Trójmiasto

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 12 Drzycimska Małgorzata Gdańsk LKS Zantyr Sztum 1979 K30 6
00:21:40
00:21:39
8
00:22:26
00:22:25
4
00:21:14
00:21:13
4
00:21:38
00:21:38
3
00:21:32
00:21:32
4
00:20:43
00:20:43
6 15
2 13 Kuschbik Elzbieta Gdańsk LKS Zantyr Sztum 1979 K30 8
00:22:04
00:22:03
9
00:22:29
00:22:28
7
00:22:00
00:21:58
14
00:23:02
00:22:59
6
00:22:14
00:22:14
3
00:20:40
00:20:39
6 24
3 327 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Kujawscy Runners 1979 K30 9
00:22:34
00:22:31
11
00:22:37
00:22:34
6
00:21:58
00:21:57
7
00:21:57
00:21:55
2
00:21:19
00:21:19


5 24
4 251 Dobrowolska Joanna Lębork Maja Team 1982 K30 5
00:21:33
00:21:31


10
00:22:12
00:22:10
10
00:22:39
00:22:36


5
00:20:49
00:20:47
4 30
5 272 Rybaczek Marta Wejherowo MajaTeam 1985 K30 12
00:23:29
00:23:26
15
00:24:00
00:23:57


18
00:23:46
00:23:41
13
00:24:04
00:24:03
12
00:22:57
00:22:52
5 52
6 278 Sikora Iwona Gdynia Harpagan Gdańsk 1979 K30 13
00:23:43
00:23:39
16
00:24:33
00:24:29
15
00:23:48
00:23:44
19
00:24:07
00:24:05
15
00:24:48
00:24:44
14
00:23:33
00:23:31
6 57
7 151 Wilbik Joanna Gdańsk runpassion.pl TEAM 1983 K30 15
00:24:04
00:23:58


17
00:24:26
00:24:21
20
00:24:14
00:24:08
9
00:23:46
00:23:43
16
00:23:40
00:23:35
5 57
8 515 Peszek Anna Gdynia 1980 K30

18
00:25:17
00:25:08
18
00:24:35
00:24:27


14
00:24:28
00:24:23
15
00:23:42
00:23:34
4 65
9 192 Tomaszewska Agnieszka Gdańsk Grupa Trójmiasto 1976 K30 16
00:24:20
00:24:14


16
00:24:24
00:24:19


19
00:25:16
00:25:11
21
00:24:35
00:24:27
4 72
10 47 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 19
00:25:01
00:24:49
28
00:26:35
00:26:19
20
00:24:47
00:24:37
34
00:26:43
00:26:22
16
00:24:58
00:24:49
18
00:24:10
00:23:58
6 73
11 35 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk Gemini Polska Team 1979 K30 29
00:26:28
00:26:18
39
00:27:46
00:27:31
34
00:26:49
00:26:38
42
00:27:16
00:26:59
33
00:27:16
00:27:05
27
00:25:34
00:25:21
6 123
12 255 Rogowska Monika Gdynia 1979 K30 27
00:26:21
00:26:11
38
00:27:36
00:27:22
31
00:26:37
00:26:27
41
00:27:14
00:26:56
34
00:27:15
00:27:06
40
00:26:19
00:26:06
6 130
13 359 Laszczyk Nadja Reda Runeda 1983 K30 38
00:27:29
00:27:14
36
00:27:26
00:27:14


31
00:26:20
00:26:00
31
00:27:01
00:26:52
33
00:26:16
00:25:51
5 131
14 153 Beczek Aleksandra Suchy Dwór Parkrun Gdynia 1979 K30 55
00:28:58
00:28:44
34
00:27:17
00:27:04
39
00:27:11
00:27:00
51
00:27:48
00:27:29
39
00:27:39
00:27:27
28
00:25:47
00:25:22
6 140
15 329 Wojnarowska Weronika Gdynia 1985 K30

51
00:28:41
00:28:27
38
00:27:08
00:26:50
63
00:28:52
00:28:34
27
00:26:25
00:26:16
26
00:25:23
00:25:08
5 142
16 32 Cyprusewicz Joanna Gdańsk 1984 K30 37
00:27:18
00:27:09
48
00:28:25
00:28:11
40
00:27:10
00:27:00
48
00:27:39
00:27:25
35
00:27:24
00:27:12
51
00:28:26
00:28:07
6 160
17 495 Marczyńska Iwona Wejherowo Maja Team 1977 K30

40
00:27:39
00:27:33


47
00:27:35
00:27:24
36
00:27:17
00:27:14
38
00:26:20
00:26:03
4 161
18 301 Połeć Izabela Gdynia parówydżoany 1984 K30 45
00:27:47
00:27:37


42
00:27:25
00:27:13
37
00:26:52
00:26:38
37
00:27:28
00:27:16


4 161
19 29 Sierocin Agata Gdynia 1985 K30 31
00:26:46
00:26:32
45
00:28:06
00:27:52
46
00:27:40
00:27:28
55
00:28:01
00:27:41
43
00:28:09
00:27:51
43
00:27:13
00:26:55
6 162
20 225 Hinz Anna RUMIA PARKRUN RUMIA / WYMIATACZE / CIECHOCINKI 1981 K30 35
00:27:12
00:27:00
43
00:28:00
00:27:47




42
00:27:54
00:27:44
42
00:26:47
00:26:36
4 162
21 200 Kuncewicz Anna Suchy Dwór 1978 K30 26
00:26:18
00:26:04


58
00:29:07
00:28:46
50
00:27:50
00:27:28


32
00:26:06
00:25:49
4 166
22 147 Dudaniec-Tarkowska Agnieszka Gdańsk AMTK GDAŃSK 1984 K30 61
00:29:10
00:29:05
61
00:29:18
00:29:02
43
00:27:37
00:27:25
38
00:26:50
00:26:41
26
00:26:04
00:25:58


5 168
23 48 Spisak Katarzyna Gdańsk 1981 K30 50
00:28:24
00:28:09
37
00:27:28
00:27:21
48
00:27:54
00:27:45
54
00:28:03
00:27:40
63
00:29:55
00:29:49
36
00:26:11
00:25:58
6 171
24 390 Grębosz-Stopa Joanna Swarożyn K K 1982 K30

42
00:28:05
00:27:40
44
00:27:47
00:27:26
36
00:27:03
00:26:31
49
00:29:02
00:28:47


4 171
25 33 Kulka-Dolecka Anna Gdańsk Parówy hmm hmm hmm 1978 K30 41
00:27:34
00:27:25
54
00:28:43
00:28:30
41
00:27:17
00:27:07
52
00:27:44
00:27:30
38
00:27:30
00:27:19
52
00:28:26
00:28:08
6 172
26 93 Koehna Marta Władysławowo 1980 K30 53
00:28:37
00:28:24
35
00:27:21
00:27:05
37
00:26:51
00:26:42
61
00:28:28
00:28:14
54
00:29:22
00:29:15


5 179
27 407 Szymańska Monika Gdańsk VECTOR AKTYWNIE 1979 K30



51
00:28:11
00:27:55
56
00:28:09
00:27:43
41
00:28:02
00:27:44
37
00:26:21
00:26:01
4 185
28 317 Lamkowska Kamilla Grudziądz Kobiety biegają 1980 K30 52
00:28:32
00:28:24
50
00:28:37
00:28:21


57
00:28:08
00:27:52


46
00:27:25
00:27:11
4 205
29 218 Dunikowska Agnieszka Gdańsk BPH Runners Team 1982 K30 65
00:29:38
00:29:23
77
00:30:58
00:30:27
57
00:28:49
00:28:41
78
00:29:43
00:29:26
45
00:28:25
00:28:20
50
00:28:15
00:27:58
6 217
30 331 Pokorska Justyna Gdynia 1979 K30 39
00:27:35
00:27:19
49
00:28:34
00:28:13
45
00:27:39
00:27:27
111
00:33:13
00:32:37




4 244
31 436 Dalke Jowita Gdańsk Zabiegane Dwie 1983 K30

75
00:30:41
00:30:15
59
00:28:57
00:28:50
71
00:29:29
00:29:09
57
00:29:28
00:29:20
59
00:29:07
00:28:46
5 246
32 268 Wojewódka Agata Gdynia 1984 K30



65
00:29:45
00:29:33
68
00:29:16
00:28:55
50
00:29:09
00:28:53
63
00:29:23
00:29:05
4 246
33 394 bieszke Izabela mosty Wymiatacze 1983 K30

111
00:34:23
00:34:00
83
00:32:12
00:32:01
65
00:28:56
00:28:46
52
00:29:10
00:28:56
55
00:28:29
00:28:19
5 255
34 595 Osińska Beata Gdańsk CTM Active Team 1978 K30



60
00:29:22
00:29:05
74
00:29:49
00:29:18
62
00:30:03
00:29:46
61
00:29:10
00:28:49
4 257
35 58 Sawoniewicz Elżbieta Gdynia 1985 K30 58
00:29:15
00:29:00


61
00:29:13
00:29:06
72
00:29:37
00:29:13
82
00:33:14
00:32:58
67
00:29:42
00:29:22
5 258
36 304 Kowalik Wioletta Gdynia Morskie Szoguny 1978 K30 72
00:31:01
00:30:44
62
00:29:29
00:29:08
75
00:31:00
00:30:48
95
00:31:54
00:31:18


58
00:28:54
00:28:44
5 267
37 143 Dawidowicz Iza Bogatka Bogatka Biega/ Maja Team 1982 K30

65
00:29:36
00:29:16


81
00:30:28
00:29:55
59
00:29:48
00:29:29
70
00:30:00
00:29:32
4 275
38 138 Walkusz-Minko Ewelina Gdańsk 1985 K30 60
00:29:13
00:29:03
74
00:30:32
00:30:14
63
00:29:38
00:29:21
89
00:31:26
00:30:49




4 286
39 262 KONOPKA ANNA Gdańsk Kaszubska Poniewierka 1983 K30 71
00:30:48
00:30:31


78
00:31:19
00:31:03
90
00:31:22
00:30:52
69
00:31:12
00:30:53
78
00:30:42
00:30:13
5 296
40 117 Sułkowska Anna Lębork Night Runners 1985 K30 67
00:30:14
00:29:56




128
00:35:42
00:35:04
30
00:26:58
00:26:46
76
00:30:31
00:30:05
4 301
41 217 Honczaruk Magdalena Gdańsk BPH Runners TEAM 1985 K30

95
00:33:00
00:32:31


83
00:30:14
00:29:57
66
00:30:42
00:30:36
66
00:29:44
00:29:19
4 310
42 46 Prasek Marta Gdynia 1982 K30 79
00:32:11
00:31:57
86
00:31:45
00:31:26
93
00:33:17
00:33:09




91
00:32:19
00:31:58
4 349
43 203 Morawiecka Magdalena Gdańsk BPH Runners Team 1981 K30 83
00:33:06
00:32:46
93
00:32:59
00:32:31
71
00:30:46
00:30:27


104
00:40:45
00:40:24


4 351
44 581 Kaczmarek Maja Wejherowo 1980 K30



82
00:32:18
00:31:59
112
00:33:23
00:32:41
78
00:32:02
00:31:44
80
00:31:23
00:30:51
4 352
45 77 Szymborska Agnieszka Nistępowo TRI Freak 1976 K30

91
00:32:38
00:32:27
94
00:33:58
00:33:42
102
00:32:19
00:31:47


68
00:29:54
00:29:25
4 355
46 213 Pawłowska-Walczak Katarzyna Gdynia BPH Runners Team 1985 K30 82
00:33:06
00:32:46
94
00:32:59
00:32:31


106
00:32:48
00:32:19
105
00:40:46
00:40:25


4 387
47 374 Kolman Małgorzata Gdańsk Grupa Biegowa 65 1983 K30

109
00:34:06
00:33:45
106
00:35:09
00:34:51
120
00:34:51
00:34:09
88
00:33:43
00:33:28
96
00:33:18
00:32:48
5 399
48 472 Pawłowska Dorota Gdynia OPEC Gdynia 1978 K30



105
00:34:53
00:34:41
122
00:34:57
00:34:20
83
00:33:08
00:33:00
92
00:32:40
00:32:13
4 402
49 445 Rząp Anna Iłowo-Osada 1985 K30

100
00:32:57
00:32:40
92
00:33:13
00:33:07
129
00:35:44
00:35:05


95
00:32:54
00:32:28
4 416
50 402 Janusz Iwona Hel WYMIATACZE 1985 K30

115
00:35:22
00:34:57
100
00:34:41
00:34:31
124
00:34:47
00:34:36
100
00:36:15
00:36:00


4 439
51 455 Dolistowska Kamila Gdynia 1978 K30

119
00:36:11
00:35:41
111
00:35:47
00:35:31
132
00:36:45
00:36:07


100
00:35:46
00:35:24
4 462
52 201 Szumlas Anna Połchowo #szumiteam/ UltraWay Team 1981 K30 105
00:39:08
00:38:50
129
00:40:06
00:39:35


136
00:39:15
00:38:36


99
00:34:31
00:34:02
4 469

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 163 Romanowska Joanna Gdynia 1978 K30 40
00:27:35
00:27:20
59
00:29:14
00:28:53






44
00:27:14
00:26:58
3 143
2 164 Wojnarowska Marcelina Gdynia 1985 K30

60
00:29:14
00:28:59


40
00:27:10
00:26:51
47
00:28:35
00:28:26


3 147
3 370 Przykłota Ewa Gdańsk Grupa Biegowa 65 1977 K30

72
00:30:28
00:30:09
62
00:29:19
00:29:11


51
00:29:09
00:28:54


3 185
4 38 Augustyniak Mirosława Gdynia Mamy To ! 1976 K30 54
00:28:53
00:28:41
70
00:30:11
00:29:48


79
00:30:00
00:29:26




3 203
5 199 Maj-Roksz Maria Wejherowo Maja TEAM 1980 K30 2
00:20:45
00:20:43
2
00:20:56
00:20:55








2 4
6 260 Mańkowska Jolanta Gdańsk 1983 K30 30
00:26:31
00:26:19
17
00:25:02
00:24:55








2 47
7 243 Samusik Paulina Gynia Kaszubska Poniewierka 1982 K30 48
00:28:23
00:28:05


53
00:28:27
00:28:14






2 101
8 691 Sowińska Olga Gdańsk BBL Gdańsk AWFiS 1978 K30







61
00:29:42
00:29:37
57
00:29:05
00:28:40
2 118
9 454 Nowicka Grazyna Gdansk 1980 K30

80
00:31:29
00:31:06
69
00:30:23
00:30:04






2 149
10 392 WYSOCKA MARIA Mosty Wymiatacze 1985 K30

84
00:31:50
00:31:25
66
00:29:47
00:29:37






2 150
11 591 Ziemniak Magdalena Władysławowo 1978 K30



70
00:30:34
00:30:24
82
00:30:16
00:29:55




2 152
12 681 Czuryńska Wioletta Gdynia 1976 K30





97
00:31:59
00:31:24


77
00:30:40
00:30:12
2 174
13 547 DĘBICKA OLA GDAŃSK 1983 K30

106
00:33:20
00:33:05
74
00:30:46
00:30:36






2 180
14 183 Winska-Mażul Ewa Gdańsk Diabły Północy 1977 K30 89
00:33:53
00:33:34
99
00:33:05
00:32:40








2 188
15 524 Krawczyk KAMILA Gdańsk Grupa DBK Gdańsk 1978 K30

118
00:36:01
00:35:27
107
00:35:15
00:34:54






2 225
16 655 Macijewska Bożena Gniewowo RUNEDA 1984 K30





6
00:21:52
00:21:48




1 6
17 719 Popławska Selena Olsztyn Team Kopeć 1982 K30







12
00:24:07
00:24:01


1 12
18 459 Dębiec Ewa Gdańsk CTS 1982 K30

14
00:23:55
00:23:50








1 14
19 684 Gruchała Agnieszka Gdynia MEWA Gdynia 1977 K30





17
00:23:42
00:23:35




1 17
20 603 GRABARCZYK Monika Poznań Markowi Biegacze 1981 K30



19
00:24:40
00:24:36






1 19
21 351 Kłosowska Ewa Gdańsk 1982 K30



22
00:25:18
00:25:09






1 22
22 656 Albecka Katarzyna Wejherowo Maja Team 1982 K30





39
00:27:13
00:26:47




1 39
23 714 Kowalewska Małgorzata Banino 1977 K30







44
00:28:10
00:27:59


1 44
24 674 Kopczyńska Monika Gdańsk Minionki 1980 K30





45
00:27:09
00:27:05




1 45
25 696 MĄCZYŃSKA KAMILA PODGÓRZE 1981 K30





49
00:27:37
00:27:25




1 49
26 576 Sobczak Dominika Toruń 1985 K30



50
00:28:07
00:27:53






1 50
27 270 Pawlikowska Ada Gdynia 1984 K30

53
00:28:34
00:28:28








1 53
28 516 May Lucyna Gdańsk 1980 K30

56
00:28:50
00:28:36








1 56
29 660 Murawska Joanna Gdańsk Miki Team 1977 K30





60
00:28:18
00:28:09




1 60
30 647 Zelewska Marta Gdynia MEWA Gdynia 1977 K30





66
00:29:33
00:28:50




1 66
31 666 Kostusiak-Lubak Adrianna Lipków 1977 K30





69
00:29:20
00:28:58




1 69
32 754 Biernacka Dagmara Bydgoszcz 1982 K30









71
00:29:52
00:29:38
1 71
33 711 Lahti Krista Gdynia 1984 K30







71
00:31:28
00:31:07


1 71
34 157 Bardowska Magdalena Gdynia 1980 K30 73
00:31:10
00:30:52










1 73
35 688 Gacka Katarzyna Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K30





76
00:30:03
00:29:21




1 76
36 388 Okapiec Dagmara Pruszcz Gdański Górskie Pędziwiatry 1981 K30

76
00:30:40
00:30:22








1 76
37 415 Witczak Anna Kowale IronTeam3City/TriWiatraki 1976 K30

83
00:31:41
00:31:23








1 83
38 477 Dąbska Ania Gdańsk 1981 K30

85
00:31:44
00:31:26








1 85
39 160 Warnke Alina Pelplin 1983 K30 87
00:33:40
00:33:23










1 87
40 494 Eremus Anna Gościcino MajaTeam 1982 K30

89
00:32:19
00:32:04








1 89
41 224 Danielek Ewa Bydgoszcz REEBOK RUN CREW 1983 K30 94
00:34:36
00:34:18










1 94
42 397 Rutkowska Anna Reda UKS SIMBA REDA 1983 K30

96
00:32:53
00:32:33








1 96
43 318 Dunder-Kuczyńska Julita Gdańsk 1981 K30 99
00:36:40
00:36:21










1 99
44 619 Pankau Iwona Gdańsk marlet 1983 K30



101
00:34:45
00:34:34






1 101
45 758 Kosecka Justyna Bydgoszcz www.ortimed.net 1980 K30









101
00:39:13
00:38:39
1 101
46 750 Pasieka Magda Mrocza OSP Nakło nad Notecią 1981 K30









102
00:39:19
00:38:44
1 102
47 620 Zyra Monika Al. Rzeczypospolitej 1983 K30



104
00:34:51
00:34:39






1 104
48 652 Grzelecka Patrycja Gdynia Latis Logistics 1984 K30





105
00:32:56
00:32:18




1 105
49 491 Sorówka Magdalena Gdynia 1981 K30

105
00:33:23
00:33:05








1 105
50 159 Chojnacka Asia Malbork 1984 K30 106
00:40:29
00:40:12










1 106
51 401 Kreft Dorota Gdynia KW Trójmiasto 1979 K30

107
00:33:38
00:33:17








1 107
52 471 Kamińska Agnieszka Gdynia 1983 K30

124
00:37:17
00:36:59








1 124
53 450 Jelińska Małgorzata Cieplewo IronTeam3City/TRIBabeczki 1979 K30

125
00:37:46
00:37:27








1 125
54 461 Kaczmar Agnieszka Gdynia AWLNPD Team 1980 K30

127
00:38:17
00:37:59








1 127
55 657 Łobodzińska Dorota Gdynia 1976 K30





135
00:38:14
00:38:02




1 135

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni