Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 6

25.03.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 612 WANTOWSKA ALEKSANDRA Iława TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:19:49 00:19:52
2 478 WNĘK NATALIA Gródek MASTIFF WEAR 1993 K20 00:20:22 00:20:29
3 1141 BELIŃSKA PATRYCJA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1989 K20 00:21:14 00:21:24
4 838 GRUBICH PATRYCJA Bydgoszcz 1997 K20 00:22:30 00:23:37
5 402 GŁOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ 1991 K20 00:23:16 00:23:23
6 259 JANIKOWSKA AWA Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1990 K20 00:23:28 00:24:40
7 314 BISKUPSKA RITA Bydgoszcz 1990 K20 00:23:29 00:23:42
8 33 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1991 K20 00:24:10 00:25:27
9 363 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K20 00:24:11 00:26:21
10 1303 KWIATKOWSKA MAJA Bydgoszcz 1993 K20 00:24:41 00:25:53
11 679 BARANOWSKA MARTA Bydgoszcz BYLE DO METY 1990 K20 00:24:46 00:26:00
12 269 MAGOŃ EMILIA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1996 K20 00:25:02 00:26:12
13 1049 ULAN NATALIA Bydgoszcz 1989 K20 00:25:10 00:27:21
14 297 STRÓŻYK GRAŻYNA Bydgoszcz 1990 K20 00:25:11 00:26:29
15 1237 TRZECIAK KASIA Bydgoszcz 1993 K20 00:25:54 00:27:13
16 377 DOBUCKA KATARZYNA Bydgoszcz CHONAROWER.PL 1989 K20 00:26:06 00:28:13
17 321 JAKIELSKA MARTA Bydgoszcz 1995 K20 00:26:11 00:28:20
18 1013 GANDZIAROWSKA ANNA Bydgoszcz 1990 K20 00:26:13 00:28:20
19 231 WŁODARCZYK OLGA Ruszkowice #BANANATEAM 1996 K20 00:26:28 00:28:37
20 1279 NALEWALSKA JUSTYNA Bydgoszcz SERCE TYBETU 1989 K20 00:27:00 00:29:07
21 293 SKWAREK OLIWIA Pruszcz FARMVITA TEAM 1997 K20 00:28:06 00:29:24
22 1113 MATUSIAK EWELINA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1990 K20 00:28:24 00:30:39
23 1010 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1994 K20 00:28:31 00:31:34
24 1306 FRANCISZKIEWICZ MONIKA Gozdowo RODOS TEAM 1991 K20 00:29:04 00:31:14
25 593 RACŁAW NATALIA Bydgoszcz 1995 K20 00:29:05 00:32:11
26 1262 GRZEGORZEWSKA PATRYCJA Bydgoszcz KEEEPER 1993 K20 00:29:46 00:31:54
27 630 PRZYBYLSKA NATALIA Bydgoszcz 1989 K20 00:29:47 00:32:53
28 94 TOMASZEWICZ KAMILA Bydgoszcz 1990 K20 00:30:31 00:32:46
29 292 KOTLĘGA AGATA Pruszcz Pomorski FARMVITA TEAM 1993 K20 00:30:37 00:31:56
30 323 MONARCHA PATRYCJA Bydgoszcz 1990 K20 00:30:42 00:33:49
31 361 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz 1991 K20 00:30:54 00:34:00
32 744 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:31:14 00:34:18
33 1015 MAŁKOWSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1992 K20 00:31:20 00:34:26
34 200 ZUPA ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1993 K20 00:31:22 00:34:30
35 1079 ROGALSKA MARCELINA Bydgoszcz 1991 K20 00:31:44 00:34:55
36 177 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA Stablewice 1989 K20 00:33:55 00:37:04
37 830 JAGOS OLIMPIA Dobrcz 1993 K20 00:33:59 00:36:14
38 334 KROLL AGNIESZKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1995 K20 00:34:02 00:37:10
39 837 KORALEWSKA MILENA Dobrcz 1990 K20 00:34:20 00:36:35
40 1036 GRABSKA-ZIELIŃSKA SYLWIA Bydgoszcz 1991 K20 00:34:41 00:37:46
41 193 ZUPA MARTYNA Bydgoszcz BRZOZA BIEGA/SISU-OWB TEAM 1996 K20 00:36:39 00:39:45

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni