoszcz 2002 K16 2
00:18:41
00:18:40






4
00:18:47
00:18:45
2 6
2 1512 Mrotek Anna Sępólno Krajeńskie 1996 K20





8
00:20:36
00:20:31
11
00:21:03
00:20:59
2 19
3 1371 Rozpędzik Marzena Białe Błota UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2003 K16

12
00:20:44
00:20:42
8
00:20:36
00:20:32




2 20
4 298 Łassa Eliza Bydgoszcz Parka Biega 1996 K20



11
00:22:06
00:21:01
9
00:21:50
00:20:44


2 20
5 1235 Mitkowska Natalia Wtelno GardenFloraSportTeam 1985 K30





17
00:22:12
00:22:01
17
00:22:19
00:22:02
2 34
6 1304 Cieplicka Magdalena Bydgoszcz Forest Gang 1994 K20

29
00:25:19
00:23:16
19
00:23:14
00:22:03




2 48
7 275 Kamińska Agnieszka Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com 1976 K40 24
00:25:11
00:24:05




27
00:24:02
00:22:52


2 51
8 1204 Palacz Wioletta Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz SLA 1978 K40 12
00:22:21
00:22:18




67
00:27:45
00:26:38


2 79
9 1200 Konarska Svetlana Świecie 1973 K40

43
00:25:55
00:24:52


53
00:26:11
00:25:03


2 96
10 1179 Jelińska Natalia Złotniki kujawskie 1991 K20 78
00:31:35
00:29:23
34
00:25:08
00:23:59






2 112
11 1267 Wojtysiak Dorota Bydgoszcz 1981 K30 50
00:28:47
00:27:41


67
00:28:33
00:27:19




2 117
12 1094 Jagodzińska Paulina Bydgoszcz 1984 K30 66
00:31:40
00:28:34
67
00:29:16
00:27:07






2 133
13 1322 Kamińska Hanna Lubostroń 1976 K40

78
00:29:43
00:27:38
70
00:29:47
00:27:35




2 148
14 1103 JARZEMSKA ALICJA BYDGOSZCZ Bydgoszcz Triathlon Team 1987 K30 86
00:31:23
00:30:19


73
00:29:58
00:27:53




2 159
15 1496 Urbanska Aneta Ostromecko 1974 K40





109
00:31:39
00:29:35
102
00:31:30
00:30:21
2 211
16 1316 Rutkowska Virginia BYDGOSZCZ Chmura Coaching 1984 K30

123
00:32:49
00:30:35


90
00:29:20
00:28:04


2 213
17 1363 Spychaj Ania Bydgoszcz Influence 1990 K20

116
00:32:21
00:30:12
99
00:31:43
00:29:32




2 215
18 1489 Kozera Małgorzata Bydgoszcz 1975 K40





110
00:31:44
00:29:36
108
00:34:06
00:31:01
2 218
19 1525 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40





127
00:32:43
00:30:36
91
00:31:41
00:29:37
2 218
20 1241 Nowacka Katarzyna Bydgoszcz 1986 K30



121
00:33:44
00:30:34


109
00:34:13
00:31:05
2 230
21 1131 Woźniacka Beata Solec Kujawski Azyl.dla.Jeży/Fundacja JeKo 1965 K50 104
00:34:03
00:31:47




137
00:34:06
00:30:59


2 241
22 1285 Tokarska Alicja Bydgoszcz Vege Runners 1981 K30



122
00:33:44
00:30:34
130
00:32:56
00:30:38


2 252
23 130 Wyrąbkiewicz Hanna Bydgoszcz 1986 K30

104
00:31:33
00:29:27


149
00:34:01
00:31:55


2 253
24 1506 First Agnieszka Osielsko 1992 K20





125
00:30:34
00:30:26
129
00:35:47
00:32:41
2 254
25 1296 Kłos Lidia Papowo Biskupie Sport i Rekreacja START Chełmno 1974 K40

103
00:30:16
00:29:13


160
00:34:08
00:33:00


2 263
26 1197 Dering Magdalena Bydgoszcz 1990 K20 113
00:35:41
00:32:34
151
00:35:20
00:32:16






2 264
27 1464 Rytlewska Alicja Bydgoszcz 1995 K20





153
00:35:33
00:32:22
123
00:34:04
00:31:57
2 276
28 166 szczesik-majchrzak dagamra osówiec 1985 K30 134
00:40:24
00:37:18


156
00:36:13
00:35:03




2 290
29 1043 Kuziak Aleksandra Bydgoszcz Biegaj z Dębami 1965 K50 131
00:37:04
00:34:56
161
00:36:08
00:33:00






2 292
30 1502 Grochowska Anna Bydgoszcz 1987 K30





177
00:42:07
00:38:54
133
00:35:59
00:33:43
2 310
31 1341 Grabowska Ilona Bydgoszcz WATAHA - Łączy nas bieganie 1980 K30

170
00:39:32
00:36:28
161
00:39:31
00:36:23




2 331
32 1070 Saganowska Dorota Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1972 K40

181
00:47:45
00:44:35
168
00:48:12
00:44:58




2 349
33 1415 Białecka Katarzyna Maksymilianowo Gmina Osielsko 1968 K50



166
00:46:55
00:43:39
186
00:49:46
00:46:34


2 352
34 1377 Rymaszewska Jolanta Osielsko Gmina Osielsko 1964 K50

179
00:41:20
00:40:00


185
00:49:40
00:46:28


2 364
35 9 Brzezińska Aleksandra Bydgoszcz Brzeziński Run Club 1991 K20

1
00:16:36
00:16:36






1 1
36 1130 KAPERA Monika Piła Stachowscy.eu 1990 K20

3
00:18:02
00:18:02






1 3
37 1465 Nowakowska Anna Inowrocław KS Maków Biega 1991 K20





4
00:18:43
00:18:41


1 4
38 1538 PAWŁOWSKA Kamila Kurzętnik Zamek Kurzętnik 2000 K16







5
00:18:53
00:18:51
1 5
39 1374 Afelt Julia Bydgoszcz 1999 K20

6
00:18:35
00:18:34






1 6
40 1537 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK Zamek Kurzętnik 1980 K30







7
00:19:18
00:19:15
1 7
41 1571 Sójka Klaudia Człuchów UKS Wiking Rychnowy 1999 K20







8
00:19:29
00:19:27
1 8
42 311 Ulan Natalia Bydgoszcz 1 Brygada Logistyczna 1989 K30



16
00:22:04
00:21:59




1 16
43 1398 SAGANOWSKA MAGDALENA GDYNIA 1991 K20

17
00:22:24
00:21:22






1 17
44 1393 WŁODARCZAK AGATA BYDGOSZCZ TRISPACE 1992 K20

24
00:23:37
00:22:35






1 24
45 1165 szrajda monika osówiec Wataha Bydgoszcz 1978 K40 25
00:24:19
00:24:10








1 25
46 1548 Towcik Monika Bydgoszcz 1980 K30







29
00:25:54
00:23:51
1 29
47 1505 Krzemińska Jolanta Bydgoszcz Biegowe Świry 1983 K30





31
00:24:25
00:23:22


1 31
48 1253 DYNAJEWSKA MAGDALENA ŁOCHOWO EURO-NOVA TEAM 1979 K40 34
00:26:32
00:25:29








1 34
49 1476 AL.-DRANI JOANNA BYDGOSZCZ KLINIKA TRIAHLONU 1978 K40



36
00:25:37
00:24:27




1 36
50 1444 Frąckowiak Marta Myślecinek TEAMOCHAL 1985 K30



37
00:24:36
00:24:32




1 37
51 1555 Judkowiak Joanna Bydgoszcz 1984 K30







45
00:26:15
00:25:07
1 45
52 1201 Jaworska Kaczmarek Sylwia TORUŃ #4FAJTER 1978 K40 51
00:28:46
00:27:42








1 51
53 1569 SKORBEK KINGA BYDGOSZCZ 2000 K16







52
00:27:44
00:25:41
1 52
54 1477 RYCHTER MARTA NIEMCZ THE RYCHTERS 1994 K20



54
00:28:40
00:25:34




1 54
55 1381 GUZMAN ROSA MARTA BYDGOSZCZ 1979 K40

55
00:27:37
00:26:24






1 55
56 1516 Kucina Paulina Aleksandrów Łódzki 1994 K20







57
00:28:42
00:26:37
1 57
57 1498 Rogozińska Karolina Bydgoszcz RunMors 1983 K30





58
00:27:00
00:25:46


1 58
58 1181 Paczka Anna Gniezno 1977 K40 58
00:30:16
00:28:05








1 58
59 1530 FIRST ANNA OSIELSKO 1994 K20





59
00:26:05
00:25:57


1 59
60 1171 Tyszkiewicz Anna Bydgoszcz 1971 K40 60
00:30:22
00:28:13








1 60
61 1071 Przybylska Karolina Poznań 1988 K30 62
00:30:27
00:28:17








1 62
62 1362 Bilińska Katarzyna Bydgoszcz 1987 K30

63
00:28:02
00:26:47






1 63
63 1442 Nowosielska Marta Rokietnica Polonia Bydgoszcz SLA / Kobiety Biegają 1984 K30



64
00:29:07
00:27:01




1 64
64 1361 Paczkowska Joanna Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1988 K30

66
00:28:07
00:27:00






1 66
65 1052 Brzezińska Monika Bydgoszcz 1987 K30 67
00:30:47
00:28:36








1 67
66 1318 WOJTOWICZ Joanna Gdańsk 1989 K30

69
00:29:19
00:27:15






1 69
67 1330 Wiśniewska Lucyna Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1966 K50

71
00:28:22
00:27:16






1 71
68 1100 Kuczek Monika Radziejów KS Zryw Radziejów 1980 K30

73
00:28:30
00:27:20






1 73
69 1578 Sucharska Magdalena Łochowo 1987 K30







73
00:29:22
00:28:12
1 73
70 271 Brakowska Patrycja Niemcz 1988 K30 73
00:31:04
00:28:53








1 73
71 1536 Fischer Margaret Kaczanowo Kosynier Września 1992 K20







76
00:30:28
00:28:18
1 76
72 1163 Lemke Kasia Bydgoszcz Fordon Team 1981 K30 76
00:32:25
00:29:21








1 76
73 1490 Mikołajczak Agnieszka Bydgoszcz 1975 K40





77
00:29:23
00:27:16


1 77
74 257 Werkowska Justyna Bydgoszcz 1988 K30 83
00:31:52
00:29:40








1 83
75 1394 Włodarczak Barbara Bydgoszcz 1963 K50

93
00:30:38
00:28:32






1 93
76 1389 Michalak Anna Bydgoszcz 1995 K20

98
00:31:15
00:29:04






1 98
77 1455 Nowacka Roksana Sicienko 1991 K20



98
00:30:29
00:29:23




1 98
78 1029 Ratajczak Arleta Bydgoszcz 1976 K40 102
00:33:42
00:31:34








1 102
79 1574 Babicka Inga Bydgoszcz Firehouse 2001 K16







104
00:33:44
00:30:41
1 104
80 1124 Szewczyk Katarzyna Bydgoszcz 1981 K30 105
00:34:01
00:31:49








1 105
81 1298 Malec Justyna BYDGOSZCZ BIUEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 K40

108
00:30:47
00:29:35






1 108
82 1519 Leclerc Agnieszka Biale Blota 1980 K30





111
00:31:40
00:29:36


1 111
83 1561 Kaja Dominika Bydgoszcz 1991 K20







111
00:34:21
00:31:14
1 111
84 1118 Pantkowska Karolina Bydgoszcz 1988 K30 111
00:34:30
00:32:19








1 111
85 1518 MROCZEK BARBARA JANIA GÓRA 1986 K30





112
00:31:53
00:29:39


1 112
86 49 Plutka Martyna Bydgoszcz Wkurw_team 1990 K20

112
00:32:05
00:29:58






1 112
87 1355 Witucka Malwina Bydgoszcz voip24sklep.pl sport 1987 K30

114
00:32:13
00:30:05






1 114
88 29 Chmiel Justyna Bydgoszcz Pani Doula 1980 K30

115
00:32:13
00:30:09






1 115
89 1540 Lewandowska Malwina Bydgoszcz 1988 K30







115
00:33:48
00:31:32
1 115
90 1551 Siejek Paulina Zielonka 1986 K30







116
00:33:54
00:31:37
1 116
91 1503 Piątek Lidia Przyłęki 1977 K40





122
00:32:25
00:30:16


1 122
92 1543 Talar Magdalena Bydgoszcz CB163 1979 K40







122
00:35:02
00:31:57
1 122
93 1492 Moskwa Anna Łochowo 1979 K40





124
00:32:38
00:30:26


1 124
94 1065 Wiśniewska Ewa Mrocza 1968 K50 125
00:36:39
00:33:33








1 125
95 1275 KLIMEK JUSTYNA BYDGOSZCZ 1985 K30 127
00:34:08
00:34:08








1 127
96 1302 Mocna Anna Bydgoszcz Bydgoski Klub Wioślarek 1990 K20

128
00:33:12
00:31:05






1 128
97 1494 Bauman-Bielawska Barbara Bydgoszcz 1969 K50





129
00:32:56
00:30:38


1 129
98 1128 Weyna-Kuźniak Anita Bydgoszcz 1982 K30



130
00:32:25
00:31:14




1 130
99 1418 Płusa Sylwia Niemcz 1986 K30



131
00:34:25
00:31:18




1 131
100 1110 Zielińska Ewa bydgoszcz 1982 K30 133
00:39:10
00:36:04








1 133
101 328 michalska aleksandra olimpin 1972 K40

136
00:32:36
00:31:25






1 136
102 1430 Domańska Jeżyna Niemcz 1993 K20



137
00:35:28
00:32:21




1 137
103 242 Jadach Monika Dobrcz 1980 K30 137
00:42:40
00:39:34








1 137
104 1467 marchlik Anna Bydgoszcz Sano Mairena 1981 K30



138
00:35:29
00:32:24




1 138
105 1461 Latuszek Dagmara Czarnowo 1986 K30



139
00:35:30
00:32:24




1 139
106 1576 STRUZIK MAJA POZNAŃ 1994 K20







142
00:36:41
00:34:35
1 142
107 1517 Żmudzińska Magda Bydgoszcz 1977 K40





143
00:34:26
00:31:21


1 143
108 1482 Prokopiuk Bożena Łochowo 1986 K30





155
00:34:37
00:32:30


1 155
109 1368 Florczyk-Czarnecka MAŁGORZATA SZAMOCIN LKB Lipa 1973 K40

165
00:37:28
00:34:22






1 165
110 1406 Rymaszewska Jolanta Sienno 1964 K50



165
00:45:12
00:41:57




1 165
111 1400 Neumann Michalina Osielsko 1994 K20

172
00:39:03
00:36:54






1 172
112 1321 ZIELINSKA EWA BYDGOSZCZ 1982 K30

180
00:41:56
00:40:49






1 180
113 1514 Brzykcy Anna Bydgoszcz 1959 K60





190
00:49:58
00:46:46


1 190

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni