Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 141 Maczyński Grzegorz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 M50 13
00:17:39
00:17:37
21
00:18:01
00:18:01
27
00:18:31
00:18:31
15
00:18:05
00:18:05
14
00:18:10
00:18:10
26
00:17:54
00:17:53
6 63
2 567 Pawlik Stanisław Osielsko 1965 M50 38
00:19:09
00:19:02
44
00:18:52
00:18:51
39
00:18:55
00:18:54
46
00:20:01
00:20:00




4 167
3 201 Raczyński Krzysztof Bydgoszcz Biegający Filozof Team 1960 M50 70
00:20:07
00:20:02
65
00:19:36
00:19:35


65
00:20:50
00:20:47
54
00:20:37
00:20:35
54
00:19:34
00:19:31
5 238
4 63 Dańczuk Jerzy Bydgoszcz RWT w Bydgoszczy 1962 M50

83
00:21:30
00:20:04
89
00:22:09
00:21:09
61
00:20:42
00:20:39
47
00:20:26
00:20:22


4 280
5 409 Trzciński Franciszek Chełmno TKKF Kolejarz Bydgoszcz / SiR START 1965 M50 124
00:21:35
00:21:28
115
00:22:31
00:21:03
98
00:22:18
00:21:19
95
00:22:39
00:21:37


111
00:22:38
00:21:06
5 419
6 163 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz Czarne Stopy 1964 M50 139
00:21:56
00:21:46
166
00:22:00
00:21:54
138
00:22:17
00:22:13
122
00:22:26
00:22:18
96
00:22:24
00:22:17
152
00:22:08
00:21:58
6 495
7 100 Niedbalski Grzegorz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M50 133
00:21:51
00:21:42


150
00:22:34
00:22:28
133
00:22:41
00:22:31
105
00:22:34
00:22:27
140
00:21:49
00:21:41
5 511
8 270 Baumgart Jacek Osielsko Biegaj z Dębami 1962 M50

192
00:23:50
00:22:21
152
00:23:32
00:22:28
145
00:23:52
00:22:49
107
00:23:37
00:22:29
144
00:21:56
00:21:45
5 548
9 1030 Włodarczak Witold Bydgoszcz TRISPACE 1963 M50

184
00:22:23
00:22:18
154
00:22:49
00:22:35
132
00:22:37
00:22:30
119
00:23:00
00:22:52
149
00:22:02
00:21:52
5 554
10 333 Bagrowski Marek Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50 145
00:22:05
00:21:53
160
00:22:02
00:21:47
139
00:22:23
00:22:14
202
00:24:29
00:24:29
131
00:23:21
00:23:15
247
00:23:44
00:23:38
6 575
11 323 Dumowski Krzsztof Łochowice 1966 M50 155
00:23:37
00:22:04


147
00:23:25
00:22:25


117
00:23:54
00:22:47
162
00:22:27
00:22:10
4 581
12 1019 Raunest Adam bydgoszcz 1962 M50

195
00:23:56
00:22:23
185
00:25:17
00:23:12
161
00:25:27
00:23:18
160
00:26:09
00:23:53
167
00:23:52
00:22:13
5 673
13 436 PAWLIK Marek Pruszcz Farmvita Team 1960 M50 201
00:24:35
00:22:57
222
00:22:58
00:22:51
186
00:24:15
00:23:13
191
00:25:05
00:24:00
145
00:24:47
00:23:30
218
00:24:37
00:23:00
6 723
14 429 Wysocki Jerzy Bydgoszcz Czarne Stopy.SM 1963 M50 242
00:25:10
00:23:29
242
00:24:39
00:23:09
206
00:24:55
00:23:51
206
00:25:39
00:24:34


279
00:26:11
00:24:33
5 896
15 233 Sierant Marian Bydgoszcz Żółtokrólewscy 1959 M50 282
00:26:04
00:24:20
292
00:25:47
00:24:14
244
00:25:49
00:24:46
210
00:25:45
00:24:37
185
00:25:44
00:24:32
295
00:25:04
00:24:54
6 921
16 971 Lica Krzysztof Bydgoszcz SISU OWB rowertour.com 1962 M50

309
00:25:57
00:24:28
236
00:25:47
00:24:40
248
00:26:48
00:25:39
207
00:27:28
00:25:14
238
00:25:11
00:23:33
5 929
17 298 Luzak Mirosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1961 M50 198
00:24:27
00:22:53
306
00:25:58
00:24:26
283
00:28:52
00:25:50
274
00:27:35
00:26:28
214
00:26:37
00:25:22
253
00:25:28
00:23:52
6 939
18 360 Przybylski Mariusz Bydgoszcz GLS Poland 1962 M50 357
00:27:50
00:26:09
327
00:26:24
00:24:48
261
00:26:20
00:25:09
225
00:27:09
00:25:02
226
00:26:59
00:25:40
280
00:26:18
00:24:35
6 992
19 169 Woniakowski Czesław bydgoszcz Parkrun Bydgoszcz 1958 M50 261
00:25:33
00:23:54


262
00:26:11
00:25:10
273
00:27:37
00:26:24
202
00:27:21
00:25:09


4 998
20 397 Kolanowski Wojciech Bydgoszcz 1962 M50

287
00:25:45
00:24:12
246
00:25:50
00:24:47
213
00:25:42
00:24:39


257
00:25:36
00:24:02
4 1003
21 276 Gdaniec Dariusz Bydgoszcz GRAFORM 1965 M50 264
00:27:02
00:23:56
265
00:25:08
00:23:34
193
00:24:27
00:23:25




290
00:26:23
00:24:47
4 1012
22 274 Holiczko Mirosław Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50 293
00:26:22
00:24:37
276
00:25:37
00:24:00
227
00:25:27
00:24:19
222
00:26:05
00:24:57




4 1018
23 842 Suchomski Eugeniusz Laskowice Pomorskie TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1957 M50

296
00:25:56
00:24:20


251
00:26:58
00:25:52
191
00:25:57
00:24:46
281
00:26:14
00:24:36
4 1019
24 1045 Łoś Dariusz Zamość 1958 M50

322
00:27:04
00:24:46


236
00:27:38
00:25:17
213
00:27:46
00:25:21
274
00:26:30
00:24:24
4 1045
25 241 Wiśniewski Włodzimierz Toruń SPC 1961 M50 300
00:27:55
00:24:44
325
00:28:02
00:24:48


247
00:29:12
00:25:38
252
00:29:56
00:26:33
332
00:29:26
00:26:11
5 1124
26 133 Falkowski Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50

333
00:26:37
00:24:53
279
00:27:08
00:25:47
276
00:28:46
00:26:34


273
00:26:10
00:24:24
4 1161
27 165 Anglart Roman Bydgoszcz 1966 M50 313
00:29:37
00:25:03
328
00:27:49
00:24:49
280
00:26:57
00:25:47
286
00:28:51
00:26:46
283
00:30:12
00:27:59
340
00:29:33
00:26:30
6 1162
28 347 wawrzyniak Andrzej bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 365
00:29:49
00:26:42
338
00:27:15
00:25:08


316
00:29:45
00:27:38
272
00:28:54
00:27:32
335
00:28:03
00:26:23
5 1261
29 506 Wegner Roman Niemcz 1963 M50 327
00:27:01
00:25:21
386
00:29:40
00:26:36
297
00:28:27
00:26:22
284
00:28:52
00:26:43




4 1294
30 405 Wołoszyn Kazimierz Bydgoszcz ROWEROWA BRZOZA -BRZOZA BIEGA 1957 M50 362
00:29:40
00:26:30
396
00:30:06
00:27:00
304
00:27:45
00:26:40
293
00:29:05
00:27:00


349
00:28:56
00:27:06
5 1308
31 580 Sieński Jacek Niemcz RUN Bydgoszcz 1963 M50 389
00:32:27
00:27:42
408
00:30:50
00:27:39


292
00:29:04
00:26:52
262
00:29:26
00:27:05
373
00:31:31
00:28:21
5 1316
32 34 Brzozowski Jarosław Brzoza BRZOZA TRI TEAM 1964 M50 344
00:30:25
00:25:48


322
00:30:03
00:27:46
370
00:32:21
00:30:14
321
00:33:02
00:30:47
338
00:29:38
00:26:28
5 1325
33 966 POLAKIEWICZ DARIUSZ SOLEC-KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 1959 M50

450
00:31:08
00:29:30
361
00:31:18
00:29:53
379
00:31:10
00:30:59
327
00:32:42
00:31:27


4 1517
34 869 Gotowicz Mariusz Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50



390
00:36:31
00:33:27
394
00:37:20
00:33:40
336
00:36:48
00:33:19
417
00:36:39
00:31:58
4 1537
35 928 Fałkowski Zbigniew Szarłata 1957 M50

415
00:31:09
00:27:57
372
00:34:18
00:31:07
364
00:33:31
00:29:56


411
00:35:29
00:30:55
4 1562
36 817 Droż Krzysztof Bydgoszcz KD Serwis Bydgoszcz 1964 M50

448
00:33:56
00:29:23
355
00:32:52
00:29:43
381
00:34:57
00:31:16


407
00:33:33
00:30:20
4 1591
37 145 Weselski Marek Bydgoszcz GRAFORM 1961 M50

473
00:38:44
00:34:16
394
00:38:01
00:34:57


339
00:38:25
00:35:04
425
00:38:26
00:35:12
4 1631

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 671 Cieślik Marek Ślesin Ranczo Michalin 1961 M50 96
00:20:51
00:20:46
96
00:20:37
00:20:34


79
00:21:18
00:21:12




3 271
2 602 Stromczyński wiesław bydgoszcz Tuptuś Borówno 1958 M50 80
00:20:28
00:20:22
87
00:20:13
00:20:12


124
00:22:23
00:22:19




3 291
3 551 Kochański dariusz bukowiec 1966 M50 147
00:22:03
00:21:54
189
00:22:25
00:22:21






212
00:23:03
00:22:56
3 548
4 96 DĘBSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ 1960 M50 416
00:33:59
00:29:23
453
00:32:51
00:29:45
388
00:34:45
00:32:42






3 1257
5 1032 włoch sylwester Bydgoszcz max do końca 1963 M50





232
00:26:14
00:25:13
179
00:25:39
00:24:18


2 411
6 1165 Ćwikliński Jarosław Bydgoszcz colorado pizza express 1964 M50





227
00:27:17
00:25:04


269
00:27:25
00:24:21
2 496
7 151 Nowak Ireneusz Osielsko Wilki Osielsko 1966 M50 359
00:29:25
00:26:15
339
00:28:09
00:25:10








2 698
8 343 Bejster Przemysław Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1958 M50 387
00:30:47
00:27:41








369
00:31:33
00:28:14
2 756
9 841 Żaroń Sławomir Bydgoszcz EBUD-DOM 1961 M50

31
00:18:25
00:18:25








1 31
10 763 GÓRSKI MARCIN SOLEC KUJAWSKI KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 1957 M50 128
00:21:40
00:21:37










1 128
11 1222 JURACHNO EDWARD BEŁCHATÓW KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW 1960 M50









224
00:23:23
00:23:09
1 224
12 152 Kuźma Wojciech Bydgoszcz 1966 M50

225
00:23:05
00:22:54








1 225
13 463 ŁUGIEWICZ MAREK BYDGOSZCZ 1966 M50 232
00:25:09
00:23:23










1 232
14 1201 Oprawa Jerzy Szreńsk 1964 M50









348
00:30:00
00:26:55
1 348
15 1121 Walendowski Marek Bydgoszcz 1961 M50









358
00:30:46
00:27:33
1 358
16 649 TOMKOWICZ DARIUSZ BYDGOSZCZ 1965 M50 383
00:30:44
00:27:33










1 383
17 267 Haracewiat Cezary Bydgoszcz Chupacabras 1961 M50 405
00:31:53
00:28:39










1 405

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni