Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 312 MIELECKA AGNIESZKA GĄSAWA KS IDMAR RACING TEAM 1969 K50

1
00:22:38
00:22:30
1
00:23:20
00:23:02
1
00:22:58
00:22:48
1
00:22:48
00:22:40
4 3
2 239 Sadowska-Krawczenko Iwona Łochowo 1967 K50 1
00:24:24
00:24:19
3
00:24:23
00:24:21
3
00:24:53
00:24:43
2
00:23:54
00:23:47
4
00:24:14
00:24:03
5 6
3 1356 Krysiak Aleksandra Nakło nad Notecią Afera Team 1964 K50

5
00:28:06
00:26:03
2
00:26:18
00:24:14
3
00:25:58
00:23:55
3
00:25:58
00:23:57
4 8
4 1378 Walentyn Danuta Bydgoszcz 1965 K50

2
00:26:17
00:24:15


5
00:26:26
00:24:24
2
00:25:41
00:23:41
3 9
5 86 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 2
00:27:33
00:26:28
4
00:25:31
00:24:22
5
00:26:37
00:25:21
4
00:25:21
00:24:14
5
00:25:59
00:24:54
5 10
6 1040 DUDZIŃSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1968 K50

6
00:28:36
00:26:32
4
00:27:17
00:25:13
6
00:26:41
00:24:36
6
00:27:21
00:25:18
4 16
7 105 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 3
00:30:42
00:28:40
8
00:30:22
00:28:18
6
00:30:09
00:28:46
7
00:29:51
00:27:45
7
00:30:51
00:28:50
5 16
8 153 Kulczyńska Joanna Bydgoszcz 1964 K50 4
00:32:08
00:30:02
11
00:33:26
00:31:12


9
00:32:48
00:30:38
9
00:34:09
00:32:02
4 22
9 1102 Domańska Magdalena Niemcz 1964 K50 6
00:34:06
00:31:57
12
00:34:28
00:31:24
7
00:34:34
00:31:27
12
00:34:06
00:30:59


4 25
10 302 Śpica Dorota Bydgoszcz BBL Bydgoszcz 1967 K50

10
00:32:28
00:30:14


8
00:31:53
00:29:42
8
00:31:07
00:28:59
3 26
11 277 Markowska-Baumgart Aneta Osielsko Gmina Osielsko 1960 K50

15
00:38:31
00:35:14
10
00:38:26
00:35:15
13
00:36:12
00:32:55
10
00:37:34
00:34:22
4 33
12 1421 Basendowska Ewa Białe Błota TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 K50



8
00:37:19
00:34:10
14
00:36:51
00:33:43
12
00:38:30
00:35:26
3 34
13 322 Astukiewicz Agnieszka Bydgoszcz 1968 K50

14
00:37:12
00:34:08
9
00:37:25
00:34:19
15
00:36:37
00:34:28
11
00:36:38
00:34:33
4 34
14 1413 Pawłowska Małgorzata Bydgoszcz 1967 K50

16
00:40:37
00:37:32
11
00:39:43
00:36:37
16
00:39:11
00:36:06
13
00:40:19
00:37:13
4 40

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1131 Woźniacka Beata Solec Kujawski Azyl.dla.Jeży/Fundacja JeKo 1965 K50 5
00:34:03
00:31:47




11
00:34:06
00:30:59


2 16
2 1043 Kuziak Aleksandra Bydgoszcz Biegaj z Dębami 1965 K50 8
00:37:04
00:34:56
13
00:36:08
00:33:00






2 21
3 1415 Białecka Katarzyna Maksymilianowo Gmina Osielsko 1968 K50



13
00:46:55
00:43:39
18
00:49:46
00:46:34


2 31
4 1377 Rymaszewska Jolanta Osielsko Gmina Osielsko 1964 K50

17
00:41:20
00:40:00


17
00:49:40
00:46:28


2 34
5 1330 Wiśniewska Lucyna Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1966 K50

7
00:28:22
00:27:16






1 7
6 1065 Wiśniewska Ewa Mrocza 1968 K50 7
00:36:39
00:33:33








1 7
7 1394 Włodarczak Barbara Bydgoszcz 1963 K50

9
00:30:38
00:28:32






1 9
8 1494 Bauman-Bielawska Barbara Bydgoszcz 1969 K50





10
00:32:56
00:30:38


1 10
9 1406 Rymaszewska Jolanta Sienno 1964 K50



12
00:45:12
00:41:57




1 12

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni